MY.UAНовини
Розбираємось із DeepSeek: безплатний аналог ChatGPT, але відповідає наче китайський комуніст, та не захищає дані
Розбираємось із DeepSeek: безплатний аналог ChatGPT, але відповідає наче китайський комуніст, та не захищає дані

Розбираємось із DeepSeek: безплатний аналог ChatGPT, але відповідає наче китайський комуніст, та не захищає дані

DeepSeek-R1 — нова генеративна модель штучного інтелекту, розроблена китайським стартапом DeepSeek. Вона викликала значний резонанс, оскільки позиціюється як конкурент провідних моделей, таких як OpenAI o1. При цьому DeepSeek-R1 має відкритий код та економічно більш ефективна ніж більшість ШІ-моделей на ринку. Розбираємось, як китайцям це вдалося. І чи все так просто…

Штучний інтелект від DeepSeek випередив ChatGPT у рейтингу App Store, обвалив акції Nvidia на 12%, а Meta та Microsoft — на 4%. Європейські компанії ASML та Tokyo Electron також зазнали втрат. Попадали й повя’зані з ШІ та майнінгом криптовалюти. І це далеко не все, що буквально за тиждень встиг наробити китайський ШІ.

Згідно з даними консалтингової компанії Preqin, інвестиції США в штучний інтелект у 2023 році перевищували вкладення КНР у шість разів, і складали $26,6 млрд проти $4 млрд. Як же так вийшло, що Китай за неповних два роки зміг обігнати американців?

OpenAI і Google не розкривали точну вартість навчання моделей ШІ (а це найскладніша найкропіткіша частина роботи), таких як GPT-4 і Gemini. Але очевидно, що це страшенно дорогий бізнес. Коли OpenAI випустила GPT-3 у 2020 році, хмарний провайдер Lambda припустив, що навчання цієї моделі зі 175 млн параметрів коштувало понад $4,6 млн з використанням хмарного інстансу Tesla V100. OpenAI не розголошує розмір GPT-4, який вона випустила рік тому, але у звітах проносяться дані про від 1 трильйона до 1,8 трильйона параметрів.

До того ж генеральний директор OpenAI Сем Альтман невиразно оцінив вартість навчання в «понад» $100 млн. Генеральний директор Anthropic Даріо Амодей припустив, що «до 2025 року ми можемо мати модель вартістю $10 млрд».

Звіт Epoch AI від травня 2024 року щодо оцінки технічної сторони показав, що обсяги навчальних обчислень передових моделей ШІ зростають у 4-5 разів на рік. Так ось, згідно з середніми оцінками, вартість навчання найдорожчих моделей ШІ до 2030 року (без урахування зарплати дослідників) сягне $140 млрд.

Спецпроєкти

А ось трохи про сам час навчання. Якби використовувалась машина Exaflop, то GPT-3 (зі 175 мільярдами параметрів) зі складністю навчання порядку 3,14×10²³, то потрібно було б 314 000 секунд обчислювальних циклів, щоб завершити навчання з 300 мільярдами токенівТокен — одиниця тексту, яку модель використовує для обробки інформації. У контексті природної мови, це може бути: слово, частина слова, символ або знак пунктуації. Це приблизно 3,5 дні.

Якщо OpenAI використовувала у своєму суперкомп’ютері графічні процесори Nvidia V100, то для завершення навчання GPT-4 потрібно близько 5-6 місяців.

Тобто, найдорожчий, найскладній і найдовший процес створення моделі — це саме підготовка даних, на яких її навчатимуть.

І тут на арену виходить DeepSeek, яка каже, що розробила V3 всього за 2 місяці і витратила лише $5.6 млн. При цьому поки провідні команії використовують до 16 000 інтегральних схем, китайці — лише близько 2 000 чіпів NVIDIA H800 PCIe. А деякі версії моделей DeepSeek можна запускати локально. Як це можливо?!

