MY.UAНовини
Виступ президента на Мюнхенській конференції з питань безпеки
Виступ президента на Мюнхенській конференції з питань безпеки

Виступ президента на Мюнхенській конференції з питань безпеки

Щиро дякую! Дуже дякую! 

Дякую за ваші слова! Дякую за вашу підтримку! Дякую за запрошення.

Шановні пані та панове!

На початку конференції кожна країна зазвичай ділиться своєю позицією, пріоритетами – офіційно, відкрито чи у неформальній розмові з журналістами, з партнерами. 

А цього року країна, яка навіть не була запрошена, усе ж заявила про свою присутність. Країна, про яку тут усі говорять – і не в найкращому сенсі.

Цього року в ніч перед «Мюнхеном» російський ударний безпілотник уразив саркофаг, що накриває зруйнований четвертий реактор Чорнобильської атомної електростанції. 

Це був модифікований дрон «Шахед» – російський дрон, технологію виготовлення якого Іран передав Росії. Його боєголовка несла щонайменше 50 кілограмів вибухівки.

І ми розглядаємо це як надзвичайно символічний крок з боку Росії, з боку Путіна.

Лише нещодавно в Україні ми обговорювали вирішальну роль ядерної енергетики в забезпеченні життєдіяльності країни попри постійні атаки Росії на нашу українську енергетичну інфраструктуру. Зараз ми готуємо проєкт розширення нашої Хмельницької атомної електростанції – буквально за день до «Мюнхена» я був там, на станції, – за участю американського бізнесу, зокрема компанії Westinghouse. Цей проєкт зміцнить енергетичну безпеку не лише України, а й усього нашого європейського регіону.

А ще ми також нещодавно говорили з Президентом Трампом і його командою про ядерну енергетику та найбільшу в Європі атомну електростанцію – нашу Запорізьку АЕС, яку наразі окупувала Росія.

І Росія відповіла, відправивши безпілотник, щоб уразити чорнобильський саркофаг, де зберігається радіоактивний пил та уламки.

І це не якесь безумство. Це позиція Росії. 

Країна, яка завдає таких ударів, не хоче миру. Ні. Не хоче. Вона не готується до діалогу.

Майже щодня Росія спрямовує на нас до сотні, а то й більше «шахедів». Щодня. І регулярно атакує балістичними ракетами. І постійно збільшує кількість авіаударів. Але це ще не все.

Цього року Москва планує створити 15 нових дивізій, збільшивши чисельність до 150 тисяч солдатів. Це більше, ніж національні армії переважної частини європейських країн.

Росія щотижня відкриває нові призовні пункти. І Путін може собі це дозволити – ціни на нафту все ще досить високі, щоб він міг ігнорувати світ.

І в нас є чіткі розвіддані, що цього літа Росія планує відправити війська до Білорусі під приводом навчань. Але саме так вони розгортали війська перед повномасштабним вторгненням в Україну три роки тому. 

Чи призначені ці російські сили у Білорусі для нападу на Україну?

Можливо. А може, й ні. А може, вони для вас.

Дозвольте мені нагадати вам: Білорусь межує з трьома країнами НАТО. Вона фактично стала плацдармом для російських військових операцій. 

За словами як Путіна, так і Лукашенка, у Білорусі зараз розміщена заборонена зброя – ракети середньої дальності і навіть ядерна зброя. 

Очевидно, що Путін розглядає Білорусь як чергову російську провінцію.

І ми маємо бути реалістами – якщо хтось створює військовий плацдарм, ми маємо запитати: що нам із цим робити?

І, що важливіше: що ми можемо зробити до наступного нападу, наступного вторгнення?

Згадайте, на польському та литовському кордонах із Білоруссю вже були провокації, пов’язані з міграційною кризою, які влаштувала російська розвідка, щоб посіяти хаос у Європі.

Але що як наступного разу це будуть не мігранти? Що як це будуть російські війська? Або північнокорейські війська?

Не робіть хибних висновків – північні корейці не слабкі. Зараз вони вчаться воювати, вести сучасну війну.

А як щодо ваших армій? Чи готові вони?

І якщо Росія почне операцію під чужим прапором або просто без розпізнавальних знаків із території Білорусі, як це було з Кримом у 2014 році, як швидко відреагують союзники? І чи відреагують взагалі?

