![Аварійні відключення світла ввели у 8 областях: де вимикатимуть електроенергію](https://thumbor.my.ua/fWdnRfAdO6wlT4WsMyP7mk_dt6o=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F83a4776baef74b514214c41603adee8c.jpg)
Аварійні відключення світла ввели у 8 областях: де вимикатимуть електроенергію
В "Укренерго" звернулися до українців із закликом споживати електроенергію ощадливо у період дії обмежень.
Коротко:
У восьми областях України у п’ятницю, 7 лютого, було введено аварійні відключення електроенергії.
Про це повідомили в "Укренерго". Зазначається, що причиною стали наслідки ударів країни-агресорки Росії по Україні ракетами і дронами.
"Сьогодні, 7 лютого, у Харківській, Сумській, Донецькій, Полтавській, Запорізькій, Кіровоградській, Дніпропетровській і Черкаській (частково) областях вимушено були застосовані аварійні відключення. Причина застосування аварійних відключень — це наслідки російських ракетно-дронових атак на об’єкти генерації і передачі електроенергії", - зазначається у повідомленні.
Новина доповнюється…
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала