MY.UAНовини
«Щороку Суспільне дає аргументи, що його варто підтримувати». З засідання парламентських комітетів на НСТУ
«Щороку Суспільне дає аргументи, що його варто підтримувати». З засідання парламентських комітетів на НСТУ

«Щороку Суспільне дає аргументи, що його варто підтримувати». З засідання парламентських комітетів на НСТУ

11 лютого відбулося спільне виїзне засідання комітету Верховної Ради України з питань свободи слова і підкомітету з питань інформаційної політики та європейської інтеграції комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики на Суспільному.

Перед засіданням депутатам показали нове обладнання, яке Суспільне отримало в межах міжнародної технічної допомоги Японії (JICA) — пересувну телевізійну станцію (ПТС). Це обладнання відкриває нові можливості для власного виробництва. Приміром, ПТС на 14 камер забезпечила виробництво Суспільним трансляції чемпіонату України з біатлону. У ній облаштовано 13 місць для продакшн-команди та два виносних місця для коментаторів.

 Учасники засідання оглянули нову пересувну телевізійну станцію Суспільного

Як сказала у своєму привітальному виступі заступниця голови комітету гуманітарної та інформаційної політики, голова профільного підкомітету Євгенія Кравчук, візити у лютому на Суспільне вже стали традицією для депутатів профільних комітетів, адже проходять уже втретє.

«Цей, по-хорошому, парламентський контроль є радше дружнім плечем, тому хотілося б, щоб він зберігався й надалі», — сказала Євгенія Кравчук. Також вона додала, що «український Суспільний мовник — це те суспільне мовлення, яким воно має бути під час війни».

 Ярослав Юрчишин і Євгенія Кравчук

Під час заходу керівництво Суспільного та парламентарі обговорили поточний стан, досягнення за 2024 рік, а також проблеми та перспективи мовника під час повномасштабного вторгнення.

«Суспільний мовник довів за ці роки свою спроможність і сьогодні не може бути сумнівів, що НСТУ продовжить свою роботу й буде це робити якісно і так, щоб задовольнити потреби суспільства. Відповідаючи найкращим міжнародним стандартам журналістики й свободи слова. Це важливі досягнення, але, на мій погляд, головне — це стабільність, і вона була продемонстрована. Розвиток такої складної структури як Суспільне мовлення — це нешвидка справа, коли десь злітають ракети, це щоденна праця, це крок від одного невеличкого досягнення до іншого. Я вважаю, що траєкторія, обрана правлінням, правильна, і її треба дотримуватися», — сказав, відкриваючи засідання, голова комітету гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв.

 Микита Потураєв

Своєю чергою голова комітету свободи слова Ярослав Юрчишин подякував Суспільному за важливі позиції, які мовник послідовно підтримує. Це внесок в інформаційну безпеку, в культурну дипломатію та в євроінтеграцію. Зокрема він сказав, що «мало де ми можемо похвалитися таким позитивним сприйняттям реформи, як у сфері перетворення колишнього державного медіа на публічного мовника. І нам важливо це зберегти».

 Ярослав Юрчишин, Євгенія Кравчук і Микита Потураєв

  • Читайте також: Депутати, Нацрада й Мінкульт з’їздили на Суспільне: хвалили за довіру аудиторії, непокоїлися через брак фінансування

Якими показниками Суспільне підсумовує 2024 рік

Голова наглядової ради Суспільного мовлення Світлана Остапа розповіла, що протягом 2024 року Суспільне робило все можливе для того, щоб бути корисним для суспільства та держави. «Це рік, коли загинула наша Ірина Цибух, це рік 100-річчя “Українського радіо”, це рік цивілізованого розлучення з телемарафоном “Єдині новини”», — сказала вона.

