MY.UAНовини
Зараз не час для надмірних розкошів: Павло Зібров про гонорари, критику та дружину
Зараз не час для надмірних розкошів: Павло Зібров про гонорари, критику та дружину

Зараз не час для надмірних розкошів: Павло Зібров про гонорари, критику та дружину

Павло Зібров поділився своїми творчими планами та розкрив секрет міцного шлюбу.

В інтерв'ю Главредувідомий український співак Павло Зібров розповів, як ставиться до сучасної музики та які нові перспективи відкриваються для молодих артистів. Павло Миколайович також зізнався, яке у нього ставлення до критики та чи заробляє він зараз на приватних заходах.

Співак з нетерпінням чекає на перемогу України та озвучив свої плани — що зробить у першу чергу.

Яка Ваша думка щодо сучасної української музики? Чи є в неї майбутнє? І кого з сучасних виконавців Ви вважаєте справжнім талантом, а кого – просто комерційним продуктом?

За ці три роки війни відбулася масштабна переоцінка цінностей у всіх сферах, яка торкнулася кожного з нас. Яскраво проявилися таланти, а усвідомлення української ідентичності стало невід’ємною частиною нашого життя.

Мене тішить, що україномовний контент вийшов на передній план не лише в Україні, а й за її межами. Прослуховування музики на платформах набуває все більшої популярності, а це, в свою чергу, відкриває нові перспективи для української музики, допомагає їй ширше розповсюджуватися та виходити на міжнародний рівень. З’явилося більше артистів і пісень, а ті, хто раніше залишався в тіні — як молоді виконавці, так і знані митці — зараз розкрилися та досягають великого успіху.

Авжеж, зʼявляються й швидкоплинні проєкти, як було й до війни, вони спалахують на кілька місяців і зникають, бо за ними немає глибини, справжності. Як їжа без смаку чи вода, що не втамовує спрагу — наче слухав, а нічого не залишилося. Я думаю, що слухачів не обманеш і люди самі все бачать та відчувають. Справжня музика живе роками, вона стає частиною "золотого фонду" української пісні. А для цього потрібно дуже багато та плідно працювати.

Я з захопленням підтримую своїх колег, слідкую за їх творчим шляхом, вболіваю і щиро радію успіхам. Звісно, є жанри й напрямки, які мені менш близькі, але, як кажуть, на кожен товар знайдеться свій покупець. Головне — це різноманіття, адже коли кожна ніша заповнена, музична сцена стає ще багатшою та цікавішою.

Павло Зібров / фото: пресслужба Павла Зіброва

Серед молодих виконавців, які нещодавно яскраво заявили про себе, мені особисто імпонують — Діма Волканов, Шумей, Домій, Омаргалієва, авжеж, Андрій Кравченко та Анечка Трінчер, з якими випала нагода співпрацювати. Талановиті, яскраві, завжди слідкую та вболіваю. Їхні пісні наповнені історіями, справжніми емоціями, мають цікаві музичні хуки та виразний вокал. Можливо, когось ще пропустив, бо пісень наразі багато й іноді можеш не з першого разу запамʼятати виконавця. Але впевнений, з часом, ще багато артистів будуть набирати оберти та покажуть себе в повній красі!

Чи готуєте Ви нову пісню, яка здатна "струснути" слухачів і перевизначити музичні стандарти?

Зараз, під час війни, складно щось прогнозувати, адже митці так чи інакше відчувають вплив подій навколо. Поки що я не ставлю перед собою мету "струснути" слухачів чи перевизначити музичні стандарти — ця дорога зараз належить молодим, і я з захопленням спостерігаю за їхніми сміливими творчими експериментами, надихаюсь та захоплююсь. Я ж залишаюся вірним своєму стилю, хоча не виключаю певних нових творчих експериментів у його межах. Якщо на горизонті з’явиться дійсно цікавий матеріал, який мене надихне, то чому б і ні?

Ви часто працювали в жанрі лірики, чого чекати далі ?

Лірична музика завжди зачіпає найтонші струни душі, і, безумовно, у репертуарі кожного виконавця вона займає особливе місце. Для мене лірика — це не лише про кохання, а й про глибокі почуття до рідної землі, дітей, про громадянські переживання та любов до України. Це той жанр, де справжня поезія поєднується з емоціями, де можна передати всю силу голосу, натягуючи струни почуттів та переживань, як тятива лука. Мені здається, що в цьому я органічний і відчуваю добре те, що роблю.