Зміст

  • 1 Технологія та принципи роботи DeepSeek R1
  • 2 Ось як працює MoE
  • 3 DeepSeek vs. OpenAI vs. Anthropic vs. Google
  • 4 Усі «за» та «проти»
  • 5 Перегони штучного інтелекту: США vs Китай (і десь там ЄС)

Технологія та принципи роботи DeepSeek R1

Все почалось з того, що у листопаді 2023 року з’явилась модель DeepSeek-Coder з відкритим вихідним кодом, а потім — DeepSeek-LLM, яка на додачу вміла генерувати текст. У квітні 2024 року світ побачила оновлена версія DeepSeek-Coder під назвою DeepSeek-Math. В тому ж році вийшли два оновлення DeepSeek-LLM: V2 та V2.5. У листопаді з’явилась попередня версія DeepSeek R1, основою якої послужив DeepSeek-V3-Base. Наприкінці року вийшла DeepSeek-V3  — оновлення DeepSeek-V2, — і вже на її основі створили DeepSeek R1, який і наробив шуму на початку 2025 року.

Спецпроєкти

DeepSeek-V3 навчали на 14,8 трлн токенів, а DeepSeek R1 — на навчальних даних DeepSeek-V3-Base та ще близько 800 тис. зразків. Запити на R1 коштують на 98% дешевше, ніж на ChatGPT. Попри обмеження США на експорт потужних чипів, DeepSeek використав доступні Nvidia H800 та якісь свої власні інновації.

При цьому генеративна модель ШІ DeepSeek-R1 має відкритий код та продуктивність на рівні закритих моделей, такими як o1 від OpenAI.

Порівняння тестів DeepSeek з іншими моделями. Джерело: github.com/deepseek-ai

DeepSeek R1 базується на великій базовій моделі під назвою DeepSeek-V3, та використовує архітектуру Mixture of Experts (MoE), що дозволяє ефективно обробляти складні завдання, активуючи лише частину своїх параметрів під час обчислень. Загальна кількість параметрів становить 671 мільярд (модель займає 400 ГБ), але під час обробки кожного запиту активується лише близько 37 мільярдів, що надає баланс між продуктивністю та ефективністю. Тобто, економить час та ресурси.

Для цього створюються підмоделі, що мають різну експертність (мікс експертів). І вже залежно від запиту користувача активуються лише потрібні експерти, і саме між ними розподіляються ресурси.

Ось як працює MoE

Архітектура MoE (яка, до речі, може бути частиною ШІ-агентів) складається з декількох незалежних нейромережевих експертів, які спеціалізуються на різних аспектах обробки даних. Основні компоненти цієї архітектури:

Гейтинг-мережа (Gating Network)

  • Особливий модуль, який визначає, які експерти будуть активовані для кожного окремого запиту.
  • Гейтинг-мережа аналізує вхідні дані та розподіляє їх між кількома експертами.

Експерти (Experts)

  • Це окремі нейромережі, які навчаються обробляти певні типи даних або виконувати певні завдання.
  • Вони можуть спеціалізуватися, наприклад, на розпізнаванні мовних патернів, аналізі логічних зв’язків чи генерації тексту.

Об’єднання результатів (Weighted Summation)

  • Після того, як експерти виконують свої обчислення, їхні результати комбінуються у фінальну відповідь моделі.

Таким чином, MoE використовує лише частину експертів під час обчислень, що дозволяє зменшити витрати на інференс (роботу моделі, її міркування). Також експерти можуть спеціалізуватися на різних типах задач, що робить MoE потужнішим за традиційні трансформерні моделі (як ChatGPT). Крім того, збільшення кількість експертів не вимагає значного збільшення витрат на навчання. Однак при використанні MoE необхідно правильно налаштовувати гейтинг-мережу, щоб уникнути надмірного використання деяких експертів, коли це не потрібно. Навіть якщо активується лише частина експертів, вся модель повинна зберігатися у пам’яті.

DeepSeek R1 використовує MoE-архітектуру з 64 експертами, з яких активується лише 2 або 4 під час обробки кожного запиту.

Також важливою особливістю DeepSeek R1 є її здатність генерувати «ланцюжок думок» (Chain of Thought, CoT) перед формуванням відповіді. Цей підхід дозволяє моделі покращити точність та логічність своїх відповідей, особливо у складних завданнях, що вимагають багатокрокового міркування.

