MY.UAНовини
Максим Бородін – про хіт «Якби не ти», продюсера, новий альбом, мінуси публічності та родину
Максим Бородін – про хіт «Якби не ти», продюсера, новий альбом, мінуси публічності та родину

Максим Бородін – про хіт «Якби не ти», продюсера, новий альбом, мінуси публічності та родину

«Якби не ти – я б не вірив в любов, якби не ти - я б не знав, в чому сенс у простого земного життя»… 51 мільйон прослуховувань пісні «Якби не ти» Максима Бородіна лише в YouTube - тож ви точно знаєте ці слова напам’ять. Або ж, принаймні, чули.

Минулого року пісні артиста потрапили у чарт «Топ 100» від Apple Music Україна. 7 лютого співак презентує сольний альбом, а 12-го відіграє перший сольний концерт у «Жовтневому» у Києві.

В інтерв’ю Коротко про Максим Бородін поділився, в чому феномен треку «Якби не ти», чому обрав своїм продюсером Вадима Лисицю, за що вдячний дружині Наталії, про спілкування зі Святославом Вакарчуком, як реагує на плітки в шоу-бізнесі та якими мріями живе далі. 

Озираючись назад, вже розумію, що всьому свій час

- Максиме, ви все життя писали пісні, але багато чого лежало в столі. «Якби не ти» коли була написана?

- З роками, написавши багато пісень, я став вже інтуїтивно відчувати, яка пісня слабенька, яка – середня, а яка – хороша. Коли написав «Якби не ти», одразу відчув, що це хороша пісня, тому вона майже не лежала в столі. Звернувся до Вадима Лисиці, який вже став моїм другом, продюсером і партнером, щоб він зробив для неї аранжування. Тому ця пісня не чекала свого часу, ми випустили її одразу, щоб люди її почули.

- Ви з Вадимом земляки. Давно знайомі чи доля звела вас вже в Києві?

- Колись я приходив на шоу «Х-фактор», де Вадим Лисиця був музичним продюсером. Але тоді ми не звернули уваги один на одного. Коли вже стали разом працювати, Вадим згадав, що бачив мене на кастингу цього проєкту.

Вадиму мене порекомендував мій друг. Він теж родом з Вільнянська, як і я, у нього в Києві є студія звукозапису, і я попросив Толіка познайомити мене з людьми, які можуть щось вирішувати в нашому шоу-бізнесі. Першим, кого він набрав, був Вадим Лисиця.

Я прийшов до Вадима зі своїми піснями, він послухав, щось йому сподобалось, десь він зробив мені якісь підказки, але співпрацювати ми почали пізніше.

Думаю, так сталося тому, що тоді не було такої пісні, як «Якби не ти». Саме з цієї пісні почалася наша співпраця. Озираючись назад, я вже розумію, що всьому свій час, що не варто форсувати події, час сам за тебе все розставить на місця. Просто треба продовжувати робити свою роботу – от і все.

- Ви з Вадимом завжди тепло говорите один про одного. Не боялися йти до продюсера? Бо, зрештою, мені важко пригадати історії, коли наші артисти розходилися з продюсерами без скандалів.

- Словом «продюсер» у нас називають іноді різні професії. Часто продюсером вважають людину, в якої товстий гаманець, яка вкладає в тебе гроші, робить за тебе всю адміністративну і творчу роботу, а ти виходиш на сцену як маріонетка. Цього я не хотів і боявся.

Я завжди розумів, що я музикант, автор своїх пісень, що я артист, який вміє працювати на сцені. І що мені потрібен партнер, який допоможе зі зв’язками і аранжуваннями. Наприклад, є людина, яка обробляє деревину, а є людина, яка з цієї деревини робить човни. Умовно кажучи, я обробляю деревину, а Вадим робить човни.

Мені завжди хотілося, щоб у нас була невеличка артіль, невеличкий цех, де кожен робить свою роботу, один одного розуміє і прагне зробити пісню кращою. У моєму житті було багато людей, з якими я хотів співпрацювати, але ніколи мені не вдавалося знайти таку людину, як Вадим.