Але, окрім лірики, у моєму репертуарі завжди були і є й більш динамічні, танцювальні пісні-хіти. Вони задають піднесений настрій, додають легкості та енергії. У складні часи вони теж дуже потрібні людям, вселяють віру та надію.

Надалі я буду працювати у своєму стилі, залишаючись вірним власному творчому почерку. Як композитор, я пишу музику, коли приходить натхнення, і наразі воно веде мене в ліричному напрямку. Повторюся, багато подій проходять крізь серце, залишаючи слід у творчості. Проте, коли з’являється інший настрій, народжуються й зовсім інші пісні. Усе залежить від натхнення чи матеріалу, який мені пропонують. Зараз мені цікаво експериментувати, і я хочу додати симфонічних звучань у свої нові мелодії, тож працюю над цим.

Як зараз з корпоративами та приватними заходами? Чи за три роки повномасштабної війни змінилась ситуація, адже більшість заходів зараз спрямовані на благодійність?

Благодійні концерти для наших воїнів, поранених, у реабілітаційних центрах, дітей, літніх людей чи переселенців для мене стоять на першому місці в концертному графіку, адже музика може підтримати, додати сил і віри в перемогу. Можливо, не все можна показувати в соцмережах, але ми дійсно багато їздимо, підтримуємо, допомагаємо.

Павло Зібров / фото: пресслужба Павла Зіброва

Щодо приватних заходів, то їх, безумовно, стало менше ніж до повномасштабної війни. Люди рідше дозволяють собі святкування та великі витрати, а тепер розуміють, що зараз не час для надмірних розкошів. Проте життя триває — люди одружуються, відзначають важливі моменти, як це було завжди, навіть у найскладніші часи, тому робота є, просто все стало не таким масштабним. Я впевнений, що після нашої перемоги все повернеться на свої місця, і ми ще відчуємо справжню хвилю радості й великих свят.

Ви вже 30 років разом з Мариною Володимирівною – поділіться, будь ласка, в чому секрет Вашої незламної любові? Чи існують компроміси, про які ніхто не знає, але які допомагають тримати шлюб на плаву?

30 років разом із Мариною — це більше, ніж просто спільне життя.

Головне — ми дивимося в одному напрямку, маємо спільну справу, яка об’єднує нас уже три десятиліття. Марина — мій перший помічник, надійна опора і найближча людина. Разом ми створили перший приватний театр пісні — Театр пісні Павла Зіброва. Для цього вона колись залишила престижну роботу й поринула у світ шоу-бізнесу, щоб іти поруч зі мною.

Марина — це дружина, мама, керівник, порадник і натхненниця в одній особі. Ми цікаві одне одному, нам є що розділяти, про що мріяти й над чим працювати разом.

Наш девіз — як тато скаже, так по-маминому й буде. Насправді у нас дуже легка атмосфера, багато жартуємо і живемо з гумором. Ми віримо, що сміх — це не тільки чудовий спосіб підняти настрій, а й ефективний метод розв’язати будь-які проблеми. Проте, найголовніше — це те, що ми завжди говоримо один з одним. Це основа наших стосунків. Кожен має право висловити свою думку, і ми не звикли замовчувати важливі питання. У нас немає практики довго ображатися чи носити образи. Це не про нас. Ми намагаємось одразу вирішувати питання, не відкладаючи на потім. Саме в цьому, напевно, і є секрет нашої гармонії.

Як Ваш досвід і кар’єра впливають на Ваші погляди щодо політичних і соціальних змін в Україні?

Мій досвід і кар’єра, безумовно, впливають на моє бачення політичних та соціальних змін в Україні. Я усвідомлюю свою відповідальність, як народного артиста, професора, людини, яка вже майже 40 років на сцені. Моє слово має вагу, і важливо не лише те, що я співаю, а й де, для кого і про що. Висловлювання публічної людини можуть як підтримати когось, так і зашкодити, тому я завжди відповідально ставлюся до своїх інтерв’ю та висловів.

