MY.UAНовини
Війна в 2025: як змінилась енергетика та чому в Україні зростуть тарифи для населення
Війна в 2025: як змінилась енергетика та чому в Україні зростуть тарифи для населення

Війна в 2025: як змінилась енергетика та чому в Україні зростуть тарифи для населення

За три роки масштабні атаки ЗС РФ підірвали енергетичну стабільність України: щонайменше 70% усієї української генерації зруйновано, пошкоджено або перебуває під окупацією. Фокус з'ясував, які виклики енергосектор долає кожного дня і які на нього ще чекають.

Загальні збитки енергетичного сектору України під час війни перевищують 56 млрд доларів. Для повного відновлення, не повернення до початкового довоєнного рівня, а до покращення стану енергетичного сектору, необхідно 50,5 млрд доларів. Так окреслили ситуацію в енергетичній сфері аналітики Київської школи економіки (KSE). А енергоексперти оцінили шанси на відновлення української енергетики і розповіли, чи реалістично очікувати на життя без блекаутів.

Багатомільярдні втрати: як після трьох років війни ситуацію в енергетиці оцінюють фахівці

Дані щодо втрат у енергогалузі українських експертів KSE збігаються із оцінкою Міжнародного валютного фонду (МВФ), який станом на літо 2024 року оцінив збитки української енергетики через російські обстріли у 56,5 млрд доларів.

Впродовж війни російська армія окупувала близько 18 ГВт потужностей, зокрема Запорізьку атомну електростанцію, яку вважають найбільшою в Східній Європі — встановлена потужність всіх шести енергоблоків, становить 6040 МВт. Станом на вересень минулого року Росія здійснила 25 масованих ракетно-дронових атак на енергосистему України. Про це свідчать дані, оприлюднені на порталі Energy Map українського аналітичного центру DiXi Group.

Повністю зруйновані Каховська та Дніпровська ГЕС, а також Зміївська та Трипільська ТЕС

Повністю були зруйновані Каховська та Дніпровська ГЕС, а також Зміївська та Трипільська ТЕС. Критичних пошкоджень (понад 80%) зазнали приватні теплоелектростанції, серед яких Ладижинська, Бурштинська, Добротвірська, Курахівська, Криворізька та Придніпровська ТЕС.

"Пошкоджена інфраструктура на мільярди доларів. Найбільш чутливе пошкодження і руйнація — це ДніпроГЕС. Це дійсно дуже велика втрата для України. І слід підкреслити, що ДніпроГЕС — це електростанція, яка серйозно додавала можливість балансувати нашу енергосистему. А у нас і так дефіцит маневрових потужностей, тому її втрата є дуже відчутною", — наголосив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко.

Найбільш чутливе пошкодження і руйнація — це ДніпроГЕС
Фото: Офіс генерального прокурора

Російські війська фактично знищили всі нафтопереробні заводи на території України та неодноразово пошкоджували значну частку інфраструктури зі зберігання нафти та нафтопродуктів.

За інформацією фахівців, найбільші збитки (нагадаємо, загальна сума збитків в енергетиці перевищує 56 млрд доларів) спричинили руйнування об’єктів генерації електричної енергії (8,5 млрд доларів), магістральних ліній передачі електроенергії (2,1 млрд доларів), а також нафтогазової інфраструктури (3,3 млрд доларів).

"Потреби відновлення електроенергетичного сектору оцінені на загальну суму у 33,8 млрд доларів, зокрема 29,3 млрд доларів для об’єктів генерації. Ще 4,6 млрд доларів необхідно для відновлення інфраструктури передачі та розподілу електричної енергії. Оцінна вартість відновлення нафтогазового сектору сягає 14,8 млрд доларів, а сектору централізованого теплопостачання — 1,4 млрд доларів, не враховуючи відновлення великих ТЕЦ", — йдеться у звіті KSE.

Важливо Захист ДніпроГЕС довірили фірмі з досвідом реконструкції сміттєзвалища: деталі розслідування

Директор із досліджень аналітичного центру DiXi Group Роман Ніцович своєю чергою зазначає: під час війни, коли інформація з безпекових причин не є відкритою, точні дані щодо втрат потужностей і їхнього відновлення надати важко. Отже робити висновки можна лише згідно з оцінюванням пошкоджених, втрачених чи окупованих об'єктів.