Вчора тут, у Мюнхені, віцепрезидент США чітко дав зрозуміти: десятиліття, за його словами, десятиліття колишніх відносин між Європою та Америкою закінчуються. Відтепер усе буде по-іншому, і Європа має адаптуватися до цього.

Пані та панове!

Я вірю в Європу. І я впевнений, що ви теж вірите. І я закликаю вас діяти – заради себе й заради Європи, народів Європи, ваших націй, ваших домівок, ваших дітей і нашого спільного майбутнього. Для цього Європа має стати самодостатньою – об'єднаною спільною силою, українською та європейською.

Зараз українська армія завдяки світовій підтримці – щиро дякуємо за неї – стримує Росію. Але якщо не ми, то хто їх зупинить? Справді! Будьмо чесними: зараз ми не можемо відкинути можливість того, що Америка може сказати «ні» Європі стосовно викликів, які їй загрожують.

Багато, дуже багато лідерів говорили про те, що Європі потрібні власні збройні сили, армія – армія Європи. 

І я справді вірю, що цей час настав. Необхідно створити збройні сили Європи.

Це не складніше, ніж рішуче протистояти російським атакам, як ми це вже робимо.

Але йдеться не лише про збільшення оборонних витрат як частки ВВП. Гроші, звичайно, потрібні, але самі по собі гроші не зупинять ворожий наступ. Люди і зброя не даються задарма, але, знову ж таки, справа не лише в бюджеті. Справа в усвідомленні людьми необхідності захищати свій власний дім.

Без української армії європейських армій буде недостатньо, щоб зупинити Росію. Це реалії сьогодення. Тільки наша армія в Європі має справжній, сучасний бойовий досвід.

Але однієї нашої армії також недостатньо. І нам потрібно те, що ви маєте змогу надати. Зброя. Навчання. Санкції. Фінансування. Політичний тиск. І єдність.

Три роки повномасштабної війни довели, що ми вже маємо основу для об’єднаних європейських збройних сил. І тепер, коли ми ведемо цю війну й закладаємо засади миру та безпеки, ми маємо розбудувати збройні сили Європи. 

Щоб майбутнє Європи залежало тільки від європейців і рішення про Європу ухвалювалися в Європі.

Саме тому ми говоримо з європейськими лідерами й зі Сполученими Штатами про військові контингенти, які можуть забезпечити мир, і не лише в Україні, а й в усій Європі. І саме тому ми розвиваємо спільне виробництво зброї, особливо безпілотників. Передусім.

Наприклад, данська модель спільного інвестування у виробництво озброєнь у нашій країні вже добре працює, дуже, дуже, дуже успішно. Лише минулого року завдяки зусиллям українців і партнерів ми виробили понад 1,5 мільйона безпілотників різних типів. Україна сьогодні є світовим лідером у використанні безпілотників у бойових діях. Це наш успіх. Але це також і ваш успіх. Безумовно. І все, що ми будуємо для своєї оборони в Україні, зміцнює і вашу безпеку. Це саме має стосуватись і артилерії, і протиповітряної оборони, і технологій, і бронетехніки.

Усе, що потрібно для захисту життя в сучасній війні, має вироблятися в Європі у повному обсязі. Європа має все необхідне. Європі просто треба об’єднатися й почати діяти так, щоб ніхто не міг сказати Європі «ні», командувати нею або поводитися з нею, як зі слабкою силою.

Йдеться не лише про накопичення зброї. Йдеться про робочі місця, технологічне лідерство та економічну силу для Європи.

Минулої осені у своєму Плані перемоги я запропонував замінити частину американського контингенту в Європі на українські війська – звісно, якщо Україна буде в НАТО. Якщо американці самі вирішать піти цим шляхом і зменшити свою присутність – це, звісно, недобре, це дуже небезпечно, але ми всі в Європі маємо бути готовими до цього. І я почав говорити про це ще до виборів у США, оскільки бачив, куди рухається американська політика. Але Америка має побачити, куди рухається Європа.

І цей напрямок європейської політики має бути не просто багатообіцяльним – він має викликати в Америки бажання бути поруч із сильною Європою. Це абсолютно можливо. Я в цьому впевнений.

І ми маємо формувати цей курс, Європа має сама визначати своє майбутнє.

