MY.UAНовини
«Берегиня. Жінки Києва». Як живе лайфстайл-медіа під час війни
«Берегиня. Жінки Києва». Як живе лайфстайл-медіа під час війни

«Берегиня. Жінки Києва». Як живе лайфстайл-медіа під час війни

В Києві показали фільм європейських документалістів про роботу видання Elle Ukraine і роль жінок у країні, що воює.

Прем’єрний показ фільму «Берегиня. Жінки Києва» відбувся у рамках першого дня Ukrainian Fashion Week 14 лютого, а вже наступної доби стрічка стала доступною для перегляду на сайті Megogo, де її можна подивитися безплатно з українською озвучкою. Журналісти Віто Роббіані й Андреа Орені під час 9-денної поїздки до України зафільмували роботу редакції, волонтерство й особисті переживання редакторок Elle. Стрічка розповідає не лише про співробітниць видання, а й про героїв їхніх матеріалів.

Відкривала показ одна з героїнь стрічки — головна редакторка українського Elle Соня Забуга. Вона розповіла, що Андреа Орені та Віто Роббіані — швейцарсько-італійські документалісти, що представляють компанії MediaTree та Wild Production.

«Вони написали запит, аби приїхати в Україну та відзняти процес роботи лайфстайл-медіа. Власне, це була їхня головна мета, тому що для людей, які живуть не в Україні, було незвичним, що лайфстайл-медіа продовжують свою роботу в Україні. Це була проста мета фільму, проте все сталося дещо не так. Кожного разу, коли йдеться про комунікацію з іноземними медіа, я ніколи не відмовляю, бо розумію, що мій обов’язок як журналіста — доносити до людей меседжі, які важливі для нас, українців. І цей фільм насправді стався саме таким. Він не зовсім про редакцію, він не стільки про редакцію, скільки про те, як виглядають нові реалії, в яких ми з вами сьогодні опинилися», — сказала Соня Забуга.

 Соня Забуга

Соня Забуга розповіла «Детектору медіа», що журнал Elle Ukraine і раніше співпрацював із компанією Wild Productions, і ця співпраця триває досі. Коли почалася повномасштабна війна, редакція звернулася до компанії з запитом, щоб отримати пільгові умови співпраці на період війни. Це прохання здивувало іноземців, адже вони взагалі не очікували, що під час війни медіа можуть продовжувати працювати у сфері лайфстайлу та моди. Але вони відповіли позитивно й надали Elle можливість безплатної співпраці, зокрема дозволивши користуватися платформою для комунікацій.

Згодом Wild Productions запропонувала створити документальний фільм про видання. Витрати на виробництво фільму покривала компанія, а документалісти самі організували поїздки до Києва та витрати на подорожі та зйомки.

Фільм розповідає про людей, яким наразі присвячує свої матеріали видання Elle. Серед героїнь одного з випусків у 2023 році була парамедикиня Ірина Цибух на позивний «Чека». Коли влітку 2024-го знімався фільм, стало відомо про загибель військової.

«Для редакції, яка знала Ірину особисто, ця втрата стала особливо болючою. Історія, яку ми хотіли розповісти в журналі як історію дівчини-військової, стала зовсім іншою після того, коли ми дізналися цю жахливу новину. Наша редакція разом зі знімальною групою, як і багато тих, хто знав Ірину особисто, була на церемонії похорону. Історія Ірини дуже вразила журналістів, які знімали фільм, і вони присвятили один із важливих сюжетів цього фільму Ірині», — розповіла головна редакторка Elle.

За її словами, того дня знімальна група мала їхати до села Ягідного на Чернігівщині, але їхній графік змінився, і вони залишились у Києві. Соня Забуга розповіла журналістам історію Ірини, тому їм було цікаво задокументувати всю церемонію, яка тривала декілька годин, спочатку у Михайлівському соборі, а потім на Майдані. Історія Ірини Цибух справила на журналістів особливе враження, тому вона була включена у фільм.

Мама Ірини Оксана Цибух також була присутня на презентації фільму.

