MY.UAНовини
Журналістка ТСН відповіла на критику сюжета про Херсон: «Подобатися місцевим журналістам — не наші пріоритети»
Журналістка ТСН відповіла на критику сюжета про Херсон: «Подобатися місцевим журналістам — не наші пріоритети»

Журналістка ТСН відповіла на критику сюжета про Херсон: «Подобатися місцевим журналістам — не наші пріоритети»

Сюжет ТСН обурив місцевих журналістів через вибір головних героїв, їхні висловлювання про ТЦК та зйомки на фоні стратегічних об’єктів

Іноді регіональні журналісти скаржаться нанедостатнє висвітлення локальних проблем з боку загальнонаціональних медіа. Особливої уваги потребують міста та селища, де попри обстріли та невелику відстань до лінії фронту, залишається багато цивільного населення. Одним з таких міст є Херсон, якийщодня перебуває під атакою російських дронів і ракет.

На початку лютого ТСН виклав на ютубі сюжет, присвячений ситуації у Херсоні, тривалістю понад годину. Але замість вдячності за увагу, якої не вистачає, журналісти ТСН отримали хвилю обурень та критики від місцевих колег. Дісталося авторам за клікбейтний заголовок: «ЦЬОГО НЕ ПОКАЗУЄ НІХТО! ВСЯ ПРАВДА ПРО ЖИТТЯ В ХЕРСОНІ СЬОГОДНІ: «ЭТО МАРИУПОЛЬ №2"»! Але більше – за двох волонтерів, які стали головними героями сюжету. Журналіст Олег Батурин написав у фейсбуці, що висловлювання одного з них роздмухують ненависть українців до військових. А інший волонтер, виявилося, притягувався до відповідальності за незаконне зберігання наркотиків.

Авторками сюжету є журналістки Аліна Туришин та Вікторія Гнатюк. Починається він з кадрів евакуації, коментарів місцевих жителів Херсона, та слів чоловіка, який звертається до росіян: «За кожного зґвалтованого хлопчика, дівчинку ви будете гинути в нашій землі, тому що ми українці. Ми вам ніколи цього не пробачимо. Ми будемо боротися до кінця. А нас з почестями будуть на щиті носити наші діти, навіки вічно. Всім хлопцям, Слава Нації!».

Чоловік, одягнений у військову форму, має шеврони, з його слів і поведінки здається, що він військовий. Але у відео його ніяк не титрують, лише в описі на ютубі вказується, що це волонтер Віктор. Ним виявився представник ГО «Українське братство» Віктор Миронов.

 Віктор Миронов та Володимир Зеленюк    

Він каже, що багато херсонців перейшли на сторону Росії, але залишилися у місті після деокупації і навіть отримують гуманітарну допомогу. Однак українські спецслужби на повідомлення про колаборантів начебто відповідають: «не спійманий — не злодій», і відмовляються вживати заходів.

В процесі зйомки Віктор дає журналісткам поради по фізичній безпеці, наприклад, не наступати на пелюстки (міни) та розтяжки: «Ми пройшли повністю "натовську" програму, курси, які допомагають нам рятувати людей». За його словами, журналісти перебувають у вкрай небезпечному місці, по якому в будь-який момент може прилетіти касетний снаряд, проте одна з журналісток у касці, а інша у звичайній в’язаній шапці.

Іншим героєм сюжету, якого так само не протитрували, був керівник благодійного фонду «Велика сила, це Україна» Володимир Зеленюк. В якийсь момент він вигукує: «Що це літає, чуєш? Виходи?», на що Віктор, який наче нічого й не почув, відповідає: «Да, виходи. Пішли, зараз будуть приходи». «Швидше, швидше», — підганяє Зеленюк. Але Віктор ніскільки не прискорюється, а продовжує на відкритій території, без поспіху розповідати про одну зі зруйнованих будівель. Чи «натовські» курси не допомогли, чи територія насправді безпечна — неясно.

І це не один приклад «багатих» теоретичних знань, які не дуже застосовувались героями на практиці. Коли знімальна група почула звук дрона і начебто сховалась в укритті, виявилося, що воно з вікном. Віктор почав розповідати, як за звуком відрізнити Mavic від FPV-дрона, але пропустив момент, що стояти біля вікна під час дронової атаки небезпечно.

