MY.UAНовини
Розбираємось із DeepSeek: безплатний аналог ChatGPT, але відповідає наче китайський комуніст, та не захищає дані
Розбираємось із DeepSeek: безплатний аналог ChatGPT, але відповідає наче китайський комуніст, та не захищає дані

Розбираємось із DeepSeek: безплатний аналог ChatGPT, але відповідає наче китайський комуніст, та не захищає дані

DeepSeek-R1 — нова генеративна модель штучного інтелекту, розроблена китайським стартапом DeepSeek. Вона викликала значний резонанс, оскільки позиціюється як конкурент провідних моделей, таких як OpenAI o1. При цьому DeepSeek-R1 має відкритий код та економічно більш ефективна ніж більшість ШІ-моделей на ринку. Розбираємось, як китайцям це вдалося. І чи все так просто…

Штучний інтелект від DeepSeek випередив ChatGPT у рейтингу App Store, обвалив акції Nvidia на 12%, а Meta та Microsoft — на 4%. Європейські компанії ASML та Tokyo Electron також зазнали втрат. Попадали й повя’зані з ШІ та майнінгом криптовалюти. І це далеко не все, що буквально за тиждень встиг наробити китайський ШІ.

Згідно з даними консалтингової компанії Preqin, інвестиції США в штучний інтелект у 2023 році перевищували вкладення КНР у шість разів, і складали $26,6 млрд проти $4 млрд. Як же так вийшло, що Китай за неповних два роки зміг обігнати американців?

OpenAI і Google не розкривали точну вартість навчання моделей ШІ (а це найскладніша найкропіткіша частина роботи), таких як GPT-4 і Gemini. Але очевидно, що це страшенно дорогий бізнес. Коли OpenAI випустила GPT-3 у 2020 році, хмарний провайдер Lambda припустив, що навчання цієї моделі зі 175 млн параметрів коштувало понад $4,6 млн з використанням хмарного інстансу Tesla V100. OpenAI не розголошує розмір GPT-4, який вона випустила рік тому, але у звітах проносяться дані про від 1 трильйона до 1,8 трильйона параметрів.

До того ж генеральний директор OpenAI Сем Альтман невиразно оцінив вартість навчання в «понад» $100 млн. Генеральний директор Anthropic Даріо Амодей припустив, що «до 2025 року ми можемо мати модель вартістю $10 млрд».

Звіт Epoch AI від травня 2024 року щодо оцінки технічної сторони показав, що обсяги навчальних обчислень передових моделей ШІ зростають у 4-5 разів на рік. Так ось, згідно з середніми оцінками, вартість навчання найдорожчих моделей ШІ до 2030 року (без урахування зарплати дослідників) сягне $140 млрд.

Спецпроєкти

А ось трохи про сам час навчання. Якби використовувалась машина Exaflop, то GPT-3 (зі 175 мільярдами параметрів) зі складністю навчання порядку 3,14×10²³, то потрібно було б 314 000 секунд обчислювальних циклів, щоб завершити навчання з 300 мільярдами токенівТокен — одиниця тексту, яку модель використовує для обробки інформації. У контексті природної мови, це може бути: слово, частина слова, символ або знак пунктуації. Це приблизно 3,5 дні.

Якщо OpenAI використовувала у своєму суперкомп’ютері графічні процесори Nvidia V100, то для завершення навчання GPT-4 потрібно близько 5-6 місяців.

Тобто, найдорожчий, найскладній і найдовший процес створення моделі — це саме підготовка даних, на яких її навчатимуть.

І тут на арену виходить DeepSeek, яка каже, що розробила V3 всього за 2 місяці і витратила лише $5.6 млн. При цьому поки провідні команії використовують до 16 000 інтегральних схем, китайці — лише близько 2 000 чіпів NVIDIA H800 PCIe. А деякі версії моделей DeepSeek можна запускати локально. Як це можливо?!