 Оксана Цибух

«Звучання України у світі є дуже важливим, а особливо звучання голосом персоналізованої війни, — сказала Оксана Цибух. — Персоналізована війна — це моя Іринка, це герої фільму, це конкретні люди, які мають своїх мам, свої сім’ї, своїх дітей. Для мене дуже важливо, щоб глядач цього фільму побачив нас не як жертву, а як націю, яка боронить своє, навіть ціною власного життя».

Вона прокоментувала епізод у фільмі, присвячений прощанню з її донькою: «Іра вказала нам, як це зробити. І відверто кажучи, я не маю такої чорноти спогадів із прощання, тому що були люди у вишиванках і люди в пікселях. Це був такий об’єднавчий момент України, військових і цивільних».

 Соня Забуга й Оксана Цибух

У руках вона тримала число Elle зі світлинами Ірини, підписаний командою видання. За словами Оксани, її донька сумнівалася, чи йти на зйомки, бо була не впевнена у своїй зовнішності та фізичній формі. Але після була дуже задоволена результатом: «Я вам дякую, що влітку 2023 року ви дали їй частинку своєї любові. Що мені хотілося б зараз найбільше — бачити в залі свою дитину, але цього не станеться вже ніколи. Я закінчу свій виступ словами з її старого допису, який вона написала два роки тому, в такий самий час, як зараз, у лютому: “Любов. Ось чому ми й досі маємо силу боротися. Любіть, воюйте, стійте твердо, чиніть спротив. Убивайте підле зло і цінуйте своїх. Бо одного дня ваші дні разом залишаться спалахом миті у спогадах”».

Після вшанування пам’яті Ірини й усіх загиблих у війні почався показ стрічки.

  Хвилина мовчання

Оповідачами у стрічці виступили чотири редакторки української команди Elle — головна редакторка Соня Забуга, редакторка соціальної рубрики Мирослава Макаревич, редакторка сайту Світлана Кравченко та б’юті-редакторка Маріанна Партевян. Це жінки, які живуть у Києві, створюють журнал про моду, мистецтво та стиль і водночас волонтерять, ходять на мітинги за звільнення військовополонених, допомагають у відбудові селищ на деокупованих територіях.

 Головні героїні стрічки: Мирослава Макаревич, Світлана Кравченко, Маріанна Партевян із дочкою, Соня Забуга та видавчиня журналу Elle в Україні Наталія Дунайська.

Починається стрічка з роздумів, яку роль відіграють жінки під час війни. Закадровий голос каже: «Берегиня — це жінка, яка стає захисницею для всього народу», а у титрах вказується, що з 24 лютого 2022 року існує дві України: одна — на фронті, а іншою керують переважно жінки. Ймовірно, автори мали на увазі не саме керування країною, а значну відповідальність і обсяги роботи, яку доводиться робити в тилу переважно жінкам, поки воюють здебільшого чоловіки. Ключова теза фільму: «Якщо не на фронті, то для фронту».

Соня Забуга розповідає, що попри російське вторгнення, видання не припиняло своєї роботи. З перших днів великої війни редакція змінила формат матеріалів і редакційну політику, приділяючи більше уваги героям і героїням «нової реальності» та важливим аспектам життя українців. Цю реальність у межах української столиці намагалися показати й автори фільму, адже зйомки відбувались у період частих відімкнень світла та щоденних ракетних і дронових атак. Неодноразово в кадрі з’являються київські багатоповерхівки, які постраждали від російських обстрілів.

 Наслідки російських обстрілів. Кадр із фільму

Героїні стрічки у супроводі журналістів відвідують різні місця. Соня Забуга йде до благодійного проєкту «Птахи», який очолює волонтерка та рестораторка Тата Кеплер, також буває в центрі «Незламна», що надає допомогу жінкам, які постраждали від війни. Інша редакторка Мирослава Макаревич прямує до студії модного дизайнера Федора Возянова, де бере у нього інтерв’ю про колекцію «Національний мінімалізм», яка була створена під час великої війни та натхненна картинами Казимира Малевича й Олександри Екстер. У іншій частині фільму вона знайомить авторів із волонтерським хабом, де плетуть маскувальні сітки. Головна редакторка сайту Світлана Кравченко приміряє капелюшки Руслана Багінського, який створив особливу колекцію з «українського золота» — обпаленої соломи, що символізує намір росіян знищити Україну. Або ж вона спілкується про вплив війни на творчість з іншим дизайнером — Іваном Фроловим.

