MY.UAНовини
КНДР воює проти України: як та чому російська пропаганда це заперечує
КНДР воює проти України: як та чому російська пропаганда це заперечує

КНДР воює проти України: як та чому російська пропаганда це заперечує

Розбираємося, чому російські пропагандисти подають діаметрально протилежні версії участі військ Північної Кореї у війні проти України.

Після повномасштабного вторгнення час від часу виникали розмови про так званий «корейський сценарій» для України. У 2022 році під «кореїзацією» малося на увазі те, що Росія намагатиметься зібрати всі окуповані території в єдине квазідержавне утворення. У 2023 році, реагуючи на пропагандистські закиди Кремля щодо можливої реалізації «корейського сценарію», поділу України на дві частини, українська сторона запевняла, що «ніяких 38-х паралелей не буде». У 2024 році «корейським сценарієм» — ситуацією, коли після припинення активних бойових дій війна не матиме переможця — лякав дружній до Путіна президент Сербії Александар Вучич. Детально про «кореїзацію» можна прочитати в матеріалі «Ялта-3, фінляндизація, корейський сценарій. Чи Путін насправді готовий обговорювати щось, окрім плану капітуляції України». Наприкінці 2024 та на початку 2025 року термін «корейський сценарій», здається, набув нового значення: зближення диктаторських режимів Путіна й Кім Чен Ина та залучення військ КНДР для ведення війни проти України. Розповідаємо, як пропагандисти брешуть про участь північнокорейських бійців у війні проти України.

Радянський союз був одним із головних союзників Північної Кореї, який підтримував економічну співпрацю, ідеологічну близькість і культурний обмін, а також надавав Пхеньяну економічну допомогу. Після розпаду СРСР у Москви та Пхеньяна виявилося не так багато спільного для продовження стосунків на попередньому рівні. Втім, коли на початку 2000-х намітилося віддалення Росії від Заходу, Путін вдався до геополітичного принципу «ворог мого ворога — мій друг». Тож зв’язки Росії та КНДР почали поступово відновлюватися.

Путін відвідував КНДР двічі: вперше у 2000 році, коли при владі був батько нинішнього керівника КНДР Кім Чен Ір, і вдруге у 2024 році вже при чинному лідері країни. Тоді у 2000 році під час візиту лідери держав підписали Договір про дружбу, добросусідство та співпрацю. У такий спосіб Путін намагався відновити відносини з Північною Кореєю, щоб повернути вплив Росії на Корейському півострові, який ослаб після розпаду Радянського Союзу. Анексія Криму в 2014 році та міжнародні санкції проти Росії дали новий поштовх для зближення двох антидемократичних режимів.

  • Читайте також: Чучхе на експорт: як КНДР використовує свої інформаційні ресурси проти України й не тільки

Військово-технічна співпраця й торгівля зброєю між Росією та КНДР значно активізувалися після візиту північнокорейського диктатора у Владивосток у 2023 році. Від середини 2023 року було помічено перші ймовірні поставки озброєнь із Північної Кореї до Росії. Уже восени 2023 року американська розвідка оприлюднила інформацію про те, що Північна Корея направила Росії більш як одну тисячу контейнерів із боєприпасами. Пхеньян постачав боєприпаси великого калібру, артилерійські боєприпаси, балістичні ракети малої дальності. За оцінками німецького Інституту з міжнародних питань та безпеки, Пхеньян відіграє роль вирішального постачальника в російській агресії проти України, хоча точної інформації про обсяги замовлень, кількість наданої й обіцяної зброї немає.

Нову сторінку співпраці започаткувалапоїздка Путіна до Пхеньяна влітку 2024 року та підписання договору з КНДР про всеосяжне стратегічне партнерство. Тоді пропагандисти неабияк хизувалися зближенням диктатур. Мовляв, північнокорейський «лендліз» не гірший за американський. «Козирем у рукаві Росії може стати загроза появи на фронті контингенту північнокорейських добровольців. Це цілком може охолодити запал натовців, які ведуть обговорення про нарощування рівня своєї участі у війні в Україні», — йшлося тоді у пропагандистському каналі на 135 тис. підписників.

