MY.UAНовини
"Путін благатиме Трампа припинити цю війну": інтерв'ю з колишнім конгресменом США
"Путін благатиме Трампа припинити цю війну": інтерв'ю з колишнім конгресменом США

"Путін благатиме Трампа припинити цю війну": інтерв'ю з колишнім конгресменом США

Дональд Трамп доручив Кіту Келлогу, який є спецпосланцем США з питань України, завершити війну за 100 днів. Однак є ймовірність, що Владімір Путін сам благатиме Трампа про припинення війни.

Такий сценарій можливий, якщо президент США чітко заявить про свою позицію підтримки України – тоді Путін може благати про кінець війни, адже зрозуміє, що у нього немає виходу.

Колишній конгресмен-республіканець Адам Кінзінгер в ексклюзивному інтерв'ю 24 Каналу спрогнозував такий розвиток подій. Він вважає, що Трамп зараз має шанс заслужити ще більшу повагу американців, адже ті не хочуть, аби Україна програла у війні. Про шляхи до перемоги, ймовірні дії Трампа та можливість нової війни згодом – читайте далі у матеріалі.

Хто візьметься за завершення війни

Міністр оборони США з команди Дональда Трампа Піт Гегсет заявив, що хотів би бачити кінець війни між Україною та Росією якомога кращим для українців. Що ви думаєте про таке твердження? І чи вважаєте цю заяву ознакою серйозної зміни в позиції Трампа щодо України?

Я сподіваюся, що так. Я не думаю, що ми поки все знаємо. Якщо бути чесним, то я не думаю, що Дональд Трамп справді розуміє, за що він виступає.

Отже, ви бачите цих людей навколо нього, і кожен з них вигадує свою власну інтерпретацію плану щодо України. Нам потрібно почекати, коли Дональд Трамп стане президентом, щоб побачити, що він зробить.

Важливо! Інавгурація Дональда Трампа вже відбулась 20 січня, відтепер він офіційно приступив до своїх повноважень. Якими є перші кроки Трампа – читайте у матеріалі.

Це моє переконання, адже Дональд Трамп дійсно не знає цих речей (як завершити війну – 24 Канал). Він, ймовірно, залишить частину цього на розсуд людей, які займаються цим. Мовиться про Марко Рубіо, Піта Гегсета чи когось іншого. Я думаю, що тоді ви побачите, яким буде план.

У цьому світі немає жодної людини, крім Владіміра Путіна, яка б не хотіла бачити кінець цієї війни. Водночас її слід завершити таким чином, щоб не призвести до нової війни через п'ять років.

Я сподіваюся, що Дональд Трамп змінив свою позицію. Що мене турбує – я не думаю, що буде набагато більше допомоги від Сполучених Штатів Америки. Мені важко уявити, як республіканці голосуватимуть за це, що, на жаль, сумно. Можливо, я помиляюся.

"Путін переозброїться і наступить, якщо..."

За даними ЗМІ, команда Трампа хотіла б, щоб Україна вела переговори з Росією з позиції сили. Як це можна зробити, якщо США не відправлять військову техніку в Україну?

Можуть бути хороші новини. Я думаю, що є переконання, і я згоден з ними, якщо ми ведемо переговори, то особисто я хотів би, щоб Україні дали все необхідне, що їй потрібно, аби повернути собі свою землю, а потім вести переговори.

Та якщо переговори почнуться зараз, я сподіваюся, що в адміністрації Трампа розуміють, що це має відбутися одночасно з продовженням постачання зброї Україні.

Замість допомоги це може виглядати як контракт, де Сполучені Штати Америки, подібно до того, що ми зробили з Афганістаном, дають військову техніку. Україна купує цю військову техніку так, як вона в змозі це зробити. Я думаю, Україна хотіла б робити це в будь-якому випадку.

Розуміння полягає в тому, що ми повинні озброїти Україну і зробити так, щоб Росія не розглядала можливість відновлення цієї війни в майбутньому.

Якщо раптом скажуть, що Україна не отримуватиме жодної зброї від США, не буде миротворців, кордон між Росією та Україною ніхто не контролюватиме та буде заборона вступити до НАТО, то тоді це лише питання часу, коли Владімір Путін переозброїться і знову вступить в війну.

