MY.UAНовини
Ринок праці 2025: кого шукають, де найбільші зарплати і як мігранти з Бангладеш замінять українців
Ринок праці 2025: кого шукають, де найбільші зарплати і як мігранти з Бангладеш замінять українців

Ринок праці 2025: кого шукають, де найбільші зарплати і як мігранти з Бангладеш замінять українців

Як українцю із досвідом і робітничою спеціальністю влаштуватися на офіційну роботу із зарплатою понад 50 тис. гривень. Та ще якщо він уникає зустрічі з ТЦК? Цю задачу розв'язують не лише претенденти, а й роботодавці. Фокус дізнався про останні тренди на ринку праці.

В Україні налічують сотні тисяч економічно неактивних українців, яких можна залучити доринку праці, надавши їм можливість опанувати затребувану професію. На початку 2025 року в країні 12,5 млн громадян є "економічно неактивними". Про це сказала заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна під час бізнес-форуму. Проте безробіття лише зростає. Експерти розповіли Фокусу про актуальну ситуацію з пошуком роботи в Україні.

В уряді уточнюють, що на сьогодні в країні працюють 13,3 млн осіб, ще близько мільйона активно шукають роботу і готові почати працювати найближчим часом. "Водночас 12,5 млн українців є економічно неактивними. В цій групі також студенти, люди, що ведуть домашнє господарство, пенсіонери, які вийшли на пенсію за віком, але могли б ще працювати, жінки, що перебувають у декретній відпустці, люди з інвалідністю. Це саме ті люди, яких можна залучити на ринок праці, надавши їм можливість опанувати нову актуальну на сьогодні професію, перекваліфікуватись, підвищити професійний рівень", — повідомила Тетяна Бережна.

Серед них багато людей, які не можуть знайти роботу за своєю спеціальністю або через недостатні навички чи освіту.

В Україні хочуть працевлаштувати людей, які вийшли на пенсію за віком, але можуть працювати
Фото: pexels.com

Кого шукають роботодавці

Фокус дізнався у профільних фахівців, чи дійсно із такою кількістю безробітних українців і в новому, 2025 році, ринок праці все ще потерпає від дефіциту кадрів. Виявилося, що так. Зокрема, згідно із даними найбільших порталів з пошуку роботи, кадровий дефіцит зберігається у наступних категоріях:

  • робітничі спеціальності: будівельники, механіки, електрики, водії.
  • сфера обслуговування: продавці-консультанти, касири, офіціанти.
  • охорона, безпека: вакансії для Сил оборони України. Попит на фахівців у цій категорії зберігається навіть у періоди сезонного спаду.

"У 2025 році ринок праці в Україні долатиме ключові виклики, які були й торік, адаптуватиметься до змін у світі та демонструвати стійкість, акцентуючи на соціальній відповідальності в різних її проявах. Ймовірно, що ефективне використання наявних ресурсів також буде основним лейтмотивом на ринку праці. Актуальними лишаються зміни підходів до найму, подальше використання ШІ-інструментів, увага до утримання команд, їх ментального стану в умовах постійного стресу, впровадження програм з навчання, перенавчання, кар'єрного розвитку тощо, включаючи кандидатів без досвіду", — коментує Фокусу ситуацію PR-менеджерка порталу Work.ua Вікторія Білякова.

Суттєво збільшилася кількість вакансій бухгалтерів та відчувається нестача професіоналів в медицині

Домініка Іванова-Бекар, HR експертка, власниця HR агенції погоджується із переліком найзатребуваніших спеціалістів і додає до топу "вічно зелених" найзатребуваніших спеціальностей продавців консультантів та менеджерів з продажів, а пальму першості серед робітничих та технічних спеціальностей віддає водіям.

"Окрім цього за останній квартал суттєво збільшилася кількість вакансій бухгалтерів та відчувається нестача професіоналів в медицині (медичні сестри, сімейні лікарі, вузькопрофільні спеціалісти)", — каже Домініка Іванова-Бекар.

