![Revolut офіційно в Україні — з ідентифікацією через «Дію» та безплатними переказами](https://thumbor.my.ua/xH3_pNjOGP6h6bDqyVfblIx1ZmQ=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F137%2Fc3574187d5d7735c924083c5e6f4003a.jpg)
Revolut офіційно в Україні — з ідентифікацією через «Дію» та безплатними переказами
Фінтех-компанія Revolut розширила перелік послуг для українських користувачів. Водночас компанія запровадила ідентифікацію користувачів через «Дію».
Тепер українським користувачам надається можливість відкрити європейський рахунок Revolut та отримати доступ до низки послуг, таких як миттєві безкоштовні перекази між користувачами застосунку та обмін валюти.
Щоб скористатися цими можливостями, необхідно зареєструватися в Revolut. Для цього можна пройти ідентифікацію за допомогою «Дії». Під час реєстрації Revolut переведе користувача в застосунок «Дія», де необхідно підтвердити передачу копії цифрової ID-картки або закордонного паспорта. Для цього знадобиться активований «Дія.Підпис» та швидка фотоперевірка.
Також Revolut запустив в Україні спеціальну дебетову картку Clear Sky з унікальним синьо-жовтим дизайном. Її можна оформити в застосунку через вкладку RevPoints. Для отримання цієї картки необхідно перерахувати пожертву в розмірі не менше £5 (або еквівалент) Агентству ООН у справах біженців (УВКБ ООН). Revolut подвоїть загальну суму пожертв (до £200 тис.) за власний рахунок. Ця пожертва піде безпосередньо на необхідні послуги та підтримку тим, хто цього потребує.
Компанію Revolut заснували Микола Сторонський та Влад Яценко у 2015 році. Компанія пропонує фінансові послуги через застосунок і не має фізичних відділень. У 2021 році Revolut став найдорожчим стартапом Великої Британії, і залучив $800 млн за оцінки $33 млрд.
У березні 2022 року необанк для швидкого обміну коштами відкрив послуги українцям, які вимушено опинилися в ЄС. Тепер Revolut доступний і для українців на території України. З 2022 року за допомогою Revolut в Україну переказали понад €1 млрд. Список найактивніших відправників очолили Німеччина, Велика Британія, Ірландія, Польща й Нідерланди.
У грудні 2024 року у застосунку компанії з’явилась українська мова, а через кілька тижнів компанія представила бета-версію застосунку для обмеженої групи користувачів.