MY.UAНовини
Чи вплинуть санкції проти Порошенка, Коломойського та Жеваго на роботу «1+1», «Еспресо», 5-го та Прямого каналів?
Чи вплинуть санкції проти Порошенка, Коломойського та Жеваго на роботу «1+1», «Еспресо», 5-го та Прямого каналів?

Чи вплинуть санкції проти Порошенка, Коломойського та Жеваго на роботу «1+1», «Еспресо», 5-го та Прямого каналів?

Санкції запровадили, але їхні підстави, ефективність і навіть правомірність викликають питання.

13 лютого президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про застосування персональних санкцій проти низки українських бізнесменів і народних депутатів. Відповідний указ №81/2025 оприлюднили на сайті Офісу президента.

Під санкційні обмеження потрапили колишній президент України, народний депутат Петро Порошенко, бізнесмен, співзасновник «ПриватБанку» Ігор Коломойський, ще один співзасновник «ПриватБанку» Геннадій Боголюбов, колишній нардеп, бізнесмен і власник групи «Фінанси і кредит» Костянтин Жеваго й обвинувачений у державній зраді екснардеп Віктор Медведчук.

Інформація про запровадження санкцій проти Петра Порошенка з посиланням на анонімні джерела з’явилась у медіа ще вчора одразу після засідання РНБО. Порошенко ще до публікації рішення РНБО назвав його «антиконституційним» і «політично мотивованим». Депутати «Європейської солідарності» 13 лютого заблокували трибуну Верховної Ради та вийшли з плакатами «Україна — не Росія» та «Ні — політичним репресіям». Як повідомила пресслужба СБУ, РНБО запровадила економічні безстрокові санкції до «п'яти громадян» з огляду на «загрози державній безпеці, територіальній цілісності та суверенітету України», а також «створення перешкод для сталого економічного розвитку».  

Особливість санкцій і медіаактиви, які належать підсанкційним особам

Санкції запровадили власне проти людей, але не проти компаній (і зокрема, медіа), якими вони володіють.

Це рішення суттєво відрізняється від інших санкційних рішень РНБО щодо медіавласників. Наприклад, рішення РНБОУ «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» від 2 лютого 2021 року передбачало запровадження санкцій проти народного депутата України Тараса Козака та компаній, які володіли ліцензіями телеканалів «групи Медведчука». І в рішенні подавали повний перелік компаній — «112 Україна», NewsOne і ZIK (ТОВ «ТБ Вибір», ТОВ «ТРК 112-ТВ», ТОВ «Лідер ТВ», ТОВ «Новини 24 години», ТОВ «ТРК Нові комунікації»). Так само було і з каналами UkrLive і «Перший незалежний», які придбав Нестор Шуфрич (юридичні особи ТОВ «Медіахолдинг Новини», ТОВ «Тайм Медіа» та ТОВ «Телепростір») і каналами Євгена Мураєва «Наш» і «Максі ТВ»(юридичні особи ТОВ «Наша Прага», ТОВ «Наш 24», ТОВ «Наш 365»).

Зовсім інша ситуація в цих п’ятьох. Тому ключове питання — чи вплине рішення на роботу каналів, які прямо чи опосередковано належать підсанкційним особам.

З усіх підсанкційних осіб бенефіціарним власником телеканалів є лише Ігор Коломойський. Йому із соратниками належать три канали групи «1+1»: це «1+1 марафон» (ТОВ ТРК «Студія 1+1»), ТЕТ і «2+2» (ПрАТ «Телекомпанія «ТЕТ» і ТОВ «Рєал Істейт-ТВ»).

Власником юридичної особи каналу «Еспресо» ТОВ «Голдберрі» є Іван Жеваго (але санкції запроваджені проти його батька Костянтина).

Бенефіціарною власницею Прямого каналу є Світлана Глуховська (ТОВ «Телеканал Прямий»),  також їй належить одна з юридичних осіб 5-го каналу ТОВ ТРК «Експрес-інформ».

