MY.UAНовини
Найефективніші дрони на фронті, їхня роль після війни: інтервʼю Фокусу з командиром загону "Тайфун"
Найефективніші дрони на фронті, їхня роль після війни: інтервʼю Фокусу з командиром загону "Тайфун"

Найефективніші дрони на фронті, їхня роль після війни: інтервʼю Фокусу з командиром загону "Тайфун"

Обидві сторони конфлікту застосовують дрони на фронті, які вже показали свою ефективність. Командир окремого закону безпілотних систем "Тайфун" Михайло Кмитюк з позивним "Майкл" розповів Фокусу про роль БПЛА на полі бою.

"Тайфун" — окремий загін безпілотних систем. Попри те, що його було створено лише минулого року, він показав свою ефективність на полі бою. Підрозділ має спеціалістів широкого профілю з бойовим досвідом та бійців, які прагнуть розвитку в спеціалізації БПЛА та скорішого прискорення перемоги України у війні проти Росії.

Фокус поспілкувався з командиром Михайлом Кмитюком з позивним "Майкл", який розпочав свій військовий шлях кулеметником у далекому 2015 році та пройшов від звичайного бійця до командира підрозділу.

Роль дронів у війні: особливості окремого загону "Тайфун"

Окремий загін "Тайфун" було створено у 2024 році на структурі Нацгвардії. Які причини та передумови були його створення?

Змінилася тенденція війни. Є ефективне застосування дронів, які сьогодні справді дешеві. Також виникла потреба в тому, щоб мінімізувати втрати загалом і застосовувати ефективно засоби, які на сьогодні є на озброєнні. Тому виникла така потреба створити загін безпілотних систем.

Які ключові завдання та місія вашого підрозділу на сучасному етапі війни?

Сьогодні одна з ключових місій — це підтримка бригад, оперативне реагування, маневрені групи, які працюють по всій лінії фронту та в принципі підтримують підрозділи в цілому.

В Україні змінилася тенденція війни
Фото: Фокус

Чим ваш підрозділ особливий? Чому мобілізований, наприклад, повинен служити у вас?

Ми точно гарантуємо ротаційність. Ми гарантуємо, що ми його вчасно поміняємо. Ми гарантуємо навчання, яке зараз збільшилось та триває, мабуть, вже від трьох до чотирьох місяців. Ми гарантуємо забезпечення. Тобто незабезпечені спецпризначенці точно не вийдуть працювати на ті чи інші напрямки.

Як можна потрапити у ваш підрозділ?

Заповнюєте заявку на сайті tayfun.in.ua, вас опрацьовує рекрутер, зв'язується з вами і безпосередньо вже ви або пройдете співбесіду, або не пройдете. Якщо пройдете — далі інший етап співбесіди. І ми вже будемо домовлятися чи кандидат підходить на ту чи на іншу посаду.

Скільки всього цих етапів та скільки це по часу в загальному проходить — від заявки до вступу в підрозділ?

По-різному буває, тому що, якщо це цивільний — це одна історія. Якщо це військовий, який хоче перевестися з частини в частину, то це інші сроки. Якщо ми беремо цивільного з моменту заповнення заявки, він проходить протягом тижня-двох співбесіду по напрямках. Після співбесіди він збирає пакет документів, щоб потрапити до нас. Потім опираємось у базовий військовий курс, який триває сьогодні близько двох місяців.

З якими основними викликами зараз стикається ваш підрозділ?

Основні виклики — це масштабування. Ми постійно масштабуємося, тому що до нас хочуть. У зв'язку з тим, що ми масштабуємося, потрібно вчасно їх забезпечувати. Навантаження зростає на інструкторський відділ у зв'язку з тим, що ростуть об'єми людей. Чим більша машина, тим складніше нею управляти.

Як ви надалі плануєте полегшити це завдання для себе?

Звичайно плануємо, ми працюємо над цим. Ми прийшли до того, що зараз ми розуміємо, що складно переводити із частини в частину, тому що сьогодні кожен командир розуміє, що його люди надважливі. Ми пішли довшим шляхом, ми навчаємо самі, передаємо досвід, навчаємо навіть інструкторів, щоб вони ставали ними. Після якогось здобуття бойового досвіду, переводимо людей на інструкторські посади, щоб вони могли навчати і передавати свій досвід.

Чи можете ви поділитися конкретними успішними прикладами роботи вашого загону з використанням безпілотних систем?

