MY.UAНовини
Купили конфісковану картину Медведчука, а її не віддають: все про грошові схеми в АРМА
Купили конфісковану картину Медведчука, а її не віддають: все про грошові схеми в АРМА

Купили конфісковану картину Медведчука, а її не віддають: все про грошові схеми в АРМА

Як АРМА та її посередники заробляють мільйони на арештованих активах.

Яхти, бізнес-центри, фабрики і заводи, тисячі квартир, автівок, предмети розкоші та коштовності: майно і активи, незаконно одержані корупціонерами та іншими злочинцями потрапляють в управління Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Як АРМА та її посередники заробляють мільйони на арештованих активах? Як працюють електронні торги, хто отримує надприбутки, та чому покупці залишаються без майна? Розкриваємо деталі, що приховуються від суспільства, та експериментуємо з купівлею арештованої картини. Чи справді система прозора — у проєкті Хапуга.UA.

“АРМА – це про повернення активів, це про те, щоб злочинні активи, які були виведені за кордон або які були виведені внаслідок певних злочинів, поверталися до державного бюджету”, — розповідає юридичний радник Transparency international Україна Павло Демчук. 

За неповних 8 років роботи АРМА реалізувало активів загальною вартістю більше двох мільярдів гривень. І ці мільярди, як ми сьогодні покажемо, наповнили не тільки державний бюджет

“Це бізнес”, — каже Павло Демчук.

Як продають арештоване майно, ми покажемо на власному досвіді — спробуємо купити картину Медведчука.

Як це було — експеримент у нашому ефірі. А також викриття — скільки відсотків, кому і за що мають додатково платити нові власники майна — порахуємо. 

“АРМА управляє тисячами активів, а відтепер завдяки відкритому реєстру робитиме це у прозорий підзвітний громадськості спосіб”, — заявляла голова АРМА Олена Дума.

За 7 років плідної праці агентство накопичило більше 70 тисяч різник об’єктів. При цьому точну кількість проданого за ці роки АРМА, що нас дуже здивувало, порахувати не може. Виявляється, у Нацагентства немає методик для підрахунку. Добре, що хоч суму назвали.

Коли навіть АРМА ніби то не знає, кому, скільки й чого продали, не дивно, що на існуванні Агенції паразитують десятки ділків різного штибу й масштабу, що заробляють на чужому майні. 

“Це корупційна схема, перш за все. Це моє особисте враження від цієї побудови посередників”, — каже екс-голова громадської ради при АРМА Ігор Чобітько.

Одна зі схем “додаткового” заробітку хапуг здійснюється за посередництва так званих “організаторів торгів” — спеціальних електронних майданчиків, через які АРМА і реалізує майно. Так-так, виявляється, цим врешті займається не сама державна структура, а з благословення Кабміну — спецпосередники. 

“Подається майданчик, визначається, що він відповідає вимогам, що його кваліфікаційні вимоги дозволяють провести такий продаж. Тож, все, укладається договір, він виграє цей конкурс. Далі цей майданчик вже повинен організувати фактично збереження цього активу, повинен організувати самі торги і рекламу цього активу”, — розповідає юридичний радник Transparency international Україна Павло Демчук. 

Дивіться, ось вони — торговельні біржі. По суті, це просто сайти, на яких виставляють лот для проведення аукціону. 

Одні кажуть — класна система, корупції стало менше, інші — що система складна і з’явились якісь додаткові побори, тож, ми вирішили розібратись.

Промоніторивши з десяток сайтів-організаторів торгів, можна зробити очевидний висновок. Одні пишуть незрозумілі, з першого погляду, суми, які додатково треба буде сплатити, інші — взагалі нічого про платежі не повідомляють. 

Тож повністю весь перелік супутніх витрат не вказує ніхто. 

“Бо, наприклад, АРМА не говорить цю інформацію. АРМА має просто для обивателя, для простої людини, без юридичної освіти, доступними словами дуже просто, на пів аркуша паперу пояснити. В тебе будуть ось такі витрати. І тоді кожна людина, коли буде приходити і щось купувати, вона буде розуміти, ага, я не лише цю суму сплачую, я ще ось це маю потім зробити”, — каже ексначальник юридичного управління АРМА Андрій Потьомкін.

