MY.UAНовини
Катерина Осадча про усиновлення дитини, мобілізацію та Юрія Горбунова: інтерв'ю Фокусу
Катерина Осадча про усиновлення дитини, мобілізацію та Юрія Горбунова: інтерв'ю Фокусу

Катерина Осадча про усиновлення дитини, мобілізацію та Юрія Горбунова: інтерв'ю Фокусу

Катерина Осадча — одна з найвідоміших телеведучих України, яка понад два десятиліття працює в ефірі. Вона була ведучою "Світського життя", а тепер — засновниця благодійного Фонду та ініціативи "Пошук зниклих". У великому інтерв'ю Катерина розповідає про складні виклики війни та кар'єрні трансформації.

В ексклюзивному інтерв'ю Фокусу Катерина Осадча розповіла про кар'єру, сім'ю та нові проєкти, які можуть змінити український медіапростір. Зокрема, вона розповіла про стосунки з Юрієм Горбуновим, висловилася про мобілізацію в Україні та уточнила деталі розмови з Регіною Тодоренко, яку називають зрадницею, бо вона говорить про війну в Україні.

Ваш телевізійний шлях триває вже понад два десятиліття. Який момент у кар'єрі був для вас найскладнішим, і який — таким, що запам'ятався найбільше, і значущим?

Цього року, 10 травня, виповнюється двадцять років з першого випуску програми "Світське життя". Насправді я почала працювати на телебаченні ще до запуску цієї програми, тож мій досвід налічує понад два десятиліття безперервної роботи. За відчуттями, це як один довгий, безперервний епізод мого життя.

Найпам'ятніший момент у кар'єрі — це, безумовно, запуск "Світського життя". Від першого випуску і до моменту, коли програма стала культовою, — це все один великий, яскравий спогад. Особливо тепло згадую свій перший випуск програми на каналі 1+1.

Пам'ятаю перший випуск "Світського життя" 2005 року. Перше інтерв'ю було в Києві на концерті Лучано Паваротті в Палаці "Україна". Там були зірки, відомі особистості, і я мала можливість поспілкуватися з ними. Інший яскравий момент — запуск першого сезону "Голосу країни" і мій перший прямий ефір. Хвилювання, нерви, стрес і водночас захват від нових викликів, які потребували швидкої адаптації та освоєння нових навичок. Саме через труднощі ми зростаємо.

Щодо найскладнішого моменту, то він, як і для всіх українців, пов'язаний із повномасштабним вторгненням, яке кардинально перевернуло кар'єру, побут і наше життя. Незважаючи на всі випробування, ми не зупиняємося — адаптуємося і рухаємося вперед, роблячи все можливе. Це стало стилем життя для всіх нас і для нашої країни.

За часів війни багато людей змінили своє ставлення до кар'єри та життя. Чи відбулися подібні зміни у ваших пріоритетах?

Для кожного українця війна — це, без сумніву, найважчий період у житті. Вона змінила все: хтось переїхав в іншу країну чи місто, хтось змінив ритм діяльності, хтось втратив роботу. І я не виняток — моє життя теж перевернулося на 360°. "Світське життя" поставили на паузу, а разом із командою ми запустили ініціативу з пошуку зниклих українців, яка виросла у волонтерський проєкт "Пошук зниклих". Використовуючи наш медійний бекграунд, ми створили телевізійний формат разом із каналом 1+1 і програмою "Сніданок з 1+1". У межах ініціативи "Пошук зниклих" нам вдалося знайти 3086 осіб.

Ця волонтерська ініціатива згодом переросла у створення Фонду Катерини Осадчої, завдяки якій ми розширили програми та реалізували проєкти для дітей і підлітків із вразливих категорій населення.

Якби не повномасштабне вторгнення, моє життя, напевно, було б зовсім іншим. Думаю, ми всі змінилися. Для себе я відкрила нові можливості для допомоги людям і активно їх використовую.