Я думаю, що ця адміністрація це розуміє. Так що це хороша новина.

"Україна вже виграє цю війну"

Чи вірите ви, що заморожування лінії фронту та розгортання миротворчих сил могли б працювати з Росією та Україною?

Гадаю, ви єдині, хто вирішує. Я дійсно шанобливо ставлюся до українців. Ви воюєте в цій війні, ви можете приймати ці рішення. У мене немає жодного права щось казати. І я це визнаю.

Я схильний вважати, якщо ми заморозимо лінію фронту, якщо це є відправною точкою, тоді потрібно починати з цього: навіть якщо Україна віддасть території, то ніколи не повинна визнавати ці землі російськими. Це завжди треба називати окупованими українськими землями.

Однак тоді Україна повинна мати армію, яка, як і сьогодні, є шостою чи сьомою за потужністю армією у світі. Це повинно залишатися так.

Якщо там не буде американських чи європейських миротворчих військ, тоді ми повинні забезпечити, щоб Україна не мала обмежень щодо самозахисту.

Я думаю, що саме з цього слід почати. І при цьому у вас має бути гарантія, що Україна врешті-решт опиниться в НАТО. Я маю на увазі, що це єдині способи гарантувати, що Росія не почне цю війну знову.

Можливо, ми подивимося, що в підсумку станеться з окупованими українськими землями, але не можна починати з позиції, що Україна відмовляється від землі. Це наштовхує на думку про те, що Україна програла або програє цю війну.

Я сподіваюся, що ваш народ це чує. Україна перемагає у цій війні. Я маю на увазі, що такими темпами, як Росія просувалася вперед за останні два роки, їй знадобиться приблизно 100 або 200 років, щоб окупувати Україну, а не три дні.

Все, що має зробити країна, що обороняється, щоб виграти війну, це продовжувати оборонятися. Україна робить це блискуче.

Тому я думаю, що ці переговори мають починатися не з позиції, що Україна програє і ми маємо домовлятися, а з того, що Україна насправді виграє цю війну.

"Путін благатиме Трампа"

Як ви можете оцінити позицію Путіна до початку цих переговорів? Чи є він слабшим у переговорах з Дональдом Трампом? Оскільки росіяни втратили свою військову присутність у Сирії та зазнали непосильних втрат в Україні, а також у Курській області.

Якщо ви вірите в Бога, як і я, то ви повинні вірити, що ці події, які сталися за останні кілька місяців, були божественно спрямовані на те, щоб статися перед переговорами.

Втрату Сирії ніхто не передбачав. Це сталося дуже швидко. Я думаю, що саме до цього ми підходимо з російською економікою. Це може бути завтра, це може бути через рік, можливо, два роки.

Всі ознаки вказують на те, що російська економіка – це паперовий тигр. Вона зараз у такому ж стані, як перед падінням Берлінської стіни чи розпадом СРСР.

Росія навіть не може повернути собі власну землю. Курська область була захоплена вперше з часів Другої світової війни. Путін не зміг повернути її назад.

Отже, Росія страшенно слабка країна в жахливо слабкому становищі. Якщо подумати про кількість втрат, які зазнала російська армія, то я вже забув, з якою кількістю вони починали.

Ймовірно, вони втратили 70% від початкової сили вторгнення, як це було під час Іраку та Афганістану.

Сполучені Штати Америки виділили на ці війни лише близько 10 – 12% усієї нашої армії. Путін ж віддав цілу свою армію.

Я думаю, що Україна може досягти більшого. Я впевнений, що Росія перебуває в дуже слабкому становищі. Владімір Путін відчайдушно сподівається, що щось зміниться, коли Дональд Трамп стане президентом.

Якщо Дональд Трамп дасть зрозуміти, що він збирається стояти на боці України, то, я думаю, що Путін прийде благати припинити цю війну.

Європа досі не отямилась

Ви вважаєте, якщо Дональд Трамп підтримуватиме Україну, то Путін не зможе спокійно спати вночі?

Так, це реальність. Я думаю, що українці знають це краще, ніж будь-хто. Росія не може виграти цю війну.

Єдиний спосіб, як Росія може виграти цю війну, це якщо Захід покине Україну. Український народ, хоч як сумно це було, готовий нести цей тягар, щоб захистити свою країну.

Я маю на увазі будь-кого, хто б боронив свою землю. Боже мій, це наша країна. Там, де ми народилися, де ми виросли. Ви просто просите, щоб у вас були інструменти.

Я повинен сказати, що ще з дитинства я завжди думав, що радянська техніка і американська – це не одне і те саме.

Техніка НАТО розчавлює російську техніку. І тому чим більше українських військових оснащують обладнанням НАТО, тим більш смертоносними стають українські військові.

Ви не програєте цю війну, якщо Захід продовжить стояти з вами. Навіть якщо Сполучені Штати Америки відступлять, європейці матимуть можливість, якщо вирішать, оснастити Україну всім, що потрібно для перемоги.

Але Європа має прокинутися. Навіть через три роки після початку повномасштабного вторгнення, здається, що вони досі труть очі зранку і ще не випили кави. Вони не усвідомлюють реальної загрози, якою є Росія і Китай.

Зустріч Трампа з Путіним

Дональд Трамп заявляє, що зустрінеться з Путіним незабаром після інавгурації. Як ви ставитеся до такої зустрічі, і чи вірите ви, що Путін погодиться з пропозицією Трампа про припинення вогню?

Я кілька разів зустрічався з Трампом щодо питань зовнішньої політики за першої його каденції. Він доброзичливий до всіх, з ким розмовляє.

Очікувати, що він вчинить жорстко з Путіним, як би вчинив Рейган, нереалістично.

Він, ймовірно, сидітиме з Владіміром Путіним і говоритиме те, що той хоче почути. Це не означає, що він збирається робити все, що від нього хоче Путін. Дональду Трампу подобається робити щасливими людей поруч із ним. Це дуже дивно спостерігати.

Так чи інакше, якщо вони зустрінуться, то це добре. Для України немає нічого поганого від зустрічі, якщо буде меседж до Росії, мовляв, "ми не прагнемо розширювати війну, але й ми не відмовимося від України".

Я думаю, що це нормальний меседж. Реальність така, що ми не знаємо, що з цього вийде. Важливо, щоб Україна стояла і говорила, що збираються поступатись, щоб Захід та США стояли разом з нею. Тоді ми побачимо успішний результат.

Ніхто не знає, що в голові Дональда Трампа. Якщо ви згадаєте, коли Сполучені Штати Америки покинули Афганістан, то це насправді стало початком кінця для Джо Байдена. Його популярність постраждала.

Я все ще злий за Афганістан, як ветеран Афганістану. Це змусило Джо Байдена виглядати дуже слабким.

Я не думаю, що це станеться, але якщо Україна якимось чином програє під керівництвом Дональда Трампа, це буде плямою на його президентстві назавжди.

Американський народ не хоче бачити, як Україна програє. Сподіваюся, ви знаєте, що це очевидно. Вирішальним фактором для нього може бути зауваження: "Пане президенте, ви ж не хочете виглядати слабким, залишивши Україну напризволяще".

Він визнає, що в найближчі чотири роки існує дійсно серйозна загроза вторгнення Китаю на Тайвань. А те, що Україна змогла захистити себе, посилає дуже холодні відчуття по хребту Сі Цзіньпіна.

До слова! Міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна в ексклюзивному інтерв'ю 24 Каналу висловив думку, що зустріч з Путіним може стати для Трампа пасткою та катастрофою.

Ймовірність конфлікту між Трампом й Путіним

Є багато дискусій про те, що якщо Владімір Путін принизить Дональда Трампа, то президент США може відповісти російському диктатору, що спричинить великий конфлікт та протистояння між політиками. Яка ймовірність цього?

Я не знаю. Якщо ви згадаєте першу каденцію Трампа, то спочатку він був дуже агресивним щодо Кім Чен Ина, а потім вже ні. Його ставлення може змінюватися.

Я особисто вважаю, що Дональд Трамп до смерті боїться використовувати американську армію проти Росії.

Я з цим трохи не згоден. Я насправді вважаю, що американські військові мають бути використані для захисту України та української території на прохання Києва.

