MY.UAНовини
Андрій Джеджула про війну, волонтерство та стосунки з дітьми: ексклюзивне інтерв'ю Фокусу
Андрій Джеджула про війну, волонтерство та стосунки з дітьми: ексклюзивне інтерв'ю Фокусу

Андрій Джеджула про війну, волонтерство та стосунки з дітьми: ексклюзивне інтерв'ю Фокусу

Андрій Джеджула — телеведучий, шоумен і доброволець у формуванні територіальної оборони, продовжує активно брати участь у житті країни під час війни. Він не лише веде новини на телеканалі, а й захищає київське небо, займається волонтерством та веде благодійні аукціони.

В ексклюзивному інтерв'ю Фоксу Андрій Джеджула розповів, чому вирішив долучитися до волонтерської діяльності та як поєднує своє нове життя в добровольчому батальйоні, який стоїть на захисті київського неба, з роботою на телебаченні. А також про те, як його 15-річний син вирішив жити з ним в Україні попри те, що в країні йде війна та чи вдалося йому налагодити стосунки з донькою, яку забрала колишня дружина до Польщі.

Вікіпедія пише: "Андрій Джеджула — актор, радіоведучий, телеведучий, шоумен, віднедавна доброволець у військовому формуванні". Ким сьогодні ви себе позиціюєте?

У першу чергу я позиціюю себе патріотом, який з першого дня не полишав Київ, захищав його, а зараз — захищає київське небо і любить Україну від перших камінців. Друге — це волонтер. А третє — актор, телерадіоведучий і абсолютний чемпіон із проведенням усіх благодійних аукціонів і концертів на території України під час війни. Крім цього, я майже професійний донор.

Андрій Джеджула - донорство

Розкажіть про свою діяльність сьогодні. Чому приділяєте увагу найбільше?

Я щотижня 6 годин в ефірі на телеканалі "Київ 24" — ведучий новин. У форматі інфотеймент маю можливість коментувати, розмовляти про події в Україні та світі. Це приваблює наших телеглядачів. Мені дуже подобається, що ми можемо говорити з владою про речі як вони є, максимально без цензури. Я вважаю це неймовірною можливістю для ведучих реалізовувати себе.

Я майже щотижня захищаю київське небо. Голові наші цілі це "шахеди", "герані" й так далі. Я пройшов спеціальну підготовку й зараз є добровольцем формування територіальної оборони. Там є абсолютно різні люди, різних професій: від юриста й таксиста, до рієлтора чи водія вантажівки.

Я продовжую вести благодійні аукціони, концерти і продовжую працювати у своїй сфері, як професійний ведучий.

Ваш батько родом із Києва, однак у довідках про вас зазначено, що він багато років працював у Росії. На жаль, він помер напередодні повномасштабного вторгнення, однак став свідком подій у 2014 році. Що він тоді говорив про РФ?

Мій батько працював багато років не в Росії, називайте речі своїми іменами. Він працював у Радянському Союзі, на території сучасної Росії. В Якутії. На Півночі, де важко працювати, де переважно працювали українці: люди, які вміють працювати у досить важких умовах. У далеких поселеннях Тайги, де буквально два місяці тепла, а решту це суцільний холод.

Так, він застав у 2014 році анексію Криму й назвав це "ножем у спину". Той рік батько сприйняв дуже-дуже емоційно й більше ні з ким не спілкувався з Росії до кінця свого життя. І я десь навіть радий, що він не побачив повномасштабного вторгнення в Україну.

Чи вільне ваше серце? Чи ви зараз у стосунках?

Ви знаєте, я подорослішав та змінив своє ставлення до життя. Зокрема, я вирішив, що не буду коментувати питань стосовно приватного життя. Я багато чого змінив й зробив висновки. І вирішив, що приватне має залишатися приватним. Все одно всі все згодом дізнаються.

Андрій Джеджула з сином Даніелем на розборі завалів в Охматдиті

У вас двоє дітей Даніель та Адель. Чи спілкуєтеся з ними? Які між вами стосунки зараз? За останніми вашими фото, можна припустити, що Даніель повернувся в Україну?

