MY.UAНовини
Війна в 2025: як змінилась енергетика та чому в Україні зростуть тарифи для населення
Війна в 2025: як змінилась енергетика та чому в Україні зростуть тарифи для населення

Війна в 2025: як змінилась енергетика та чому в Україні зростуть тарифи для населення

За три роки масштабні атаки ЗС РФ підірвали енергетичну стабільність України: щонайменше 70% усієї української генерації зруйновано, пошкоджено або перебуває під окупацією. Фокус з'ясував, які виклики енергосектор долає кожного дня і які на нього ще чекають.

Загальні збитки енергетичного сектору України під час війни перевищують 56 млрд доларів. Для повного відновлення, не повернення до початкового довоєнного рівня, а до покращення стану енергетичного сектору, необхідно 50,5 млрд доларів. Так окреслили ситуацію в енергетичній сфері аналітики Київської школи економіки (KSE). А енергоексперти оцінили шанси на відновлення української енергетики і розповіли, чи реалістично очікувати на життя без блекаутів.

Багатомільярдні втрати: як після трьох років війни ситуацію в енергетиці оцінюють фахівці

Дані щодо втрат у енергогалузі українських експертів KSE збігаються із оцінкою Міжнародного валютного фонду (МВФ), який станом на літо 2024 року оцінив збитки української енергетики через російські обстріли у 56,5 млрд доларів.

Впродовж війни російська армія окупувала близько 18 ГВт потужностей, зокрема Запорізьку атомну електростанцію, яку вважають найбільшою в Східній Європі — встановлена потужність всіх шести енергоблоків, становить 6040 МВт. Станом на вересень минулого року Росія здійснила 25 масованих ракетно-дронових атак на енергосистему України. Про це свідчать дані, оприлюднені на порталі Energy Map українського аналітичного центру DiXi Group.

Повністю зруйновані Каховська та Дніпровська ГЕС, а також Зміївська та Трипільська ТЕС

Повністю були зруйновані Каховська та Дніпровська ГЕС, а також Зміївська та Трипільська ТЕС. Критичних пошкоджень (понад 80%) зазнали приватні теплоелектростанції, серед яких Ладижинська, Бурштинська, Добротвірська, Курахівська, Криворізька та Придніпровська ТЕС.

"Пошкоджена інфраструктура на мільярди доларів. Найбільш чутливе пошкодження і руйнація — це ДніпроГЕС. Це дійсно дуже велика втрата для України. І слід підкреслити, що ДніпроГЕС — це електростанція, яка серйозно додавала можливість балансувати нашу енергосистему. А у нас і так дефіцит маневрових потужностей, тому її втрата є дуже відчутною", — наголосив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко.

Найбільш чутливе пошкодження і руйнація — це ДніпроГЕС
Фото: Офіс генерального прокурора

Російські війська фактично знищили всі нафтопереробні заводи на території України та неодноразово пошкоджували значну частку інфраструктури зі зберігання нафти та нафтопродуктів.

За інформацією фахівців, найбільші збитки (нагадаємо, загальна сума збитків в енергетиці перевищує 56 млрд доларів) спричинили руйнування об’єктів генерації електричної енергії (8,5 млрд доларів), магістральних ліній передачі електроенергії (2,1 млрд доларів), а також нафтогазової інфраструктури (3,3 млрд доларів).

"Потреби відновлення електроенергетичного сектору оцінені на загальну суму у 33,8 млрд доларів, зокрема 29,3 млрд доларів для об’єктів генерації. Ще 4,6 млрд доларів необхідно для відновлення інфраструктури передачі та розподілу електричної енергії. Оцінна вартість відновлення нафтогазового сектору сягає 14,8 млрд доларів, а сектору централізованого теплопостачання — 1,4 млрд доларів, не враховуючи відновлення великих ТЕЦ", — йдеться у звіті KSE.

Важливо Захист ДніпроГЕС довірили фірмі з досвідом реконструкції сміттєзвалища: деталі розслідування

Директор із досліджень аналітичного центру DiXi Group Роман Ніцович своєю чергою зазначає: під час війни, коли інформація з безпекових причин не є відкритою, точні дані щодо втрат потужностей і їхнього відновлення надати важко. Отже робити висновки можна лише згідно з оцінюванням пошкоджених, втрачених чи окупованих об'єктів.