Ми пішли методом експерименту. Люди, які абсолютно не мали ніякого відношення до FPV, які просто захотіли спробувати навчитися, фактично за три-чотири місяці вже розліталися, уражають бронетехніку, піхоту, різні засоби, які є на полі бою. Я вважаю, це один з таких ключових успіхів, що ми людей навчили. Тому що готових знайти сьогодні дуже важко, тих, хто десь перебуває в інших підрозіях.

Загін "Тайфун" завжди масштабується
Фото: Фокус

Чому важко? Вони не переходять чи не так навчені, можливо?

Не те, що не переходять… Ніхто не хоче відпускати людину, яка вже здобула значний бойовий досвід. Я так само не хотів віддавати людей, яких я зараз навчив, за пів року які вже вміють виконувати завдання середньої або високої складності просто віддати, бо так захотілось комусь.

Які дрони наефективніші на полі бою?

Які російські дрони найлегше та найскладніше збивати?

Ми розуміємо, що Shahed залишається проблемою №1 для збиття. Але ми навчилися збивати російську аеророзвідку. Але вони також змінюють тактику. Вони вішають на свою аеророзвідку якісь РЕБи. Умовно коли підлітає FPV, його намагаються заглушити. Тобто ворог також постійно вчиться, але фактично на деяких напрямках ми просто їхню аеророзвідку позбивали.

Ми переймаємо цю їхню тактику з РЕБами?

Це залежить від командира. Тут питання більш глобальне. Ті, хто утримує смугу — це як художник. Як він намалює, так і воно буде. Окремі групи переймають безумовно. Чи переймають всі — я за всіх говорити не готовий.

Наскільки це взагалі успішна тактика? Чи можливо все одно збити дрон?

Можливо. Ми реально прийшли до того, що зараз війна дронів. Той же Mavic, який просто розвідував, підсвічував ворогу, ми летіли FPV і просто визначали, за якими він координатами і залітали в нього. Тобто зараз FPV збиває FPV, FPV збиває Mavic і FPV збиває бомбер.

Як працюють дрони на оптоволокні, простими словами?

Є свої складнощі насправді. Є ряд переваг, але є також ряд недоліків. Основна, мабуть, перевага — це те, що він не вразливий до РЕБу. І це прям можна назвати проривом на сьогодні. Але величезний мінус — це дистанція, на яку він може залітати. Це його аеродинаміка. Тобто ти різко повернув ним вліво-вправо, катушка обірвалась, і ми втратили дрон.

Панацеєю це 100% не буде, тому що це буде застосовуватися на окремих якихось напрямках. Тому вважаю, що масово це кругом не піде.

Дрон на оптоволокні не вразливий до РЕБу
Фото: Фокус

Ворог також використовує дрони на оптоволокні. Є якісь ефективні методи їхнього знищення?

Усі сьогодні над цим працюють. Ефективно — це фактично дрон дроном можна збивати. Але те, що його неможливо запелінгувати, це також є проблемою як для ворога, так і для нас. Ми не можемо його просто виявити, де він летить. Знову ми йдемо до того, що потрібно створювати групи, які ще будуть полювати за дронами на оптоволокні.

Але як його тоді виявити? Це сьогодні також питання №1.

І які відповіді вже знайшли?

Ми виявляємо візуально, поки ворог не залітає так далеко. Це фактично є передові позиції, які на лінії фронту. Але ми сприймаємо будь-які дрони як ворожі. Поки немає, всі працюють над цим.

Є якась перспектива появи якогось дрона який буде кращим, ефективніший за дрон на оптоволокні? Можливо, в найближчому майбутньому.

Працюють усі над наведенням, штучним інтелектом. Але знову таки, все на стадії опрацювання. І чи буде краще — застосування покаже. Гіпотетично сказати, що він буде кращим, а потім він буде просто сирим, який вмре, мабуть, недоцільно. Я не скажу, що якщо він на оптоволокні, то він кращий. Є низка місць, у які він не залетить, або оптоволоконний кабель порветься, і на тому застосування закінчиться.

Які на сьогодні українські дрони найефективніші? Можливо, є якась "золота трійка"?

Виробникам не буду робити рекламу, тому що вони постійно змінюються. В один період вони можуть бути в ТОПі, а пізніше відбувається якесь масштабування, і якість падає. Ми, звичайно, переходимо до іншого виробника. А якщо по типах — звичайно це FPV-дрони, аеророзвідка різного типу, бомбери – те, що успішно застосовується на лінії фронту.