Є занепокоєння, але я також вважаю, що Дональд Трамп нестабільний, але водночас і не є таким. Він не вибуховий, проте любить тримати людей у напрузі. Він драматичний, мінливий, тож цілком можливо, що між Трампом й Путіним може бути протистояння.

Загалом я більш оптимістично налаштований щодо майбутнього України за президентства Дональда Трампа, ніж був кілька місяців тому. Сказавши це, я, очевидно, мав свої переваги щодо того, хто мав би виграти президентство, але скористаймося тим, що зараз маємо.

Що не так робила адміністрація Байдена

Це пов'язано з обережністю Байдена щодо надсилання військової допомоги для України та нездатністю допомогти Україні?

Джо Байдену, звісно, я відаю належне за те, що він стояв на боці України. Я думаю, він щиро бажав, щоб Україна перемогла, але був період протягом пів року, коли Україна не мала американської допомоги.

А що робив Білий дім? Вони мовчали. Вони могли присоромити республіканців у Палаті представників, але вони мовчали.

Все через цей паралізуючий страх перед ядерною ескалацією. Ми забуваємо, що протягом усієї холодної війни Радянський Союз щодня погрожував застосувати ядерну зброю. Це просто те, що росіяни говорять, але вони не зацікавлені у її використанні.

Страх радника президента США з національної безпеки Джейка Саллівана й натовпу з Гарварда, який не розуміє, як насправді працюють бойові дії, і опираються лише на свої теорії. Я впевнений, що Україна рада новій адміністрації, проте питання лише в тому, що буде натомість.

Принаймні добре те, що у нас не буде цих академічних теорій про те, що станеться, але замість цього ми матимемо хоча б реальні світові думки про те, що може статися в Україні.

Також схоже, що Джейк Салліван, радник президента США з національної безпеки, як і раніше вважає, що адміністрація Джо Байдена зробила все правильно щодо України. Що ви думаєте з цього приводу?

Це смішно, тому що зараз почнуть виходити статті про те, як чудово впорався Джейк Салліван. У Джейка Саллівана багато контактів у ЗМІ, й зараз він намагається зміцнити свою спадщину, тому з надією на це роздає інтерв'ю.

Джейк Салліван – хороший хлопець й хороша людина. Є сфери, де він, безсумнівно, заслуговує на велику похвалу, але цей страх перед ескалацією… Зараз вони намагаються захищати так званий метод "салямі" й стверджують, що це єдина причина, чому ми не мали обміну ядерними ударами.

Владімір Путін добре все це знає. Він не збирався використовувати цю зброю. Щоразу глава Кремля блефував, тому що він не мав наміру застосовувати ядерну зброю. І це, безумовно, засмучує.

Джейк Салліван – хороший хлопець, але було б непогано забути про страх ескалації. Сподіваюся, що адміністрація Трампа не потрапить у ту саму пастку.

Про те, чому Трамп боїться підтримати Україну

Чи вірите ви, що якщо Трамп підтримає Україну, то Путін може здатися, піти на якісь поступки й погодитися на прийнятну для України угоду? Наприклад, хоча б на припинення вогню, але на відповідних для України мовах.

Я скажу так, якби я був президентом Сполучених Штатів, то чітко дав би зрозуміти, що Україна вступає до НАТО, що ми збираємося озброїти Україну до зубів і я б навіть запровадив безпольотну зону над Україною з літаками НАТО, як США зробили це з Ізраїлем, щоб знищувати ракети.

Після цього я б почав переговори з Путіним й дав би зрозуміти, що він не може йти далі.

Росіяни наступають, поки не наштовхнуться на глуху стіну. Втім, якщо вони вдаряються об глуху стіну, то навіть не намагаються пройти її, бо знають, що не зможуть. Саме з цього й починаються переговори.

А чи буде там якась територія, про яку вестимуться переговори? Можливо будь-що, але щоб це було з позиції сили, треба, аби Україна сказала росіянам: "Знайте, ви ніколи нас не переможете". А тепер, коли ви це знаєте, домовмося.

Хоча я не думаю, що Трамп коли-небудь відкрито заявить, що підтримує лише Україну. В його уявленні, якщо йому доведеться укладати угоди, то це означає, що він формально стає на чийсь бік.