«У авторів була концепція фільму, й вони попросили нас запропонувати кілька редакторів різного віку, з різними інтересами та стилем роботи, — розповіла «Детектору медіа» Соня Забуга. — Вони попросили показати, чим живе редакція в цей момент, які теми нас цікавлять, кого ми знімаємо та про що пишемо. Ми, своєю чергою, хотіли продемонструвати широкий спектр наших тем. Як видання, пов’язане з лайфстайлом і фешном, ми, звісно, хотіли показати індустрію українського дизайну, тому відвели їх до ательє дизайнерів.

Ми також прагнули показати нашу культуру, тому з’явилася ідея з театром опери, де вони потрапили на репетицію дитячих спектаклів. У цей момент вони мали змогу поспілкуватися з примою-балериною Настею Шевченко.

Крім того, ми хотіли звернути увагу на жіночі фонди, тому ми відвели їх до Маші Єфросиніної, яка займається проблемами ментального здоров’я за допомогою свого фонду. Ми хотіли показати через ці історії сучасні проблеми та виклики, з якими стикається Україна.

Формально вони знімали “день редактора”, але під час монтажу фільму цей процес переріс у щось більше, ніж просто підбір тем і матеріалів. У результаті ми презентували дуже змістовну програму, яка відображає реалії сучасної України».

 Пакування аптечок благодійним проєктом «Птахи». Кадр із фільму

Усі переміщення героїнь і їхні зустрічі з різними людьми супроводжуються роздумами про своєчасність мистецтва, важливість висвітлення культури й особистих історій українців за кордоном. Вони міркують, які тези іноземній аудиторії може донести українська мода та яку персональну роль у наближенні миру можуть зіграти саме вони.

«На початку великої війни я запитала себе, чи моя робота буде корисною для суспільства, для українців. І якщо чесно, я не знала, — каже Світлана Кравченко.Цікаво, що перший журнал Elle був виданий у Франції після Другої світової війни. І, звісно, перші статті були про повоєнну дійсність. Ми мали продовжувати працювати й писати, поки могли це робити».

 Глядацька зала під час перегляду фільму

Особлива і більш особиста сюжетна лінія — у б’юті-редакторки Маріанни Партевян, яка на момент зйомок чекала на появу дитини. Попри доволі великий термін вагітності, вона відвідувала демонстрації на підтримку полонених воїнів «Азова» та їхніх родин, а також їздила з журналістами в деокуповані села Чернігівщини, щоб показати, як відбувається відбудова зруйнованих росіянами будинків. Саме під час її участі у такій волонтерській ініціативі вона познайомилася зі своїм обранцем і майбутнім батьком дитини.

«У волонтерський табір я приїхала частково через почуття провини та частково через потребу долучитися до волонтерства, щоб щось віддати. Якщо ви не думаєте про те, щоб дарувати свій час, якщо ви просто живете своїм життям у Києві, поки можливо жити цим “нормальним” життям, — довго так робити у вас не вийде, тому що ви все одно повинні пам’ятати, що триває війна і ви маєте взяти участь в обороні, ви маєте робити те, що можете», — пояснила Маріанна Партевян.

Її родина має вірменське коріння, батьки перевезли її до Києва, коли починалася війна з Азербайджаном: «Колись я вже була біженкою, хоча тоді не усвідомлювала цього. Але зараз я розумію, що це відбувається знову, то який сенс постійно тікати?».

Через півтора місяця після зйомок Маріанна Партевян народила дочку Єву, якій Віто Роббіані й Андреа Орені й присвятили цей документальний фільм.

 Присвята авторів фільму доньці Маріанни Партевян

Хоч автори планували задокументувати життя медіа під час війни, в самій редакції проходить лише незначна частина дійства. Їм вдалося показати, у яких контрастах доводиться жити українцям за межами київських офісів. Зруйновані будинки чергуються з ресторанами, дизайнерський одяг — із плетінням маскувальної «Кікімори», а прощання з військовою — з очікуванням на появу дитини.