Що потрібно зараз для вдосконалення українських дронів? Можливо, якісь технологічні рішення, які покращать ситуацію на фронті?

Ми опираємося в гроші, щоб покращувати — потрібно інвестувати. Ми ж постійно збільшуємо вартість засобу, тому що нам треба або діяти, або протидіяти. Навіть приклад того ж оптоволокна. Засіб дорожчий, тому що з'являється волоконна катушка, інший боєприпас, вартість його, звичайно, зростає. Завтра знову ми щось придумаємо — вартість дрона знову зросте.

Як швидко Україна може наблизитися до рівня передових країн з виробництва дронів? Які ключові кроки нам ще потрібно зробити?

Я думаю, що ми є прикладом сьогодні для інших країн по виробництву дронів і їх застосуванню. Звичайно, якщо ми беремо США, MQ-8, який коштує 27 мільйонів доларів, це недосяжно для будь-якого підрозділу. Мабуть, наша перевага в тому, що ми дешеві рішення застосовуємо настільки ефективно.

Яка, на вашу думку, зараз роль дронів під час війни? Чи можуть, наприклад, дрони замінити якусь техніку, важче озброєння?

Повністю замінити поки що ні, тому що є один фактор, який впливає, — це погодні умови. Ми ще не придумали нічого, що могло в будь-які погодні умови працювати. Якщо ми знайдемо вихід із цієї ситуації, якщо ми подолаємо ці погодні умови, то, я думаю, вони можуть тоді замінити багато чого.

Наскільки ми зараз наближаємося до того, щоб подолати цю проблему?

Я навіть особисто не думав про це, тому що це треба робити, думати над якимось іншим типом дрона, який буде несприятливим до погодних умов. А інший тип дрона — це фактично якесь ударне крило, скоріш за все, великих габаритів. Це вже оперативно-стратегічний рівень. На даному етапі це також дорого і складно.

Українські чи російські дрони ефективніші?

Не від дронів насправді залежить, а від обладнання, яке є у того чи іншого підрозділу. Як і у росіян, так і у нас є окремі групи, які досить ефективні. Питання не у дронах, а в людях, які їх застосовують. Більшість дронів можна застосувати успішно. Питання обладнання і планування місії — як долетіти, уразити і знищити.

Наскільки ефективні росіяни в цьому плані? Наприклад, якщо, взяти FPV-дрони.

У них ефективні окремі групи. Так само у нас є окремі групи, які на деяких напрямках досить ефективні, які навчилися. Але в них не так масово як у нас. Я вважаю, що на сьогодні в цілому ми набагато ефективніші. У нас є вибудована система, де ми набагато успішніші. І ворог навіть сам про це заявляє, що у нас все більш структуровано та краще.

Важливі не дрони, а люди, які їх застосовують
Фото: Фокус

Розвиток дронів після війни: до чого варто прагнути

Як ви вважаєте, що буде з розвитком дронів після закінчення війни? Чи зупиниться їхнє удосконалення, чи продовжимо використовувати та, можливо, продавати їх? І взагалі, як ми маємо адаптуватися до змін у використанні дронів у мирний час?

Якщо зупиниться війна, я думаю, нам треба подумати про інші й кращі рішення. Війна ж може відновитися у будь-який момент. А щодо застосування дронів — ми будемо проводити турніри по FPV-дронах і визначати кращих пілотів тільки вже в цивільному житті.

Що ви будете робити після війни?

Мабуть, використаю всі свої відпустки, які не використав, і поїду відпочину на ретрит.

А після повернення до України? Ви будете робити щось повʼязане з дронами, чи можливо, підете в якусь іншу сферу?

Ми проводили турнір по FPV-дронах. Мені це досить сподобалось. Я, скоріш за все, буду проходити службу, тому що нам все одно будуть потрібні зміни. Мій найбільший страх, що якщо все ж таки це зупиниться, бажаючих не буде проводити зміни в армії. Ми не повинні зупинятися, ми повинні бути готові до того, що росіяни будуть все одно накопичувати сили, думати над якимись рішеннями.

Я думаю, ми також будемо сидіти з інженерами і думати про такі рішення, щоб ми в майбутньому прийшли до того, щоб на полі були тільки дрони.

Нагадаємо, 31 січня стало відомо, що Україна використовує для ударів по РФ дрон дальної дії, який здатне нести 250-кілограмову авіабомб. Він може долати до двох тисяч кілометрів із можливістю повернення.