Однак якщо він прийде з цим ставленням, то Владімір Путін зрозуміє, що далі йти не можна. Він може продовжувати захоплювати по кілька кілометрів України, але йому знадобиться 200 років, щоб з такою швидкістю дійти до Києва.

Заяви Трампа щодо Канади, Панамського каналу й Гренландії

Як ви реагуєте на заяви Трампа про Канаду, Панамський канал і Гренландію? Поділіться своєю оцінкою кожного питання окремо, тому що це дійсно цікаві теми.

Насамперед Дональд Трамп боїться використовувати американських військових. Відтак, він не має наміру використовувати армію США, навіть якщо він вдає, що робить це. Це моє велике розчарування, тому що в нашій півкулі зараз є Венесуела, яка репресує свій народ, а вибори там були схожі на ті, що були у Грузії. Й замість того, щоб говорити про Венесуелу, Трамп згадав про Панаму, Данію, Гренландію та Канаду.

Дональд Трамп любить виглядати жорстким, але він не любить провокувати конфлікти. Якщо він скаже щось про Росію, Китай чи Північну Корею, то це небезпечно, адже, можливо, доведеться використовувати армію. Однак коли він говорить це про своїх друзів, то знає, що це не призведе до справжнього конфлікту.

  • Гренландія є дуже важливим місцем з погляду перегонів за Арктику. США можуть мати військову присутність у Гренландії. Принаймні, ми маємо можливість діяти проти росіян звідти. Цього можна досягти, не зашкодивши Гренландії.
  • Канада, очевидно, є нашим торговельним партнером номер один. Про це навіть безглуздо говорити. Дональд Трамп робить це з метою "потролити".
  • Панамський канал викликає занепокоєння, оскільки Китай його скуповує, й ми не можемо цього допустити. Я думаю, що США повинні працювати дипломатично та економічно, щоб цього не сталося. Якщо це станеться, то нам потрібно ухвалити рішення. Втім, погрожувати Панамському каналу – поганий процес.

Нарешті, щодо Мексики. Проблема полягає в тому, що президент заявив, що в перший же день він фактично збирається атакувати наркокартелі. Це набагато важче, ніж здається. Як військовий я мав справу з картелями й немає нічого поганого в тому, що військові Сполучених Штатів переслідують наркокартелі, але ми не збираємося вторгатися в Мексику.

Давайте будемо дуже чіткими щодо цього. Я радий, що президент звертає увагу на нашу півкулю. Ми довго це ігнорували, й Китай з Росією втрутилися, але тепер потрібно серйозно звернути увагу, зокрема на такі країни, як Венесуела.

Й наостанок. Америка така велика, така потужна, армія така сильна, що ми можемо зосередитися на Західній півкулі й Україні, й Китаї одночасно. Тож зробімо все це й не залишимо нікого в цих сферах.

Ви вважаєте, що аргументи й заяви Трампа про Панамський канал та Гренландію справедливі й можуть розглядатися як хороший варіант для політики дипломатичним шляхом?

Так, я думаю, що ідея висловлення занепокоєння щодо обох питань є справедливедливою. Так, ми відмовилися від Панамського каналу. Я не знаю, чи варто було це робити. Ми це зробили, коли були в гарному настрої як країна, і просто повертали кожному своє.

Частина цього полягає в забезпеченні доступу, щоб Китай не контролював його і не шпигував за суднами, що проходять через Панамський канал, зокрема за нашою військовою технікою.

Гренландія це дуже важлива локація. Річ у тім, що ми можемо розв'язувати ці питання, не погрожуючи вторгненням і не загрожуючи Данії, яка є нашим великим союзником.