"Офіційних значних деталей щодо кількості та типу встановлених потужностей, які є зараз, не надають. За підсумком втрат цих трьох років війни, можна сказати, що ми маємо суттєве скорочення потужностей вугільних теплових електростанцій, а також теплоелектроцентралей, які продовжують бути ціллю атак ворога у великих містах. Наприклад, як це було у Миколаєві (йдеться про атаку по Миколаєву 16 лютого, коли внаслідок удару російським "Шахедом" по критичній інфраструктурі понад 100 тис. мешканців міста залишилися без опалення — ред). Звичайно, постраждала і гідрогенерація. Ми знаємо про здійснення атаки на низку станцій Укргідроенерго, а також про роботи, які ведуться для усунення наслідків. цих ударів. Нагадаю і про атаки на газову інфраструктуру, яка може впливати на доступність ресурсу для генеруючих компаній", — у коментарі Фокусу додав Роман Ніцович.

Після численних обстрілів, останнім з яких став удар керованою авіабомбою, Курахівська ТЕС втратила свої труби та основні споруди
Фото: Соцмережi

Ремонтувати, будувати чи змінювати стратегію: шляхи відновлення енергосистеми

В умовах постійних ракетних атак відновлювати зруйновані об'єкти, що потребує часу від декількох місяців до декількох років і не дає гарантії захисту під час наступного нападу з боку ЗС РФ, недоцільно, вважають енергетики. Вихід вбачають у поточних і капітальних ремонтах, так званих "донорських станціях", а також розподільчій генерації — тисячах малих об'єктів з виробітку електричної енергії.

"Все залежатиме від того, наскільки ці потужності можна буде відремонтувати повноцінно. Зауважу, що йдеться про генерацію. Щодо розподільчих мереж, підстанцій, то багато з цього теж потребує капітального ремонту. Деякі з об’єктів ніби відремонтовані, але повноцінно функціонувати не можуть. В умовах збільшення споживчого навантаження і морозів, вони ризикують не витримати", — сказав у коментарі Фокусу експерт Інституту енергетичних стратегій Юрій Корольчук.

В Україні працювало 30 ключових підстанцій. Під час війни майже всі були пошкоджено

Він зауважив, що в Україні працювало 30 ключових підстанцій. Під час війни майже всі були пошкоджено.

"Ще 2023 року капітально відремонтували дві підстанції, проте у всіх інших випадках обійшлися поточним ремонтом. Тож принаймні сім з ключових українських підстанцій потребували ремонту ще 2024-го. Наскільки я знаю, там нічого так і не робили. Тривали оперативні ремонти, звичайно, підтягували технічний рівень підстанцій, проте капітальних робіт не вели. Додам, що ніхто поки не підрахував, скільки точно потрібно інвестувати у відновлення енергосистеми України. Усе, що відомо, це лише приблизні розрахунки, які, можливо, не враховують ті об'єкти, що і не перебували в роботі", — додав Корольчук.

Армія РФ зруйнувала дах і стіни будівлі Бурштинської ТЕС

Експерт також зазначив, що в Україні використовують так звані "донорські" об’єкти, наприклад Курахівська ТЕС, яку розібрали на запчастини, щоб відновити інші зруйновані електростанції.

Тривалий час росіяни обстрілювали Курахівську ТЕС з артилерії. А в квітні 2024 року збитки від ударів по цій ТЕС оцінювали майже у мільярд гривень. Але остаточно її вирішили розібрати після того, як окупанти підірвали міст, яким на станцію завозили вугілля. Відновити міст було неможливо, тож ТЕС, яка працювала десятиліттями, вирішили розібрати. До цього ДТЕК шукав запчастини на виведених з експлуатації електростанціях по всій Європі. Але навіть партнерам, які мали запчастини радянських часів, знадобилися місяці для оформлення і транспортування їх до України.

Важливо Обстрілювали 12 разів: в ОВА повідомили, чи підлягає відновленню Бурштинська ТЕС

"Знімається обладнання, яке не бере участі у роботі, або ж використовуються старі блоки. Проте це, авжеж, не подається енергокомпаніями, як вирішення проблеми", — додав експерт Юрій Корольчук.

Він також зазначив, що Україна не поринула взимку 2025 року в нові блекаути, передусім завдяки ефективній та оперативній роботі енергетиків, які відновлюють, переналаштовують та заживлюють пошкоджені мережі. Та й зиму, за винятком останніх тижнів лютого, не можна назвати морозною. Проте є ще один фактор, який вплинув на те, що українці провели цю зиму зі світлом.

"Від другої половини 2024 року дещо знизилися промислові потужності, що дає можливість не відключати населення і лише обмежувати бізнес", — каже Корольчук.

Уряд України затвердив новий фіксований тариф на електроенергію для населення
Фото: "24 Канал"

Тарифи на електроенергію для населення: чи будуть їх підвищувати вже цього року

Уряд України затвердив новий фіксований тариф на електроенергію для населення, згідно з постановою КМУ №632, від 1 червня 2024 року тариф на електроенергію для побутових споживачів збільшився від 2,64 грн/кВт∙год до 4,32 грн/кВт∙год. Варто зауважити, що тариф є фіксованим та не диференціюється за обсягом споживання. Оскільки така ціна має діяти до 30 квітня 2025 року, змін у вартості електроенергії для населення принаймні до травня не передбачається.

Від 1 червня 2024 року тариф на електроенергію для побутових споживачів збільшився від 2,64 грн/кВт∙год до 4,32 грн/кВт∙год

Згідно з жовтневим меморандумом Міжнародного валютного фонду, після п’ятого перегляду програми розширеного фінансування (EFF), підвищення цін на енергоносії в Україні найближчим часом не планується. Документ не містить прямих вимог щодо збільшення тарифів для України, про що вже повідомляли в Міністерстві фінансів України.

Проте через збільшення ворожих ударів та обстрілів інфраструктури України в інформаційному просторі час від часу постає тема зміни в тарифах на електроенергію. Зокрема, деякі експерти не відкидають варіанти, що протягом 2025 року тарифи на світло можуть зрости. Так, голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко висловлював припущення, що від початку літа ціна на електроенергію може зрости до 6,64 грн за кВт-год: "На електроенергію для населення планується підняти тарифи з 1 червня 2025 року орієнтовно до цифри 6 гривень 64 копійки. Орієнтовно. Вона може бути плюс-мінус 6,32 грн або 6,64 грн".

Важливо Тарифи в Україні можуть зрости вже скоро: прогноз на 2025 рік

Як раніше повідомляв Фокус,значне підвищення вартості електроенергіїна початку літа 2024 року викликало занепокоєння громадян, однак експерти пояснюють, що таке рішення було вимушеним, яке дозволяє державним компаніям припинити субсидування населення і зібрати достатньо коштів, щоб реалізувати проєкти з добудови 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС, про що Фокусписав раніше. Також це дасть змогу Укргідроенерго розпочати побудову Канівської ГАЕС, що матиме 1000 МВт потужності.

"Люди задаються питаннями на цьому тлі, адже анонсуються значні інвестиції у добудову блоків на ХАЕС, закупівлі, які здійснює Енергоатом тощо. Очевидно, що це той контекст, в якому необхідно буде комунікувати рішення із підвищення тарифів для населення. Тож я не виключаю ймовірності підвищення цін, навіть в поточному році. Але за якою логікою це можуть здійснити, поки не зрозуміло", — додав експерт Роман Ніцович.

Фахівець пояснив, що йдеться про ширшу стратегію лібералізації ринку, яку уряд має розробити і представити дорожню карту лібералізації відповідно до плану Ukraine Facility наступного року.

Від початку 2025 року певні категорії громадян можуть отримувати електроенергію за зниженими тарифами
Фото: З відкритих джерел

"Було б логічно бачити певну послідовність кроків і розуміння того графіку чи тої перспективи, коли запроваджують ринкові ціни для населення, і таким чином ми збалансовуємо ситуацію насамперед для постачальників і тих державних компаній, які забезпечують ці пільгові ціни за рахунок механізму накладення спеціальних обов'язків (йдеться про Енергоатом і Укргідроенерго). І тоді ця дорожня карта мала б давати відповідь, куди будуть спрямовані ці ресурси, додаткова виручка, яку отримують постачальники", — каже Ніцович.

В Україні тариф на електроенергію, запроваджений від початку червня 2024 року, поширюється на всіх побутових споживачів

Нагадаємо, в Україні тариф на електроенергію, запроваджений від початку червня 2024 року, поширюється на всіх побутових споживачів:

Від 1 жовтня 2024 року по 30 квітня 2025 року для людей, які мають квартири/будинки із електроопаленням, діють наступні тарифи:

  • за споживання до 2000 кВт∙год на місяць — 2,64 грн/кВт∙год на весь обсяг електроенергії;
  • за споживання понад 2000 кВт∙год на місяць — 4,32 грн/кВт∙год на весь обсяг спожитої електроенергії.

Також від початку 2025 року певні категорії громадян можуть отримувати електроенергію за зниженими тарифами аж до завершення опалювального сезону. Йдеться про співвласників великих багатоквартирних будинків, де відсутнє газове забезпечення, або місця, де є проблеми із теплопостачанням. Уряд вніс зміни в постанову, і мешканці таких будинків мають змогу сплачувати за електроенергію 2 грн 64 коп. за кіловат до кінця квітня 2025 року.

До речі, в Україні чинні тарифні коефіцієнти для власників двозонних та тризонних лічильників електроенергії.

Важливо Тариф на світло з 1 березня: скільки доведеться заплатити за кіловат

Вночі, з 23:00 до 07:00, коли навантаження на енергосистему найменше, вартість тарифу менша від основного на 50%, тому користувачі платять лише 2,16 грн/кВт∙год.

А от тарифи для бізнесу від 1 червня 2024 року серйозно зросли. Основними причинами підвищення цін влада називає необхідність проведення ремонтних робіт енергетичної інфраструктури, що постраждала від російських атак, а також прагнення покращити умови функціонування ринку електричної енергії для забезпечення ефективної взаємодії з країнами ЄС.

За словами експертів, прирівнювати тарифи для населення до тарифів для бізнесу в Україні навряд чи мають наміри.

Водночас Фокус поцікавився, скільки коштує електроенергія для населення в деяких країнах Європи. Згідно із даними Євростату, вони достатньо високі.

Яка вартість електроенергії для населення в деяких країнах Європи*

Країна

Ціна для домогосподарств (витрати менші за 1000 кВт/год), грн за кВт-ч

Польща

12,7

Чехія

24,8

Словаччина

11,4

Литва

11,1

Естонія

13,4

Латвія

16,2

Хорватія

10

Угорщина

4,2

Румунія

7

Греція

21,1

Болгарія

5,2

Грузія

2,3

Молдова

5,5

*Дані Євростату на перше півріччя 2024 року, тариф переведено у грн. за курсом НБУ станом на 20 лютого 2025-го.

Серед країн з переліку є й ті, в кого Україна активно купує електроенергію. І обсяги імпорту зростають щороку. Так, згідно з даними моніторингу ExPro Electricity, 2024-го порівняно з 2023-м країна збільшила імпорт електроенергії у 5,5 раз до 4,4 млн МВт-год. Найбільшу частку у структурі імпорту у грудні 2024 року зайняла Угорщина (35%), а друге місце серед країн, що постачають нам електроенергію, посіла Словаччина (25%).