Двоє дітей. Старший Даніель, йому нещодавно виповнилося 16 років. Адель скоро виповнюється 4 роки. Щодо спілкування — син зараз живе зі мною. Це його свідоме рішення. Він у свої 15 років приїхав до мене й 24/7 перебуває під моїм наглядом та вихованням. Мабуть, прийшов той момент, коли недостатньо тільки уваги матері й необхідна увага батька. Батьківське виховання. Зараз ми готуємо його до реального життя. До того, яким має бути чоловік. Він багато вчиться й "схоплює".

Я вчу його досить демократично. Водночас можу сказати, що це і досить суворе виховання. В ньому є як обов'язки так й бонуси. І покарання за провину він придумує собі сам. Він знає, що може статися і намагається не робити якихось кроків, які матимуть наслідки.

Виховую сина максимально в чоловічому форматі. Він гарний хлопець: займається спортом в тринажерному залі, ходить на карате і шахи. Ми з ним друзі. Я навіть більше перейняв на себе роль старшого брата, якого в нього ніколи не було. Ми можемо про все з ним говорити чи обговорювати. В нього зараз виникає багато підліткових питань. Він прекрасно володіє англійською мовою, почав вчити німецьку і другу улюблену татову мову, це іспанську. Це його сильна сторона. Він де б не перебував, він швидко схоплює мову місцевості і починає розмовляти.

Якщо ви маєте дорослих дітей, віком десь 14-17 років, то маєте знати — це непростий період. Змінюється дуже багато інтересів та поглядів. І весь цей час ти маєш бути поруч, щоб не пропустити викликів і змін у якийсь неправильний бік. У нас із цим все добре: Даніель патріот, вміє нелінійно мислити, вчиться бути максимально демократичним, толерантним і працьовитим хлопцем.

З Адель я спілкуюся тричі на тиждень. Це фіксовані рази, які я маю за рішенням суду. У ці дні я сам обираю: як буде зручно мені та дитині, щоб не псувати їй графік. Частіше за все ми спілкуємось в один і той же час, коли вона повертається з садочку. Ми спілкуємося по відеозв'язку, де можемо дивитися мультики, грати в ігри, танцювати, хворіти. Іноді вона без настрою і у нас не виходить поговорити. Це буває від однієї хвилини до, мій рекорд, година п'ядесят нашого спілкування. Тобто максимально тримаємо контакт.

У нас дуже складні стосунки з її матір'ю. І в цій ситуації дистанція — це досить непросто.

Андрій Джеджула з сином Даніелем

Які у вас зараз стосунки з мамою Даніеля — Сантою Дімопулос?

Такі, як мають бути в батьків — інформативні. Ми піклуємось й радимося з приводу тих чи інших моментів стосовно Даніеля. Тобто це такі відносини, які мають бути у батьків, які давно не живуть разом й коли у кожного власне життя. Головне, що нас пов'язує — це спільна дитина, якою треба опікуватися. З розумом, з бажанням не псувати стосунки, а навпаки — покращувати. Все в інтересах дитини. Наразі стосунки досить конструктивні й пов'язані виключно з вихованням дитини.

Ваша донька Адель народилася у шлюбі з Юлією Леус. Ваше розлучення було досить гучним. Які стосунки зараз? Чи вдалося вирішити питання опіки над донькою?

Щодо матері моєї доньки. Невеличке уточнення: з моменту одруження Юлія Леус взяла прізвище Джеджула, з яким і живе дотепер. Інше вона використовує як псевдонім. Одружений я на Юлії Стасюк. Якщо ж ми використовуємо факторні дані, тоді Юлія Джеджула. З Юлією Джеджулою в мене не складаються стосунки, можна назвати їх як "ніякі".

Невеличка передісторія для людей, щоб вони мали розуміння, що відбувається. Два роки тому, після багатьох перепон і неможливостей спілкування з моєю донькою, зроблених штучно її матір'ю Юлією Джеджулою, я був змушений звернутися до органів опіки за місцем проживання дитини. Це була опікунська рада, яка збиралася двічі і двічі ставала на бік батька та здорового глузду. Та дала мені можливість тричі на тиждень абсолютно без присутності матері спілкуватися з дитиною на своїй території. З 15:00 неділі, до 15:00 середи може без пристуності матері перебувати у батька.