Отже, я думаю, що є набагато кращий спосіб впоратися з цим, ніж просто виходити й говорити, мовляв, ми просто це захопимо. Це безглуздо й не те, що має робити президент.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Сто "баксов" - не предел: фанатов GTA предупредили, что для покупки 4 тысяч гривен будет мало
Знай
2025-03-09T18:51:32Z
Поляки выпустили свой "Сталкер 2": здесь своя база, целая армия и уникальная аномалия
Знай
2025-03-09T17:51:36Z
Xbox-эксклюзив Starfield не забыт — для фанатов приготовили много интересного на 2025 год
GameMag
2025-03-09T16:25:08Z
"Просто лучший": бульдог стал звездой сети благодаря своим навыкам скейтбордиста
Фокус
2025-03-09T15:30:42Z
"Это, по сути ПК": Инсайдер высказался о консоли Xbox нового поколения — скорее всего, выйдет в 2027 году
GameMag
2025-03-09T15:22:12Z
Найдены доказательства гибели библейского царя в битве, ставшей символом конца света
TSN
2025-03-09T15:03:06Z
Скрытая функция смартфона поможет пережить расставание и даже развод: как она работает
Фокус
2025-03-09T15:00:22Z
В Китае обнаружена неизвестная рыба: она все еще эволюционирует, чтобы жить под землей
Фокус
2025-03-09T14:51:39Z
Как домашние кошки оказались в Китае: исследование ДНК раскрыло неожиданную историю
TSN
2025-03-09T14:24:37Z
Прогулки, объятия и игры: как понять, что ваша собака счастлива
Знай
2025-03-09T21:51:36Z
Гороскоп на 10 марта 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-03-09T16:27:05Z
Водолеям не стоит останавливаться на достигнутом, а Рыбам будет тяжело: гороскоп по картам Таро на 9 марта 2025 года
TSN
2025-03-09T15:51:45Z
Психология интерьера: 6 признаков, что в доме пора что-то менять
Marie Claire
2025-03-09T15:01:11Z
Гороскоп Таро на неделю с 10 по 16 марта: Тельцам - терпение, Ракам - сложности
GlavRed
2025-03-09T14:27:33Z
5 самых сладких и сочных сортов моркови: обязательно посадите их на своем огороде
TSN
2025-03-09T14:09:27Z
Лимон, уксус и лед: как отмыть пластиковый контейнер, чтобы не оставалось запаха пищи
Знай
2025-03-09T11:51:59Z
Как вырастить яблоню из семян: тонкости и секреты процесса
TSN
2025-03-09T11:06:35Z
Castlecore: как повторить макияж в эстетике средневековья
Marie Claire
2025-03-09T11:01:19Z
В Одессе несовершеннолетние залезли на поезд — только одному удалось выжить
TSN
2025-03-09T20:54:32Z
Народная артистка Украины попала в ДТП в Киеве
Апостроф
2025-03-09T18:30:48Z
Авария танкеров: на побережье Анапы обнаружили новые выбросы мазута
Корреспондент
2025-03-09T17:12:17Z
В Сумах раздался взрыв: что известно
TSN
2025-03-09T17:09:36Z
В Киеве загорелся большой пожар на территории ландшафтного заказника "Осокорковские луга"
Апостроф
2025-03-09T15:45:46Z
Россияне ударили по Херсону, есть пострадавшие
Корреспондент
2025-03-09T13:57:41Z
В Херсоне мужчина застрелил соседа в лифте
TSN
2025-03-09T12:21:12Z
Певица Lida Lee попала в ДТП и показала последствия
TSN
2025-03-09T10:09:11Z
Россияне массированно атаковали газовую инфраструктуру Запорожья: вспыхнул масштабный пожар, есть перебои с газом
ZN UA
2025-03-09T08:22:19Z
"Арсенал" без Зинченко сыграл вничью с "Манчестер Юнайтед" в АПЛ
TSN
2025-03-09T19:39:27Z
"Ливерпуль" – ПСЖ: онлайн-трансляция ответного матча плей-офф Лиги чемпионов
ZN UA
2025-03-09T18:37:33Z
Манчестер Юнайтед та Арсенал зіграли внічию в запеклій дуелі
Football.ua
2025-03-09T18:31:56Z
Звездная украинская легкоатлетка Магучих выиграла чемпионат Европы
ZN UA
2025-03-09T17:25:55Z
Челси вступил в гонку за лидера топ-клуба Эредивизи