Цікаво, що DeepSeek-R1 готували за допомогою навчання з підкріпленням (reinforcement learning) без попереднього етапу контрольованого тонкого налаштування. Цей підхід дозволив моделі розвивати навички міркування та прийняття рішень на основі зворотного зв’язку, що робить її здатною до складних логічних висновків та генерації зв’язного тексту

Для підвищення ефективності та зменшення вимог до обчислювальних ресурсів розробники застосували метод дистиляції, який передбачає створення спрощених версій моделі. Вони зберігають основні можливості оригіналу, але мають меншу кількість параметрів. Зокрема, створили моделі на основі Llama (LLM від Meta AI) та Qwen (LLM від Alibaba) з 32 та 70 мільярдами параметрів.

Дистильовані версії можна розгорнути локально, на власному обладнанні:

Є ще декілька версій, які ви можете знайти та завантажити за цим посиланням.

DeepSeek vs. OpenAI vs. Anthropic vs. Google

DeepSeek R1 найчастіше порівнюють з моделлю OpenAI o1. За продуктивністю вона демонструє схожі результати у завданнях з математики, кодування та міркування. Однак, китайська модель досягає цих результатів при значно менших витратах. Використання DeepSeek R1 коштує приблизно $0,55 за мільйон токенів, тоді як OpenAI o1 — близько $15 за той самий обсяг.

Як зазначив Андрій Никоненко, Machine Learning & Data Science в Turnitin, незалежні перевірки показали, що GPT-4o1 трохи перевершує DeepSeek-R1. Свіжі Anthropic Claude Sonnet 3.5 і Google Gemini 2.0 кращі ніж DeepSeek-V3.

Разом з тим, DeepSeek-R1 та V3 — сильні моделі з відкритим вихідним кодом, що встановили новий високий базовий рівень для LLM, та перевершуючи моделі LLaMA. Крім того, R1 може стати новим еталоном для моделей міркувань з відкритим вихідним кодом, що зробить недорогий виробничий ШІ більш доступним.

Усі «за» та «проти»

Почнемо з хорошого:

  • DeepSeek-R1 є повністю відкритою моделлю з ліцензією MIT, що дозволяє розробникам вільно використовувати, модифікувати та інтегрувати її у свої проєкти.
  • Ціна. Вартість використання поки що поза конкуренцією.
  • Китайська модель доступна у різних варіаціях, включно зі спрощеними дистильованими версіями. Це означає, що якщо у вас є декілька NVIDIA GeForce RTX 3090, ви можете запустити модель вдома. І не потрібно буде платити OpenAI за доступ. Достатньо просто встановити Ollama, завантажити DeepSeek і все! Наприклад, DeepSeek 671B (з 671 мільярдом параметрів) змогли запустити на сервері AmpereOne A192. Модель працює зі швидкістю 4 токени на секунду. Споживання енергії склало лише кілька сотень ват, що робить її досить ефективною.

Таким чином, звичайні користувачі можуть насолоджуватись конкуренцією, яка робить технології більш доступними. Нещодавній випуск ШІ-моделі Sky-T1, яка також здатна розмірковувати та коштує лише $450, показав, що потужні моделі можуть бути економічно ефективними.

Поява DeepSeek-R1 підштовхнула OpenAI до відкриття загального доступу до потужних моделей і зниження цін на деякі послуги.

А тепер до поганого.

Не варто забувати, що DeepSeek-R1 — модель штучного інтелекту з Китаю. Тому при її використанні слід бути обережним. Китайські гаджети вже неодноразово попадались на крадіжці інформації своїх власників. Як і очікувалось, з DeepSeek також не все гаразд. Нещодавно Wiz Research з’ясувала, що база даних компанії-розробника DeepSee була відкритою для доступу в Інтернеті не мала належного захисту. Це дозволяло будь-кому отримати доступ до понад мільйона записів, включно з історією чатів користувачів, API-ключів та інших системних параметрів.

Найголовніше те, що ця вразливість дозволяла повністю контролювати базу даних і потенційну підвищення привілеїв в середовищі DeepSeek, без будь-якої автентифікації або механізму захисту від зовнішнього світу.

