![Гвардіола виступив з відвертою заявою перед матчем з Реалом у Лізі чемпіонів: що сказав іспанець](https://thumbor.my.ua/fry2MAS9VEMihncwHV7k3Ve85g0=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F6d8545be1a385f1a6b180c4b7d98c78a.jpg)
Гвардіола виступив з відвертою заявою перед матчем з Реалом у Лізі чемпіонів: що сказав іспанець
В одному з поєдинків фантастичного вечора футболу Манчестер Сіті зустрінеться з Реалом. Перша гра двоматчевого протистояння відбудеться в Англії на домашньому стадіоні "містян" – "Етіхад Стедіум".
Не заслужили плей-оф
Пеп Гвардіола заявив, що Манчестер Сіті не заслужили на місце у плей-оф Ліги чемпіонів-2024/2025. Головний тренер "містян" пояснив це слабкою грою його підопічних.
Також іспанський фахівець висловився щодо можливого звільнення з клубу. Спеціаліст переконаний, що керівництво Манчестер Сіті не планує виставляти його за двері, тому він впевнено почувається на тренерському містку.
Я вважаю, що ми не заслужили вийти у плей-оф Ліги чемпіонів. Однак у нас особлива команда, і я сподіваюся, що ми це доведемо у завтрашньому матчі проти Реала,
– заявив Гвардіола.
Нагадаємо, що у першому етапі оновленої Ліги чемпіонів-2024/2025 Манчестер Сіті посів 22-е місце з 24 у турнірній таблиці, які дозволяють пройти у 1/16 фіналу турніру. "Містяни" врятувались від вильоту в останній грі проти Брюгге.
Матч з Реалом відбудеться у вівторок 11 лютого. Початок гри заплановано на 22:00 за київським часом. У другому поєдинку "містяни" зіграють проти "вершкових" на наступному тижні – 19 лютого.