MY.UAНовини
Світлана Павелецька – про інтим-бутик, реакції на хейт та штамп у паспорті
Світлана Павелецька – про інтим-бутик, реакції на хейт та штамп у паспорті

Світлана Павелецька – про інтим-бутик, реакції на хейт та штамп у паспорті

На початку лютого Світлана Павелецька, співвласниця видавництва #книголав та співзасновниця комунікаційної агенції KSN, відкрила у центрі Києва інтим-бутик N’joy. І буквально відразу, за її словами, вона отримала стільки хейту та прокльонів, що остаточно зрозуміла: все робить правильно.

В інтерв’ю Коротко про Світлана Павелецька розповіла, чому пішла в цей бізнес та чому важливо говорити вголос про сексуальне здоров’я, як сприйняли таку ідею її рідні, як реагує на дезінформацію про себе, які тренди на українському книжковому ринку та як доводиться відшуковувати прояви росії в зарубіжних книжках, чи хотіла б сама піти в політику не як консультант, а як держслужбовець, про стосунки з Дмитром Кулебою та їхню мрію побудувати ферму і будинок у селі.

Купити лубрикант чи якусь інтимну річ - це так само, як купити гігієнічну помаду

- Почнемо з однієї із найобговорюваніших подій у твоєму житті зараз. Ти відкрила інтим-бутик N’joy. Чому тебе зацікавив цей ринок?

- Коли почалася повномасштабна війна, одна з моїх дуже близьких подруг переїхала в Польщу. Перші дні, звичайно, всі були налякані, нажахані, думали, що робити, як жити далі. А потім вона мені подзвонила і каже: «Не зрозуміло, що буде з твоїми комунікаціями, незрозуміло, хто буде читати твої книжки, треба робити щось нове, бо в нас діти і треба якось заробляти».

Спочатку думали відкрити манікюрний салон, потім – автомийку, потім думали створити тенісну академію. Врешті-решт подруга запропонувала відкрити секс-шоп.

Почали дивитися цифри, вивчати ринок і зрозуміли, що ця сфера демонструє дуже велике, постійне, нетипове для інших бізнесів зростання.

- Хто до вас заходить?

- Ми знаходимось в самому центрі, тому заходять всі, хто проходить повз наш бутик, бо в нас дуже гарні вітрини. Військові заходять. До речі, не думали, що серед них буде великий попит, тому зараз запроваджуємо спеціальні умови для учасників бойових дій.

Заходять люди, які були в нас на сайті чи в Instagram, але хочуть подивитися все наживо, щоб щось обрати. Чоловіків і жінок десь 50 на 50.

- Що сказали про твій бізнес рідні?

- Моїй мамі у квітні буде 73, і вона запитала про знижку тим, кому за 70, бо про це попросили її подружки. Вона нормально це сприйняла. Саша, мій син, сказав: «Окей, мамо, роби, що хочеш». А Дмитро - що захоплюється моїм підприємницьким азартом.

- Книжковий бізнес і секс-шоп – є щось в цьому спільне?

- Ми видаємо багато книжок про освіту, секс-освіту. А секс-шоп - це вже від слів до діла. Тобто у #книголаві ми даємо теоретичні знання, а тут надаємо людям інструменти. Насправді, і там, і тут треба розуміти свого покупця, робити найкращий продукт. І там, і тут ти залежиш від смаків.

Але в книжках ми задіяні в виробництві – і це одна історія. А продукт для інтим-бутика - це, здебільшого, селекція найкращого і завезення цього продукту в Україну. Це окрема історія для всіх бізнесів, думаю, які працюють з митницею, розмитненням, перевезенням, здійсненням платежів за кордон, які намагаються робити це легально, а не в рюкзаку потягом. Це окремий напрямок БДСМ, мені здається (сміється).

- Ти розповідала в інтерв'ю Forbes, що це дуже дорого обійшлося.

- Так, це дорого, і багато помилок, але нічого. Насправді, тільки-но ми відкрили сайт і почали продавати через Instagram, були здивовані, що навіть з мінімальною активністю у нас щодня є продажі.

N’joy - не просто магазин, це скоріше простір для дослідження себе. У нас є місця, де можна посидіти, у нас пропонують каву, шампанське, воду, щоб клієнту було комфортно, щоб консультант могла спокійно пояснити людям, як вони можуть отримувати більше від свого життя, в тому числі й сексуального.

Наша глобальна місія - нормалізація сексуальної тематики в Україні, бо це до сих пір дуже табуйована тема. Жінки з аватарками «Христос Воскрес» зараз практично живуть у моєму Instagram, і зважаючи на те, що вони пишуть, Христос не на моєму боці (сміється).

- Твої знайомі, подруги зверталися до тебе за консультацією?

- За консультацією – ні. Але заходили, багато хто з них були на відкритті. Їм цікаво. Наприклад, приятельки і подружки запитували, чи будемо ми робити освітні проєкти, зокрема про те, як розмовляти з дітьми про секс. Такі запити є.