Чого я хвалю чого? Чого ставлюся до нього з теплом? Бо до того матеріалу, який я шкрябаю у себе на кухні днями і ночами, Вадим відноситься як до свого, рідного, він має для нього таке ж велике значення, як і для мене. І знайти таку людину - це дар, велика удача.

А повертаючись до питання, чи переживав, ідучи до продюсера? Ні. Я знав, яким він має бути, в мене був його образ в голові. Я завжди сподівався знайти однодумця. Щасливий, що знайшов таку людину, як Вадим.

- Правильно я розумію, що ви вкладаєте свої гроші в творчість? Тобто не берете гроші у продюсера, не залазите в борги, щоб бути потім комусь винним?

- На початку ми залазили в борги. Зараз ці гроші, які були вкладені, потихеньку повертаємо. Мені здається, це нормальна історія, коли люди роблять бізнес.

Ми вкладаємо не дуже великі кошти, бо не сподіваємося заробити моментально. Той, хто робить все поступово, потихеньку, довше буде сяяти на цьому небосхилі. Тим паче, враховуючи, що у нас йде війна, сильно розгулюватись - це було б навіть трішки аморально. Тому рухаємося маленькими впевненими кроками.

Найбільша нагорода – це куплений квиток на мій концерт

- Аналізували для себе, чому «вистрелила» саме «Якби не ти»? Лише на YouTube 51 мільйон прослуховувань. Не кожна зірка може похвалитися такими результатами.

- Колись один великий музикант сказав, що люди розкладають пісню на різні жанри, але насправді жанрів тільки два – це погана і хороша пісня. Думаю, це хороша пісня. Хоча далеко не кожна хороша пісня «вистрелює», подобається людям.

Потрібно, щоб співпали певні складові. Перше – це час. Ця пісня була потрібна саме в той час, коли вона вийшла, вона дає надію. Під час великої війни людина для людини стала ще важливіша, ніж раніше. Ми стали роз'їжджатися по містах, розвозити сім'ї по різних краях, хтось пішов на фронт… Багато людей були розділеними не за своєю волею. Тому такі пісні, як «Якби не ти», стали моральною підтримкою. Це я знаю і за відгуками, і особисто мені люди говорили. Це пісня, яка просто співпала з часом.

До того ж, Вадим Лисиця знайшов правильне аранжування, яке підсилило пісню, зробило її ближче до слухача. Тому пощастило, що прийшов її час і пісня стала потрібною людям. Якби ця пісня вийшла за 2-3 роки до свого релізу, вона могла би бути не так почутою людьми. При цьому сама пісня не була би гіршою. Тому, напевно, це той момент, коли все співпало.

- 51 мільйон прослуховувань у «Як би не ти», 25 мільйонів – у «Скажи мені», по 3 мільйони – у «Не відпускай» і «Притулись - обійми». Це нормальні роялті? Вдалося щось заробити?

- Коли мене питають, скільки мені потрібно для життя, завжди кажу, що хотів би не задумувався про те, де взяти гроші для сім'ї. Маю на увазі на базові потреби – їжу, лікування, одяг, навчання дітей, і при цьому продовжувати вкладати в музику. У мене виходить це робити. Можливо, я не можу відкладати на якийсь важкий день, але базові потреби для родини закриваю і встигаю писати музику. В нашій країні під час великої війни це велика розкіш, і я вдячний за все.

- Торік дві ваші пісні потрапили в «Топ 100» Apple Music Україна. «Скажи мені» - 27-ма сходинка, «Якби не ти» - 29-та. Ви були в номінації «Відкриття року» премії YUNA-2024. Які це відчуття?

- Кожного разу це одні й ті самі відчуття – розуміння того, що моя музика потрібна людям. Інколи сам дивуюся, що те, що тримаю в своєму серці, в голові, а потім виписую в рими і музику, важливо й для інших. Може, так тому, що багато років я писав для дуже вузького кола, майже тільки для сім'ї, і досі не звик до того, що багатьох людей моя музика рятує і тримає на плаву. Мене кожного разу це радує, наче малу дитину.

