![Одним ударом — усіх командирів: ЗСУ знищили штаб ЗС РФ у Селидовому](https://thumbor.my.ua/zzQcA70kmAXCQsZit8Z3pToA4As=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2Fba0df73faedf924e5282137f98d18a1c.jpg)
Одним ударом — усіх командирів: ЗСУ знищили штаб ЗС РФ у Селидовому
Штаб російських окупантів знищено точним ударом Сил оборони України. Мова може йти про загибель командирів 35-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади.
Після вдалого удару Збройних сил України по цілях в окупованому Селидовому стало відомо про загибель командирів. Про це повідомив український військовий кореспондент Андрій Цаплієнко.
Коли саме було завдано удару, не уточнюється. Журналіст показав фрагмент листування, у якому йдеться про ліквідацію всіх командирів 35-ї бригади ЗС РФ.
"У нашій бригаді траур. З життя пішли наші командири… Одним разом усіх. Весь штаб", — ідеться в тексті листування.
Також опубліковано фото прильоту по будівлі, де дислокувався штаб росіян. Вибух був досить потужним, постраждали навіть будинки в окрузі.
Зазначимо, що мова може йти про командирів 35-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади. Місце постійної дислокації підрозділу — Алтайський край Росії.
Нагадаємо, українські військові раніше говорили, що Селидове захищали близько 60 солдатів. ЗС РФ досить швидко оточили їх і довелося відступати.
Міноборони РФ удень 7 лютого заявило про повну окупацію Торецька. Однак українська ОСУВ "Хортиця" спростувала це і заявила про продовження боїв у міській забудові.