MY.UAНовини
Ціни на квартири у Києві, Львові та Одесі шокують: за скільки можна купити житло у 2025 році
Ціни на квартири у Києві, Львові та Одесі шокують: за скільки можна купити житло у 2025 році

Ціни на квартири у Києві, Львові та Одесі шокують: за скільки можна купити житло у 2025 році

Нерухомість дорожчає.

Ціни на ринку нерухомості знову б’ють рекорди. Експерти прогнозують чергове здорожчання. Чого чекати на ринку і що буде з цінами, чи дійсно вони злетять до небес? Чи вигідно купувати через “єОселю” та на яке житло найбільший попит?

Усі деталі – дивіться в ексклюзиві TSN.UA.

Що по квартирам?

Протягом минулого року попит на купівлю нерухомості тримався завдяки державним програмам. Вартість житла збільшилась по всій країні, за винятком східних областей – як на первинці, так і на вторинці. Ринок оренди почувався найліпше: попит зростав, відповідно зростали і орендні ставки. Однак, прогнозують деякі експерти прогнозують чергове здорожчання цін на оренду і купівлю нерухомості аж до 25% 2025-го. Олена Бондарук, експертка з нерухомості з 28-річним досвідом, засновниця агентства нерухомості, запевняє, що на ринок нерухомості сьогодні впливає два основні фактори. Це стан економіки.

На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: "ЦІНИ НА КВАРТИРИ у Києві, Львові та Одесі шокують! За скільки можна купити житло у 2025-му?"

А оскільки Україна майже три роки перебуває в стані війни, все, що відбувається на фронті, також відображається і на попиті, і на цінах.

"Завдяки державним програмам минулого року попит на нерухомість в Києві та всій Україні залишався на високому рівні. Ринок був активним, а території, віддалені від прифронтових, не страждали від нестачі покупців.”

Як змінилися ціни

Ціни зросли, але несуттєво. За словами Олени Бондарук, сьогодні вони залишаються стабільними, а причин панікувати і швидко скупати нерухомість немає. Експерта розповіла скільки ж коштує 1-кімнатна квартира на вторинному ринку:

"Місто Київ – 87 654 $ Львівська область – 72 611 $ Закарпатська – 69 278 $ Вінницька – 53 897 $ Івано-Франківська – 52 522 $ Рівненська – 50 629 $ Волинська – 48 420 $ Чернівецька – 47 921 $ Одеська – 45 399 $ Житомирська – 44 880 $ Черкаська – 44 325 $ Київська – 42 290 $ Тернопільська – 41 632 $ Дніпропетровська – 39 629 $ Хмельницька – 38 860 $ Полтавська – 35 526 $ Чернігівська – 35 200 $ Кіровоградська – 28 969 $ Харківська – 25 511 $ Миколаївська – 22 422 $ Сумська – 22 149 $ Запорізька – 19 733 $ Херсонська – 13 800 $.

Крім економічної ситуації, ринок вторинної нерухомості залежить від ринку первинної нерухомості. Якщо ціни на первинці піднімаються, то на ліквідні об'єкти на вторинці ціни також ростуть.

“Якщо брати економ сегмент – це старі забудови 50-60-х років, так звані “хрущівки”, то ціни на них не ростуть, вони стабільні. Навіть можна сказати, що ціни на них впали. Що стосується сучасних будинків, не новобудов, а 2000-2010 року забудови, вони більш-менш затребувані. Більшим попитом користуються квартири з сучасними ремонтами. Це не те, що робили 20 років тому. Це продається і по більш високій ціні. Тому, може, деякі дивляться, що є об'єкти, скажімо, по ціні вище трошки ринку і думають, що це якась тенденція. Тенденції наростання немає.”

Куди українці побоюються вкладати кошти

За її словами, активний попит є на новобудови, які вже здані в експлуатацію, куди ось-ось можна заходити, робити ремонт та заселятися.  Водночас на етапі фундаменту, в процесі будівництва, попит значно менший. Експертка пояснює: сьогодні багато людей вичікують і готові переплачувати гроші за квадратний метр.

