MY.UAНовини
Вищі ціни, обмеження на перекази, пальне та курс долара: які зміни прогнозують експерти у лютому
Вищі ціни, обмеження на перекази, пальне та курс долара: які зміни прогнозують експерти у лютому

Вищі ціни, обмеження на перекази, пальне та курс долара: які зміни прогнозують експерти у лютому

Що буде із цінами на пальне у лютому

У розмові з 24 Каналом експерт з ринку енергетики Геннадій Рябцев розповів, що українці вже відчули зростання цін на пальне у січні. Утім, за його прогнозами, у лютому здорожчання не буде попри побоювання українців.

Геннадій Рябцев

Головний науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень

Є 3 чинники, що спричинили поточне зростання. Втім, воно не триватиме у лютому. Оператори вже вибрали весь потенціал для зростання, тобто вже з коригуванням на курс національної валюти.

Як пояснив експерт, 3 основних фактори, які вплинули на зростання вартості пального у січні – початку лютого, наступні:

  • Здорожчання акцизів: пальне додало приблизно 1,5 гривні на літрі пального. Як пояснив експерт, їх тепер підвищуватимуть щороку.
  • Здорожчання автопродуктів на європейських ринках: спричинило зростання гуртових цін на 5 – 7% й, зрештою, відобразилося на роздрібних цінах.
  • Ослаблення гривні на міжбанківському ринку: це напряму впливає на сплату податків, оскільки вони розраховуються за цим курсом. Водночас закупівля автопродуктів відбувається на європейських біржах, що також позначається на цінах.

Водночас Рябцев зауважив, що сезонні коливання попиту можуть проявитися наприкінці лютого – у березні. Однак дефіциту пального через сезонні фактори не очікується.

Чого очікувати від курсу долара

У коментарі для 24 Каналу банкір Тарас Лєсовий також поділився думками, чого очікувати від курсу долара у лютому. За його словами, на валютному ринку очікується стабільна вартість основних валют.

Тарас Лєсовий

Начальник департаменту казначейства ГЛОБУС БАНКУ

Щодо курсових коливань у лютому, не передбачаємо змін коридору ринку, адже регулятор, що траплялося не раз з початку повномасштабного вторгнення, діятиме максимально ефективно, намагаючись збалансувати попит і пропозицію й таким чином стримати курсове зростання. Водночас на ринку будуть відсутні ознаки паніки та ажіотажу.

Експерт вважає, що ситуація на валютному ринку залежатиме від кількох важливих факторів:

  1. Стратегія Нацбанку: спрямована на зміцнення гривні та стабілізацію курсу.
  2. Внутрішньоекономічні чинники: розвиток галузей, рівень цін та попит на іноземну валюту.
  3. Зовнішні фактори: рівень фінансової та воєнно-технічної допомоги, політика США щодо війни в Україні, ціни на експортні товари України.
  4. Перебіг війни та її наслідки: вплив на економіку та настрої в суспільстві.

Вплив цих факторів визначатиме поточну ситуацію на валютному ринку, але очікується, що валютні коливання залишаться в межах норми й не впливатимуть на стабільність ринку.

Отже, офіційний курс долара наприкінці лютого може бути в межах 42 – 42,4 гривні за долар.

Що зміниться для українців через карткові обмеження

З 1 лютого в Україні посилили фінансовий моніторинг за картковими переказами. У розмові з 24 Каналом економіст Олег Пендзин пояснив, що це змінить для українців. За його словами, існує 2 рівні обмежень.

Олег Пендзин

Виконавчий директор Економічного дискусійного клубу

Перший рівень – це нормативний акт Національного банку України, який обмежує переказ з картки на картку у розмірі 150 тисяч гривень на місяць. А є другий документ – меморандум між найбільшими банками України, які прийняли рішення щодо посилення контролю за подібними перерахунками, додавши до переліку перерахунки на IBAN.

Як пояснює експерт, обмеження переказів на IBAN фактично звужує можливості здійснювати будь-які фінансові операції зі своїх рахунків. Водночас варто враховувати, що ці обмеження не стосуються осіб, які можуть легально підтвердити походження коштів, що підлягають переказу.

Тобто якщо є на сьогоднішній момент у банку абсолютне підтвердження походження коштів, то в межах тих сум банк не буде мати жодних претензій. Це обмеження щодо до тих осіб, які не мають підтвердження походження доходів,
– пояснює експерт.