Ще 5 листопада 2021 року медійники, журналісти, громадські діячі та народні депутати створили новий медіахолдинг «Вільні медіа», який придбав у Порошенка 100% корпоративних прав Прямого і 5-го каналів. Причиною створення медіахолдингу назвали антиолігархічний закон, який підписав 5 листопада президент Володимир Зеленський. Однак на ринку досі пов’язують ці канали з Петром Порошенком і називають його непрямим власником, хоч він це неодноразово заперечував.

Чи під загрозою робота каналів

Оскільки в самому рішенні РНБО не вказані конкретні юридичні особи медіа, то санкції, накладені на власника, з одного боку, не мають правових наслідків для каналів. Але особливістю цих санкцій є два пункти, які можуть стосуватися телебачення та  радіомовлення:

8) заборона користування радіочастотним спектром України;

9) обмеження або припинення надання електронних комунікаційних послуг і використання електронних комунікаційних мереж (повне припинення).

«Якби ці санкції були застосовані до юридичних осіб каналів, то її наслідками могло би бути припинення ліцензії компанії. Але в цьому випадку ситуація складніша. У цих пунктах ідеться і про "заборону", і про "обмеження або припинення". На жаль, закон не деталізує, як це має реалізовуватися на практиці. Тому ці формулювання створюють певну дискрецію в застосуванні цієї санкції, — каже членкиня правління Центру протидії корупції Олена Щербан у розмові з "Детектором медіа". — Це означає, що медійний регулятор Нацрада може звертатися до телеканалів і, можливо, застосовувати певні обмеження. Наприклад, заходи для унеможливлення впливу підсанкційної особи на якусь політику та діяльність каналу. Але закон цього не деталізує».

Як Нацрада може контролювати дотримання цих пунктів, невідомо. Тому що, за словами Щербан, механізм у законодавстві не прописаний: «Обов’язок Нацради, зафіксований у законі, — припинити роботу компанії, якщо санкції застосовані до власника ліцензії, а це найчастіше сама компанія. Інших обов’язків щодо санкцій у Нацради немає. Думаю, що це обмежиться приписами або листами телеканалам. Можливо, вони нададуть рекомендації, що потрібно зробити каналу, щоб позбутися впливу підсанкційної особи. Але прямо санкція не має наслідком  припинення ліцензії».

Член Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Олександр Бурмагін. У коментарі «Детектору медіа» сказав, що правові наслідки для телеканалів передбачені лише якщо санкції накладені не на кінцевого бенефіціара, а на юридичну особу каналів, ліцензіата.

«Закон "Про медіа" передбачає правові наслідки, якщо санкції накладено на ліцензіата, а не кінцевого бенефіціара або власника істотної участі. Приклад — це блокування роботи пулу Медведчука, коли в санкційний пакет потрапили вісім юридичних осіб. Тому, в цьому випадку, санкції стосуються персонально Коломойського та Жеваго, їм особисто не можна використовувати РЧС», — сказав Олександр Бурмагін.

Також питання, як трактувати у формулюванні рішення РНБО поняття «радіочастотний спектр». Стаття 2, пункт 102 закону «Про електронні комунікації» дає таке визначення: «Радіочастотний спектр (радіочастотний ресурс) — радіохвилі, частоти яких нижчі за 3000 ГГц, що придатні для передавання та/або приймання електромагнітної енергії радіообладнанням, випромінювальними пристроями, радіоелектронними засобами та випромінювальними пристроями спеціального призначення та якими можна користуватися на території України та за її межами відповідно до цього Закону, міжнародних договорів України, а також на виділених для України частотно-орбітальних позиціях».

Олександр Бурмагін каже, що незрозуміло, як можна заборонити використовувати радіочастотний ресурс конкретній людині та про який саме «радіочастотний спектр» ідеться (мобільний звʼязок, радіо, телебачення). Бо суто формально цю норму можна трактувати як заборону користуватися мобільним телефоном.

Олена Щербан пояснює, що це обмеження стосується саме використання електрокомунікаційних мереж і самого спектру для якоїсь діяльності, й це не може бути персональна заборона використовувати зв'язок в особистих цілях.