Але коли пліч-о-пліч із російськими нападниками таки з’явилися північнокорейські, з російськими пропагандистами сталося щось дивне. Одні почали повідомляти про «безстрашних берсерків», що демонструють небачені раніше техніки бойового мистецтва, тоді як інші навпаки, палко заперечували їхню участь у війні та присутність на лінії зіткнення.

Північнокорейські «іхтамнєти»

У жовтні 2024 року президент України Володимир Зеленський повідомляв, що «нарощення союзництва» дійшло до такого рівня, що КНДР не лише забезпечує російські війська зброєю, яка використовується проти України, а й поповнює живою силою. Зеленський додав, що Північна Корея «фактично включилась» у війну проти України. І російська пропаганда, спрямована на українську аудиторію, всіляко намагалася спростовувати ці факти.

Зокрема, у жовтні цитували самопроголошеного лідера Білорусі Лукашенка, що нібито «участь КНДР у війні це дурня». У каналі з майже мільйонною аудиторією у листопаді писали, що офіс президента нібито готується до «здачі» Курської області, саме тому «зараз почали ще сильніше вкидати наратив про солдатів КНДР. Пишуть про 50-тисячне угруповання ЗС РФ у Курській області, куди входять північнокорейці». «Складно знайти корейця в темному лісі, особливо, коли його там немає», — йшлося в іншому пропагандистському телеграм-каналі з 64 тисячами підписників.

Восени 2024 року північнокорейських «побратимів» росіяни задіювали на Курщині, а також на харківському напрямку. Пропагандистські ресурси, орієнтовані на українську аудиторію, їх уперто не помічали та продовжували брати на кпи комунікацію України з «північнокорейської» тематики. Мовляв, «кейс качають», бо справи ЗСУ зовсім кепські, й свої невдачі вони перекладають на корейців.

  • Читайте також:«Кім направить війська та зброю на допомогу Росії; Китай благословляє»: кремлеграм — про візит Путіна до Пхеньяна

У середині грудня 2024 року пропагандистський телеграм-канал з мільйонною аудиторією писав, що «ЗМІ розганяють тему про солдатів КНДР, яких в епоху БПЛА та супутників ніхто не бачив. Це вже перетворилося на якийсь анекдот. Ми у жовтні писали, що робиться це для того, щоб вибивати більше зброї та грошей із заходу. Також це буде можливим приводом для посилення мобілізації в Україні».

Справжнім «анекдотом» стало те, що пропагандистські канали й словом не обмовилися, коли військові з КНДР потрапили в український полон і з’явилися відео з ними. В одному анонімному телеграм-каналі восени запевняли, що «жодних незаперечних доказів участі північнокорейських військовослужбовців у війні не надано, а українські військові в інтерв’ю західним виданням зізнаються, що з ВС КНДР не стикалися». А коли ці «незаперечні докази» з’явилися, канал просто проігнорував їх і ніяк не коментував.

11 січня 2025 року українці взяли в полон перших двох військових із Північної Кореї у Курській області. «Вони служать живим доказом незаконної участі Північної Кореї у війні Росії», — прокоментував Лі Сонмін, директор корейського відділу Human Rights Foundation.

«Байдужі до смерті відморозки без задньої передачі»

У грудні 2024 року низка російських пропагандистів у телеграмі вперше визнала участь північнокорейських солдатів у бойових діях у Курській області. 12 грудня один із російських так званих «воєнкорів» з аудиторією 138 тис. підписників опублікував допис про взяття села Пльохово в Суджанському районі. За його словами, село було взято «виключно силами ССО Північної Кореї, за дві години». При цьому пропагандист, вихваляючи темпи наступу північнокорейців, фактично повідомив про вчинення солдатами КНДР воєнних злочинів: «Пройшлись як ураган, полонених не брали».