Оборонна галузь тримає планку високих зарплат в Україні

Де і скільки зараз платять

Якщо порівнювати галузі, то першість із найбільш оплачуваних беззаперечно тримає ІТ-індустрія, де рівень середнього окладу перевищує показники в інших галузях і це стосується як розробників, так і адміністративних посад.

Так, якщо усереднити, то середня зарплата джуніора (досвід роботи від 1 року) на рівні 38 000 грн., Middle — 105 000 грн., Senior — 190 000 грн.

Середня зарплата джуніора (досвід роботи від 1 року) на рівні 38 000 гривень, Middle — 105 000 гривень, Senior — 190 000 гривень

Також порівняно високі заробітні плати в сферах телекомунікацій та діджітал, фінансах та фармацевтичній галузі. В розрізі професій це традиційно керівники підприємств та С-lvl, IT фахівці (розробники, фахівці з кібербезпеки, data sciencе, AI та ML), трейдери, аудитори, лікарі вузьких спеціальностей (кардіологи, нейрохірурги тощо).

Експерти зазначають, що завдяки державному фінансуванню, підтримці міжнародних фінансових установ та приватним інвестиціям ситуація з рівнем заробітних плат в оборонній та галузі інженерних розробок — defence-tech і miltech, в порівнянні з 2020-2021 роком, суттєво покращилася. І хоча рівень заробітних плат тут трохи поступається традиційному ІТ, але наразі компанії мають суттєву перевагу, а саме можливість бронювання військовозобов’язаних. Тому на заваді працевлаштування не стають навіть вимоги щодо перебування в Україні та роботі в офісному форматі.

Дефіцит робочої сили - де зараз найкритичніша ситуація
Фото: pexels.com

Складніша ситуація в hardware напрямку (апаратне забезпечення), де гостро відчувається потреба в інженерних та інженерно-конструкторських спеціальностях, а заробітні плати можуть стартувати від 120 000 грн та вище.

Із іншими галузями набагато скромніше. За даними порталу Work.ua, у грудні 2024 року середня зарплата, запропонована роботодавцями, становила 24 000 грн (+5% до листопада). Значною мірою це відбувалося саме завдяки вакансіям від Сил оборони.

Найбільше зростання зарплат зафіксоване у категоріях:

  • "Нерухомість" — 50 000 грн (+14%);
  • "Юриспруденція" — 22 500 грн (+13%);
  • "Управління персоналом, HR" — 27 000 грн (+8%);
  • "Телекомунікації та зв’язок" — 26 920 грн (+6%);
  • "Топменеджмент, керівництво вищої ланки" — 47 500 грн (+6%).
Лідерами за рівнем середніх зарплат стали чотири області України
Фото: work.ua

А регіональними лідерами за рівнем середніх зарплат стали наступні регіони України:

  • Київська область — 25 250 грн (+250 грн до листопада);
  • Львівська область — 24 000 грн (+1 500 грн);
  • Дніпропетровська область — 22 500 грн (+500 грн);
  • Одеська область — 22 000 грн (+500 грн).
Важливо Експерти розповіли про зміни ринку праці: популярні вакансії та рівень зарплат у 2025 (фото)

Як зазначають фахівці, такі фінансові пропозиції роботодавців в Україні — не стеля. Чим довше триватимуть бойові дії, тим більше ринок праці буде відчувати нестачу кадрів через внутрішню міграцію в більш безпечні регіони, виїзд закордон та мобілізацію. Тому брак персоналу посилюватиметься в усіх галузях, що призведе до загострення конкуренції за таланти, в рамках якої бізнес буде змушений підвищувати заробітну плату.

"Але таке підвищення, скоріше, вимушений крок утримання власної команди та залучення персоналу. Так як багато компаній на межі виснаження ресурсів в першу чергу — це стосується малого бізнесу", — додала експертка з кадрів Домініка Іванова-Бекар.

Серед кандидатів продовжує набирати популярність віддалена робота, тому саме такі вакансії закриваються порівняно швидко. Але поки що далеко не всі роботодавці готові надати навіть гібридний графік.