Що не можна робити з активами підсанкційних осіб

Згідно з рішенням РНБО, накладене тимчасове позбавлення права користуватися та розпоряджатися активами, що належать фізичній або юридичній особі, а також активами, щодо яких людина може прямо чи опосередковано (через інших фізичних або юридичних осіб) розпоряджатися ними.

«Санкції запроваджені проти осіб, яких свого часу неформально відносили до олігархів. Блокування активів ­­— досить широке поняття. Йдеться про заборону будь-яким чином розпоряджатися активом. Конкретно санкційним механізмом у вигляді блокування активів складно вплинути на дії стосовно активів, які прямо не належать підсанкційній особі, але нею контролюються. Але якщо санкції, наприклад, блокування активів пов’язані зі сприянням країні-агресорці, то закон дає підстави застосувати й санкцію у вигляді стягнення активів», — каже Олена Щербан.

Після блокування, за її словами, активи можна стягнути, якщо є підстави вважати, що особа, яка під санкціями, сприяла російській агресії. Ця підстава дає можливості забрати актив узагалі. Такий механізм може застосувати лише Антикорупційний суд за зверненням Мін'юсту, якщо будуть доведені підстави та сприяння агресору.

«Для мене дуже незвичний склад цього санкційного списку. Адже до осіб, які мають українське громадянство, в Україні важко застосувати санкції. Бо ідея в тому, що громадян України можна притягнути до кримінальної відповідальності, а санкції як механізм передбачені насамперед для іноземних осіб. Санкції до громадян України можна застосувати, лише якщо вони сприяли терористичній діяльності. Коломойський має паспорт Ізраїлю. З Медведчуком очевидна державна зрада. Щодо інших потрібно доводити. Бо інакше ці санкції можуть оскаржуватися», — додає Олена Щербан.

Додамо також, що з Медведчуком рішення РНБО найбільш очевидне та зрозуміле ще й з іншої причини: його ще у 2023 році Верховна Рада позбавила громадянства України. 

Підстави щодо запровадження санкцій мало б пояснити СБУ, коментар якої розповсюдили одразу після оприлюднення указу про введення в дію санкцій. У ньому називають причину цих санкцій, але достатньо загально — «загрози державній безпеці, територіальній цілісності та суверенітету України». «Більшість з указаних підсанкційних осіб наразі вже є фігурантами кримінальних проваджень, досудовим розслідуванням яких займається Служба безпеки України чи інші правоохоронні або антикорупційні органи», — пояснили в СБУ.

Зокрема, Коломойському оголосили підозру в легалізації коштів, отриманих незаконним шляхом, заволодінні чужим майном тощо. Порошенку та Медведчуку раніше повідомляли про підозру в державній зраді, сприянні діяльності терористичної організації та за іншими статтями Кримінального кодексу України. За інформацією слідства, під час виконання повноважень Президента України Петро Порошенко «поставив державу в енергетичну залежність від РФ і підконтрольних їй ватажків псевдореспублік», — ідеться насамперед про закупівлю вугілля на окупованих територіях. Стосовно трьох інших деталі про підстави запровадження проти них санкцій невідомі — у пресслужбі СБУ повідомили на запит «Детектора медіа», що «всю дозволену для оприлюднення інформацію» вже опублікували.

«Детектор медіа» звернувся до пресслужби «1+1», оскільки Ігор Коломойський безпосередньо володіє трьома каналами, та до каналів «Еспресо», 5-го та Прямого, які пов’язують із Костянтином Жеваго та Петром Порошенком. 

Генеральна продюсерка Прямого Світлана Орловська в коментарі «Детектору медіа» повідомила, що Петро Порошенко з 2021 року не є власником корпоративних прав Прямого каналу: «Тому запровадження незаконних персональних санкцій проти Порошенка жодним чином не вплинуло на роботу телеканалу та маємо надію, що не вплине й надалі, й не буде якихось незаконних і безглуздих дій щододо телеканалу, як це вже відбулося у квітні 2022-го, коли Прямий вимкнули з ефіру Т2».

Директор 5-го каналу Володимир Мжельський так відповів на питання «Детектора медіа» про те, чи вплинуть санкції Порошенка на роботу каналу: «А 5-й канал яким чином належить Порошенку?» — і порадив «вивчити питання».