Розкажіть над якими проєктами ви сьогодні працюєте, у чому полягає ваша робота?

Щодо Фундації, у нас зараз активно реалізуються кілька напрямів: ми займаємося пошуком зниклих цивільних, підтримуємо профорієнтацію підлітків із вразливих категорій (це підлітки, які залишилися без батьківського піклування, перебувають у дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім'ях або є внутрішньо переміщеними особами) і налагоджуємо партнерські зв'язки. Основна мета Фундації — шукати, об'єднувати, привертати увагу до проблем і знаходити їх вирішення.

З перших днів повномасштабного вторгнення ми працюємо над ініціативою з пошуку зниклих українців, і цього року ми святкуємо третю річницю її існування. За цей час команда "Пошуку зниклих", яка наразі складається з понад 30 волонтерів, які невтомно працюють, знаходить людей і об'єднує їх із сім'ями — кожна історія супроводжується довгими пошуками, сотнями дзвінків і величезною підтримкою спільноти.

Ми також хочемо, щоб історії про трагедії зниклих дітей і дорослих, які постраждали від війни, знали за межами України. Минулого року ми запустили роботу над художнім серіалом-антологією "Зниклі". Він складатиметься з шести короткометражних епізодів. Кожен епізод — це окрема історія про зниклих цивільних під час війни та їхні сім'ї, які, незважаючи ні на що, шукають своїх близьких і знаходять сили жити далі. Режисерами епізодів виступлять Євген Тунік, Наталка Ворожбит, Христина Тинькевич, Олексій Тараненко, Ірина Цілик та Іван Уривський, а я продюсуватиму проєкт у співпраці з FILM.UA.

Крім того, ми започаткували новий напрямок — профорієнтацію підлітків із вразливих категорій населення. Проєкт "Платформа майбутньої професії" спрямований на допомогу дітям розвиватися в різних галузях, допомагаючи їм свідомо обирати майбутню професію та вступати до закладів освіти за обраною спеціальністю. У межах проєкту працюють ментори — відомі українські професіонали, які проводять практичні зустрічі, де діти знайомляться з професією зсередини. Після цих зустрічей підлітки відвідують підприємства, ательє, ресторани — місця, де вони можуть на практиці побачити, як усе влаштовано. Ми створюватимемо для кожного "дорожню карту", яка допомагає визначити наступні кроки: куди вступати, які навички розвивати, що саме важливо вивчати. Наші амбітні плани — масштабувати програму по всій країні. Тому ми активно зустрічаємося з представниками бізнесу та державних органів влади для вивчення ринку праці та можливостей для навчання, практики та працевлаштування.

Випереджаючи запитання про телевізійну кар'єру, ми готуємо для телеглядачів серію сюрпризів.

Ваш чоловік Юрій Горбунов — публічна людина, як і ви. Як вам вдається підтримувати одне одного в умовах постійної уваги та тиску суспільства? Як змінилися ваші сімейні стосунки під час війни, адже зараз спостерігається тенденція масових розлучень? Чи стала підтримка всередині сім'ї ще важливішою?

Підтримка в родині — надзвичайно важлива частина нашого життя. Мій чоловік завжди підтримує всі мої проєкти, починання та ідеї, а я своєю чергою підтримую Юрія, який наразі бере активну участь у благодійних концертах разом з Олександром Пономарьовим та Михайлом Хомою. За цей час вони зібрали понад три мільйони євро для допомоги армії. Оскільки наш графік дуже насичений і ми іноді не бачимося по кілька тижнів, підтримка одне одного стає ще важливішою — ми завжди маємо бути в курсі подій у житті одне одного.

Особливо зараз, коли світ настільки нестабільний, важливо чути від близької людини слова підтримки: щоб тобі казали, що з усім впораємося. Ці слова надихають, і я вірю, що саме вони допомагають переживати складні часи. Фрази на кшталт "ти така молодець" або "подивися, скільки всього вже зроблено, і скільки попереду" мають особливу силу, коли чуєш їх від дорогої людини.

