MY.UAНовини
24.02.25: головні матеріали українських медіа до третьої річниці великої війни
24.02.25: головні матеріали українських медіа до третьої річниці великої війни

24.02.25: головні матеріали українських медіа до третьої річниці великої війни

Що підготували редакції для своїх читачів до третьої річниці повномасштабного вторгнення.

Сьогодні третя річниця повномасштабного вторгнення Росії в Україну. За цей час змінилося все — міжнародна ситуація, умови, в яких живе країна, змінилися люди й медіа. Всі ми зазнали великих і болісних втрат, багато українських медіа опинилися на межі виживання через війну, втрату підтримки з боку деяких міжнародних партнерів. Але, попри все, журналісти продовжують працювати й далі інформувати суспільство про те, що відбувається в країні та за її межами. «Детектор медіа» поговорив із колегами з різних медіа — загальнонаціональних, регіональних, розслідувальних і суспільно-політичних — про те, які ключові матеріали вони підготували до 24 лютого та чому обрали саме цей матеріал як головний для свого видання у триріччя від початку повномасштабної війни. Тут ви можете дізнатися, що покажуть телеканали в цей день.

Катерина Коберник, головна редакторка видання «Бабель»:

— Ми зробили реставрацію подій останніх днів перед повномасштабним вторгненням на основі міжнародних матеріалів, які були видані за останні три роки. Зокрема, кількох книжок зі спогадами основних учасників подій — «War» Боба Вудворда, «Showman» Саймона Шустера й «Our Enemies Will Wanish» Ярослава Трофімова. Наша журналістка Софія Коротуненко співставила їх, аби скласти пазл — відновити послідовність подій, дії основних персонажів, президента, Залужного, військових тощо. Хочеться зрозуміти, що було насправді, чи праві ті, хто говорить «нас не попередили взагалі», чи попередили військових, зробити фактчек заяв деяких військових, які останнім часом кажуть, що в них не було ніяких наказів. Задача журналістів — розповідати правдиві історії, і ми намагаємося зробити це на більш-менш незаангажованих іноземних перевірених джерелах.

Тетяна Овдієнко, головна редакторка інформаційно-аналітичного мовлення «Радіо Свобода»:

— До річниці повномасштабного вторгнення «Радіо Свобода» підготувало низку матеріалів для різних платформ. У мультимедійному матеріалі «Три роки великої війни. Цифри» автори Сергій Стеценко й Тетяна Колесніченко зібрали ключові цифри та факти за три роки від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Дослідили, скільки українських територій було окуповано Росією, втрати російської та української армій, кількість внутрішньо переміщених осіб і біженців. У фокусі матеріалу — воєнні злочини армії Росії на території України, зокрема проти дітей. Також зібрали інформацію про кількість знищених і пошкоджених українських лікарень, шкіл, пам’яток культурної спадщини, об’єктів культурної інфраструктури, церков. Сухі цифри дають змогу осягнути масштаби втрат і викликів, із якими зіштовхнулася Україна та її жителі після неспровокованої повномасштабної агресії з боку Росії.

Оскільки багато різної інформації вже було опубліковано раніше українськими та світовими медіа, ми шукали нові аспекти, на яких могли б зосередитися.

Так, проєкт «Крим.Реалії» вже відтворив хронологію першого дня повномасштабного вторгнення Росії на південь України з Криму. Зокрема, зібрали свідчення прикордонників, які 24.02.2022 були на своїх постах на КПВВ Чонгар і Каланчак, і відтворили похвилинно, як російські війська штурмували пункти вʼїзду-виїзду на адмінмежі, як маршем за 5—6 годин пройшли від Криму до Херсона, та склали загальну хронологію просування окупантів на півдні України.

Команда проєкту «Донбас.Реалії» також створила мікросайт, який може швидко й лаконічно дати розуміння всієї історії російсько-української війни — навіть тим, хто про неї мало знає. Як Росія почала війну (видавши її за «повстання народу Донбасу»), розпалювала її та, зрештою, надала їй таких масштабів, які ми побачили після 2022 року.

Марина Сингаївська, заступниця головного редактора Lb.ua:

— 24 лютого — це лише один із тисяч днів війни, яка триває з 2014 року, і наш контент мало чим відрізнятиметься від звичного контенту редакції. «Програмною» статтею на 24 лютого ми в редакції визначили статтю історика Сергія Громенка, в якій ідеться про причини, через які Росія почала повномасштабну війну з Україною. На мою думку, ця стаття розвінчує міфи, що ми могли б якось уникнути цієї війни. Ось уривок із неї:

«Трьома причинами повномасштабного вторгнення були:

а) авторитаризм — цілком успішне застосування Кремлем стратегії зовнішньої експансії для розв’язання внутрішніх проблем (“маленька переможна війна” або ж “експорт хаосу”) та готовність діяти так і надалі, зокрема в Україні;

б) імперіалізм — частково успішна боротьба Кремля за переділ світу та посідання Росією особливого місця (“вставання з колін”, “багатополярний світ” і “можемо повторити”) та прагнення відновити імперію, зокрема, коштом України;

в) великоросійський шовінізм та українофобія — особиста неприязнь Путіна до України як до успішного і небезпечного для Росії прикладу демократизації та європеїзації, що переросла в заперечення самого існування українців (“росіяни та українці — один народ”)».