Серед очевидних трендів є і вакансії компаній, які надають бронювання мають суттєву перевагу Кандидати охоче розглядають такі вакансії навіть за умови меншої заробітної плати та нижчої позиції.

Меблева фабрика на Закарпатті веде перемовини з МЗС про працевлаштування 160 осіб із Народної Республіки Бангладеш
Фото: Мирослав Білецький, голова Закарпатської ОДА

Поки українці шукають "удальонку", працюватимуть трудові мігранти із Бангладеш

Як раніше повідомляв Фокус, за майже три роки повномасштабної війни Україна опинилася серед лідерів за найнижчим рівнем народжуваності у світі. Аналітики McKinsey Global Institute у своєму дослідженні акцентували на глобальних демографічних викликах, а також на кризовій ситуації в Україні, яка вже зіткнулася з депопуляцією. Якщо у світі прогнозують "демографічний колапс" до 2100 року, то для України він став реальністю просто зараз.

На цьому тлі новина із завезенням на Закарпаття 160 працівників із Бангладеш, про що повідомив Мирослав Білецький, голова Закарпатської ОДА, не викликає здивування. Проте занепокоєння і запитання залишаються. Невже меблевій фабриці вигідніше залучити понад сотню трудових мігрантів, перевезти їх через півсвіту, вирішити візові питання, забезпечити зарплатнею, житлом та харчуванням в Україні, аніж працевлаштувати своїх громадян?

"В нас не вистачає власних трудових ресурсів. Це перший і основний момент.

Бізнес, котрий створив усі умови, закупив обладнання, матеріали, гостро потребує працівників
Фото: Мирослав Білецький, голова Закарпатської ОДА

Якщо ми говоримо про Бангладеш, то передусім, давайте порівняємо мінімальну зарплату в Україні і там. У нас вона становить 8 000 грн. За актуальною інформацією, в Бангладеш — близько 72 доларів (3025 грн). Зрозуміло, що мігранти приїдуть не лише з Бангладеш, а й з Пакистану, Індії. Для наших роботодавців це дешевша робоча сила, ніж українці, яких наразі просто не вистачає. Закарпаття за трудовою активністю — один з найменш активних регіонів. Тому, якщо роботодавець зможе пройти всі моменти легалізації цих трудових мігрантів в Україні — це буде перший непоганий початок. Але, чи легко буде це зробити в умовах нашої непростої міграційної політики, важко сказати", — зазначила експертка з кадрів.

Через інфляцію заробітна плата в Україні вже стала неконкурентною для мігрантів з Туреччини, Узбекістану та Казахстану

Вона додає, що через інфляцію заробітна плата в Україні вже стала неконкурентною для мігрантів з Туреччини, Узбекістану та Казахстану.

"Громадянам Туреччини наша зарплата вже не цікава. Так само з азербайджанцями, казахами. Там економічна ситуація краща, рівень життя, мінімальна заробітна плата вищі за українську. Не думаю, що ситуація з мігрантами буде масовим явищем. Не кожна компанія може собі дозволити такі витрати", — додає Домініка Іванова-Бекар.

Найчастіше згадувана причина кризи на ринку праці — мобілізація
Фото: Интерфакс-Украина

У бізнеса проблеми: як не втратити людей і економіку країни

Найчастіше згадувана причина кризи на ринку праці — мобілізація. При цьому йдеться не лише про так звану "бусифікацію" й відтік кадрів через побоювання ТЦК: хтось дійсно звільняється, щоб не наражатися на ризик бути мобілізованим на офіційній роботі, хтось працює "з дому", виїжджає за кордон.

Олег Пендзин, експерт економічного дискусійного клубу, вбачає в цьому загрозливу тенденцію.

"На жаль, я думаю, що це масштабна проблема бізнесу. Це велика проблема, яка буде однозначно потужно відображатися і в наступні роки. Недарма на сьогоднішній момент наші демографи говорять про те, що в країні необхідно для забезпечення відновлення економіки завозити 450 тис. трудових мігрантів із Південно-Східної Азії та Пакистану. В нас фіксується величезне структурне безробіття", — зазначає економіст.