30 січня повідомлялося про розробку акумулятора із безпрецедентною щільністю енергії 410 Вт-год/кг. Завдяки ньому дрони можуть працювати без підзарядки вдвічі довше.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Когда россияне смогут захватить всю Украину — эксперты назвали дату
TSN
2025-05-02T17:28:37Z
МИД РФ сделал заявление о "возвращении" Украины в границы 1991 года
Comments UA
2025-05-01T15:30:25Z
Портников объяснил, почему Путин отказался от прекращения огня и предложил переговоры
TSN
2025-05-11T13:34:59Z
Победительница "Битвы экстрасенсов" назвала дату масштабной атаки РФ на Украину
TSN
2025-05-11T13:34:57Z
Война или переговоры: закулисная игра вокруг перемирия набирает обороты - The Economist
Gazeta UA
2025-05-11T21:12:52Z
Украина должна немедленно согласиться на встречу в Турции — Трамп
ZN UA
2025-05-11T21:01:20Z
Кадыров попросил, чтобы его уволили с должности главы Чечни
Comments UA
2025-05-06T15:15:29Z
72 часа до вероятной опасности: эксперты предсказывают атаки 8–9 мая
Новости Украины
2025-05-05T19:21:39Z
Известна позиция России по перемирию и переговорам с Украиной
Comments UA
2025-05-10T20:12:12Z
Старшая дочь Пугачева попала в большие проблемы: что произошло
Comments UA
2025-05-02T19:57:23Z
Степан Казанин резко высказался об исчезновении Елены Кравец из "Квартал 95": "Мы ее научили..."
Знай
2025-05-10T09:51:08Z
От КВН до Банковой: что известно о дружбе Елены Кравец и Елены Зеленской
Telegraf
2025-04-29T14:03:43Z
Старый костюм Зеленского изжил себя: специалист по этикету назвала причину
Telegraf
2025-04-28T16:04:40Z
Необратимые изменения: врач рассказал о диагнозе известной российской певицы, заставившей ее уйти со сцены
Comments UA
2025-05-11T20:57:50Z
Эмбер Херд сообщила о рождении сына и дочери
Факти ICTV
2025-05-11T20:55:15Z
"Мисс Украина 2023" оконфузилась заявлением о селе
Comments UA
2025-05-05T15:48:59Z
"Это слезы...": жена Виктора Павлика внезапно заговорила о втором ребенке
Знай
2025-05-04T16:51:38Z
София Ротару продала элитную недвижимость в Москве: насколько продешевила певица
Знай
2025-05-04T04:51:29Z
Под заснеженной горой может скрываться вход в "мир пришельцев": документы ЦРУ
Фокус
2025-05-11T16:51:58Z
Украинки не планируют возвращаться домой после войны: результаты опроса
Comments UA
2025-05-07T22:27:31Z
На каком расстоянии от забора можно сажать дерево в Украине
UAToday
2025-04-29T17:27:25Z
Пенсионерам выплатят специальные надбавки: какие суммы обещают
Знай
2025-05-03T15:30:37Z
Этот день может лишить вас удачи: чего нельзя делать 12 мая
Telegraf
2025-05-11T21:21:47Z
Уроки языка: можно ли сказать «освіжаючий» на украинском
ZN UA
2025-05-11T21:04:28Z
Жители российского города дрались за кашу возле «поезда победы»
Корреспондент
2025-05-03T17:18:22Z
Делал селфи: Зеленский вышел в центр Киева и фотографировался с людьми, — соцсети
Фокус
2025-05-07T18:18:33Z
Почему нельзя сплетничать 5 мая и что нужно высадить в огороде сгеодня: приметы и запреты на Ирины
Знай
2025-05-05T05:46:16Z
Завтрак для женщин: что должно быть в рационе каждой
Gazeta UA
2025-05-09T21:39:52Z
7 важных открытий о том, как алкоголь влияет на наше тело
UAToday
2025-05-06T17:28:03Z
Ученые открыли редкую мутацию, которая позволяет высыпаться всего за 4 часа
Факти ICTV
2025-05-11T09:30:52Z
Что лучше для здоровья — горчица или кетчуп: врач дала окончательный ответ
UAToday
2025-05-04T12:03:37Z
Победила генетику ради будущего: женщина, больная редким заболеванием, родила здорового ребенка
Фокус