Серед досягнень Суспільного за минулий рік Світлана Остапа назвала нарощення аудиторії та підтримку рівня довіри. «Більш як 20% українців нині вважають Суспільне улюбленим джерелом інформації. Останні результати дослідження споживання та довіри, зроблене на замовлення Суспільного компанією “Градус” у 2024 році, показало, що серед населення України віком 18+ рівень довіри споживачів наших новин вищий за 80%. Нагадаю, на ВВС — 56%. Це дуже хороша новина на фоні падіння довіри до багатьох інституцій в Україні. Довіра є найголовнішим індикатором успіху», — повідомила Світлана Остапа.

 Світлана Остапа

Також вона повідомила й про те, що у 2024 році зросла цитованість Суспільного у світі, воно опинилося серед лідерів з обміну матеріалами в Європейській мовній спілці. «У 2024 році EBU взяла майже дві тисячі матеріалів Суспільного для найбільших європейських телеканалів. Це втричі більше, ніж у 2022 році. До прикладу, матеріал про обстріл Харкова 10 травня показали на 76 каналах понад 930 разів. Це спростовує твердження про втому від українських новин», — сказала Світлана Остапа.

Голова правління Суспільного Микола Чернотицький розповів, що 2024 рік для Суспільного позначився зростанням споживання контенту через цифрові платформи, а також посиленням мовлення на Першому каналі.

«Ми на сьогодні 24/7 самі виготовляємо контент на Першому зі щогодинними випусками новин із шостої години ранку до 22-ї години. Ми висвітлювали вибори в США, відправили туди дві знімальні групи. Зокрема, “Ніч виборів у США: Трамп чи Гарріс?” подивилися майже 228 тисяч телеглядачів. Стрим спецефіру “Суспільне. Студія” на ютуб-каналі “Суспільне Новини” зібрав 411 тисяч переглядів, плейлист “Вибори в США 2024” отримав 2,3 млн переглядів», — розповів Микола Чернотицький.

Також він поділився планами на 2025 рік щодо посилення та розвитку гіперлокальної мережі Суспільного.

«Зараз у громадах восьми регіонів працює 20 гіперлокальних кореспондентів Суспільного. До кінця 2025 року мережа охопить ще 12 регіонів, а в трьох (Чернігівщина, Сумщина та Харківщина) буде підсилена. Так, Суспільне отримає ще 50 журналістів у громадах. Це буде точно найбільша мережа гіперлокальних журналістів в Україні», — сказав Микола Чернотицький.

 Світлана Остапа та Микола Чернотицький

До досягнень Суспільного у 2024 році він також відніс і створення документальних фільмів і дитячого контенту, а також проєкту з оцифрування архівів «Суспільне Медіатека».

«Ютуб-канал для дітей “Бробакс” протягом 2024 року показав зростання понад 100%. Кількість підписників перевищила показник 100 тисяч, а кількість переглядів сумарно зросла до понад 39 млн (24 млн протягом року). Розпочато роботу над MVP сайту та застосунком дитячого активу “Бробакс”. Уперше підписано ліцензійні договори щодо прав на іноземний дитячий контент для ютуб-каналу. Зокрема, французький мультсеріал “Сімон” зібрав понад 2 млн переглядів. Подкаст “Суспільне Казки” отримав близько 1 млн прослуховувань протягом 2024 року та потрапив до переліку найкращих за версією Megogo Audio», — розповів Микола Чернотицький.

Він також сказав, що одним із пріоритетів стало виробництво документального контенту. Торік відбулося понад 40 прем’єр документальних проєктів.

«Найбільшого резонансу набули стрічки “Будапешт. Бомба під незалежність”, нові серії циклу “Остання війна”, цикл “Велика російська брехня”, “Якби Чорновіл. Кращий сценарій для України”, “Довженко. Великий компроміс”, 12-серійний цикл “Лицарі правозахисту”. Уперше фільм Суспільного представлений у конкурсній програмі фестивалю А-класу — на 40-му Варшавському міжнародному кінофестивалі відбулася світова прем’єра фільму “Сентиментальна подорож до планети Параджанова”. У листопаді 2024 року фільм-розслідування “Ізоляція” Ігоря Мінаєва став найкращим документальним фільмом на фестивалі історичного кіно у Франції», — розповів Микола Чернотицький.