Хоча я цим правом повністю не скористався й приходив лише у свої дні, бо було дуже багато різних приводів. Я прийшов усі кола пекла. Проте й з цим рішенням були певні проблеми. Не погоджувалася мати Адель. Тому вона сама подала на мене до суду, щоб не виконувати рішення опікунської ради. Від моїх адвокатів був зустрічний позов, щоб вона все ж виконувала це рішення.

Зрештою обидва суди з однієї і тієї ж теми, Дарницького району, вона програла. Суд присудив мені можливість бачити доньму три доби. Це абсолютно за європейськими правами і канонами: бачити мою дитину без присутності матері. Повністю рівноправно, у шаховому порядку, розділили всі свята й канікули. І якби не війна, то це було б чудово. Попередні суди тривали по дві-три години обговорення. Бо це ж важливе питання — це не майнові питання, це дитина і її право на всебічне виховання від обох батьків. А далі була апеляція від Юлії, яка тривала 20 хвилин. І апеляційний суд Києва, засідання якого тривало всього 20 хвилин разом із часом на дорадчу кімнату, виніс кабальне рішення. На мою думку, вони були заангажовані, це було очевидно.

Я був просто шокований від несправедливості, яку спостерігав. Треба розуміти, що я жодним чином не намагався забрати в матері доньку, я просто хотів виховувати її майже рівноправно: четверо діб у мами і троє діб у тата.

Слід додати, що до першого зібрання опікунської ради, до подальших всих судів, матір Аделіни сама дала мені можливість три місяці майже бачитися з дитиною 27/7 бачитися три доби. Тобто три доби повноцінних були мої на тиждень і чотири її. Тобто я з немовлям з 7 до 9 місяців був один на один. Це доречі зіграло одну з ключових ролей у прийняті рішення судом. Тобто раніше мама сама погодилася давати дитину і її не хвилювало, коли немовля було у батька три доби, не викликало жодних переживань. А тут, коли дитина підросла і не треба було раз на три години підніматися і тут почалися певні питання.

Андрій Джеджула з донькою Адель

Так ось, апеляційний суд надає мені найкабальніше рішення: два дні на тиждень — вівторок і субота, з 16:00 до 20:00. По 4 години. Тобто вісім годин на тиждень без усіх свят по декілька годин у присутності матері, за згодою з матер'ю. Тобто у будь-який момент, вона може сказати у нас інші плани, допобачення і я б залишився без дня народження, не привітав би дитину на новий рік, ні на День святого Миколая.

Таке враження, що батько — асоціальний елемент, веде аморальний спосіб життя й не має стабільного прибутку. Наче наркомана судили, алкоголіка, зрадника країни, людину, яка тільки вийшла з в'язниці або тільки сідає.

Неможливо назвати цей суд справедливим. Звичайно, що наслідки були й з нашого боку — ми звернулися до Верховного суду. А він, своєю чергою, безапеляційно повернув рішення Дарницького районного суду, задовольнив позов Джеджули Андрія Володимировича і повністю скасував рішення апеляційного суду. Це рішення є остаточним і не підлягає оскарженню.

Тому з сьогоднішнього моменту у мене три офіційні доби, які я можу провести з дитиною без присутності матері, на своїй території. Усі свята, які існують, поділені порівну. Місце проживання дитини визначене як місце проживання з матір'ю. Попри те, що ми все ж 50 на 50 виховуємо дитину, я все ж плачу аліменти і роблю це вчасно. Для чого це робилося, цей пункт, я сам сказав, що це не про гроші, я готовий далі платити, сплачувати аліменти, але щоб мама не хвилювалася. Можливо вона зі мною і "воює" саме з-за них.