“Стабільність, безпека їхніх коштів для них більш важлива, чим економія. Якщо раніше всі старались вкладатись в фундамент, і на етапі будівництва третього, четвертого, п'ятого поверхів будинку уже не було однокімнатних квартир – розкупались, то зараз їх можна знайти навіть в уже зданому будинку. Так що немає приводу для переживань тим, хто планує купувати. Можна спокійно вибирати в своєму сегменті квартиру.”

Середня вартість м² в новобудові:

  • в Києві – 1 432 $,
  • у Львівській області – 1 090 $,
  • на Закарпатті – 1 171 $,
  • Вінницька область – 871 $,
  • Івано-Франківська – 858 $,
  • Рівненська – 835 $,
  • Волинська – 806 $,
  • Чернівецька – 956 $,
  • Одеська – 884 $,
  • Житомирська – 704 $,
  • Черкаська – 754 $,
  • Київська – 782 $,
  • Тернопільська – 638 $,
  • Дніпропетровська – 1 076 $,
  • Хмельницька – 656 $,
  • Полтавська – 786 $,
  • Чернігівська – 625 $,
  • Кіровоградська – немає даних,
  • Харківська – 746 $,
  • Миколаївська – 692 $,
  • Сумська – 626 $,
  • Запорізька – 477 $.

Чи вигідно купувати через “єОселю”

Якщо не вистачає коштів придбати власне житло, зараз активно працює державна програма “єОселя”, каже експертка. Втім, спостерігається дефіцит об’єктів, які підпадають під програму. За її словами, зважаючи на здорожчання оренди, можна прорахувати, який перший внесок через “єОселю” вигідно внести, щоб місячний платіж був рівний орендній платі за аналогічну квартиру.

"Але щоб було сума умовно покривала оренду, перший внесок має бути не мінімальний. Ми вже багато разів враховували з з різними бюджетами клієнтам. За програмою “єОселя”, потрібно мати на перший внесок 20%, і 10% – для молоді до 25 років. Якщо візьмемо 20%, то платіж на місяць – тіло кредиту і відсотки – будуть набагато більші, ніж оренда аналогічної квартири. Якщо є можливість внести близько 50%, тоді так. Це дійсно однаково – що купувати квартиру по програмі “єОселя”, що орендувати її.”

Що стосується економсегменту, наприклад, невелика квартира в новобудові з ремонтом – її оренда коштує недешево. Водночас її можна купити за держпрограмою і перекривати тіло кредиту і відсотки – сума буде трохи більшою, ніж оренда аналогічної, втім квартира залишиться у вашій власності.

“Великі квартири, елітний сегмент – там складніше. Там треба набагато більший відсоток першого взносу. І буде ще суттєва доплата суттєва різниці між умовно орендою і витратами по кредиту.”

Які квартири купувати невигідно

Дуже активно сьогодні купують середній сегмент – це однокімнатні, двокімнатні квартири, економ клас і комфорт клас. За словами Олени Бондарук, вони “розлітаються” – тільки виставляють рекламу, а вже покупці готові і йдуть на угоду.  Водночас елітна нерухомість продається довго. Така ж ситуація з квартирами у новобудовах зданих в експлуатацію, але без ремонту.

“Більше попит на квартири з ремонтами. Робити ремонт дуже складно. При інфляції імпортні будівельні матеріали коштують дорожче. Робоча сила коштує дорожче, всі монтажні, будівельні роботи здорожчали. Зараз собівартість ремонту не покривається. Якщо купувати квартиру в новобудові без ремонту і робити його за власні кошти, то виходить набагато дорожче, ніж купити квартиру з ремонтом. Тому на квартири в сучасних будинках з ремонтом великий попит, вони швидко продаються.”

Які квартири і коли знімати вигідніше

Що стосується оренди житла, зимній період не дуже активний і не є показником, пояснює експертка. У всі часи, і до війни, і до пандемії взимку було складніше здати об'єкт в оренду – за ті кошти, які хотілось би власнику. За демпінгу, якщо знизити вартість, звичайно, можна здати і за один день.

“Якщо говорити про ціни на оренду, вони підвищились десь рік тому. От як зросли ціни, і вони залишились більш-менш стабільні. Є певний сегмент, який здорожчав на 15-20%. Це однокімнатні квартири – те, на що більше всього попит. Навіть вигідніше двокімнатну знімати квартиру зараз. За рахунок зниженого попиту вони бувають в одній ціні з однокімнатними. Але люди рахують ще комунальні витрати, тому що опалення взимку набагато дорожче на велику площу."