Не хочу применшувати такі премії, як YUNA, але найбільшою нагородою для мене завжди було, є і, думаю, буде – це куплений квиток на мій концерт, це повний зал. Коли виходжу на сцену, постійно ловлю себе на думці, що люди, замість того щоб після важкої роботи влягтись на дивані, з'їсти щось смачненьке, подивитись якусь свою улюблену програму або фільм, купують квиток, вдягаються у святковий одяг і йдуть до мене.

Найбільшої нагороди, ніж люди на моєму концерті, для мене просто не існує. Все інше - це просто приємні бонуси.

Дружина завжди допомагала мені вірити в себе

- Думаю, як і багато артистів, ви теж відчували зневіру: а якщо не вийде?  Шукати себе – це добре, коли є можливість, в тому числі й фінансова. А у вас велика родина, яку потрібно забезпечити.

- Я зневірювався багато разів. Але щоразу повертався в свою «релігію». Завжди думав: а якщо я, зробивши до цього мільйон кроків, не зробив лише пів кроку, не дійшов міліметр і опустив руки? Думав про те, чи зможу коли-небудь бути щасливим, якщо не здійснив те, у що вірю. Мені здавалося, якщо зрадити свою мрію, щастя мені не бачити. Завжди думав, що це завелика ціна.

Потім, маючи вже трьох доньок, говорив собі: а чи матиму я право їм щось радити, казати, вчити стояти на своєму, досягати своєї цілі, якщо сам своєї не досяг!

І таких питань переді мною завжди стояло так багато, що вони спонукали мене продовжувати робити те, у що вірю. Мені здавалося, якщо моя мрія не здійсниться, то й життя буде неповноцінним. Тому іншого вибору, як працювати, не було.

- Мені здається, велика шана і подяка в цій історії й вашій дружині, яка підтримувала, не казала, що хочу нові чобітки чи авто, а ти, мовляв, вкладаєшся лише в себе. Ви їй дякуєте за це?

- Я не можу прибрати свою роль в цьому процесі, але однозначно своїм успіхом я завдячую й Тасі. Точно знаю, що значно легше зневіритися, коли ти тільки сам віриш в себе.

Тася неодноразово мені казала: «Я ніколи не сумнівалась, що в тебе все вийде». І одна справа, що вона ніколи не сумнівалась, інша справа - завжди підтримувала, ніколи й слова не сказала, що, мовляв, у нас складно з грошима, а ти вкладаєшся в музику і часом, і ресурсом, і тими самими грошима. В цьому сенсі вона була єдиною підтримкою, вона протягом багатьох років допомагала, коли моя енергія в мені просідала.

Мотивація - це короткий вогник, потрібна дисципліна, щоденне писання. І Тася була другим двигуном, паливом, завжди допомагала мені не сходити з дистанції і постійно вірити в себе. Часто кажуть, що за успішним чоловіком стоїть жінка. Не знаю, як за іншими, а за мною точно.

- Ось кому ви мусите платити роялті за натхнення! Бо всі ваші пісні про кохання до неї.

- Однозначно. Тут інших думок бути й не може. Це чиста правда.

- 7 лютого у вас реліз альбому. Це перший альбом?

- Колись, щоб навчитися писати пісні, я поставив собі ціль - щороку випускати по альбому. Тому випустив вже сім альбомів. Можливо, не на такому професійному рівні, це все робилося самотужки. Тому, можна вважати, що це мій перший альбом з таким звуком, мастерингом, матеріалом. Це найкраще, що я зробив в цьому житті.

- Одразу після виходу альбому у вас і перший великий сольник у «Жовтневому» у Києві. Готові?

- Готовий. Про це мріє кожен артист. Це велике щастя, ще одне здійснення мрії. Наразі це буде найбільший майданчик, де я виступатиму. У Києві буде розширений склад музикантів на сцені, запрошені гості і розширена програма. Співатиму найкращі пісні, створені зі ці півтора року. А за півтора року ми зробили понад 25 пісень.

