![Баскетболіст збірної України став одноклубником Леброна Джеймса](https://thumbor.my.ua/5i5EGxVPKrRMMPFt7NJtLXUHbv0=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F6ece382a6b41160818f30233021911c2.jpg)
Баскетболіст збірної України став одноклубником Леброна Джеймса
Український центровий приєднався до "озерних" на правах вільного агента, повідомляє 24 Канал із посиланням на соцмережі Лос-Анджелес Лейкерс. Деталі угоди між сторонами невідомі.
Третій українець в історії "Лейкерс"
Для 31-річного баскетболіста цей перехід став другим за декілька днів. У дедлайн періоду обмінів в НБА він став частиною 3-стороннього обміну та змінив Сакраменто Кінгз на Вашингтон Візардз.
Однак за столичну команду Олексій не провів жодного матчу. "Візардз" не розраховували на нього й відрахували, тож українець став вільним агентом.
Водночас у "Лейкерс" зірвалося підписання центрового Шарлотт Горнетс Марка Вільямса через проблеми під час медичного обстеження. Тож "озерники" звернули свою увагу на ринок вільних агентів і зупинили свій вибір саме на баскетболістові збірної України.
До слова. Олексій Лень став третім українським гравцем в історії Лос-Анджелес Лейкерс. До цього за цей клуб виступали Станіслав Медведенко та Святослав Михайлюк.
Зазначимо, що наступний матч "Лейкерс" зіграють 13 лютого проти команди ще одного українця Святослава Михайлюка – Юта Джаз. "Синьо-жовте" дербі розпочнеться о 4:00 за київським часом.