Отже, якщо ви хочете прийняти участь в аукціоні і придбати арештоване майно, вас точно чекають сюрпризи. Перевіримо на практиці?

Віднедавна всі аукціони АРМА можна побачити в системі “Прозорро продажі”. Давайте спробуємо і ми щось купити в АРМА?

Заходимо на сайт “Прозоро продажі”. Тепер шукаємо арештоване майно. Ну ось, наприклад, ікона за 6 тисяч гривень. Так, що тут у нас є. Тут якийсь опис, ціна, галерея, фотографія, характеристики, опис аукціону, інформація про замовника — АРМА. Далі у нас йде інформація про організатора, контакти, відповідальні особи, інформація про аукціон, його стартова ціна — 6528 гривень, розмір гарантійного внеску 652 — це 10 відсотків, вимоги до документів, якісь порядки, додаткові відомості, витрати на підготовку лота — тисяча гривень.

Тепер необхідно обрати торгівельний майданчик, давайте, наприклад, ось цей — ТОВ “Полонекс”. Доречі, одна з топових компаній-організаторів торгів АРМА. Ми вже заздалегідь зареєструвались, тому просто авторизовуємось.

Тут у нас все те саме — вартість лоту, мінімальний крок, гарантійний внесок, реєстраційний внесок, витрати на підготовку лота. Ми поставили мінімальну суму, додали всі документи, оплатили всі квитанції. Ну що, робимо ставку! 

Проєкт Хапуга.UA позмагався на електронних торгах за арештоване майно, яке належало Віктору Медведчуку. І переміг. А тепер давайте подивимось на протокол торгів і що ж нам потрібно оплатити.

Реєстраційний внесок — 17 гривень, його ми сплатили на початку торгів. Сума, що підлягає перерахуванню переможцю — 326 гривень. Сума, яка підлягає сплаті на рахунок АРМА — 6 529 гривень. Винагорода організатора — 65 гривень, 29 копійок. Винагорода оператора — 261 гривня, 16 копійок.

Так, ну і що це за винагороди, чому цього не було на сайті? Давайте спитаємо в електронного майданчика.

“Як аукціон відбудеться, що вам треба буде сплатити. Перше — це ціну продажу об’єкта, ви ці кошти сплачуєте одразу на рахунок АРМА. Ви сплачуєте 100% ціни продажу на їх рахунок. Гарантійний внесок, який ви сплачували до проведення аукціону, да, він не враховується в ціну продажу. Ще додатково ми беремо свою винагороду у розмірі 5% від кінцевої ціни реалізації. Додатково вам потрібно буде сплатити одну тисячу витрат на підготовку лота. Це, це кошти, які потрібно буде компенсувати організатору за оцінку, тобто це майно оцінювалось, відповідними оцінщиками, і потрібно буде відкомпенсувати одну тисячу організатору”, — розповідає менеджер електронної біржі ТОВ “Полонекс”.

Питаємо, чому одразу на сайті це все не розписати?

“А ця інформація не передбачено… не передбачається взагалі вказання винагороди оператору, є чітка постанова, де зазначається це”, — каже менеджер “Полонекс”.

Ну добре, давайте все оплатимо і заберемо майно Медведчука, тобто наше.

Але спершу потрібно роздрукувати протокол у трьох примірниках, підписати, додати копії паспорта та ІПН, знову підписати від руки, бо в електронному вигляді АРМІ не годиться, тоді відправити все це “Новою поштою” організатору торгів. Потім вже організатор підпише протоколи від руки і теж відправить поштою в Нацагентство, щоб і ті підписали від руки.

І ось тільки після цього ми можемо піти в банк і заплатити за виграний на торгах актив. Як тільки АРМА отримає кошти на рахунок — має підписати протокол і акт передачі мені картини.

А поки розберемо, що і кому ми заплатили. Фінальна вартість лоту — 6529 гривень. А заплатили ми за нього 7872 гривні. І справді, затвердженим Мін’юстом порядком всі додаткові витрати передбачені. 