Директор із маркетингу телеканалу «Еспресо» Микола Типусяк сказав, що Костянтин Жеваго не є власником телеканалу і в рішенні РНБО не згадується телеканал: «Тому з правового погляду ці санкції жодним чином не впливають на нашу діяльність. Водночас, як українське медіа, ми не можемо не висловити занепокоєння щодо практики застосування санкцій до громадян України замість використання належних судових механізмів».

Цікаво, але можливості стягнути активи у непрямих власників також існують. «Якщо ж особа прямо не володіє медіа, але правоохоронні органи мають докази, що вона впливає та керує медіа, і доведуть це, а також сприяння агресору — тоді можна йти шляхом стягнення активу. Але наголошую, що потрібні вагомі докази», — розказує Олена Щербан.

Утім, з огляду на попередній досвід, в Україні телеканали можуть без проблем працювати, коли їхні власники перебувають під санкціями й арештом. Наприклад, 25 червня 2024 року Володимир Зеленський продовжив санкції проти українського бізнесмена Дмитра Фірташа, який є співвласником «Інтера», ще на десять років. А вже за три дні стало відомо, що його медіагрупа запускає новий канал «Інтер Україна», у який планує інвестувати до семи мільйонів доларів. У рішенні щодо санкцій проти Фірташа також є заборона користуватися своїми активами. Але немає пункту 8 — про заборону користування радіочастотним спектром України.

Так само роботі медіагрупи «1+1» не завадили кримінальне провадження проти Коломойського, а Прямому й 5-му — підозра в державній зраді Порошенку, оголошена у 2021 році. Після неї лише 4 квітня 2022 року Концерн РРТ вимкнув «Еспресо», Прямий і 5-й канали із цифрового етеру. Але формально це рішення не пов’язане з колишнім власником, і це відбулося попри наявність чинної ліцензії Нацради на мовлення та виконання всіх договірних зобов'язань перед Концерном.

«Якщо говорити не про юридичний, а політичний аспект цих санкцій, то їх запровадження може бути пов’язано з бажанням впливати на медіа олігархів. Це актуально у зв’язку з чутками про майбутні вибори. А через те, що в законодавстві є прогалини, та й сама санкція прописана з можливими варіаціями, то це дає можливості ручного впливу на роботу цих каналів, пов’язаних із підсанкційними особами», — коментує Олена Щербан.

А медіаюрист, голова напряму «Цифрові права» громадської організації «Лабораторія цифрової безпеки» Максим Дворовий сказав, що санкції, накладені Україною протягом останніх років, зокрема й останні, є сумнівними з погляду українського законодавства та міжнародного права. Насамперед через відсутність чітко визначених підстав і терміну дії — нагадаємо, цього разу вони накладені безстроково.