Фактично така практика вже існувала в банках раніше, адже є частиною фінансового моніторингу, уточнив Пендзин. У разі надходження підозрілих коштів на картковий рахунок, незалежно від відправника та способу переказу, банк все одно вимагав від клієнта підтвердження їхнього походження.

Правда, зараз сума зменшена. Раніше сума була десь на рівні 250 тисяч гривень. Зараз от вони зменшили її – 150 тисяч гривень, потім буде до 100 тисяч. Тому, коли ми з Вами говоримо про посилення тих речей, ще раз повторюю, вони жодним чином не стосуються людей, які мають легальні доходи,
– уточнив експерт.

На думку Пендзина, ці обмеження не вплинуть на більшість українців, оскільки 90% користувачів не відчують жодних змін. Водночас для окремих категорій громадян вони можуть створити певні незручності.

Це може стосуватися тих, хто займається інтернет-торгівлею. Та тих, хто замість того, щоб проводити розрахунки через рахунок ФОПа, – дають, до прикладу, на базарі номер рахунку своєї особистої картки. Це, по суті, детінізація українського суспільства,
– резюмує експерт.

Пендзин наголосив, що бажання жити за європейськими стандартами передбачає не лише переваги, а й відповідальність, зокрема сплату податків. Водночас багато хто прагне до європейського рівня життя, але при цьому хоче зберегти низький податковий тягар. Однак, як резюмує експерт, така модель є нереалістичною.

Які продукти у лютому здорожчають

  • Хліб та хлібобулочні вироби

Науковиця Інституту аграрної економіки Світлана Черемісіна розповіла 24 Каналу, що тенденція до стабільного здорожчання продуктів з дешевшого сегмента, у тому числі хліба та хлібобулочних виробів, буде спостерігатися у лютому.

Світлана Черемісіна

Вчена Інституту аграрної економіки

За прогнозними оцінками науковців Інституту аграрної економіки, очікується подальше поступове зростання середньої ціни на хлібобулочні вироби. Протягом лютого 2025 року хліб може додати в ціні ще 3 – 5%.

До цього, у 2024 році, хлібопекарська продукція стабільно дорожчала, зростаючи в ціні на 1,5 – 3% щомісяця. За даними Державного комітету статистики України, тільки за період з грудня 2024 року по січень 2025 року:

  • хліб пшеничний з борошна вищого ґатунку подорожчав на 1,8% і став коштувати 51,91 гривні за кілограм;
  • хліб пшеничний з борошна першого ґатунку подорожчав на 3,0% і тепер коштує 42,52 гривні за кілограм;
  • хліб житній подорожчав на 3,0% і став коштувати 45,12 гривні за кілограм;

Водночас батон додав до ціни 3,1% і тепер коштує 27,78 гривні за 500 грамів.

  • Крупи

Як прогнозують науковців Інституту аграрної економіки, очікується подальше поступове зростання цін на крупи, що зумовлене рядом факторів. Насамперед через те, що продовжується тенденція до зростання цін на зерно.

Зокрема, протягом січня 2025 року пшениця другого класу подорожчала на 2% і досягла ціни 9 695 гривень за тонну, пшениця третього класу подорожчала на 2,3% і тепер коштує 9 464 гривні за тонну, ячмінь подорожчав на 4,6% і коштує 8 448 гривень за тонну. Середня закупівельна ціна гречки коливається на рівні від 13 000 до 15 000 гривень за тонну,
– повідомила Світлана Черемісіна.

Ситуація ускладнюється через проблеми з енергопостачанням, здорожчання палива та підвищення податків. В результаті протягом лютого 2025 року ціни на крупи різних видів можуть збільшитися на 5 – 7%.

  • Мʼясо

Науковиця Інституту аграрної економіки Наталія Копитець у коментарі 24 Каналу розповіла, що у лютому не очікується здорожчання основних видів м'яса. Однак в Україні через війну завжди існує ймовірність значних коливань цін.

Наталія Копитець

Науковиця Інституту аграрної економіки

Упродовж останнього місяця – станом на 28 січня 2025 року проти 28 грудня 2024 року – у продуктових супермаркетах суттєвих змін роздрібних цін на основні види м’яса – яловичину, свинину та курятину – не відбулося.

Тобто нині роздрібні ціни на яловичину, свинину та курку залишилися на рівні грудня 2024 року, за винятком:

  • курячих стегон, які подорожчали на 7,5% і досягли 121,50 гривні за кілограм;
  • курячих гомілок, що подешевшали на 5,5% до 71 гривні за кілограм.