Стрічка здається універсальною, бо має ключові повідомлення як для українського, так і іноземного глядача. Українцям, яких не здивуєш QR-кодами на військові збори у кав’ярнях чи постійним виттям сирени на вулиці, фільм може слугувати нагадуванням про підтримку Збройних Сил і цінностей, які вони захищають.

Для іноземців, які не звикли до жорсткого контенту, це ознайомлення з буденністю воєнного часу без бруду і кровопролиття. Всі герої говорять англійською, також задіяні всесвітньо відомі дизайнери, одяг яких носять зірки рівня Бейонсе і Дженніфер Лопес, власне і сам журнал Elle є міжнародним — усе вказує на те, що Україна є частиною світової культури. Через гучні імена глядач за кордоном значно легше сприйматиме українське, як щось близьке і знайоме.

Так само обережно проговорюється і тема окупації та російських воєнних злочинів. Разом із Маріанною Партевян автори стрічки побували у селі Ягідному на Чернігівщині, де побачили підвал, у якому росіяни утримували понад 300 людей, із яких десятеро загинули через задуху. Цей підвал став одночасно і музеєм, і меморіалом тих страшних подій.

Тож коли аудиторія втомлюється від сюжетів із фронту або від чергових заяв політиків, про війну можуть говорити цивільні жінки — не менш дієво.

Після показу Соня Забуга розповіла «Детектору медіа», що самих авторів запрошували на захід, але через поточні проєкти вони не змогли приїхати до Києва.

За її словами, журналісти ретельно працювали над фільмом, монтаж тривав усе літо: «Вони уважно переглядали матеріал, оскільки загальна кількість знятих годин досягала близько сорока. Все, що ми пропонували, вони одразу підтримали, адже ми як люди, які живуть в Україні, добре розуміємо, які теми та герої є важливими для нашої аудиторії. Вони погодилися з нашими пропозиціями та повністю підтримали наш підхід.

Важливо зазначити, що вони не коригували нашу роботу і не втручалися в процес. Вони не казали: “Це надто болісно, не будемо знімати”, “Це занадто соціально”, “Це недостатньо гламурно”. Ні, вони були з нами на кожному етапі. Якщо потрібно було йти до волонтерського хабу, вони йшли. Якщо треба було спускатися в підвал, щоб знімати Ягідне та інтерв’ю з людьми, які пережили російську окупацію, вони робили це без вагань. Понад те, ці історії цікавили їх, імовірно, більше, ніж гламурні зйомки чи покази дизайнерських колекцій».

Стрічка не залишилася без уваги за кордоном: у жовтні 2024 року її показали на Фестивалі прав людини в Лугано, а у січні 2025-го — на кінофестивалі Швейцарії — Journées de Soleure. Фільм транслювався на італійському телеканалі Швейцарії та німецькому каналі SRF1. Окрім того, розробниками фільму була підписана угода з міжнародним дистриб’ютором документального кіно Andana Films, що дозволить поширювати стрічку і на інших фестивалях.