  Віктор Миронов біля вікна  

Але це дрібниці, на які можна було б не звертати уваги, якби не все інше,  сказаного  волонтерами протягом годинного сюжету. У відео є розділ «Майно Сальдо роздали людям», де Віктор розповідає, як меблями Сальдо облаштовували укриття в Херсоні: «Когда мы зашли в Херсон, нам надо было построить очень много подземных бункеров для людей, чтобы они там спасались. И у нас не было ничего, чтобы можно было это сделать. Поэтому было принято решение ночью все сальдовские, эти, как его, магазины, где у него есть, ну, техника, мебель, всё разоружить. Вывозили мебель и строили бункеры в разных местах для людей, которые до сих пор сейчас функционируют, они помогают людям […]. Их дома (колаборантів – «ДМ») красиво отжаты, отданы людям или для определенных работ. Короче, все буде Україна. Працюємо, знаходимо, ліквідуємо, забираємо, повертаємо. Чому? Тому що Україна на віки вічні. Слава Херсону».

Журналістки мали би уточнити, хто приймав рішення про вивіз майна Сальдо, бо опис дій виглядає схожим на мародерство. Що означає «віджаті» будинки, коли усе майно було за рішенням суду передано до Фонду державного майна України? І чому в сюжеті ТСН стверджується, що майно «роздали» людям, якщо насправді його продають на аукціонах через «Прозоро. Продажі»?

Більшість історій, згаданих у сюжеті, це чутки, які волонтери почули від когось іншого. Окрім них у відео є коментарі місцевих жителів, які розповідають про свій власний досвід. А також частина, підписана «Ексклюзив TSN.ua», де люди з заблюреними обличчями розповідають про катування українців росіянами.

Підтвердити події, що відбувалися під час окупації, важко. Але є очевидці, які можуть бути одним з джерел інформації, а от знайомі знайомих цих очевидців – джерело сумнівне.

ТСН окремо від основного сюжету виклав у соцмережах ролик, де Віктор розповідає про «воєнкома-ТЦКшника», який на початку повномасштабного вторгнення здав росіянам позиції ЗСУ, через що загинули 50 українських військових: «Оборона стояла у 22-му році, коли росіяни заходили. Люди прибігли, тут вони чекали, що росіяни заходитимуть із цього флангу і стояли в цьому лісі. Ну, не в лісі, а в парку. Вони чекали, коротше, і комбат, не комбат, а цей, як, військком, ТЦКшник, можна сказати, ТЦК здало позицію і 50 людей тут розстріляли».

Віктор не каже, що це за парк. Але якщо мова йшла про бій у Бузковому парку, то там було 43 бійця тероборони, а кількість загиблих у різних джерелах складає від 18 до 24 осіб. У 2023 році «Суспільне» повідомляло, що після деокупації міста прокуратура почала справу за фактом порушення законів та звичаїв війни. Але про актуальний стан справи і підозрюваних у сюжеті ТСН не йдеться.

Можливо, Віктор мав на увазі інший парк і інших загиблих, але ж він звинуватив працівника ТЦК у зраді, тож журналісти як мінімум мали перевірити, чи взагалі справжня ця історія. Особливо на фоні серії нападів на ТЦК.

Годинний сюжет про Херсон доступний на ютубі, а от окремий ролик про ТЦК у соцмережах ТСН, який мав назву «Військом здав позиції, і через нього загинуло 50 осіб": шокуюча правда про перші дні повномасштабки у Херсоні» вже видалили.  

Депутат Херсонської облради Сергій Хлань у фейсбуці назвав це відео російським ІПСО: «Головний канал країни розповідає, що саме через працівника ТЦК загинуло кілька десятків військових. Без ЖОДНОГО факту. Крім слів якогось хлопця у військовій формі.

Другий "військовий", який засвітився в кадрі це — Володимир Зеленюк, людина з орбіти Нісар Ахмад, лідера молодіжки ЗЕ в Херсоні [...]. На фоні загальної атмосфери навколо ТЦК, яку реакцію організатори хочуть досягти? Спровокувати наступне вбивство військового з ТЦК? Виправдання російських вибухів біля ТЦК?».

 Допис Сергія Хланя

В коментарях Володимир Зеленюк зв’язок зі «Слугами народу» заперечував, але зараз ці коментарі видалені. Можливо, тому, що на сторінці Зе! Молодіжки в Херсоні є з десяток постів, в яких він присутній як учасник заходів та обговорень. Також у іншого волонтера, Віктора, на сторінці в фейсбуці є фото з позначкою Зе! Команда. 