Експерти зазначають, що на коливання цін на внутрішньому ринку м'яса впливає кілька факторів, зокрема це:

  • попит та пропозиція, купівельна спроможність населення та активність споживачів;
  • зміни у виробничих витратах, що пов'язані з коливанням цін на ресурси, як-от корми, ветеринарні препарати, енергоносії, електроенергія та паливо-мастильні матеріали;
  • ціни також залежать від рівня імпортних постачань м'ясної продукції, а також від епідемій, як-от африканська чума свиней і пташиний грип.

Основним фактором, що вже третій рік впливає на цінову ситуацію на ринку м'яса, є повномасштабна агресія Росії проти України, яка спричинила втрату поголів'я, виробництв та об'єктів критичної інфраструктури.

Водночас у січні ціни на куряче філе зросли на 1,6%, досягнувши 178,63 гривні за кілограм, а на яловичину ребра — на 2,1%, до 175,45 гривні за кілограм. Ціни на свинину (ошийок, підчеревина, лопатка) зросли на 1,2 – 3,7%.

  • Овочі та картопля

Водночас науковиця Інституту аграрної економіки Інна Сало у коментарі 24 Каналу висловила думку, що у лютому очікується незначне здорожчання овочів – до 5%.

Інна Сало

Науковиця Інституту аграрної економіки

Через втрату якісних показників, що в основному пов'язані зі складнощами зберігання, ціни на капусту білокачанну можуть зрости до 50 гривень за кілограм (підвищення на 3,4%), а на моркву – до 37 гривень за кілограм (збільшення на 1,4%). Ціна на цибулю ріпчасту, ймовірно, залишатиметься майже незмінною – на рівні 18 гривень за кілограм.

За прогнозними оцінками науковців Інституту аграрної економіки, очікується, що ціна на картоплю теж може зрости проти січня на 3,7% – до 36 гривень за кілограм. Це, звісно, залежатиме від обсягів постачання, умов зберігання та логістики.

Що впливає на формування цін на овочі

За словами науковиці, на динаміку цін на овочі значний вплив мають такі фактори, як оперативність та обсяги постачання, вартість зберігання та транспортування, підвищені тарифи на електроенергію для промислових виробників, а також ціни на пальне.

Як вплине торговельна війна Трампа на Україну

Нещодавно суспільство сколихнули новини про те, що Трамп розпочав вводити мита на імпорт з низки країн, як-от Канади, Мексики та Китаю, а також почав погрожувати ними ЄС. Олег Пендзин вважає, що такі торговельні війни новообраного президента США – це скринька Пандори.

Олег Пендзин

Виконавчий директор Економічного дискусійного клубу

Є такий термін – "скринька Пандори". У світі є купа країн, які дуже сильно незадоволені пропорціями, які виникли в міжнародній торгівлі. І Трамп вважає, якщо Америка щось більше купляє, ніж продає в якихось країнах, то тим самим вона субсидіює інші країни.

Важливо розуміти, що йдеться про країни, з якими Сполучені Штати мають від'ємний торговельний баланс. Трамп планує ввести мита на їхні товари, однак є один важливий нюанс: окрім того, що він імпортує продукцію з цих країн, він також продає їм свої товари.

Отже, вводячи мита, Трамп підвищує ціни на товари всередині країни.

А отримуючи мита на ті товари, що він продає в ті країни, він отримає зменшення конкурентоздатності американських товарів. Що це буде означати? Це буде означати, що виборець Трампа, окрім того, щоби отримати зиск, доходи й щастя від приходу улюбленого президента в Білий Дім, отримає підвищення цін мінімум на 20%,
– пояснює Пендзин.

Це, своєю чергою, матиме вплив і на Україну, адже вона дуже залежна від усіх міжнародних процесів, які нині відбуваються.

Якби в Україні не було війни, то я б взяв велику миску з попкорном, сів би на дивані й почав би дивитися, чим це закінчиться для Америки та інших країн. Але, на жаль, так не вийде. Україна дуже сильно є залежною від цих усіх процесів, які зараз відбуваються. Я думаю, це не закінчиться нічим хорошим,
– резюмує Пендзин.

Однак якщо ціна на нафту знижуватиметься або обсяг її видобутку скорочуватиметься на тлі торговельної політики Трампа, то це призведе до зменшення доходів Росії. А це, безумовно, є позитивом для України.