У мене багато близьких друзів ще з інституту, з якими ми проходили всі періоди дорослішання разом, відповідно, і заглиблення в інтимне життя одне одного теж глибше. А є друзі, з якими ти зійшовся вже в дорослому віці, і такі історії вже якось не заведено обговорювати. Коли я відкрила проєкт, кілька моїх подруг сказали: «Серйозно? Я навіть ніколи в такому місці не була, можна зайти?».

Купити собі лубрикант, кульки Кегеля чи якусь іншу інтимну річ - це так само, як купити гігієнічну помаду чи гель для душу, які є в постійному вжитку. Те саме й іграшки. Є іграшки, які спрямовані на урізноманітнення сексуального життя, а є іграшки, які спрямовані безпосередньо на створення сексуального життя. Це абсолютно нормально. Майже в усіх моїх друзів є діти, і ми точно знаємо, що вони не знайшли їх в капусті.

Світлана Павелецька каже, що N’joy - не просто магазин, це скоріше простір для дослідження себе. Фото: надано YULA Company

Точно не хотіла б весілля з сукнею, гостями, тамадою

- Твоєму сину 11 років. Як ти говориш з сином про секс, про інтимні речі?

- Він був у нас у бутику. У нас є корнер з фалоімітаторами, і він питає: «Мамо, мені здається, чи ці штуки схожі на члени?» Кажу йому: тобі не здається. На що він відповів: «Ух ти».

Саші 11, і в цьому віці вже знають, звідки беруться діти, і без нас. Моя з ним розмова про сексуальне виховання зводиться до двох тез: він має запам'ятати, викарбувати у своєму мозку, що все, що буде відбуватися, коли він трохи підросте, з ним і його партнером чи партнеркою, має бути добровільно з двох сторін і що він завжди має користуватися презервативом. Знову ж таки, я йому пояснюю, що секс - це просто частина життя.

З дитинства говорила з ним про «правило трусиків». Ми читали з ним «Моє дивовижне тіло», це книга для менших. Потім він сам читав «Як я дорослішаю» - ця книжка десь на 10+ років. Наступні наші книжки – «Повага. Хлопцям про кохання, секс і згоду» і «Про секс. То як, поговоримо?» - вже йдуть для 14+.

Саша зараз в такому віці, коли дуже шаріється про це говорити зі мною. Але в нас немає табу на обговорення таких історій. Він знає, коли його щось зацікавить, він може прийти і про це поговорити.

- Але приходить поговорити? Бо в такому віці діти часто кажуть: мамо, не підходь, не заважай.

- Він дзвонить мені, якщо не в Києві, а у свого тата чи десь в таборі, завжди о 9:01, бо в нього о 9:00 вмикається ліміт на TikTok і YouTube. І йому треба подзвонити, щоб я його зняла. Але так я переконана, що дитина хоч раз на день мені подзвонить (сміється).

- Ти сама багато часу проводиш в інтернеті?

- Багато. Але я проводжу більше часу в месенджерах, ніж в соцмережах. Я майже перестала користуватися Facebook. Заходжу туди, якщо мені потрібно якесь щеплення реальності, там такі коментарі! Instagram більш дружній. TikTok не користуюсь взагалі, це не моє.

Telegram читаю, але це здебільшого пов'язано з роботою, і не тільки з комунікаційним бізнесом, бо мені доводиться бути в контексті. Плюс мені важливо розуміти новини не лише як факти, а і як їх інтерпретують різні групи населення. Тому я підписана на велику кількість трешових і не дуже Telegram-каналів.

- На жаль, трешових вистачає. Ти сильно переживаєш, коли читаєш про себе щось образливе?

- Якщо це точково, то ок, ніяк на це не реагую, хіба що можу посміятися вдома чи з подружками. Коли цього багато і воно більш особисте, це неприємно.

Наприклад, мене в якийсь момент дуже почало вибішувати, коли пишуть ціну моїх речей, що це мені хтось подарував чи накрав. У мене оприлюднена моя декларація. Всі дорогі речі задекларовані, задекларовані мої прибутки і статки. З них зрозуміло, що я можу купити собі сумку, туфлі чи сережки.

Тому дуже бісить дезінформація, коли хтось постить мої фотки і розповідає, що це все куплено на крадені американські гроші. При цьому на тій фотографії я – в сережках із Zara, які сама собі купила за 25 євро, бо люблю біжутерію. І коли пишуть, що це Bottega за 1800, набігають люди і пишуть: вона накрала, її чоловік накрав, всі накрали… Отаке іноді вибішує, і хочеться сказати: «Люди, я працюю по 18 годин на день вже не знаю скільки років».

Те ж саме було з секс-шопом. Всі написали, що кохана Дмитра відкрила секс-шоп. Відкривали ми його за власні з партнерками гроші. Звичайно, Дмитро - моє натхнення в усьому. Але до чого тут це!