Ваші сини зростають під час надзвичайних змін. Яких головних цінностей ви намагаєтеся їх навчити сьогодні?

Наші діти, як і всі діти, що підростають в Україні зараз, живуть у дуже складний час. Вони чують слова "шахед", "ракета" з раннього віку — мій трирічний син уже розуміє різницю між звуками шахедів і ракет. І це, без сумніву, лякає. Такі умови не сприяють спокійному дитинству, тому ми вчимо їх підтримувати одне одного.

Змалку діти вивчають українську мову та традиції. Ми святкуємо Різдво, Водохреща, а на Великдень обов'язково купуємо нові вишиванки і разом відвідуємо церкву — у кожного свій кошик. Ці традиції зближують сім'ю та допомагають формувати почуття національної ідентичності.

Ми також вчимо дітей підтримувати одне одного, а також цінувати доброту, щирість, щедрість і любов. А ще — разом влаштовувати сімейні дні: театр, виставки, спільний час, який вони запам'ятають на все життя.

Я вірю, що життєві труднощі можуть навчити негативного, але саме батьки формують у дітей почуття добра і позитиву.

Ви згадували про можливість усиновлення дитини. Чи повертаєтеся ви до цієї ідеї зараз? Що може стати поштовхом для такого важливого кроку?

Від самого початку повномасштабного вторгнення ми з Юрієм розглядали можливість усиновлення. Однак, коли ми детально вивчили процедуру, зрозуміли, що вона дуже складна в Україні. У результаті я обрала шлях підійти до теми комплексно, займаючись адвокацією різних форм сімейного виховання, щоб допомогти іншим батькам.

Разом із ЮНІСЕФ та за підтримки Міністерства соціальної політики ми створили документальний серіал "Сім'я для кожної дитини", де розповідаємо про різні форми сімейного виховання та важливість безпечного й дбайливого сімейного догляду для дітей. Ми продовжуємо працювати над цим проєктом, і незабаром очікується його продовження.

Також, у співпраці з фондом "Твоя опора", ми купували будинки для дитячих будинків сімейного типу. Завдяки цьому дві сім'ї на Київщині змогли прийняти до себе більше дітей з інтернатів, оскільки тепер у них з'явилося житло.

Крім того, продовжуючи працювати з дітьми із вразливих категорій, ми запустили проєкт "Платформа майбутньої професії", що допомагає підліткам, які залишилися без батьківського піклування, перебувають у дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім'ях або є внутрішньо переміщеними особами, усвідомлено обирати свою майбутню професію — адже ці діти згодом стануть тими, хто відбудовуватиме нашу країну.

Чи відчуваєте ви підтримку від колег із міжнародного шоу-бізнесу? Хто з відомих особистостей найбільше вас здивував своєю позицією або допомогою Україні?

Наближається третя річниця повномасштабного вторгнення, і за цей час підтримка була неймовірно емоційною. Нас підтримали не лише українці за кордоном, а й представники світового шоу-бізнесу та зірки з українським корінням. На жаль, були й ті, хто не захотів підтримувати, але я зосереджуюсь на тих, хто був поруч.

Наприклад, лідер гурту Imagine Dragons і Ед Ширан — вони завжди виходять із прапором на своїх концертах, невпинно нагадуючи світові, що в Україні йде війна. Це дуже важливо, адже багато людей з Європи та Америки вважають, що в Україні вже все спокійніше, і навіть запитують, чи закінчилася війна. Тому такі амбасадори, які постійно нагадують про реальність, мають величезне значення.

Раніше ви говорили про спілкування з Регіною Тодоренко після початку війни. Як ви сприймаєте мовчання публічних людей з України або повну відсутність підтримки? Чи намагалися ви ще раз вийти на контакт?