Дослідники Wiz виявили цю вразливість, помітивши відкриті порти 8123 і 9000 на серверах DeepSeek, що вказувало на публічно доступний інтерфейс бази даних ClickHouse. Після повідомлення про проблему компанія DeepSeek закрила доступ до інтерфейсів. Але невідомо, скільки даних сторонні особи встигли скопіювати.

Також деякі дослідження показали, що DeepSeek-R1 може поширювати інформацію, яка відповідає офіційній позиції Пекіна, і не завжди надає точні дані. DeepSeek уникає відповідей на 85% запитань на «чутливі теми», пов’язані з Китаєм.

Наприклад, при обговоренні політично чутливих тем, таких як події на площі ТяньаньменьПодії на площі Тяньаньмень 1989 року — серія демонстрацій в КНР, що тривали з 15 квітня по 4 червня 1989, головними учасниками яких були студенти. Події також відомі як «Події 4 червня у Китаї» та «Різанина на площі Тяньаньмень». Найбільший резонанс викликав силовий розгін демонстрантів 4 червня із застосуванням армійських підрозділів, в результаті чого загинули тисячі протестувальників. або статус Тайваню, модель може відображати упередженість або уникати відповіді (що власне і бачимо на скриншоті нижче).

Крім того, існують побоювання щодо конфіденційності даних користувачів. Вже є інформація, що DeepSeek збирає дані про користувачів, включно з апаратним забезпеченням: IP-адреси, моделі телефонів, мову, навіть «схеми натискання клавіш або ритми». А потім надсилає на сервери в Китай.

Крім того, ще на момент запуску DeepSeek-V3 з’явились підозри у крадіжці даних у OpenAI. Під час тестування китайська ШІ-модель називала себе ChatGPT. Пізніше один з розробників ChatGPT заявив, що DeepSeek використала дані OpenAI для дисциляції. Також колишній розробник Meta Яншун Тай помітив підозрілу сумісніть бібліотек DeepSeek та OpenAI. Таким чином, китайська компанія заощадила тижні розробки клієнтських бібліотек Node.js і Python просто використавши бібліотеки OpenAI.

Варто пам’ятати, що компанія DeepSeek — відносно новий гравець у сфері штучного інтелекту. Згідно з Вікіпедією, її засновано у квітні-травні 2023 року. Стратегія найму компанії фокусується на технічних здібностях, а не на досвіді роботи, що призводить до того, що робоча сила складається переважно з недавніх випускників або розробників з менш усталеною кар’єрою в галузі ШІ.

Новини про технічну та фінансову вигоду ШІ-моделей DeepSeek призвели до того, що багато організацій та стартапів поспішили впровадити ці інструменти у свої продукти. Однак, забули, що подібні кроки також передбачають передачу конфіденційних даних. А це вимагає високого ступеня довіри…

Перегони штучного інтелекту: США vs Китай (і десь там ЄС)

У 1956 році під час Дартмутської конференції в США було вперше введено термін «штучний інтелект» (ШІ). Ця подія стала відправною точкою для активних досліджень у цій галузі. До речі, саме цій конференції ми зобов’язані появою тесту Тюрінга. Алан Тьюринг, британський математик, запропонував ідею тесту, який дав би змогу визначити, чи може машина демонструвати розумну поведінку, яку неможливо відрізнити від людської.

Так ось, у 2017 році Китай оголосив про свій план стати світовим лідером у сфері ШІ до 2030 року. Значні фінансові вливання в дослідження та розвиток цієї ніші, а також підтримка з боку уряду сприяли швидкому прогресу. Китайські компанії Baidu, Alibaba (куди входить і всім відомий AliExpress) та Tencent, активно розпочали розробку ШІ-технологій, а уряд впроваджує ШІ у різні сфери, включно з безпекою та охороною здоров’я.

Наприкінці свого президентства Джо Байден підписав указ про сприяння швидшому створенню у США комп’ютерних центрів обробки даних та іншої інфраструктури для розробок у сфері штучного інтелекту. З приходом до влади Дональда Трампа у 2025 році, він заявили про намір вивести США у лідери ШІ-технологій. Вже стартував проєкт під назвою Stargate, який очолюють OpenAI, японський конгломерат SoftBank та Oracle. Він передбачає інвестиції в у розмірі $500 млрд у розвиток інфраструктури штучного інтелекту (ШІ) в США, та побудову протягом наступних 4 років 10 центрів обробки даних у Техасі, потім — й в інших штатах.