- Вступаєш в дискусію, коли таке читаєш?

- Це буває дуже рідко. Якщо є час, натхнення і так співпали зорі. Своїм клієнтам в комунікаціях я раджу ніколи не відповідати на хейтерські коменти. Але ж радити людям з експертної висоти - це одна історія. А коли ти сидиш, випила пів келиха вина і тобі пише якась «мама трьох янголят», як жити, то хочеться розповісти їй про життя.

- Ти завжди пишеш в соцмережах «дівчина Дмитра», а не дружина, приміром. Коли в тебе цікавилися підписники в Instagram, чи змінює щось штамп у паспорті, ти відповідала, шо «це нічого не вирішує, але іноді просто хочеться». Ти хочеш весілля?

- Я точно не хотіла б весілля з сукнею, гостями, тамадою. Всі ці помилки вже були зроблені мною в юності. Я, як людина, яка розлучена, в якої був штам в паспорті, стовідсотково знаю, що він нічого не гарантує.

А кажу «дівчина»… Не знаю, може, молоджуся (сміється).

З сином Олександром. Фото: instagram.com/paveletskaya_svitlana/

З Маріком і Пузаном ми повністю завершили комплектацію родини

- Влітку минулого року твій син повернувся в Україну зі Швеції, де він жив з початку повномасштабної війни. Як він адаптувався?

- Саша був в Україні на початку повномасштабної війни, він все бачив. Так співпало, що за 10 днів до початку війни хтось в його класі захворів на ковід, і їх відправили на карантин. Я подумала, нехай він поїде до моїх батьків в Одесу, все одно навчання онлайн, подихає повітрям. І коли почалася війна, я опинилась в Бучі, а він - в Одесі. Тому він був з моїми батьками перші п’ять днів. А потім його тато приїхав і забрав його на кордоні.

Він адаптувався досить нормально. Саша ходив і ходить до психолога раз на два тижні. Але при тому, що ми живемо в центрі і в нас буває часто дуже гучно, в нього дуже класна нервова система, і він прокидається, тільки якщо вже ходить ходуном люстра чи спрацьовує сигналізація на моїй машині.

Можливо, йому було страшно перші два тижні, коли ми виходили гуляти з собаками, а він був сам вдома і починалася тривога. А зараз - ні.

- До речі, у вас тепер дві собаки – у Маріка з’явився друг Пузан, якого ви торік взяли з притулку. Доводиться тепер виходити гуляти удвох з Дмитром?

- Ми і раніше завжди ходили вдвох. Дмитро ходив частіше, ніж я, особливо в несприятливі погодні умови. Зараз ми майже завжди ходимо вдвох. Але іноді зранку, якщо я не можу прокинутись, то Дмитро йде сам.

- Ще одну собаку не плануєте?

- З Маріком і Пузаном ми повністю завершили комплектацію родини.

- Як змінилося ваше життя, коли Дмитро пішов з посади міністра МЗС? Юлія Зорій, наприклад, нам розповідала, що нарешті видихнула, коли Олексій Резніков пішов з посади міністра оборони.

- Я теж видихнула. Я розуміла, що в нього буде менше стресу і хвилювань, і сподівалась, що в нього буде більше часу. Ми навіть встигли поїхати на п’ять днів в подорож Україною. Але, мені здається, зараз в нього не менш напружений графік, ніж коли він був міністром.

Всі думають, що люди, які входять у владу, потрапляють на якийсь Олімп і отримують іншу якість життя. А вони просто отримують іншу кількість стресу і набагато гіршу якість сну. Зараз ми можемо вийти у вихідні в магазин. Сходити в кафе. На Різдво їздили в Карпати. Такі прості радощі.

Мені головне, щоб він був щасливий. У нього є можливість зараз і викладати, і допомагати, і продовжувати адвокувати за Україну. Тому рівень стресу інший, але він все одно є.

- Саша і Дмитро познайомились вже після початку повномасштабного вторгнення, і це було на відстані. Які між ними склалися стосунки?

- Коли тільки Саша приїхав, я йому сказала, що у нас такі правила: вдома головний Дмитро і його слово – останнє. Не впевнена, що Дмитро був дуже щасливий від цієї додаткової відповідальності, але вже як є (сміється).

Саша довго жив з татом і з його новою дружиною. Тому в них нормально пройшла адаптація. Саша дуже поважає Дмитра, їх об'єднує любов до футболу.

А загалом Сашу зараз найбільше цікавлять його друзі, Fortnite і так далі. І якщо ти не намагаєшся агресивно вимкнути його комп'ютер з мережі, то, в принципі, дуже важко з ним посваритися.

- Власне, у Дмитра з’явився і час на його мрію - відновлення хати в селі на Полтавщині, де народився його батько, жили бабуся з дідом, та запуск овечої ферми. Він казав, що це ваша спільна мрія. Ти готова жити в селі?