Недарма на сьогоднішній момент наші демографи говорять про те, що в країні необхідно для забезпечення відновлення економіки завозити 450 тис. трудових мігрантів із Південно-Східної Азії та Пакистану. В нас фіксується величезне структурне безробіття

Наразі надлишку юристів і економістів в Україні протистоїть величезний дефіцит кадрів робітничих професій та водіїв. І підвищення зарплат, які би привабили кандидатів, здебільшого, не вихід.

"Сьогодні заробітня платня для водіїв великовантажного авто становить 1,5-2 тис. доларів. І при цьому людей ви не знайдете. Тож, йдеться не про економію бізнесу на заробітній платі для українських працівників, а про фізичну відсутність людей. А якщо згадати, що це підприємство будується на Закарпатті, де мобілізаційна ситуація є однією з найважчих в країні, і фізично на сьогодні знайти людей робітничих спеціальностей там неможливо, тому що вони під мобілізаційними повістками, тому це очікувана річ", — каже Олег Пендзин.

Проблема браку робочої сили на третій рік повномасштабної війни поступово пересунулася на перше місце для бізнесу і змусила роботодавців робити те, про що науковці говорили задовго до неї — залучати усі доступні резерви. А війна ще більше загорстрила проблему "депопуляції" або знелюднення країни.

Бізнесу, можливо, і дешевше легалізувати іноземця, тому що він не підлягає військовому обліку
Фото: УНІАН

Водночас залучення на український ринок праці трудових мігрантів може задовольнити нагальну потребу, але тимчасово. Працювати на повернення людей до України, надати можливість перекваліфікації частини робочої сили складніше, проте перспективніше, адже брак кадрів в країні вже запускає певні процеси в економіці, які можуть стати незворотніми.

"Не вирішать трудові мігранти проблему бізнеса", — вважає директорка консалтингової компанії TalentMatch, HR-експертка Наталія Слинько.

Важливо Готові платити 100 тисяч гривень — в Держслужбі зайнятості назвали найбільш оплачувані професії

"Бізнесу, можливо, і дешевше легалізувати іноземця, тому що він не підлягає військовому обліку. До того ж, набравши побільше трудових мігрантів, до 50% українців можна забронювати, тобто квота підвищується. Але є організації, які взагалі не мають ніякої квоти і там забирають більшість працівників. За таких умов людина не має можливості продати свої навички чи передати свій досвід, навчити інших. "Бусифікація", на яку перетворилася наша мобілізація, просто зжирає бізнес і працювати стає нікому. Хтось боїться з дому виходити, а хтось виходячи з дому потрапляє не на роботу, а до ТЦК. Тому тут проблема не в зарплаті, а саме в безпеці", — каже експертка.

Тож, як роботодавці, так і економісти єдиної думки: без налагодження процесу мобілізації і військового обліку, повернення людей і сталої ефективної системи перекваліфікації кадрів кризу на ринку праці не вирішити і економіку не врятувати.