Отже, учасники торгів перераховують 10% від вартості лоту як гарантійний внесок. А також сплачують фіксовану суму за участь електронному майданчику. Організатор торгів отримує 1% від вартості лоту. Ще 4% отримує електронний майданчик, на якому зробили найвищу ставку. Якщо ж торги відбулись саме на майданчику організатора, він отримає 5%.

За умови, що організатор зробив оцінку майна та забезпечував його зберігання, він додатково просить винагороду, яку визначає сам.

Та чому ж торговельні біржі не повідомляють про все це заздалегідь?
Те саме питаємо в АРМА, чи воно взагалі контролює якось тих, кому доручає продаж активів?

“АРМА не зобов’язує організаторів електронних торгів… розміщувати в оголошенні…, інформацію про податки, збори та винагороди, їхній розмір та порядок сплати для участі або після виграшу”, — відповіли нам у АРМА.

Цікаво виходить. Начебто нічого не порушують, але неприємний осадочок лишається. 

А тепер уявімо собі, скільки доведеться заплатити майбутньому переможцю ось цього лоту за 200 мільйонів гривень.

З них новий власник зверху заплатить 10 мільйонів лише відсотків сайтам-посередникам — 2 мільйони організатору і 8 мільйонів електронному майданчику.

То ж кому “дозволяють” заробляти на торгах арештованими активами, і скільки цього не афішованого заробітку?

Компанію-організатора торгів АРМА обирає на відкритому конкурсі в прямому ефірі, заходьте, дивіться, вірте.

“Засідання конкурсної комісії транслюються на YouTube-каналі АРМА. Крім того, інформація про конкурси може оприлюднюватися на офіційних сторінках АРМА у соціальних мережах”, — повідомили нам в АРМА.

Журналістка-розслідувачка Любов Величко, яка довго слідкує та аналізує роботу АРМА, не впевнена у прозорості конкурсної системи відбору організаторів:

“Сам факт проведення якихось конкурсів, відборів у прямому ефірі ще ніколи не було 100% запобіжником від корупції”.

“Є певний регламент, вимоги регламенту, які встановлюються “Прозоро продажі”, яким повинні відповідати майданчики”, — каже Павло Демчук.

А ось і критерії до організаторів, затверджені Кабміном ще за часів Гройсмана:

“Потрібно мати статус авторизованого електронного майданчика, продати об’єктів малої приватизації не менше ніж на 10 млн гривень і заключити не менше трьох договорів не менше ніж на 7,5 мільйонів гривень за останні два роки”.

Такі критерії істотно звужують поле для конкуренції. По факту всього лише до дюжини юридичних осіб. 

“У нас що, так багато майданчиків для того, щоб прозоро робити закупівлі? Або у нас такі майданчики мають багаторічний досвід? Тобто конкурентів і на пальцях можна порахувати”, — каже ексголова громадської ради при АРМА Ігор Чобітько.

А тепер давайте займемось пізнавальною арифметикою.

Якщо АРМА напродавло активів більш як на 2 мільярди, це означає, що компанії-організатори отримали мінімум 104 мільйони гривень.

Це не враховуючи додаткових винагород, які біржа визначає для себе сама.

За наданою Нацагентством аналітикою, виділяємо ТОП-3 організатора торгів. Це ТОВ “Придніпров’є 2021”, “дочка” Мін’юста — ДП “Сетам” та ТОВ Полонекс.

Номер один у цьому списку компаній за свої послуги — ТОВ “Придніпров'є 2021”. З 2021 по 2023 рік заробила на АРМІ 77 мільйонів гривень. 

Ця компанія вже потраляла у гучний скандал на торгах із заниженням ціни. В результаті держава недоотримала 470 мільйонів гривень. З них 178 мільйонів — борг за зберігання активу. Просто компанія-організатор не вказала про необхідність сплати переможцем цієї вартості. А можливо, вона і не знала. 

“З Придніпров'я 2021 була дуже цікава ситуація. Це достатньо невідома площадка. Ви не знайдете реальних її власників або людей, які готові її захищати.І АРМА влаштувала разом з ними дуже тупу схему по заниженій продажі активів”, — розповів нардеп Ярослав Железняк.

ДП “Сетам” офіційно заробило майже 11 мільйонів. І також не без скандалів. 