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
У 2021 році представляла Україну на Євробаченні: де зараз Катерина Павленко, солістка гурту Go_A
24tv
2025-05-11T04:03:09Z
У Києві відкриють виставку до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу
УкраинФорм
2025-05-10T23:49:57Z
Теплі історії для двох: 6 фільмів та серіалів, які можна подивитися з мамою
24tv
2025-05-10T19:42:09Z
Людмила Клименко презентувала новий сингл «Нічний вогонь»
Storyboom
2025-05-10T18:28:41Z
Андре Тан назвав тренди літа 2025: зверніть на них увагу
24tv
2025-05-10T17:24:40Z
Куди сходити у Києві 12-18 травня: дайджест культурних подій
ГЛАВКОМ NET
2025-05-10T16:03:54Z
Марія Мельниченко показала приголомшливу сукню, у якій представить Україну на «Міс Світу 2025»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-10T15:57:18Z
Морська війна та дрони: розвідники розкрили нові факти протистояння на Чорному морі
Детектор М
2025-05-10T15:37:05Z
29 років разом: Ольга Сумська показала архівне відео з весілля з Борисюком
24tv
2025-05-10T14:51:26Z
Угорщина відтермінувала переговори з Україною щодо нацменшин – Мін'юст
Лига
2025-05-11T05:01:07Z
«Попереду великий тиждень»: Трамп зробив нову заяву про війну в Україні
ГЛАВКОМ NET
2025-05-11T04:57:33Z
Членство України в НАТО відсуне Росію від кордонів Польщі: спікер Сейму підтримав інтеграцію Києва
Gazeta UA
2025-05-11T04:57:05Z
Трамп про підсумки доби: Потенційно великий день для Росії та України
Лига
2025-05-11T04:57:03Z
Не буде ніякого перемир'я
ГЛАВКОМ NET
2025-05-11T04:54:06Z
Путін запропонував Україні відновити прямі переговори у Стамбулі з 15 травня
Лига
2025-05-11T04:42:55Z
Трамп заявив про «повне перезавантаження» відносин з Китаєм на тлі перемовин у Швейцарії
УкраинФорм
2025-05-11T04:40:57Z
"Перемир'я" до 9 травня завершено, – Пєсков
24tv
2025-05-11T04:39:26Z
Іран заявляє, що не відмовиться від своїх ядерних прав
ГЛАВКОМ NET
2025-05-11T04:24:22Z
Зі святом, матусю! Барвисті картинки, листівки та привітання своїми словами
Telegraf
2025-05-11T05:09:45Z
На якій відстані від сусідського паркану можна посадити дерево
24tv
2025-05-11T05:06:51Z
Звільнення від податку й безкоштовний проїзд: 7 пільг для пенсіонерів в Україні
24tv
2025-05-11T05:06:45Z
Яким буде Папа Лев XIV для України та світу: велика біографія Роберта Прево
24tv
2025-05-11T05:06:35Z
Сьогодні – День святих Кирила та Мефодія 2025: головні заборони свята
24tv
2025-05-11T05:06:28Z
5 найсильніших молитов за здоров'я мами, які треба прочитати у День матері
24tv
2025-05-11T04:36:23Z
Карта бойових дій на 11 травня 2025 року – ситуація на фронті
Факти ICTV
2025-05-11T04:15:40Z
Волонтери з Британії та Канади передали Силам оборони майже пів сотні позашляховиків
УкраинФорм
2025-05-11T04:06:55Z
День матері в Україні: яскраві листівки, привітання у віршах і прозі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-11T04:03:59Z
Поліція розслідує розстріл росіянами чоловіка на дамбі Каховської ГЕС у 2022 році
УкраинФорм
2025-05-11T03:40:03Z
Тіло ймовірного ухилянта виявили поблизу кордону з Румунією - другий випадок впродовж тижня
Gazeta UA
2025-05-11T02:27:25Z
З Берислава на Херсонщині поліцейські евакуювали чотирьох людей
УкраинФорм
2025-05-11T02:27:18Z
Поліція Флориди зупинила яхту, як розбишакський авто, застосувавши маневр PIT
Топ Жир
2025-05-11T01:30:18Z
На Харківщині розслідують побиття чоловіка військовослужбовцями ТЦК
24tv
2025-05-10T21:09:57Z
Польська поліція з’ясовує обставини загибелі українця в готелі Кракова - ЗМІ