Теги за темою
УкраинаБизнес
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Пакет "сильных" санкций ЕС, соглашение о дронах с США, 20 евро за въезд в Шенген: новости дня
Европейская правда
2025-07-18T18:43:55Z
Давайте міф і геополітичну ілюзію про переродження Трампа залишимо десь збоку, - Микола Томенко про позицію США
Политека
2025-07-18T18:42:08Z
Мерц сумнівається, що Україна вступить в ЄС до 2034 року
Европейская правда
2025-07-18T18:39:33Z
Топ-менеджер французької компанії, яка постачає Україні винищувачі, має бізнес у Росії — ЗМІ
ZN UA
2025-07-18T18:36:57Z
Подвійний удар Китаю і РФ: у Заходу є півтора року на підготовку до глобальної війни, — командувач НАТО
Фокус
2025-07-18T18:36:51Z
Дві ключові причини: чому Європа зараз готова витрачати мільярди на підтримку України
24tv
2025-07-18T18:36:45Z
Трамп заявив про намір позиватися до WSJ через статтю про записку Епштейну
УкраинФорм
2025-07-18T18:36:26Z
Мерц ставить під сумнів вступ України до ЄС до 2034 року
ZN UA
2025-07-18T18:33:15Z
ЄС спростив візовий режим для громадян Туреччини
Европейская правда
2025-07-18T18:31:17Z
В Україні оренда квартир зросла до 47 тис. грн: скільки платять у великих містах
Фокус
2025-07-18T18:33:56Z
Ветерани ДТЕК зустрілися з Борисом Джонсоном
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T18:21:09Z
Дефіцит продуктів у Львівській області: через нестачу зростають ціни
Политека
2025-07-18T18:00:55Z
Топ-10 професій з бронюванням: що змінилось на ринку праці
24tv
2025-07-18T17:51:30Z
Штрафи для ФОП у 2025: хто ризикує через перевищення лімітів доходу
360ua.news
2025-07-18T17:42:46Z
В Україні з'явиться аналог DOGE
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T17:13:52Z
Rheinmetall веде переговори з Румунією щодо створення спільного підприємства
Европейская правда
2025-07-18T17:13:45Z
Платина встановила 10-річний рекорд
360ua.news
2025-07-18T17:12:39Z
Нафтовий удар ЄС по Росії
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T17:12:28Z
Ось якого розміру мають бути біцепси у вашому віці
24tv
2025-07-18T18:39:33Z
МОЗ отримало велику партію вакцини ПЕНТА-Hib для захисту дітей від п’яти хвороб
360ua.news
2025-07-18T18:21:51Z
Що таке медикаментозний сон: коли його застосовують та наскільки він безпечний
24tv
2025-07-18T18:09:32Z
Знижує стрес, відновлює гормональний фон та зміцнює волосся: дивовижні властивості звичайної липи
Знай
2025-07-18T17:51:40Z
Генетично відбірні діти: у США тестують ембріони на шизофренію, рак і IQ, серед клієнтів – Маск
24tv
2025-07-18T16:15:30Z
У Вінниці відкрився центр психологічного здоров’я «Відновлення»
УкраинФорм
2025-07-18T15:57:22Z
Дослідження на мільйонах дітей ще раз спростувало брехню, яку поширюються антивакцинатори
24tv
2025-07-18T14:39:20Z
Як захистити килим від вицвітання на сонці: поради для довговічності
24tv
2025-07-18T14:36:41Z
У Трампа діагностували хронічну венозну недостатність - що відомо про цю хворобу
Gazeta UA
2025-07-18T14:33:20Z
Найближчим часом буде масований обстріл: біля Києва вже працює ППО
GlavRed
2025-07-18T18:39:35Z
Обмеження руху в Чернівецькій області: де перекриють дороги
Политека
2025-07-18T18:31:10Z
Справжній потоп накрив Україну: синоптики та рятувальники б'ють на сполох
GlavRed
2025-07-18T18:27:49Z
3 знаки зодіаку, у яких після ретроградного Меркурія почнеться чорна смуга у житті
24tv
2025-07-18T18:24:05Z
«Доброкор»: у Росії створили нову схему вербування найманців на війну проти України
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T18:06:17Z