Фото: Elle та Megogo

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги за темою
російська агресія
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Почему нельзя спать с открытыми окнами: неожиданный ответ
Gazeta UA
2025-06-28T02:21:22Z
Кровотечение во время секса: когда это норма, а когда следует бежать к врачу
Знай
2025-07-04T20:51:38Z
Как узнать, что у человека порча: основные признаки и советы
Comments UA
2025-06-24T06:15:10Z
Пенсионеры могут получить тысячу гривен на лекарства: кому и на каких условиях выплатят пособие
Знай
2025-07-04T03:36:30Z
Как продукты не рекомендуется есть водителям до и во время поездки: советы специалистов
Gazeta UA
2025-07-06T03:15:25Z
Содержит много сахара и вредных добавок: эксперты назвали худшее мороженое
Знай
2025-07-06T02:51:00Z
Сок для здоровья сердца: ученые назвали самый лучший напиток для женщин после 50 лет
Gazeta UA
2025-07-05T14:06:48Z
После 50 лет вы в группе риска: болезнь, незаметно лишающая зрения
Знай
2025-07-05T13:51:31Z
Лайфгак, как хранить укроп свежим в холодильнике без замораживания
TSN
2025-06-28T17:03:08Z
Запасайтесь уже сейчас: Украине грозит резкое удорожание важного продукта
Знай
2025-06-29T16:00:44Z
Дополнительные 2000 грн к пенсии: кто может получить
Знай
2025-06-27T18:36:38Z
Курс валют на 3 июля: сколько стоят доллар, евро и злотый
TSN
2025-07-03T07:09:36Z
Россия захватила второе из четырех месторождений лития в Украине – Le Figaro
ZN UA
2025-06-27T11:24:21Z
"МВФ требует поднять тарифы в 4 раза": эксперт разоблачил манипуляции с коммунальными платежками
Хвиля
2025-07-06T03:00:22Z
Курс евро бьет исторические рекорды: причины подорожания европейской валюты и прогнозы экспертов
Comments UA
2025-07-06T02:12:07Z
Скандал в Германии: из помощи для Украины "исчез" почти миллиард евро, — Bild
Хвиля
2025-06-29T00:15:31Z
Производители предупредили украинцев о значительном росте цен на хлеб
UAToday
2025-06-23T19:45:16Z
Бизнес исправился: разительно сократилось количество заблокированных накладных и рисковых компаний
ZN UA
2025-07-04T05:39:04Z
"Украину сдали путину": политолог сделал важное заявление о "предательстве" Запада
Знай
2025-07-03T20:30:09Z
Россия нанесла удар по пригороду Харькова: подробности от Терехова
Апостроф
2025-06-28T18:48:07Z
Путин готовится значительно усилить ракетный террор Украины: названы 5 наиболее опасных городов
Comments UA
2025-06-24T14:00:47Z
Массированный удар РФ по Киеву: возросло количество погибших
ZN UA
2025-07-05T09:21:32Z
Маск объяснил, почему изменил свое мнение о Трампе
Корреспондент
2025-07-06T03:10:33Z
Медведев угрожает главе НАТО Рютте сибирскими лагерями
Gazeta UA
2025-07-06T03:06:44Z
Хороших новостей ждать не стоит: эксперты назвали три сценария завершения войны в Украине
Знай
2025-06-22T20:30:05Z
Зеленский резко отреагировал на ночную атаку РФ
Корреспондент
2025-07-04T11:30:19Z
Польша отреагировала на прекращение поставок оружия США
Корреспондент
2025-07-03T19:06:41Z
Россия пытается взять большой город в полукольцо: есть ли успехи у солдат Путина
GlavRed
2025-06-28T07:27:54Z
Будет ад: синоптикиня назвала самые жаркие дни в июле
TSN
2025-07-04T09:09:00Z
Льготы аннулируют: для кого проезд в общественном транспорте станет платным
Знай
2025-06-28T02:12:25Z
Генштаб: украинцы поразили в РФ предприятие по производству компонентов для "Шахедов" и "Искандеров"
Апостроф
2025-07-05T15:36:28Z
На одном из участков фронта россияне провели успешный механизированный штурм, но продвижение здесь имели и ВСУ — ISW
ZN UA