Володимир також каже, що Віктор за слова про ТЦК вибачиться, але поки що вибачення немає. 

 Коментарі під дописом Хланя

 Відповідь Володимира Зеленюка

Журналіст Олег Батурін додає, що в коментарях під відео люди пишуть прокльони і мало не закликають до розправ над військовослужбовцями: «Цілком ймовірно, що саме такого рівня "журналістика" буде все більш затребуваною в Україні, в першу чергу, з боку керівників медіа і їх власників. Бо відповідати за свої слова не потрібно і можна тягнути в репортажі будь-яких клоунів».

 Допис Олега Батуріна

В коментарях під його дописом пишуть, що деякі кадри були зняті на фоні стратегічних об’єктів, а ролик про ТЦК вже розлетівся у тіктоці.

  Коментарі під дописом Олега Батуріна

Пізніше Олег Батурін з’ясував, що до 2020 року той самий волонтер Віктор Миронов працював аніматором у Китаї та чомусь досі веде сторінку у ВКонтакте. Сторінка справді є, але останній допис там про те, що росіяни мають йти з України і що вони нам не брати.

Допис Олега Батуріна про Віктора Миронова

Головний редактор онлайн-медіа «Мост» Сергій Нікітенко нарік Миронова «херсонським казкарем», але більшу увагу виділив Володимиру Зеленюку. За даними YouControl, у 2024 році Зеленюк притягувався до відповідальності за незаконне зберігання наркотиків, а вже у лютому 2025-го відбувся суд щодо керування авто у стані алкогольного сп’яніння.

 Допис Сергія Нікітенка

Ми запитали обох авторок сюжету щодо вибору героїв та безпекових питань. Відповідь надіслала одна з авторок сюжету Вікторія Гнатюк. За її словами, сюжет був погоджений пресслужбою ОСУВ:

«Ми познайомилися з ними (волонтерами — прим. ДМ) під час цього відрядження. Віктор Миронов запропонував показати родину, яка три роки з чотирма дітьми (хлопчик має діагноз ДЦП) проживала у підвалі після того, як їхній будинок обстріляли росіяни з "Градів". За словами батьків, на них не звертала особливої уваги місцева влада, а допомагав їм на постійній основі протягом цих трьох років саме Віктор. До нього іноді також долучався Володимир Зеленюк. Відповідно, він також туди поїхав з нами до цієї родини, — і ось так ми всі познайомилися. Сам Віктор із Кривого Рогу, але від 2013 року проживав у Херсоні, там одружився, і там народилися його діти. У Херсоні його діти і дружина зустріли повномасштабну війну і виїжджали з окупації. Вітчим дружини був волонтером під час АТО і зараз служить в ЗСУ. Віктор з початку деокупації допомагав Херсону. Також він допомагав людям і в області, і військовим з різних ділянок фронту. Про його діяльність можна побачити на офіційній сторінці зареєстрованої ГО "Українське братство". Також ось його інста. Про нього робили також матеріали іноземні ЗМІ, в тому числі ВВС. Другий волонтер, Володимир, родом з тимчасово окупованих Олешок, під час повномасштабного вторгнення створив благодійну організацію. Він також допомагає місцевим, і військовим. Про що нам розповідали місцеві мешканці».

Вона також прокоментувала фрагмент про «ТЦКшника», відео з яким зараз видалено на фейсбуці.

«Сюжет в цілому — це розповідь місцевих волонтерів. І Віктор у вільній формі переповідає історію — він не називає прізвищ, не звинувачує конкретних людей, а згадану посаду намагається пригадати, почавши зі слів "комбат". Так, він помилився — і він це визнав. Слова про "військкома, ТЦКашника" у сюжеті жодним чином не спрямовані на дискредитацію роботи ТЦК, це звичайна обмовка. Я розумію, що на тлі атак на ТЦК це викликало резонанс, тому, відчувши недоречність цього фрагменту, ми видалили його. Хочу також уточнити, що сюжет був погоджений пресслужбою ОСУВ, відповідального за напрямок.

