MY.UAНовини
"Хезболла" може з'явитися на кордонах НАТО"․ Ексклюзивне інтерв'ю з керівником ЦПД
"Хезболла" може з'явитися на кордонах НАТО"․ Ексклюзивне інтерв'ю з керівником ЦПД

"Хезболла" може з'явитися на кордонах НАТО"․ Ексклюзивне інтерв'ю з керівником ЦПД

Росія та Іран 17 січня планують підписати договір про "всеосяжне стратегічне партнерство". У такий спосіб Владімір Путін намагається зберегти крихти впливу на Близькому Сході після поразки в Сирії. Крім того, Іран також фінансує проксі-сили в регіоні, які можуть воювати з будь-ким, кого підтримує Захід.

Однією з найбільших загроз є те, що бойовики іранського проксі "Хезболли" можуть раптово з'явитися на кордонах НАТО в російській формі для провокацій. Адже часто Путін шляхом різних диверсій перевіряє реакцію Заходу. Наприклад, наприкінці грудня у Балтійському морі перерізали електричний кабель, у чому підозрюють "тіньовий флот" Росії, а у Німеччині фіксували невідомі дрони.

Більше деталей в ексклюзивному інтерв'ю 24 Каналу розповів керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко.

Наслідки атаки на нафтобазу під Воронежем

Українські безпілотники вразили нафтобазу "Роснафти" у Воронезькій області. Місцевий губернатор зізнався, що пожежники довгий час не можуть ліквідувати пожежу, а на резервуари з паливом поставили захисну сітку від БпЛА. Якими будуть наслідки цього удару?

Під Воронежем – це не найбільша нафтобаза, а одна з плеяди нафтобаз, які постачають пальне ближче до сходу, до фронту.

Щодо сіток, вони є не на всіх НПЗ. Вони з'являються, поки їх тільки тестують, але, враховуючи певні деталі, які озвучувати не можна, сітки там не допоможуть ні в який спосіб. Проти того, що вміють наші військові, навіть металеві сітки не допоможуть. Тому нехай витрачають, нехай експериментують, це їхнє право.

Добре, що у нас є ресурс для знищення нафтобаз. Будь-яка база – це логістика наступу ворога. Немає нафтобаз – вигорає паливо. Не працюють НПЗ через пошкодження – не виробляється паливо. Не працюють спиртзаводи – додається ще й ракетне паливо. Ба більше, техніка не може активно працювати по всій лінії фронту, оскільки споживає значну кількість пального.

Логістика має бути налаштована для активних наступальних дій, які російська армія запланувала і намагається проводити, тому вибиваючи тил, вдасться загальмувати фронт. Це дуже важливо. Коли люди кажуть, наприклад, що на Покровському напрямку ворог наступає, на Курахівському напрямку ворог наступає і захоплює населені пункти, то потрібно розуміти, що одна справа – зупиняти ворога на передовій, що роблять наші військові, інша – зупинити ворога, вибивши його тил.

Інтерв'ю з керівником ЦПД Андрієм Коваленком: дивіться відео

Це комбінована історія. З одного боку, ти воюєш на передовій, з іншого боку, ти зупиняєш ворога з тилу. Вибивши тил в достатній кількості, вдаватиметься завдавати більше пошкоджень ворогу на передовій, знищувати більше його військових завдяки тому, що він матиме менше техніки. Тобто війну потрібно розглядати саме так, а не виключно дивитись, що відбувається під конкретним населеним пунктом.

Під Куп'янськом ворог пробував наступати, зараз взяв паузу. Ця пауза пов'язана, з одного боку, з накопиченням певних сил, з іншого боку – з певною логістикою ресурсів. Він втратив бронетехніку. Активні дії ведуться й на Курщині, де ворог споживає багато ресурсів. Інші ділянки фронту починають провисати, коли регулярно вибивається логістика. Це ось така війна – війна широкого плану.

Росія стає васалом інших країн

Безпілотники залетіли й до Тамбовського порохового заводу. Чим цей об'єкт важливий для російського ВПК і як сильно цей удар відчують на собі росіяни?

