![Поштова служба США скасувала обмеження на прийом посилок із Китаю, оголошене днем раніше](https://thumbor.my.ua/mNeM0X2JAOECIwBw104sMpHGYn4=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fb251c2eea6beaf8588a5fd3b5f9d6765.jpg)
Поштова служба США скасувала обмеження на прийом посилок із Китаю, оголошене днем раніше
Про це повідомляє Associated Press, передає Укрінформ.
Чому відбулась така різка зміна курсу, як і раніше про причини запровадження обмежень, поштове відомство не повідомило.
Натомість у службі заявили, що співпрацюватимуть із митницею та прикордонною службою Сполучених Штатів, щоб забезпечити збір нових мит на посилки з Китаю та уникнути збоїв у їх доставці американцям.
Видання зазначає, що тривале обмеження на посилки з Китаю могло спричинити масштабні збої в доставці покупок із популярних серед покупців у США китайських онлайн-платформ, таких як Shein і Temu, що пропонують дешевий одяг та інші товари з доставкою безпосередньо з Китаю.
Завдяки невисокій вартості більшості товарів на вказаних платформах, посилки з ними підпадали під дію митного правила de minimis, яке дозволяло не сплачувати митні платежі за поштові відправлення вартістю менше 800 доларів США і яке було скасовано указом президента Дональда Трампа про запровадження з 4 лютого 10% мит на імпорт із Китаю.
В останні роки застосування цього правила зіткнулося з критикою через різке збільшення потоку звільнених від мит посилок із Китаю, в чому американські урядовці звинувачують китайські онлайн-магазини, зокрема, Shein і Temu.
У Сполучених Штатах також занепокоєні тим, що зростання кількості поштових відправлень із Китаю ускладнює їх перевірку на наявність ризиків для безпеки.
Як повідомляв Укрінформ, Поштова служба Сполучених Штатів у вівторок, 4 лютого, ввечері оголосила, що тимчасово, до подальшого повідомлення, призупиняє прийом посилок, які надсилаються до США з Китаю та Гонконгу.
Китай закликав Сполучені Штати припинити політизувати торговельно-економічні питання та повернутись до діалогу і консультацій щодо 10% мит США на увесь китайський імпорт.
Фото: World Latin Honey