Корреспондент
2025-03-09T14:24:46Z
В США болельщики трогательной акцией поддержали украинского баскетболиста
ZN UA
2025-03-09T14:10:06Z
Манчестер Сити намерен подписать вратаря аутсайдера Ла Лиги
Корреспондент
2025-03-09T14:06:34Z
Украинский гимнаст завоевал "золото" на этапе Кубка мира в Баку
TSN
2025-03-09T13:00:24Z
Ястремская сообщила о неприятном инциденте в США
Корреспондент
2025-03-09T11:24:50Z
Любовный гороскоп для всех знаков Зодиака на неделю с 10 по 16 марта 2025 года
Фокус
2025-03-09T21:27:47Z
Генштаб оценил ситуацию на фронте
Корреспондент
2025-03-09T20:48:13Z
Ситуация в Сумской области: противник вклинился на 500−700 метров от границы — СМИ
Новости Украины
2025-03-09T20:30:13Z
Прогноз погоды во Львове на 10 марта: синоптики сделали предупреждение об аномальной температуре
Политека
2025-03-09T20:00:47Z
ВСУ теряют Курщину: армия РФ продолжает продвигаться
Comments UA
2025-03-09T19:48:36Z
Морозы возвращаются: синоптики рассказали, где в Украине задержится тепло
Новости Украины
2025-03-09T18:30:01Z
Войска РФ обстреляли село на Черниговщине: есть погибший
Корреспондент
2025-03-09T17:00:49Z
Гороскоп на понедельник 10 марта 2025 года
UAToday
2025-03-09T16:03:34Z
В Украину 10 марта придет жара, в некоторых регионах - до 20 градусов тепла
Комсомольская правда
2025-03-09T15:36:51Z
Картина за три доллара оказалась произведением известного художника
TSN
2025-03-09T19:36:27Z
"Не выйду замуж - рожу сама...": бывшая Остапчука Кристина Горняк заговорила о беременности
Знай
2025-03-09T16:51:42Z
Венсан Кассель впервые полностью показал сына от младшей на 30 лет возлюбленной
TSN
2025-03-09T16:09:42Z
"Евровидение-2025": Teslenko заявил, что его "слили" с нацотбора
TSN
2025-03-09T14:09:05Z
"В группу "ВИА Гра"… искали третью девушку. Во время отбора мне предложили остаться на ночь". Интервью с актрисой Еленой Лавренюк/Актрису радует прокатная история украинских полных метров
Апостроф
2025-03-09T13:57:57Z
Netflix потратит миллиарды на новые шоу: каких новинок ждать
Знай
2025-03-09T13:51:57Z
8 китайских дизайнеров, которые меняют мир моды прямо сейчас
Marie Claire
2025-03-09T13:00:58Z
Художник Олекса Манн обозвал коллегу Ивана Марчука гномом
Апостроф
2025-03-09T12:03:13Z
Бросаем вызов страху экспериментов: как не пропустить главный тренд маникюра 2025 года
Знай
2025-03-09T10:51:12Z
10 марта 2025 года: Василисы Коринфской - что сегодня нельзя делать
Фокус
2025-03-09T22:00:36Z
Почему украинцам задерживают выплаты по "Национальному кэшбеку" и когда их смогут получить
Знай
2025-03-09T21:12:54Z
"Уменьшит коррупционные риски": в ТЦК сообщили, когда заработает нововведение с анонимными ВЛК
Фокус
2025-03-09T20:36:28Z
Юрист предупредил уклонистов: кто активно избегает ТЦК, попадает туда без очереди
Знай
2025-03-09T20:30:03Z
Могут жители многоэтажек самостоятельно уменьшить платежки за коммуналку
Знай
2025-03-09T20:12:44Z
Главное за 9 марта: отмена запрета на выезд заграницу, бан на "советщину" в школах и смена пенсионных правил
Знай
2025-03-09T19:33:37Z
ВСУ из российского "Панцирь-С1" сделали "праздничный" салют. ВИДЕО
Новости Украины
2025-03-09T19:33:33Z
Легко не будет: абитуриентам установили жесткие условия для поступления в вузы
Знай
2025-03-09T19:30:31Z
Украина нашла способ усилить важную часть своего противовоздушного щита
Апостроф
2025-03-09T19:27:10Z
Чем опасен розовый налет в ванной и как его избавиться
Знай
2025-03-09T20:51:23Z