Як Суспільне співпрацює з Нацрадою, Міністерством культури та стратегічних комунікацій і Держкомтелерадіо

До обговорення питань про проблеми й перспективи Суспільного мовлення в Україні під час виїзного засідання долучилися також представники Міністерства культури та стратегічних комунікацій, Нацради з питань телебачення і радіомовлення та Держкомтелерадіо.

Заступник Міністра культури та стратегічних комунікацій Андрій Наджос прокоментував, що Суспільне мовлення в умовах воєнного стану має особливе значення в суспільстві.

«Ми вдячні НСТУ за те, що бере участь у реалізації проєктів у рамках безпекових угод. У нас їх багато, інформаційний елемент потужний. Наші партнери відзначають важливу роль НСТУ в імплементації цих угод. Ми вирішили в цьому році скласти мапу великих міжнародних подій і вважаємо, що важливим елементом культурної дипломатії є те, що на міжнародних безпекових конференціях відбуваються такі івенти як показ документальних фільмів. Це буде такий позитивний тиск на міжнародних партнерів», — сказав Андрій Наджос.

 Андрій Наджос

Голова Нацради Ольга Герасим’юк повідомила, що регулятор підтримує Суспільне у всіх його ініціативах. Співпраця між Нацрадою і Суспільним охоплює не лише виробництво контенту, а й просвітницьку діяльність, спрямовану на підвищення рівня професійних стандартів журналістики, захист прав людини та забезпечення принципів недискримінації. Важливим аспектом цієї співпраці є програма «Компетентні медіа — демократичне і толерантне суспільство», у межах якої проводять публічні обговорення, спрямовані на вдосконалення медійних практик.

«Забезпечення стабільного мовлення і розширення покриття в прикордонних зонах — це один із наших фокусів, і ми сприяємо прорахунку додаткових частот і збільшенню покриття територій. Одне з питань, яке потребує розв’язання, — суперечності між законами “Про медіа” та “Про суспільні медіа”, це стосується участі Суспільного у конкурсі та сплати ліцензійного збору. Це треба розв’язувати. Національна рада вже підготувала пропозиції та чекає на їх ухвалення Верховною Радою. Сподіваюся, що найближчим часом це вирішиться, і Суспільне зможе брати участь у національному конкурсі», — розповіла Ольга Герасим’юк.

 Ольга Герасим’юк

Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення Олег Наливайко розповів, що торік Держкомтелерадіо як акціонер видав понад 60 наказів щодо погодження передачі в оренду (найм) та/або відчуження майна, що ввійшло до статутного капіталу АТ «НСТУ», вжив заходів для відкриття рахунку в цінних паперах у депозитарній установі для розміщення 100% простих іменних акцій АТ «НСТУ». Крім того, Держкомтелерадіо під час війни виступав бенефіціаром чотирьох проєктів міжнародної технічної допомоги, реципієнтом яких є, зокрема, Суспільний мовник.

Олег Наливайко розповів, що торік відповідно до Закону України «Про управління об’єктами державної власності» акціонер уперше затвердив Лист очікування власника АТ «НСТУ» на 2025 рік.

«Один із найголовніших напрямів співпраці державних інституцій та Суспільної телерадіокомпанії — це подальше відновлення і розширення мовлення на прикордонних, прифронтових і деокупованих територіях із метою протидії ворожій пропаганді. Завдяки спільним заходам із початку повномасштабного вторгнення було відновлене радіомовлення в середньохвильовому діапазоні. Це дозволило забезпечити найбільше покриття сигналом “Українського радіо” значної території України, в тому числі тимчасово окупованої території АР Крим. У 2025 році НСТУ передбачила видатки на закупівлю послуг Концерну РРТ з трансляції програм “Українського радіо” в середньохвильовому діапазоні. Водночас компанія шукала альтернативні джерела отримання більш потужного передавального обладнання від донорських організацій країн-партнерів. Зараз таке устаткування знайдено. МКСК та Держкомтелерадіо у межах своїх повноважень сприяють опрацюванню шляхів фінансового забезпечення роботи передавача», — розповів Олег Наливайко.