Нам необхідна впевненість у власній силі, щоб у решти не було іншого вибору, окрім як поважати європейську силу. А без європейської армії це неможливо.

Ще раз повторюю: Європі потрібні власні збройні сили.

І я знаю, я знаю, що Марк Рютте, мій добрий друг, зараз мене слухає. Марку, друже, мова не йде про заміну Альянсу. 

Йдеться про те, щоб зробити внесок Європи в наше партнерство рівним внеску Америки.

І нам потрібен однаковий підхід, коли йдеться про дипломатію: працювати разом заради миру. 

Україна ніколи не погодиться на угоди, укладені за нашою спиною, без нашої участі. І це саме правило має застосовуватися до всієї Європи.

Жодних рішень щодо України без України. Жодних рішень щодо Європи без Європи. Європа повинна мати місце за столом, коли ухвалюються рішення щодо Європи. Все інше – ніщо. Якщо ми залишаємося поза переговорами про наше власне майбутнє, то ми всі програємо.

Подивіться, що зараз намагається зробити Путін. Це його гра. Путін хоче переговорів з Америкою тет-а-тет – так само, як перед війною, коли вони зустрілися у Швейцарії і, здавалося, збиралися поділити світ. 

Далі Путін спробує домогтися того, щоб Президент США стояв на Красній площі 9 травня цього року не як поважний лідер, а як масовка у його спектаклі.

Нам це не потрібно. 

Нам потрібен справжній успіх. Нам потрібен справжній мир.

Дехто в Європі, можливо, не до кінця розуміє, що зараз відбувається у Вашингтоні.

Але зосередьмося на розумінні самих себе саме тут, у Європі.

Спершу ми маємо дати силу Європі.

Чи потрібна Європа Америці? Як ринок збуту – так. Але як союзник? Я не знаю.

Щоб відповідь була «так», Європі потрібен єдиний голос, а не десяток окремих голосів.

Навіть ті, хто регулярно приїжджає в Мар-а-Лаго, мають бути частиною сильної Європи, бо Президент Трамп не любить слабких друзів. Він поважає силу.

Далі.

Дехто в Європі може відчувати невдоволення щодо Брюсселя. Але будьмо відвертими: якщо не Брюссель, то Москва. Це ваше рішення. Це геополітика. Це історія.

Москва розірве Європу на частини, якщо ми, європейці, не довірятимемо одне одному.

Кілька днів тому Президент Трамп розповів мені про свою розмову з Путіним. Він жодного разу не згадав, що Америці потрібна Європа за цим столом. Це багато про що говорить. Старі часи, коли Америка підтримувала Європу просто тому, що вона завжди це робила, минули.

Але Президент Трамп якось сказав: важлива не та сім’я, у якій ти народився, а та, яку ти збудував. Ми маємо збудувати якомога тісніші відносини з Америкою – і так, нові відносини, – але як європейці, а не просто як окремі нації.

Ось чому нам потрібна єдина зовнішня політика – скоординована дипломатія – зовнішня політика спільної Європи. І нехай закінчення цієї війни стане нашим першим спільним успіхом у цій новій реальності.

І ми вже працюємо над тим, щоб 24 лютого, у третю річницю повномасштабного вторгнення Росії, ми могли зібратися разом у Києві наживо та онлайн. Усі європейські лідери. Усі ключові партнери, які захищають нашу безпеку. Від Іспанії до Фінляндії. Від Великої Британії до Польщі. Від Вашингтона до Токіо.

Ця зустріч має дати чітке бачення наших наступних кроків щодо миру, гарантій безпеки та майбутнього нашої спільної політики. 

І я не вірю в гарантії безпеки без Америки – так, вони будуть просто слабкими. 

Але Америка не дасть гарантій, якщо сама Європа не матиме сильних гарантій.

Я також не зніматиму питання членства України в НАТО з порядку денного.

Але зараз найвпливовішим членом НАТО, схоже, є Путін, адже його забаганки здатні блокувати рішення НАТО. І це при тому, що саме українська армія зупинила Росію – не країна НАТО, не війська НАТО, а лише наш народ і наша армія.

На боці України в цій війні не воюють іноземні армії. Але Путін втратив у цій війні майже 250 тисяч солдатів. Понад 610 тисяч були поранені.