Щодо вибачень — ви можете звернутися за коментарем безпосередньо до Віктора і запитати його особисто. Так, він готовий перепросити за свої слова: "Здесь находилась терроборона, стояла, когда русские в 22-м году заходили, они ждали, что русские будут заходить с этого фланга, и стояли в этом парке. Они ждали, и комбат, этот, как его… военком, ТЦКшник, можно так сказать, ТЦК, сдал позицию и хлопцев, 50 человек расстреляли. Мы сейчас увидим памятник, мемориал. Это очень страшное место на самом деле для Херсона, потому что очень много пацанов погибло". Після виходу матеріалу ми з ним спілкувалися. Як ви знаєте, він визнав, що помилився. Тут треба також згадати, що дійсно за час повномасштабної війни були підтверджені факти, коли окупанти шукали інформацію про військових АТО через військкомати, і в тому числі виявляли зрадників. Тому його згадки не викликали якихось підозр. Ця тема неодноразово спливала в медіа: розслідування воєнкора Тараса Деркача про те, як були здані списки ТРО, подробиці розслідування Тараса Деркача про події у Херсоні, ТРО і слідчі дії МІПЛ про підтвердження того, що частину учасників ТРО затримали, використовуючи списки та особисті дані, про командира батальйону херсонської ТРО Дмитра Кузьменка, якого деякі бійці звинувачували в зраді, та про заяву самого Кузьменка, про заяву СБУ щодо Кузьменка та реакцію самого Кузьменка на ці події». 

Ми спитали у Вікторії про питання безпеки, про які також йдеться у сюжеті: «Я дійсно без каски, оскільки поспішала і забула її в машині. Людський фактор. Тому дякую за хвилювання, але це моя відповідальність за моє життя», — відповіла Вікторія.

Також вона заявила, що критика з боку місцевих колег — це їхнє бачення ситуації, на яку можна не звертати уваги, оскільки це «не входить в обов’язки і не є пріоритетом» журналістів ТСН.  

«Загалом бачення ситуації: місцеві журналісти вирішили рознести скандал через цю ситуацію, а не звернулися до нас, аби нам на неї вказати. Водночас, ніхто з усіх тих, хто цей скандал роздмухує, протягом трьох років не звернув увагу на реальну проблему — існування тієї родини, яка з 4 малими дітьми (а у хлопчика ще й серйозний діагноз — ДЦП) майже 3 роки жила у підвалі. Чомусь допомагали лише ці волонтери, про що сама родина і розповіла нам. І якби не волонтери, ми б навіть не дізналися про цю сім’ю, а їм дуже потрібна була допомога. Тільки після виходу цього матеріалу родиною зацікавилась місцева влада та правоохоронці. Після розголосу їх нарешті евакуювали, і вже зараз, після виходу нашого першого сюжету, вони живуть на Київщині. А скільки ще тих, хто потребує реальної допомоги, а не постів у соцмережах? Також чомусь мовчать про більш глобальні проблеми у Херсоні, як-от, наприклад, будівництво підземної школи у спальному районі Херсона, враховуючи, що люди там виступають проти того будівництва і про це вже не раз писали інші медіа. Але, вочевидь, цікавіше захейтити колег, аніж говорити про те, що насправді відбувається у місті, як живуть звичайні люди, і чим займається місцева влада. Ну і хочеться резюмувати, що їдучи в Херсон, менше за все ми думали про те, чи маємо сподобатися місцевим журналістам — це точно не входить в наші обов’язки і пріоритети. Будьмо відвертими: ситуація у Херсоні і області дуже складна, але чомусь про це мовчать ті, хто розводить хейт, натомість витрачаючи сили, час і ресурси на хейт щодо тих, хто намагається якось допомогти, та закриваючи очі на те, що під носом».