І ось буквально пару тижнів по тому вийшов DeepSeek R1. Оскільки ця модель здатна робити те саме, що й o1, але безоплатно, OpenAI змушена розглянути зниження вартості підписки на ChatGPT Plus вдвічі: до $10. На фоні загостренні перегонів з Китаєм, OpenAI навіть надала державним установам США спеціальний доступ до своїх моделей з виділеною інфраструктурою: ChatGPT Gov.

І тут прилетів другий удар. Китайська компанія-гігант Alibaba випустила власну генеративну ШІ-модель під назвою Qwen2.5-Max. І стверджує, що вона краще за DeepSeek V3.

Тим часом Європейський Союз намагається не відставати від конкурентів. У 2023 році було ухвалено Закон ЄС про штучний інтелект (AI Act), який набув чинності 1 серпня. Він встановлює правила для розробки та використання ШІ, спрямовані на забезпечення безпеки та етичності технологій. Що ж до перегонів у сфері технологій штучного інтелекту, поки США та Китай активно вкладають гроші та показують результати, ЄС лише розпочала програму «спрощення», щоб скоротити бюрократію та стимулювати інновації.

Наприкінці січня 2025 опубліковано документ Єврокомісії під назвою «Компас конкурентоспроможності», в якому викладено економічний план розвитку ЄС на наступні 5 років, включно з заходами, спрямованими на розвиток «зелених» технологій, штучного інтелекту та квантових обчислень. В ньому запропоновано створити «Гігафабрики ШІ», які дозволять стартапам і дослідникам навчати і розробляти моделі. Окрема стратегія буде спрямована на розвиток цієї ШІ-технології в таких секторах, як виробництво, автомобілебудування та фінансові послуги. Пропозиції включають також ініціативи, спрямовані на розвиток біотехнологій, робототехніки та космічних технологій.

Голова виконавчої влади ЄС Урсула фон дер Ляєн підкреслила, що бізнес-модель ЄС протягом останніх 20-25 років покладалася на «дешеву робочу силу з Китаю, ймовірно, дешеву енергію з росії» і «частково на аутсорсинг безпеки», але «ці дні минули».

30 січня Єврокомісія ухвалила п’яту річну Робочу програму в рамках Європейського оборонного фонду (EDF 2025), виділивши понад 1 млрд євро на спільні оборонні науково-дослідні і дослідно-конструкторські проєкти. Робоча програма EDF 2025 охоплює технологічний виклик у сфері штучного інтелекту, а також запит на проведення науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт (НДДКР) «для сприяння синергії між цивільними та оборонними інноваціями, зосередившись цього року на космосі, енергетичній стійкості, наземних боях і кіберпросторі».

Перегони у сфері ШІ з кожним днем набирають обертів. Поки США лідирують у фундаментальних дослідженнях та розробці інноваційних технологій, Китай робить акцент на масштабному впровадженні ШІ у різні галузі, використовуючи переваги великого обсягу даних та швидкого впровадження. ЄС, як завжди, пасе задніх.