Пізніше в тому самому контексті про застосування північнокорейських військ у боях за Пльохово написав інший російський «воєнкор» з аудиторією 380 тис. підписників: «Пльохово, звільнене 6 грудня на Курському напрямку, справді взяли бійці корейських ССО. Пройшли 2 кілометри мінним полем, блискавично увірвалися в населений пункт і знищили окупаційний контингент укровермахта». Цей пропагандист ще й анонсував подальші воєнні злочини з боку солдат КНДР: «За деякою інформацією, полонених не було. Не братимуть і надалі». З посиланням на «джерело, яке працює в Курській області», воєнкор назвав північнокорейських військових «берсерками» з «абсолютною байдужістю до смерті».

Однак не всі пропагандисти з тих, хто визнав застосування військ КНДР, розділили захоплення від дій «північнокорейських берсерків». Російський канал із понад мільйоном підписників повідомив, що штурм Пльохово тривав не один день, а військових КНДР на нього відправили лише в останній день. У такому викладі пропагандистів «армія Росії дала перемогти придушених вже ЗСУшників».

Той же канал прокоментував заперечення іншими пропагандистами присутності військових КНДР на фронті. За словами авторів, тема участі в боях північнокорейських військових є «формально закритою». «Закрита — тому що так треба. Формально — тому що дивно виглядає інформаційна робота з дружньою нам країною в рамках Договору про “всеосяжне стратегічне партнерство” з КНДР, який передбачає взаємну оборону», — написали пропагандисти.

Коли почали з’являтися кадри з українських безпілотників із військовими, яких можна ідентифікувати як північнокорейських, пропагандистам стало все важче приховувати чи применшувати рівень участі солдатів КНДР у боях. Так само як стало важко вихваляти їхні бойові здібності. На опублікованих записах із дронів помітно, що північнокорейці вперше стикаються з бойовими безпілотниками та не знають, як на них реагувати. Один із російських воєнних телеграм-каналів (понад 600 тис. підписників) прокоментував опубліковані кадри: «Солдати з КНДР в об’єктиві українського безпілотника… Звісно, цих бійців можна списати на безліч азійських народів Росії, проте обличчя у солдатів все ж таки більш характерного корейського типажу. Та і їхня нелякана реакція на дрони на інших кадрах теж говорить багато про що». Той же канал опублікував відео з одного з госпіталів Курської області з, як стверджується, пораненими північнокорейцями. «Поки що нові союзники явно мають проблеми з розумінням ситуації на сучасному полі бою», — прокоментував автор.

 

Імовірно північнокорейські військові у російській лікарні в Курській області. Джерело: пропагандистський телеграм-канал

Крім відсутності знань про протидію ударним безпілотникам, росіяни відмічали також загальні проблеми у підготовці північнокорейських солдатів. «Були випадки, коли вони просто на півдорозі сідали в полі купою відпочивати — і їх накривали», — свідчить невеликий телеграм-канал на 3 тис. підписників.

Інститут вивчення війни (ISW) також відмічав, що, на відміну від російських військ, які атакують невеликими групами піхоти, війська КНДР розгортають великі штурмові групи, що, ймовірно, спричиняє високий рівень втрат серед них.

Утім, для деяких російських пропагандистів готовність північнокорейців масово вмирати є перевагою. «За корейців можу сказати, що це найвитриваліші відморозки без задньої передачі. Вони підуть на міни, під кулі, куди завгодно, як у 41 році», — пише канал із 260 тис. підписників.

