/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F65e0dd9b2c0bd43a2cb5c8cf592a515c.jpg)
Діра замість даху й пошкоджені багатоповерхівки: моторошні наслідки російської атаки у Дніпрі
Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на голову Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака та ДСНС України.
Які наслідки російської атаки у Дніпрі
Унаслідок російської дронової атаки у Самарівському районі Дніпропетровщини пошкоджена інфраструктура. Після падіння уламків сталася пожежа.
Понівечені 3 приватні будинки та господарська споруда.
Пожежа у Дніпропетровській області після атаки / Фото Дніпропетровська ОВА
У Дніпрі унаслідок атаки пошкоджено 3 багатоповерхівки. В одній з них сталося займання на даху, яке оперативно ліквідували. Однак, на опублікованих у мережі фото видно, що на місці пожежі утворилася величезна діра.
Дах багатоповерхівки у Дніпрі після атаки – більше у галереї
Як розповів начальник Дніпровської РВА В'ячеслав Мамонов, внаслідок влучання дрона у багатоповерхівку частково зруйновано не лише дах, а й технічний поверх дев'ятиповерхівки.
Крім того, Мамонов додав, що у трьох багатоповерхівках пошкоджено близько 50 вікон. Наразі встановлюються всі наслідки російської атаки. Після того усім людям буде надана відповідна допомога.
Наслідки атаки у Дніпрі – більше у галереї
На щастя, у Дніпрі та області минулося без постраждалих.
Крім того, ворог продовжує тероризувати Нікопольщину. Так, протягом доби ворог бив по громаді з РСЗВ "Град" та важкої артилерії. Окупанти поцілили по Нікополю і Марганецькій громаді.
Зафіксовано руйнування на території промислового підприємства. На щастя, минулося без жертв і постраждалих.