Зміст

  • 1 Технологія та принципи роботи DeepSeek R1
  • 2 Ось як працює MoE
  • 3 DeepSeek vs. OpenAI vs. Anthropic vs. Google
  • 4 Усі «за» та «проти»
  • 5 Перегони штучного інтелекту: США vs Китай (і десь там ЄС)

Технологія та принципи роботи DeepSeek R1

Все почалось з того, що у листопаді 2023 року з’явилась модель DeepSeek-Coder з відкритим вихідним кодом, а потім — DeepSeek-LLM, яка на додачу вміла генерувати текст. У квітні 2024 року світ побачила оновлена версія DeepSeek-Coder під назвою DeepSeek-Math. В тому ж році вийшли два оновлення DeepSeek-LLM: V2 та V2.5. У листопаді з’явилась попередня версія DeepSeek R1, основою якої послужив DeepSeek-V3-Base. Наприкінці року вийшла DeepSeek-V3  — оновлення DeepSeek-V2, — і вже на її основі створили DeepSeek R1, який і наробив шуму на початку 2025 року.

Спецпроєкти

DeepSeek-V3 навчали на 14,8 трлн токенів, а DeepSeek R1 — на навчальних даних DeepSeek-V3-Base та ще близько 800 тис. зразків. Запити на R1 коштують на 98% дешевше, ніж на ChatGPT. Попри обмеження США на експорт потужних чипів, DeepSeek використав доступні Nvidia H800 та якісь свої власні інновації.

При цьому генеративна модель ШІ DeepSeek-R1 має відкритий код та продуктивність на рівні закритих моделей, такими як o1 від OpenAI.

Порівняння тестів DeepSeek з іншими моделями. Джерело: github.com/deepseek-ai

DeepSeek R1 базується на великій базовій моделі під назвою DeepSeek-V3, та використовує архітектуру Mixture of Experts (MoE), що дозволяє ефективно обробляти складні завдання, активуючи лише частину своїх параметрів під час обчислень. Загальна кількість параметрів становить 671 мільярд (модель займає 400 ГБ), але під час обробки кожного запиту активується лише близько 37 мільярдів, що надає баланс між продуктивністю та ефективністю. Тобто, економить час та ресурси.

Для цього створюються підмоделі, що мають різну експертність (мікс експертів). І вже залежно від запиту користувача активуються лише потрібні експерти, і саме між ними розподіляються ресурси.

Ось як працює MoE

Архітектура MoE (яка, до речі, може бути частиною ШІ-агентів) складається з декількох незалежних нейромережевих експертів, які спеціалізуються на різних аспектах обробки даних. Основні компоненти цієї архітектури:

Гейтинг-мережа (Gating Network)

  • Особливий модуль, який визначає, які експерти будуть активовані для кожного окремого запиту.
  • Гейтинг-мережа аналізує вхідні дані та розподіляє їх між кількома експертами.

Експерти (Experts)

  • Це окремі нейромережі, які навчаються обробляти певні типи даних або виконувати певні завдання.
  • Вони можуть спеціалізуватися, наприклад, на розпізнаванні мовних патернів, аналізі логічних зв’язків чи генерації тексту.

Об’єднання результатів (Weighted Summation)

  • Після того, як експерти виконують свої обчислення, їхні результати комбінуються у фінальну відповідь моделі.

Таким чином, MoE використовує лише частину експертів під час обчислень, що дозволяє зменшити витрати на інференс (роботу моделі, її міркування). Також експерти можуть спеціалізуватися на різних типах задач, що робить MoE потужнішим за традиційні трансформерні моделі (як ChatGPT). Крім того, збільшення кількість експертів не вимагає значного збільшення витрат на навчання. Однак при використанні MoE необхідно правильно налаштовувати гейтинг-мережу, щоб уникнути надмірного використання деяких експертів, коли це не потрібно. Навіть якщо активується лише частина експертів, вся модель повинна зберігатися у пам’яті.

DeepSeek R1 використовує MoE-архітектуру з 64 експертами, з яких активується лише 2 або 4 під час обробки кожного запиту.

Також важливою особливістю DeepSeek R1 є її здатність генерувати «ланцюжок думок» (Chain of Thought, CoT) перед формуванням відповіді. Цей підхід дозволяє моделі покращити точність та логічність своїх відповідей, особливо у складних завданнях, що вимагають багатокрокового міркування.

