/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fe67439783b1eca1309c6853aca504c3e.jpg)
“Нацистський” жест Ілона Маска: прем’єр-міністр Ізраїлю зробив несподівану заяву
За словами Нетаньягу, щодо Маска розповсюджують “неправдивий наклеп”.
Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу несподівано підтримав американського мільярдера Ілона Маска, якогорозкритикували за суперечливий жест під час інавгурації президента США, який нагадував “римський салют” — вітання у нацистській Німеччині.
У четвер, 23 січня, він прокоментував скандал довкола радника Дональда Трампа у соцмережі Х.
За словами Нетаньягу, щодо Маска розповсюджують “неправдивий наклеп”.
“Ілон — великий друг Ізраїлю. Він відвідав Ізраїль після різанини 7 жовтня, під час якої терористи ХАМАС вчинили найгіршу жорстокість проти єврейського народу з часів Голокосту”, - написав він.
Нетаньягу додав, що відтоді американський мільярдер “неодноразово і рішуче підтримував право Ізраїлю захищатися від терористів і режимів, які прагнуть знищити єдину єврейську державу”.
Ілон Маск перепостив повідомлення ізраїльського прем’єра у своєму акаунті на Х і подякував Нетаньягу за цю підтримку.
Нагадаємо, Ілон Маск зробив дивний жест на виступі з приводу інавгурації Дональда Трампа. Під час своєї промови він правою рукою вдарив себе в груди, а потім викинув руку вгору.