Лише в Курській битві наші війська знищили майже 20 тисяч російських солдатів. Ми повністю знищили північнокорейські підрозділи, які Путін був змушений ввести, бо його власних сил не вистачало, щоб стримати наш контрнаступ. Уже понад пів року українці утримують позиції на російській території, хоча саме Росія хотіла створити буферну зону на нашій землі, в Україні.

Я пишаюся Україною. Я пишаюся нашим народом.

Але зараз я прошу вас – кожного з вас – чесно відповісти на це запитання: якби Росія прийшла по вас, чи могла б ваша армія воювати так само?

Я не хочу, щоб комусь колись довелося це з’ясовувати – не дай боже. Ось чому ми говоримо про гарантії безпеки. І саме тому ми вважаємо, що основою будь-яких гарантій безпеки для України має бути членство в НАТО. Або, якщо не це, то умови, які дадуть нам змогу побудувати інше НАТО просто тут, в Україні.

Тому що в якийсь момент буде межа між війною та миром. Де ця межа буде проведена й наскільки вона буде міцною, залежить від нас. Моя пропозиція: східний кордон України, східний кордон Білорусі, східні кордони країн Балтії, східний кордон Фінляндії. Це найсильніша лінія безпеки для всіх нас у Європі, тому що це лінія міжнародного права.

І чи пам’ятаємо ми ще, що таке міжнародне право?

Будьмо чесними: «міжнародне право» – ці два слова вже звучать дещо застаріло.

Але я вважаю, що місія Європи полягає в тому, щоб зробити так, щоб міжнародне право все ще мало значення.

І нарешті – останній пункт.

Які гарантії безпеки може запропонувати Путін?

До війни багато хто сумнівався, чи зможуть українські інституції витримати тиск Росії та Путіна.

Але, зрештою, саме Путін зіткнувся з внутрішнім збройним повстанням.

Саме йому довелося захищати свою столицю від своїх воєначальників.

Вже одне це свідчить про його слабкість.

То що ж буде з мільйоном російських солдатів, які зараз воюють в Україні?

Де вони воюватимуть, якщо не в Україні?

Ось чому ми не можемо просто погодитися на припинення вогню без реальних гарантій безпеки, без тиску на Росію, без системи стримування Росії.

Щоб воювати з нами, Путін стягнув війська із Сирії, з Африки, з Кавказу, навіть із частини Молдови. І зараз він стикається з нестачею бойових сил.

І якщо ця війна закінчиться не так, як треба, у нього буде надлишок перевірених у боях солдатів, які не вміють нічого, крім як убивати й мародерствувати.

І це ще одна причина, чому долю цієї війни не можуть визначити лише кілька лідерів: ні Трамп і Путін, ні я та Путін, ні будь-хто тут, у Мюнхені, наодинці з Путіним.

Ми маємо тиснути разом, щоб досягти справжнього миру.

Путін не може запропонувати реальних гарантій безпеки. Не лише тому, що він брехун, а й тому, що Росії в її нинішньому стані потрібна війна, щоб утримати владу. І світ має бути від цього захищений.

Отже, по-перше, збройні сили Європи як оновлення НАТО.

По-друге, спільна європейська зовнішня політика.

По-третє, рівень європейської співпраці, який Вашингтон має сприймати серйозно.

По-четверте, міжнародне право.

По-п'яте, продовження тиску на Росію, тому що мир гарантує саме цей тиск, а не слова Путіна, не просто якісь папери.

Путін бреше. Він передбачуваний. І він слабкий.

Ми маємо цим скористатися – зараз, а не потім.

І ми маємо діяти як Європа, а не як купка окремих людей.

Дехто каже, що новий рік настає не 1 січня, а під час Мюнхенської конференції з питань безпеки.

Цей новий рік починається зараз, і нехай він буде роком Європи – об’єднаної, сильної, безпечної та мирної. Мир для України. Мир для Європи. Мир для всього світу. Для всіх ваших родин.

Щиро дякую вам!

Слава Україні!