Що буде з цінами на оренду та купівлю житла

Примітно, що за її словами тенденції та передумов до зростання цін на оренди найближчим часом немає. Те саме стосується і купівлі нерухомості.

“Основний фундамент, що тримає ринок нерухомості, це державні програми, завдяки яким попадають кошти на ринок. Воно все йде по ланцюжку. Люди скористалися, наприклад, програмою “єОселя”. Вони отримали кошти від держави, купили квартиру і ці гроші пішли далі. Тому що, коли людина продала квартиру, вона зазвичай щось купує. Може, в більш сучасному будинку. Ці гроші йдуть далі.”

Якщо державні програми і надалі будуть стабільно працювати, можлива тенденція до зростання ціни. Однак не можна говорити про якийсь суттєвий відсоток – ціни можуть трішки зрости, але не на весь сегмент.

“Ми розуміємо, на що зростає. На що більше попит, на що державні програми фінансують. Це на нове житло, здане в експлуатацію до трьох або десяти років тому. На це попит може зрости і ціни можуть піднятися. А на все інше суттєво ціна не зміниться."

На вартість оренди передусім впливає економічна ситуація в країні, пояснює Олена Бондарук. Якщо відбувається девальвація гривні, інфляція, людина, яка здавала квартиру, і могла жити на ці, наприклад, десять тисяч гривень, то тепер їй не вистачає.

“Кажуть, ну от раніше я за ці десять тисяч могла проживати, а зараз я тільки комуналку перекрию, і в мене залишиться на мінімальні якісь витрати”. Тому люди піднімають ціни.”

Де орендувати квартиру дешевше

Втім, за її словами, на ринку оренди завжди є пропозиції за більш низькою ціною. Якщо немає особливих умов, нового ремонту, певного житлового комплексу або району, завжди можна знайти недорогу квартиру.

"У нас в ЖК, в центрі особливо, є якась складена ціна за аналогічну квартиру. Однокімнатні в новобудові, в сучасному будинку, в ЖК “Французький квартал” – 1100 доларів на місяць середня ціна. Це так звана євродвушка, кухня-вітальня і спальня. І не сильно відрізняється ціна у інших. У когось на 100 доларів дорожче, у когось дешевше. Тому завжди можна знайти аналогічну пропозицію дешевше.”

Зараз зростання цін немає. Що на ринку оренди, що на ринку купівлі – все більш-менш стабільно.

"Побачимо, як буде в нас просуватися ситуація на фронті. Від цього теж залежить. Також у нас дуже залежить ринок від “прильотів”. Тільки якийсь “прильот” у Києві, то попит зменшується і на купівлю, на оренду. Особливо стосується конкретних локацій, якось реагують. Зазвичай, коли продаєш квартиру, якщо був приліт саме в цьому районі десь поруч, то на два місяці можна навіть забути про дзвінки на об'єкт. Забувається з часом, потім знову з'являється попит.”

Які квартири важко здати

Непопулярні квартири великі за площею, каже Олена Бондарук. Це стосується також економсегменту, спальних районів, старих будинків, три-, чотирикімнатних квартир.

“От вони дуже довго здаються і ціни на них часто не відрізняються від двокімнатних. І елітна нерухомість, яка раніше коштувала 2000-3000 доларів на місяць оренда, вона суттєво зараз впала в ціні. Десь вдвоє.”

Незатребувані квартири на високих поверхах через відключення світла. Також більше шукають невеликі площі та квартири, де стоять лічильники тепла – щоб менше платити за комуналку.

“Вони стояли, люди демпінгувати, хто не хотів чекати довго, просто знижували ціни, щоб здати. Низькі поверхи більш затребувані. Навіть зараз уже немає відключень, але все одно люди перестраховуються. Не знають, яка ситуація буде надалі в енергетичному секторі, щоб не бігати потім на 20-й чи на 15-й поверх пішкию Але молодь, яка любить. На все є свій попит, але, звичайно, на низькі поверхи більше бажаючих.”