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги за темою
Херсон
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
У Китаї створили роботів зі ШІ, які допомагають з укладанням волосся і паркуванням
InternetUA
2025-03-31T14:43:38Z
«Мор» процесорів AMD продовжується: понад 100 Ryzen 7 9800X3D та перший 9950X3D
ITC
2025-03-31T14:40:02Z
Три технології телевізорів прагнуть замінити OLED у найближчі роки: чим вони кращі
Фокус
2025-03-31T14:36:46Z
Ілон Маск «зажав» радіочастоти для Apple — SpaceX блокує розширення супутникового зв’язку для iPhone
ITC
2025-03-31T14:36:05Z
Split Fiction встановила три світові рекорди та потрапила до Книги рекордів Гіннеса
24tv
2025-03-31T14:34:58Z
ШІ-помічник NVIDIA Project G-Assist «кладе на лопатики» RTX 5080 — слайдшоу замість ігор
ITC
2025-03-31T14:34:45Z
Деталі Onimusha: Way of the Sword — 20 годин самурайських боїв, але без відкритого світу
ITC
2025-03-31T14:34:39Z
Клієнти Lifecell скаржаться на швидкість інтернету: що кажуть у підтримці
Telegraf
2025-03-31T14:33:53Z
Apple може припинити випуск iPhone mini після iPhone 15
InternetUA
2025-03-31T14:22:34Z
Місячний календар стрижок на квітень 2025 року: перелік сприятливих днів
Факти ICTV
2025-03-31T14:39:41Z
В поєднанні з м'ясними стравами – ідеально: легкий салат на Великдень, який має бути на столі
24tv
2025-03-31T14:36:31Z
BBQ MASTER: Сезон грилю починається саме зараз!
VGorode
2025-03-31T14:33:29Z
Гороскоп на 1 квітня: Овнам - зміни у житті, Терезам - ризики у роботі
Telegraf
2025-03-31T14:33:17Z
"Часнику не буває багато": садівник показав, як зібрати великий урожай рослини
GlavRed
2025-03-31T14:27:37Z
Місячний календар посадки кімнатних рослин: точні дати на квітень
24tv
2025-03-31T14:21:53Z
Наскільки корисні суші та роли: яких видів краще уникати
24tv
2025-03-31T14:06:52Z
Історія цих слів не така проста: що насправді означають популярні "капєц" та "піпець"
Gazeta UA
2025-03-31T14:06:33Z
Що означають білі цятки на полуниці: далеко не насіння, як багато, хто думає
GlavRed
2025-03-31T13:27:07Z
Могилу наймолодшого захисника "Азовсталі" Назарія Гринцевича вкотре пограбували
Фокус
2025-03-31T14:45:50Z
Підозрілий пожежа спалює 17 нових Tesla в автосалоні у Римі
Топ Жир
2025-03-31T14:45:20Z
Збитки на суму понад ₴1,8 млн. під час закупівлі дронів та РЕБ для ЗСУ: повідомлено про підозру заступнику голови сільради на Львівщині
Украина Криминальная
2025-03-31T14:42:28Z
Антикорупційний суд різко зменшив заставу для ексголови МСЕК Хмельниччини
ГЛАВКОМ NET
2025-03-31T14:39:47Z
Двоє українців переказали шахраям понад 400 тис. грн за неіснуючі авто
InternetUA
2025-03-31T14:34:18Z
У Львові затримали зловмисника, підозрюваного у нанесенні смертельних травм поліцейському
Украина Криминальная
2025-03-31T14:27:56Z
На Волині затримано посадовця Держслужби з питань праці, який за хабар обіцяв «зам’яти» факт загибелі неповнолітнього на виробництві
Украина Криминальная
2025-03-31T14:12:59Z
У Канаді через крижаний шторм майже 400 000 абонентів залишаються без світла – фото
Лига
2025-03-31T14:09:24Z
П'яний пацієнт влаштував стрілянину в лікарні Києва: його затримали
24tv
2025-03-31T14:06:50Z
Колишній гравець київського Динамо підтримав повернення Росії до міжнародного футболу
24tv
2025-03-31T14:39:17Z
Левандовські: Я хочу грати ще кілька років на найвищому рівні
Football.ua
2025-03-31T14:25:47Z
Гравець Карпат встановив абсолютний бомбардирський рекорд УПЛ
24tv
2025-03-31T14:12:22Z
Колишній партнер Аморіма по Бенфіці: Рубен був клоуном в роздягальні
Football.ua
2025-03-31T13:49:11Z