Це не перший удар по ньому. Для того щоб його остаточно вибити, знадобляться ще удари. Однак потрібно розуміти, що пороховий завод виробляє порох для виробництва артилерійських снарядів. І, зокрема, для боєприпасів та ракетних систем. Відповідно, вибиваючи таке підприємство, ворог не здатен виробляти артилерійські боєприпаси певних калібрів, наприклад, 152 калібр. А ворог використовує їх велику кількість.

Так, на жаль, у ворога є постачання боєприпасів з КНДР. Однак тут є питання логістики, довжини постачання, що впливає. Якщо позбавити ворога можливості виробляти достатню кількість власних боєприпасів, то він впадає у ще більшу залежність від інших країн. Якщо навіть залежність від КНДР стає велика, а вона вже значна, то на КНДР можна вплинути через треті країни. Наприклад, Китай. Хто може вплинути на Китай? Захід.

Відповідно, в будь-якому випадку залежність Росії від зовнішніх гравців – це послаблення самої Росії. Відкривається більший коридор можливостей впливати на Росію через треті країни. Росія стає вразливою і слабкою для цих країн, які можуть використати більше дешевих російських ресурсів у власних цілях і поступово робити Росію звичайним васалом. Усе це пов'язано.

Цього тижня в Росії постраждали ще чимало заводів та НПЗ. Чи справді всі ці атаки вплинули на спроможність росіян бити по наших цивільних містах? Наприклад, після атаки 14 січня на інфраструктуру російського військового аеродрому "Енгельс-2" зльотів ворожої авіації не було.

Росіяни накопичували запаси на різних аеродромах стратегічної авіації. "Енгельс-2" – один з основних таких аеродромів. Думаю, всі побачили меншу кількість ракет, ніж зазвичай, що були запущені. Навіть якщо взяти статистику минулих звичайних масованих обстрілів, там кількість ракет була на кілька десятків більша. Щодо самої бази зберігання ресурсів, там зберігається авіаційне паливо, яке розраховане на навчальні польоти стратегічної авіації, імітаційні польоти та бойові вильоти.

Накопичення відбувалося з літа. Ресурс був розрахований на проведення операції щодо ударів по українській енергетиці та інфраструктурі до завершення зими. Відповідно, зараз були 2 вдалих удари по цій базі. Вигоріла значна кількість пального. Коли остаточно там все завершиться, можна буде дати точну оцінку, скільки цистерн та складів там знищено. Постраждала й російська логістика.

Вони (росіяни – 24 Канал) серйозно захистили авіацію системами ППО. Однак наші воїни все одно знайшли слабке місце, велика слава їм за це.

Росіян готують до війни з НАТО

Заступник голови оборонного комітету держдуми Алєксєй Журавльов заявив, що потрібно готувати чоловіків до великого протистояння з Заходом, бо начебто Європа готується до війни у 2028 – 2029 роках. Чи буде спроможна Росія воювати й чому такі меседжі звучать саме зараз?

Росіяни роблять інформаційну "затравку" для власного суспільства, підготовку до можливого проведення мобілізації в майбутньому. Вони не відкидають сценарій з проведенням майбутньої мобілізації.

Якщо певний переговорний процес щодо завершення війни в майбутньому піде не так, як вони бачать, то вони погрожуватимуть і використовуватимуть готовність Росії провести мобілізацію як "карту". Або в діалозі, або для реального проведення мобілізації в майбутньому.

Росія створила всі умови та продовжує інформаційно прокачувати у власному суспільстві непопулярну тему – можливе проведення мобілізації. Яка цифра може бути? Можна тільки здогадуватись. Однак потік добровольців-контрактників у них зменшується.

Місячні втрати (на фронті – 24 Канал) у них переважають кількість нових добровольців. Відповідно, армія виснажується. Є й проблеми щодо техніки – там, де вони використовують її у великій кількості, там не вистачає пального. Росіянам доводиться це компенсувати живою силою, використовуючи мотоцикли й багі. Якщо війна продовжується рік, два чи три, то Росія буде змушена проводити мобілізацію. Вони хочуть спробувати налякати Захід і всіх навколо такою можливістю в майбутньому діалозі.

Генсек НАТО закликає союзників збільшувати витрати на оборону. Марк Рютте каже, якщо цього не зробити, то доведеться або вчити російську, або їхати до Нової Зеландії. Як потрібно змінитися НАТО, аби у випадку протистояння з Росією витримати його?