- Готова. У нас дуже мальовниче село. В мене є багато одягу, який буде чудово виглядати на тлі Полтавщини і Сумщини, бо наш хутір знаходиться якраз на перетині Полтавської і Сумської областей. Ми дуже втомились від людей за останні три роки, від спілкування. Моя робота також передбачає постійне спілкування з людьми, тому хотілося б трохи насолодитися природою, тишею і поганим зв'язком.

Зараз займаємося дуже поступовим відновленням хати, яка там є. Але там постійно літають гвинтокрили, постійно «прилітає» десь поруч, там дуже гучно. Тому не знаю, чи зможемо ми цього року серйозно щось зрушити, бо важко й з будівельниками, але все плануємо, навіть затвердили проєкт відбудови.

- У тебе є досвід роботи на огороді?

- Досвіду життя в селі в мене не було, я дитина асфальту і бетону. Мені здається, вперше в село я потрапила, коли мені вже було за 20.

Але у мене є величезний багаторічний досвід керування і організації процесів. У мене будуть клумби невеличкі, гарні, я вже навіть бачу їх перед собою. Будуть помідорки, огірки.

З коханим Дмитром Кулебою. Фото: надано YULA Company

Окремий біль – тема присутності росіян у світовій літературі

- Які зараз тренди на книжковому ринку? Що у вас купували найбільше за останній рік?

- Перший тренд - це ромком. Ми навіть окрему лінійку запровадили – «Легка полиця». Я називаю ці книжки - жуйка для мозку, за що мене ненавидить частина книжкового ринку і вважає, що я займаюся отупінням населення. А я вважаю, що є книжки, які треба прочитати і забути. Проте вони залишать приємний післясмак, бо цей тренд підтверджує мою гіпотезу, що життя настільки складне, буремне і стресове, що завантажувати себе якимись високодуховними чи філософськими історіями не кожен зможе.

Між іншим, ромкоми складно обирати. Я дуже багато їх через себе пропускаю, тому що обрати легку книжку, за яку мені, як видавцю, не буде соромно, це виклик. Але нам вдається.

Другий великий тренд - це self-help. Останні кілька років він був дуже популярним у Штатах і Європі, а з початком війни дійшов і до нас. Це книжки, які допомагають впоратись з різними психологічними станами. У нас цього року вийде кілька книжок на тематику ПТСР, кілька книжок про те, як себе заспокоїти, як боротися з агресією. Люди просто шукають практичну інструкцію.

І третій тренд – трилери. Насправді трилер - це ж інструмент вироблення адреналіну і можливість бажати комусь смерті без кримінальної відповідальності за це.

- Українські переклади відстають у часі від інших країн. В чому проблеми?

- У нас всі перекладачі і переклади круті. Проблема не в перекладах. Хоча деякі видавництва не соромляться перекладати через Google-транслейт, і люди чомусь продовжують їх купувати.

По-перше, в тебе завжди є цикл виробництва книжки. В середньому це займає дев’ять місяців. Зараз в Україні це може тривати набагато більше, бо величезна проблема з типографіями. Типографії у нас вже заброньовані весь рік. Передплан ми взагалі складаємо на два роки вперед. Тобто в мене вже заповнений весь 2025-й і весь 2026-й.

Якщо раптом вийшла якась новинка, яку ми не побачили, то нам дуже важко її, по-перше, кудись втиснути, по-друге, не факт, що ти встигнеш видати її через графіки типографій.

- #книголав має права на видання Фредеріка Бакмана в Україні. У лютому цього року в росії анонсували вихід нової книги Бакмана, яка у нас носить назву «Переможці». Після повномасштабного вторгнення Бакман не друкував там свої книги і казав, що не відправлятиме жодної нової книги жодному російському видавцю до тих пір, поки війна триватиме. Чим закінчилася ця історія?

- Наші читачі звернули увагу на те, що одна з останніх книжок Бакмана вийшла російською мовою. Ми звернулись до його агента і до нього безпосередньо. Він дуже швидко відреагував. Бакман постійно підтримує Україну. Він робить це публічно, при тому, що він - людина доволі не непублічна.

Але виявилось, що одне з російських видавництв купило права на цю книжку ще до початку повномасштабної війни. Тому, на жаль, немає жодних юридичних механізмів, щоб це скасувати. Але на всі книжки, які ним були написані після 2022 року, росіяни прав не мають.

Окремий біль – це тема присутності росіян у світовій літературі.

- Маєш на увазі присутність в зарубіжних текстах?

- Так. Ми навіть запровадили окремих додаткових бета-рідерів - це люди, які читають книжку додатково, навіть якщо ми її вже обрали, щоб сформувати додаткову думку.

І зараз ми беремо людей, які відшукують прояви росії в текстах, бо їх мільярди. Наприклад, там з'являється або якийсь другорядний «Владимир Петрович», або ж вони захоплюються Анною Кареніною, Булгаковим, Чайковським…

Думаю, це було завжди, просто ми ніколи не звертали на це увагу. А це погано, бо це вводить їх у світовий культурний контекст, вони просто стають частиною норми. А так не має бути. Тому від великої кількості книжок ми відмовляємось. Якщо це книжка, де така історія третьорядна, ми працюємо з автором, щоб її прибрати. Хоча це дуже важко, і це окремий вид титанічної роботи.