Ексчемпіон світу дав категоричний прогноз на бій непереможеного американського боксера
24tv
2025-03-31T13:36:58Z
Під час матчу НБА внаслідок бійки вилучили баскетболістів та тренерів
Gazeta UA
2025-03-31T13:33:06Z
Українки у світовому тенісі: Світоліна в топ-20, Костюк піднялася на п'ять позицій
Gazeta UA
2025-03-31T12:42:31Z
Яремчука порівняли з супергероєм після встановлення історичного рекорду, який тримався 43 роки
24tv
2025-03-31T12:33:37Z
Кабаєв: Хочеться, щоб у Динамо з'явилася третя зірка на емблемі
Football.ua
2025-03-31T12:31:09Z
Під загрозою кожне місто України: що стоїть за зміною повітряних ударів РФ по Україні
Фокус
2025-03-31T14:30:21Z
Росія фактично "застрягла" на Покровському напрямку, - Сирський
Antikor
2025-03-31T14:27:36Z
Прогноз погоди в Києві та області на квітень: синоптики попередили про похолодання та можливий сніг
Политека
2025-03-31T14:19:09Z
Вистежили між кущами: бійці ЗСУ підірвали російський "Солнцепек" за 25 км від фронту
Фокус
2025-03-31T14:15:36Z
У київському парку Партизанської слави висадили 11 реліктових дерев
Telegraf
2025-03-31T13:57:15Z
Реклама із закликами до диверсій у Львові: поліція розповіла, хто стоїть за ворожими постерами
24tv
2025-03-31T13:42:26Z
Продовольчі ярмарки у Києві 1-6 квітня: де можна придбати фермерські продукти
ГЛАВКОМ NET
2025-03-31T13:36:28Z
15 років тюрми отримала зрадниця, яка наводила російські удари по Харкову
Мій Харків
2025-03-31T13:36:10Z
Прогноз погоди на квітень у Одесі: синоптики попередили, коли різко похолодає
Политека
2025-03-31T13:31:01Z
Колишня учасниця Open Kids Ангеліна Романовська неочікувано заявила про вагітність
24tv
2025-03-31T14:34:53Z
Лідер гурту "Хейтспіч" поповнив лави ЗСУ і показався у військовій формі
24tv
2025-03-31T14:24:27Z
Не пережив батька, що помер у 32 роки: як загинув зірка "Ворона" Брендон Лі і як виглядає могила актора
Telegraf
2025-03-31T14:18:05Z
Чи будуть концерти у Києві? Ірина Білик після тяжкої хвороби звернулася до своїх фанатів
ГЛАВКОМ NET
2025-03-31T14:00:48Z
Три найкрасивіші стрижки весни: вони просто вау
24tv
2025-03-31T14:00:46Z
Була коханкою олігарха: що відомо про особисте життя скандальної блогерки Анни Алхім
24tv
2025-03-31T14:00:34Z
Скандальний музикант дав інтерв’ю в костюмі ку-клукс-клану
ГЛАВКОМ NET
2025-03-31T13:42:19Z
Вокаліст гурту «Хейтспіч» мобілізувався до ЗСУ
Комсомольская правда
2025-03-31T13:24:11Z
Нове покоління та нові сенси на «ГОМІН. Квітень» у клубі Atlas
Вива
2025-03-31T13:18:15Z
Квітень на порозі: що підготували зірки для всіх знаків зодіаку
24tv
2025-03-31T14:42:15Z
У Росії стартує весняний призов: за наказом Путіна в армію заберуть 160 тисяч осіб
24tv
2025-03-31T14:42:07Z
Інтригу розкрито: скандальна Алхім назвала ім'я одруженого бізнесмена, з яким мала роман
24tv
2025-03-31T14:39:52Z
Чи є гріхом самогоноваріння: священник ошелешив відповіддю
GlavRed
2025-03-31T14:39:03Z
Швеція оголосила про новий пакет військової допомоги Україні на $1,6 млрд
Лига
2025-03-31T14:36:41Z
Поїдуть воювати проти України? У Росії незабаром почнеться нова хвиля мобілізація
Telegraf
2025-03-31T14:36:01Z
Чому натовп перетворюється у хаос і як з цим боротися? Математики знайшли відповідь
ITC
2025-03-31T14:34:59Z
На неї нападали з ножем: що відомо про дружину ексголови ВРУ Турчинова, і як вона виглядає
Telegraf
2025-03-31T14:33:14Z
Нідерланди повідомили про виділення 500 млн євро на розробку дронів для України
Европейская правда
2025-03-31T14:29:36Z
Магнітні бурі у квітні 2025: прогнози сонячної активності
Факти ICTV
2025-03-31T14:07:45Z