Цікаво, що DeepSeek-R1 готували за допомогою навчання з підкріпленням (reinforcement learning) без попереднього етапу контрольованого тонкого налаштування. Цей підхід дозволив моделі розвивати навички міркування та прийняття рішень на основі зворотного зв’язку, що робить її здатною до складних логічних висновків та генерації зв’язного тексту

Для підвищення ефективності та зменшення вимог до обчислювальних ресурсів розробники застосували метод дистиляції, який передбачає створення спрощених версій моделі. Вони зберігають основні можливості оригіналу, але мають меншу кількість параметрів. Зокрема, створили моделі на основі Llama (LLM від Meta AI) та Qwen (LLM від Alibaba) з 32 та 70 мільярдами параметрів.

Дистильовані версії можна розгорнути локально, на власному обладнанні:

Є ще декілька версій, які ви можете знайти та завантажити за цим посиланням.

DeepSeek vs. OpenAI vs. Anthropic vs. Google

DeepSeek R1 найчастіше порівнюють з моделлю OpenAI o1. За продуктивністю вона демонструє схожі результати у завданнях з математики, кодування та міркування. Однак, китайська модель досягає цих результатів при значно менших витратах. Використання DeepSeek R1 коштує приблизно $0,55 за мільйон токенів, тоді як OpenAI o1 — близько $15 за той самий обсяг.

Як зазначив Андрій Никоненко, Machine Learning & Data Science в Turnitin, незалежні перевірки показали, що GPT-4o1 трохи перевершує DeepSeek-R1. Свіжі Anthropic Claude Sonnet 3.5 і Google Gemini 2.0 кращі ніж DeepSeek-V3.

Разом з тим, DeepSeek-R1 та V3 — сильні моделі з відкритим вихідним кодом, що встановили новий високий базовий рівень для LLM, та перевершуючи моделі LLaMA. Крім того, R1 може стати новим еталоном для моделей міркувань з відкритим вихідним кодом, що зробить недорогий виробничий ШІ більш доступним.

Усі «за» та «проти»

Почнемо з хорошого:

  • DeepSeek-R1 є повністю відкритою моделлю з ліцензією MIT, що дозволяє розробникам вільно використовувати, модифікувати та інтегрувати її у свої проєкти.
  • Ціна. Вартість використання поки що поза конкуренцією.
  • Китайська модель доступна у різних варіаціях, включно зі спрощеними дистильованими версіями. Це означає, що якщо у вас є декілька NVIDIA GeForce RTX 3090, ви можете запустити модель вдома. І не потрібно буде платити OpenAI за доступ. Достатньо просто встановити Ollama, завантажити DeepSeek і все! Наприклад, DeepSeek 671B (з 671 мільярдом параметрів) змогли запустити на сервері AmpereOne A192. Модель працює зі швидкістю 4 токени на секунду. Споживання енергії склало лише кілька сотень ват, що робить її досить ефективною.

Таким чином, звичайні користувачі можуть насолоджуватись конкуренцією, яка робить технології більш доступними. Нещодавній випуск ШІ-моделі Sky-T1, яка також здатна розмірковувати та коштує лише $450, показав, що потужні моделі можуть бути економічно ефективними.

Поява DeepSeek-R1 підштовхнула OpenAI до відкриття загального доступу до потужних моделей і зниження цін на деякі послуги.

А тепер до поганого.

Не варто забувати, що DeepSeek-R1 — модель штучного інтелекту з Китаю. Тому при її використанні слід бути обережним. Китайські гаджети вже неодноразово попадались на крадіжці інформації своїх власників. Як і очікувалось, з DeepSeek також не все гаразд. Нещодавно Wiz Research з’ясувала, що база даних компанії-розробника DeepSee була відкритою для доступу в Інтернеті не мала належного захисту. Це дозволяло будь-кому отримати доступ до понад мільйона записів, включно з історією чатів користувачів, API-ключів та інших системних параметрів.

Найголовніше те, що ця вразливість дозволяла повністю контролювати базу даних і потенційну підвищення привілеїв в середовищі DeepSeek, без будь-якої автентифікації або механізму захисту від зовнішнього світу.

Дослідники Wiz виявили цю вразливість, помітивши відкриті порти 8123 і 9000 на серверах DeepSeek, що вказувало на публічно доступний інтерфейс бази даних ClickHouse. Після повідомлення про проблему компанія DeepSeek закрила доступ до інтерфейсів. Але невідомо, скільки даних сторонні особи встигли скопіювати.

Також деякі дослідження показали, що DeepSeek-R1 може поширювати інформацію, яка відповідає офіційній позиції Пекіна, і не завжди надає точні дані. DeepSeek уникає відповідей на 85% запитань на «чутливі теми», пов’язані з Китаєм.

Наприклад, при обговоренні політично чутливих тем, таких як події на площі ТяньаньменьПодії на площі Тяньаньмень 1989 року — серія демонстрацій в КНР, що тривали з 15 квітня по 4 червня 1989, головними учасниками яких були студенти. Події також відомі як «Події 4 червня у Китаї» та «Різанина на площі Тяньаньмень». Найбільший резонанс викликав силовий розгін демонстрантів 4 червня із застосуванням армійських підрозділів, в результаті чого загинули тисячі протестувальників. або статус Тайваню, модель може відображати упередженість або уникати відповіді (що власне і бачимо на скриншоті нижче).

Крім того, існують побоювання щодо конфіденційності даних користувачів. Вже є інформація, що DeepSeek збирає дані про користувачів, включно з апаратним забезпеченням: IP-адреси, моделі телефонів, мову, навіть «схеми натискання клавіш або ритми». А потім надсилає на сервери в Китай.

Крім того, ще на момент запуску DeepSeek-V3 з’явились підозри у крадіжці даних у OpenAI. Під час тестування китайська ШІ-модель називала себе ChatGPT. Пізніше один з розробників ChatGPT заявив, що DeepSeek використала дані OpenAI для дисциляції. Також колишній розробник Meta Яншун Тай помітив підозрілу сумісніть бібліотек DeepSeek та OpenAI. Таким чином, китайська компанія заощадила тижні розробки клієнтських бібліотек Node.js і Python просто використавши бібліотеки OpenAI.

Варто пам’ятати, що компанія DeepSeek — відносно новий гравець у сфері штучного інтелекту. Згідно з Вікіпедією, її засновано у квітні-травні 2023 року. Стратегія найму компанії фокусується на технічних здібностях, а не на досвіді роботи, що призводить до того, що робоча сила складається переважно з недавніх випускників або розробників з менш усталеною кар’єрою в галузі ШІ.

Новини про технічну та фінансову вигоду ШІ-моделей DeepSeek призвели до того, що багато організацій та стартапів поспішили впровадити ці інструменти у свої продукти. Однак, забули, що подібні кроки також передбачають передачу конфіденційних даних. А це вимагає високого ступеня довіри…

Перегони штучного інтелекту: США vs Китай (і десь там ЄС)

У 1956 році під час Дартмутської конференції в США було вперше введено термін «штучний інтелект» (ШІ). Ця подія стала відправною точкою для активних досліджень у цій галузі. До речі, саме цій конференції ми зобов’язані появою тесту Тюрінга. Алан Тьюринг, британський математик, запропонував ідею тесту, який дав би змогу визначити, чи може машина демонструвати розумну поведінку, яку неможливо відрізнити від людської.

Так ось, у 2017 році Китай оголосив про свій план стати світовим лідером у сфері ШІ до 2030 року. Значні фінансові вливання в дослідження та розвиток цієї ніші, а також підтримка з боку уряду сприяли швидкому прогресу. Китайські компанії Baidu, Alibaba (куди входить і всім відомий AliExpress) та Tencent, активно розпочали розробку ШІ-технологій, а уряд впроваджує ШІ у різні сфери, включно з безпекою та охороною здоров’я.

Наприкінці свого президентства Джо Байден підписав указ про сприяння швидшому створенню у США комп’ютерних центрів обробки даних та іншої інфраструктури для розробок у сфері штучного інтелекту. З приходом до влади Дональда Трампа у 2025 році, він заявили про намір вивести США у лідери ШІ-технологій. Вже стартував проєкт під назвою Stargate, який очолюють OpenAI, японський конгломерат SoftBank та Oracle. Він передбачає інвестиції в у розмірі $500 млрд у розвиток інфраструктури штучного інтелекту (ШІ) в США, та побудову протягом наступних 4 років 10 центрів обробки даних у Техасі, потім — й в інших штатах.

І ось буквально пару тижнів по тому вийшов DeepSeek R1. Оскільки ця модель здатна робити те саме, що й o1, але безоплатно, OpenAI змушена розглянути зниження вартості підписки на ChatGPT Plus вдвічі: до $10. На фоні загостренні перегонів з Китаєм, OpenAI навіть надала державним установам США спеціальний доступ до своїх моделей з виділеною інфраструктурою: ChatGPT Gov.

І тут прилетів другий удар. Китайська компанія-гігант Alibaba випустила власну генеративну ШІ-модель під назвою Qwen2.5-Max. І стверджує, що вона краще за DeepSeek V3.

Тим часом Європейський Союз намагається не відставати від конкурентів. У 2023 році було ухвалено Закон ЄС про штучний інтелект (AI Act), який набув чинності 1 серпня. Він встановлює правила для розробки та використання ШІ, спрямовані на забезпечення безпеки та етичності технологій. Що ж до перегонів у сфері технологій штучного інтелекту, поки США та Китай активно вкладають гроші та показують результати, ЄС лише розпочала програму «спрощення», щоб скоротити бюрократію та стимулювати інновації.

Наприкінці січня 2025 опубліковано документ Єврокомісії під назвою «Компас конкурентоспроможності», в якому викладено економічний план розвитку ЄС на наступні 5 років, включно з заходами, спрямованими на розвиток «зелених» технологій, штучного інтелекту та квантових обчислень. В ньому запропоновано створити «Гігафабрики ШІ», які дозволять стартапам і дослідникам навчати і розробляти моделі. Окрема стратегія буде спрямована на розвиток цієї ШІ-технології в таких секторах, як виробництво, автомобілебудування та фінансові послуги. Пропозиції включають також ініціативи, спрямовані на розвиток біотехнологій, робототехніки та космічних технологій.

Голова виконавчої влади ЄС Урсула фон дер Ляєн підкреслила, що бізнес-модель ЄС протягом останніх 20-25 років покладалася на «дешеву робочу силу з Китаю, ймовірно, дешеву енергію з росії» і «частково на аутсорсинг безпеки», але «ці дні минули».

30 січня Єврокомісія ухвалила п’яту річну Робочу програму в рамках Європейського оборонного фонду (EDF 2025), виділивши понад 1 млрд євро на спільні оборонні науково-дослідні і дослідно-конструкторські проєкти. Робоча програма EDF 2025 охоплює технологічний виклик у сфері штучного інтелекту, а також запит на проведення науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт (НДДКР) «для сприяння синергії між цивільними та оборонними інноваціями, зосередившись цього року на космосі, енергетичній стійкості, наземних боях і кіберпросторі».

Перегони у сфері ШІ з кожним днем набирають обертів. Поки США лідирують у фундаментальних дослідженнях та розробці інноваційних технологій, Китай робить акцент на масштабному впровадженні ШІ у різні галузі, використовуючи переваги великого обсягу даних та швидкого впровадження. ЄС, як завжди, пасе задніх.

Теги за темою
ЕвросоюзКитай
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Які пільги передбачені для осіб з інвалідністю ІІІ групи
24tv
2025-04-05T08:33:15Z
Робота у Львові пропонується пенсіонерам: на якій посаді обіцяють зарплату від 30 тисяч
Политека
2025-04-05T08:31:08Z
Росіяни запустили по Україні майже сотню дронів, ППО збила ледь більше половини: подробиці нічної атаки
ZN UA
2025-04-05T08:27:56Z
Бронювання священнослужителів від мобілізації: які критерії та вимоги
24tv
2025-04-05T08:21:22Z
Армія США планує скоротити чисельність особового складу на 90 000 осіб
Antikor
2025-04-05T08:06:26Z
Чи може пенсія чоловіка перейти до дружини: у яких випадках це можливо
24tv
2025-04-05T08:03:00Z
Як назвати жителя Кременчука і чи є в нашій мові слово «бездіяти»? Десять запитань до мовознавиці
ГЛАВКОМ NET
2025-04-05T08:00:09Z
Німеччина непублічно фінансує доступ України до супутникового інтернету - Reuters
УкраинФорм
2025-04-05T07:54:02Z
"Серце розривається від болю": Зеленська та зірки емоційно відреагували на удар по Кривому Рогу
24tv
2025-04-05T07:30:11Z
В яких областях випаде сніг уже найближчими днями
24tv
2025-04-05T08:36:16Z
Начальник сервісного центру МВС у Києві Олександр Горбонос задекларував електрокар дружини та майно в Київській області
Antikor
2025-04-05T08:33:02Z
У Києві стався транспортний колапс через закриття руху метро на червоній лінії
Украина Криминальная
2025-04-05T08:12:31Z
Росіяни захопли ще одне село на Донбасі і проводять передислокацію в районі Торецька: чи штурмватимуть Костянтинівку - ISW
ZN UA
2025-04-05T08:06:54Z
Росія "пояснила", навіщо вбила дітей у Кривому Розі
Telegraf
2025-04-05T08:06:50Z
Погода в Україні 5 квітня
360ua.news
2025-04-05T07:57:37Z
На Сумщині окупанти 53 рази вночі та зранку відкривали вогонь
Antikor
2025-04-05T07:54:07Z
Україну посеред квітня накриє сніг і мороз: синоптики назвали дати
Telegraf
2025-04-05T07:45:44Z
Мінус 1390 окупантів та десятки одиниць техніки: втрати ворога на 5 квітня
24tv
2025-04-05T07:12:04Z
В Італії застерігають проти контр-тарифів у відповідь Трампу
Европейская правда
2025-04-05T08:37:57Z
Очільники Збройних сил Франції та Британії обговорили в Києві посилення України
Европейская правда
2025-04-05T08:31:50Z
Коментар посла США щодо удару по Кривому Рогу викликав обурення
360ua.news
2025-04-05T08:30:27Z
Адміністрація Трампа помилково розіслала українцям листи із наказом покинути США, — Reuters
Фокус
2025-04-05T08:27:41Z
Я не думаю, що якась європейська країна заарештувала б Нетаньягу за ордером МКС – прем’єр Бельгії
ZN UA
2025-04-05T08:24:29Z
Нові мита як удар по сімейному бюджету: як тепер подорожчає гардероб Меланії Трамп, — ЗМІ
Фокус
2025-04-05T08:21:50Z
Як митні війни Трампа позначаться на доларі: інвестбанкір дав важливу пораду українцям
24tv
2025-04-05T08:15:45Z
Трамп може запропонувати країнам, які постраждали від підвищення мит, угоду з купівлею «вхідного квитка»
Antikor
2025-04-05T08:12:25Z
Чи зможе Україна відстояти своє місце в НАТО у рішенні саміту Альянсу в Гаазі
Европейская правда
2025-04-05T08:04:00Z
Рецензія на фільм «Такі дрібниці» / Small Things Like These
ITC
2025-04-05T08:15:35Z
Серіал каналу ICTV2 «АТП Перевізники» отримає 2-й сезон
Детектор М
2025-04-05T07:21:30Z
Музикант Андрій Литвинок зник безвісти на фронті: мобілізувався в серпні 2024 року
Antikor
2025-04-05T06:51:50Z
Джейсон Момоа, свиноподібні орки та кубічна країна чудес: рецензія на фільм "Майнкрафт"
Фокус
2025-04-05T06:01:17Z