На Донеччині тривають найзапекліші бої: Сирський доповів Зеленському про ситуацію на фронті
Gazeta UA
2025-07-18T18:04:31Z
Україні прогнозують важкі літо-осінь 2025: Жданов попередив про масовані обстріли
TSN
2025-07-18T18:03:01Z
Грози та аномальна спека накриють Україну: Діденко розповіла, кому готувати парасольки, а кому - кондиціонери
Хвиля
2025-07-18T18:00:33Z
Буковину накрила негода: розмиті дороги, повалені дерева та затоплені підвали
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T17:36:39Z
Гендерний скандал у Warhammer: чому космодесантники перестали бути чоловіками
Фокус
2025-07-18T18:42:33Z
Чи можна відправляти панахиду раніше чи пізніше: священник назвав "правильний" час
GlavRed
2025-07-18T18:39:09Z
Надбавка, як кіт наплакав: які доплати можуть отримувати пенсіонери з солідним стажем
Знай
2025-07-18T18:36:59Z
Діти ВПО зможуть навчатися за старими умовами - МОН скасувало наказ
Комсомольская правда
2025-07-18T18:30:44Z
Мадяр: Ми не бачимо закінчення війни – ні завтра, ні, ймовірно, цього року
Лига
2025-07-18T18:30:09Z
Виїзд дітей за кордон: які документи потрібні під час воєнного стану
Хвиля
2025-07-18T18:27:56Z
Фактично беруть участь у війні з 2022 року: як білоруси виробляють зброю для Росії
24tv
2025-07-18T18:24:13Z
Повинен знати кожен: провідниця відповіла на питання, яке турбує багатьох українців
24tv
2025-07-18T18:15:58Z
Ротація для фронту – як її організувати замість брехні
Лига
2025-07-18T18:03:49Z
У мережі показали європейський острів, який з висоти нагадує відбиток пальця: у чому феномен
24tv
2025-07-18T18:39:34Z
Для чого насправді потрібна "Х" на спині піджака - стиліст розкрив таємницю
GlavRed
2025-07-18T18:27:46Z
Більше не треба гнути спину. Як зробити своїми руками крапельний полив
Telegraf
2025-07-18T18:06:20Z
Ці речі в секонд-хенді краще не купувати: тільки витратите гроші дарма
24tv
2025-07-18T17:57:47Z
Ніжні, соковиті та з хрусткою скоринкою: як приготувати зрази з кабачків
Telegraf
2025-07-18T17:54:40Z
Париж не за всі гроші світу: які визначні місця можна побачити абсолютно безкоштовно
24tv
2025-07-18T16:54:07Z
"Метод печерної людини": як зберегти прохолоду в спеку без кондиціонера
24tv
2025-07-18T16:45:54Z
Секрет гарної подорожі: чи треба присідати перед дорогою
24tv
2025-07-18T16:45:04Z
Кабачки зі смаком грибі: оригінальна закуска на зиму, від якої усі будуть в захваті
24tv
2025-07-18T16:33:53Z
Батіг Індіани Джонса, подарунок від Гаррісона Форда, продали за шалені гроші: сума вражає
Фокус
2025-07-18T18:27:32Z
Після скандалу зі зрадою на концерті Coldplay Федоров анонсував цікаву послугу в Дії
24tv
2025-07-18T18:03:05Z
Disney бореться за Міккі Мауса в суді
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T17:42:12Z
Грала з кожної праски: яку пісню кожен українець чув у 2009 році
24tv
2025-07-18T17:18:26Z
Netflix змінив правила: ШІ вперше в справжньому серіалі – вибухова сцена в El Eternauta
Фокус
2025-07-18T16:57:11Z
Netflix уперше використав генеративний ШІ для спецефектів у серіалі
InternetUA
2025-07-18T16:52:39Z
Вийшов трейлер фільму «Малевич»
УкраинФорм
2025-07-18T16:18:41Z
Дівчина показала маленький трюк, який робить будинок у 10 разів дорожчим на вигляд
Фокус
2025-07-18T16:15:22Z
Фільм про останній концерт Оззі Осборна і Black Sabbath вийде у прокат наступного року
УкраинФорм
2025-07-18T16:06:07Z
"Понабирали кредитів": українка розповіла, як її "Дію" зламали шахраї
Фокус
2025-07-18T18:36:30Z
На Вінниччині викрито злочинну групу, яка заволоділа паями померлих людей
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T18:28:26Z