У перші пів року війни я висловлювала думку, що якщо ми перестанемо звертати увагу на тих, хто виступає зрадниками України, це буде правильним кроком. Варто забути про тих, хто відмовився від своєї країни, і не надавати їм популярності — решту має вирішувати держава. Зараз держава накладає санкції на таких осіб, позбавляє їхніх нагород, і я вважаю цей підхід правильним: якщо людина на початку повномасштабного вторгнення зробила свій вибір, вона не має бути пов'язана з нашою країною.

Пам'ятаю, у перші тижні війни я емоційно говорила в Інстаграмі, що потрібно позбавити громадянства тих, хто відмовився від України. Після першого місяця я вже перестала писати своїм знайомим, щоб їх переконати. Я зробила свої висновки. Люди не мають права користуватися українським паспортом, якщо вони заробляють і платять податки в Росії.

Що ви думаєте про мобілізацію в Україні? Яке ваше ставлення до публічних дискусій про те, хто має бути мобілізований, а хто — ні? Чи підтримуєте ви ідею рівності для всіх, незалежно від статусу або професії?

Я вважаю, що всі питання, пов'язані з мобілізацією, мають обговорюватися на рівні держави і суспільства, зокрема за участю військових. Категорично проти практики, коли людей ловлять на вулиці і силою затримують. Наприклад, у межах ініціативи "Пошук зниклих" ми щодня отримуємо повідомлення про те, що когось забрало ТЦК, і ця людина зникає безвісти, адже вже тиждень немає зв'язку. Тобто ініціатива, створена для допомоги українцям, які зникли під час повномасштабного вторгнення, зараз отримує повідомлення про затримання, що позбавляє їх можливості зв'язатися з рідними. Я розумію, що чоловіків затримують за порушення правил мобілізації. Але неправильним є те, коли їх позбавляють права зв'язку з близькими та застосовують фізичну силу.

Як ви особисто підтримуєте українських військових або ініціативи, пов'язані з допомогою армії? Чи є для вас цей напрям пріоритетним?

Дуже важливо, щоб кожен фонд зосереджувався на своєму напрямку. Для нас пріоритет — це пошук зниклих цивільних українців, допомога дітям, які залишилися без батьків, і професійна орієнтація підлітків. А я особисто, як і всі українці, підтримую благодійні збори.

Водночас, поки я займаюся суто цивільними та гуманітарними проєктами, Юрій разом із командою організовує заходи виключно для підтримки армії. Час від часу я також долучаюся до цих концертів. Незалежно від того, якими цивільними справами ми займаємося, завжди пам'ятаємо, що наші військові потребують постійної підтримки. Їм треба дякувати, адже всі наші громадянські зусилля можуть стати неактуальними, якщо фронт підійде до нас.

Раніше Фокус публікував інтерв'ю з групою "ДК Електрик".