НАТО має бути готове й вміти вести війну в нових умовах. Жодна з армій НАТО зараз не вміє воювати у сучасній війні. На жаль, армія КНДР через те, що Кім Чен Ин закинув північнокорейців на Курщину, щонайменше бере участь у сучасній війні. Альянс за нею (війною – 24 Канал) спостерігає, консультує, тренує, але повноцінно не готовий до сучасних методів ведення війни. У них є технологічна перевага, але є певні моменти...

Зараз Росія своїми гібридними методами намагається перевірити ті чи інші реакції НАТО. Наприклад, "тіньовий флот" Росії пошкодив кабелі зв'язку у Балтійському морі. Раптово над певними складами у Німеччині починають літати дрони. Також безпілотники помічали десь в США над Білим домом. У такий спосіб росіяни аналізують реакцію Заходу.

Росіяни вдосконалюють певні дезінформаційні елементи впливу та кіберінструменти. Інформаційні та кібератаки стають потужнішими. Росія використовує армію для конструювання дезінформації, для інформаційного впливу в країнах Заходу, а НАТО досі живе у світі, коли частина обов'язку протидії дезінформації лежить на незалежних медіа, які не підготовлені протидіяти військовій дезінформації. Я впровадив би навіть термін окремий для цього.


Росія здійснює різні провокації в країнах НАТО / Getty Images

Протистояти російській дезінформації має мілітаризована структура або структура, яка дотична до сектору нацбезпеки, а не медіа. Це має бути в країнах Заходу.

НАТО повністю не готове. У них є СтратКом, нібито є інфраструктура протидії, але вони неефективні. Ба більше, Заходу й НАТО потрібно думати не тільки, як відбивати атаки, а переходити до проактивних дій в інформаційному та кіберпросторі. Потрібно конструювати власні інформаційні операції проти Росії та проводити їх. Тобто потрібно просто прийняти реальність.

З військового погляду їм потрібно бути готовими, що північнокорейці у російській формі, так звані "тувинці", "буряти" чи "якути", можуть раптово з'явитися на кордонах з Польщею чи країнами Балтії. Враховуючи певні особливості щодо ірано-російських відносин, подій в Сирії й те, що "Хезболла" на Близькому Сході втратила логістику постачання та дещо ослабла, треба бути готовими, що "Хезболла" у російській формі може з'явитися на кордонах НАТО. Й зараз ніхто цьому не завадить.

Якщо Росія на це піде, то завадити можна буде, тільки вбиваючи цих людей на кордонах НАТО. До цих гібридних загроз потрібно бути готовими.

Росія та Іран 17 січня мають підписати договір про "всеосяжне стратегічне партнерство". Як думаєте, чи слід очікувати нової небезпеки для нас, Європи та НАТО? Що це може дати обом країнам?

Це економічна та технологічна співпраця в певних моментах. У такий спосіб Росія намагається зберегти хоч якусь долю впливу на Близькому Сході після втрати Сирії. Але ніколи не варто забувати про проксі. Іран – це держава, яка давно фінансує проксі-сили на Близькому Сході, які воюють з будь-ким, кого, наприклад, підтримує Захід.

Не варто ігнорувати сценарій появи бойовиків "Хезболла" у російській формі на кордонах, зокрема НАТО, для провокацій. Я вважаю, що це одна з найбільших загроз.

Якщо, наприклад, Ким Чен Ин, можливо, враховуючи його бекграунд дипломатичних відносин з Дональдом Трампом, може на це не піти, то що зупинить Іран? Санкції? Іран довго живе під санкціями. У цьому випадку якраз Іран може стати тією силою, яка надасть своїх проксі для провокацій на західних кордонах.

У Росії заявили про "кінець України у 2025 році"

Помічник російського диктатора Ніколай Патрушев заявив, що Україна нібито припинить своє існування у 2025 році. Ще заговорив, мовляв, русофобія знищує колись квітучі міста України, зокрема Харків, Одесу, Миколаїв та Дніпро. Чому саме зараз він знову про це заговорив? Які цілі цих меседжів й на кого вони орієнтовані?

Ніколай Патрушев насправді провалив низку завдань Владіміра Путіна щодо певних закритих переговорів із Заходом. Йому вже 73 роки й разом з Путіним він продовжує жити у світі Алєксандра Солженіцина. Вони зачитувались ним й загалом будували своє імперське бачення на роботах цієї людини.