Выводит токсины и шлаки, лечит печень и почки: какая польза еще березового сока
TSN
2025-03-09T18:24:06Z
Сколько и как правильно варить куриный бульон: несколько важных нюансов
TSN
2025-03-09T16:36:02Z
Рисовый тонер — главный секрет фарфоровой кожи голливудских и азиатских звезд
Marie Claire
2025-03-09T14:15:54Z
Магнитная буря 9 марта 2025 года: что можно и нельзя делать
Фокус
2025-03-09T11:30:23Z
Красивый миф или правда: действительно ли нужно проходить 10 тысяч шагов каждый день
UAToday
2025-03-09T10:03:29Z
Напитки, очищающие организм и помогающие похудеть
Знай
2025-03-09T08:51:48Z
Частое употребление обезболивающих приведет к непредсказуемым последствиям: что следует знать
Comments UA
2025-03-09T08:18:26Z
Украинские пенсионеры смогут бесплатно получить лекарства: куда обращаться
Знай
2025-03-09T05:36:22Z
Украина подписала меморандум с производителем IRIS-T
Корреспондент
2025-03-09T21:43:27Z
В Пост кило стоит меньше 200 грн: супермаркеты изменили цены на селедку, скумбрию и карпа
Знай
2025-03-09T18:21:37Z
Популярная зелень на вес золота: ускорился рост цен на укроп, петрушку и зеленый лук
Знай
2025-03-09T14:12:03Z
Сбой в работе платежных систем: в Visa прокомментировали
Апостроф
2025-03-09T12:54:28Z
Новые цены: какие овощи порадовали удешевлением в первой половине марта
Знай
2025-03-09T12:12:49Z
Немецкий Deutsche Bahn выплатил рекордные 197 млн евро за опоздание поездов
Европейская правда
2025-03-09T11:33:43Z
На хлеб с маслом не хватит: какую пенсию можно получить, имея 20 лет стажа
Знай
2025-03-09T10:12:41Z
Кто из одесситов потеряет субсидию после марта 2025 года: названы категории
Политека
2025-03-09T09:31:20Z
Почему в Украине подорожали яйца и что будет дальше с ценами
TSN
2025-03-09T09:03:17Z
Водителям готовят новые зверские штрафы: кого ждут жесткие ограничения
Знай
2025-03-09T19:51:27Z
Прославленный спорткар Jaguar ушел с молотка по цене нового Bugatti
Фокус
2025-03-09T11:27:02Z
Необычный гибрид: в Японии скрестили Nissan, Maserati и Porsche
Фокус
2025-03-09T09:06:55Z
В Украине появился роскошный 965-сильный электромобиль от BYD и Mercedes
Фокус
2025-03-08T10:00:41Z
Редкий Ferrari за $240000 с интересной историей простоял 25 лет заброшенным в сарае
Фокус
2025-03-08T09:12:13Z
Эпидемия Коррозии беспрецедентных масштабов: Геймплейный тизер Edge of Memories
GameMag
2025-03-07T23:51:41Z
Поиск автомобиля: основные варианты покупки
Мій Харків
2025-03-07T22:01:05Z
Автомобильные топливные насосы – надежное питание двигателя
AutoSite
2025-03-07T19:06:00Z
В Китае показали электрифицированное семейное авто за $21 000 с запасом хода 1400 км
Фокус
2025-03-07T16:57:40Z
Трамп: Зеленский отбирал деньги как конфеты
Корреспондент
2025-03-09T21:57:25Z
Кровавая резня в Сирии: исламисты уже убили более тысячи человек
Comments UA
2025-03-09T21:57:06Z
Франция передаст Украине танки и использует проценты от российских активов: реакция Кремля
TSN
2025-03-09T21:36:57Z
Трамп предупредил об угрозе ядерного Армагеддона: "Это может произойти завтра"
TSN
2025-03-09T21:36:38Z
Джонсон поблагодарил Зеленского за "кардинальную смену позиции"
Хвиля
2025-03-09T21:30:12Z
Рубио сделал заявление об отключении Starlink и Украине
Новости Украины
2025-03-09T21:27:49Z
Брат Вэнса воевал за Украину: он критикует Трампа
Comments UA
2025-03-09T21:09:12Z
ЦИК Румынии не допустил Джорджеску на президентские выборы
Корреспондент
2025-03-09T21:03:05Z
Трамп не собирается останавливаться в тарифной политике, невзирая на риски рецессии
ZN UA
2025-03-09T20:55:48Z