Які очікування у парламентарів

Член комітету гуманітарної та інформполітики Володимир В’ятрович сказав, що 2025 рік буде важким для всієї медіасфери, але якраз Суспільне може продемонструвати власним прикладом, що та «фінансова подушка», яку держава надає НСТУ, дає можливість втриматися на плаву та працювати якісно, й тому державна гарантія має бути. «Щороку Суспільне дає додаткові аргументи, що його варто підтримувати», — сказав депутат.

 Володимир В’ятрович

Голова підкомітету з питань культури Микола Княжицький звернувся до керівництва Суспільного з пропозиціями контенту, який він хотів би бачити. «Мені б хотілося бачити дві речі: по-перше, те, що стосується масової культури, передусім ігрового кіно. Вже час переходити до художнього продукту. По-друге, час ставати впливовим у медіасфері явищем. Те, що ви робите, відповідає всім стандартам, і ми всі це бережемо, але хотілося б бачити певні спалахи, тобто більшу експертність і проведення суспільно важливих обговорень, не політичних сварок, а саме — більше експертності, яка б ставала явищем. Загальний рівень якості новин треба підіймати, щоб не тільки рівень довіри, а й рейтинги випереджали», — сказав Микола Княжицький.

 Микола Княжицький

Перша заступниця голови комітету гуманітарної та інформполітики Ірина Констанкевич озвучила своє прохання щодо висвітлення теми ветеранів і «Політики Героїв». «На вас покладаються дуже великі очікування, тому що, на жаль, суспільство в нас не має сформованого сприйняття наших ветеранів як героїв, як тих, хто виконав свій обов’язок перед державою, і ми маємо бути вдячними та демонструвати свою повагу. Я знаю, що Суспільне завжди попереду й у формі, й у змісті. Я розумію, що ветеранська політика у вас присутня, буду просити, щоб і надалі вона була в пріоритеті», — сказала Ірина Констанкевич.

 Ірина Констанкевич

 Учасники засідання

А наостанок Микита Потураєв нагадав, що ще у 2019 році вони сформулювали посил, якого слід дотримуватись і надалі. «Найкраща політика щодо Суспільного мовлення — це давати гроші й не лізти в роботу. Що ми бачимо за ці п’ять років? Що ця стратегія була правильна, вона працює. Є поступовий рух. У чому наше завдання, колеги, на наступний рік? Забезпечити гроші, у тому числі від міжнародних партнерів, і не давати нікому лізти руками», — резюмував Микита Потураєв.

Фото: Анастасія Мантач, Суспільне; Національна Рада України з питань телебачення і радіомовлення