Наприклад, так було з книжкою «Казки на ніч для дівчат-бунтарок», яку ми видали ще 2016 року. Ми домовились з правовласниками, і вони прибрали згадку про Катерину II взагалі з франшизи.

- А як ти ставишся до використання штучного інтелекту при видавництві книжок? Дуже активно цю тему обговорювали після виходу обкладинки, яку створили за допомогою ШІ у видавництві «А-ба-ба-га-ла-ма-га».

- Вважаю, все, що допомагає людині і стає інструментом для покращення її ефективності, припустимо. Але впевнена, що ніколи штучний інтелект не зможе замінити людину в питаннях творчості.

Що стосується «А-ба-ба-га-ла-ма-га», вони, по-перше, попередили. Тобто вони не намагалися видати щось, що згенеровано ШІ, за те, що зробив якийсь митець. По-друге, згенерувати гарну обкладинку в ШІ теж треба вміти, це не так просто. По-третє, все одно це було сильно допрацьоване людьми.

Тому там, де це стає базою, яку людина може покращити, - чому б і ні.

- Ваше видавництво планує використовувати ШІ?

- Ні, поки в нас таких планів не було. Вважаю, дуже важливо намагатися давати людям роботу, тому в нас є і внутрішні дизайнери, і артдиректорка, і штат фрілансерів, з якими ми працюємо.

Поки в нас є можливість оплачувати людям їхню роботу, ми будемо це робити. Особливо зараз в Україні, коли з цим у багатьох людей велика проблема.

#книголав Світлана називає успішним бізнес-проєктом. Фото: надано YULA Company

Я свої медіабажання реалізую в книжках

- Ти багато років працювала на телебаченні, не сумуєш за цим? Немає бажання знову повернутись в якийсь медіапроєкт, заснувати своє видання, можливо, свій YouTube-канал?

- Я робила YouTube-канал про читання, бо мені це подобається. Там, до речі, були непогані перегляди. Просто в мене бракує часу. Як для хобі - це нормальна історія. Але все одно трохи дорого, і я це полишила.

Я не хочу повернутися в медіагрупу. Перші кілька місяців на новій роботі в мене щодня виникали питання: «А що - можна піти на обід на дві години? А що - можна прийти на роботу на 10:30? А можна попередити клієнта, що тобі не можна дзвонити з 11-ї вечора до 7-ї ранку, і він реально не буде тобі дзвонити?»

Реально перші кілька ночей, коли прокидалася зранку і бачила, що в мене немає пропущених дзвінків, не вірила.

Телебачення і медіа - це дуже крута історія, але вона повністю тебе поглинає, бо це робота 24/7. Хтось монтує вночі, хтось монтує зранку, комусь треба щось дізнатися, тут журналіста схопила поліція, хтось не там перетнув кордон, тут захопили телевишку, тут ведуча знялась без бюстгальтера…

Тому коли ти дізнаєшся, що може бути інакше, то це інакше мені подобається набагато більше.

Я свої медіабажання реалізую в книжках. Це свого роду великий журнал, який складається з великої кількості книжок.

- А піти на держслужбу не як консультант, а, наприклад, на посаду міністра погодилася б?

- Ні. Я не можу собі цього дозволити фінансово. Я дуже дорога в утриманні, і моя дитина також. Тому я з великою шаною і повагою ставлюся до людей, які працюють в держсекторі, хоча всюди, де б ми не працювали, є гарні люди, є погані, є чесні, є безчесні.

В самому слові «держслужба» вже закладена історія про служіння. А я занадто егоїстична для цього. Я точно знаю, що можу отримувати певні гроші в бізнесі і при цьому теж робити непогані речі. Я не готова пожертвувати цією кар'єрою заради служіння.

- Якщо не держслужба, то, може, політика?

- Ні. Бо політика - це все одно певна гра з інтересами аудиторії. І коли ти політик, ти маєш подобатись людям.

Це абсолютно не моя історія. Я подобаюсь тільки тим, кому подобаюсь, і робити щось більше для того, щоб подобатись людям, яких я не знаю, не планую, мені не цікаво.

- Якщо політика, телебачення тобі не цікаві, є бізнес, який би ти ще хотіла відкрити?

- З відкриттям N’joy я закінчила відкривати. Я б хотіла такий бізнес, де я лежу на пляжі, читаю книжки - і мені падають гроші. Але нічого легального для цього я ще не придумала (сміється).

Всі ці бізнеси дуже виснажують. Мій мозок дуже адаптивний, але в усьому є свої ліміти.