Теги за темою
курс валют
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
На $400 більше: MSI та Asus підняли ціни NVIDIA RTX 5090 та 5080
ITC
2025-02-06T15:10:12Z
Samsung Galaxy Z Fold 7 здивує новим дисплеєм: інсайдер розкрив головну особливість
InternetUA
2025-02-06T15:01:53Z
Спалений сувій з Помпеїв розгорнули завдяки сучасним технологіям: що написано всередині
Telegraf
2025-02-06T15:00:56Z
Цифрова головоломка на уважність: знайдіть "нормальне" число 34 за п'ять секунд
Gazeta UA
2025-02-06T14:54:03Z
Не на деревах чи кущах: люди вражені через те, як насправді росте арахіс
GlavRed
2025-02-06T14:45:39Z
Скільки пам’яті має бути в смартфоні у 2025 році для комфортного використання
InternetUA
2025-02-06T14:43:12Z
Kingdom Come: Deliverance 2 продалась мільйоном копій лише за першу добу
24tv
2025-02-06T14:36:40Z
Витримають сильний снігопад: створено сонячні панелі для холодних регіонів
Фокус
2025-02-06T14:22:40Z
Росія створює «Центр обробки даних» для блокування контенту та 2 500 сайтів «органів влади» на ТОТ
УкраинФорм
2025-02-06T14:18:25Z
Які знаки зодіаку знайдуть другу половинку на День святого Валентина
24tv
2025-02-06T15:06:40Z
Як відбілити подушки за 10 хв.: допоможе дешевий засіб з аптеки
Gazeta UA
2025-02-06T14:39:24Z
Давно забутий, але такий смачний салат: рецепт із СРСР за 5 хвилин
GlavRed
2025-02-06T14:27:31Z
5 кімнатних рослин, які не можна ставити в спальні
GlavRed
2025-02-06T14:27:12Z
Витяжка блищатиме від чистоти за лічені хвилини: про секрет її чищення знають одиниці
24tv
2025-02-06T14:15:39Z
Смачний та ситний перекус: на ці кекси ви потратите всього 30 хвилин
Telegraf
2025-02-06T13:42:19Z
Як назавжди позбутися конденсату на вікнах: швидкий спосіб, який здивує
24tv
2025-02-06T13:39:23Z
Котлети, пюре, соус: як ці страви насправді звучать українською
Gazeta UA
2025-02-06T13:27:34Z
Копійчаний засіб гарантує ефект: чим легко відмити силіконовий герметик
GlavRed
2025-02-06T13:27:15Z
Обіцяв службу у тилу: поліція завершила розслідування оборудок житомирянина
Украина Криминальная
2025-02-06T15:09:49Z
Біля Санторіні стався землетрус магнітудою 5,2
УкраинФорм
2025-02-06T15:03:31Z
В Індії через технічний збій розбився винищувач Mirage-2000
УкраинФорм
2025-02-06T14:51:56Z
Під Москвою розбився легкомоторний літак, загинули дві особи, — ЗМІ
Фокус
2025-02-06T14:51:08Z
У Підмосков'ї розбився літак: є жертви
ГЛАВКОМ NET
2025-02-06T14:51:01Z
Біля станції метро в Брюсселі сталася ще одна стрілянина, є постраждалий
Европейская правда
2025-02-06T14:45:47Z
Серед 11 загиблих у стрілянині у шведській школі є іноземці
Европейская правда
2025-02-06T14:43:55Z
МОЗ перевірив медсправи прокурорів Хмельниччини: шістьох з них зловили на обмані
ГЛАВКОМ NET
2025-02-06T14:36:17Z
На Київщині з Дніпра дістали уламки російського дрона
УкраинФорм
2025-02-06T14:30:36Z
Ексчемпіон зробив невтішний прогноз для Усика на його наступну битву
24tv
2025-02-06T15:00:45Z
Мустафаєв: Щоб грати у збірній, треба бути на увазі, а в Поліссі я не грав
Football.ua
2025-02-06T14:46:50Z
"Шахтар" розпочав пошук кандидатів для заміни головного тренера Пушича – ЗМІ
ZN UA
2025-02-06T14:36:58Z
Промоутер Усика розповів, чи битиметься українець з африканцем, який пригрозив "вирубити" його
TSN
2025-02-06T14:18:21Z
Ворскла орендувала гравця збірної Коста-Ріки
Football.ua
2025-02-06T14:16:08Z
