![Майже 450 грн за кілограм. У столичному супермаркеті з'явився диво-огірок](https://thumbor.my.ua/d-uGEKP8qKuA8Sf04yyDeZ5w-LQ=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F1d627903d2290029c1949d83be4eb7c3.png)
Майже 450 грн за кілограм. У столичному супермаркеті з'явився диво-огірок
Вартість овочів в українських супермаркетах наприкінці зими прогнозовано продовжує зростати. Але є випадки, коли ціни дійсно дивують. Так, у мережі «Сільпо» у Києві зафіксовано рекордну ціну на огірки Гордій – 449 грн за кілограм. Про це повідомляє кореспондентка «Главкома».
Як можна побачити на фото, така ціна не злякала киян і огірки майже розійшлися (фото було зроблене учора ввечері 13 лютого в одному з супермаркетів мережі «Сільпо»).
Варто зауважити, що інші сорти огірків свіжих як у цьому магазині, так і в інших супермаркетах столиці мають значно нижчі ціни.
Найнижча вартість огірків станом на 14 лютого зафіксована в Auchan – 109,90 грн/кг, тоді як у Megamarket їх продають за 161,30 грн/кг. Про це свідчать дані порталу «Мінфін». Найдешевшими протягом січня у магазинах столиці були огірки «Естафета» – 87,00 грн/кг.
На сайті ТМ «Гордій» повідомляється, що вони – тепличний комбінат в Умані, який вирощує екологічно чисті овочі з 1974 року. При вирощуванні своїй продукції компанія використовує додаткове освітлення, що поліпшує фотосинтез. Для запилення рослин навіть взимку теплиці використовують джмелів. Виробники заявляють, що вони розширилися і б’ють рекорди об’ємів виробництва.
На сайті виробника можна придбати не лише огірки, а й набори овочів, які обіцяють зібрати просто перед відправкою. так. півтора кілограми томатів черррі разом з такою ж кількістю огірка колючого обійдуться у 1015 грн.
Також, після короткочасного періоду стабільності ціни на картоплю в Україні знову почали зростати. Зокрема, у мережі Varus вартість на овоч варіюється від 24,90 грн/кг до 82 грн/кг. Про це повідомляє кореспондентка «Главкома».
Як зауважувалося, вартість часнику в Україні досягла рекордних показників, і дешевшим він вже не буде. Згідно з прогнозами аналітиків, ціна на часник в Україні вже не стане меншою. Його імпорт виходить надто дорогим через високий попит у Європі, а в Україні площа посівів лише меншає.