Я ніколи не продавався за гроші й не підтримував політиків, якщо їхні погляди чи дії суперечили моїм переконанням. Наприклад, під час однієї з виборчих кампаній мені пропонували чималі гонорари за участь у заходах на підтримку влади, яка тоді була при кермі. Але я відмовився, бо не хотів асоціювати своє ім’я з тим, у що не вірив. Мій імідж і репутація — це те, що я будував усе життя, і я ніколи не дозволю зруйнувати це заради швидкої вигоди.

Як Ви сприймаєте критику – чи є вона для Вас поштовхом до змін, чи навпаки, Ви відчуваєте тиск і обмеження через очікування публіки?

Критику сприймаю спокійно. Вона може бути конструктивною і допомагати зростати, а може бути просто безпідставним хейтом, який не має жодної цінності. Важливо вміти фільтрувати ці речі. Я завжди прислухаюся до думок, але лише тоді, коли вони мають аргументовану основу й можуть дійсно допомогти вдосконалити творчість.

Буває й абсурдна критика — наприклад, щодо мого довгого волосся чи кольору волосся. Але це справа смаку, і я ніколи не прагнув усім догодити. Головне — залишатися собою.

Павло Зібров / фото: пресслужба Павла Зіброва

Якщо мені не подобається пісня, я її не беру в репертуар, якщо не відчуваю текст — не сідаю за музику. Якщо мені некомфортно працювати з кимось, я просто не співпрацюю.

Моя аудиторія завжди була відданою, і з роками вона лише розширюється. Зараз на мої концерти приходять не тільки ті, хто слухав мене десятиліттями, а й молодь 18–30 років, діти (наймолодшому шанувальнику 2,5 роки) . Це тішить, адже музика об’єднує покоління. Тож ніяких обмежень у творчості я не відчуваю — навпаки, є свобода й натхнення рухатися далі.

Пригадайте, будь ласка, кому першому зателефонували 24 лютого 2022 року, про що була ця розмова?

Я подзвонив своєму рідному старшому братові Володимиру. Він військовий, живе в Києві. Ми обмінялися першими емоціями — страхом, болем, шоком від того, що відбувається. Паніка була, безумовно, але водночас потрібно було зібратися з думками й зрозуміти, що робити далі.

Після цієї розмови ми разом із сім’єю почали телефонувати всім близьким і друзям, запитувати, як вони, чи в безпеці, чи потрібно виїжджати. Ми самі тоді були не в Києві, а в селі під містом, але вся наша увага була прикута до новин. Телевізор, телефон, знову телефон, знову телевізор — усе здавалося сюрреалістичним. Це був день, коли час ніби зупинився, а разом із ним і весь звичний світ.

Що зробите першим, коли дізнаєтесь про перемогу України?

Коли дізнаюся про перемогу України, перш за все зберуся з рідними та друзями, щоб разом відсвяткувати. Ми будемо обійматися, співати, дзвонити один одному, ділитися радістю. Але у серці залишиться смуток, адже ця свобода дісталася нам надто дорогою ціною.

Я, як і весь український народ, чекаю цього дня, коли життя знову стане повноцінним, а музика — світлою й мажорною. Хочу, щоб після всіх випробувань знову звучали пісні радості, надії й любові.

А ще — великий тур Україною. Разом із командою та всіма, хто наближав перемогу, поїдемо дарувати людям музику й підтримку. Після війни на нас чекає ще багато важливих справ.

Хто такий Павло Зібров?

