/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F680731c62a782af2200c02e412f76ef5.jpg)
Ердоган сьогодні зустрінеться з Фіцо - домовлятимуться про стратегічне партнерство
Як передає Укрінформ, про це повідомив у соцмережі Х Директорат зв'язків з громадськістю адміністрації президента Туреччини.
"Президент Реджеп Таїп Ердоган прийме прем’єр-міністра Словацької Республіки Роберта Фіцо та його делегацію, які відвідають країну з офіційним візитом у понеділок, 20 січня, у президентському комплексі", - йдеться у повідомленні.
Під час зустрічі йтиметься про кроки для поглиблення співпраці між Туреччиною та Словаччиною, відбудеться обмін думками щодо поточних регіональних та глобальних проблем, включаючи відносини між Туреччиною та Європейським Союзом.
У межах візиту заплановане підписання угод у різних сферах, зокрема Спільної декларації, яка підніме відносини між Туреччиною та Словаччиною на рівень «стратегічного партнерства».
Як повідомляв Укрінформ, прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо поскаржився канцлеру ФРН Олафу Шольцу на Президента України Володимира Зеленського, який не відповів на запрошення зустрітися в Давосі та пригрозив «заходами» в разі невідновлення постачання російського газу.