Читайте також
Суспільне збільшує кількість випусків загальнонаціональних новин
Депутати, Нацрада й Мінкульт з’їздили на Суспільне: хвалили за довіру аудиторії, непокоїлися через брак фінансування
Здорова євроінтеграція. Як Суспільне співпрацює з Європейською мовною спілкою
Конференція «Суспільне мовлення: реформа під час війни»: як буде фінансуватись та де брати кошти?
Керівництво Європейської спілки мовників: Ми вражені роботою Суспільного під час війни
«Війна створює можливості. Суспільне скористалося цим». Як представники комітету гуманітарної та інформполітики ознайомлювалися з роботою НСТУ
Потураєв вважає, що народним депутатам від «Слуги народу» варто ходити на ефіри тільки на Суспільне
Теги за темою
Верховна Рада
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
В новом правительстве Германии вспыхнул первый скандал - СМИ
Корреспондент
2025-05-16T12:21:28Z
Россия озвучила условия перед переговорами в Стамбуле: чего Кремль требует от Украины
UAToday
2025-05-13T15:45:36Z
Зеленский: оружие уже на складах, России не поможет даже 30 дней перемирия
UAToday
2025-05-13T18:27:09Z
В Мексике в прямом эфире убили кандидатку в мэры
Корреспондент
2025-05-13T04:18:18Z
В США готовятся к переговорам о сокращении американского контингента в Европе
Европейская правда
2025-05-16T20:09:29Z
Трамп предположил, что может обсудить с Путиным "режим тишины" по телефону
UAToday
2025-05-16T20:03:52Z
Победительница "Битвы экстрасенсов" назвала дату масштабной атаки РФ на Украину
TSN
2025-05-11T13:34:57Z
Трамп озвучил новое требование к Украине после речи Путина
Telegraf
2025-05-11T16:58:17Z
Портников объяснил, почему Путин отказался от прекращения огня и предложил переговоры
TSN
2025-05-11T13:34:59Z
Необратимые изменения: врач рассказал о диагнозе известной российской певицы, заставившей ее уйти со сцены
Comments UA
2025-05-11T20:57:50Z
"Мисс Украина 2023" оконфузилась заявлением о селе
Comments UA
2025-05-05T15:48:59Z
Степан Казанин резко высказался об исчезновении Елены Кравец из "Квартал 95": "Мы ее научили..."
Знай
2025-05-10T09:51:08Z
"Это слезы...": жена Виктора Павлика внезапно заговорила о втором ребенке
Знай
2025-05-04T16:51:38Z
Известная украинская певица пережила три выкидыша и удивила решением проблемы: "Жила с монахами"
TSN
2025-05-16T19:19:30Z
Яна Глущенко с мужем и сыном показала свой роскошный особняк за 200 тыс. долларов: вид изнутри
TSN
2025-05-16T19:19:10Z
София Ротару продала элитную недвижимость в Москве: насколько продешевила певица
Знай
2025-05-04T04:51:29Z
Святославу Вакарчуку - 50: ТСН.ua публикует эксклюзивные фото лидера "Океана Эльзы"
TSN
2025-05-14T05:18:43Z
Баранчик Шон появится на экранах
Корреспондент
2025-05-09T08:30:51Z
Украинки не планируют возвращаться домой после войны: результаты опроса
Comments UA
2025-05-07T22:27:31Z
В ТЦК назвали главную проблему с мобилизацией мужчин старше 55 лет
UAToday
2025-05-14T16:27:28Z
Силы беспилотных систем уничтожили дроны россиян
Корреспондент
2025-05-14T20:54:30Z
Под заснеженной горой может скрываться вход в "мир пришельцев": документы ЦРУ
Фокус
2025-05-11T16:51:58Z
Дания готовит 26-й пакет военной помощи для ВСУ
Корреспондент
2025-05-16T20:15:02Z
В Украине начнут запускать 5G: какой город станет первым
UAToday
2025-05-16T20:03:43Z
Пенсионерам выплатят специальные надбавки: какие суммы обещают
Знай
2025-05-03T15:30:37Z
Зеленский отреагировал на идею Папы Льва XIV
Корреспондент
2025-05-14T21:24:03Z
Жители российского города дрались за кашу возле «поезда победы»
Корреспондент
2025-05-03T17:18:22Z