- Святослава Вакарчука на сольник запросите? Ви товаришуєте ще з часів вашої участі в «Голосі країни».

- Ви підкинули чудову ідею. Поговоримо, і я одразу напишу і запрошу на концерт. Ясно, що він дуже зайнятий, але я все ж таки спробую.

- Спілкуєтеся час від часу?

- Важко сказати, що ми прямо спілкуємося. Але я, маючи його номер телефону і користуючись можливістю, що він завжди готовий дати пораду, щось підказати, завжди до нього звертаюся. Слава мені відповідає, дає конкретні поради з приводу пісень. Я іноді прислухаюся, іноді - ні. Але завжди безмежно вдячний за можливість спілкуватися із класиком.

Я артист, і використовувати слова, яких немає в офіційних словниках, - це моє право

- А Златі Огнєвіч ви запропонували заспівати разом?

- Частину своїх пісень Злата записувала у Вадима на студії, і він цю ідею запропонував. Ми всі разом зустрілися, я привіз пісні, які на той момент були в мене в роботі, зіграв три чи чотири пісні, і Златі сподобалась пісня «Без тебе», яку ми зрештою й записали.

Зустрілись на першому зіспівуванні, а далі вже кожен окремо записував свою частину пісні, не бачачись, бо графіки не співпадали. Зустрілись уже на майданчику, коли знімали кліп.

- До речі, пісню обговорювали ще на етапі анонсу за вживання слова «біжав». Не засмучувало, як автора, що так всі вчепилися за це слово?

- Перші кілька днів мене це засмучувало. Хоча слово не вигадане. Можливо, його немає в словниках. Але не всі слова, які існують, є в словниках. Я  родом з містечка Вільнянськ, і там це слово вживають. Сказати, що слова «біжав» немає, значить, сказати, що його і у Вільнянську ніколи не було. А це неправда. Люди ним користуються.

Я не вчений-філолог. Я артист, художник, і використовувати слова, яких, можливо, немає в офіційних словниках, - це моє право. Я знав, що правда за мною, і з часом переможе пісня, а не оці голоси, які кричать, що цього слова немає. Що, зрештою, вони замовкнуть, втомляться, забудуть, а пісня залишиться.

Бачу по відгуках, що людям «Без тебе» подобається. Тому вже зараз ставлюся до цього, щиро кажучи, з посмішкою.

- Готові до публічності – і ви, і родина? Приміром, коли ви випускали трек зі Златою Огнєвіч, почали писати, начебто між вами роман. Як таке сприймаєте?

- Кожен новий виток спочатку важко сприймаю, але усвідомлюю, що це даність. Поступово сприймаю ці правила гри.

Іноді буває неприємно, але все залежить від того, наскільки ти готовий тримати цей удар, сприймати як іншу сторону медалі творчої професії.

Сказати, що я до всього готовий, - точно ні. Напевно, це і неможливо. Але поступово з цим зживаюсь. Є деякі речі, які не обов'язково сприймати, краще уникати, обходити.

- У родині обговорюєте такі моменти? Бо такі плітки може прочитати ваша дружина, доньки, і це може бути для них неприємно.

- Обов'язково. Ми завжди розмовляємо, коли виникає така ситуація чи є необхідність. Обов'язково треба розмовляти, щоб тримати баланс. Розмови – це наче ліки, коли ти відчуваєш якісь симптоми. Пояснюю, що це негативна сторона моєї професії.

З моїх чотирьох дівчат троє уже знялися в моїх кліпах

- Ви близькі з доньками? Можете на різні теми порозмовляти?

- Ми близькі. Про щось вони розмовляють з мамою, про щось з нами обома. Коли ми ввечері збираємось за столом, вони діляться усіляким. Я, напевно, не міг би таким поділитися, будучи у своєму віці. Наприклад, про закоханості з нами розмовляють. Тому мірилом довіри і близькості, як на мене, якраз і стають складні теми, якими вони з нами діляться. Мені здається, щирість між нами не втрачена, і це комплімент нам, батькам.