Я люблю те, в чому я є. Дуже люблю #книголав. Ми пережили ковід, ми переживаємо війну, ми постійно зростаємо, і для мене це дуже успішний бізнес-проєкт.

Дуже вірю в N’joy, бо бачу в цьому потребу, соціальну місію і хороший бізнес-проєкт.

Вірю в трансформацію комунікацій. Думаємо з партнеркою, в якому вигляді це може стабільно існувати.

IT – це вже піде чи не піде.

Я, відверто кажучи, як і всі з початку війни, живу в ненормальному темпі. За весь час у мене була єдина відпустка, коли торік ми поїхали з Дмитром у мандрівку Україною. Але ми щодня змінювали місто, бо хотіли багато подивитись за один тиждень, тому це така собі історія.

То ж мрію провести чотири дні, лежачи на пляжі. Але не розумію, коли ця мрія може здійснитися, бо, дивлячись на графіки, до вересня стовідсотково ця мрія буде лишатися натхненням на її здійснення.

- Будеш наступний бутик відкривати?

- До кінця року хочемо відкрити ще кілька точок. Точно ще одну в Києві на Лівому березі, одну на заході України, зараз розглядаємо, де це може бути. І, найімовірніше, одну в місті-сателіті Києва – або в Бучі, або в Ірпені.

Бізнесвумен мріє провести хоча б кілька днів на пляжі. Фото: instagram.com/paveletskaya_svitlana/