Як мікропластик загрожує нашому організму
360ua.news
2025-03-31T14:00:45Z
В Україні оштрафували низку аптек через завищені ціни на ліки
24tv
2025-03-31T13:03:56Z
Година з телефоном перед сном на 59% збільшує ризик безсоння, — дослідження
ITC
2025-03-31T12:48:53Z
В Австралії пропонують майже пів мільйона доларів за роботу, яку ніхто не хоче: у чому заковика
24tv
2025-03-31T11:36:52Z
Чому корисно пити чай із корицею: 6 важливих властивостей цього напою
GlavRed
2025-03-31T11:27:19Z
Одеські медики провели унікальну операцію на серці немовля
24tv
2025-03-31T11:06:55Z
Скаржився на біль у животі: у Львові підлітку видалили кісту розміром з апельсин
Факти ICTV
2025-03-31T10:43:48Z
Як штучний підсолоджувач змінює відчуття голоду – дослідження
Факти ICTV
2025-03-31T10:40:29Z
Частина пенсіонерів втратить пільги на оплату ЖКП у квітні
24tv
2025-03-31T14:45:51Z
137 млн грн отримали ветерани за програмою «Власна справа» з початку 2025 року
AIN
2025-03-31T14:36:02Z
Подорожчання круп в Одесі в березні: як зросли ціни гречку, пшоно та рис
Политека
2025-03-31T14:30:50Z
Озимі в Агрейн стабільно розвиваються після зими
AgroPortal
2025-03-31T14:30:35Z
Тенденція на зниження: яким буде курс долара 1 квітня
GlavRed
2025-03-31T14:27:59Z
Кому не підвищать пенсії у квітні 2025 року
24tv
2025-03-31T14:27:36Z
Обвал на ринку сировини: що буде з цінами на молоко в Україні
GlavRed
2025-03-31T14:27:24Z
До 31 березня 2025 року діють останні ліміти на перекази з карток в Україні
360ua.news
2025-03-31T14:27:13Z
Укрзалізниця запевнила, що витоку даних через кібератаку не було
Комсомольская правда
2025-03-31T14:21:37Z
Чи можна зареєструвати автомобіль на неповнолітню дитину в Україні у 2025 році
Факти ICTV
2025-03-31T14:15:22Z
Nissan Xterra повертається, щоб взяти участь у виставці SEMA
AutoCentre
2025-03-31T14:03:01Z
Виготовили лише 40, а цей Alfa GT Super можливо найгарніший серед них
Топ Жир
2025-03-31T14:00:37Z
Водійські права категорії С: на чому можна їздити
Факти ICTV
2025-03-31T13:52:40Z
Кібервантажівка розірвалася навпіл, але це не була її провина
Топ Жир
2025-03-31T13:30:02Z
BMW різко знизив ціни на модель XM на $22,500, але все ще ніхто не поспішає їх купувати
Топ Жир
2025-03-31T12:45:37Z
Не їздив 20 років: у старому гаражі виявили раритетний споркар 60-х за $130 000
Фокус
2025-03-31T12:30:51Z
Honda презентувала лімітовану версію хетчбека City
AutoCentre
2025-03-31T12:16:42Z
Переміг електромобіль, але не Tesla: у США назвали “найбільш американські” авто
AutoGeek
2025-03-31T12:09:43Z
Король Британії повертається до виконання обов'язків після перебування в лікарні
Европейская правда
2025-03-31T14:43:51Z
Приголомшливі дії Трампа свідчать про революцію — Atlantic Council
ZN UA
2025-03-31T14:40:41Z
Польща підпише зі США угоду про протиповітряну оборону вартістю майже $2 млрд
Европейская правда
2025-03-31T14:40:01Z
Фіцо пожалівся, що йому перепало на горіхи від президентки Єврокомісії
ГЛАВКОМ NET
2025-03-31T14:39:09Z
Щоб вважав себе рівним королю: ЗМІ назвали спосіб, у який Британія хоче заспокоїти Трампа
24tv
2025-03-31T14:36:11Z
Кінець українського транзиту: як корупція та геополітика знищили транспортні можливості України
Antikor
2025-03-31T14:33:51Z
"Піти на Київ або Одесу": чому насправді Путін хоче "взяти" Запоріжжя
GlavRed
2025-03-31T14:33:46Z
Вимога США покінчити з політикою "інклюзивності" дійшла і до компаній з Данії
Европейская правда
2025-03-31T14:31:47Z
росія буде відходити від тактики масштабних ракетних ударів, - Олександр Мусієнко
Знай
2025-03-31T14:30:31Z