"Офіційних значних деталей щодо кількості та типу встановлених потужностей, які є зараз, не надають. За підсумком втрат цих трьох років війни, можна сказати, що ми маємо суттєве скорочення потужностей вугільних теплових електростанцій, а також теплоелектроцентралей, які продовжують бути ціллю атак ворога у великих містах. Наприклад, як це було у Миколаєві (йдеться про атаку по Миколаєву 16 лютого, коли внаслідок удару російським "Шахедом" по критичній інфраструктурі понад 100 тис. мешканців міста залишилися без опалення — ред). Звичайно, постраждала і гідрогенерація. Ми знаємо про здійснення атаки на низку станцій Укргідроенерго, а також про роботи, які ведуться для усунення наслідків. цих ударів. Нагадаю і про атаки на газову інфраструктуру, яка може впливати на доступність ресурсу для генеруючих компаній", — у коментарі Фокусу додав Роман Ніцович.

Після численних обстрілів, останнім з яких став удар керованою авіабомбою, Курахівська ТЕС втратила свої труби та основні споруди
Фото: Соцмережi

Ремонтувати, будувати чи змінювати стратегію: шляхи відновлення енергосистеми

В умовах постійних ракетних атак відновлювати зруйновані об'єкти, що потребує часу від декількох місяців до декількох років і не дає гарантії захисту під час наступного нападу з боку ЗС РФ, недоцільно, вважають енергетики. Вихід вбачають у поточних і капітальних ремонтах, так званих "донорських станціях", а також розподільчій генерації — тисячах малих об'єктів з виробітку електричної енергії.

"Все залежатиме від того, наскільки ці потужності можна буде відремонтувати повноцінно. Зауважу, що йдеться про генерацію. Щодо розподільчих мереж, підстанцій, то багато з цього теж потребує капітального ремонту. Деякі з об’єктів ніби відремонтовані, але повноцінно функціонувати не можуть. В умовах збільшення споживчого навантаження і морозів, вони ризикують не витримати", — сказав у коментарі Фокусу експерт Інституту енергетичних стратегій Юрій Корольчук.

В Україні працювало 30 ключових підстанцій. Під час війни майже всі були пошкоджено

Він зауважив, що в Україні працювало 30 ключових підстанцій. Під час війни майже всі були пошкоджено.

"Ще 2023 року капітально відремонтували дві підстанції, проте у всіх інших випадках обійшлися поточним ремонтом. Тож принаймні сім з ключових українських підстанцій потребували ремонту ще 2024-го. Наскільки я знаю, там нічого так і не робили. Тривали оперативні ремонти, звичайно, підтягували технічний рівень підстанцій, проте капітальних робіт не вели. Додам, що ніхто поки не підрахував, скільки точно потрібно інвестувати у відновлення енергосистеми України. Усе, що відомо, це лише приблизні розрахунки, які, можливо, не враховують ті об'єкти, що і не перебували в роботі", — додав Корольчук.

Армія РФ зруйнувала дах і стіни будівлі Бурштинської ТЕС

Експерт також зазначив, що в Україні використовують так звані "донорські" об’єкти, наприклад Курахівська ТЕС, яку розібрали на запчастини, щоб відновити інші зруйновані електростанції.

Тривалий час росіяни обстрілювали Курахівську ТЕС з артилерії. А в квітні 2024 року збитки від ударів по цій ТЕС оцінювали майже у мільярд гривень. Але остаточно її вирішили розібрати після того, як окупанти підірвали міст, яким на станцію завозили вугілля. Відновити міст було неможливо, тож ТЕС, яка працювала десятиліттями, вирішили розібрати. До цього ДТЕК шукав запчастини на виведених з експлуатації електростанціях по всій Європі. Але навіть партнерам, які мали запчастини радянських часів, знадобилися місяці для оформлення і транспортування їх до України.

Важливо Обстрілювали 12 разів: в ОВА повідомили, чи підлягає відновленню Бурштинська ТЕС

"Знімається обладнання, яке не бере участі у роботі, або ж використовуються старі блоки. Проте це, авжеж, не подається енергокомпаніями, як вирішення проблеми", — додав експерт Юрій Корольчук.

Він також зазначив, що Україна не поринула взимку 2025 року в нові блекаути, передусім завдяки ефективній та оперативній роботі енергетиків, які відновлюють, переналаштовують та заживлюють пошкоджені мережі. Та й зиму, за винятком останніх тижнів лютого, не можна назвати морозною. Проте є ще один фактор, який вплинув на те, що українці провели цю зиму зі світлом.

"Від другої половини 2024 року дещо знизилися промислові потужності, що дає можливість не відключати населення і лише обмежувати бізнес", — каже Корольчук.

Уряд України затвердив новий фіксований тариф на електроенергію для населення
Фото: "24 Канал"

Тарифи на електроенергію для населення: чи будуть їх підвищувати вже цього року

Уряд України затвердив новий фіксований тариф на електроенергію для населення, згідно з постановою КМУ №632, від 1 червня 2024 року тариф на електроенергію для побутових споживачів збільшився від 2,64 грн/кВт∙год до 4,32 грн/кВт∙год. Варто зауважити, що тариф є фіксованим та не диференціюється за обсягом споживання. Оскільки така ціна має діяти до 30 квітня 2025 року, змін у вартості електроенергії для населення принаймні до травня не передбачається.

Від 1 червня 2024 року тариф на електроенергію для побутових споживачів збільшився від 2,64 грн/кВт∙год до 4,32 грн/кВт∙год

Згідно з жовтневим меморандумом Міжнародного валютного фонду, після п’ятого перегляду програми розширеного фінансування (EFF), підвищення цін на енергоносії в Україні найближчим часом не планується. Документ не містить прямих вимог щодо збільшення тарифів для України, про що вже повідомляли в Міністерстві фінансів України.

Проте через збільшення ворожих ударів та обстрілів інфраструктури України в інформаційному просторі час від часу постає тема зміни в тарифах на електроенергію. Зокрема, деякі експерти не відкидають варіанти, що протягом 2025 року тарифи на світло можуть зрости. Так, голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко висловлював припущення, що від початку літа ціна на електроенергію може зрости до 6,64 грн за кВт-год: "На електроенергію для населення планується підняти тарифи з 1 червня 2025 року орієнтовно до цифри 6 гривень 64 копійки. Орієнтовно. Вона може бути плюс-мінус 6,32 грн або 6,64 грн".

Важливо Тарифи в Україні можуть зрости вже скоро: прогноз на 2025 рік

Як раніше повідомляв Фокус,значне підвищення вартості електроенергіїна початку літа 2024 року викликало занепокоєння громадян, однак експерти пояснюють, що таке рішення було вимушеним, яке дозволяє державним компаніям припинити субсидування населення і зібрати достатньо коштів, щоб реалізувати проєкти з добудови 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС, про що Фокусписав раніше. Також це дасть змогу Укргідроенерго розпочати побудову Канівської ГАЕС, що матиме 1000 МВт потужності.

"Люди задаються питаннями на цьому тлі, адже анонсуються значні інвестиції у добудову блоків на ХАЕС, закупівлі, які здійснює Енергоатом тощо. Очевидно, що це той контекст, в якому необхідно буде комунікувати рішення із підвищення тарифів для населення. Тож я не виключаю ймовірності підвищення цін, навіть в поточному році. Але за якою логікою це можуть здійснити, поки не зрозуміло", — додав експерт Роман Ніцович.

Фахівець пояснив, що йдеться про ширшу стратегію лібералізації ринку, яку уряд має розробити і представити дорожню карту лібералізації відповідно до плану Ukraine Facility наступного року.

Від початку 2025 року певні категорії громадян можуть отримувати електроенергію за зниженими тарифами
Фото: З відкритих джерел

"Було б логічно бачити певну послідовність кроків і розуміння того графіку чи тої перспективи, коли запроваджують ринкові ціни для населення, і таким чином ми збалансовуємо ситуацію насамперед для постачальників і тих державних компаній, які забезпечують ці пільгові ціни за рахунок механізму накладення спеціальних обов'язків (йдеться про Енергоатом і Укргідроенерго). І тоді ця дорожня карта мала б давати відповідь, куди будуть спрямовані ці ресурси, додаткова виручка, яку отримують постачальники", — каже Ніцович.

В Україні тариф на електроенергію, запроваджений від початку червня 2024 року, поширюється на всіх побутових споживачів

Нагадаємо, в Україні тариф на електроенергію, запроваджений від початку червня 2024 року, поширюється на всіх побутових споживачів:

Від 1 жовтня 2024 року по 30 квітня 2025 року для людей, які мають квартири/будинки із електроопаленням, діють наступні тарифи:

  • за споживання до 2000 кВт∙год на місяць — 2,64 грн/кВт∙год на весь обсяг електроенергії;
  • за споживання понад 2000 кВт∙год на місяць — 4,32 грн/кВт∙год на весь обсяг спожитої електроенергії.

Також від початку 2025 року певні категорії громадян можуть отримувати електроенергію за зниженими тарифами аж до завершення опалювального сезону. Йдеться про співвласників великих багатоквартирних будинків, де відсутнє газове забезпечення, або місця, де є проблеми із теплопостачанням. Уряд вніс зміни в постанову, і мешканці таких будинків мають змогу сплачувати за електроенергію 2 грн 64 коп. за кіловат до кінця квітня 2025 року.

До речі, в Україні чинні тарифні коефіцієнти для власників двозонних та тризонних лічильників електроенергії.

Важливо Тариф на світло з 1 березня: скільки доведеться заплатити за кіловат

Вночі, з 23:00 до 07:00, коли навантаження на енергосистему найменше, вартість тарифу менша від основного на 50%, тому користувачі платять лише 2,16 грн/кВт∙год.

А от тарифи для бізнесу від 1 червня 2024 року серйозно зросли. Основними причинами підвищення цін влада називає необхідність проведення ремонтних робіт енергетичної інфраструктури, що постраждала від російських атак, а також прагнення покращити умови функціонування ринку електричної енергії для забезпечення ефективної взаємодії з країнами ЄС.

За словами експертів, прирівнювати тарифи для населення до тарифів для бізнесу в Україні навряд чи мають наміри.

Водночас Фокус поцікавився, скільки коштує електроенергія для населення в деяких країнах Європи. Згідно із даними Євростату, вони достатньо високі.

Яка вартість електроенергії для населення в деяких країнах Європи*

Країна

Ціна для домогосподарств (витрати менші за 1000 кВт/год), грн за кВт-ч

Польща

12,7

Чехія

24,8

Словаччина

11,4

Литва

11,1

Естонія

13,4

Латвія

16,2

Хорватія

10

Угорщина

4,2

Румунія

7

Греція

21,1

Болгарія

5,2

Грузія

2,3

Молдова

5,5

*Дані Євростату на перше півріччя 2024 року, тариф переведено у грн. за курсом НБУ станом на 20 лютого 2025-го.

Серед країн з переліку є й ті, в кого Україна активно купує електроенергію. І обсяги імпорту зростають щороку. Так, згідно з даними моніторингу ExPro Electricity, 2024-го порівняно з 2023-м країна збільшила імпорт електроенергії у 5,5 раз до 4,4 млн МВт-год. Найбільшу частку у структурі імпорту у грудні 2024 року зайняла Угорщина (35%), а друге місце серед країн, що постачають нам електроенергію, посіла Словаччина (25%).