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
МОЗ забороняє госпіталізацію дітей до психіатричних лікарень з 1 липня
24tv
2025-06-29T12:09:08Z
Як уберегти собак і котів від теплового удару: поради ветеринарів
Фокус
2025-07-03T08:06:20Z
Яка будова чоловічого тіла найбільше подобається жінкам
24tv
2025-07-03T07:51:33Z
Як морозиво може викликати нічні жахи: науковці вразили дослідженням
TSN
2025-07-03T06:51:38Z
ВООЗ визначила ще одну глобальну проблему, яка загрожує здоровʼю людей
24tv
2025-07-03T04:27:00Z
Отруйна рослина захоплює Україну: медики попередили про наслідки
Хвиля
2025-07-03T03:27:24Z
Найкорисніша ягода для кишечника: кому і скільки її можна їсти
GlavRed
2025-07-02T19:27:42Z
Спека вбиває: ось 10 причин хапати пляшку води негайно
24tv
2025-07-02T18:24:11Z
Чому вам потрібно їсти яблука щодня: яку користь можна отримати
24tv
2025-07-02T17:33:25Z
Частка недобросовісних постачальників ДОТ не перевищує 1%
УкраинФорм
2025-07-03T08:06:49Z
Російська імперія газу падає: Газпром втрачає мільярди
24tv
2025-07-03T08:06:02Z
Нафта дешевшає через невизначеність щодо тарифів США
УкраинФорм
2025-07-03T08:03:43Z
Державне агентство з управління резервами офіційно розпочинає свою діяльність
УкраинФорм
2025-07-03T08:00:47Z
Україна розпочала жнива пшениці з помірною врожайністю та потенціалом для зростання цін
Agravery
2025-07-03T07:51:46Z
Спецпенсії в Україні можуть скасувати: кого стосується нововведення
24tv
2025-07-03T07:45:49Z
Зеленський підписав євроінтеграційний закон щодо простежуваності водних біоресурсів
УкраинФорм
2025-07-03T07:45:17Z
Україна збільшила максимальну потужність експорту світла до ЄС
ГЛАВКОМ NET
2025-07-03T07:42:56Z
Подорожчання кави у Львові: як зросли ціни на улюблений напій українців
Политека
2025-07-03T07:30:31Z
«Татко Трамп» продовжує кидати Європу і Україну
GlavRed
2025-07-03T08:15:16Z
Президент Чехії не гарантує збереження військової допомоги Україні після виборів
Европейская правда
2025-07-03T08:13:42Z
Трамп скасував санкції проти Сирії та викреслив із «чорного списку» російські компанії
360ua.news
2025-07-03T08:12:55Z
Політолог назвав 2 варіанти, чому США могли призупинити допомогу Україні
24tv
2025-07-03T08:12:11Z
Паніка зайва: політолог спростував маніпуляції про зупинку передачі зброї від США
24tv
2025-07-03T08:00:09Z
В Британії пропалестинським активістам висунули обвинувачення в пошкодженні військових літаків
Европейская правда
2025-07-03T07:54:02Z
Поліція стверджує, що журналіст hromadske показав посвідчення лише у відділку. Медійник каже, що це не так
Детектор М
2025-07-03T07:48:29Z
Революция в Сербии? Почему усилились протесты против президента Вучича и что с ними не так
Европейская правда
2025-07-03T07:43:52Z
Дуда каже, що погодився б на посаду прем'єр-міністра після президентства
Европейская правда
2025-07-03T07:43:22Z
На Вишгородщині планується запровадити туристичний збір: хто й скільки платитиме
ГЛАВКОМ NET
2025-07-03T08:15:35Z
Смакує так само як свіжа: як закрити кукурудзу на цілий рік
24tv
2025-07-03T07:51:59Z
Сезон без відпочивальників: російська окупація спустошила ще один популярний курорт С
Telegraf
2025-07-03T07:39:28Z
Буде дискомфорт, а не спокій: стюардеса назвала напій, який категорично не замовляти в літаку
24tv
2025-07-03T07:30:03Z
Не завжди погано: 5 знаків зодіаку, які завжди ставлять себе на перше місце
GlavRed
2025-07-03T07:27:18Z