Колаж: Микола Шиманський

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Штат Каліфорнія збирається подати позов до суду на Трампа через мита – Bloomberg
iPress
2025-04-16T17:45:12Z
Порти США залишаються закритими для кораблів з Росії - Трамп продовжив санкції ще на рік
Telegraf
2025-04-16T17:43:57Z
Якого біса він там робить: Трамп скасував секретний брифінг для Маска після витоку інформації
Vlasti
2025-04-16T17:43:16Z
Що означає несподіваний візит генсека НАТО до Одеси
Gazeta UA
2025-04-16T17:42:47Z
Ексзаступнику керівника ОП Смиронову оголосили нову підозру
УкраинФорм
2025-04-16T17:42:19Z
Кандидат Трампа у прокурори Вашингтона понад 150 разів з’являвся в ефірі RT і Sputnik - WP
УкраинФорм
2025-04-16T17:37:53Z
В ОП відбувся брифінг для іноземних дипломатів щодо санкційної політики проти Росії
УкраинФорм
2025-04-16T17:37:47Z
Саджали кожні два дні: у РФ встановили рекорд за кількістю засуджених за держзраду
Фокус
2025-04-16T17:36:38Z
Депортація зі США: суд виявив достатні підстави для кримінальної відповідальності чиновників
УкраинФорм
2025-04-16T17:33:18Z
"Люди залишаться без води" - як зводять військовий цвинтар під Києвом і чому місцеві проти поховань
Gazeta UA
2025-04-16T17:36:49Z
Мобілізація без ТЦК: у "Nemesis" розповіли деталі та сказали, кого зараз найбільше потребують
24tv
2025-04-16T17:33:44Z
Розкриті технічні характеристики американського розвідувального дрона нового покоління Coyote LE SR
InternetUA
2025-04-16T17:28:35Z
«Ухилянтський рух домінує в Україні». Відомий військовий пояснив, що не так з мобілізацією
ГЛАВКОМ NET
2025-04-16T17:27:58Z
Понад 40% усієї зброї, яка застосовується на фронті, вироблено в Україні – Зеленський
Лига
2025-04-16T17:27:35Z
"Знайшли закопаним у лісі": історія жінки, що втратила коханого під час окупації Бучі росіянами
24tv
2025-04-16T17:21:28Z
Які документи потрібні для оформлення пенсії в Україні
Факти ICTV
2025-04-16T17:18:21Z
Радісні і в вишиванках: як би готувалися до Великодня в Україні зірки Голлівуду
Telegraf
2025-04-16T17:15:33Z
Ваблять котиками та виплатами: "Армія TV" опублікувало рекламу "Контракт 18-24"
Фокус
2025-04-16T17:12:57Z
У нього навіть не було зброї: росіяни жорстоко вбили українського полоненого
GlavRed
2025-04-16T17:37:06Z
ЗСУ ліквідували бурятського борця, який був командиром танкового взводу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-16T17:36:26Z
"Це був жах": Ольга Сумська потрапила під атаку дронів
Фокус
2025-04-16T17:27:46Z
Україну накриває справжня спека: де потеплішає до +26
GlavRed
2025-04-16T17:27:34Z
У зоні примусової евакуації на Донеччині залишаються 207 дітей
УкраинФорм
2025-04-16T17:24:09Z
Цю станцію київського метро визнано однією з найкрасивіших у світі
Telegraf
2025-04-16T17:18:21Z
У зоні активних бойових дій на Донеччині залишаються 195 дітей
УкраинФорм
2025-04-16T16:58:49Z
У Торецьку, де не вціліло жодного будинку, залишається близько 40 людей
УкраинФорм
2025-04-16T16:55:39Z
Окупанти збираються поїти донеччан стічними шахтними водами
Telegraf
2025-04-16T16:48:28Z
У Португалії запланували проведення Тижня української культури
УкраинФорм
2025-04-16T17:03:26Z
Бред Пітт готує продовження хіта Netflix: "Юнацтво" отримає другий сезон
Знай
2025-04-16T16:51:49Z
Alena Omargalieva – "Мужчина" – 6 місце чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2025-04-16T16:19:09Z
Українська кінокомедія "Коли ти вийдеш заміж?" вийшла на Netflix
Telegraf
2025-04-16T16:18:08Z