Теги за темою
БізнесЗірки
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Вирішує важливу проблему: знайдено спосіб "об'єднати" сонячні панелі з батареями
InternetUA
2025-02-21T20:12:08Z
Росіяни за 3 роки з початку вторгнення здійснили щонайменше 100 кібератак на медіа і журналістів, — ІМІ
Детектор М
2025-02-21T18:51:18Z
Де число 498 на малюнку: лише люди з гострим зором дадуть відповідь за 5 секунд
GlavRed
2025-02-21T18:27:23Z
Скільки людей використовують ChatGPT щотижня, – OpenAI
24tv
2025-02-21T18:21:08Z
Вчені виявили 300 найрідкісніших чорних дір у Всесвіті
Portaltele
2025-02-21T18:12:01Z
У другій Cyberpunk 2077 буде найреалістичніша «система натовпу», — вакансія CD Projekt Red
ITC
2025-02-21T18:10:41Z
NVIDIA «зажала» ядра: деякі RTX 5090 мають чипи з меншою кількістю блоків ROP та на 5-6% гіршою продуктивністю
ITC
2025-02-21T18:10:19Z
Темний режим не економить батарею: нові висновки дослідження
InternetUA
2025-02-21T17:57:03Z
На Вінниччині знайшли рідкісний артефакт часів Римської імперії: подробиці
TSN
2025-02-21T17:54:51Z
Вони зараз на піку популярності: готуємо сухі ковбаски з курки – прямо як кабаноси
24tv
2025-02-21T20:39:36Z
Ніколи не пересолите: скільки і коли кидати сіль у рис для плову
GlavRed
2025-02-21T20:27:22Z
5 кухонних залишків, які потрібно викинути на город: стануть найкращим підживленням
24tv
2025-02-21T20:24:44Z
Стиль та релакс: ідеї відкритого душу для вашого простору
24tv
2025-02-21T19:54:12Z
Що приклеїти на підошву – лайфхаки, щоб взуття не ковзало
GlavRed
2025-02-21T19:27:40Z
Не в Іспанії: назвали найгірше місто Європи за кількістю шахраїв, які дурять туристів
24tv
2025-02-21T19:27:22Z
Раніше цей був святковий делікатес: найсмачніша намазка з 90-х, яку не варто забувати
24tv
2025-02-21T19:27:08Z
Скільки часу можна зберігати парфуми та як продовжити їх термін придатності
24tv
2025-02-21T19:12:48Z
Захистить від заздрісників і негараздів: покладіть це під плінтус
24tv
2025-02-21T18:42:00Z
"Мама року": у Києві жінка гуляла з візочком на кризі
24tv
2025-02-21T19:33:42Z
У центрі Берліна ножем поранили чоловіка біля Меморіалу загиблим євреям Європи
УкраинФорм
2025-02-21T19:24:49Z
СБУ затримала молодика, який на замовлення росіян підірвав авто військового прокурора в Одесі
УкраинФорм
2025-02-21T18:27:49Z
На Рівненщині вчитель бив кулаком по парті та вдарив учня по обличчю: справу розслідує поліція
24tv
2025-02-21T18:15:26Z
У Чорному морі потрапив в аварію ще один російський танкер - врізався в суховантажне судно
Комсомольская правда
2025-02-21T17:57:41Z
Росіяни вдарили дронами по Сумщині, пошкоджена інфраструктура
УкраинФорм
2025-02-21T17:33:02Z
Жінка потрапила на гачок шахраїв: сподівалася отримати прибутки від операцій з криптовалютою
InternetUA
2025-02-21T17:30:49Z
Допомагав ухилянтам за гроші. ДБР затримало очільника Хмельницької райдержадміністрації
ГЛАВКОМ NET
2025-02-21T17:18:44Z
Росіяни атакували дроном Дніпровський район Херсона, поранена жінка
УкраинФорм
2025-02-21T17:09:57Z
Непереможений українець з команди Усика дізнався дату наступного поєдинку
24tv
2025-02-21T20:30:47Z
Атлетіко планує підписати Зінченка за 15 млн євро
Football.ua
2025-02-21T20:24:50Z
Гвардіола: Зараз у Прем'єр-лізі починається критично важливий для нас відрізок
Football.ua
2025-02-21T20:24:41Z
Дюбуа повинен зачекати: Усик битиметься з переможцем поєдинку Паркер – Баколе
24tv
2025-02-21T20:03:15Z
Манчестер Сіті розглядає трансфер українського голкіпера: він має замінити Едерсона
24tv
2025-02-21T19:51:47Z
Хокей. «Київ Кепіталз» переграв «Кременчук» в овертаймі
УкраинФорм
2025-02-21T19:42:26Z
Ярмолюк залишився в запасі на матч із Лестером
Football.ua
2025-02-21T19:33:11Z
Артета: Боротьба за титул АПЛ? Тепер ми краще розуміємо, що потрібно для досягнення мети
Football.ua
2025-02-21T19:21:21Z
Ми чекаємо на тебе: зірка збірної України вдруге стане батьком
24tv
2025-02-21T19:06:05Z
Окупанти поспішають захопити Покровськ перед можливими переговорами - військовий
GlavRed
2025-02-21T20:27:42Z
Через російські обстріли постраждали ще двоє жителів Херсона
УкраинФорм
2025-02-21T20:18:10Z
Мороз вплинув на перебіг бойових дій на Харківщині, - ОТУ "Харків"
Комсомольская правда
2025-02-21T20:12:06Z
У Києві та в низці областей – повітряна тривога через російські дрони
УкраинФорм
2025-02-21T20:06:04Z
На Покровському напрямку українські дрони нищать техніку та укриття росіян
УкраинФорм
2025-02-21T18:39:52Z
Військові ігри: Звіт з фронту
TSN
2025-02-21T18:36:54Z
Україну атакує 17-градусний мороз: коли в регіони прийде потепління
GlavRed
2025-02-21T18:27:12Z
Морози знову посиляться: чи буде -30 градусів
24tv
2025-02-21T18:06:55Z
Ворог вдарив КАБами по Гуляйполю, поранені троє цивільних
УкраинФорм
2025-02-21T17:45:32Z
Камалія розкрила секрет 20-годинної дієти
GlavRed
2025-02-21T20:27:33Z
Арестович уперше прокоментував розлучення з дружиною - деталі
GlavRed
2025-02-21T19:54:27Z
Бетховен присвятив кілька своїх симфоній другу-українцю: хто це був
24tv
2025-02-21T19:39:49Z
Маша Єфросиніна вперше за довгий час вийшла у світ з чоловіком-військовим
24tv
2025-02-21T19:27:45Z
Заарештовану картину Караваджо з одеського музею хочуть показати на виставці у Римі
Комсомольская правда