УкраинФорм
2025-05-10T21:09:43Z
16 злочинців підуть під суд за організацію шахрайського кол-центру у виправній колонії
InternetUA
2025-05-10T20:37:53Z
У Києві п’яний ексберкутівець протаранив три автівки
Украина Криминальная
2025-05-10T20:36:36Z
Злодія у законі "Умку" затримала СБУ - ЗМІ
Подробности
2025-05-10T20:15:21Z
Не "Шуба" і не "Вінегрет": який ще салат з буряка вам точно сподобається
Telegraf
2025-05-11T03:15:26Z
Як правильно очистити рану вдома і коли варто звертатися до лікаря
Украина Криминальная
2025-05-10T21:57:07Z
Дофаміновий детокс – що це таке, простими словами, і чи варто його хотіти
24tv
2025-05-10T19:21:14Z
Досвідчені дачники поливають свій сад корицею — результат здивує навіть новачків
Telegraf
2025-05-10T17:54:36Z
Сіра гниль буде не страшна: чим потрібно обприскати полуницю у травні
GlavRed
2025-05-10T15:27:45Z
Коли тренуватись краще – зранку чи ввечері: ось що кажуть експерти
24tv
2025-05-10T15:12:40Z
Проблеми з нирками і психікою: популярний напій виявився небезпечним для підлітків, заявили вчені
Фокус
2025-05-10T14:43:21Z
Американські вчені розбили сотні яєць і тепер знають, як їх краще варити
ZN UA
2025-05-10T11:52:07Z
Що їсти, щоб старіти повільніше і здоровіше – три продукти, що доступні кожному
24tv
2025-05-10T11:12:08Z
Споживання воєнного часу: що купують українці та як повертають «відчуття нормальності»
Комсомольская правда
2025-05-11T05:04:31Z
Платежі поза законом: Попенко розповів, як українців змушують платити за чужі теплові мережі
Хвиля
2025-05-11T04:45:56Z
Субсидії для ВПО в Запоріжжі: пільги будуть надаватися за новою схемою
Политека
2025-05-11T04:30:23Z
Правила виробництва спиртових дистилятів і алкогольних напоїв: чек-лист для крафтярів
AgroPortal
2025-05-11T03:30:26Z
"Нафтогаз" пояснив, як тепер формує рахунки за спожитий газ
Хвиля
2025-05-11T02:30:05Z
В Україні зафіксовано потужний стрибок цін на квартири, експерти пояснили причину
Хвиля
2025-05-10T23:42:18Z
НБУ пропонує оновити правила використання QR-кодів для платежів
InternetUA
2025-05-10T22:01:01Z
Мінус 70% викидів парникових газів. Фінська компанія запропонувала революційну технологію для суден
InternetUA
2025-05-10T21:01:22Z
Платежки з підступом: Попенко пояснив, як теплокомуненерго використовують тарифи для махінацій
Хвиля
2025-05-10T20:31:43Z
Здогадуються одиниці: для чого потрібні маленькі чорні крапки на склі в автомобілі
GlavRed
2025-05-11T03:27:52Z
Grok з’явиться в автомобілях Tesla
InternetUA
2025-05-11T00:01:54Z
Продавець виставив новенький Mercedes SUV і миттєво втратив тисячі
Топ Жир
2025-05-10T23:45:27Z
Яка особливість автомобіля відразу видає його застарілість?
Топ Жир
2025-05-10T22:00:54Z
Цей бежевий універсал Chrysler досі їздить і вважає себе стильним
Топ Жир
2025-05-10T20:30:54Z
Він розібрав вантажівку на частини й створив те, на що Jeep не наважився
Топ Жир
2025-05-10T19:00:51Z
Витрати на працю в німецькому автопромі роблять американські заводи вигіднішими
Топ Жир
2025-05-10T17:00:42Z
Ми протестували останню Hyundai i20 N — гарячий хетчбек, який ви шкодуватимете, що не придбали
Топ Жир
2025-05-10T15:49:41Z
Mitsubishi представила концепт 7-місного кросовера DST для нових ринків
360ua.news
2025-05-10T14:31:30Z
До України знову повертається весняне тепло: в яких областях грітиме сонце
24tv
2025-05-11T05:06:29Z
Втрати ворога на 11 травня перевищили 965 тисяч: знищено ще 1310 окупантів
Факти ICTV
2025-05-11T05:06:10Z