Павло Зібров - український співак, композитор, Народний артист України. Написав понад 500 пісень для себе та інших артистів. За свою кар'єру випустив 15 альбомів і більше 20 кліпів. На великій сцені з 1986 року.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Магнитные бури: прогноз на выходные, 8-9 февраля
UAToday
2025-02-07T20:48:51Z
Grand Theft Auto V разошлась тиражом в 210 миллионов копий, Red Dead Redemption 2 — 70 миллионов копий
GameMag
2025-02-07T20:07:17Z
Ремейк Amerzone: The Explorer's Legacy выйдет 24 апреля — это первая игра создателя Syberia
GameMag
2025-02-07T20:00:20Z
Слух: На следующей неделе представят обновлённую Rainbow Six Siege
GameMag
2025-02-07T19:55:50Z
Сияли под лучами солнца: археологи нашли уникальное украшение из более 270 000 бусин
Фокус
2025-02-07T19:12:31Z
"Я схватился за голову": Сюхэй Ёсида рассказал о самых напряженных моментах на посту главы PlayStation Studios
GameMag
2025-02-07T17:31:44Z
Ранее их не исследовали: ученые раскрыли новые тайны погребальных практик Древнего Египта
Фокус
2025-02-07T17:21:31Z
Уловки бешеного пса: Представлен сюжетный трейлер Like a Dragon: Pirate Yakuza in Hawaii
GameMag
2025-02-07T17:19:59Z
Не только генерирует, но и хранит энергию: создана необычная солнечная батарея
Фокус
2025-02-07T17:01:39Z
Как накормить всю семью на 70 гривен: роскошный рецепт, если у вас есть картофель и яйцо
Telegraf
2025-02-07T21:06:46Z
Дешево и красиво: топ-пять идей валентинок своими руками за "три копейки"
Telegraf
2025-02-07T20:33:54Z
Жить в Германии можно дешевле, но готовы ли вы к такому: реальные цифры и лайфхаки беженцам
Знай
2025-02-07T19:21:29Z
Гороскоп для знаков зодиака на выходные 8-9 февраля 2025 года
Корреспондент
2025-02-07T18:57:16Z
Хобби долгожителей, которое снижает вес и продлевает жизнь: интересные результаты исследований
TSN
2025-02-07T18:09:42Z
Пиццу можно приготовить вообще без теста: нереально сытный рецепт Кальцоне
Telegraf
2025-02-07T18:00:38Z
Домашний батон: как легко приготовить ароматную домашнюю выпечку
Фокус
2025-02-07T16:42:53Z
Три знака Зодиака, которым стоит быть осторожнее на выходных 8-9 февраля 2025 года
Фокус
2025-02-07T16:36:25Z
Как постирать зимнюю одежду и не испортить ее
Знай
2025-02-07T15:51:46Z
"Сотрудники ТЦК убили парня": что говорят в полиции
Comments UA
2025-02-07T20:45:03Z
Нападение подростков на юношу в Киеве: четырем участникам избиения сообщили о подозрении
Апостроф
2025-02-07T20:33:42Z
Бронирование работника, находящегося в розыске ТЦК: юристы рассказали о такой возможности
Политека
2025-02-07T19:27:36Z
Пьяный украинец вызвал скорую жене, запер медиков дома и ушел
Знай
2025-02-07T18:51:49Z
Самолет упал на автобус с пассажирами: ВИДЕО с самой оживленной трассы
Новости Украины
2025-02-07T18:51:48Z
Смерть мужчины во время прохождения ВВК в Черновцах: омбудсмен устроит проверку
Апостроф
2025-02-07T18:48:08Z
В Брюсселе четвертая стрельба за неделю, есть погибший
Корреспондент
2025-02-07T17:36:49Z
В Швеции назвали имя мужчины, устроившего стрельбу в школе: что о нем известно
TSN
2025-02-07T17:21:27Z
Нацполиция разоблачила "криминальные сходки" в Криворожской колонии
Корреспондент
2025-02-07T17:03:46Z
Вечный злодей-сердцеед и красавица с родословной: непростая история любви Андре Агасси и Штеффи Граф
Marie Claire
2025-02-07T19:01:18Z
Станкевич выиграл первую за три года медаль на этапе Кубка мира по фехтован
Корреспондент
2025-02-07T19:00:12Z
"Шахтер" оформил первый зимний трансфер
ZN UA
2025-02-07T18:25:44Z
Чисора - Валлин: букмекеры не верят в успех друга Усика
Telegraf
2025-02-07T15:33:19Z
Экс-игрока Милана уволили с должности тренера и восстановили в тот же день