Пообіцяли Telegram Premium: спецслужби РФ завербували українського підлітка новим способом
Фокус
2025-07-18T18:21:08Z
У Київській області – вибухи: працює ППО
24tv
2025-07-18T18:15:18Z
У Полтавській громаді впали уламки ракети
УкраинФорм
2025-07-18T18:12:41Z
Поліція затримала підозрюваного в підпалі греко-католицької церкви на Закарпатті
УкраинФорм
2025-07-18T18:09:06Z
Поліція склала протокол на адміністратора київського клубу, де звучали російські пісні
Комсомольская правда
2025-07-18T18:06:04Z
Серія вибухів у Дніпрі: ЗС РФ обстрілюють місто балістикою
Фокус
2025-07-18T18:03:02Z
Суд обрав запобіжний захід для чиновниці КМДА Радової, затриманої на хабарі
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T17:46:15Z
Юрій Паньків став спортивним директором Академії Руху
Football.ua
2025-07-18T18:31:42Z
Інтернасьйональ продовжив оренду вінгера Динамо
Football.ua
2025-07-18T18:24:58Z
Арсенал готується оголосити про підписання нового контракту з Нванері — The Telegraph
Football.ua
2025-07-18T18:01:31Z
Леннокс Льюїс сказав, коли Усику слід завершувати кар'єру
Gazeta UA
2025-07-18T17:54:30Z
Лукман повністю узгодив особисті умови з Інтером
Football.ua
2025-07-18T17:22:34Z
Слава Україні! Усик потужно завершив останню дуель поглядів із Дюбуа
Telegraf
2025-07-18T17:22:34Z
Брайтон відмовив Мілану в продажі Еступіньяна — Ді Марціо
Football.ua
2025-07-18T17:22:09Z
Битва за "абсолют": коли та о якій годині відбудеться реванш Усик – Дюбуа
24tv
2025-07-18T17:18:28Z
Мадуеке: Довіряю своїм інстинктам і вірю, що Арсенал — це правильний вибір
Football.ua
2025-07-18T17:01:35Z
Американські розробники представили новітній дрон Z1 класу Group II, що працює на водні
InternetUA
2025-07-18T18:28:22Z
У ChatGPT додалися функції агента-помічника
ZN UA
2025-07-18T18:24:40Z
Золото, бурштин і тисячі артефактів: археологи знайшли у Чехії масштабне поселення кельтів
24tv
2025-07-18T18:03:49Z
Що робити, якщо протекла батарейка: корисні поради на всі випадки життя
Фокус
2025-07-18T17:36:04Z
"Це яка мова взагалі? Сорі, я з Шотландії": фраза одеситки стала новим мемом у TikTok
Фокус
2025-07-18T17:12:16Z
Оновлення не допоможуть: чому не варто розраховувати, що смартфон прослужить 7 років
Фокус
2025-07-18T17:06:20Z
Найменший у світі авіаносець: в Україні винайшли новий надводний дрон, – Forbes
24tv
2025-07-18T16:27:11Z
На ПК можна безкоштовно отримати одну з найкращих стратегій з усіма доповненнями
InternetUA
2025-07-18T16:22:13Z
Південна Корея хоче створити базу на Місяці до 2045 року
iPress
2025-07-18T16:12:36Z
Прощання з трасою: чемпіон «Формули-1» Дженсон Баттон завершить гоночну кар’єру після сезону 2025 року
ITC
2025-07-18T18:19:04Z
Плани Jaguar та Range Rover щодо випуску електромобілів несподівано відклали, повідомляють джерела
Топ Жир
2025-07-18T18:03:03Z
Цей легкий двигун видає потужність, яка перевершує більшість суперкарів
Топ Жир
2025-07-18T17:33:52Z
Бензин, гібрид або електро: General Motors показали семимісний кросовер за $10 000
Фокус
2025-07-18T16:57:42Z
Цей GR Corolla спочатку намагався наздогнати Porsche 911, а потім згорів у вогні
Топ Жир
2025-07-18T16:48:13Z
Subaru представила електрокросовер Uncharted — з розгоном до «сотні» за 5 секунд і запасом ходу 492 км
ITC
2025-07-18T16:28:32Z
Цей Volkswagen не потребує ідентифікації, щоб подарувати вам заряд енергії, який змусить вас злетіти
Топ Жир
2025-07-18T16:03:49Z
Smart показав великий електрифікований кросовер із запасом ходу 1600 км
Фокус
2025-07-18T15:00:08Z
Митові збори майже миттєво знищили асортимент цього бренду
Топ Жир
2025-07-18T14:48:32Z