На сьогоднішній момент, після звернення до Міністерства юстиції України, яке звернулося до Міністерства юстиції Польщі, я нарешті знаю місце проживання моєї дитини, яке до того моменту не знав і не міг ніяк його отримати. Тепер на цю адресу надходять подарунки, я бачу, що вона їх отримує. Не можу назвати це якимись стосунками, оскільки це не конструктив. Це вимушені стосунки з приводу виховання дитини.

Найголовніше, що я хочу донести: я не планував і не планую забирати дитину під час війни. Бо Юлія розповідала, що з цим рішенням вона буде змушена, де-факто, брати дитину кожні три дні на тиждень і привозити мені її в Україну. В принципі, якби я захотів, то воно, скоріш за все, так і мало бути. Але я не хочу псувати дитині її настрій і робити щось для неї небезпечне.

Це рішення виключно для того моменту, коли закінчиться воєнний стан і я зможу жити нормальним життям зі своєю дитиною. А поки що я наполягаю, щоб у ті дні, які є моїми за рішенням суду, мені безперешкодно вмикали телефон, яким я спілкуватимуся з дитиною. Так воно зараз і є.

Ну й також, коли я буваю проїздом в Польщі у своїх волонтерських справах або виступах на аукціонах (я був там один раз минулого року), мені дають дитину безперешкодно. Це одна з моїх вимог.

Нещодавно ви розповіли, що долучилися до добровольчого батальйону захисників неба. Розкажіть, у чому полягатиме ваша робота? Чи встигли випробувати ваші сили й чи вдалося збити шахед?

Так, я долучився восени до ДФТГ "Мрія" — це формування територіальної громади. Головною вимогою нашого добровольчого формування є, по-перше, обов'язкова перепідготовка. Навіть тих, хто приходить із зони бойових дій мають знову пройти двотижневий курс.

Підрозділ надає можливість пройти непоганий курс військової підготовки. Виходячи із загальних вимог я вже багато разів проходив курс молодого бійця. Проте враховуючи наші персональні вимоги, я щотижня проходжу тактичне тренування на полігонах зі стрільбами.

Якщо казати за головну мету нашого підрозділу — це стежити за своїм сектором в різних частинах Києва. У кожного є свій сектор, в якому не має пролетіти "шахед". Але ми дуже сильно стримані в можливостях відкривати вогонь, тому що є свої обмеження. Наприклад, на тій точці, де я зараз стою, у одного кулимеота обмеження 50 градусів, а у іншого — 40 градусів на стрільбу. Більше повернути кулемет я не можу, ані в ліво, ані в право. Тому що ми знаходимось в густонаселеному районі.

Зараз у нас будуть деякі зміни. Ми переходимо на більш відкриті площини, де у нас буде можливість стріляти з деяких видів зброї на 360 градусів у небо. Так в нас буде більше шансів вразити ворожий "шахед".

Розкажіть детальніше про військові навчання

Перше моє військове навчання відбулося з 11 березня 2022 року в аеропорту Жуляни. Коли я прийшов до хлопців, що захищали цей аеропорт, і сказав, що вмію добре відтискатися й серйозно налаштований. Мені відповіли, що всього навчать. І саме там я пройшов дуже спрощений варіант військової підготовки: тактика, поводження зі зброєю, стрільби та такитчну медицину — матір усіх військових дисциплін.

Минув деякий час і вже з іншою ініціативною групою я тренуюся один раз на тиждень. Стрілецька підготовка, тактика, поводження зі зброєю, злагодження. Це потрібно, щоб твій мозок міг швидко переключатися між задачами. Й перед безпосереднім вступом до ДФТГ "Мрія" нас в обов'язковому порядку відправляли на двотижневу підготовку. Навчання там було дещо ширшим. Щоденно була тактика. Там я зміг ще більше вивчити свій улюблений предмет — тактична медицина.

Крім цього, була інженерно-саперна справа. На іспиті я був першим, хто проводив свою группу через заміноване поле. В нас було більше 80 розтяжок з учбових гранат та 20 мін. Моя группа пройшла добре. Десь годину ми йшли ті 20-30 метрів. Також ми пройшли топографію і навчання в інтерактивному тирі. Там нас навчали стріляти з NLAW, Stinger та Javelin.