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
У Саудівській Аравії помер «Сплячий принц», який провів 20 років у комі
ГЛАВКОМ NET
2025-07-20T09:33:02Z
Головне – досягти своїх цілей: у Путіна зробили нову цинічну заяву про війну в Україні
24tv
2025-07-20T09:30:42Z
Трамп закликав Сенат скасувати канікули
УкраинФорм
2025-07-20T09:30:41Z
The Times назвало ім'я людини, здатної змусити Путіна закінчити війну
GlavRed
2025-07-20T09:27:03Z
У Білому домі відмовилися від ідеї розірвати контракти зі SpaceX - WSJ
УкраинФорм
2025-07-20T09:18:42Z
У Кремлі прокоментували різку зміну риторики Трампа щодо Путіна і Росії
24tv
2025-07-20T09:15:24Z
Україна не програє у війні, адже Мерц допоміг змінити думку Трампа – Вадефуль
Лига
2025-07-20T09:12:22Z
Російський дрон атакував Чугуїв
УкраинФорм
2025-07-20T09:03:11Z
Канцлер Німеччини прокоментував євроінтеграційні перспективи України
360ua.news
2025-07-20T09:03:05Z
Які три фактори найбільше заважають бізнесу – опитування підприємців
24tv
2025-07-20T09:36:42Z
Більше грошей на комуналку: кому до субсидії додадуть ще 700 гривень
24tv
2025-07-20T09:03:22Z
Єврокомісар шокований небезпекою деяких товарів на Shein і Temu
Европейская правда
2025-07-20T08:58:52Z
Продовження пільгового режиму на імпорт електромобілів не планується - Гетманцев
УкраинФорм
2025-07-20T08:37:27Z
Кусто Агро докупила тракторів та комбайнів
AgroPortal
2025-07-20T08:30:00Z
Зміни для вкладників у вересні: чи будуть менші відсотки за вкладами
24tv
2025-07-20T08:15:54Z
Євроінтеграція України: Гетманцев розказав, як потрібно реформувати податкову систему
ZN UA
2025-07-20T08:15:20Z
На Українській універсальній біржі укладено перші контракти на 100 тонн пшениці нового врожаю
Agravery
2025-07-20T08:15:00Z
Пишний про 18 пакет санкцій: Комплексна ізоляція фінсектору Росії набирає обертів
УкраинФорм
2025-07-20T07:45:54Z
Кельтський гороскоп дерев на 20 липня 2025 року: Тельцям — заспокоєння горобини, Скорпіонам — трансформація тиса, Рибам — натхнення верби
TSN
2025-07-20T09:33:03Z
Температура перевищить норму: в які області України увірветься нереальна спека
GlavRed
2025-07-20T09:27:29Z
Синоптики попередили про грози та град: якою буде погода на Львівщині 20 липня
24tv
2025-07-20T09:09:54Z
Суттєва відмінність: як росіяни змінили тактику штурмів на Лиманському напрямку
24tv
2025-07-20T09:03:47Z
Прогноз погоди у Дніпрі на тиждень з 21 по 27 липня: спека не збирається відступати, якою буде температура повітря
Политека
2025-07-20T09:01:24Z
В Україну 21 липня повернеться сильна спека, у деяких областях - до +33
Комсомольская правда
2025-07-20T09:01:13Z
Цим українцям варто бути обережними 23 липня. До чого готуватись
Telegraf
2025-07-20T08:57:55Z
Правоохоронці задокументували наслідки ударів російських БпЛА по Ізюму: двоє людей постраждали
Мій Харків
2025-07-20T08:39:53Z
Графік відключення води на тиждень з 21 до 27 липня в Черкаській області: названо райони, які залишаться без постачання
Политека
2025-07-20T08:31:15Z
Якщо ви помітили на листі томатів коричневі плями – це погано: можна обприскати копійчаним розчином
Telegraf
2025-07-20T09:03:56Z
Підживлення помідорів дріжджами: простий спосіб з неймовірним результатом
24tv
2025-07-20T07:57:58Z
Як яйця впливають на рівень холестерину: нові дані
24tv
2025-07-20T07:09:22Z
Пацієнтів небагато: у Китаї лікують тих, хто не любить ходити на роботу
Фокус
2025-07-20T06:42:22Z
У Росії катастрофічна нестача медиків - розвідка