У 2022 році, за версією НАБУ, гендиректор “Сетам” забезпечував проведення електронних торгів з метою реалізації речових доказів за заниженими цінами та створення необхідних умов для перемоги заздалегідь визначених юридичних осіб.  Тоді державі було нанесено збитків у розмірі 485 мільйонів гривень

ТОВ “Полонекс” заробило трохи більше 2 мільйонів, але попереду може бути цікаво. Адже ця фірма буде продавати для АРМА земельні ділянки у Карпатах, початковою вартістю 1 мільярд гривень. Якщо компанія виступить лише організатором, заробить 10 мільйонів. А якщо продасть через свій електронний майданчик — то цілих 50 мільйонів. І це відсотки тільки від початкової вартості.

“Порахуйте 5% і дайте відповідне питання, чи заслуговує компанія, яка, по суті, є веб-сайтом, куди вносяться дані на винагороду в такому розмірі”, — каже журналістка-розслідувачка Любов Величко.

Експерти кажуть, що загалом у цій схемі є багато прогалин. Наприклад, народний депутат Ярослав Железняк стверджує, що організатори далеко не завжди виконують покаледний обов’язок зберігати актив:

“Хтось це робив, хтось іноді це не робилось. По-різному. Я не можу сказати, що ніколи не робили, але і не можу сказати відверто, що і завжди робили”.

“Вони, по суті, не зберігають актив. У компанії, яка проводить цей конкурс, немає своїх складів, паркінгів, де зберігаються тисячі автомобілів.
Це все віртуальне зберігання. Тобто вони не контролюють те, чи не були вкрадені якісь запчастини в автомобіля, умовно кажучи, чи не винесли якусь сантехніку з квартири арештованої, чи не було вкрадено щось із заводу арештованого. І про це свідчать ті фактичні перевірки, які здійснювала арма на тих об'єктах, які є арештованими”, — каже Любов Величко.

Відповідь на питання, за що ж тоді біржі отримують такі винагороди, дав колишній головний юрист Нацагентства Андрій Потьомкін. І ця відповідь просто шокує

“Просто за те, що вони розмістили фотку. За те, що організатор електронних торгів просто розмістив фотографії і дозволив скористатися його електронною системою”, — каже Андрій Потьомкін.

Ми показали вам тіньовий, але по суті, узаконений заробіток для партнерів АРМА. Чи справедливо віддавати власникам електронних платформ такі суми — визначте самі. 

Доречі, а що ж з нашою картиною? Виявляється, ще до початку електронних торгів на замовлення АРМА, Вищий Антикорупційний суд заборонив продавати картини Медведчука. Таку ініціативу проявило Міністерство юстиції. 

Згідно з ухвалою суду, заборону обґрунтовано можливими ризиками відчуження та зменшення вартості активів. Та про це мені, як переможиці електронних торгів, ніхто не повідомив. 

Картину ми оплатили 4 грудня, минуло більше місяця. Я звернулась до АРМА з простим питанням, де моє законне майно, якщо агентство підписало зі мною акт передачі? Питаю, так чому тоді мені ніхто картину не віддає:

— Тому що це арештований актив. І для того, щоб віддати цей актив, ми зв'язуємося з прокурором і чекаємо відповідь на прокурора”, — відповідають телефоном в АРМА.

— А чому я про це не знаю?

— А хто вас буде про це повідомляти? АРМА чи організатор? Зверніться, будь ласка, до організатора.

— А хто несе взагалі відповідальність за весь цей процес, як не ви?

— Організатор електронних торгів, з яким АРМА укладено договір на надання нам цих послуг.

— Я ж вам гроші заплатила за цей актив?

— Правильно, заплатили. Все буде залежати від відповіді прокурора. Це арештований актив. Це кримінальне провадження.

— Я розумію. Скажіть, будь ласка, нормативно-правовими актами передбачається чіткий термін, коли людині, яка виграла торги, має бути переданий актив?

— АРМА надіслала відповідь прокурору і ми чекаємо від прокурора передачу… Вибачте, але я маю йти.

Отже, гроші я заплатила, картину мені ніхто не віддає і не каже, коли віддасть. Складається враження, що АРМА мене просто обікрало. 