Зараз досі актуальна тема мобілізації в армію. Чи не було у вас думок долучитися до ЗСУ?

У 2022 році я отримав повістку, з якою приходив до ТЦК, де військком мене розвернув зі словами: "А ти в курсі, що тільки для нашого підрозділу ти позавчора зібрав 1,5 млн грн і скільки ми Мавіків на це купили? Від тебе КПД тут більший".

Тому я можу десь погодитися з тезою, що коли ти можеш робити більше в тилу, то ти маєш саме це і робити. Але взагалі нічого не робити ти не маєш права. У тебе має бути пріоритет — допомога армії.

Я вже вшосте став донором крові, захищаю київське небо, веду благодійні аукціони, на яких зібрав десятки мільйонів гривень. Ще я відвідую гарячі точки в якості волонтера. Ми їздили на Харківський напрямок, під Бахмут, до Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Сумська область. Тому я вважаю, що питання мобілізації ще досі актуальне. Так, методи ТЦК страшні, але якщо в нас не буде людей, і якщо люди думатимуть, що війна десь там і тебе не стосується — це буде найбільшою помилкою. Адже якщо закінчаться всі інші, війна прийде до тебе. Найбільша помилка, маючи час тут, перебуваючи в тилу, не готуватися — не вчитися володіти зброєю, не вчитися надавати першу медичну допомогу, в першу чергу собі, своєму побратиму.

Свого часу ви починали працювати в Міністерстві закордонних справ, чому тоді не продовжили цей шлях?

Я приділив дипломатії дев'ять років. П'ять років я навчався в інституті міжнародних відносин при київському національному університеті ім. Тараса Шевченкана факультеті "Міжнародне право". Після цього в якості профільного дипломата я потрапив до МЗС. Займався правами людини та расовою дискримінацією, правами жінок, дітей, незаконним обігом психотропних та наркотичних речовин, правами нацменшин та кримсько-татарського народу. Відвідав штаб-квартири ООН у Відні, Женеві та Нью-Йорку.