Теги за темою
ЄвросоюзКитай
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Чому купівля iPhone SE може бути великою помилкою: експерти назвали причини
InternetUA
2025-02-02T06:33:36Z
Секрети Android 15: п’ять корисних функцій, про які ви не знали
InternetUA
2025-02-02T06:01:11Z
У ChatGPT з'явилася нова безкоштовна ШІ-модель, здатна аналізувати і міркувати
InternetUA
2025-02-02T05:07:57Z
«Київ Цифровий» здобув перемогу на World Summit Awards 2024
InternetUA
2025-02-02T04:31:38Z
Що робити, якщо телефон працює, а екран чорний: три ефективні способи вирішити проблему
Политека
2025-02-02T04:00:37Z
Тайвань заборонив держустановам користуватися послугами DeepSeek
InternetUA
2025-02-02T03:01:34Z
Китай може будувати дослідницький центр термоядерного синтезу: чим цікавий об'єкт
24tv
2025-02-02T02:45:07Z
В Android 16 з'являться нові функції для слухових апаратів
InternetUA
2025-02-02T02:01:12Z
Знайдіть за 19 секунд три відмінності в картинках із собакою, що грає на піаніно
GlavRed
2025-02-02T01:27:29Z
Чим зайнятися у Карпатах у лютому та скільки це коштує: від рафтингу до походів у засніжені гори
Комсомольская правда
2025-02-02T06:01:38Z
Хто подорожує без квитка: потрібно розгадати загадку за 4 секунди
GlavRed
2025-02-02T05:27:36Z
Кольори аури знаків зодіаку: які відтінки приховує гороскоп - точна відповідь
GlavRed
2025-02-02T04:27:13Z
Повітряний і ніжний: пляцок "Яблука під снігом", який підкорить ваше серце
24tv
2025-02-01T22:48:11Z
Не біжіть в магазин по випічку — приготуйте цю смакоту: найпростіший рецепт
Telegraf
2025-02-01T20:30:39Z
Неймовірно рельєфне тіло у 49 років: як Девід Бекхем тренувався для кампанії BOSS
24tv
2025-02-01T20:00:18Z
Справжня окраса будь-якого дому: ці 5 рослин мають велике листя
24tv
2025-02-01T19:36:14Z
Швидко, легко та завжди смачно: рецепт популярного салату з сардини
24tv
2025-02-01T19:24:53Z
Призведе до розлучення: що не можна дарувати чоловікам
24tv
2025-02-01T18:45:13Z
Ворог зранку ударив по Херсону, загинула жінка
УкраинФорм
2025-02-02T06:39:35Z
Українець із закордону замовив викрадення сина, щоб заволодіти його криптогаманцем
УкраинФорм
2025-02-02T06:30:53Z
На Харківщині "шахед" влучив у будинок - в ОВА розповіли про постраждалих
ZN UA
2025-02-02T06:21:14Z
Ракетний удар по Полтаві: число загиблих знову зросло
ГЛАВКОМ NET
2025-02-02T06:18:23Z
Росіяни обстріляли 29 поселень на Херсонщині: є загиблі і поранені
ZN UA
2025-02-02T06:01:29Z
Жертвами ракетного удару у Полтаві стали 12 людей, серед загиблих – двоє дітей
Комсомольская правда
2025-02-02T05:58:45Z
Удар по Полтаві: число загиблих сягло 12 осіб
1News
2025-02-02T05:48:08Z
На підприємстві у Харкові виникла масштабна пожежа після влучання ворожого "Шахеда"
24tv
2025-02-02T05:06:34Z
З початку війни від вибухонебезпечних предметів загинули 327 українців
УкраинФорм
2025-02-02T04:42:04Z
Чемпіонат Європи-2025 з біатлону завершують естафетні гонки
УкраинФорм
2025-02-02T06:27:00Z
Арсенал має перемагати кризовий Манчестер Сіті, щоб залишитися в гонці за Ліверпулем
24tv
2025-02-02T04:48:09Z
"Повісити рукавички на цвях": промоутер Усика зробив заяву щодо планів боксера
GlavRed
2025-02-02T00:27:51Z
"Реал" без Луніна сенсаційно програв одному з аутсайдерів Ла Ліги
TSN
2025-02-01T22:51:11Z
Шанс для Атлетіко та Барселони: Реал сенсаційно поступився новачку чемпіонату Іспанії
24tv
2025-02-01T22:12:27Z
Полісся підписало вихованця Спортинга, який виступав грав за юнацьку збірну Португалії
24tv
2025-02-01T21:18:31Z
Артем Довбик спробує зупинити лідера Серії А: чого чекати від матчу Рома – Наполі
24tv
2025-02-01T20:24:14Z
Приголомшлива Білодід поділилась загадковими фото у яскравому купальнику
24tv
2025-02-01T19:51:58Z
"Нокаутую у шостому раунді": відомий боксер зробив гучну заяву у бік Усика
24tv
2025-02-01T19:18:02Z
На Покровському напрямку ворог не припиняє штурми - DeepState
Gazeta UA
2025-02-02T06:33:29Z
Після тепла в Україну прийдуть сніг, дощ та ожеледиця: коли повернеться справжня зима
Хвиля
2025-02-02T06:30:21Z
Росіяни з самого ранку тероризують Херсон: унаслідок обстрілів є загибла та постраждалий
24tv
2025-02-02T06:24:15Z
Російська армія зранку атакувала балістикою Криворізький район
24tv
2025-02-02T06:24:00Z
Знищено близько 1320 окупантів і техніка росіян: втрати ворога на 2 лютого
24tv
2025-02-02T06:12:21Z
Чи засипле Україну снігом у лютому
24tv
2025-02-02T06:06:48Z
Росіяни вночі та зранку обстріляли два райони Дніпропетровщини, є пошкодження
УкраинФорм
2025-02-02T05:48:17Z
Росіяни тиснуть в районі "українського плацдарму" в Курській області: деталі ISW
TSN
2025-02-02T05:36:24Z
Росіяни завдали 326 ударів по Запорізькій області - в ОВА розповіли про постраждалих і руйнування
ZN UA
2025-02-02T05:30:19Z
Принцеса Діана, Джейн Біркін, Грейс Келлі: на честь яких жінок називали культові сумки
Фокус
2025-02-02T06:00:28Z
Ось 3 головні зміни у чоловічому стилі весни 2025 року
24tv
2025-02-02T05:12:59Z
10 років без Кузьми: життєствердні цитати музиканта, які досі актуальні
24tv
2025-02-02T05:06:35Z
"Був хлопчик": Макс Барських уперше заговорив про батьківство
GlavRed
2025-02-02T04:27:30Z
«Всюди воно лізе, як саранча»: співачка Анастасія Приходько розповіла, як боротися з російською культурою
Знай
2025-02-02T03:21:59Z
Найцікавіші нові фільми лютого 2025 року
ITC
2025-02-01T23:48:55Z
Рецензія на фільм «Арктичний конвой» / Konvoi
ITC
2025-02-01T23:48:11Z
Sunday news з Софією Єгоровою! До Перемоги!
FM-TV
2025-02-01T23:06:54Z
Ви будете шоковані: 3 фільми з несподіваним фіналом
24tv
2025-02-01T21:51:03Z
Росія створила безпілотник, що здатен уражати морські дрони ЗСУ – ISW
ГЛАВКОМ NET
2025-02-02T06:36:46Z
Зі Стрітенням Господнім 2025: картинки-привітання зі святом
24tv
2025-02-02T06:30:14Z
Генштаб оновив інформацію про знищених росіян
1News
2025-02-02T06:30:12Z
Російська армія втратила за добу в Україні ще 1320 військових
УкраинФорм
2025-02-02T06:09:48Z
Помер засновник "Клубу одеських джентльменів" та капітан КВК Валерій Хаїт
Комсомольская правда
2025-02-02T06:06:55Z
3 лютого — яке церковне свято, всім батькам слід зробити цього дня одну важливу річ
TSN
2025-02-02T06:06:13Z
Росія тримає у Чорному морі один ракетоносій, загальний залп - до чотирьох «Калібрів»
УкраинФорм
2025-02-02T06:03:35Z
Як ставитися до реклами військових адвокатів. Експрокурор дав пораду українцям
ГЛАВКОМ NET
2025-02-02T06:00:09Z
Сьогодні – Стрітення Господнє 2025: історія важливого свята
24tv
2025-02-02T05:33:40Z
Дослідження показує, що тепловий удар може послабити серце на роки
Portaltele
2025-02-02T06:07:05Z
Календар стрижок на лютий 2025: названо сприятливі та невдалі дні
Политека
2025-02-01T18:42:03Z
Спершу з'явився сильний свербіж: в Індії облисіли жителі 12 сіл, навіть діти
24tv
2025-02-01T16:24:16Z
Тренування, які спалюють найбільше калорій
24tv
2025-02-01T12:06:13Z
Вчені спростували популярний міф про ранкову каву
