Мабуть, надто багато людей оцінили можливість грати без потужного ПК або консолі. Хмарний сервіс NVIDIA GeForce Now змушений вимикати доступні тарифи, принаймні у деяких регіонах.
Німецький ComputerBase та американський Tom`s Hardware повідомляють, що більшість тарифів NVIDIA GeForce Now наразі недоступні через високий попит. Новачки, які обирають хмарну ігрову платформу NVIDIA, можливо, будуть розчаровані, оскільки п’ять з восьми рівнів підписки наразі повністю розпродані. NVIDIA пояснює їхню недоступність високим попитом на послугу.
Принаймні у кількох регіонах недоступні ті ж самі варіанти передплати, що може свідчити про глобальну нестачу потужностей. Минулого року NVIDIA представила денні перепусти, які надають 24-годинний доступ до сервісу без довгострокової підписки. Крім того, NVIDIA також пропонує тарифи на місяць та на пів року. Ці одномісячні та шестимісячні плани поділяються на пакети Free, Performance (1440p + RTX) та Ultimate (4K HDR + 240 FPS + RTX).
У багатьох регіонах наразі відсутні усі одноденні абонементи, безплатний та продуктивний рівень на 1 місяць, а також безплатний тариф на пів року. Вочевидь, найбільш постраждали ті, хто грає безкоштовно — GeForce Now обслуговує користувачів за пріоритетом, який, вочевидь, мають передплатники.
Раніше NVIDIA обмежила платні підписки 100 годинами на місяць та 6 годинами на добу. Вочевидь, компанія здатна розв’язати цю проблему додатковими потужностями, але, по-перше, на це потрібний час, а по-друге, можливо, якусь буде переглянута політика щодо безплатного користування. Тариф Free й без того не надто зручний, оскільки передбачає ігрові сесії лише 30 хвилин та низький пріоритет доступу (довгу чергу).
В Україні доступні тарифи мають вигляд як на скриншоті. Тобто доступні безплатний, а також усі варіанти платних тарифів. Автор цієї новини зі щомісячною підпискою Performance не відчуває якогось суттєвого дискомфорту під час спроб увійти (окрім довбаного кешування шейдерів в S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl та необхідності іноді входити у гру повторно через його зависання, зі стоянням у черзі). Проте, суб’єктивно, частіше виникає черга, також було кілька випадків в поганого зв’язку з серверами за довгий час.