Как определить, что авокадо точно спелое: простые уловки
TSN
2025-05-15T14:34:08Z
7 важных открытий о том, как алкоголь влияет на наше тело
UAToday
2025-05-06T17:28:03Z
Завтрак для женщин: что должно быть в рационе каждой
Gazeta UA
2025-05-09T21:39:52Z
В Украине стремительно растет заболеваемость корью: уже зафиксированы смертельные случаи
TSN
2025-05-15T14:34:56Z
Как спасти крыжовник от мучнистой росы: полезные советы, которые реально работают
TSN
2025-05-16T19:21:06Z
Гепатит А атакует столицу: что известно о заболевании среди киевлян
TSN
2025-05-16T19:18:14Z
Что лучше для здоровья — горчица или кетчуп: врач дала окончательный ответ
UAToday
2025-05-04T12:03:37Z
Какие 2 продукта нужно обязательно есть, чтобы улучшить память и защитить мозг от старения
UAToday
2025-05-13T09:03:06Z
Ученые открыли редкую мутацию, которая позволяет высыпаться всего за 4 часа
Факти ICTV
2025-05-11T09:30:52Z
На Франковщине чиновник торговал закрытыми данными ГПСУ
Корреспондент
2025-05-16T11:57:53Z
В Ивано-Франковске и Луцке прогремели взрывы
Корреспондент
2025-05-15T03:39:51Z
Учительница физики из Прикарпатья получила десять лет заключения за распространение наркотиков
Апостроф
2025-05-07T15:33:41Z
На Киевщине задержали мужчину за изнасилование 15-летней девушки
Корреспондент
2025-05-13T12:06:52Z
Ножевое нападение в центре Киева: иностранцы обокрали гражданина Турции
TSN
2025-05-16T19:20:17Z
В Сумах задержали сотрудницу вуза за вымогательство взятки
Корреспондент
2025-05-16T15:06:47Z
Над Москвой гремят взрывы
Корреспондент
2025-05-07T09:07:24Z
В Одессе произошёл взрыв во дворе частного дома
Корреспондент
2025-05-13T16:12:12Z
В ОВА показали последствия атаки дронов на Полтавщине
Корреспондент
2025-05-15T06:21:56Z
Остаемся без еды: Украину накроет опасная жара и засуха уже летом, что обещает прогноз погоды
Знай
2025-05-11T04:30:41Z
Генштаб обновил данные о потерях РФ в войне
Корреспондент
2025-05-13T05:06:12Z
Синоптики дали прогноз погоды на сегодня 13 мая в Украине
UAToday
2025-05-13T04:30:17Z
Медсестра одним выстрелом из гранатомета уничтожила группу оккупантов
Comments UA
2025-05-12T13:52:51Z
Ситуация на фронте на вечер 16 мая 2025 года
UAToday
2025-05-16T20:03:18Z
Когда потеплеет в Киеве: в Укргидрометцентре назвали дату
TSN
2025-05-16T19:19:52Z
В России жалуются на массированную атаку БПЛА
Корреспондент
2025-05-06T06:39:54Z
Новое наступление ВСУ? Бои в Курской области
Корреспондент
2025-05-05T19:10:27Z
В Киеве прохладно и сыро: синоптики обновили прогноз на субботу
Gazeta UA
2025-05-10T03:24:36Z
Пенсии заморожены, но не навсегда: власти назвали условия для повышения
Знай
2025-05-03T14:30:07Z
Кабмин ускорил установку мобильных вышек
UAToday
2025-05-16T20:03:46Z
Бронирование от мобилизации на предприятиях: будут ли изменения
UAToday
2025-05-16T20:03:27Z
Цена на электроэнергию в Украине на самом высоком уровне в Европе - эксперт
Корреспондент
2025-05-16T20:03:17Z
В Великобритании запустят авиарейсы на водородно-электрической тяге
Корреспондент
2025-05-16T18:12:19Z
Доля населения в потреблении электроэнергии в Украине превысила 36%
Корреспондент
2025-05-16T18:00:04Z
В компании IDS сделали заявление о потерях из-за санкционного режима
Корреспондент
2025-05-16T17:36:13Z
До АРМА передали активы одесского агротерминала Коломойского
Корреспондент
2025-05-16T15:51:33Z
Кабмин ускорил установку мобильных вышек
Корреспондент
2025-05-16T15:27:40Z
Водителям объяснили, чем грозит авто добавление спирта в бензин
Хвиля
2025-05-04T09:15:41Z
На складе Tesla накоплено более 10 тысяч непроданных пикапов Cybertruck
Корреспондент