 - У кліпі на пісню «Одна» знялася ваша молодша донька Аня. Вона розуміла, що вона - головна героїня вашого кліпу?

- Вона одразу відключила в собі дитину і, маючи невеликий гонорар, працювала як справжня артистка. Вона розуміла, що має зробити свою роботу, і відпрацювала без вередувань 8 чи 10 годин. Дуже вдячний за цю роботу донечці.

- Сестри не образилися, що знімалася тільки Аня?

- У кліпі «Якби не ти» знімалася моя середня донька Катюшка. Насправді, коли ми знімали кліп «Якби не ти», запрошував всіх трьох. Вероніка і Аня тоді чомусь не захотіли, вже не пам'ятаю чому. Можливо, дівчата не знали, наскільки великою буде ця пісня. Тому з моїх чотирьох дівчат троє уже знялися в моїх кліпах (дружина Максима Бородіна, Наталія, зіграла головну роль у кліпі на пісню «Притулись - обійми». – Авт.). Не знімалася лише Вероніка. Ми розмовляли з нею про те, що це справа часу. Тому, думаю, приводу ображатися нікому не давав.

- Кому з дівчат цікава творча кар'єра?

- Найбільше цікавиться музикою молодша Аня. Вона знає всі мої пісні, співає. Я їй запропонував грати на фортепіано, і вона погодилась. В ній живе музика.

- Ви кажете, що концерт у «Жовтневому» – це здійснення ще однієї мрії. Що далі у мріях?

- Хочу мати можливість продовжувати виступати, записувати альбоми, збирати більші майданчики. Хочеться написати якомога більше пісень, які стануть народними. Які будуть не просто хітами на два-три тижні чи місяць, а потім зникнуть назавжди, хочеться написати пісні, які залишаться на десятиріччя.

Хочу зібрати Палац «Україна», потім - Палац спорту.

Хочу, щоб моя сім'я була здорова. Хочу, щоб я і далі займався музикою і міг забезпечувати своєю роботою родину.

А всі інше маю. Ми разом, здоров'я є, ми всі вдома, не роз'єднані, не роз'їхались по закордонах. Хай так і буде. В цьому простота життя і в цьому щастя.

Максим з дружиною Наталією та доньками Веронікою, Анною та Катериною. Фото: instagram.com/borodin__maksim/