Але в один момент я зрозумів, що те, чим я так хотів займатися, виявилося номенклатурним, беземоційним і взагалі не моїм. Вся романтика закінчилася дуже сірими буднями МЗС. Моя заробітна плата аташе становила 69 гривень 82 копійки. Тоді це було десь 30 доларів. Тоді я зайцем їздив на фунікулері, а потім представляв країну на міжнародному рівні. Це було банально смішно. МЗС за моїх часів ділився на клани: тих, кому, по суті, нічого не світить, й діти-мажори, чиїм батькам був важливий статус їхніх дітей. І невеликий клан таких як я — романтиків, які сподівалися, що зможуть змінити світ. До речі, я був відмінником.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Десятки вибухів у небі: дрони атакують Ростовську область
24tv
2025-04-06T00:15:34Z
Україну атакують безпілотники: названа траєкторія руху
TSN
2025-04-05T23:39:11Z
В Україні тотальна повітряна тривога: росіяни атакують ракетами
ZN UA
2025-04-05T23:09:32Z
Отаке цікаве "перемир'я": росіяни запустили по Україні ракети "Калібр" та підняли у небо Ту-95МС
Telegraf
2025-04-05T23:00:32Z
Росія здійснила пуски "Калібрів" з Чорного моря і підняла у повітря Ту-95МС
24tv
2025-04-05T22:51:25Z
Буданов розповів про проблему дронів на оптичному волокні
ZN UA
2025-04-05T22:46:58Z
Кого точно не мобілізують у 2025 році: зʼявились нові зміни для двох категорій чоловіків
Telegraf
2025-04-05T22:33:58Z
Народні прикмети сьогодні, 5 квітня: що заборонено і дозволено робити
TSN
2025-04-05T22:30:45Z
Київщину атакують дрони: працюють сили ППО
TSN
2025-04-05T21:41:31Z
Дівам не варто сваритися, а Левам слід прислухатися до інтуїції: гороскоп за картами Таро на 6 квітня 2025 року
TSN
2025-04-06T00:30:56Z
ЗС РФ просунулися одразу на трьох напрямках на сході: що відомо, — DeepState
Фокус
2025-04-06T00:21:38Z
Росія просунулася на Донеччині та Курщині, а ЗСУ – на Харківщині: огляд фронту від ISW
24tv
2025-04-05T23:51:02Z
У Києві прогриміли вибухи, працює ППО
ГЛАВКОМ NET
2025-04-05T23:27:46Z
Ворог знову просунувся на Донеччині – DeepState
ГЛАВКОМ NET
2025-04-05T22:54:28Z
Ворог мав успіх на Харківщині і розширив плацдарм біля Лимана, – DeepState
24tv
2025-04-05T21:57:12Z
В окупованому Донецьку пролунали вибухи
TSN
2025-04-05T21:41:53Z
У Києві зафіксовано влучання уламків дрона — Кличко
TSN
2025-04-05T21:41:38Z
У Кривому Розі знову вибухи: місто масовано атакують "Шахеди"
TSN
2025-04-05T21:41:19Z
Politico: спроба Києва привабити Трампа рідкоземельними металами обернулась політичним фіаско
Хвиля
2025-04-06T00:30:00Z
Звідки походить гасло "Слава Україні": пояснення істориків
GlavRed
2025-04-06T00:27:56Z
Британська розвідка оцінила темпи наступу РФ на Україну
ГЛАВКОМ NET
2025-04-05T23:54:59Z
"Треба було змусити їх підписати угоду про копалини": міністр фінансів США зробив обурливу заяву про Україну
Telegraf
2025-04-05T23:36:42Z
Стармер і Макрон заявили про "значний прогрес" щодо розміщення іноземних військ в Україні
24tv
2025-04-05T22:39:27Z
У низці міст Європи вийшли на протести проти Трампа
Европейская правда
2025-04-05T22:30:38Z
Бессент публічно звинуватив Зеленського у порушенні обіцянок надрах
Хвиля
2025-04-05T22:21:31Z
Війна, день 1137. Демонстрації проти політики Трампа й Маска в США; удар по російському заводу вибухівки
Football.ua
2025-04-05T22:10:52Z
Кабмін затвердив новий правопис кримськотатарської мови
Факти ICTV
2025-04-05T22:09:12Z
З Джаредом Лето у головній ролі: у Disney представили новий трейлер фільму "Трон: Арес"
Фокус
2025-04-05T22:12:46Z
Удар по Кривому Рогу: Ротару, Білик, Могилевська та інші зірки відреагували на трагедію
TSN
2025-04-05T21:40:59Z