Після взяття в полон українськими бійцями північнокорейських військових реагувати довелося навіть ключовим російським пропагандистам із федерального телебачення, хоча й у своєрідному тоні. Пропагандистка Ольга Скабєєва у своєму телеграм-каналі обурилася повідомленням про те, що КНДР бере участь у війні, й інтерпретувала взяття в полон військових КНДР як «викрадення». «ЗСУ увірвалися на територію Росії, воюють у Курській області знайшли там (якщо правда) і вкрали корейців, тепер кричать: “КНДР воює з Україною”. Придурки. А що Україна робить у Курській області? І навіщо краде людей?», — ставить риторичні питання Скабєєва.

Різним аудиторіям пропагандисти говорять різне, свідчить наш моніторинг. Пересічного росіянина намагаються втішити тим, що Росія не одна у своїй війні, що у Москви є віддані союзники, що Пхеньян висилає свої війська на чужу війну точно так, як це нібито роблять країни НАТО в Україні. Пересічного українця запевняють, що ніяких корейців на лінії зіткнення немає, адже «СВО» — це просто громадянська війна, яка набула трохи більших масштабів, ніж до 2022 року. Щось схоже агітпроп намагається «продати» й західному читачеві, приміром, у пропагандистських виданнях RT чи Sputnik новини про Північну Корею — це лише повідомлення про випробування гіперзвукових ракет і розвиток туризму в КНДР, але без жодного слова про участь в агресії проти України. 

Політичний режим при Кім Чен Ину в КНДР — приклад індустріального тоталітаризму. До 2022 року авторитаризм Путіна називали «замагальницьким», «багатопартійним» або ж «неоавторитаризмом», після повномасштабного вторгнення його персоналізовану диктатуру характеризують як «гібридний тоталітаризм», «фашистський тоталітаризм». Чим довше триває союзництво Кім Чен Ина та Путіна, тим небезпечнішою стає антизахідна коаліція. За словами Генсека НАТО Марка Рютте, Росія допомагає Північній Кореї оминати санкції, ділиться певними технологіями для тактичної ядерної зброї та систем запуску ракет із підводних човнів. Співпраця у площині вдосконалення північнокорейської ракетної програми завдяки російським технологіям «може дестабілізувати Корейський півострів і навіть загрожувати Сполученим Штатам», — застеріг Рютте. 

Інформаційне камуфлювання — одна з ознак зближення цих двох режимів. Україна веде проактивну різнорівневу комунікацію щодо участі КНДР і ділиться інформацією з західними партнерами для кращої протидії диктаторському дуету Путіна та Ким Чен Ина. Оскільки війна проти України є нападом автократій на демократію, то її розв’язок потребує глобальної скоординованої відповіді.