Дехто перевіряв страви на вміст отрути: Клопотенко зізнався, що готує для світових лідерів
24tv
2025-07-03T07:21:44Z
Найкращі тканини для літа: що не парить у спеку
24tv
2025-07-03T07:06:48Z
Народжені в ці дати з роками розквітають, стають значно гарнішими та щасливішими
TSN
2025-07-03T07:06:14Z
Ситний сніданок по-шведськи: готуємо яєчний пиріг із беконом
Gazeta UA
2025-07-03T06:45:05Z
Індійські розробники представили гіперзвукову балістичну ракету K-6
InternetUA
2025-07-03T08:16:34Z
Україна вперше відзначає День авіації Сухопутних військ: привітання президента
ГЛАВКОМ NET
2025-07-03T08:12:50Z
Майор Повітряних сил із Львівщини підозрюється у роботі на РФ
ГЛАВКОМ NET
2025-07-03T08:06:19Z
Кінець ери дипломів: HR-керівники змінили підходи до найму
Хвиля
2025-07-03T08:00:26Z
"Головне не плакати": туристка показала кімнату в моторошному хостелі за 6 євро
24tv
2025-07-03T07:57:37Z
Сергій Притула розповів про виховання своїх дітей: яку провину має перед сином
24tv
2025-07-03T07:57:07Z
Розкриті технічні характеристики американської лазерної антидронової системи Songbow
InternetUA
2025-07-03T07:48:04Z
Український БпЛА Raybird вироблятимуть у Британії
InternetUA
2025-07-03T07:42:04Z
Культурний центр України у Франції запрошує на знайомство з асоціацією AFUCA
УкраинФорм
2025-07-03T07:39:46Z
Липецьку область РФ атакували БпЛА: внаслідок обстрілу постраждав підсанкційний завод "Енергія"
Фокус
2025-07-03T08:06:03Z
Загальна мобілізація: чи можуть призвати особу з III групою інвалідності
ZN UA
2025-07-03T08:03:59Z
Росіяни вдарили дронами по Конотопу, знищений об’єкт інфраструктури
УкраинФорм
2025-07-03T08:03:52Z
Це найстаріший міст Києва: як він виглядає сьогодні та де його знайти
Telegraf
2025-07-03T08:03:25Z
Обмеження руху в Полтавській області: жителям зробили важливе оголошення
Политека
2025-07-03T08:00:31Z
На Сумщині активність малих піхотних груп ворога знизилася - Демченко
УкраинФорм
2025-07-03T07:42:42Z
Росія знімає ППО з Донеччини, щоб рятувати Крим — партизани
ZN UA
2025-07-03T07:42:29Z
Росіяни обстріляли лікарню в Херсоні: пошкоджено карети "швидкої"
24tv
2025-07-03T07:39:58Z
Сумщина страждає від авіаударів, але без штурмів: у ДПСУ та Генштабі пояснили ситуацію
Telegraf
2025-07-03T07:39:19Z
20-річна донька Олі Полякової виходить заміж і показала, як коханий-іноземець освідчився їй
TSN
2025-07-03T08:12:50Z
5 речей, які варто додати в базовий гардероб на літо: вони стильні та красиві
24tv
2025-07-03T08:12:47Z
Комедійна прем’єра літа: у липні в кіно вийде стрічка «Стюардеса Наташа рятує Мону Лізу»
Вива
2025-07-03T08:09:36Z
Померла зірка серіалів "Коли я був дитиною" та "За двома зайцями"
GlavRed
2025-07-03T08:09:35Z
Померла заслужена артистки України Тетяна Шеліга, яка останні два місяці перебувала в тяжкому стані
TSN
2025-07-03T08:06:59Z
Померла відома українська акторка з серіалу "Коли ми вдома"
24tv
2025-07-03T08:06:31Z
Перший погляд на Sci-Fi бойовик Afterburn — Ольга Куриленко і Дейв Батіста полюють на «Мона-Лізу» у постапокаліпсисі
ITC
2025-07-03T07:48:11Z
Приходько "пройшлась" по цінах на продукти в Україні: каже, що раніше такого не було
Фокус
2025-07-03T07:45:08Z
У Києві померла зірка «Коли ми вдома» Тетяна Шеліга
Комсомольская правда
2025-07-03T07:40:39Z
Удар по Полтаві: з’явились фото наслідків
ГЛАВКОМ NET
2025-07-03T08:15:52Z
Декілька пасажирських літаків не могли сісти у Вільнюсі через польоти ВПС