2025-07-06T03:02:39Z
Дождь на западе и жара до +38°C на востоке Украины: когда ждать такой погоды
Telegraf
2025-07-06T02:34:29Z
Еще один китаец попал в плен ВСУ: что рассказывает наемник об армии РФ
TSN
2025-06-27T16:33:46Z
Россия атаковала Харьков: что известно о "прилете"
TSN
2025-06-29T06:06:56Z
Синоптики обновили прогноз на среду
Gazeta UA
2025-07-02T05:51:53Z
Как американцы моют посуду: почему в США не используют губку
UAToday
2025-06-27T10:06:26Z
Зачем эксперты советуют брать с собой салфетку, когда идете покупать клубнику на рынок: хитрый трюк
TSN
2025-06-26T15:36:49Z
Чому не варто залишати брудний посуд на ніч. Це варто знати
Gazeta UA
2025-06-28T15:51:36Z
Что рассыпать в междурядье, чтобы морковь выросла сладкой: результат вас непременно удивит
TSN
2025-06-29T15:06:26Z
Гороскоп на сегодня 6 июля: сомнительные предложения, уязвимость и помехи – прогноз для всех знаков Зодиака
Знай
2025-07-06T01:30:20Z
Почему нельзя передавать вещи через порог: объяснение
Gazeta UA
2025-07-05T21:39:06Z
Какие деревья притягивают успех и деньги, как магнитом: их нужно обязательно посадить возле дома
TSN
2025-06-29T13:51:56Z
Популярный курорт Украины атаковали насекомые. В сети показали впечатляющие кадры
Telegraf
2025-06-24T10:36:53Z
Куриные яйца могут вас убить: 8 бытовых ошибок с ними, которые вредят здоровью
Знай
2025-06-26T02:51:38Z
Стало известно, сколько россиян поддерживают войну и сколько хотят ударить ядеркой по Украине
Comments UA
2025-07-04T06:54:18Z
Дополнительные выплаты от ООН: успейте оформить до конца июля
Знай
2025-06-28T08:21:47Z
Движение через украинскую границу значительно возросло: какими пунктами пропуска пограничники советуют не пользоваться
TSN
2025-06-29T08:06:56Z
3 июля: какой сегодня день и от чего нужно воздержаться
Comments UA
2025-07-02T21:54:57Z
6 июля: какой сегодня церковный праздник и что можно и нельзя делать в этот день
Comments UA
2025-07-06T03:27:24Z
Водители массово получают штрафы после общения с патрульными: за что наказывают даже без нарушений
Знай
2025-07-06T03:21:29Z
Светлана Павелецкая рассказала, нашла ли общий язык с детьми Дмитрия Кулебы
Комсомольская правда
2025-06-23T06:52:55Z
24 июня большой церковный праздник: что можно и нельзя делать сегодня
Comments UA
2025-06-24T05:33:57Z
"Здесь должны были спать дети": появились кадры разрушенной комнаты детей Тополи
GlavRed
2025-06-23T06:40:50Z
Камалия рассекретила, что стало последней каплей в ее браке с Захуром: "Умоляла год"
TSN
2025-06-27T09:21:29Z
Похудевший Филипп Киркоров прокомментировал некроз, который ему приписывают
Фокус
2025-07-04T10:57:54Z
Ведущая Анна Свиридова жестко высказалась об изменнице Оксане Байрак: "Мне совершенно не больно"
Знай
2025-07-01T18:51:11Z
Умер известный голливудский актер Майкл Мэдсен
Фокус
2025-07-03T20:51:36Z
История из Найт-Сити: представлен первый тизер аниме Cyberpunk: Edgerunners 2
GameMag
2025-07-05T20:21:45Z
Юрий Никитин показал свою 94-летнюю маму и раскрыл их трогательное обещание
TSN
2025-07-05T16:09:08Z
Три модели купальников, которые никогда не выйдут из моды
Gazeta UA
2025-07-05T13:45:34Z
Потап отреагировал на острый комментарий Тины Кароль и посмеялся с ее реакции на его творчество
TSN
2025-07-04T11:18:50Z
Инсайдер раскрыл причину разрыва Кэти Перри и Орландо Блума
Корреспондент
2025-07-04T06:42:59Z
В Германии мужчина открыл стрельбу из окна: ранен украинец
TSN
2025-07-05T17:27:35Z
Россия ударила по зданию ТЦК в Полтаве: есть погибшие и раненые
Telegraf
2025-07-03T12:54:38Z