Наразі вартість оренди 1-кімнатної квартири становить:

  • в Києві – 17 176 грн,
  • Львівська область – 14 116 грн,
  • Дніпропетровська – 13 522 грн,
  • Волинська – 13 519 грн,
  • Черкаська – 13 200 грн,
  • Вінницька – 12 804 грн ,
  • Закарпатська – 12 591 грн,
  • Рівненська – 12 379 грн,
  • Київська – 12 316 грн,
  • Івано-Франківська – 12 135 грн,
  • Полтавська – 11 530 грн,
  • Чернігівська – 11 167 грн,
  • Житомирська – 11 027 грн,
  • Хмельницька – 10 638 грн.
  • Одеська – 8 005 грн,
  • Тернопільська – 7 683 грн,
  • Чернівецька – 7 288 грн,
  • Кіровоградська – 6 750 грн,
  • Запорізька – 6 578 грн,
  • Миколаївська – 6 200 грн,
  • Сумська – 5 250 грн,
  • Харківська – 4 787 грн,
  • Херсонська – 4 000 грн.

Нерухомість за кордоном

Зважаючи на всі ці цифри, останніми роками українці стали активніше купувати житлову нерухомість за кордоном. Зокрема, в Іспанії. Причин тому є кілька. По-перше, це війна проти України. Від початку вторгнення з країни виїхало кілька мільйонів людей, з яких близько 300 000 осіли в Іспанії. Якщо спочатку багато хто орендував житло, то поступово люди стали купувати власну нерухомість. Дехто повернувся в Україну, але забезпечив собі «запасний аеродром». Ще одна причина — бажання зберегти гроші від знецінення. Вартість нерухомості в Іспанії зростає з року в рік, і за прогнозами, найближчим часом ця тенденція продовжиться. Власне житло в Іспанії досі сприймається багатьма як недосяжна розкіш, хоча насправді купити квартиру за кілометр від Балеарського моря сьогодні можна дешевше, ніж у Львові. Про це TСН.ua розповів засновник агентства закордонної нерухомості Юрій Грушецький.

Далі покупець повинен відкрити рахунок в іспанському банку і перевести на нього кошти для купівлі. Це потрібно для купівлі вторинної нерухомості — за процедурою, оплата відбувається шляхом передачі чеку продавцю. А от новобудови можна купити, сплачуючи забудовнику з будь-якого банку світу. Головне, щоб це був платіж від тієї особи, яка підписалася на контракті із забудовником.

Можливе ввезення готівки через митницю з наступним декларуванням на іспанській стороні. Крім того, гроші можуть бути переказані з банківських рахунків у країнах ЄС, Великої Британії, США, Канади та інших країнах, що пройшли фінансовий моніторинг.

Однак якщо гроші надійшли з країн із менш суворим фінансовим контролем, наприклад, з ОАЕ або Туреччини, іспанські банки вимагатимуть додаткові документи про походження капіталу. Якщо платите на рахунок забудовника напряму, то, найімовірніше, у банка забудовника питань не буде. Але краще підстрахуватися. 