Окрім того, що Нацагенство дозволяє хапугам-посередникам заробляти буквально мільйони з повітря на арештованому майні, ще й вводить в оману нових законних власників арештованого майна, які ті придбали його на аукціоні. Що це, як не 367 стаття Кримінального кодексу України? Службова недбалість державних службовців АРМА? Це вже вирішить ДБР. 

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Сибіга поспілкувався із главою МЗС Молдови
Европейская правда
2025-07-19T11:36:01Z
Сибіга: Україна повертатиме в офіційний вжиток українські назви іноземних міст
Европейская правда
2025-07-19T11:25:11Z
Зеленський доручив синхронізувати санкції ЄС в українській юрисдикції
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T11:18:59Z
Генпрокурор заявив про закриття понад 30% кримінальних проваджень щодо бізнесу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T11:00:56Z
У Польщі поширюють фейк щодо промови посла України про Волинь
Европейская правда
2025-07-19T10:37:59Z
Що буде після "трампівських" 50 днів для України та росії? ВИСНОВКИ.
FM-TV
2025-07-19T10:12:19Z
У Польщі заплановані масштабні мітинги проти імміграції
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T10:09:17Z
У Польщі стався серйозний збій системи управління повітряним рухом
Европейская правда
2025-07-19T09:48:08Z
Половина жителів Німеччини вважають Росію загрозою
Европейская правда
2025-07-19T09:36:14Z
Найбільший український енергохолдинг заявив про великі плани на Європу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T11:12:15Z
За півроку ДТЕК інвестував 4 млрд грн у ремонти ТЕС
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T10:48:46Z
Чехія легалізувала вирощування та зберігання канабісу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T09:45:19Z
Prometey виставив на продаж діючий елеватор на Дніпропетровщині
AgroPortal
2025-07-19T09:00:56Z
Світові ціни на фундук зростуть: причина — погода в Туреччині
AgroPortal
2025-07-19T08:30:36Z
В Україні прогнозують 29,26 млн т урожаю кукурудзи
AgroPortal
2025-07-19T07:30:25Z
Cargill та PepsiCo об'єднують зусилля для розвитку сталого землеробства
AgroPortal
2025-07-19T06:00:52Z
Чеддер дешевшає, а сухе молоко дорожчає — підсумки липневих торгів GDT
Agravery
2025-07-19T05:21:49Z
Світовий ринок пшениці: в яких умовах доведеться торгувати Україні
AgroPortal
2025-07-19T05:00:34Z
На Сумщині телятник пропонують в оренду за 75 грн
AgroPortal
2025-07-19T10:30:02Z
Конфлікт у столичному метро: поліція розшукала дівчину, яка схвалювала РФ
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T09:54:30Z
У клубі Києва під час вечірки вмикали російську музику
VGorode
2025-07-19T08:18:04Z
Російський командир наказав пристрелити власного пораненого бійця – перехоплення ГУР
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T08:12:41Z
«Атеш» виявив польовий госпіталь у бригаді морпіхів РФ в Севастополі
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T07:18:30Z
Суд відмовився арештувати «будинок розпусти» у центрі Києва, пов'язаний з Кличком
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T06:06:49Z
Виконував бойові завдання на рідній Лиманщині та в районі Авдіївки. Згадаймо Ярослава Труша
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T06:00:23Z
Карта бойових дій в Україні станом на 19 липня 2025 року
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T04:54:37Z
Продовольчі ярмарки у Києві 19-20 липня: де можна придбати фермерські продукти
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T04:24:37Z
Ось якого розміру мають бути біцепси у вашому віці
24tv
2025-07-18T18:39:33Z
МОЗ отримало велику партію вакцини ПЕНТА-Hib для захисту дітей від п’яти хвороб
360ua.news
2025-07-18T18:21:51Z
Що таке медикаментозний сон: коли його застосовують та наскільки він безпечний
24tv
2025-07-18T18:09:32Z
Знижує стрес, відновлює гормональний фон та зміцнює волосся: дивовижні властивості звичайної липи
Знай