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
SEGA объявила о выпуске Like a Dragon: Pirate Yakuza in Hawaii на консолях и ПК
GameMag
2025-02-20T23:27:11Z
«Трансформеры»? Разработчики Warhammer 40,000: Space Marine 2 готовят ААА-игру по ключевой франшизе Hasbro
GameMag
2025-02-20T23:15:52Z
Dune: Awakening выйдет 20 мая — разработчики представили трейлер
GameMag
2025-02-20T21:36:38Z
Похоже, Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 находится в разработке и выйдет уже скоро — Microsoft готовит фанатам сюрприз
GameMag
2025-02-20T20:18:52Z
Когда гриб окунули в чернильницу: Обзор Awoved
GameMag
2025-02-20T19:16:18Z
Apple готовит большое обновление: что изменится в iPhone уже скоро
Comments UA
2025-02-20T18:51:47Z
Like a Dragon: Pirate Yakuza in Hawaii получила первые оценки: что нужно знать перед релизом
Знай
2025-02-20T18:51:16Z
Ни отправить, ни получить посылку: в работе Новой почты произошел масштабный сбой
Фокус
2025-02-20T18:51:09Z
Космический зонд обнаружил редкого "вампира" среди звезд
TSN
2025-02-20T18:51:06Z
Поражение, одиночество и рутина: чего боится каждый из Знаков Зодиака
Фокус
2025-02-20T19:57:22Z
Готовятся в духовке: рецепт куриных крылышек в апельсиновом маринаде
Фокус
2025-02-20T19:36:01Z
Дороги не нужны: удаленный остров удивляет туристов отсутствием машин
Фокус
2025-02-20T18:21:14Z
Торт "Захер: рецепт одного из самых популярных тортов мира
TSN
2025-02-20T16:39:23Z
Гороскоп на 21 февраля 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-02-20T16:30:48Z
Чистота без труда: как сделать унитаз белым без агрессивных средств
TSN
2025-02-20T15:51:03Z
Японское кафе использует ИИ для обслуживания туристов: "понимает" 100 языков
Фокус
2025-02-20T15:27:03Z
Датчики для отслеживания сна обещают, что мы будем высыпаться. Почему они не работают?
Marie Claire
2025-02-20T14:30:24Z
Где нельзя хранить деньги в доме, потому что их никогда не будет
TSN
2025-02-20T13:48:36Z
В Израиле взорвались три автобуса
Корреспондент
2025-02-21T00:24:40Z
В РФ горит завод по переработке пластика
Корреспондент
2025-02-21T00:00:33Z
В Киеве водитель утопил в Днепре машину. ВИДЕО
Новости Украины
2025-02-20T21:36:31Z
В Херсоне обнаружили под завалами тело погибшей матери близнецов
Комсомольская правда
2025-02-20T20:13:44Z
В Средиземном море взорвались три танкера, которые заходили в порты РФ
Комсомольская правда
2025-02-20T20:07:19Z
Телефон взорвался прямо в кармане: женщина чудом выжила во время шопинга
Знай
2025-02-20T19:51:52Z
Масштабная эпидемия птичьего гриппа вызвала яичный кризис в США
Фокус
2025-02-20T17:45:33Z
Удар по Херсону: найдено тело последней пропавшей без вести
Корреспондент
2025-02-20T17:27:53Z
Россияне убили мать близнецов в Херсоне: тело женщины достают из-под завалов дома
TSN
2025-02-20T17:21:16Z
Мбаппе признан лучшим игроком недели в Лиге чемпионов
Корреспондент
2025-02-20T18:42:01Z
Главу Федерации футбола осудили за насильственный поцелуй футболистки
Фокус
2025-02-20T18:15:59Z
Дудченко раскрыл причину провала Украины в сингл-миксте
Корреспондент
2025-02-20T18:09:45Z
Бой потенциальных соперников Усика находится под угрозой срыва
ZN UA
2025-02-20T17:51:49Z
Российский хоккеист отказался играть в РФ после завершения карьеры в НХЛ
ZN UA
2025-02-20T16:22:56Z
Украинская Премьер-лига: расписание и результаты всех матчей 18-го тура, видео голов
ZN UA
2025-02-20T11:33:33Z
Директор Top Rank назвал бой, ради которого Фьюри может возобновить карьеру