Корреспондент
2025-02-07T15:21:49Z
Мужская сборная Украины по биатлону объявила состав на чемпионат мира-2025
TSN
2025-02-07T13:36:31Z
Наставник Ливерпуля высказался о шансах на исторический квадрупл
Корреспондент
2025-02-07T13:33:31Z
Легенда "Реала" и сборной Испании Серхио Рамос нашел новый клуб
TSN
2025-02-07T13:24:25Z
Международная федерация баскетбола продлила отстранение россиян
ZN UA
2025-02-07T12:45:48Z
В Киеве почти на год закроют мост на Дарнице: опубликована схема объезда
Новости Украины
2025-02-07T21:21:34Z
Россияне пошли в наступление на Харьковщине: воины ВСУ откровенно рассказали, что там происходит
TSN
2025-02-07T20:54:30Z
"Земельное дело": суд арестовал заместителя главы КГГА Оленича
Апостроф
2025-02-07T20:06:19Z
"Ударом HIMARS": в Селидово ВСУ уничтожили весь командный состав 35-й бригады оккупантов
Апостроф
2025-02-07T20:00:49Z
Торецк держится: в Deep State опровергли заявление противника о захвате города. ВИДЕО
Новости Украины
2025-02-07T19:57:25Z
Воздушная тревога в Киеве и области: что грозит столице
TSN
2025-02-07T19:48:21Z
Одним ударом — всех командиров: ВСУ уничтожили штаб ВС РФ в Селидово
Фокус
2025-02-07T19:42:07Z
В Украину заглянул атмосферный фронт: когда и где будет до -12
Telegraf
2025-02-07T19:15:34Z
Зеленский заявил о новых корейских штурмах и бешеных потерях: что происходит в Курской области
Comments UA
2025-02-07T19:00:29Z
Бывшая студентка обвинила Михаила Поплавского в сексуальных домогательствах
Апостроф
2025-02-07T20:06:09Z
Возрождение Баффи: что известно о перезапуске легенды и возможное участие Сары Мишель Геллар
Знай
2025-02-07T19:51:14Z
"Евровидение-2025": букмекеры назвали вероятного победителя нацотбора
TSN
2025-02-07T19:49:24Z
Минус 10 лет без уколов: стилист раскрыла секрет омолаживающей одежды для женщин 60+
Знай
2025-02-07T17:51:50Z
Русская песня "Сигма Бой" стала вирусной и в Украине. Почему ее лучше не слушать
Telegraf
2025-02-07T17:09:36Z
Победительница "Холостяка-13" ответила, сможет ли возобновить отношения с "Тереном"
Gazeta UA
2025-02-07T17:09:28Z
Лесик впервые после остановки сердца вышел на сцену: как выглядит бывший участник группы "Дзидзьо"
TSN
2025-02-07T16:48:51Z
"Измена от девушки, которую любил": актер-военный Девизоров впервые назвал причину развода
Фокус
2025-02-07T16:09:59Z
Канье Уэст призывает освободить P. Diddy и снова провоцирует скандал
Корреспондент
2025-02-07T16:00:18Z
Всю жизнь помогал людям: 80-летний Ван Ваньлинь из Китая спас более 700 детей
Фокус
2025-02-07T21:15:42Z
Хронические болезни спасут от мобилизации: обновили перечень диагнозов, с которыми не примут в армию
Знай
2025-02-07T21:12:41Z
Освобожденный из плена воин рассказал, как поддержать военных ВСУ в российских тюрьмах
TSN
2025-02-07T21:06:30Z
В ТЦК и воинских частях усилили охрану на фоне волны подрывов
UAToday
2025-02-07T20:48:44Z
Забронированные медики гражданских медучреждений могут быть разбронированы по запросу Минобороны и Командования медсил
UAToday
2025-02-07T20:48:22Z
Армия РФ использует детей как "живой щит": шокирующие подробности
Comments UA
2025-02-07T20:45:42Z
Существует несколько причин: в каких случаях может быть аннулирована отсрочка от мобилизации
Фокус
2025-02-07T20:36:30Z
Черная вдова Лили Сафра: фантастическая история долларовой миллиардерши, чье имя носит галерея в Лувре
Marie Claire
2025-02-07T20:31:02Z
Женщин призывают рожать 5-7 детей: без этого не спастись
Знай
2025-02-07T20:30:41Z
Не шоколад и не зефир: нутрициологи назвали самые полезные сладости, которые можно есть каждый день
TSN
2025-02-07T17:21:04Z