З одного боку, Патрушев таким чином намагається передати сигнали майбутній адміністрації Дональда Трампа, що Росія, мовляв, не готова відмовлятися від своїх цілей так званої "сво". Цілі "сво", які Владімір Путін спочатку озвучував, це не окупація України.

Зараз Ніколай Патрушев сказав, що Україна нібито припинить своє існування у 2025 році. З його вуст це звучить так, що насправді ціллю "сво", яку Росія завжди приховувала, було знищення України. Про це ми говорили завжди в Україні, але Росія цього не визнавала. Нарешті Москва це визнала.

Це своєрідний сигнал для Заходу, мовляв, не думайте лякати, у Росії все серйозно. Воно звучить, звісно, дивно, оскільки насправді у Заходу інструментів розвалити Росію набагато більше. Немає просто поки що такого остаточного рішення. Воно швидше схиляється до зворотного – зміни режиму в Росії та намагання перетворити її на демократичну країну. На Заході вважали демократією в Росії часи Бориса Єльцина, який воював у Чечні та вбивав чеченців. На жаль, це нічого поки не навчило деяких еліт на Заході.

Ніщо не зупинить розпад Росії у наступні 50 років

Проте поступово з'являються люди, які більш реалістично дивляться на можливу вигоду розвалу цієї країни, утворення незалежних національних утворень на території Росії, зокрема Татарстан, Саха та інші. Вплив на ці утворення здійснюватиметься згідно з політикою цих нових держав на території Росії. Хтось захоче бути в НАТО, хтось буде з Китаєм, хтось буде в Центральній Азії проводитиме там політику, дружбу з Туреччиною тощо.

Це все фантазії, які зараз здаються нереалістичними, але при нинішній стратегії режиму Путін ослаблює Росію й вона економічно фактично руйнується санкціями. Ще 5 – 10 років такої стратегії й не виключено, що в наступні 50 років вже нічого не зможе зупинити утворення незалежних держав на території Росії.

Ніколай Патрушев, якщо він не дурний, то підсвідомо може розуміти це, але просто не вірити в це і боятися. Тому продовжує своїм ротом говорити дурниці про Україну й озвучувати свої мрії, які ніколи не стануть реальністю. Не будемо казати про часи Івана Грозного, але все може бути. Московія має повернутися до Московії.

Минулого тижня США запровадили санкції щодо нафтового експорту. Вчора Вашингтон ввів санкції проти російського військово-промислового комплексу. Чи зможуть росіяни перелаштуватися та обійти їх, чи все ж таки їх це дотисне й російська економіка почне сипатися?

Запас певних ресурсів у Росії ще є на кілька років підтримання подібних інтенсивних військових дій. Утім, це накопичувальний ефект. Санкції з повітря знищують їхню промисловість, економіку тощо. Економічні санкції підкошують енергетичний сектор і "тіньовий флот", який був створений для торгівлі нафтою в обхід санкційних обмежень.

Накопичувальний ефект розширюється, ресурси витрачаються й пропалюються на війні. Фактично все вкидається в топку й рано чи пізно ці ресурси закінчаться. Коли закінчуються ресурси, слабшає центр, еліти навколо центру Росії, які зараз концентруються навколо режиму Путіна, починають багато втрачати. Ці еліти можна перекупити, перетягнути на свою сторону – те, що Путін спочатку зробив.

Він використав санкції проти певних людей, які на Заході мали бізнеси, щоб сконцентрувати навколо себе російських олігархів і дати їм певний захист та заробіток всередині Росії. Зараз ресурси на це будуть завершуватися. Ці люди знову стануть перед дилемою, адже їм, мабуть, буде вигідніше домовитися з Заходом, ніж тонути разом з Путіним.

Відповідно, все поступово (відбувається – 24 Канал). Не буває швидких дій. Комплексні дії на полі бою й у російському тилу разом з посиленням економічних санкцій дадуть результат. Можливо, через роки, але в один прекрасний момент колос на глиняних ногах поступово падатиме.

Теги за темою
НАТО
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Сербия назвала условие поддержки санкций ЕС против России
Корреспондент
2025-07-25T12:33:17Z
Публичная пощечина Макрону и другие выходки: СМИ выяснили, что взбесило первую леди Франции
Telegraf
2025-07-17T14:51:07Z
В кортеже Путина заметили скорую: пошли нехорошие слухи. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-16T18:57:01Z
Первое заявление Свириденко в должности премьер-министра Украины
Comments UA
2025-07-17T11:36:47Z
Telegraph: Сикорский убеждал Келлога возобновить поставки ракет ПВО Украине
Лига
2025-07-25T13:54:05Z
"Люди попросили изменений. Мы отреагировали". Зеленский обещает независимость НАБУ и САП
Лига
2025-07-25T13:51:24Z
Украину сотрясли акции протеста
Корреспондент
2025-07-22T20:15:02Z
Украина получила неожиданного союзника в Белом доме: на Западе озвучили детали
Comments UA
2025-07-15T13:04:10Z
«В министерстве не было координации». Почему Умеров не справился, будет ли Шмыгаль эффективным преемником и какие изменения нужны - анализ от
Апостроф
2025-07-20T09:33:18Z
Что в сексе больше нравится мужчинам: честно, без мифов и стереотипов
Comments UA
2025-07-17T20:39:30Z
Гороскоп на сегодня 25 июля: сопротивление Тельцов, уязвимость Раков и разочарование Рыб
Знай
2025-07-25T01:45:56Z
Нереальная вкуснота за 15 минут: приготовьте персиковые слойки с медом и мороженым
Telegraf
2025-07-12T09:15:40Z
Въезд в США обрастает налогом в $250: как новый сбор усложнит въезд иностранцам
UAToday
2025-07-22T16:06:01Z
Огурцы с морковью на зиму: проверенный рецепт для хрустящего наслаждения
Gazeta UA
2025-07-25T13:27:31Z
Даже ключи от жилья могут повлиять на благосостояние. Где их точно нельзя бросать
Telegraf
2025-07-25T13:00:43Z
С хрустящей корочкой и мягкая внутри: хитрость кулинаров, которая поможет идеально пожарить картошку
Gazeta UA
2025-07-20T09:30:22Z
Надо не только стукнуть: 5 советов, чтобы выбрать самый вкусный арбуз
Telegraf
2025-07-25T12:48:39Z
Мечтаете о Мальдивах? Сколько на них придется копить, если начать уже сейчас
Telegraf
2025-07-25T12:21:04Z
Врач назвала среднюю продолжительность жизни мужчин в Украине: статистика впечатляет
TSN
2025-07-14T22:15:17Z
Лишь два стакана в день этого сока нормализует высокое артериальное давление
Comments UA
2025-07-23T17:06:12Z
Как вода с медом с утра повлияет на здоровье: вы удивитесь
TSN
2025-07-20T09:09:20Z
Как заставить помидоры покраснеть: действенные способы
Gazeta UA
2025-07-21T15:33:32Z
Добавьте эти продукты в рацион, чтобы не заболеть раком поджелудочной железы
Comments UA
2025-07-25T13:51:40Z
Ешьте эти продукты и ваша шевелюра будет густой и блестящей
Знай
2025-07-25T13:51:23Z
Как вывести жирное пятно - простые и действенные способы
Gazeta UA
2025-07-13T20:22:13Z
Летние суперфуды: какая польза малины, голубики и ежевики, кому нельзя есть эти ягоды
TSN
2025-07-25T13:06:11Z
Как удалить пятна от черных ягод: три простых средства, которыми пользовались еще наши бабушки
Знай
2025-07-25T12:51:40Z
Родился в Донецке, но стал путинистом: умер известный режиссер, снявший фильм "Мастер и Маргарита"
Telegraf
2025-07-17T10:18:58Z
Лорак в том числе: из азербайджанского фестиваля выгнали российских артистов
GlavRed
2025-07-17T10:21:54Z
Нельзя: Тодоренко снова не смотрела за детьми и нарвалась на жесткий отказ в РФ
GlavRed
2025-07-17T14:27:51Z
Известного украинского певца нагло ограбили в Италии: "Разбили стекло и украли все"
TSN
2025-07-13T16:45:12Z