Корреспондент
2025-02-20T11:21:54Z
Гимнастка Ризадинова поразила телеведущую своими достижениями в украинском языке/Спортсменка еще в 2019 году говорила исключительно на русском
Апостроф
2025-02-20T10:24:56Z
Украинский футболист забил дебютный гол за английский клуб
ZN UA
2025-02-20T09:51:32Z
В Крыму оккупанты массово увольняют медиков: что произошло
Comments UA
2025-02-20T21:57:49Z
"Сотня плюс-минус ракет": эксперт ответил, "прощупывает" ли РФ цели для массированного обстрела
Фокус
2025-02-20T21:21:16Z
С фронта приходят обнадеживающие новости
Новости Украины
2025-02-20T20:57:01Z
"Шахеды" атакуют столицу: детали от мэра
Comments UA
2025-02-20T20:51:18Z
В Киеве гремят взрывы: какие районы оккупанты атаковали дронами
Comments UA
2025-02-20T20:39:37Z
Нет покоя противнику в Часовом Яру: ВСУ показали, как происходит "расщепление на молекулы". ВИДЕО
Новости Украины
2025-02-20T19:33:59Z
Таро гороскоп для всех знаков зодиака: кому выпала карта Дьявол
Comments UA
2025-02-20T19:03:19Z
Ситуация на фронте на вечер 20 февраля
UAToday
2025-02-20T18:06:38Z
Авария танкеров РФ: мазут зафиксировали на побережье трех общин Одесчины
Корреспондент
2025-02-20T17:54:58Z
Творческий контроль над франшизой о Джеймсе Бонде перешел Amazon MGM Studios
GameMag
2025-02-20T23:39:32Z
Аманда Сейфрид расследует убийства ночных бабочек в трейлере сериала "Алая река"
GameMag
2025-02-20T21:30:44Z
Переспавшая с более чем 1000 мужчин за один день звезда Onlyfans заявила о беременности
Фокус
2025-02-20T21:12:16Z
Николь Кидман стала женщиной года по версии журнала Time
Marie Claire
2025-02-20T19:00:46Z
40 дней: популярная украинская модель-молчунья сообщила о трагедии в семье
GlavRed
2025-02-20T18:30:00Z
Андрей Бедняков пожаловался на серьезные проблемы со здоровьем и раскрыл симптомы болезни
TSN
2025-02-20T16:59:55Z
"Игра в декаданс": как прошло самое красивое событие Ukrainian Fashion Week в феврале 2025
Фокус
2025-02-20T16:42:25Z
Уилл Смит объявил о возвращении к роли в продолжении культового фильма
Фокус
2025-02-20T16:06:15Z
Победительница "Холостяка" с возлюбленным после возвращения в Украину столкнулись с проблемами в отношениях/Пара переживает тяжелые времена
Апостроф
2025-02-20T16:00:22Z
Россия атакует Украину ударными беспилотниками: карта тревог
TSN
2025-02-21T00:21:15Z
День ангела 21 февраля: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-02-20T22:21:27Z
21 февраля 2025 года: преподобного Тимофея - что сегодня нельзя делать
Фокус
2025-02-20T22:00:43Z
Студент в Индии прилетел на экзамен на параплане – опаздывал: "Бро играет в PUBG в реальной жизни"
Знай
2025-02-20T21:51:57Z
Очередной скандал в школе на Ровенщине: видео издевательств на учениками выложили в Сеть
TSN
2025-02-20T21:48:32Z
Провал на Курщине: армия РФ приближается к Судже
Comments UA
2025-02-20T21:06:36Z
25 тысяч – еще цветочки: какие максимальные штрафы от ТЦК и кто их может получить
Знай
2025-02-20T20:30:23Z
Будет ли масштабный удар ракетами по Одессе после "пристрелки" дронами: что надо знать
Comments UA
2025-02-20T20:18:29Z
Деньги для молодежи: украинцам 16-35 лет предлагают получить помощь, как подать заявку
Знай
2025-02-20T20:12:28Z
Часто мыться вредно: неожиданные причины
Comments UA
2025-02-20T23:30:12Z
Какие продукты ни в коем случае нельзя кушать на ночь, и вот почему
TSN
2025-02-20T18:33:31Z
Магнитная буря 21 февраля: эксперты предупредили украинцев
Политека
2025-02-20T17:27:55Z