Це стало прокляттям: режисер Сам удома 2 висловився про роль Трампа у фільмі
Факти ICTV
2025-04-16T16:03:47Z
Леся Нікітюк спровокувала чутки про таємний шлюб із нареченим-військовим
GlavRed
2025-04-16T15:27:04Z
Розкішний мінімалізм: глава сімейства Кардаш'ян підкорила трендовим інтер'єром вітальні
24tv
2025-04-16T15:18:46Z
Як одягнутися на Великдень 2025: сучасні комплекти, які зачаровують
24tv
2025-04-16T15:18:03Z
Анастасія Цимбалару вразила зміною зовнішності: фото до та після
Gazeta UA
2025-04-16T15:01:13Z
Знайшли їжу, яка покращує настрій
24tv
2025-04-16T17:21:44Z
Відпустять навіть із повісткою на руках: з якими діагнозами заборонено мобілізувати
Знай
2025-04-16T17:06:24Z
Гейтс передбачив, що ШІ замінить багато працівників: хто "піде на пенсію" раніше
InternetUA
2025-04-16T16:58:29Z
Назвали найкориснішу рибу для схуднення. Який вид в лідерах
Gazeta UA
2025-04-16T16:24:34Z
У ЄС схвалили перший препарат для лікування ранніх стадій хвороби Альцгеймера
24tv
2025-04-16T16:15:22Z
Не викидайте шкірку від авокадо: як її можна використати
24tv
2025-04-16T15:30:43Z
Вчені знайшли область мозку, яка відповідає за логіку
Portaltele
2025-04-16T15:07:39Z
Як всього одна невинна звичка змушує нас переїдати та як її позбутися
Знай
2025-04-16T14:51:36Z
Буженина вийшла сухою: які помилки з соковитої великодньої страви зроблять гуму
24tv
2025-04-16T14:33:55Z
Апеляційний суд скасував вирок ексглаві Броварської РДА, який збив чотирьох людей
Лига
2025-04-16T17:45:44Z
Спіймано ще 5 паліїв авто ЗСУ та знищувачів об'єктів УЗ
InternetUA
2025-04-16T17:31:04Z
Cудитимуть суддю з Житомирщини, яка передала батькові закриту інформацію з досудового розслідування
Украина Криминальная
2025-04-16T17:30:23Z
Підпалили авто військових у Києві: у столиці викрили виконавців наказу з мережі
GlavRed
2025-04-16T17:27:30Z
У Києві жінка тягнула 2-річну дитину по асфальту та била: як її покарали
24tv
2025-04-16T17:12:51Z
ВАКС узяв під варту суддю Білгород-Дністровського суду через невнесення застави
Antikor
2025-04-16T16:57:50Z
Голий чоловік закидав фекаліями поліцейських у Коломиї: пригода потрапила на відео
Telegraf
2025-04-16T15:58:32Z
ВАКС взяв під варту суддю з Одещини, підозрюваного в організації схеми для ухилянтів
УкраинФорм
2025-04-16T15:42:18Z
Чоловік помстився дівчині, яка вирушила в круїз без нього, "замінувавши" судно
Фокус
2025-04-16T15:42:03Z
Як назавжди вивести голубів із саду: які кольори вони ненавидять найбільше
GlavRed
2025-04-16T17:27:41Z
Як зробити форму для пасок за 2 хвилини: дивовижний лайфхак
24tv
2025-04-16T17:21:47Z
Дівчата 90-х напряглися: що означає слово "мілфа" та звідки воно взялося
24tv
2025-04-16T17:15:24Z
Кольорові озера та поля крокусів: куди поїхати в Польщі на Великдень
24tv
2025-04-16T17:06:43Z
Від Києва – дві години. Топ-10 місць для весняного відпочинку
ГЛАВКОМ NET
2025-04-16T16:51:32Z
Розкиньте це на ділянці з полуницями: ягоди виростуть вдвічі більшими
24tv
2025-04-16T16:15:09Z
Знають лише одиниці: експерти дали точну відповідь, як часто треба прати піжаму
GlavRed
2025-04-16T15:27:42Z
Якою мовою говорять в Дубаї: це потрібно знати кожному туристу, який їдете в ОАЕ
24tv
2025-04-16T15:06:52Z
Як правильно розпалювати вогнище: покрокова інструкція та поради з безпеки
24tv
2025-04-16T14:27:42Z
Фальшиві гроші заполонили Україну: де найчастіше зустрічаються та які купюри підробляють
Знай
2025-04-16T17:36:25Z
З Кропивницького до Європи відправили на переробку майже пів тонни батарейок
УкраинФорм
2025-04-16T17:27:10Z