Повышают риск диабета в разы: ученые назвали напитки, приводящие к развитию болезни
Фокус
2025-02-07T15:51:32Z
Компрессионные гольфы - защита и здоровье ног
Gazeta UA
2025-02-07T15:24:25Z
Женщина ежедневно ест только мясо: как изменилось ее самочувствие и тело за это время
Фокус
2025-02-07T14:57:01Z
Врачи потеряют бронь и пойдут в ВСУ: какие специалисты нужны армии
Фокус
2025-02-07T14:21:42Z
Будут решения, которые снизят цены на лекарства в аптеках, - Екатерина Котенкова
Знай
2025-02-07T14:21:03Z
Можно ли котам давать тунец в собственном соку: окончательный ответ ветеринаров
TSN
2025-02-07T13:39:19Z
Черви защитят наш кишечник: ученые использовали их для борьбы с его воспалением
Фокус
2025-02-07T12:51:35Z
Как убрать жир на животе: названы главные секреты
UAToday
2025-02-07T12:45:19Z
От урана до лития: Зеленский рассказал о "козырях" Украины в партнерстве с США
Хвиля
2025-02-07T21:15:34Z
Нобелевский лауреат спрогнозировал полное обесценивание биткоина за 10 лет
Gazeta UA
2025-02-07T21:01:52Z
В Украине значительно уменьшат некоторые пенсии: кого точно коснется
Фокус
2025-02-07T20:15:17Z
За кило "домашнего" берут 280 грн: супермаркеты изменили ценники сала, яиц и сарделек
Знай
2025-02-07T20:12:34Z
Украинцам рассказали про цены на мобильную связь и коммуналку: как подорожают ключевые услуги в 2025 году
Хвиля
2025-02-07T19:45:06Z
Американцы массово скупают итальянское вино: в чем причина
TSN
2025-02-07T18:51:10Z
Верховный суд отказался отменить приватизацию Укртелекома
Лига
2025-02-07T18:30:16Z
"єОселя": Федоров сказал, сколько кредитов получили украинцы
Gazeta UA
2025-02-07T18:18:28Z
Зеленский отчитался о рекордных объемах морского экспорта Украины
Хвиля
2025-02-07T18:12:55Z
Зимой электромобили теряют до 37% заряда – но не все: какие кары не боятся холода
Знай
2025-02-07T20:51:16Z
Эксперты объяснили, что произойдет, если заправить машину бензином с высоким октановым числом
UAToday
2025-02-07T20:48:24Z
От создателя "Мивины": представлен дешевый электрокар с запасом хода 180 км
Фокус
2025-02-07T16:36:44Z
Необычный мотоцикл Honda в заводской коробке продали за $200 000
Фокус
2025-02-07T14:42:55Z
Культовая капсула времени: найден редкий 23-летний Nissan с пробегом 360 км
Фокус
2025-02-07T11:36:22Z
Еще с заводскими наклейками: в Киеве заметили новейшую Skoda Superb 2025, вот он - флагман
Знай
2025-02-07T09:51:55Z
В Украине появится самый дешевый электрокроссовер Kia: подробности и цены
Фокус
2025-02-07T09:30:42Z
Новейший спорткар BMW за $225 000 разбили во время журналистского тест-драйва
Фокус
2025-02-07T08:36:39Z
ArcelorMittal инвестирует в новый завод в Алабаме
Корреспондент
2025-02-06T19:09:42Z
«Зло долго продолжаться не может»: Даниил Яневский рассказал о ростках новой политической системы в Украине
Знай
2025-02-07T21:21:11Z
"Это очень интересно для администрации Трампа": Зеленский рассказал, что Украина может предложить США
TSN
2025-02-07T20:54:34Z
Венгрия может повторить "финт" Трампа: у Обана сделали заявление
Новости Украины
2025-02-07T20:54:04Z
Российское командование срочно вернуло на фронт солдат КНДР: что известно
Новости Украины
2025-02-07T20:39:58Z
Трамп должен задушить Путина: что говорят в России
Comments UA
2025-02-07T20:18:20Z
Ударная группировка Беларуси на границе с Украиной: что говорят пограничники
Новости Украины
2025-02-07T20:18:10Z
В материалах, изъятых по делу Комарницкого, могут быть разговоры топ-чиновников "Слуги народа": СМИ
Comments UA
2025-02-07T20:12:52Z
Путину рисуют оптимистическую картинку: где у РФ плохие дела
Comments UA
2025-02-07T19:57:24Z
США требуют выборов: как Украине не поддаться на провокацию
Comments UA
2025-02-07T19:45:54Z