2025-05-07T17:39:20Z
Продажи электромобилей Xiaomi падают на фоне кризиса доверия к компании
Корреспондент
2025-05-16T16:30:22Z
Waymo отзывает почти все свои роботакси из-за столкновений с препятствиями
Корреспондент
2025-05-15T18:30:16Z
Toyota представила электрический bZ4X Touring
Корреспондент
2025-05-15T16:51:36Z
По 5 тысяч за машину: почему автогражданка в Украине так сильно подорожала в 2025 году
VGorode
2025-05-15T09:57:26Z
В Украине вырос спрос на гибридные автомобили
Корреспондент
2025-05-15T09:33:10Z
Надежные и комфортные: названы 10 лучших автомобилей с пробегом за свои деньги
UAToday
2025-05-15T08:03:42Z
Хакеры превратили Nissan LEAF в дистанционно управляемую машину
Корреспондент
2025-05-14T19:18:55Z
На грядке пожелтел весь укроп — в чем причина и как спасти зелень
TSN
2025-05-15T14:34:10Z
"Згідний" или "згодний": языковед разъяснил употребление схожих слов
TSN
2025-05-12T17:19:12Z
Лунный календарь на каждый день: рекомендации и предостережения на 17 мая
TSN
2025-05-16T19:20:46Z
Названы три вещи, которые обрекают на одиночество и не дают обрести настоящую любовь
TSN
2025-05-16T19:19:59Z
Как стирать футболку, чтобы она не растянулась и не потеряла форму: основные секреты
TSN
2025-05-16T19:19:02Z
Тест по картинке: что расскажет о вас ваш любимый фрукт
TSN
2025-05-16T19:18:17Z
Гороскоп для знаков зодиака на выходные 17-18 мая 2025 года
Корреспондент
2025-05-16T09:12:07Z
Две ложки этого средства во время стирки — вещи будут, будто новые: пятна сойдут, как и не было
TSN
2025-05-15T16:45:02Z
Гонконгский миллиардер Джозеф Лау выставил редкие вина на аукцион
Корреспондент
2025-05-15T15:54:22Z
Анчелотти хочет вернуть звезду мирового футбола в сборную Бразилии
Корреспондент
2025-05-13T14:39:38Z
Осимхен выбрал для себя приоритетный клуб для дальнейшей карьеры
Корреспондент
2025-05-12T17:18:15Z
Было обидно: Ярмоленко поделился воспоминаниями о Лиге наций без него
Корреспондент
2025-05-13T13:48:17Z
Желание осталось: Богачук стремится все-таки заполучить бой с Фундорой
Корреспондент
2025-05-16T20:03:58Z
Украина в еврокубках-2025/26: кто будет играть в Лиге чемпионов, Лиге Европы и Лиге конференций
UAToday
2025-05-16T20:03:48Z
Раньери: Должны играть слаженно с минимумом ошибок, если хотим выйти в ЛЧ
Корреспондент
2025-05-16T19:25:13Z
Украинец Богачук: Желание драться с российским чемпионом есть, почему нет
Корреспондент
2025-05-16T19:03:46Z
33-летний Неймар намерен остаться играть в бразильском чемпионате
Корреспондент
2025-05-16T18:27:42Z
Президент Барселоны: Единство возможно в единении своего и приобретенного
Корреспондент
2025-05-16T17:42:21Z
Apple готовит технологию управления iPhone с помощью мозга - СМИ
UAToday
2025-05-15T13:03:54Z
Microsoft объяснила подорожание новых игр для Xbox Series X|S
GameMag
2025-05-04T17:16:09Z
Ученые раскрыли секрет рыжих кошек, который не давал покоя десятилетиями
TSN
2025-05-16T19:19:42Z
В Ираке обнаружили рельеф с изображением последнего ассирийского царя
Корреспондент
2025-05-16T17:21:23Z
В Китае представили цифрового военачальника на основе ИИ DeepSeek
Корреспондент
2025-05-16T16:36:46Z
Киберспорт по популярности догоняет топовые футбольные дерби: инсайты дискуссионной панели GGBET UA на SBC Summit Ukraine
Корреспондент
2025-05-16T15:39:33Z
Какие магнитные бури ожидаются 16 мая и как с ними справиться
UAToday
2025-05-16T10:03:52Z
В Африке обнаружили вид геккона, который считался исчезнувшим более 30 лет
Корреспондент
2025-05-15T17:03:24Z
Сам выбирает цели: Турция представила обновленный Bayraktar TB2 с ИИ
Корреспондент
2025-05-15T15:54:18Z