Учасниця "Холостяка-12" зіграла весілля за кордоном і показала перші кадри з церемонії
TSN
2025-04-05T21:39:47Z
Дзідзьо відреагував на вагітність колишньої дружини та публічно звернувся до неї
TSN
2025-04-05T21:39:22Z
Емінем вперше став дідусем: який вигляд має його онук і як назвали
TSN
2025-04-05T21:39:00Z
Андрій Данилко показав себе 22-річного у Донецьку: продюсер Нікітін відреагував
TSN
2025-04-05T21:39:00Z
Анна Трінчер розкрила приховані сенси нової пісні "Зірочка палай" і звернулася до всіх дівчат
TSN
2025-04-05T21:38:57Z
Блогерка Мандзюк відповіла на чутки про роман з "Холостяком" Тереном і звинуватила у цьому Бєлєнь
TSN
2025-04-05T21:37:01Z
У Кіркорова була ще одна трагедія: померла сестра
GlavRed
2025-04-05T20:27:45Z
"Звір" побив "Джаггернаута": у вазі Усика відбувся великий бій
Telegraf
2025-04-05T22:21:45Z
Українські студенти вийшли у фінал світового турніру з міжнародного права
TSN
2025-04-05T21:37:25Z
Вінісіус наздогнав Роналдо в списку бразильських найкращих бомбардирів Реала
Football.ua
2025-04-05T21:31:51Z
Анчелотті – про Куртуа й Луніна: Думаю, на поєдинок з Арсеналом у нас будуть обидва варіанти
Football.ua
2025-04-05T20:58:45Z
Мілан виборов нічию, але залишився позаду Фіорентини
Football.ua
2025-04-05T20:52:36Z
Не вдалося вразити чемпіонів: хто покинув Мастер Шеф 15 у 6-му випуску
Факти ICTV
2025-04-05T20:52:19Z
Парма — Інтер 2:2 Відео голів та огляд матчу Серії А
Football.ua
2025-04-05T20:39:42Z
Схопив керманича Галатасарая за ніс: Моурінью покарали за неспортивну поведінку
Football.ua
2025-04-05T20:18:31Z
ЗСУ ліквідували ексгравця молодіжної збірної України з футзалу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-05T20:15:42Z
Страхові виплати: за який період обчислюється заробітна плата при їх призначенні
ZN UA
2025-04-05T23:43:01Z
В Україні можуть з'явитися нові монети замість копійок
TSN
2025-04-05T21:41:50Z
Чого очікувати від валютного ринку в квітні: прогноз банкіра
TSN
2025-04-05T21:40:32Z
Великодній кошик 2025: скільки доведеться витратити на продукти
TSN
2025-04-05T21:39:41Z
Експосол Японії в Україні Мацуда Кунінорі приєднався до Дорадчої ради ДТЕК
TSN
2025-04-05T21:38:30Z
Німеччина хоче повернути свої 120 тисяч тонн золота зі сховищ США, – Politico
24tv
2025-04-05T21:00:55Z
Троє українців завдали компанії Apple 14 млн грн збитків
InternetUA
2025-04-05T20:43:45Z
Подорожчання кави в Одесі: експерти розповіли, як сильно зміняться ціни
Политека
2025-04-05T20:00:53Z
Експерти прогнозують значні коливання: чого чекати від ціни нафти Brent у 2025 – 2026 роках
24tv
2025-04-05T19:27:00Z
День ангела 5 квітня: кого та як вітати з іменинами
TSN
2025-04-05T22:30:15Z
Що означають кольори кухонних дошок: виявляється це не просто яскравий дизайн
TSN
2025-04-05T21:39:54Z
Так готують в ресторанах: як зробити стейк соковитішим та смачнішим
TSN
2025-04-05T21:38:45Z
Фахівці поділилися порадами, як швидко навести лад в оселі перед Великоднем і зробити процес приємним
TSN
2025-04-05T21:38:03Z
Великодній тренд 2025 року: вітражна глазур для паски — як її зробити
TSN
2025-04-05T21:37:55Z
Стиль Rich Guy: ось секретні інгредієнти повсякденного образу мільйонера з "Білого лотосу"
24tv
2025-04-05T18:51:33Z
Ось коли потрібно сіяти горох навесні: урожаю зберете подвійну кількість
24tv
2025-04-05T17:09:51Z
Найпоширеніша помилка при виборі ліжка: як її уникнути
24tv
2025-04-05T15:12:04Z
Зберуть у соцмережах багато лайків: як зробити "мерехтливі" яйця на Великдень
Telegraf
2025-04-05T15:09:12Z
​У будівлі канадського парламенту забарикадувався чоловік: поліція веде переговори
ГЛАВКОМ NET
2025-04-05T22:36:39Z