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
На Миколаївщині начальник штабу допустив безпідставне нарахування бойових
1News
2025-01-15T14:39:04Z
Зеленський підписав закон про подовження терміну добровільного повернення на службу після СЗЧ
УкраинФорм
2025-01-15T14:36:39Z
Зеленський назвав чисельність російської та української армій
24tv
2025-01-15T14:33:53Z
Кораблі НАТО виходять на патрулювання Балтійського моря через диверсії проти інфраструктури
ZN UA
2025-01-15T14:33:50Z
2024 року кількість українців, які виїхали та не повернулись додому, зросла втричі — аналітики
TSN
2025-01-15T14:30:24Z
У США визнали, що Китай міг випередити Захід у створенні літака 6-го покоління
InternetUA
2025-01-15T14:28:14Z
Люди купили будинки за пів мільйона доларів, але змушені добиратися до них через сади сусідів
24tv
2025-01-15T14:27:16Z
21 січня — презентація результатів дослідження «Детектора медіа» «Вивчення практик медіаспоживання та оцінка рівня медіаграмотності підлітків віком 12-18 років»
Детектор М
2025-01-15T14:22:33Z
"Дзвонила тим, хто вже був не живий": вдова загиблого під час ракетного удару розповіла подробиці трагедії
TSN
2025-01-15T14:06:06Z
Другий фільм «Чужий: Ромул» спрямує франшизу у «незвідані води», — режисер
ITC
2025-01-15T14:40:31Z
"Не хотіла навіть жити": Тоня Матвієнко зробила гучну публічну заяву
GlavRed
2025-01-15T14:39:53Z
Гучний секс-скандал у Голлівуді: адвокати репера P Diddy зробили заяву про його "білі вечірки"
24tv
2025-01-15T14:36:29Z
Фільм про війну в Україні боротиметься за головну британську кінопремію BAFTA: що це за стрічка
24tv
2025-01-15T14:33:31Z
Лариса Кадочникова пояснила, чому відмовилася говорити українською на публіці
Комсомольская правда
2025-01-15T14:16:33Z
«Фільтр» оголосив 50 фіналістів національного конкурсу «Репортер»
Детектор М
2025-01-15T14:01:31Z
Короткометражу про війну в Україні з Олександром Рудинським номіновано на премію BAFTA
Комсомольская правда
2025-01-15T13:46:27Z
Позитив вперше став батьком та показав фото з новонародженою донькою
TSN
2025-01-15T13:27:44Z
Одразу 3 українські фільми серед найкращих: 10 найпопулярніших стрічок на Netflix, які вражають
24tv
2025-01-15T13:18:01Z
Серед ключових тем перемовин Зеленського із Туском - підтримка українських виробників зброї
УкраинФорм
2025-01-15T14:42:55Z
У МЗС Китаю заперечили нарощування ядерного арсеналу
УкраинФорм
2025-01-15T14:42:37Z
Прем'єр Греції висунув спікера парламенту в президенти
Европейская правда
2025-01-15T14:42:32Z
Сибіга: Україна не піде на поступки у питанні вступу в НАТО під час переговорів про мир
Европейская правда
2025-01-15T14:42:21Z
Таємні рейси між РФ та Іраном: експерти розповіли, що задумали країни "осі зла"
Политека
2025-01-15T14:40:05Z
«Бессарабська народна республіка». Десять фактів про регіон, на який почала «претендувати» Болгарія
ГЛАВКОМ NET
2025-01-15T14:39:57Z
Росія дуже хоче припинення вогню: генерал-майор назвав важливий нюанс
GlavRed
2025-01-15T14:39:28Z
Туск пообіцяв Зеленському прискорити процес вступу України до ЄС
TSN
2025-01-15T14:39:16Z
Зеленський озвучив свої очікування від Трампа
TSN
2025-01-15T14:36:59Z
На Житомирщині працівник моргу викрав обручку загиблого військовослужбовця
Украина Криминальная
2025-01-15T14:33:57Z
Жінка підпалила будинок за допомогою чипсів: чим все закінчилося
24tv
2025-01-15T14:18:19Z
У Тернополі за отримання $3000 та вимагання $20 000 хабаря в учасників кримінального процесу судитимуть поліцейського
Украина Криминальная
2025-01-15T14:09:53Z
У Канаді крадії вигадали зухвалий спосіб пограбування банків
