/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F2e3d73a71c58f231873eff3f8b5a37f2.jpg)
ДСНС показала наслідки нічної атаки «Шахедів» на Київщину
У Вишневому Київської області через атаку російських безпілотників пошкоджений дев'ятиповерховий житловий будинок.
Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій і публікує світлини наслідків атаки.
У Вишневому через ворожу атаку зруйновані балкони із п'ятого до дев'ятий поверхи житлового будинку. Надзвичайники врятували трьох людей з п'ятого поверху і двох із сьомого поверху, із них двоє дітей.
За попередніми даними, постраждалих немає.
На місці працюють 42 рятувальники та сім одиниць техніки. Інформація оновлюється.
Також у результаті ворожої атаки загорілася будівля виробничого приміщення у Фастівському районі. Ліквідували пожежу площею 600 кв. м. Жертв і постраждалих немає, зауважили у ДСНС.
Як повідомляв Укрінформ, вночі 25 січня росіяни знову атакували Україну ударними БПЛА.
Фото: ДСНС
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала