Кошти направлять у міністерство енергетики Азербайджану, яке має закупити електричне обладнання та передати його Україні.
Президент Азербайджану Ільгам Алієв підписав розпорядження про виділення мільйона доларів для надання гуманітарної допомоги Україні. Про це 5 лютого повідомляється на сайті президента Азербайджану.
Зазначається, що кошти направлять у міністерство енергетики Азербайджану, яке має закупити електричне обладнання та передати його Україні.
“У зв’язку з ситуацією, що склалася в Україні, азербайджанська держава неодноразово надсилала гуманітарну допомогу українському народу”, – йдеться у повідомленні.
Раніше повідомлялося, що Азербайджану відправив до України черговий вантаж енергетичної допомоги: понад 550 метрів електричних кабелів і шість комплектів трансформаторних пунктів.
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим в межах Всесвітнього економічного форуму в швейцарському Давосі. Вони обговорили двосторонні відносини та їх розвиток у майбутньому, а також співпрацю в енергетичній сфері.