"Сердце на куски": актриса Виталина Библив рассказала о беде в семье
Апостроф
2025-07-25T13:42:19Z
Первая в мире улица в его честь была в Украине: что связывает Высоцкого с нашей страной и где он похоронен
Telegraf
2025-07-25T13:36:45Z
"Главная ведьма Украины" рассказала, как занималась любовью со священником из Лавры
Фокус
2025-07-15T11:00:40Z
Илона Гвоздева из "Тацы со звездами" неожиданно остановила свой развод: что решил суд и почему она молчит
Знай
2025-07-15T18:52:13Z
Гитаристка The Rasmus высказалась о визите в Украину
Корреспондент
2025-07-22T06:54:39Z
Двух подростков-партизан посмертно наградили
Корреспондент
2025-07-19T14:21:35Z
Покровское направление снова под массированными штурмами россиян
Новости Украины
2025-07-17T14:39:03Z
Гороскоп на 17 июля для всех знаков Зодиака: у кого будут проблемы с финансами
Comments UA
2025-07-16T17:51:09Z
Россияне убили пятерых жителей Константиновки
Корреспондент
2025-07-19T06:33:37Z
Обстрелы Донецкой области: двое погибших, шестеро раненых
Корреспондент
2025-07-25T13:57:17Z
Убытки на 42 млн грн: на Львовщине правоохранители разоблачили злоупотребления в лесхозе
Апостроф
2025-07-25T13:42:23Z
В сердце Украины заметили пушистых "гостей": они способны нападать на людей
Telegraf
2025-07-15T22:31:21Z
В ВСУ заявили о восстановлении позиций в Запорожье
Корреспондент
2025-07-19T17:09:12Z
Партизаны взорвали важный железнодорожный маршрут оккупантов под Тулой
Корреспондент
2025-07-20T09:39:39Z
Индексация будет одинаковой для всех, независимо от профессии, - Екатерина Котенкова
Знай
2025-07-17T02:18:54Z
Это единственный мост в Украине, который поворачивается: где он находится и как называется
Telegraf
2025-07-16T19:07:22Z
Польша требует от МОН переписать учебники истории Украины: что произошло
Фокус
2025-07-17T14:30:53Z
За чем нельзя наблюдать 17 июля и что нужно отдать сегодня: приметы и запреты на Марины
Знай
2025-07-17T02:03:23Z
Звездная пара аистов Грицик и Одарка снова остались вдвоем - птенцы разлетелись
Комсомольская правда
2025-07-25T13:51:16Z
С нового учебного года школьников будут обучать энергоэффективности
Gazeta UA
2025-07-25T13:45:15Z
Украинских школьников за границей ждет дискриминация: учителя протестуют против новых правил МОН
Знай
2025-07-20T09:21:24Z
В жизнь ворвутся проблемы и потеряете счастье: что нельзя делать 17 июля, приметы
GlavRed
2025-07-16T14:28:42Z
Украина сделала беспрецедентное предложение иностранным оборонным компаниям: о чем идет речь
Comments UA
2025-07-17T22:42:52Z
В Украине продолжают исчезать дети: что произошло на Житомирщине
Comments UA
2025-07-16T19:21:42Z
Даже не убегал: новые подробности двойного расстрела на черниговском полигоне
TSN
2025-07-17T15:36:58Z
Россияне сообщают о взрывах в Подмосковье
Корреспондент
2025-07-18T03:45:47Z
Пограничники задержали 10 мужчин, которые платили криптовалютой за побег в Молдову
Новости Украины
2025-07-17T13:09:34Z
Обстрел РФ больницы в Харькове: информация о людях под завалами не подтвердилась
Апостроф
2025-07-25T13:27:17Z
Конфликт между Таиландом и Камбоджей продолжается второй день: эвакуировано сто тысяч человек
Апостроф
2025-07-25T13:21:35Z
Российский FPV-дрон атаковал автомобиль главного раввина Херсона
ZN UA
2025-07-17T22:39:39Z
Под Москвой прогремели взрывы - аэропорты РФ остановили рейсы
Gazeta UA
2025-07-17T04:39:15Z
В Северном море нашли британский корабль, затонувший в Первую мировую
Корреспондент
2025-07-22T03:39:45Z
Надя Дорофеева показала фото с Усиком после блестящего боя и поделилась впечатлениями от встречи
