/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fc014201b3cdc748644360171f41235e1.jpg)
На ТОТ Луганщини критична інфрастуктура зношена майже на 80% - Лисогор
Про це у Телеграмі повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор, передає Укрінформ.
«У так званому «уряді ЛНР» визнали, що за майже 11 років окупації об’єкти житлово-комунального господарства регіону перебувають в аварійному стані. Середній рівень зношеності критичної інфраструктури наразі становить близько 80 %», - написав Лисогор.
За його словами, йдеться про ситуацію без урахування руйнацій, здійсненихросіянами при штурмах 2022 року в Сіверськодонецьку, Лисичанську, Рубіжному, Кремінній, Гірському, Золотому, Попасній.
Протягом десятиріччя, починаючи із 2014-го, окупанти не намагалися робити капітальні ремонти або встановлювати нове обладнання, при цьому щомісяця стягуючи з населення та підприємств кошти за користування водою, електрикою, газом, теплом.
Як повідомляв Укрінформ, на вісьмох «державних промислових підприємствах» «ЛНР» залишаються борги по зарплаті, починаючи з 2015-го і по минулий рік.