2025-02-21T19:18:44Z
Фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна поділилася рідкісним фото з чоловіком і зробила важливу заяву
Вива
2025-02-21T19:09:20Z
Майлі Сайрус поставила крісло в найнеочікуванішому місці: дизайнери оцінили її смак
24tv
2025-02-21T18:36:31Z
"Каменських уже занадто старою стала": Потап знайшов заміну Насті
GlavRed
2025-02-21T18:27:01Z
Штучний інтелект і віртуальна реальність: 3 найкращі фільми про майбутнє, яке вже настало
24tv
2025-02-21T18:00:10Z
Французькі Rafale успішно перехопили російські літаки-розвідники над Балтикою
InternetUA
2025-02-21T20:48:24Z
У Польщі водії з України ризикують втратити права через одну деталь у посвідченні
Хвиля
2025-02-21T20:45:24Z
Зброя майбутнього: в Україні презентували новий ударний дрон та незвичайні безпілотні системи
24tv
2025-02-21T20:12:39Z
Військовий "Азову" розповів, як бореться за Україну уже 11 років та чи шкодує про таку молодість
TSN
2025-02-21T20:06:46Z
Все більше українців вважають, що треба шукати компроміс для завершення війни – опитування
Лига
2025-02-21T20:03:46Z
У США нападника на письменника Рушді визнали винним у замаху на вбивство
УкраинФорм
2025-02-21T20:03:41Z
МКСК звертається до колег та партнерів із розвитку щодо надання підтримки вітчизняним медіа, — Ганна Красноступ
Детектор М
2025-02-21T19:54:43Z
Довіра до Зеленського серед українців зросла до 65%
УкраинФорм
2025-02-21T19:51:16Z
Кардинал Джанфранко Равазі: Папа Римський може зректися престолу через проблеми зі здоров’ям
ZN UA
2025-02-21T19:48:51Z
Перевірте міцність ваших кісток: кому потрібен та як відбувається скринінг на остеопороз
24tv
2025-02-21T20:30:28Z
Правда про арахісове масло: чи дійсно воно настільки корисне, як ви думаєте
24tv
2025-02-21T20:12:19Z
«Інтерпайп» працевлаштував понад 165 ветеранів
AgroNews
2025-02-21T19:06:12Z
АПАУ: Фінансова стійкість аптек забезпечує доступність ліків для українців
TSN
2025-02-21T18:36:28Z
Чому краще лікувати зуби в стоматолога, який використовує мікроскоп
24tv
2025-02-21T18:09:33Z
Це не для всіх безплатно: як у Польщі викликати швидку допомогу
24tv
2025-02-21T16:18:20Z
М'ясо – ідеальне джерело білку, але що буде з тілом, якщо їсти його щодня
24tv
2025-02-21T16:09:37Z
Ще одна небезпека для всього світу: у Китаї виявили новий коронавірус
TSN
2025-02-21T16:06:58Z
Епідемічна ситуація в Україні: Ляшко назвав тривожну тенденцію
24tv
2025-02-21T15:48:37Z
Де вигідніше придбати картоплю: порівняння цін у магазинах
Политека
2025-02-21T20:30:19Z
Україна четверта в Європі за підтримкою стартапів
360ua.news
2025-02-21T20:12:47Z
Яка вартість переоформлення земельного паю у лютому 2025 року
24tv
2025-02-21T20:03:48Z
Можна продати за 2000 грн: які укранські копійки мають особливу цінність
Политека
2025-02-21T20:00:58Z
З популярної біржі Bybit хакери вкрали криптовалюту майже на $1,5 мільярда
Комсомольская правда
2025-02-21T19:24:42Z
Google відкриває свої перші фізичні магазини в Індії
360ua.news
2025-02-21T19:21:00Z
Сійярто розповів, як Угорщина на прохання РФ допомогла постачати газ у Придністров'я
Европейская правда
2025-02-21T19:12:43Z
Вчені розробили нову сонячну панель, яка може виробляти більше енергії
24tv
2025-02-21T19:01:43Z
Більше, ніж прогнозувалося: на скільки проіндексують пенсії українців з 1 березня
Знай
2025-02-21T18:30:57Z
Комплектуючі BMW возитимуть на водневих тягачах IVECO S-eWay Fuel Cell
AutoCentre
2025-02-21T18:33:23Z
Позашляховий монстр: представлено найпотужніший і найнезвичніший Jeep Wrangler
Фокус
2025-02-21T17:12:04Z
Яке паливо найкраще використовувати взимку для автомобіля: поради водіям
ТСН
2025-02-21T16:18:54Z
Презентовано флагманський автобус другого покоління від Wrightbus
AutoCentre
2025-02-21T16:07:32Z
Раритетне спортивне авто 60-х поїхало після 28 років простою надворі
Фокус
2025-02-21T15:45:28Z
Прослужать десятиліття: ТОП-7 бюджених авто, що не потребують частого ремонту
GlavRed
2025-02-21T15:27:58Z
В Україні з’явилася перша вантажівка JAC N120 з дворядною кабіною
AutoCentre
2025-02-21T15:04:13Z
Сім недорогих авто, які можуть прослужити протягом усієї пенсії
ТСН
2025-02-21T14:48:42Z
Тест-драйв оновленного Nissan Juke 2025: яскраво сірий
AutoCentre
2025-02-21T14:37:18Z
Путін – це ракова пухлина і найбільша загроза демократії, – сенатор-республіканець Тілліс
24tv
2025-02-21T20:48:29Z
Зеленський поговорив із Шольцом: деталі розмови на тлі візиту Келлога та майбутніх перемовин
24tv
2025-02-21T20:45:46Z
"Таке вже було": Кім попередив про задуми окупантів до 3 річниці повномасштабного вторгнення
24tv
2025-02-21T20:45:07Z
Єрмак і головний радник президента Бразилії обговорили справедливий мир для України
УкраинФорм
2025-02-21T20:42:25Z
"Для боротьби з бюрократією!": президент Аргентини подарував Ілону Маску "золоту" бензопилу
24tv
2025-02-21T20:39:55Z
Путін наказав уряду готуватися до повернення західних компаній – FT
ГЛАВКОМ NET
2025-02-21T20:39:12Z
У Братиславі тисячі людей знову вимагали відставки Фіцо
УкраинФорм
2025-02-21T20:39:05Z
Не врятує навіть Patriot: Захід допустив величезну помилку у підході до оборони, – ЗМІ
24tv
2025-02-21T20:36:35Z
Хоче викрутити максимум для себе: Росія може піти на хитрощі щодо своїх заморожених активів
24tv
2025-02-21T20:33:03Z