MY.UAНовини
«Угорщина вчергове “здулася”». Пропаганда — про поновлення санкцій ЄС проти Росії
«Угорщина вчергове “здулася”». Пропаганда — про поновлення санкцій ЄС проти Росії

«Угорщина вчергове “здулася”». Пропаганда — про поновлення санкцій ЄС проти Росії

Реакції проросійського сегмента телеграм-каналів на продовження ЄС антиросійських санкцій до 31 липня 2025 року.

31 січня 2025 року спливав термін дії санкцій ЄС проти Росії. Їх поновлюють кожні шість місяців, і це вимагає одностайної підтримки 27 держав-членів об’єднання. Цього разу ЄС ризикував пропустити строки продовження санкцій проти Росії через премʼєр-міністра Угорщини Віктора Орбана, оскільки той відмовлявся підписувати відповідний документ. 21 січня Орбан розкритикував санкційний режим ЄС, який «знищив конкурентоспроможність європейської економіки», й заявив, що «настав час для змін». 24 січня посли держав-членів ЄС не змогли узгодити продовження європейських санкцій проти Росії на зустрічі в Брюсселі — рішення заблокувала Угорщина. Але вже 27 січня, після того як Угорщина зняла свої заперечення, ЄС таки продовжив обмежувальні заходи проти Росії, про що повідомила головна дипломатка ЄС Кая Каллас на своїй сторінці в соцмережі X.

Розповідаємо, як у проросійському сегменті телеграм-каналів і російські пропагандисти реагували на продовження європейських антиросійських санкцій і рішення Угорщини. «Детектор медіа» проаналізував 693 повідомлення, що з’явилися в період 21—28 січня та містили поєднання ключових слів «санкції», «ЄС», «Орбан», «Угорщина», «Росія» тощо. Інформацію надала компанія Semantrum.

«Угорщина провернула хитрий торг»

Угорський прем’єр Віктор Орбан продовжував блокувати санкції проти Росії до останнього, вимагаючи від ЄС тиску на Україну, щоб та продовжила транзит російського газу, який був зупинений 1 січня 2025 року. Окрім цього, він наполягав, що Україна має припинити «атаки» на «Турецький потік» і гарантувати, що вона не припинить транзит нафти.

Громадянин України й проросійський пропагандист Дмитро Василець назвав дії Орбана лицемірними щодо Росії, оскільки той нібито завжди говорить одне, а робить інше.

«Так-так, як тільки Угорщина перестала заробляти сотні мільйонів на перепродажі російського газу, раптом прем’єр Орбан вирішив не підтримувати антиросійські санкції! До цього ТРИ РОКИ Орбан голосував на підтримку антиросійських санкцій, зберігаючи при цьому “проросійську риторику”, але за фактом приймаючи антиросійські рішення», — написав Василець у своєму телеграм-каналі з авдиторією майже 470 тис. підписників.

Васильцеві на початку 2024 року СБУ оголосила підозру у виправдовуванні збройної агресії та закликах до насильницької зміни конституційного ладу й захоплення державної влади в Україні.

Така позиція Будапешта викликала критику з боку інших держав ЄС. Зокрема, прем’єр-міністр Польщі, яка нині головує в ЄС, Дональд Туск на своїй сторінці в соцмережі X написав, що якщо Орбан накладе вето на продовження санкцій Євросоюзом, то «стане абсолютно зрозуміло, що в цій великій грі за безпеку та майбутнє Європи він грає в команді Путіна, а не в нашій, з усіма наслідками цього факту». У проросійському телеграм-каналі з понад 530 тис. підписників, реагуючи на ці слова Туска, його назвали «шакалом Європи». На слова Туска відповів і міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, назвавши його «агентом Сороса» й зауваживши, що угорська влада насправді «грає за збірну Угорщини». Той же Сійярто кількома днями раніше говорив, що Угорщина буде радитися зі США щодо продовження європейських санкцій проти Росії.

Після того, як новообраний президент США Дональд Трамп пригрозив Росії санкціями й митами на весь експорт до США в разі відмови від мирної угоди з Україною, а, за словами Сійярто, Європейська комісія взяла на себе зобов’язання захищати газо- й нафтопроводи, що ведуть до держав-членів ЄС, Угорщина все ж погодилася не блокувати продовження санкцій ЄС проти Росії. У російському пропагандистському телеграм-каналі зі 104 тис. підписників написали, що таким чином «Угорщина провернула хитрий торг», маючи на увазі отримання нею бажаних гарантій від ЄК.

Натомість політтехнолог Михайло Чаплига, який потрапив до Реєстру зрадників руху «Чесно» за виправдання збройної агресії Росії проти України, у своєму телеграм-каналі зі 131 тис. підписників написав, що «Угорщина в черговий раз здулася», натякаючи на слабкість і наївність угорців:

«Тю... все це було і ДО цього... ))) І “Турецький потік”, і засудження атак на нього, і транзит нафти... Але хом’яки схавають... Ну й ок...».

«Здавалося б, маленька перемога “русофобів”, хоча тут як подивитися»

Реакції пропагандистів на ухвалене 27 січня ЄС рішення поновити санкції проти Росії схиляли радше до висновку, що нібито насправді ці обмеження шкодять самій Європі більше, ніж Росії. Зокрема в російському пропагандистському анонімному телеграм-каналі з 423 тис. підписників написали:

«Здавалося б, маленька перемога русофобів, хоча тут як подивитися — “дієвість” санкцій уже добре доведена бадьорим руйнуванням європейської економіки, тож нехай продовжують пиляти сук, на якому сидять. Хто ми такі, щоб їм забороняти».

Ще в низці подібних дописів висловили думку, що насправді європейські санкції проти Росії — лише на користь американцям.

«Санкції, які повинні були вдарити по сировинному сектору економіки Росії, не спрацювали, вони стали бумерангами, що закривають небо над Європою. На радість американському капіталу, який використовує цю ситуацію максимально ефективно — адже в результаті Європа різко втратила свою конкурентоспроможність на світових ринках», — ішлося в проросійському телеграм-каналі зі 131 тис. підписників.

Звинувачений у державній зраді український нардеп Олександр Дубінський у своєму телеграм-каналі написав:

«Це ще сильніше збільшить розрив між економічними потенціалами ЄС і США та решти світу. Санкції проти РФ, очевидно, не вигідні ЄС і мають лише вузькополітичний аспект», — його допис зібрав 45 тис. переглядів.

На поновлення антиросійських санкцій ЄС відреагували й високопосадовці Кремля, як-от прессекретар російського очільника Дмитро Пєсков. Він сказав, що «продовження ЄС незаконних санкцій проти РФ нічого не змінює, вони суперечать міжнародному праву». Його слова поширили у пропагандистських телеграм-каналах. Промовисто, що санкції нібито суперечать міжнародному праву, а вторгнення Росії до України — ні.

Водночас, імовірно, найближчим часом Росія зможе почати вилучати іноземні активи у відповідь на санкції проти неї. Такі зміни планують запровадити в російському законодавстві — текст уже узгодили з Центробанком Росії, Мінфіном, Мінекономіки й МЗС. У дописі російського пропагандистського телеграм-каналу, який зібрав 25 тис. переглядів, ідеться, що так можуть карати «недружні держави», якщо ті причетні до заморожування російських коштів за кордоном:

«Схоже, РФ таким чином реалізує політику стримування недружніх країн від недобросовісного використання заморожених активів (по факту, будь-яка дія, крім розморозки, буде недобросовісною)».

«У таких умовах іноді навіть застудитися — смертельно небезпечно...»

Як би цього не заперечували пропагандисти, але російська економіка та росіяни таки страждають від санкцій. Юліан Хінц — німецький економіст, професор університету в Білефельді та Інституту міжнародної економіки в Кілі — вважає, що не можна довіряти статистиці нібито економічного зростання, які публікує влада Росії. На його думку, вони дають картину розвиненої економіки, але при цьому наростають проблеми, які часто не можна відобразити в стандартній статистиці.

Наприклад, у Росії відчутний дефіцит багатьох імпортних медичних препаратів унаслідок санкцій, росіяни змушені купувати ліки на чорному ринку. У російському телеграм-каналі з 236 тис. підписників пишуть:

«За офіційною статистикою, до речі, у вітчизняної фарміндустрії все відмінно, і кількість вироблених у Росії ліків тільки зростає, імпортозаміщення працює. Але на практиці — то пропадає банальний фізрозчин, то найпростіше проносне російського виробництва стає лідером зі зростання цін серед узагалі всіх товарів у країні. У таких умовах іноді навіть застудитися — смертельно небезпечно...».

Після продовження санкцій проти Росії від ЄС головна дипломатка ЄС Кая Каллас сказала, що ігрові консолі PlayStation від Sony та Xbox від Microsoft будуть включені до 16-го пакета санкцій проти Росії, який планують ухвалити 22 лютого — напередодні третьої річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Тобто їхній легальний продаж заборонять у Росії. За словами Каллас, навіть консолі для відеоігор росіяни використовують для управління безпілотниками.

Реагуючи на це, російський пропагандистський телеграм-канал із 563 тис. підписників поширив слова члена центрального апарату ЛДПР Дмитра Шатунова, який закликав «дати по руках тим, хто має нахабство виявляти агресію щодо російських дітей», маючи на увазі європейських дипломатів:

«Мститися російським дітям це підло. Очевидно, що ігрові приставки не мають жодного відношення до БПЛА. Хоча, судячи з бажання заборонити російську пісню “Сігма бой”, уже мало чому можна дивуватися. Захід нападає на святе на наших дітей, а це вже занадто, це абсолютно фашистська тактика».

З цього приводу російський пропагандист Руслан Осташко висловив іншу думку щодо ймовірної заборони легального продажу в Росії ігрових консолей. У його особистому телеграм-каналі в дописі, який зібрав майже 100 тис. переглядів, ідеться:

«Можливо, річ в іншому на Заході розуміють, що безпілотниками найкраще керують геймери, тому їх набирають для керування дронами, зокрема й в Україні. Чи це чергові палки в колеса нашим кіберспортсменам?».

29 січня стало відомо, що ЄС у 16-му пакеті санкцій не запровадить повну заборону на імпорт зрідженого природного газу (ЗПГ) із Росії. Попри те, що в грудні 2024 року 10 держав ЄС, зокрема Фінляндія, Польща та держави Балтії, закликали Єврокомісію «заборонити імпорт російського газу та ЗПГ якнайшвидше». Прем’єр-міністр Бельгії Александр де Кроо також говорив, що санкції проти Росії слід розширювати на російський природний газ, ЗПГ і добрива. І щоб забезпечити стабільне майбутнє, це повинні бути довготривалі санкції, підсумовував бельгійський премʼєр. Ці слова обурили пропагандистів, і в одному з проросійських телеграм-каналів зі 119 тис. підписників написали:

«А після війни вони [санкції] навіщо, чудику? Чи тобі блок НАТО більше не гарантує “захист” від Росії? Ось як із такими ідіотами розмовляти? І якби то він у Європі один такий був, а там же один гірший за іншого».

Detector Media · Як з Орбана «голуба миру» ліпили: реакція агітпропу на візит угорського прем’єра до Києва

Угорщина вже не раз блокувала рішення ЄС, але в підсумку відступала. Так трапилося й у випадку з черговим поновленням санкцій ЄС проти Росії. Пропагандисти, які покладали надії на Орбана та його команду, розчарувались. І коли ЄС усе-таки ухвалив рішення, вони змінили свою риторику як щодо Угорщини, так і щодо поновлення самих санкцій. «У бій» пішли виправдовування, мовляв, санкції для Росії не вирок і що Європа ще за них поплатиться. Однак санкції — як-не-як дієвий інструмент боротьби з Росією. Завдання європейців і решти цивілізованого світу полягає в тому, щоб надалі посилювати рестрикції й унеможливлювати їхній обхід Росією. А пропагандисти, своєю чергою, у будь-якому випадку продовжуватимуть робити свою роботу: розповідати, як це вони роблять третій рік поспіль, що санкції не працюють. Або шкодять лише тим, хто їх запроваджує.

Колаж на головній підготував Олексій Півторак

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Білик заінтригувала. Співачка готує українську версію легендарного новорічного хіта
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T18:15:59Z
Спасибі Вам, маестро Гіга! Прощання з легендарним і загадковим артистом: репортаж зі Львова
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T16:33:49Z
Диван зачекає: куди піти у Києві на цьому тижні, 15 – 19 грудня
VGorode
2025-12-15T14:00:53Z
Не Різдвом єдиним: відома американська співачка виступить на відкритті Олімпіади
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T13:06:57Z
На концерті Макса Барського зникло світло. Як відреагував співак та що пишуть українці
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T12:30:40Z
Працівники Лувру оголосили страйк, музей закритий
Европейская правда
2025-12-15T11:39:33Z
Лувр не відкрився вчасно через обговорення співробітниками потенційного страйку
Европейская правда
2025-12-15T09:21:59Z
Голлівудського режисера Роба Райнера разом із дружиною знайдено мертвими
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T06:09:03Z
Ексбойфренд Олени Тополі прокоментував її розлучення
ГЛАВКОМ NET
2025-12-14T17:06:59Z
Відключення світла 16 грудня 2025 року: де і коли не буде електрики
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T18:30:05Z
Каллас: ЄС виконав обіцянку з постачання Україні 2 мільйонів снарядів
Европейская правда
2025-12-15T17:48:30Z
Інфляція на оренду в Туреччині сягнула 60%
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T17:36:31Z
Зеленський анонсував відкриття українського офісу з експорту зброї в Берліні
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T17:21:36Z
Німеччина створює новий інструмент для стимулювання інвестицій в Україну
Европейская правда
2025-12-15T16:00:10Z
Ціни на їжу в Європі: де найдешевший та найдорожчий продуктовий кошик
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T14:48:33Z
Беспілотники СБУ втретє атакували нафтові платформи РФ у Каспійському морі
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T14:12:28Z
Підвищення тарифів на розподіл газу загрожує розвитку розподіленої генерації – експерт
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T14:09:22Z
Після підняття вантажних тарифів на 20%, «Укрзалізниця» втратить стільки ж у вантажоперевезеннях, – член Наглядової ради
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T12:51:15Z
Туреччина каже, що збила "некерований" безпілотник у Чорному морі
Европейская правда
2025-12-15T19:48:04Z
Переговоры с США в Берлине, Мерц видит шанс на перемирие, новое правительство Чехии: новости дня
Европейская правда
2025-12-15T19:42:24Z
Євролідери виступили зі спільною заявою про мирні переговори щодо України
Европейская правда
2025-12-15T19:36:26Z
«Трупи НАТО та ЄС»: під час виступу Зеленського в Німеччині стався конфуз із перекладом
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T19:33:56Z
ЗМІ: Трамп планує в понеділок поговорити телефоном із Зеленським та європейцями
Европейская правда
2025-12-15T19:24:35Z
Фіцо похизувався запрошенням від Трампа відвідати США
Европейская правда
2025-12-15T18:36:10Z
Німеччина – один із головних партнерів України в Європі
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T18:15:57Z
Зеленський пояснив, чим важливі найближчі дні для України
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T18:00:14Z
Мерц: можливо, вперше з 24 лютого 2022 року перемир'я стає мислимим
Европейская правда
2025-12-15T17:48:54Z
У Литві знищили рекордну партію героїну вартістю 40 млн євро
Европейская правда
2025-12-15T19:12:47Z
З Німеччини екстрадовано учасницю злочинної групи, яка продавала за кордон немовлят
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T15:03:42Z
На святкуванні Хануки у Сіднеї ісламісти вбили уродженця Ужгорода Тібора Віцена
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T14:27:17Z
На Вінниччині викрито потужний підпільний цех з виробництва рідин для електронних сигарет
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T13:30:33Z
ДТП на Закарпатті. Загинула неповнолітня пасажирка 15-річного водія
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T12:03:14Z
Поліція затримала киянина, який намагався вбити матір та задушив бабусю: деталі справи
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T11:30:27Z
Мешканець Львівщини на мотоциклі намагався прорватися до Румунії
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T11:03:46Z
На Київщині лісник знайшов бойову частину російського дрона
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T11:00:34Z
Поліція розслідує бійку підлітків біля Алеї Героїв в Ірпені
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T10:39:57Z
"Він зруйнує Захід": провидиця Ванга побачила, що у 2026 році "назавжди змінить увесь світ"
FaceNews
2025-12-15T19:39:56Z
Справа Данила Кузьміна: правда, яку намагаються сховати
MY.UA
2025-12-15T18:19:18Z
Сили оборони України уразили Астраханський газопереробний завод у РФ
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T16:27:22Z
Як називати жителів Камʼянського і Камʼянець-Подільського? Мовознавиця назвала правильні варіанти
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T16:12:38Z
Сервіс оренди житла Airbnb отримав багатомільйонний штраф в Іспанії
Европейская правда
2025-12-15T15:00:16Z
ЗМІ: Німеччина готує значне розширення оборонної співпраці з Україною
Европейская правда
2025-12-15T14:09:28Z
«Нульовий день» у війську
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T14:00:24Z
Пращання із Степаном Гігою. Фоторепортаж із Львова
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T12:51:51Z
Асоціація прифронтових міст та громад закликає переглянути підхід до надання державної допомоги ВПО на прифронтових територіях
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T10:27:03Z
На Волині лікарі дістали зі шлунка семирічної дівчинки 700 грамів волосся
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T19:03:33Z
Вчені назвали неочевидний фактор, що нівелює користь фізичних вправ
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T16:18:38Z
Житель Китаю заразився смертельним вірусом після похорону
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T14:42:35Z
Токсичні сніданки: у Європі зафіксовано «вічні хімікати» у пластівцях і хлібі
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T13:54:27Z
Британські лікарі-резиденти відмовилися від урядової пропозиції та будуть страйкувати
Европейская правда
2025-12-15T13:39:14Z
Вакцинація для немовлят. Відома телеведуча, що стала мамою в 47, звернулася до людей
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T07:12:14Z
Нове бачення Британського офтальмологічного центру в Києві
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T07:09:31Z
У сусідній з Україною країні вперше за 40 років зафіксовано випадки небезпечної хвороби
ГЛАВКОМ NET
2025-12-14T18:09:14Z
Навіть кволі квіти оживуть за добу: домашня підгодівля без хімії з трьох інгредієнтів
GlavRed
2025-12-14T01:36:41Z
Компанія Volkswagen запускає автівки без керма та педалей
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T09:18:53Z
У цей Chevrolet універсал встановили потужний двигун V8, і це виглядає вражаюче
Топ Жир
2025-12-14T02:27:55Z
У цей Chevrolet універсал встановили потужний двигун V8, і це виглядає вражаюче
Топ Жир
2025-12-14T02:27:50Z
У цей Chevrolet універсал встановили потужний двигун V8, і це виглядає вражаюче
Топ Жир
2025-12-14T02:27:50Z
У цей Chevrolet універсал встановили потужний двигун V8, і це виглядає вражаюче
Топ Жир
2025-12-14T02:27:36Z
У цей Chevrolet універсал встановили потужний двигун V8, і це виглядає вражаюче
Топ Жир
2025-12-14T02:27:26Z
У цей Chevrolet універсал встановили потужний двигун V8, і це виглядає вражаюче
Топ Жир
2025-12-14T02:27:18Z
У цей Chevrolet універсал встановили потужний двигун V8, і це виглядає вражаюче
Топ Жир
2025-12-14T02:27:02Z
Можливо, варто переглянути рішення про встановлення святкових вогнів на автомобілі
Топ Жир
2025-12-14T00:42:53Z
На Дніпропетровщині дикий яструб кинувся на ворожий дрон та врятував людей
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T19:15:49Z
Президент розповів, чи вимагають США виходу українських сил із Донеччини
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T18:54:10Z
У Криму масово призвали до армії РФ першокурсників
FaceNews
2025-12-15T18:33:31Z
На війні загинув фотограф і письменник Юрко Костишин, відомий як «Кіт Характерник»
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T15:24:24Z
17-21 грудня у столиці відбудуться продуктові ярмарки: адреси
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T15:18:04Z
Солдат, який беззмінно провів на позиціях 76 днів, пояснив, як з початку війни змінилося поняття лінії фронту
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T13:24:14Z
Які темпи просування Росії на Донеччині? Аналітики DeepState назвали реальні цифри
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T12:54:26Z
Око за око, блекаут за блекаут: Бєлгород і Ростов без світла і опалення
FaceNews
2025-12-15T11:45:59Z
Україна відхилила пропозицію про «вільну економічну зону» на Донбасі – Politico
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T10:30:35Z
Найкомфортніші міста у 2026 році: оновлений рейтинг
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T05:12:01Z
Спека на пляжах і низькі ціни: топ 4 гарячі напрямки для відпустки в січні
24tv
2025-12-14T03:12:19Z
Гороскоп на завтра 15 грудня: Близнюкам - новий поворот, Водоліям - розчарування
GlavRed
2025-12-14T02:39:51Z
Гороскоп на завтра 15 грудня: Близнюкам - новий поворот, Водоліям - розчарування
GlavRed
2025-12-14T02:39:51Z
Гороскоп на завтра 15 грудня: Близнюкам - новий поворот, Водоліям - розчарування
GlavRed
2025-12-14T02:39:43Z
Гороскоп на завтра 15 грудня: Близнюкам - новий поворот, Водоліям - розчарування
GlavRed
2025-12-14T02:39:34Z
Гороскоп на завтра 15 грудня: Близнюкам - новий поворот, Водоліям - розчарування
GlavRed
2025-12-14T02:39:25Z
Гороскоп на завтра 15 грудня: Близнюкам - новий поворот, Водоліям - розчарування
GlavRed
2025-12-14T02:39:21Z
Гороскоп на завтра 15 грудня: Близнюкам - новий поворот, Водоліям - розчарування
GlavRed
2025-12-14T02:39:21Z
Українські покер-руми: де грати комфортно, безпечно та з максимальними можливостями
MY.UA
2025-12-15T13:05:45Z
Прогноз магнітних бур на 15-16 грудня: якою буде сонячна активність
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T05:18:34Z
Financial Times назвав главу Nvidia Людиною року
InternetUA
2025-12-14T04:08:10Z
Згорять першими: які прилади потрібно знеструмити при відключеннях світла
Хвиля
2025-12-14T04:00:17Z
Черговий рекорд: за 2025 рік у Steam вийшло понад 19 тисяч ігор
InternetUA
2025-12-14T03:00:58Z
Черговий рекорд: за 2025 рік у Steam вийшло понад 19 тисяч ігор
InternetUA
2025-12-14T03:00:47Z
Черговий рекорд: за 2025 рік у Steam вийшло понад 19 тисяч ігор
InternetUA
2025-12-14T03:00:40Z
Черговий рекорд: за 2025 рік у Steam вийшло понад 19 тисяч ігор
InternetUA
2025-12-14T03:00:40Z
Черговий рекорд: за 2025 рік у Steam вийшло понад 19 тисяч ігор
InternetUA
2025-12-14T03:00:36Z
Ексфутболіст збірної РФ, який брав участь у турнірі з викраденими українськими дітьми, захворів на рак
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T18:09:39Z
Кулєша оформила дабл-дабл в матчі чемпіонату Австрії з баскетболу
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T15:24:20Z
Зубков знову відзначився результативними діями у чемпіонаті Туреччини
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T14:36:09Z
Українські парабіатлоністи завоювали 15 медалей на стартовому етапі Кубка світу
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T14:12:24Z
Скандальний блогер Тейт не виключає проведення бою з Усиком
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T13:39:10Z
Дешева копія Тайсона: росіянин намагався вкусити олімпійського чемпіона за вухо
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T12:42:22Z
ФІДЕ повернула прапори росіянам і білорусам
FaceNews
2025-12-15T12:24:04Z
Калініна виграла свій перший титул після повернення на корт
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T12:18:25Z
Фристайлістка Коцар виборола першу в історії України медаль Кубка світу
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T12:06:14Z