У двох будинках вирує пожежа: Миколаїв атакували Шахеди
Факти ICTV
2025-04-05T22:16:08Z
Російські дрони атакували Миколаїв: Кім розповів про пожежі та постраждалих
ZN UA
2025-04-05T22:00:28Z
Рятувальники показали фото з наслідками атаки БпЛА на Миколаїв
ГЛАВКОМ NET
2025-04-05T21:57:42Z
Наслідки удару по Кривому Рогу та вибухи у РФ: головні новини ночі 5 квітня 2025 року
TSN
2025-04-05T21:41:48Z
Удар по Кривому Рогу: в тяжкому стані — двоє хлопчиків 8 і 9 років
TSN
2025-04-05T21:41:45Z
Гаряча ніч у РФ: невідомі безпілотники атакували Саранськ
TSN
2025-04-05T21:41:38Z
У Кривому Розі закінчилися аварійно-рятувальні роботи — Вілкул
TSN
2025-04-05T21:41:29Z
Атака дронів на Кривий Ріг: загинула жінка, є поранені
TSN
2025-04-05T21:41:28Z
Творець Dishonored заявив, що не проти зробити третю частину
InternetUA
2025-04-06T00:01:32Z
Пошук Максима Кріппи: як зникає те, що не можна пояснити
Взгляд
2025-04-05T23:42:22Z
Microsoft розширює функціональність Copilot Vision на Windows та мобільні пристрої
InternetUA
2025-04-05T23:03:03Z
Римське поселення знайшли за межами імперії
Gazeta UA
2025-04-05T22:39:11Z
Мертва галактика з раннього Всесвіту: відкриття, що змінює науку
TSN
2025-04-05T21:40:32Z
Науковці знайшли безсмертну істоту, яка здатна повертати собі молодість: як вона може допомогти людству
TSN
2025-04-05T21:38:14Z
Тварини в космосі зробили нове відкриття: що саме вони виявили для людей на Землі
TSN
2025-04-05T21:38:04Z
“Червоні двері, жовті двері”: що відомо про нову небезпечну гру серед підлітків
TSN
2025-04-05T21:36:21Z
Розробники Leonardo DRS представили революційний штучний інтелект AIP для бронетехніки
InternetUA
2025-04-05T20:52:43Z
Рецепт тіста для пасок з найнасиченішим смаком та ароматом: ввечері замісили, вранці спекли
TSN
2025-04-05T21:39:59Z
Дієтологи назвали найкорисніші сири, які обов’язково слід додати до щоденного раціону
TSN
2025-04-05T21:39:37Z
Вихованці житимуть довше: за розумні гроші новий препарат для собак продовжить життя на 4 роки
Знай
2025-04-05T18:51:24Z
Що ефективніше для схуднення: інтервальне голодування чи дієта
24tv
2025-04-05T17:45:57Z
Гарячі та холодні обгортання: що ефективніше у боротьбі з целюлітом і як правильно їх робити
Знай
2025-04-05T15:51:15Z
Рання полуниця: не купуйте ягоди, якщо побачите ці ознаки
24tv
2025-04-05T13:36:25Z
В Україні скасують паперову медичну довідку для водіїв
360ua.news
2025-04-05T13:30:37Z
Як приготувати сирну каву: що для цього потрібно
24tv
2025-04-05T13:15:16Z
Маріанна Буданова отримала лікування в США після рецидиву отруєння
360ua.news
2025-04-05T12:36:31Z
Експерт назвав п'ять найкращих вживаних авто, які варто купити у 2025 році
GlavRed
2025-04-06T00:27:16Z
Гучний, жовтий і дивно привабливий Hertz Corvette ZHZ
Топ Жир
2025-04-05T23:30:20Z
Який автомобіль найкраще підходить для таксі або каршерінгу?
Топ Жир
2025-04-05T22:00:34Z
Dodge Charger все ще живе в минулому: змагання з найшвидшим електрокаром від Ford довели це безперечно
Топ Жир
2025-04-05T18:30:26Z
Як може виглядати Toyota Corolla Cross 2027: зовні електромобіль, усередині — розуміння як у Prius
Топ Жир
2025-04-05T16:45:03Z
Огляд Nissan Pathfinder Rock Creek 2025: 3-рядний позашляховик, що плаває між двома стільцями
Топ Жир
2025-04-05T15:15:50Z
В Україні в паливо додаватимуть спирт: має містити щонайменше 5% біоетанолу
Antikor
2025-04-05T15:12:15Z
В Японії представили роботизованого "мото-коня", на якому можна їздити
InternetUA
2025-04-05T14:31:08Z
Ця Феррарі V12 за $55K здається вигідною покупкою, поки не прийдуть рахунки за обслуговування
Топ Жир
2025-04-05T13:30:09Z