Ілюстрація на головній та інфографіка: Наталія Лобач

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Теги за темою
КНДР
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
МИД РФ сделал заявление о "возвращении" Украины в границы 1991 года
Comments UA
2025-05-01T15:30:25Z
Когда россияне смогут захватить всю Украину — эксперты назвали дату
TSN
2025-05-02T17:28:37Z
Путин получил «подарок судьбы» и теперь хочет полностью уничтожить Украину
Comments UA
2025-04-23T08:39:37Z
72 часа до вероятной опасности: эксперты предсказывают атаки 8–9 мая
Новости Украины
2025-05-05T19:21:39Z
Смылись от дронов подальше: куда и на каких самолетах улетела московская элита
Telegraf
2025-05-06T16:36:47Z
Зеленский поздравил Мерца с избранием канцлером ФРГ
Корреспондент
2025-05-06T16:31:52Z
Трамп высказался о трехдневном "перемирии" Путина
Европейская правда
2025-05-05T21:01:44Z
СБУ задержала агентов российского ГРУ, которые проводили враждебные ИПСО в Украине
Gazeta UA
2025-05-06T13:52:28Z
Кадыров попросил, чтобы его уволили с должности главы Чечни
Comments UA
2025-05-06T15:15:29Z
"Мисс Украина 2023" оконфузилась заявлением о селе
Comments UA
2025-05-05T15:48:59Z
Старшая дочь Пугачева попала в большие проблемы: что произошло
Comments UA
2025-05-02T19:57:23Z
От КВН до Банковой: что известно о дружбе Елены Кравец и Елены Зеленской
Telegraf
2025-04-29T14:03:43Z
Старый костюм Зеленского изжил себя: специалист по этикету назвала причину
Telegraf
2025-04-28T16:04:40Z
67-летняя Оксана Билозир показала похудевшую фигуру и поделилась, как держит себя в форме
Gazeta UA
2025-05-06T15:51:32Z
Возмущение на Евровидении: журналист оскорбил украинцев
Корреспондент
2025-05-06T15:48:17Z
Вячеслав Соломка после публичной ссоры с Камалией раскрыл правду об их отношениях
TSN
2025-04-26T20:46:39Z
"Это слезы...": жена Виктора Павлика внезапно заговорила о втором ребенке
Знай
2025-05-04T16:51:38Z
"Я получила уже миллион угроз": "холостяк" Терен объявил войну блоггерке Алхим из-за русских песен и языка
Апостроф
2025-05-04T17:18:34Z
Больше не дом: одна из стран ЕС оставит украинцев без помощи на жилье и денег
Знай
2025-04-24T19:12:14Z
Молодая девушка постоянно жаловалась на усталость: через семь месяцев она умерла
Comments UA
2025-04-23T14:54:38Z
Военный учет 17-летних: с чем у юношей могут возникнуть проблемы
TSN
2025-05-04T10:48:54Z
Жители российского города дрались за кашу возле «поезда победы»
Корреспондент
2025-05-03T17:18:22Z
«И тут россияне растерялись», - авиаэксперт объяснил маневры вражеского Су-30 перед тем, как его сбил украинский морской дрон
Новости Украины
2025-05-06T16:30:54Z
Залужный и Буданов лидируют в рейтингах доверия украинцев, Арестович на последнем месте - опрос
Знай
2025-05-06T16:21:30Z
На каком расстоянии от забора можно сажать дерево в Украине
UAToday
2025-04-29T17:27:25Z
Дроны прошли российскую ПВО: попадание в завод по производству "Шахедов"
Новости Украины
2025-04-24T07:45:11Z
Зачем нужно ходить спиной вперед 27 апреля и где нельзя оставлять алкоголь сегодня: приметы и запреты на Стефана
Знай
2025-04-27T02:03:32Z
"Добрый вечер, мы из ПриватБанка": украинцев заставляют добровольно перечислять деньги в россию - новая мошенническая схема
Знай
2025-04-27T12:12:52Z
Пенсии заморожены, но не навсегда: власти назвали условия для повышения
Знай
2025-05-03T14:30:07Z
Бычки, сардины и шпроты переходят в категорию деликатесов: как изменились цены
Знай
2025-04-28T03:52:35Z
МАГАТЭ бьет тревогу: украинские АЭС работают в условиях постоянной опасности
Gazeta UA
2025-04-25T13:27:20Z
Украинские пенсионеры могут потерять выплаты из-за простой ошибки: детали
Фокус
2025-05-06T16:27:25Z
Без разрешения долгового кризиса новые инвестиции в "зеленую" энергетику невозможны - инвестор
Апостроф
2025-05-06T16:12:38Z
В 2025 году не будут повышать цены на газ
Gazeta UA
2025-04-23T11:21:19Z
Денежная помощь мобилизованным в Харькове: названы суммы и кому принадлежат
Политека
2025-04-22T20:00:28Z
Внешняя разведка назвала "маловероятным" укрепление рубля
Корреспондент
2025-04-27T16:01:15Z
Уменьшает холестерин, улучшает сон и лечит кишечник: невероятные свойства обычного хумуса
Знай
2025-04-24T07:51:58Z
Ночные перекусы: почему возникает голод после позднего ужина
Gazeta UA
2025-04-27T17:51:43Z
Что лучше для здоровья — горчица или кетчуп: врач дала окончательный ответ
UAToday
2025-05-04T12:03:37Z
Пациент Neuralink снимает для YouTube с помощью чипа в мозге: видео
ZN UA
2025-05-06T14:07:53Z
Живые кабели: ученые открыли бактерии, проводящие ток
ITC
2025-05-06T14:04:59Z
Если внезапно синеют пальцы – что это за симптом
Comments UA
2025-05-06T13:12:22Z
Минздрав увеличил смету стоимости капремонта "Охматдета"
ZN UA
2025-05-06T12:51:53Z
Железо, цинк и омега-3: как правильно принимать различные виды витамина
Знай
2025-05-06T12:51:00Z
Из-за глобального потепления Европе угрожает смертоносный грибок — исследование
Факти ICTV
2025-05-06T11:04:36Z
Удар по Киеву 24 апреля: количество жертв возросло
UAToday
2025-04-24T06:46:13Z
Массированная атака РФ на Запорожье: количество раненых резко возросло
Comments UA
2025-05-02T04:27:11Z
В Подольском районе Киева произошла стрельба: полиция установила причастных – фото
Лига
2025-04-24T13:31:15Z
В Индии боевики убили около двадцати человек
Корреспондент
2025-04-23T08:13:28Z
Россия атаковала Сумы баллистикой, есть жертвы
Корреспондент
2025-05-06T16:00:06Z
Россияне атаковали пригород Сум: погиб ребенок, ранены 5 детей
Новости Украины
2025-05-06T16:00:03Z
Porsche двигался он со скоростью 250 километров: в Италии в жуткой аварии погибла 21-летняя украинка
Comments UA
2025-05-06T15:18:37Z
Киевские пожарные спасли из огня рыжего кота
Комсомольская правда
2025-05-06T15:08:49Z
В Тернопольской области нашли новые останки жертв Волынской трагедии
Корреспондент
2025-05-06T13:55:14Z
В России жалуются на массированную атаку БПЛА
Корреспондент
2025-05-06T06:39:54Z
Новое наступление ВСУ? Бои в Курской области
Корреспондент
2025-05-05T19:10:27Z
Владелец украинских издательств "Кредо" и "Беби Бук" торгует детскими книгами в рф: теперь еще и бизнесмен в "ДНР"
Знай
2025-04-28T07:00:08Z
Бойцы Азова захватили троих россиян на самокатах
Корреспондент
2025-04-27T18:06:09Z
Украина переходит к окончательному уничтожению Черноморского флота
Лига
2025-05-06T16:33:31Z
"Увязли по пояс", - Z-военкор загрустил от новостей с фронта
Новости Украины
2025-05-06T16:21:10Z
Враг массированно атаковал Харьков ракетами
Хвиля
2025-04-24T03:57:06Z
Як позбутися довгоносика на полуниці
AgroNews
2025-05-06T16:19:55Z
Россия усилила обстрелы Сумской области: власти призвали эвакуироваться
Корреспондент
2025-05-06T16:12:00Z
Водителям объяснили, чем грозит авто добавление спирта в бензин
Хвиля
2025-05-04T09:15:41Z
Шлем пилота Формулы 1 продан за рекордную сумму
Корреспондент
2025-04-29T20:45:46Z
Jeep представил новое поколение внедорожника Compass