Анчелотті проти Сімеоне: які шанси Реала та Атлетіко у "вічному" дербі Мадрида
24tv
2025-02-06T14:15:54Z
Ризикує зірвати плани Усика: ексчемпіон світу кинув виклик "Новому Майку Тайсону"
24tv
2025-02-06T14:06:22Z
Ексфутболіст збірної Росії Буликін потрапив до бази «Миротворця»
ГЛАВКОМ NET
2025-02-06T13:54:14Z
Шахтар проведе спаринг із Зімбру
Football.ua
2025-02-06T13:52:04Z
"Київзеленбуд" пояснив, через що у місті масово гинуть сакури
Комсомольская правда
2025-02-06T15:07:05Z
Росіяни наближаються до Дніпропетровщини: місцеві розповіли тривожні новини
TSN
2025-02-06T15:06:05Z
Що відбувається на фронті: з'явилося зведення Генштабу
Gazeta UA
2025-02-06T15:03:17Z
Законом уже передбачене суворе покарання за злочини проти військових і працівників ТЦК - депутатка
УкраинФорм
2025-02-06T14:57:43Z
У Криму «суд» заарештував ще двох затриманих напередодні кримських татар
УкраинФорм
2025-02-06T14:51:49Z
Росіяни прикриваються цивільними у Великій Новосілці – відео 110 бригади
Лига
2025-02-06T14:51:30Z
У Києві тимчасово зачинено Американський дім
ГЛАВКОМ NET
2025-02-06T14:45:45Z
Лише за січень 2025-го у Києві виявили майже 3000 порушень благоустрою
Khreschatyk
2025-02-06T14:36:13Z
На Харківському напрямку Сили оборони відбили одну атаку, на Куп’янському росіяни атакували п’ять разів — Генштаб ЗСУ
Мій Харків
2025-02-06T14:34:36Z
Ruslana у 2025 році в YouTube презентувала drum-версію на пісню "Кам'яна діва".
FM-TV
2025-02-06T15:07:38Z
Від топових режисерів: восени вийде стрічка про сходження українських ветеранів на Кіліманджаро
24tv
2025-02-06T14:51:46Z
Нацвідбір-2024: хто переміг у конкурсі та яке місце зайняв на Євробаченні
24tv
2025-02-06T14:51:23Z
Генрі Кавілл у «Казино Рояль»: в мережу злили відео 20-річної давнини з пробами актора на Джеймса Бонда
ITC
2025-02-06T14:40:31Z
Супермодель Тайра Бенкс змінилася до невпізнання
Фокус
2025-02-06T14:36:30Z
4 гідні українські мінісеріали, які можна подивитись всього за вечір
24tv
2025-02-06T14:21:20Z
Образи Олени Зеленської: як зараз виглядає перша леді України
24tv
2025-02-06T14:06:37Z
Нацвідбір на «Євробачення-2025»: стало відомо хто з відомих українських артистів виступатиме під час фінального шоу
Детектор М
2025-02-06T14:06:33Z
Каньє Вест втратив $20 млн через «голу» сукню своєї дружини
ГЛАВКОМ NET
2025-02-06T13:36:31Z
Зеленський пояснив, як винищувачі Mirage вплинуть на захист від російських обстрілів
ГЛАВКОМ NET
2025-02-06T15:12:08Z
Масове СЗЧ у 155-й бригаді: екскомандира Рюмшина триматимуть під вартою — що відомо про заставу
TSN
2025-02-06T15:09:19Z
Перші французькі винищувачі Mirage 2000 прибули в Україну
ГЛАВКОМ NET
2025-02-06T15:06:42Z
Інтеграція ШІ, сервіси для водіїв, консул: Федоров анонсував нові послуги в Дії
Хвиля
2025-02-06T15:06:04Z
"50 перших побачень": жінка прокидалася щодня і забувала хто її чоловік
Фокус
2025-02-06T15:00:54Z
Сертифікація учителів у 2025 році: як готуватися та які завдання будуть
24tv
2025-02-06T14:57:20Z
Чи випустять за кордон чоловіка, в якого вагітна дружина: все не так однозначно
24tv
2025-02-06T14:51:54Z
Зброя, якої немає: ЗСУ не отримали понад 1,7 млн дронів і РЕБ через відсутність держзамовлень, — ТСУ
Фокус
2025-02-06T14:51:29Z
На межі раю та пекла, – ветеран ЗСУ поділився неймовірними деталями про підйом на Кіліманджаро
24tv
2025-02-06T14:51:00Z
Вимагав від пацієнта з біполярним розладом хабар. Який вирок суд виніс лікарю у Дніпрі
Telegraf
2025-02-06T15:06:37Z
Вибухове зростання м'язів, але є ризик небезпечної "побічки": для чого потрібен креатин
GlavRed
2025-02-06T14:57:01Z
Зеленський підписав закон про систему охорони психічного здоровʼя
УкраинФорм
2025-02-06T14:30:14Z
Стане набагато легше: як пережити сильну магнітну бурю
GlavRed
2025-02-06T14:27:23Z
Зеленський заборонив вилучення органів у загиблих військових
1News
2025-02-06T14:03:06Z
Як схуднути без спорту: 10 правил від відомого експерта з дієтології
TSN
2025-02-06T13:36:30Z
Спеція, яка допоможе відновити м’язи після тренувань
24tv
2025-02-06T12:12:26Z
У США корови заразилися новим штамом пташиного грипу
1News
2025-02-06T12:03:10Z
Чи можна їсти лише раз на день: користь і шкода
TSN
2025-02-06T11:36:20Z
АМКУ дозволив Київстару купити Uklon
24tv
2025-02-06T15:09:58Z
Уряд Південної Кореї заборонила використання DeepSeek
24tv
2025-02-06T15:06:25Z
В магазинах стрімко ростуть ціни на продукти: українців обнадіяли, коли інфляція почне знижуватися
Политека
2025-02-06T15:03:06Z
Невеселі старти російської економіки
ZN UA
2025-02-06T15:01:55Z
Євро від НБУ знову суттєво виросло
24tv
2025-02-06T15:00:24Z
Мексика, Канада та Китай скуповують понад 40% агроекспорту США
AgroPortal
2025-02-06T15:00:23Z
ЄС посилить перевірку товарів з Temu і Shein
InternetUA
2025-02-06T14:58:31Z
Сатоші Накамото виявився багатшим за Білла Гейтса
ITC
2025-02-06T14:55:02Z
Експорт українського цукру у 2024/25 МР збільшився на 17%
Agravery
2025-02-06T14:46:53Z
У Кременчуці зробили багатофункціональний автомобіль на шасі Mercedes-Benz Arocs
AutoCentre
2025-02-06T15:04:44Z
Декілька моделей Suzuki скоро зникнуть з ринку: дилер назвав причину
ТСН
2025-02-06T14:24:59Z
Електрифікований кросовер Opel продемонстрував запас ходу понад 1100 км
Фокус
2025-02-06T14:21:42Z
Новий бюджетний електромобіль Renault перетворили на пляжний багі
AutoCentre
2025-02-06T14:04:59Z
Continental представив нову шину для електромобілів
AutoGeek
2025-02-06T13:12:31Z
У Британії вкрали машину, "яку не можна викрасти"
24tv
2025-02-06T12:18:50Z
Гібрид для Ле-Мана: Aston Martin показав спортпрототип Valkyrie LMH
AutoGeek
2025-02-06T12:15:57Z
Електро-Lada для Африки: Ефіопія готується до запуску виробництва
Telegraf
2025-02-06T11:42:31Z
Богиня стилю та інновацій: найвідоміший Citroen святкує 70-річчя
Фокус
2025-02-06T11:36:02Z
Президент Чехії затвердив продовження захисту біженців з України
Европейская правда
2025-02-06T15:07:00Z
Україна готова обговорити з Південною Кореєю передачу полонених з КНДР - посол
УкраинФорм
2025-02-06T15:06:58Z
Подоляк розповів, що чекає на Курщину у майбутньому
TSN
2025-02-06T15:06:57Z
Росія в істериці: чому там бісяться через ідею Трампа щодо рідкоземельних металів України
24tv
2025-02-06T15:06:41Z
У Росії зріє бунт, – військовий ЗСУ вказав на цікаві процеси
24tv
2025-02-06T15:06:25Z
Плану не буде, – у Зеленського сказали, що спецпредставник Трампа презентує в Мюнхені
24tv
2025-02-06T15:06:18Z
Зеленський дізнався про Волинську трагедію, коли став президентом, - Дуда
Комсомольская правда
2025-02-06T15:04:30Z
Грузія остаточно оформила свій авторитаризм. Що буде далі
Лига
2025-02-06T15:03:12Z
ЗМІ: влада Сербії вимагає від банків розкрити фінансові операції протестувальників
Европейская правда
2025-02-06T15:01:05Z