ГЛАВКОМ NET
2025-01-15T13:54:47Z
Мешканець Харківщини за ₴50 тис. допомагав безпроблемно відновити у ТСЦ вилучене посвідчення водія
Украина Криминальная
2025-01-15T13:51:25Z
Побили чоловіка та підпалили його автомобіль: у Дніпрі судитимуть двох братів
Украина Криминальная
2025-01-15T13:45:00Z
У Житомирській області в морзі обікрали полеглого бійця ЗСУ: як піймали злочинця
Фокус
2025-01-15T13:42:26Z
«₴15 тис. за ніч»: пара з Харкова втягувала жінок у зайняття проституцією
Украина Криминальная
2025-01-15T13:36:23Z
На Київщини в.о. голови ВЛК та держвиконавця викрили у махінаціях з визнанням осіб непридатними до військової служби
Украина Криминальная
2025-01-15T13:30:28Z
Агентка РФ у Миколаєві отримала 15 років тюрми
1News
2025-01-15T14:42:23Z
Україна повернула з російського полону 25 українців
ГЛАВКОМ NET
2025-01-15T14:39:46Z
Просто ж*а : Білецький жорстко про ситуацію на фронті
TSN
2025-01-15T14:39:29Z
"Росіяни про це не думають": ЗСУ можуть здійснити неочікувану операцію в Криму
GlavRed
2025-01-15T14:39:03Z
ЗСУ переграли РФ в ключовій точці фронту: де ворог зазнає поразки - 63 ОМБр
GlavRed
2025-01-15T14:25:11Z
На півдні прикордонники уразили ворожий катер з екіпажем
УкраинФорм
2025-01-15T14:24:43Z
Бійці Третьої штурмової "розвалили" ворожий накат серед ночі: які втрати армії РФ
TSN
2025-01-15T14:24:43Z
"Онлайн-поводир" не допоміг: на Одещині затримали ухилянтів під час спроби втекти до Придністров'я
TSN
2025-01-15T14:24:14Z
Петиція за збереження «Дворика з воронами» зібрала голоси
ГЛАВКОМ NET
2025-01-15T14:24:04Z
Загрожує три роки в'язниці: футболіста Севільї заарештували за отримання жовтих карток
24tv
2025-01-15T14:42:47Z
Легенда боксу розкрив ім'я суперника, який може повернути Ф'юрі на профі-ринг
24tv
2025-01-15T14:27:27Z
Australian Open. Наступна суперниця Костюк - 12 «ракетка» світу
УкраинФорм
2025-01-15T14:25:30Z
Шахтар впорався з ЦСКА Софія в контрольному поєдинку
Football.ua
2025-01-15T14:22:53Z
"Бронзовий бомбардувальник" дізнався суперника після двох поразок в Ер-Ріяді
24tv
2025-01-15T14:03:10Z
Араухо досяг принципової домовленості з Барселоною щодо нового контракту
Football.ua
2025-01-15T14:01:09Z
"Збожеволів би": екссуперник Усика змоделював бій українця з легендою боксу
24tv
2025-01-15T13:42:22Z
Галатасарай звернувся до Астон Вілли щодо Дієго Карлоса
Football.ua
2025-01-15T13:28:45Z
Шахтар переграв найтитулованіший клуб Болгарії завдяки ефектному м'ячу вихованця: відео голу
24tv
2025-01-15T13:18:19Z
Багаторічна шпигунська кампанія: Китай встановив жучки на мільйони комп'ютерів по всьому світу
24tv
2025-01-15T14:39:36Z
Забезпечить будинок енергією: створено "нерухому" вітряну турбіну для даху
Фокус
2025-01-15T14:36:41Z
Що робити, якщо смартфон почав повільно заряджатись: кілька можливих причин
InternetUA
2025-01-15T14:33:31Z
TikTok планує відключити застосунок для користувачів у США в разі набуття заборони
AIN
2025-01-15T14:30:06Z
"Копія" Дарта Вейдера: у В'єтнамі знайшли гігантське дивне створіння
GlavRed
2025-01-15T14:25:14Z
Розробники CD Projekt Red відреагували на нову гру The Blood of Dawnwalker від колишніх колег
24tv
2025-01-15T14:06:31Z
WhatsApp з 1 лютого 2025 року перестане працювати на старих смартфонах
InternetUA
2025-01-15T14:01:34Z
Літій-сірчані батареї можуть стати ефективнішими, дешевшими та довговічнішими: що зробили вчені
InternetUA
2025-01-15T13:46:15Z
Microsoft видалила інтерфейс, який маскував Bing під Google — і відмовилась від коментарів
ITC
2025-01-15T13:38:36Z
Підвищення податків не викликало хвилю закриття ФОПів, їх кількість продовжу рости – підрахунки Гетманцева