2025-05-11T20:06:58Z
Что произойдет, если регулярно поздно ужинать
Gazeta UA
2025-05-11T17:51:13Z
Можно ли принимать душ во время простуды? Правила, о которых вы не задумываетесь, а зря
Знай
2025-05-11T14:51:14Z
Как безопасно вытащить клеща: пошаговая инструкция, профилактика и советы
VGorode
2025-05-11T11:39:33Z
Что произойдет с ногтями, если пить коровье молоко каждый день
Gazeta UA
2025-05-11T11:15:49Z
Учительница физики из Прикарпатья получила десять лет заключения за распространение наркотиков
Апостроф
2025-05-07T15:33:41Z
Над Москвой гремят взрывы
Корреспондент
2025-05-07T09:07:24Z
В Запорожье возросло число травмированных. В ГСЧС показали последствия атаки 6 мая
ZN UA
2025-05-07T04:45:58Z
Массированная атака РФ на Запорожье: количество раненых резко возросло
Comments UA
2025-05-02T04:27:11Z
В России рухнула "Спасская башня" и придавила женщину. ВИДЕО
Новости Украины
2025-05-11T20:27:55Z
ТЦК лупят с уклонистов миллионы: фиктивные повестки, "обновление данных", служба по блату
Знай
2025-05-11T19:30:36Z
Жуткая находка в краковском общежитии: погибли двое украинцев
Telegraf
2025-05-11T12:27:41Z
Индия возобновила пропуск воды через плотину на границе с Пакистаном
Корреспондент
2025-05-11T10:45:10Z
РФ атаковала Киевскую область: пострадал мужчина
Корреспондент
2025-05-11T06:46:32Z
Пенсии заморожены, но не навсегда: власти назвали условия для повышения
Знай
2025-05-03T14:30:07Z
Бычки, сардины и шпроты переходят в категорию деликатесов: как изменились цены
Знай
2025-04-28T03:52:35Z
Сделка по минералам с США: в каких регионах Украины есть залежи редкоземельных металлов
Хвиля
2025-05-11T21:15:17Z
В Украине смягчили валютные ограничения: что изменится для граждан и бизнеса
Хвиля
2025-05-11T19:46:24Z
На рынках вводятся усиленные проверки: теперь действуют жесткие правила
Знай
2025-05-11T17:12:05Z
С 1 июля в украинской электросети повысят напряжение до 230 В: что будет с электроприборами
UAToday
2025-05-11T16:36:59Z
Пока россияне за 23 км: в Краматорске потратят миллионы гривен на дороги
Telegraf
2025-05-11T16:30:10Z
В Беларуси появился дефицит "символа национальной идентичности" - картофеля
ZN UA
2025-05-11T15:19:56Z
РФ постепенно нивелирует преимущество Украины в дронах: FT предупреждает о переломном моменте в войне технологий
TSN
2025-05-11T13:34:27Z
Остаемся без еды: Украину накроет опасная жара и засуха уже летом, что обещает прогноз погоды
Знай
2025-05-11T04:30:41Z
В России жалуются на массированную атаку БПЛА
Корреспондент
2025-05-06T06:39:54Z
Владелец украинских издательств "Кредо" и "Беби Бук" торгует детскими книгами в рф: теперь еще и бизнесмен в "ДНР"
Знай
2025-04-28T07:00:08Z
В Киеве прохладно и сыро: синоптики обновили прогноз на субботу
Gazeta UA
2025-05-10T03:24:36Z
В Рыльске разбомблен пункт дислокации 40-ой бригады морпехов РФ. ВИДЕО
Новости Украины
2025-05-11T19:45:25Z
Ситуация на фронте на вечер 11 мая 2025 года
UAToday
2025-05-11T18:36:59Z
Новое наступление ВСУ? Бои в Курской области
Корреспондент
2025-05-05T19:10:27Z
Украинцев ждет аномальное лето: рекордная жара, ливни, ураганы и угроза опустынивания
Знай
2025-05-11T18:30:55Z
Фермерам приготовиться: синоптик рассказал, где и когда еще в Украине ждать морозов
Telegraf
2025-05-11T18:18:55Z
Водителям объяснили, чем грозит авто добавление спирта в бензин
Хвиля
2025-05-04T09:15:41Z
На складе Tesla накоплено более 10 тысяч непроданных пикапов Cybertruck
Корреспондент
2025-05-07T17:39:20Z
Шлем пилота Формулы 1 продан за рекордную сумму
