!["Готуємось ретельно": в МЗС назвали очікування від нового "Рамштайну"](https://thumbor.my.ua/QV0ynC0V_owKDcU_32BZ6w3MTJw=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F5dcbafa462b868639bade70d16ee040c.jpg)
"Готуємось ретельно": в МЗС назвали очікування від нового "Рамштайну"
Це заявив речник Міністерства закордонних справ Георгій Тихий під час пресконференції, передає 24 Канал.
Чого чекає Україна від засідання "Рамштайн" 12 лютого
Георгій Тихий прокоментував збереження зустрічей у цьому форматі та зміну головування. Підкреслив: вважає "Рамштайн" дієвим механізмом, а тому добре, що він продовжує функціонувати. За 2022 – 2024 роки формат довів свою ефективність.
Ми вітаємо, що британці зараз взяли на себе цю роль скликати "Рамштайн". Те, що стосується американської сторони, – я думаю, краще залишити ці оголошення їм. Нехай вони ухвалюють рішення, повідомляють про свою участь, як це буде відбуватись,
– сказав речник.
Тихий додав: важливо не те, хто головує, а які рішення на підтримку України ухвалюють. Київ очікує рішень щодо посилення ППО й інвестицій у вітчизняне виробництво зброї.
Цей "Рамштайн" буде нетиповим
Важливо, що зустріч "Рамштайн" у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі 12 лютого буде не типовою. Уперше США не головуватимуть – цю роль перебере на себе Велика Британія. Власне, це перший "Рамштайн" після зміни адміністрації у США.
Втім, є дані, що новий очільник Пентагону Піт Гегсет усе ж приїде до Європи і буде на засіданні.
Спершу проведення "Рамштайну" було під загрозою, адже США не виказали бажання надалі займатися цим форматом. Але європейські країни підтрималийого збереження.