У Києві пішов сніг. Ірина Білик влаштувала погодну аномалію у квітні
ГЛАВКОМ NET
2025-04-05T05:42:07Z
Британський гуморист Рассел Бренд відреагував на звинувачення у сексуальному насильстві
Комсомольская правда
2025-04-05T05:19:07Z
Емінем вперше став дідусем
Комсомольская правда
2025-04-05T05:15:22Z
Де зараз Наталія Валевська, яка виступала на Антимайдані, а сьогодні мріє про материнство
24tv
2025-04-05T04:03:50Z
Актор Дмитро Ярошенко пояснив втечу за кордон: Реалізовував «важливий проєкт»
Antikor
2025-04-04T21:45:54Z
На війні загинув один з найсильніших альпіністів України Тарас Цушко
Комсомольская правда
2025-04-05T08:37:34Z
"Жінки мають бути в окопах": український спортсмен потрапив у скандал
Telegraf
2025-04-05T08:33:28Z
Мюллер оголосив про відхід із Баварії наприкінці сезону
Football.ua
2025-04-05T08:31:10Z
Ліверпуль знайшов заміну Александер-Арнольду в Бундеслізі
Football.ua
2025-04-05T08:22:56Z
Бостон Селтікс встановив абсолютний рекорд НБА: ефектне відео
24tv
2025-04-05T08:21:01Z
Прихильнику війни Садулаєву відмовили у візі – він пропустить чемпіонат Європи з боротьби
ГЛАВКОМ NET
2025-04-05T08:00:56Z
Луїс Енріке — про оновлений КЧС: Це захопливий формат, який буде цікавий вболівальникам
Football.ua
2025-04-05T07:54:50Z
Українські дзюдоїсти стартують на етапі Кубка Європи в Хорватії
УкраинФорм
2025-04-05T07:54:34Z
Став відомий склад збірної України з футзалу на вирішальні матчі відбору Євро-2026
ГЛАВКОМ NET
2025-04-05T07:54:18Z
Податкова почала отримувати дані про перекази на рахунки громадян, які продають товари через інтернет
Antikor
2025-04-05T08:30:12Z
Бразильський яєчний гігант купує виробника в США
AgroPortal
2025-04-05T08:30:10Z
Сума боргу не важлива: кому до кінця війни не відключать світло
Telegraf
2025-04-05T08:18:50Z
Після двомісячної паузи GDT фіксує зростання: що з молочних продуктів подорожчало
Agravery
2025-04-05T08:12:19Z
Україна перейде від копійок до шагів: НБУ готує поступову заміну монет
Antikor
2025-04-05T07:57:15Z
Закарпатський Хустський кар’єр з 68 гектарами землі та ліцензією до 2037 року виставлено на продаж
Antikor
2025-04-05T07:45:45Z
"Укрзалізниця" на великодні дні запустила додатковий потяг з Києва до Львова
Комсомольская правда
2025-04-05T07:37:48Z
Тарифи на воду зростають: нові ціни вже з 1 травня
Telegraf
2025-04-05T07:33:36Z
Подорожчання яєць у Харкові: ціни підскочили до рекордних максимумів і продовжують зростати
Политека
2025-04-05T07:31:02Z
Китайський гороскоп на завтра 6 квітня: Драконам - конфлікти, Козлам - образи
GlavRed
2025-04-05T08:27:28Z
Вона не "глазунья" – українською ця страва називається по-іншому
24tv
2025-04-05T08:15:38Z
Вийде такою, як у бабусі: рецепт улюбленої домашньої ковбаси на Великдень
24tv
2025-04-05T08:09:26Z
"Це неймовірно": мандрівник розкрив, де продають "найкращий у світі" десерт
24tv
2025-04-05T07:36:46Z
Не мийте голову в ці дні: змиєте увесь успіх і щастя
24tv
2025-04-05T07:30:06Z
Сезонні квіти VS імпортні: що обрати для весняного букета?
Фокус
2025-04-05T07:00:50Z
Кущі для найтемніших кутків саду: добірка рослин, що процвітають в тіні
24tv
2025-04-05T06:42:03Z
Хто зі знаків зодіаку у квітні посвариться з коханою людиною
24tv
2025-04-05T06:30:31Z
Не поспішайте до Великодня: коли настає найкращий час для посадки картоплі
Telegraf
2025-04-05T06:30:12Z
Понад 60 ударів: на Львівщині чоловік жорстоко побив пораненого під Бахмутом бійця
Фокус
2025-04-05T08:36:03Z
Вогняні смерчі, палаючі села та зірвані дахи. На РФ обрушився потужний ураган
Telegraf
2025-04-05T08:33:45Z
Чоловік віддав шахраям майже 100 тисяч гривень при пошуку роботи в інтернеті
InternetUA
2025-04-05T08:28:51Z
Захищала свою дитину до останнього: у Кривому Розі на дитмайданчику Росія вбила Віту Головко
24tv
2025-04-05T08:27:15Z
Росіяни обстріляли один із районів Дніпропетровської області: постраждали жінка та дитина
ZN UA
2025-04-05T08:22:45Z
Ракетний удар РФ по Кривому Рогу 4 квітня: кількість загиблих зросла до 18 людей
Лига
2025-04-05T08:15:42Z
Удар по Кривому Рогу. Трирічний Тимофійко не вижив
ГЛАВКОМ NET
2025-04-05T08:03:04Z
У російському Саранську після влучання БпЛА спалахнув оптоволоконний завод
Украина Криминальная
2025-04-05T08:00:51Z
Няня перевіряла, чи немає "монстра" під ліжком, а натрапила на бородатого чоловіка
Фокус
2025-04-05T08:00:39Z
Щоб отримати водійське посвідчення, українцям потрібно буде пройти ВЛК
Antikor
2025-04-05T08:09:45Z
9 сигналів організму, що вам бракує магнію
24tv
2025-04-05T06:30:41Z
Францію охопив спалах вірусу чікунгуньї, в одному з регіонів оголосили надзвичайний стан
Комсомольская правда
2025-04-05T05:51:00Z
Чому можуть не рости зуби мудрості: неочевидне пояснення
GlavRed
2025-04-05T03:27:40Z
Пилові кліщі, грибки та бактерії: чому не варто спати з мокрою головою
Gazeta UA
2025-04-04T23:57:45Z
Якщо ви хочете добре висипатися, забудьте про ці 5 міфів про сон
24tv
2025-04-04T19:36:52Z
Один інгредієнт суттєво вплине на смак авокадо: експертка розповіла, який
24tv
2025-04-04T19:18:39Z
Нові правила лікарняних в Україні: що змінилося від 4 квітня
TSN
2025-04-04T19:15:38Z
Замість кави зранку: вчені знайшли неочікувано альтернативу напою
24tv
2025-04-04T18:09:18Z
В'єтнамські розробники представили вітчизняні дрони-камікадзе на оптоволокні, що працюють без GPS
InternetUA
2025-04-05T08:31:13Z
Другий шанс. Проблемний Boeing Starliner можуть відправити на орбіту вже цього року
InternetUA
2025-04-05T08:28:56Z
Астронавти SpaceX показали унікальне відео прольоту над полюсами Землі
Комсомольская правда
2025-04-05T08:09:33Z
Ажіотаж через фігурки Minecraft у McDonald's: що потрібно знати, щоб отримати бажану іграшку
24tv
2025-04-05T08:06:51Z
NASA вивчає гігантську аномалію в магнітному полі Землі, яка невпинно зростає
24tv
2025-04-05T08:03:13Z
Коли настане 2-денний робочий тиждень через ШІ і які професії під загрозою очима Білла Гейтса
24tv
2025-04-05T08:03:06Z
Microsoft захотіла повністю позбавити паролів Windows 11
InternetUA
2025-04-05T08:01:43Z
Аналітики підрахували, скільки коштуватиме iPhone після нових мит США
InternetUA
2025-04-05T07:31:06Z
Екіпаж Fram2 вперше зробили рентгенівське зображення в космосі
Antikor
2025-04-05T07:27:11Z
Водії були приголомшені: чоловік проїхався на ліжку містом
Фокус
2025-04-05T07:51:47Z
Тест-драйв нового Toyota Land Cruiser Prado J250 2.4 Turbo. Зухвало, але не грубо
AutoCentre
2025-04-05T07:27:14Z
Toyota GR86 отримала яскраво-жовту спецверсію Yuzu
AutoCentre
2025-04-05T07:16:27Z
Водій самокату виходить з близької смертельної ситуації після того, як його збив автомобіль
Топ Жир
2025-04-05T02:30:19Z
Неймовірно барвистий G-Wagen: вражає зовні та ще більше вражає всередині
Топ Жир
2025-04-05T00:30:41Z
Найпотужніший двигун V12 для шосе їде не тими, від кого ви очікуєте
Топ Жир
2025-04-04T23:45:50Z
Чверть Омардеривых Збив З цим Інфініті для Американців
Топ Жир
2025-04-04T23:00:00Z
Для цієї Dodge Challenger заплатили $450,000
Топ Жир
2025-04-04T22:30:00Z
Hyundai та Genesis не підніматимуть ціни до червня, а потім всі ставки скасовано
Топ Жир
2025-04-04T22:00:35Z