Корреспондент
2025-04-29T20:45:46Z
Кроссовер для активного водителя: тест-драйв нового Ford Puma
Фокус
2025-05-11T10:57:41Z
Металл против времени: два способа победить ржавчину на машине
Знай
2025-05-11T07:51:29Z
Снаружи конфетка, а внутри - бутафория? Автозапчасть Xiaomi оказалась не топ за свои деньги
Знай
2025-05-11T03:51:35Z
Может появиться в Украине: старшего брата Renault Duster впервые заметили на дорогах
Фокус
2025-05-10T16:00:54Z
Гонщики Формулы-1 проехались по Майами на машинках из LEGO: строили более 20 тысячи часов
Знай
2025-05-10T10:51:39Z
В Китае производят дешевые электрифицированные копии Bentley Bentayga за $2500
Фокус
2025-05-10T09:51:20Z
Муравьи исчезнут с участка раз и навсегда: просто смешайте сахар с этим средством
Telegraf
2025-04-29T18:51:11Z
Покупка ранних овощей: что нужно знать, чтобы не принести домой "нитратную бомбу"
Знай
2025-05-01T19:51:29Z
Туристы случайно нашли 7-килограммовый клад золота и серебра в горах Чехии
Апостроф
2025-05-01T14:21:11Z
Китайский гороскоп на май 2025 года: время перемен и внутреннего роста, кому из знаков нужно готовиться
Знай
2025-05-01T19:30:32Z
Секреты идеального утюга: как избавиться от накипи быстро и без нервов
Знай
2025-05-11T20:51:46Z
Волшебство лимона: как вернуть белый цвет и мягкость полотенцам без химии
Знай
2025-05-11T19:51:46Z
Больше чем семья: ученые узнали, какой тип людей считает своих партнеров лучшими друзьями
Фокус
2025-05-11T18:57:36Z
Не монстр и не золото: камера зафиксировала тревожную находку на дне океана
Фокус
2025-05-11T17:45:39Z
Лови момент: три знака, которым эта неделя подарит много денег и супер-возможностей
Gazeta UA
2025-05-11T17:09:30Z
Microsoft объяснила подорожание новых игр для Xbox Series X|S
GameMag
2025-05-04T17:16:09Z
Эксперты Digital Foundry: PlayStation 6 должна получить как минимум 24 ГБ ОЗУ
GameMag
2025-05-11T20:40:29Z
Как правильно удалять приложения на Android, чтобы не засорять память: инструкция
Gazeta UA
2025-05-11T20:37:38Z
Игровая стабильность: Обзор ноутбука MAIBENBEN Typhoon X16D
GameMag
2025-05-11T20:37:17Z
Grand Theft Auto VI уже 7 лет находится в разработке
GameMag
2025-05-11T20:07:02Z
Авторы Tekken 8 рассказали о втором сезоне — в файтинг вернётся Факумрам
GameMag
2025-05-11T19:40:29Z
Фанаты вычислили возможный тизер Resident Evil 9 в праздничном видео от Capcom
Знай
2025-05-11T18:51:25Z
Создатели Ori оказались на грани закрытия — No Rest for the Wicked провалилась на старте
GameMag
2025-05-11T18:49:33Z
Инсайдер: Sony готовит апскейлер PSSR 2 для PlayStation 5 Pro, который позволит запускать игры в 4К при 120 FPS
GameMag
2025-05-11T18:43:05Z
Гандбольное Евро-2026: Украина все-таки проходит на турнир
Корреспондент
2025-05-11T19:27:20Z
Талибан запретил игру в шахматы в Афганистане как "греховное деяние"
ZN UA
2025-05-11T17:21:59Z
Талибы запретили в Афганистане шахматы
UAToday
2025-05-11T16:36:21Z
"Барселона" в зрелищном Эль-Класико обыграла "Реал"
ZN UA
2025-05-11T16:34:41Z
Есть на видео: в бою с Суаресом Наваррете получил рассечение прямо от удара
Корреспондент
2025-05-11T16:01:15Z
Фрэнк Уоррен: Если Фьюри вернется, от этого бокс только выиграет
Корреспондент
2025-05-11T15:27:07Z
Капитан залечивает травмы: Интер серьезно готовится к финалу ЛЧ
Корреспондент
2025-05-11T15:24:08Z
Бой Барриос-Пакьяо: президент WBC разъясняет причины санкционирования боя
Корреспондент
2025-05-11T15:21:41Z
Манчестер Юнайтед удруге за сезон поступився Вест Гему
Football.ua
2025-05-11T15:19:20Z