Читайте також

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
OpenAI виявила, що китайський ШІ відстежує пости в соцмережах, які містять критику Китаю
Детектор М
2025-02-24T09:36:43Z
Знайшли тварину, яка передала коронавірус людині
24tv
2025-02-24T09:30:37Z
Ентузіаст встановив NVIDIA RTX 3050 як прискорювач PhysX для RTX 5090 — 157 FPS замість 28 FPS в Mafia 2
ITC
2025-02-24T09:10:37Z
Дивовижні реанімаційні навички мишей
360ua.news
2025-02-24T09:06:57Z
Парад планет 28 лютого та зникнення кілець Сатурна: рідкісні астрологічні явища 2025 року
Комсомольская правда
2025-02-24T09:04:14Z
Археологи розкопали ще одну частину Великої китайської стіни: вона давніша, ніж вважалося раніше
TSN
2025-02-24T09:03:20Z
ТОП-5 причин ніколи не розряджати батарею вашого смартфона до нуля
InternetUA
2025-02-24T09:01:34Z
Apple прагне, щоб iPhone 17 Pro повністю замінив камери для блогерів
24tv
2025-02-24T08:39:17Z
Можливий дизайн усіх версій iPhone 17 показали на CAD-рендерах
InternetUA
2025-02-24T08:31:34Z
3 знаки зодіаку з найкрасивішими очима
GlavRed
2025-02-24T09:27:21Z
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 24 лютого 2025 року
Фокус
2025-02-24T08:45:27Z
Пиріг "12 ложок": ніжна і повітряна італійська випічка, на приготування якої треба кілька хвилин
24tv
2025-02-24T08:39:51Z
Про це знають одиниці: як правильно заварювати чай у пакетиках
24tv
2025-02-24T08:15:58Z
Чи варто віддавати шубу у хімчистку після закінчення зимового сезону
24tv
2025-02-24T08:03:04Z
Хто зі знаків зодіаку вже цього тижня піде на романтичне побачення
24tv
2025-02-24T07:09:53Z
На сніданок чи перекус: оригінальна намазка з яєць та сиру, яка потішить навіть гурманів
24tv
2025-02-24T06:39:33Z
Неймовірно смачні млинці: Хіменес-Браво з "Майстер Шеф" дав рецепт бендериків до Масниці
Политека
2025-02-24T06:00:25Z
Винахід науки: як нарізати торт, щоб він зберігався значно довше – цікава порада брата Дарвіна
24tv
2025-02-24T05:21:45Z
У російській Рязані скаржились на вибухи та пожежу: дрони могли атакувати НПЗ
24tv
2025-02-24T09:39:10Z
На кордоні з Польщею митники виявили 355 каратів ймовірних діамантів
ГЛАВКОМ NET
2025-02-24T09:33:00Z
Дрон влетів у багатоповерхівку на Київщині: відомо про наслідки нової атаки РФ
Политека
2025-02-24T09:30:12Z
Пʼяницю за наругу над могилою захисника посадили на 4 роки
Украина Криминальная
2025-02-24T09:15:05Z
Повідомлено про підозру військовослужбовцю із Сум, який привласнив обладнання на суму понад ₴4,5 млн
Украина Криминальная
2025-02-24T09:12:31Z
Повідомлено про підозру 46-річному мешканцю Сумщини, який вчинив стрілянину в столичному парку Партизанської слави
Украина Криминальная
2025-02-24T08:57:39Z
Вибух прогримів біля консульства Росії у Марселі
TSN
2025-02-24T08:51:29Z
Студент розважався з надувною лялькою та спалив гуртожиток: як його покарали
24tv
2025-02-24T08:39:58Z
Підпалили суд за 40 тисяч гривень і зняли відео на замовлення рф: двом черкащанам вручили підозру
InternetUA
2025-02-24T08:13:20Z
Шахтар — Лівий Берег. Напередодні
Football.ua
2025-02-24T09:34:21Z
Салах – перший гравець АПЛ, який зробив понад 40 результативних дій у двох сезонах чемпіонату
Football.ua
2025-02-24T09:31:17Z
Побитий китайський супертяж назвав бажаного суперника, який може замінити Усика
24tv
2025-02-24T09:27:53Z
Росіянка Махмудова, яка незаконно відвідувала Крим, стала чемпіонкою Європи зі стрільби з лука
ГЛАВКОМ NET
2025-02-24T09:27:02Z
Баскетболіст Дмитро Скапінцев оформив дабл-дабл у матчі G-ліги