24tv
2025-02-01T10:27:45Z
ТЦК та лікарів ВЛК чекає кримінальна відповідальність: як каратимуть за примусову мобілізацію
Знай
2025-02-01T08:36:39Z
«Кохання на виживання»: як покращити токсичні стосунки за допомогою «Атоксілу»
Детектор М
2025-02-01T08:00:08Z
Не намагайтеся повторити: 54-річний чоловік потрапив до лікарні після небезпечного експерименту із пінцетом
Знай
2025-02-01T04:51:15Z
2 прості кроки, і проблема зникне: як прибрати роздратування після гоління
GlavRed
2025-02-01T04:27:55Z
Одну надбавку дали, а іншу забрали: що не так з доплатами до українських пенсій
Политека
2025-02-02T06:27:51Z
Судді у відставці коштують бюджету 5 мільярдів: їхні пенсії продовжують зростати
Знай
2025-02-02T06:21:35Z
Контроль за ґрунтами посилюється: суборендарі держземель мають оформити агрохімічні паспорти
Agravery
2025-02-02T06:07:04Z
Як в Україні продати земельний пай, якщо він в оренді
24tv
2025-02-02T06:06:31Z
У більшості регіонів України озимі відновили вегетацію
AgroPortal
2025-02-02T06:00:39Z
Фруктові дерева на дрова: чи дозволено рубати без дозволу у 2025 році
Хвиля
2025-02-02T05:45:32Z
У супермаркетах переписали ціни на мандарини: експерт розповів, коли чекати ще одного здорожчання
Политека
2025-02-02T05:30:32Z
Митна війна Канади й США: Трюдо оголосив про 25% тарифи на американські товари
УкраинФорм
2025-02-02T05:06:59Z
Китай - про нові митні тарифи США: В торгових війнах переможців не буде
УкраинФорм
2025-02-02T05:00:33Z
Porsche у Китаї збирав аналог "Логана": про це мало хто знає, але авто досі актуальне
Знай
2025-02-02T05:51:30Z
Небезпечний вибір: чому не варто купувати автомобілі старше 15 років
Хвиля
2025-02-01T20:30:05Z
Tesla готує бюджетні електромобілі та тестує безпілотний сервіс
360ua.news
2025-02-01T19:21:35Z
Дорожній знак "гриб та дві блискавки": де можна зустріти та про яку небезпеку він попереджає
ТСН
2025-02-01T18:33:51Z
Справжній ексклюзив: раритетний Mercedes 1954 року пішов із молотка за $53 мільйони
Фокус
2025-02-01T16:27:33Z
Як українці купували нові авто у 2024 році
360ua.news
2025-02-01T15:30:00Z
Новий електрокар продемонстрував рекордно швидку зарядку
ГЛАВКОМ NET
2025-02-01T13:12:50Z
У Києві врятували знаковий автомобіль Lincoln Сontinental
AutoCentre
2025-02-01T11:57:24Z
Парковка в аеропорту обійшлася чоловікові у 200 тисяч доларів: як таке можливо
24tv
2025-02-01T10:48:12Z
Чи контактувала Україна з новою командою Трампа: Зеленський відповів
TSN
2025-02-02T06:36:46Z
Миротворча місія в Україні оформлюється, та є питання, – Зеленський
24tv
2025-02-02T06:36:18Z
Росіяни вивели солдатів КНДР з лінії фронту. Чи надовго?
ГЛАВКОМ NET
2025-02-02T06:15:39Z
Андрій Коваленко спростував російський фейк про перебування в одеському готелі «Брістоль», атакованому росіянами, начальника ГУР Кирила Буданова
Детектор М
2025-02-02T06:12:05Z
Канада та Мексика “завдали удару” у відповідь на тарифи Трампа
ZN UA
2025-02-02T06:07:52Z
Норвегія відпустила судно з російським екіпажем, яке затримували через підозру в пошкодженні кабелю
InternetUA
2025-02-02T06:07:14Z
"Тільки тоді Путін піде на справжні переговори": інтерв'ю з експослом США про завершення війни
24tv
2025-02-02T06:06:22Z
Закінчення війни, розміщення європейських військ та відносини з Трампом: головне з інтерв’ю Зеленського
ГЛАВКОМ NET
2025-02-02T06:03:15Z
Сирія вимагає компенсації від РФ: які вимоги висунула нова влада Путіну
Политека
2025-02-02T06:01:33Z