ZN UA
2025-01-15T14:36:37Z
Долар "полетить" вгору: економіст спрогнозував, яким буде курс у 2025 році
GlavRed
2025-01-15T14:33:15Z
Аграрний комітет підбив підсумки роботи минулої сесії
AgroPortal
2025-01-15T14:30:05Z
Підтримував роботу онлайн-казино, власниками якого є росіяни: затримано члена КРАІЛ
InternetUA
2025-01-15T14:28:22Z
Ціни "падати" не будуть: в Україні змінилась вартість популярних продуктів
GlavRed
2025-01-15T14:25:35Z
США ввели заборону на імпорт продукції ще 37 китайських компаній
Европейская правда
2025-01-15T14:21:00Z
Штучний інтелект створить 78 млн нових робочих місць до 2030 року
InternetUA
2025-01-15T14:16:16Z
Передовий український тролейбус вивели на новий маршрут у Миколаєві
AutoCentre
2025-01-15T14:16:16Z
Курс валют на 16 січня: скільки коштуватимуть долар, євро і злотий
TSN
2025-01-15T14:06:17Z
Одні перехоплюють дух, а інші здаються химерними: які є найдивніші дизайни інтер'єрів у світі
24tv
2025-01-15T14:36:51Z
Всього один знак попереджає, що пральну машину час чистити: його знають одиниці
24tv
2025-01-15T14:33:06Z
Чому собаки нахиляють голову, коли ми з ними говоримо: несподівані причини
GlavRed
2025-01-15T14:25:48Z
Як зробити м'ясо м'яким, скільки потрібно тушкувати залежно від виду
TSN
2025-01-15T14:24:09Z
Коричневий цукор обрали «смаком року» — чому
AIN
2025-01-15T14:00:26Z
Рисові кульки з гострим соусом: бюджетна закуска, яка стане улюбленою з першого разу
24tv
2025-01-15T13:51:17Z
"Смішно таким займатися": дантист розповів, чи заглядають стоматологи у зуби під час спілкування
24tv
2025-01-15T13:36:53Z
Навіщо кухарі додають ложку соди під час варіння яєць: нізащо б не здогадалися
TSN
2025-01-15T13:36:19Z
Як швидко розм'якшити масло: топ-4 найпростіші способи
GlavRed
2025-01-15T13:27:16Z
Пік захворюваності на ГРВІ та грип очікується у лютому - Кузін
УкраинФорм
2025-01-15T14:30:04Z
Прасуйте спідню білизну після прання: ось чому це треба робити
24tv
2025-01-15T14:21:44Z
При захворюванні на ГРВІ не потрібно робити тести на метапневмовірус - Кузін
УкраинФорм
2025-01-15T14:16:10Z
Клітини "втекли": чоловік помер після того, як підхопив рак легень від донора печінки
TSN
2025-01-15T13:24:24Z
Більше 80% жінок помиляються: як визначити розмір грудей правильно
GlavRed
2025-01-15T12:25:54Z
Їжа для "другого мозку": варіанти перекусів, які покращать стан кишківника
24tv
2025-01-15T12:06:25Z
Чому сняться кошмари: про які хвороби вони можуть свідчити
TSN
2025-01-15T11:54:59Z
Падають після однієї чарки: чому деякі люди не можуть багато пити, пояснив нейробіолог
Фокус
2025-01-15T11:27:52Z
Виплати при втраті працездатності тепер залежатимуть від зарплати
Знай
2025-01-15T11:13:07Z
Електромобіль Mazda 6e їде до Європи: усі подробиці про новинку
AutoGeek
2025-01-15T14:12:14Z
На продаж виставили 15-річний Dodge Challenger без пробігу
AutoCentre
2025-01-15T13:16:40Z
Зірки краш-тестів: названо найбезпечніші автомобілі 2024 року
Фокус
2025-01-15T12:51:53Z
Modellista підготувала для Toyota bZ4x стильний обвіс у стилі 80-х
AutoCentre
2025-01-15T12:12:41Z
Набагато дешевше за Duster: українцям запропонували паркетник Citroen за вигідною ціною
ЗаРулем
2025-01-15T12:06:57Z
Клуб 700 км: нові електромобілі з найбільшим запасом ходу
Фокус
2025-01-15T11:57:49Z
Renault розкрив усі секрети стильного інтер’єра електромобіля Twingo
AutoGeek
2025-01-15T10:42:24Z
Неймовірно вигідні ціни на CITROЁN C3: встигніть придбати – від 640 000 гривень!
AutoCentre
2025-01-15T10:33:35Z
Cupra переводе популярну модель на електротягу
AutoCentre
2025-01-15T10:10:09Z