УкраинФорм
2025-02-24T09:12:00Z
Мотта: Після перерви Ювентусу трохи не вистачало самовладання, думки у грі
Football.ua
2025-02-24T09:07:34Z
Марта Костюк повернулася до топ-20 світового тенісного рейтингу
УкраинФорм
2025-02-24T09:00:35Z
Гарматний гол українця, який пограв за збірну, врятував команду від поразки: феноменальне відео
24tv
2025-02-24T08:54:35Z
Вівчаренко: Ми не дивимося в таблицю, вся боротьба ще попереду
Football.ua
2025-02-24T08:51:19Z
Політвʼязень із Криму Абдулгазієв - у критичному стані
УкраинФорм
2025-02-24T09:39:20Z
У кількох областях припинено спроби підкупу поліцейських
Украина Криминальная
2025-02-24T09:36:13Z
Грипозний сезон: у Києві за тиждень захворіли майже 16,5 тисячі осіб
УкраинФорм
2025-02-24T09:30:39Z
Китайський гороскоп на завтра 25 лютого: Зміям - конфлікти, Щурам - проблеми
GlavRed
2025-02-24T09:27:20Z
У Києві безплатно здають двокімнатну квартиру: які там умови
24tv
2025-02-24T09:27:11Z
На Вінниччині розвивають екологічне фермерство
AgroNews
2025-02-24T09:25:40Z
У Києві два мікрорайони - без опалення через пошкодження тепломереж
УкраинФорм
2025-02-24T09:21:29Z
Загарбники вдарили КАБом по селу на Харківщині, пошкоджені приватні будинки
УкраинФорм
2025-02-24T09:18:20Z
На війні загинув актор родом із Донецької області Олексій Самойленко
TSN
2025-02-24T09:15:59Z
7 кольорів, які ідеально поєднуються зі світло-сірим в інтер'єрі
24tv
2025-02-24T09:27:27Z
Зірка "Пліткарки" одягнула сукню від українського бренду BEVZA: ефектний вихід
24tv
2025-02-24T09:27:17Z
Алла Пугачова влаштувала рознос в ізраїльському ресторані - що сталося
GlavRed
2025-02-24T09:27:02Z
Жіноча версія «Гострих картузів»: вийшов новий серіал Стівена Найта — драма «Тисяча ударів» про банду грабіжниць та підпільних боксерів
ITC
2025-02-24T09:10:00Z
Каньє Вест анонсував біографічний фільм про свою дружину Б’янку Цензорі
1News
2025-02-24T08:51:29Z
Вбрання зірок на премії Гільдії кіноакторів США: Селена Гомес у Celine, Зої Салдана у Saint Laurent
Комсомольская правда
2025-02-24T08:43:14Z
Ексдружина Шварценеггера відреагувала на відверті сцени зі своїм сином у "Білому лотосі"
Фокус
2025-02-24T08:42:54Z
На премії Гільдії кіноакторів "Сегун" забрав три нагороди, а "Конклав" отримав статуетку за акторський склад
Комсомольская правда
2025-02-24T08:33:23Z
За два місяці до конкурсу: представник Італії на Євробачення-2025 відмовився від участі
24tv
2025-02-24T07:45:56Z
У Варшаві медики прибули на виклик через пам’ятник
360ua.news
2025-02-24T09:42:33Z
Ми у розпорядженні ГУР, – Тарас Тополя відповів, чи готові учасники АНТИТІЛ повернутися на фронт
24tv
2025-02-24T09:36:28Z
Гороскоп Таро на березень 2025: Козерогам - пауза, Водоліям - конкуренція, Рибам - захоплення
GlavRed
2025-02-24T09:33:37Z
Водії можуть отримати штраф 680 гривень за поширену помилку на дорозі: про яку йдеться
ТСН
2025-02-24T09:33:21Z
Розкриті технічні характеристики французького бойового корабля-перехоплювача DV10
InternetUA
2025-02-24T09:31:19Z
3 роки війни за небо: у ПС порахували, скільки літаків, ракет і "Шахедів" збила українська ППО
Фокус
2025-02-24T09:21:51Z
Студентка найкращого в світі університету розказала, що там насправді відбувається
Фокус
2025-02-24T09:21:30Z
Роковини чи річниця: як правильно сказати українською
24tv
2025-02-24T09:21:27Z
Донька Олени Кравець пригадала перший день повномасштабної війни і як зустріла тоді 19-річчя
TSN
2025-02-24T09:21:00Z
У США найскладніший сезон грипу за останні 15 років
360ua.news
2025-02-24T09:21:30Z