2025-07-18T17:51:40Z
Генетично відбірні діти: у США тестують ембріони на шизофренію, рак і IQ, серед клієнтів – Маск
24tv
2025-07-18T16:15:30Z
У Вінниці відкрився центр психологічного здоров’я «Відновлення»
УкраинФорм
2025-07-18T15:57:22Z
Дослідження на мільйонах дітей ще раз спростувало брехню, яку поширюються антивакцинатори
24tv
2025-07-18T14:39:20Z
Як захистити килим від вицвітання на сонці: поради для довговічності
24tv
2025-07-18T14:36:41Z
У Трампа діагностували хронічну венозну недостатність - що відомо про цю хворобу
Gazeta UA
2025-07-18T14:33:20Z
Більшість німців не підтримують заборону ультраправої "АдН"
Европейская правда
2025-07-19T11:01:10Z
Кажани дедалі частіше оселяються у багатоповерхівках: пояснення науковиці
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T11:00:00Z
Рік без Ірини Фаріон. Спогади найкращої подруги
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T09:03:45Z
У Фінляндії можна безкоштовно отримати житло: як працює програма
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T09:03:44Z
Вступна кампанія 2025: майже 400 тис абітурієнтів вже готові до вступу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T08:54:42Z
Україна повернула з окупації 11 дітей
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T08:45:41Z
Літературознавиця, що викладає в західних університетах: Міф про «велику російську культуру» досі живий
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T08:00:38Z
Рік після загибелі Ірини Фаріон: Львів вшановує пам'ять
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T07:06:07Z
Чи правильно казати «зеесушник», «есбеушник»? 10 запитань до мовознавиці
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T06:15:26Z
Собака-художник на ім'я Далі став зіркою соцмереж в Індії
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T02:00:29Z
YAKTAK – "Цілую малинові" – 6 місце чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2025-07-18T22:57:11Z
Правила стилю Пріянки Чопри: як одягається відома модель
24tv
2025-07-18T19:51:48Z
Хороших новин немає: Симоньян розповіла про стан Кеосаяна
GlavRed
2025-07-18T19:27:38Z
Вилитий Кіркоров: син Стоцької пішов ще й на зріст
GlavRed
2025-07-18T19:27:29Z
Руйнування будівлі в Буенос-Айресі: Netflix використав штучний інтелект у серіалі
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T18:54:18Z
Батіг Індіани Джонса, подарунок від Гаррісона Форда, продали за шалені гроші: сума вражає
Фокус
2025-07-18T18:27:32Z
Після скандалу зі зрадою на концерті Coldplay Федоров анонсував цікаву послугу в Дії
24tv
2025-07-18T18:03:05Z
Disney бореться за Міккі Мауса в суді
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T17:42:12Z
В Іспанії на аукціоні продали найдорожчий сир у світі
AgroPortal
2025-07-19T06:30:18Z
Цей секрет змінює все: варена картопля буде смачної як ніколи – хитрість із сіллю
24tv
2025-07-18T19:24:53Z
Всі здивуються, що це з "Мівіни": простий і смачний салат з вермішелі
Telegraf
2025-07-18T19:24:51Z
Гороскоп на 19 липня: Овнам - зустрічі, Тельцям - пропозиція на співпрацю
FaceNews
2025-07-18T19:15:39Z
Несподіване місце, що приваблює комах у ванну кімнату: як цьому покласти край
24tv
2025-07-18T19:00:12Z
У мережі показали європейський острів, який з висоти нагадує відбиток пальця: у чому феномен
24tv
2025-07-18T18:39:34Z
Для чого насправді потрібна "Х" на спині піджака - стиліст розкрив таємницю
GlavRed
2025-07-18T18:27:46Z
Більше не треба гнути спину. Як зробити своїми руками крапельний полив
Telegraf
2025-07-18T18:06:20Z
Ці речі в секонд-хенді краще не купувати: тільки витратите гроші дарма
24tv
2025-07-18T17:57:47Z
На Київщині потяг збив чоловіка
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T11:30:26Z
Вдарила чоловіка шампурем: поліція на Черкащині розслідує вбивство під час відпочинку
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T10:39:23Z
У Німеччині через інцидент з феєрверками на ярмарку постраждали 19 осіб