Европейская правда
2025-07-03T08:15:34Z
Кількість постраждалих внаслідок атаки дронів по Одесі зросла до шістьох
УкраинФорм
2025-07-03T08:12:37Z
49-річний киянин зберігав вдома набої та вибухівку
Украина Криминальная
2025-07-03T08:09:37Z
В Одесі завершено рятувальні роботи після удару РФ: кількість постраждалих зросла
ГЛАВКОМ NET
2025-07-03T07:57:27Z
Загарбники атакували з дрона чоловіка у Херсоні
УкраинФорм
2025-07-03T07:51:36Z
Удар по будівлі ТЦК у Полтаві: двоє загиблих та 11 поранених
ГЛАВКОМ NET
2025-07-03T07:48:06Z
На Криті – масова евакуація туристів через неконтрольовану лісову пожежу
Европейская правда
2025-07-03T07:43:39Z
Житомирщина: рух трасою Київ-Чоп повністю відновлено
ГЛАВКОМ NET
2025-07-03T07:39:58Z
480 к.с. та повний привід: Porsche представила оновлений 911 Carrera 4S
AutoCentre
2025-07-03T08:13:16Z
Новий Duster стане зовсім іншим, але збереже повний привід
ЗаРулем
2025-07-03T07:45:46Z
Звук і музика швидкості: як створювався культовий саундтрек до фільму "F1: ФІЛЬМ"
24tv
2025-07-03T07:39:29Z
Дебютував 850-сильний американський гіперкар із генами Porsche
AutoCentre
2025-07-03T07:15:43Z
Названо ТОП-10 найпопулярніших авто Європи: цікавий рейтинг
ЗаРулем
2025-07-03T06:27:07Z
Mitsubishi показала практичний кросовер на базі Renault
AutoCentre
2025-07-03T06:15:55Z
Фармацевт звинувачується у шахрайстві з держкоштів для фінансування колекції розкішних авто на мільйони
Топ Жир
2025-07-03T01:18:53Z
Мерседес представив розкішний електромобільний фургон для американського ринку
Топ Жир
2025-07-03T00:48:43Z
Найдивовижніша модифікація Lamborghini, яку ви побачите сьогодні, — це не робота Mansory
Топ Жир
2025-07-03T00:03:15Z
Вийшов складаний Honor Magic V5 за $1250 — смартфон став тоншим, а батарея більшою
ITC
2025-07-03T08:16:14Z
OpenAI зупинила роботу на цілий тиждень через гігантську проблему
24tv
2025-07-03T08:06:33Z
Чому варто вже зараз оновитися до Windows 11
InternetUA
2025-07-03T08:04:44Z
Розробник Amazon вже рік працює по 30 хвилин на день — через «дискримінацію» від колег з Індії
ITC
2025-07-03T08:00:41Z
На Марсі виявлено блискавки в несподіваному місці: марсоходи NASA перебувають під загрозою
Фокус
2025-07-03T07:51:52Z
Зрозуміє навіть двієчник: учені розробили безвідмовний метод навчання математики
Фокус
2025-07-03T07:42:57Z
Більшість кішок у світі сплять на лівому боці: вибір пози виявився життєво важливим для тварин
Фокус
2025-07-03T07:42:38Z
Зоряний мандрівник прямує до Землі: чим дивує загадковий об’єкт
TSN
2025-07-03T07:33:11Z
Китай випробував новий дрон-розвідник, що ховається в артснаряді
InternetUA
2025-07-03T07:10:08Z
Ф’юрі викликав Усика на третій бій
ГЛАВКОМ NET
2025-07-03T08:15:45Z
Сотні людей бігали в костюмах тиранозаврів: у США відбувся "Чемпіонат світу з бігу T-Rex"
24tv
2025-07-03T08:06:47Z
Усик показав несподіваного гостя у своєму тренувальному таборі
24tv
2025-07-03T08:06:33Z
Атлетіко готовий купити Ромеро
Football.ua
2025-07-03T08:06:11Z
Еліна Світоліна прокоментувала перемогу у другому колі Вімблдона
УкраинФорм
2025-07-03T08:00:31Z
Рому зацікавив плеймейкер Лілля
Football.ua
2025-07-03T07:58:55Z
ФК «Карпати» подовжили контракт із Павлом Полегеньком
УкраинФорм
2025-07-03T07:39:37Z
"Хочу його здивувати апсетом": український боксер зазіхнув на бій із наступником Усика
24tv
2025-07-03T07:36:38Z
Наполі та ПСВ домовилися про трансфер Ланга
Football.ua
2025-07-03T07:34:00Z