Gazeta UA
2025-07-20T06:30:00Z
Таку рибу не можна купувати влітку: експерти попередили про небезпечні наслідки
Знай
2025-07-20T05:51:50Z
Точний вік людини за краплею крові: вчені розробили революційний ДНК-тест
TSN
2025-07-20T05:36:14Z
Росія стикнулася з критичною нестачею медичних працівників - розвідка
УкраинФорм
2025-07-20T02:09:35Z
Проста звичка захищає вас від раку: вчені дослідили приголомшливий ефект звичайної ходьби
TSN
2025-07-19T21:21:56Z
Значні знижки на комуналку: хто зможе платити на 50 % менше
Знай
2025-07-20T09:36:47Z
Ведмедиця, яка вбила бігуна в Італії, житиме у притулку в Німеччині
Европейская правда
2025-07-20T09:34:35Z
Пенсія до 50 років: хто може отримувати виплати достроково
24tv
2025-07-20T09:24:52Z
На пенсію можуть не сподіватися: кому надійде соцдопомога
Знай
2025-07-20T09:06:59Z
Чи можна зривати плоди з гілок сусідського дерева, які ростуть над твоїм подвір'ям
24tv
2025-07-20T09:03:23Z
Забудьте про "жіночко"і "мужчіна": як правильно українською звертатись до незнайомця
Telegraf
2025-07-20T08:48:36Z
Мобілізація їх омине: ким у серпні не зацікавиться ТЦК
Знай
2025-07-20T08:36:50Z
Ваші пращури мали особливий талант: 5 прізвищ, які давали найздібнішим українцям
24tv
2025-07-20T08:30:28Z
Fondation Hirondelle та IRMI оголосили конкурс індивідуальних грантів для журналістів
Детектор М
2025-07-20T08:21:02Z
Лана Дель Рей показала свою кухню, яка кидає виклик усім трендам
24tv
2025-07-20T09:30:54Z
Гендиректор Astronomer пішов у відставку після інциденту зі зрадою на концерті Coldplay
24tv
2025-07-20T09:15:07Z
Британська співачка Charli XCX і барабанщик The 1975 одружилися
УкраинФорм
2025-07-20T09:03:27Z
Привиди та моторошні звуки ночами: які містичні таємниці приховує київський замок "Річарда"
Telegraf
2025-07-20T08:39:31Z
Гендиректор Astronomer пішов у відставку після скандалу зі "зрадою" на концерті Coldplay
Комсомольская правда
2025-07-20T08:13:17Z
Біллі Айліш заявила, що працює із Джеймсом Кемероном над 3D-проєктом
УкраинФорм
2025-07-20T08:03:12Z
Трендове фарбування, яке сподобається всім: цей блонд виглядає неймовірно
24tv
2025-07-20T07:39:12Z
Режисер Володимир Тихий: Боюся, документалісти не витягнуть нашу історію власними силами
Детектор М
2025-07-20T07:00:49Z
3 знаки зодіаку, які завжди перебувають в центрі уваги: будь-хто може бути у списку
24tv
2025-07-20T06:21:04Z
Альтернатива ковбасі: 7 продуктів, які можна покласти на хліб
Telegraf
2025-07-20T09:27:44Z
Гороскоп на тиждень з 21 по 27 липня: Овнам - пропозиція, Левам - скандал
GlavRed
2025-07-20T09:27:34Z
Можна готувати хоч щодня: такий пиріг з абрикосами просто тане у роті
Telegraf
2025-07-20T09:18:38Z
Які кольори поєднувати з блакитним: 5 несподіваних, але дуже вдалих комбінацій для інтер'єру
24tv
2025-07-20T09:15:48Z
День маленьких змін. Гороскоп на 20 липня для всіх знаків
360ua.news
2025-07-20T08:27:12Z
На висоті понад 1700 метрів: яке озеро називають льодовиковою перлиною Карпат
24tv
2025-07-20T08:09:34Z
В кафе він коштує сотні гривень: як самому зробити хітовий лавандовий лимонад
24tv
2025-07-20T07:18:22Z
На Прикарпатті з’явився перший виробник овечої бриндзі
AgroPortal
2025-07-20T06:30:52Z
Таку шаурму можна їсти навіть перед сном: приготуйте цю закуску з кабачка
Telegraf
2025-07-20T06:15:41Z
На Рівненщині зіткнулися Volkswagen і Audi: загинуло троє людей
ГЛАВКОМ NET
2025-07-20T09:39:15Z
В Ірані перекинувся автобус, понад 20 загиблих
УкраинФорм
2025-07-20T09:33:12Z