Корреспондент
2025-05-06T16:34:01Z
Audi представила элегантные и мощные авто с расходом 2,8 л на 100 км
Фокус
2025-05-06T14:12:19Z
Renault выводит на рынок недорогой электрифицированный кроссовер для семьи с ГБО
Фокус
2025-05-06T12:06:37Z
У вас будет всего десять дней, а потом - штраф. Кому нужно обновить данные
Telegraf
2025-05-06T10:57:48Z
Гибриды принесли Lamborghini почти 900 миллионов евро за квартал
Корреспондент
2025-05-06T10:06:18Z
Одна подпись может оставить без автомобиля: какая ошибка грозит украинцам при продаже авто
Знай
2025-05-06T08:52:40Z
Спрос на новые грузовики в апреле снизился
Gazeta UA
2025-05-06T07:16:32Z
Покупка ранних овощей: что нужно знать, чтобы не принести домой "нитратную бомбу"
Знай
2025-05-01T19:51:29Z
Муравьи исчезнут с участка раз и навсегда: просто смешайте сахар с этим средством
Telegraf
2025-04-29T18:51:11Z
Китайский гороскоп на май 2025 года: время перемен и внутреннего роста, кому из знаков нужно готовиться
Знай
2025-05-01T19:30:32Z
Туристы случайно нашли 7-килограммовый клад золота и серебра в горах Чехии
Апостроф
2025-05-01T14:21:11Z
Как правильно красить седые волосы: советы, которые помогут сохранить структуру
Gazeta UA
2025-05-06T16:31:14Z
Adjari Orange и Adjari Cherry - новая стратегия классических коньяков
Gazeta UA
2025-05-06T16:09:05Z
Редиска, которая не потеряет хруст: как правильно хранить популярный овощ
Знай
2025-04-27T13:51:25Z
Неожиданное сочетание: суп с тунцом, который не вредит фигуре
Gazeta UA
2025-05-06T15:24:18Z
Перерождение души человека: возможно ли узнать, кем мы были в прошлой жизни
Comments UA
2025-05-06T15:09:40Z
В Кривом Роге задержали известного украинского боксера: подробности
Telegraf
2025-04-26T15:27:45Z
Борнмут Забарного готов отдать 20 млн евро за замену Гюйсену
Корреспондент
2025-05-06T16:33:03Z
Бразильская федерация футбола опровергла проведение матча с Россией
Корреспондент
2025-05-06T15:51:30Z
Исак, Экитике и Осимхен: Ливерпуль охотится за звездными нападающими
Корреспондент
2025-05-06T15:27:14Z
Топ-сборная проведет с Россией товарищеский матч
Корреспондент
2025-05-06T14:42:25Z
Джошуа рассказал, почему не получилось поехать в Украину
Корреспондент
2025-05-06T14:09:59Z
Интерес к Довбику: трансфер в Жирону под вопросом
Корреспондент
2025-05-06T13:39:49Z
Боб Арум о неожиданном поражении Гарсии: Стоило бы провести проверочный бой
Корреспондент
2025-05-06T13:24:50Z
"Интер" - "Барселона": онлайн-трансляция полуфинала Лиги чемпионов
Telegraf
2025-05-06T13:18:53Z
Microsoft объяснила подорожание новых игр для Xbox Series X|S
GameMag
2025-05-04T17:16:09Z
Samsung представила планшет для военных операций
Корреспондент
2025-05-06T16:15:39Z
Рэперы, грабители, Вайс-Сити: Знакомимся с героями и локациями Grand Theft Auto VI — невероятные 4K-скриншоты от Rockstar Games
GameMag
2025-05-06T15:58:11Z
Как "Ведьмак", только по-корейски: показали новый геймплей Crimson Desert
Знай
2025-05-06T15:51:27Z
Удобная функция браузеров на Windows позволяет красть пароли: как не стать жертвой
Фокус
2025-05-06T15:25:02Z
Уже не смог молчать: Экс-сотрудник NASA шокировал признание об НЛО
Comments UA
2025-05-06T15:21:37Z
Вышел второй трейлер GTA 6 — новые кадры Вайс-Сити
ITC
2025-05-06T15:16:31Z
Чим обробити виноград від шкідників у травні: актуальні поради
AgroNews
2025-05-06T15:13:15Z
10 лет охоты на чудовищ: CD Projekt RED показала красивую иллюстрацию по случаю юбилея "Ведьмака 3"
GameMag
2025-05-06T15:08:50Z