Виплати отримали ще не всі: ПФУ звернувся до українців із важливою заявою
Хвиля
2025-04-16T17:24:00Z
В Україні падає попит на пальне
Gazeta UA
2025-04-16T17:21:28Z
Реквізити для сплати податків 2025: що відомо про зміни
Факти ICTV
2025-04-16T17:12:38Z
Запровадження 245% тарифів для Китаю: у Білому домі пояснили, які товари обкладуть митом
ZN UA
2025-04-16T17:12:09Z
Хто отримуватиме найвищі пенсії у 2025 році — перелік осіб
Факти ICTV
2025-04-16T17:07:19Z
Ціни на паски в Харкові: скільки доведеться заплатити за святкову випічку
Политека
2025-04-16T17:00:11Z
Пенсія в Харківській області: виплати зросли, скільки тепер виплачують пенсіонерам
Политека
2025-04-16T16:31:42Z
Команда "Шахтаря" після матчу з "Кривбасом" вшанувала пам'ять жертв удару РФ 4 квітня
Комсомольская правда
2025-04-16T17:36:53Z
Попереду очікує українське дербі: Світоліна з перемоги стартувала на турнірі у Франції
24tv
2025-04-16T17:27:06Z
Пушич: Хочу висловити свої співчуття криворіжцям, усім родинам, які втратили своїх близьких
Football.ua
2025-04-16T17:25:31Z
Як купити квитки на червневі матчі збірної України з футболу: деталі
ГЛАВКОМ NET
2025-04-16T17:09:20Z
Світоліна перемогла Тайхманн на старті змагань WTA 250 у Руані
УкраинФорм
2025-04-16T17:03:23Z
У Канаді перенесли дебати кандидатів у премʼєри через хокейний матч
УкраинФорм
2025-04-16T17:03:13Z
Онана стоятиме у воротах Манчестер Юнайтед на матч-відповідь проти Ліона
Football.ua
2025-04-16T17:01:34Z
Ексчемпіон світу назвав фаворита реваншу Усик – Дюбуа, пригадавши скандальний удар британця
24tv
2025-04-16T16:33:27Z
Расмус Крістенсен став повноцінним гравцем Айнтрахта
Football.ua
2025-04-16T16:31:15Z
Інвестиція в будинок, яка рік за роком повертатиме гроші у вашу кишеню
24tv
2025-04-16T16:45:53Z
Марк Цукерберг заявив у суді, що Facebook більше не призначений для спілкування з друзями
24tv
2025-04-16T16:36:05Z
Gemini навчилась генерувати відео в якості 720p, але з обмеженням до 8 секунд
ITC
2025-04-16T16:31:46Z
З Facebook могли зникнути всі друзі — всередині «божевільного» плану Цукерберга
ITC
2025-04-16T16:31:11Z
Український фонд стартапів і UMAEF видали гранти 15 українським стартапам на $525 000: хто отримав
AIN
2025-04-16T16:30:59Z
Акумулятори працюватимуть роками завдяки дуже дешевому матеріалу: що придумали
Фокус
2025-04-16T16:28:33Z
Зовсім не через схід сонця: чому насправді кричать півні вранці
GlavRed
2025-04-16T16:27:10Z
Згенеровані ШІ-відео про нібито українських військових на Курщині збирали в TikTok мільйони переглядів, — УП
Детектор М
2025-04-16T16:13:26Z
Глобальний збій. Музичний сервіс Spotify вийшов з ладу
InternetUA
2025-04-16T16:03:38Z
Subaru Outback визнає, що він є SUV, а не універсал
Топ Жир
2025-04-16T17:45:25Z
Людей на заводах Hyundai замінять собаки, але не звичайні
Telegraf
2025-04-16T17:30:30Z
Потужний спорткар і аналог Range Rover: Hyundai показала яскраві преміальні новинки
Фокус
2025-04-16T17:30:08Z
Працюють як годинник: ТОП-10 б/у автомобілів до $8000, що служать роками
GlavRed
2025-04-16T17:27:21Z
Новий гібридний Hyundai Palisade може працювати кондиціонером без використання газу
Топ Жир
2025-04-16T17:00:38Z
Кардинально змінився: представлено новий Subaru Outback 2026
Фокус
2025-04-16T16:36:06Z
Як вас можуть обдурити на СТО: ТОП-5 найпоширеніших хитрощів механіків
GlavRed
2025-04-16T16:27:34Z
Ram має намір випустити 25 нових моделей за 18 місяців
AutoCentre
2025-04-16T16:16:42Z
Гіперкар Genesis GMR-001 вкритий безумством магми Ле-Ману
Топ Жир
2025-04-16T16:15:35Z