Найдешевші квартири в Києві: яке житло мешканці столиці можуть собі дозволити за скромну ціну, фото
Политека
2025-05-11T05:01:51Z
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 11 травня 2025 року
Фокус
2025-05-11T05:00:11Z
Атака на Дніпропетровську область: зазнала руйнувань одна з ферм регіону
Факти ICTV
2025-05-11T04:57:12Z
Загарбники минулої доби вдарили по Запорізькій області 364 рази
УкраинФорм
2025-05-11T04:24:36Z
Атака дронами після "перемир'я", ворог просунувся на фронті: хронологія 1173 дня війни
24tv
2025-05-11T03:27:55Z
Гороскоп на завтра 12 травня: Рибам - велика можливість, Водоліям - відпочинок
GlavRed
2025-05-11T03:27:10Z
В Україні хмарно з проясненнями: прогноз погоди на 11 травня
ГЛАВКОМ NET
2025-05-11T03:21:33Z
Гороскоп для Раків 2025-2028: важливі рішення та крутий результат через три роки
GlavRed
2025-05-11T03:27:19Z
Перевірені способи очистки шторки в ванній кімнаті від жовтизни, цвілі, іржі чи вапняного нальоту
Gazeta UA
2025-05-11T02:18:24Z
Овнам варто дотримуватись мирних шляхів: гороскоп на 11 травня
24tv
2025-05-11T02:06:31Z
Повня у Скорпіоні зачепить 4 знака: кому доведеться попрощатися з ілюзіями
GlavRed
2025-05-10T23:28:31Z
Що по-справжньому робить людей щасливими: три поради від фінів
Gazeta UA
2025-05-10T21:39:13Z
Готуйте одразу подвійну порцію: улюблені українські палюшки – смак, що пройшов кріз історію
24tv
2025-05-10T21:00:11Z
Чим обробити виноград у травні: геніальні добрива
24tv
2025-05-10T19:30:09Z
Чим підживити цибулю навесні: що не можна і що варто використовувати
GlavRed
2025-05-10T19:27:33Z
Щоб була смачною та без нітратів: як правильно вибирати редиску
24tv
2025-05-10T18:39:37Z
Павло Дуров звинуватив WhatsApp у замовній антирекламі Telegram
InternetUA
2025-05-11T05:01:52Z
Де тюлень серед ведмедів: лише найуважніші знайдуть його за 6 секунд
GlavRed
2025-05-11T04:27:44Z
Штучний інтелект під загрозою: британські артисти закликають уряд захистити їхні твори від технологічних компаній
InternetUA
2025-05-11T04:01:28Z
Люди вражені цим несподіваним способом: хлопець зняв відео, як заправляє ліжко, і став вірусним
24tv
2025-05-11T03:12:06Z
Тамагочі та Quake увійшли до Зали слави відеоігор 2025 року
InternetUA
2025-05-11T03:01:33Z
Техас уклав «мирову» з Google на суму $1,38 млрд
InternetUA
2025-05-11T02:01:59Z
CD Projekt RED збирається перевести дуже багато розробників на продовження Cyberpunk 2077
InternetUA
2025-05-11T01:01:57Z
Apple готує масштабний редизайн macOS 16
InternetUA
2025-05-10T23:01:54Z
Науковці висунули революційну гіпотезу, що змінює чинні уявлення про гравітацію та темну енергію Всесвіту
InternetUA
2025-05-10T19:58:17Z
Барселона — Реал Мадрид. Напередодні
Football.ua
2025-05-11T05:01:37Z
Атлетіко Мадрид — Реал Сосьєдад 4:0 Відео гола та огляд матчу Ла Ліги
Football.ua
2025-05-11T04:55:47Z
Збірна України матчем з Фарерами завершує відбір на Євро-2026 з гандболу
УкраинФорм
2025-05-11T04:30:53Z
Терористичні друзі Кремля заборонили в Афганістані… шахи
Украина Криминальная
2025-05-10T23:33:24Z
Валенсія набрала 32 очки за друге коло – більше тільки у Барселони
Football.ua
2025-05-10T21:37:46Z
Барселона – Реал: онлайн-трансляція чемпіонського матчу іспанської Ла Ліги
24tv
2025-05-10T21:36:54Z
Гамбург повернувся в Бундеслігу через сім років
Football.ua
2025-05-10T21:22:04Z
Покер Серлота допоміг Атлетіко розгромити Сосьєдад
Football.ua
2025-05-10T21:04:00Z
Емполі без Коваленка вирвав перемогу у Парми
Football.ua
2025-05-10T20:54:40Z