Удар РФ по Киеву: в Святошинском районе, вероятно, есть пострадавшие
TSN
2025-07-03T23:51:01Z
Атака РФ: в Чугуеве большой пожар, 11 раненых
Корреспондент
2025-07-05T07:03:42Z
РФ нанесла удар дронами по Киевской области – повреждены многоэтажки, есть пострадавшие
Лига
2025-07-06T03:30:59Z
В Киевской области дроны ранили трех человек и уничтожили имущество — ОВА
TSN
2025-07-06T03:06:58Z
В России на трассе сгорела колонна военных машин. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-04T22:51:19Z
В Харькове задержанного оставили умирать в камере - ГБР расследует. ВИДЕО
Новости Украины
2025-06-27T10:18:49Z
В Днепре и Кривом Роге произошли взрывы: что известно о последствиях атаки
TSN
2025-07-04T09:30:58Z
Stellantis возрождает спортивное подразделение SRT
Корреспондент
2025-07-04T18:54:45Z
Toyota RAV4 стала самым популярным автомобилем в мире
Корреспондент
2025-07-01T17:09:59Z
Надежные и недорогие: 5 брендов автомобилей, заставляющих надолго забыть о СТО
Знай
2025-06-27T11:51:00Z
Франция требует от Tesla прекратить рекламировать автомобили как беспилотные и угрожает штрафом
Европейская правда
2025-06-24T15:54:56Z
Абсолютный фаворит: эксперты назвали лучший автомобиль года
Фокус
2025-07-04T15:30:28Z
За руль не всем теперь можно: какие возрастные ограничения ввели для водителей в Украине
Знай
2025-07-04T15:21:27Z
В Украине снизился спрос на новые коммерческие автомобили
Корреспондент
2025-07-04T12:54:50Z
Не только парковка в тени: 5 советов, которые помогут предотвратить нагрев авто в жару
Telegraf
2025-07-04T12:48:25Z
Сколько стоит страховка авто от дронов, ракет и ПВО: считаем на примере Volkswagen
VGorode
2025-07-04T12:27:19Z
Свитолина рассказала, как поддержка мужа помогает ей на корте
Корреспондент
2025-07-04T10:57:17Z
Пакьяо возвращается: легенда бокса объяснил мотивацию
Корреспондент
2025-06-27T08:18:01Z
Саудовский гранд предлагает Эрнандесу феноменальный контракт
Корреспондент
2025-06-23T15:45:30Z
Лидер "Шахтера" Судаков не перейдет в "Наполи" – СМИ
ZN UA
2025-06-29T07:55:38Z
Молодой талант Реала повторил знаковое достижение Роналду
Корреспондент
2025-07-05T20:57:23Z
Степанов оформил дубль в товарищеском поединке
Корреспондент
2025-07-05T20:24:48Z
Звездный футболист Погба нашел себе новый клуб после дисквалификации за допинг
ZN UA
2025-06-28T19:27:30Z
Кохан завоевал бронзу на этапе Бриллиантовой лиги в США
Корреспондент
2025-07-05T19:15:03Z
Неожиданный вылет: действующая чемпионка Уимблдона покидает турнир
Корреспондент
2025-07-05T18:21:05Z
Случаи, в которых никогда не следует использовать удлинители: советы электриков
Знай
2025-07-02T03:51:41Z
На дне Атлантического океана обнаружили более тысячи бочек с радиоактивными отходами
TSN
2025-06-28T09:06:55Z
Пытался попасть в Зазеркалье? Дедушка с тележкой в магазине стал героем вирусного курьеза
Telegraf
2025-07-06T01:42:14Z
Астрономы обнаружили в космосе суперземлю, содержащую значительные запасы воды
TSN
2025-07-05T19:36:53Z
Птицы, произошедшие от динозавров почему-то не имеют габаритов предков: ученые раскрыли причины
Фокус
2025-07-05T19:36:49Z
Официально: Once Human выйдет на PlayStation 5 и Xbox Series X|S в 2026 году
GameMag
2025-07-05T19:01:44Z
В сети появился опенинг хоррора Silent Hill f со стенда Konami на Anime Expo 2025
GameMag
2025-07-05T18:54:17Z
В поместье Джорджа Вашингтона обнаружили уникальные артефакты прошлого: они старше революции в США
Фокус
2025-07-05T18:30:25Z
Black Desert раздают бесплатно в Steam — акция продлится неделю
GameMag
2025-07-05T17:42:53Z