Яку рибу корисно їсти: чому японці їдять дрібноту
TSN
2025-02-24T09:03:00Z
Можна їсти їх навіть вночі: 5 закусок, корисних для серця
24tv
2025-02-24T09:00:10Z
Як колір оливи впливає на її якість
360ua.news
2025-02-24T08:36:44Z
Назвали смачну їжу, яка здатна зменшувати ризик діабету
24tv
2025-02-24T08:15:15Z
Торік відбудували 124 медичні обʼєкти, які були пошкоджені Росією - МОЗ
УкраинФорм
2025-02-24T08:06:32Z
Скринінг на діабет: які аналізи здавати та кому це потрібно
24tv
2025-02-24T06:06:59Z
Ozempic для схуднення: ендокринолог назвала 3 головні проблеми з популярними ліками
Хвиля
2025-02-24T05:45:30Z
У ЄС лікують довше: лікарка пояснила різницю між українською та європейською медициною
Хвиля
2025-02-24T02:24:06Z
"Золото" під ногами: звідки насправді береться нафта та скільки її в України
GlavRed
2025-02-24T09:42:44Z
Україна в березні отримає від ЄС 3,5 млрд євро – фон дер Ляєн
Европейская правда
2025-02-24T09:39:56Z
ЄС витратив більше на російську нафту та газ, ніж на допомогу Україні – The Guardian
ZN UA
2025-02-24T09:36:00Z
Фонд держмайна за три роки спрямував до держбюджету майже ₴17 мільярдів
УкраинФорм
2025-02-24T09:33:50Z
Укренерго фіксує зменшення споживання електрики
УкраинФорм
2025-02-24T09:33:39Z
Бізнес отримає можливість брати в лізинг енергоефективне обладнання
AgroPortal
2025-02-24T09:30:13Z
Корпорація "КУБ" закликає не поширювати неправдиві відомості щодо своєї діяльності
Знай
2025-02-24T09:21:16Z
Споживачі фінансових послуг в Україні залишаються незахищеними, - експерт
Знай
2025-02-24T09:06:33Z
Автобізнес в Україні під час війні: виклики та рішення. Частина I
AutoCentre
2025-02-24T09:00:22Z
В Україні створили сервіс для аналізу продажу автомобілів CheckEngine
AutoGeek
2025-02-24T08:57:15Z
Понад 900 сил і максималка 350 км/год: презентовано найшвидший кросовер Porsche
Фокус
2025-02-24T08:21:06Z
Duster дебютує з інноваційною системою повного приводу: деталі
AutoCentre
2025-02-24T08:07:32Z
Представлено новий стандарт для двонаправленої зарядки електромобілів
AutoGeek
2025-02-24T08:06:36Z
Renault готує новий електрокар дешевше 18 тисяч євро
ЗаРулем
2025-02-24T08:04:16Z
Новий Audi A6 2025 розсекретили до презентації
Фокус
2025-02-24T07:30:08Z
Фронт потребує машин, а на дорогах – нові Rolls-Royce: у безробітного Єрещенка цілих 14 елітних авто
Знай
2025-02-24T05:12:09Z
Названо ТОП-10 бестселерів найбільшого авторинку Європи
ЗаРулем
2025-02-24T05:09:45Z
Збиває водіїв з пантелику: що означає секретна кнопка з "медузою" в авто
GlavRed
2025-02-24T04:27:45Z
FT: Зеленський кричав на міністра фінансів США, коли той приїхав до Києва
Лига
2025-02-24T09:42:48Z
Президент Литви запропонував зафіксувати датою вступу України в ЄС 1 січня 2030 року
Европейская правда
2025-02-24T09:42:39Z
Зеленський назвав перший крок, з якого має початися завершення війни в Україні
24tv
2025-02-24T09:39:54Z
Австралія оголосила про найбільший з 2022 року пакет санкцій проти РФ
ГЛАВКОМ NET
2025-02-24T09:39:25Z
Трамп хоче догодити диктатору Путіну. Як далеко він готовий зайти?
ГЛАВКОМ NET
2025-02-24T09:39:05Z
Глава МЗС Данії закликає ЄС "по-справжньому" підтримати Україну — FT
ZN UA
2025-02-24T09:37:38Z
Мерц: для справедливого миру Україна повинна бути частиною мирних переговорів
Европейская правда
2025-02-24T09:37:20Z
Нове призначення у Росії: киянин Дмитрієв стане спецпредставником Путіна
24tv
2025-02-24T09:36:57Z
Каллас: У риториці США про вибори в Україні є російська риторика
Лига
2025-02-24T09:36:47Z