Европейская правда
2025-07-19T08:37:27Z
Українські військові ліквідували міну, прибиту хвилями до узбережжя
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T07:27:05Z
Атака на Павлоград: пошкоджено пожежну частину, підприємства, п’ятиповерхівку
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T06:45:18Z
Південна Корея бореться з паводками: понад сім тис людей покинули свої домівки
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T05:48:58Z
«Дипломатичний» виїзд за $18 тис: у Львові викрили ексвикладача вишу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T05:06:03Z
Залишив напис і підпалив храм: на Закарпатті затримано підозрюваного
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T04:45:30Z
Людей виводили з палаючих квартир після атаки БпЛА: ДСНС показала фото з Одеси
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T02:00:54Z
Головний бій року. Все, що потрібно знати про протистояння між Усиком та Дюбуа
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T07:42:05Z
Продовження "дружби": Ноттінгем продав гравця за 23 млн євро до Ботафогу – той має 276 хвилин за сезон АПЛ
Football.ua
2025-07-18T20:00:47Z
Кохання, перевірене часом: найкращі романтичні фото Олександра Усика з дружиною Катериною
24tv
2025-07-18T19:51:56Z
Ювентус може підписати Васкеса – журналіст
Football.ua
2025-07-18T19:42:35Z
Легендарний Леннокс Льюїс розповів, коли Усик має завершити кар'єру
24tv
2025-07-18T19:36:42Z
Спортсмени закликають FIE переглянути спрощений допуск росіян до змагань
iPress
2025-07-18T19:30:51Z
Штутгарт не планує продавати Вольтемаде до Баварії навіть за 60 млн євро — Плеттенберг
Football.ua
2025-07-18T19:30:05Z
Усик показав рекордну вагу в кар'єрі перед реваншем проти Дюбуа
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T19:24:39Z
Слава Україні! Усик потужно завершив останню дуель поглядів із Дюбуа
Telegraf
2025-07-18T19:09:21Z
В Туреччині розпочали перевірки Visa та Mastercard
Европейская правда
2025-07-19T07:13:58Z
Прогноз магнітних бур на 19-21 липня: якою буде сонячна активність
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T04:03:11Z
ChatGPT забирає читачів у Google: що буде з новинами?
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T20:03:36Z
Чим відрізняються 2 дідусі: із загадкою впораються лише справжні інтелектуали
GlavRed
2025-07-18T19:27:38Z
Жодних вологих серветок. Як правильно чистити екран смартфона
InternetUA
2025-07-18T19:13:19Z
Новий інструмент ChatGPT може виконувати доручення та керувати комп’ютером
360ua.news
2025-07-18T19:12:45Z
Монітори пишуть, що могли злетіти Ту: в ЦПД закликали бути уважними до тривог
24tv
2025-07-18T19:09:35Z
Американські розробники представили новітній дрон Z1 класу Group II, що працює на водні
InternetUA
2025-07-18T18:28:22Z
У ChatGPT додалися функції агента-помічника
ZN UA
2025-07-18T18:24:40Z
Липневі тарифи: скільки коштує зарядити електрокар в Україні
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T10:00:44Z
Феєрійний мотоцикл з двигуном Ferrari V8 стає загрозою для суперкарів
Топ Жир
2025-07-18T19:18:46Z
Наступний електричний позашляховик від Porsche може викликати найбільше суперечок
Топ Жир
2025-07-18T18:48:28Z
Прощання з трасою: чемпіон «Формули-1» Дженсон Баттон завершить гоночну кар’єру після сезону 2025 року
ITC
2025-07-18T18:19:04Z
Плани Jaguar та Range Rover щодо випуску електромобілів несподівано відклали, повідомляють джерела
Топ Жир
2025-07-18T18:03:03Z
Цей легкий двигун видає потужність, яка перевершує більшість суперкарів
Топ Жир
2025-07-18T17:33:52Z
Бензин, гібрид або електро: General Motors показали семимісний кросовер за $10 000
Фокус
2025-07-18T16:57:42Z
Цей GR Corolla спочатку намагався наздогнати Porsche 911, а потім згорів у вогні
Топ Жир
2025-07-18T16:48:13Z
Subaru представила електрокросовер Uncharted — з розгоном до «сотні» за 5 секунд і запасом ходу 492 км
ITC
2025-07-18T16:28:32Z