Біля узбережжя Камчатки стався землетрус понад 7 балів: є загроза цунамі
Фокус
2025-07-20T09:15:37Z
У Південній Кореї кількість жертв аномальних злив зросла до десяти
УкраинФорм
2025-07-20T09:15:30Z
На Одещині судитимуть фермера за умисне ухилення від сплати податків
AgroPortal
2025-07-20T09:00:48Z
На Волині чоловік побив військовослужбовця ТЦК лопатою
ГЛАВКОМ NET
2025-07-20T08:57:26Z
"Ой, мамочка, як трясе!": на Камчатці сталася серія землетрусів , там оголошена небезпека цунамі
24tv
2025-07-20T08:48:23Z
До +44°: Грецію на тиждень накриє сильна спека
УкраинФорм
2025-07-20T08:28:48Z
Росія атакувала Запоріжжя: пошкоджено житлові будинки, є постраждалі
24tv
2025-07-20T08:18:41Z
Російська пропаганда отримала подвійний удар
ГЛАВКОМ NET
2025-07-20T09:39:55Z
Фламенгу прийняв пропозицію Роми щодо флангового захисника
Football.ua
2025-07-20T09:39:03Z
Українські військові на фронті дивляться бій Усика: фото
ГЛАВКОМ NET
2025-07-20T09:36:47Z
Олександр Усик розчулив зверненням до дружини після перемоги над Дюбуа
24tv
2025-07-20T09:30:28Z
Усик дав особливе ім'я удару, яким нокаутував Дюбуа: відео фірмової "плюхи"
24tv
2025-07-20T09:24:16Z
Соцмережі вибухнули від палкої підтримки дружина Усика у реванші проти Дюбуа: емоційне відео
24tv
2025-07-20T09:18:17Z
ПСВ веде переговори про перехід ще одного гравця Боруссії Менхенгладбах
Football.ua
2025-07-20T09:15:18Z
Теніс. Лазаренко виграла свій найбільший титул в юніорській кар'єрі
УкраинФорм
2025-07-20T09:06:41Z
Україна – Канада: де дивитися вирішальну гру нашої збірної у Лізі націй з волейболу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-20T09:06:23Z
Павуки-оси дурять не тільки нас, а й штучний інтелект
InternetUA
2025-07-20T09:31:26Z
Повно скарбів: у Чехії виявили велике кельтське місто віком 2200 років
Фокус
2025-07-20T09:27:35Z
Apple готує свій перший складаний iPhone: ключові особливості моделі Fold
InternetUA
2025-07-20T09:01:31Z
Рідкоземельні мінерали з Китаю не потрібні: літій для акумуляторів добудуть просто з озер
Фокус
2025-07-20T09:00:01Z
GTA 6 працюватиме найкраще на PS5 Pro – нові чутки обіцяють унікальну продуктивність
24tv
2025-07-20T08:48:02Z
До Землі наближається «потенційно небезпечний» астероїд
УкраинФорм
2025-07-20T08:33:09Z
Як вибрати смартфон, що не втратить актуальності через кілька років: поради експертів
InternetUA
2025-07-20T08:28:13Z
Baby Grok: Маск анонсував додаток на основі штучного інтелекту для дітей
УкраинФорм
2025-07-20T08:12:20Z
Як захистити смартфон від спеки, води й піску влітку
InternetUA
2025-07-20T07:48:50Z
Mercedes-Benz eActros 600 займеться розвезенням пошти
AutoCentre
2025-07-20T09:09:18Z
Українці в цьому році купують більше авто з Китаю
УкраинФорм
2025-07-20T07:24:00Z
Chevrolet привіз новий Bolt на дорожні випробування
AutoCentre
2025-07-20T07:15:11Z
В Китаї хочуть заборонити перепродаж нових машин після реєстрації
ZN UA
2025-07-20T06:27:10Z
Основні індикатори на панелі приладів: що означають та що робити, коли вони загоряються
24tv
2025-07-20T03:09:15Z
Мінівен перевтілився у Lexus і повністю прийняв новий образ
Топ Жир
2025-07-20T01:18:18Z
Канадці вимагають дозволити імпорт електромобілів, які раніше були заборонені
Топ Жир
2025-07-19T23:18:16Z
Цей позашляховик мав зійти зі сцени, але раптом отримав несподіване продовження
Топ Жир
2025-07-19T21:33:30Z
Ці автомобілі стрімко втрачають вартість, і найгірше, можливо, попереду
Топ Жир
2025-07-19T19:48:33Z