Как быстро восстановиться после тренировки: ученые исследовали эффективность холодного душа
TSN
2025-02-20T16:21:43Z
Этот сухофрукт способен творить чудеса с вашим организмом
Comments UA
2025-02-20T14:33:00Z
Фиброаденома груди: можно ли с ней жить и когда нужно оперировать
Comments UA
2025-02-20T12:57:25Z
Решение Зеленского лишит онкобольных детей доступа к жизненно важным лекарствам
Comments UA
2025-02-20T12:51:52Z
Залужный на событии с королем Британии увидел не только желание помочь
Апостроф
2025-02-20T12:19:35Z
Гемоглобин, гормоны и болезнь: о чем может всегда свидетельствовать холодные ноги и руки
Знай
2025-02-20T11:51:01Z
Платежки с нюансом: почему некоторые украинцы переплачивают за воду
Знай
2025-02-20T21:12:34Z
Начнется 22 февраля: ПриватБанк срочно обратился к украинцам
Хвиля
2025-02-20T20:45:39Z
Стоимость кубометра газа с 1 марта: увеличатся ли платежки населения
Знай
2025-02-20T19:30:45Z
Компания, связанная с Пашинским, наращивает миллиардные обороты: собственник открестился от скандального политика
Знай
2025-02-20T19:12:42Z
Доллар занимает доминирующее количество трафика на SWIFT
Корреспондент
2025-02-20T19:03:48Z
В Украине выросли цены на мясо: стало известно, сколько придется заплатить украинцам
Политека
2025-02-20T19:00:36Z
Отключения будут продолжаться: Укрэнерго дал прогноз на завтра
Comments UA
2025-02-20T18:30:15Z
Ветеранский бизнес: на каких условиях можно получить гранты по программе "Власна Справа"
Хвиля
2025-02-20T18:00:35Z
В Украине теперь можно арендовать машины для разминирования: как это работает
Comments UA
2025-02-20T18:00:31Z
Renault выпустит недорогой городской электромобиль за 18 000 евро
Фокус
2025-02-20T16:00:17Z
В заброшенном поместье нашли ничейную коллекцию редких и старинных авто
Фокус
2025-02-20T15:51:07Z
Нетипичные раритеты: два старых грузовика Ford 1941 года продают за $1,25 миллиона
Фокус
2025-02-20T13:12:15Z
Запас хода — 1000 км: электромобили Mercedes получат инновационную батарею
Фокус
2025-02-20T11:12:17Z
Недорогой коммерческий электрокар Kia рассекретили за считанные дни до премьеры
Фокус
2025-02-20T08:45:14Z
Мигалки на дорогах: когда нужно уступать, а когда можно ехать дальше, памятка для водителей
Знай
2025-02-20T07:51:18Z
Цена $20 000 и запас хода более 500 км: рассекречен дешевый электрический седан BYD
Фокус
2025-02-19T17:21:50Z
Простой лайфхак позволит уберечь стекла авто и дворники от обледенения
Фокус
2025-02-19T14:51:57Z
Kia в Абу-Даби представила военный пикап Tasman для тактических операций
Фокус
2025-02-19T13:06:48Z
Сенат утвердил преданного сторонника Трампа на пост директора ФБР
ZN UA
2025-02-21T00:00:57Z
Зеленский сравнил цену дальнобойных ударов для Украины и РФ
TSN
2025-02-20T23:48:17Z
Келлог должен убедить Зеленского закончить войну - Волц
Корреспондент
2025-02-20T23:21:24Z
Не все потеряно: как Украине выйти на выгодное мирное соглашение
Comments UA
2025-02-20T22:42:32Z
Президент Бразилии обвинил Трампа в том, что он хочет стать "императором мира"
ZN UA
2025-02-20T22:36:20Z
Маркон ответил, считает ли Зеленского диктатором
Comments UA
2025-02-20T22:12:48Z
CNN узнал, какая муха укусила Трампа и почему начал активно атаковать Зеленского
Новости Украины
2025-02-20T22:00:49Z
Трамп за Путина. СМИ про атаку на Зеленского
Корреспондент
2025-02-20T22:00:16Z
Кремль в замешательстве, а Европа смыкает ряды: к чему привели скандальные заявления Трампа
TSN
2025-02-20T21:21:56Z