TSN
2025-07-20T09:09:19Z
Погиб легендарный экстремал. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-17T22:51:29Z
Полюбил вас всех как родных: Лукас Васкес растрогал на церемонии прощания
Корреспондент
2025-07-17T14:30:50Z
Усик сделал символический жест перед реваншем с Дюбуа
Telegraf
2025-07-17T13:27:42Z
Презентация новой формы Брентфорда с Ярмолюком
Корреспондент
2025-07-25T13:51:02Z
Дело Тайсона живет: боец ММА откусил ухо сопернику
Telegraf
2025-07-25T13:39:50Z
На этапе Бриллиантовой лиги в Лондоне украинка Левченко не выступит
Корреспондент
2025-07-18T19:54:57Z
Легенда бокса хочет увидеть бой между Фьюри и Джошуа
Корреспондент
2025-07-25T11:36:06Z
Туран поделился впечатлениями от игры Шахтера в победном матче
Корреспондент
2025-07-25T11:00:12Z
Сметанина назначена и.о. генерального директора Укроборонпрома
Корреспондент
2025-07-22T19:18:36Z
Блокируют за "нетипичную активность": клиентам Ощадбанка массово замораживают карты
Знай
2025-07-16T12:37:23Z
Лукашенко распорядился штрафовать магазины за отсутствие картофеля
Корреспондент
2025-07-19T00:24:57Z
Украина с начала года получила 527 млн грн от аренды земель
Корреспондент
2025-07-17T14:18:49Z
Комиссия увеличила предельные цены для импорта тока из ЕС
Gazeta UA
2025-07-25T13:54:00Z
Нацбанк дал курс валют на выходные и понедельник
Gazeta UA
2025-07-25T13:06:47Z
Таможенные реестры: в Украине утвердили новые правила
Хвиля
2025-07-17T10:36:51Z
"Успешно релоцировано в Германию": появились кадры взлета самолета, который заметили над Киевом
Фокус
2025-07-16T23:21:01Z
Доплаты к пенсии: на какую сумму могут рассчитывать пенсионеры в 70 лет
Знай
2025-07-16T18:07:28Z
Землю снова атаковала магнитная буря красного уровня: сколько будет длиться шторм
Апостроф
2025-07-17T15:51:55Z
Новый рекорд производительности солнечных панелей Японии вызывал странный эффект: что случилось
Фокус
2025-07-17T15:51:42Z
В России запустили ракету с иранским спутником
Корреспондент
2025-07-25T13:57:36Z
Искусственный интеллект и кибербезопасность: цифровая эволюция защиты
Comments UA
2025-07-25T13:39:57Z
Apple добавит новый цвет в линейку iPhone 17 Pro
Gazeta UA
2025-07-25T11:57:25Z
LG против TCL и Hisense: эксперты выяснили, какой телевизор Mini-LED лучше купить
Фокус
2025-07-25T11:30:37Z
Астрономы выяснили, когда исчезнет наша Вселенная: намного раньше, чем предполагалось
Фокус
2025-07-25T11:00:16Z
Будет полноценное приключение: что ждет поклонников Ghost of Yōtei
Знай
2025-07-25T10:51:58Z
Официально: Релиз Dying Light: The Beast перенесли на сентябрь
GameMag
2025-07-25T10:36:06Z
Эти привычки вождения могут увеличить расход топлива до 40%
Знай
2025-07-25T09:51:54Z
В Украине упал спрос на бензиновые автомобили
Корреспондент
2025-07-25T09:33:51Z
Цены на электромобили в Украине резко пойдут вверх: с чем это связано и когда лучше покупать
UAToday
2025-07-24T23:39:45Z
Volkswagen опередила Tesla на рынке электромобилей в Европе
Корреспондент
2025-07-24T18:21:00Z
Toyota обновила внедорожник Sequoia
Корреспондент
2025-07-24T18:12:36Z
Acura прекращает производство седана TLX из-за низкого спроса
Корреспондент
2025-07-24T16:21:30Z
Tesla отчиталась о падении прибыли на 16%
Корреспондент
2025-07-24T11:15:08Z
Не покупайте авто в этот период, чтобы покупка не превратилась в катастрофу
Comments UA
2025-07-24T10:15:54Z
Honda прекращает выпуск недорогого конкурента Audi A4 и BMW 3 Series: причина известна
Фокус
2025-07-24T06:45:02Z