Настя Станко, головна редакторка «Слідства.інфо»:

— 24 лютого ми не готуємо саме особливого матеріалу, тому що зараз працюємо над важливим фільмом-розслідуванням, яке вийде незабаром. Але у світлі останніх подій і коментарів Трампа про те, що «Україна не мала починати війну» ми хочемо нагадати, що о 17:26 24 лютого 2022-го ми ідентифікували за номером на шоломі першого російського вертолітника, якого збили сили оборони в Гостомелі. Ми хочемо нагадати, що з першого дня повномасштабного вторгнення ми ідентифікували російських окупантів і продовжуємо їх викривати, наводячи докази їхніх злочинів.

Цим ми теж хочемо показати, що через три роки продовжуємо робити нашу роботу, що нам здається найкращим, що можна робити в ці турбулентні часи, коли багато хто відчуває безвихідь. Ми продовжуємо робити те, що вміємо робити найкраще.

Оксана Петрук, редакторка Центру журналістських розслідувань «Сила правди»:

— 24 лютого 2022 року у мене і моїх колег із Центру журналістських розслідувань «Сила правди» було відчуття, ніби нас обнулили. Здавалося, розслідування про корупцію в Україні втратили сенс, бо на порядку денному — зберегти державу, захистити кордони, врятуватися. Коли перший шок минув, ми почали аналізувати фейки й маніпуляції в білоруських медіа, випускали відеоблог «Воєнна шпальта». Торік до цієї дати ми готували серію репортажів із зони бойових дій. До третьої річниці повномасштабного вторгнення Росії ми оговтались і далі розслідуємо, аналізуємо, інформуємо. Крім того, двоє людей із редакції захищають Україну зі зброєю у руках. Це журналісти Наталка Тарковська і Костянтин Яворський. Саме їх ми попросили записати відеозвернення до волинян і розповісти про свій досвід у Збройних Силах. Цей контент ми розмістили в соціальних мережах і ютуб-каналі «Сили правди» 24 лютого.

Анастасія Бакуліна, головна редакторка та засновниця видання «Свідомі»:

— На річницю повномасштабного вторгнення ми випустили матеріал про необхідність історичної справедливості у завершенні війни Росії проти України. Ми проаналізували злочини Росії, які залишалися безкарними протягом століть — війни, репресії, Голодомор, депортації — і пояснюємо, чому відсутність покарання лише сприяла повторенню агресії. Тепер Україна має можливість змусити Росію відповісти за скоєне та притягнути винних до відповідальності через міжнародне правосуддя. Якщо цього не зробити, історія знову повториться. Ми пробуємо довести, що справедливість — це не лише моральний обов’язок, а й запорука безпеки майбутнього.

Олеся Боровик, головна редакторка «Кордон.медіа»:

— До третьої річниці повномасштабного вторгнення наша редакція вирішила обмежитися форматом короткого ролика, де подаємо цифри з кількістю поранених, убитих мирних, зруйнованих будинків, тобто всього того зла, що принесла на Сумщину російська армія з 24 лютого 22-го донині. А також зробили бліцопитування серед сум’ян про те, як для них почалося 24 лютого.

Торік, пам’ятаю, що від ночі 23-го і весь день 24-го на Сумщині було особливо гучно, багато обстрілів. Тому і цього року стрічка новин не буде порожньою, бо росіяни ніколи не втрачають нагоди «привітати» жителів області з цим днем. До того ж весь Сумський район межує з російською Курщиною, де нині активні бойові дії.

Катерина Рождественська, головна редакторка та співзасновниця видання Soda:

— До третьої річниці війни ми запланували рилз зі звуковою інсталяцією «Дерево памʼяті», яку торік установили в Запоріжжі. Передзвони цього «дерева» дуже щемливі й справді змушують зупинитися, згадати та віддати шану захисникам і захисницям, які полягли у жорстокій війні з країною-агресоркою Росією, яка вже 11 років тероризує українців.

Владислава Кудєльник, головна редакторка видання «Цукр»:

— До повномасштабного вторгнення ми зробили добірку спогадів із платформи «Свідок» — як історії про обстріли, так і про те, як розвинулося або позитивно змінилося наше місто на третій рік війни.

Також плануємо видати інтерв’ю з двома військовими-розвідниками, які рефлексують про війну, наше місто та різні сценарії майбутнього.

У соціальних мережах окрім цього буде добірка фільмів про російсько-українську війну.

Валентина Дончевська, редакторка сайту «Точка Сходу»:

— Ми підготували статтю про переселенців, які після втрати дому вимушені розв’язувати не тільки питання життя в евакуації, а й інші. Зокрема, це будуть історії про переселенця, який став військовим; переселенки, яка чекає на чоловіка з полону та виховує маленького сина; переселенця, який працює в благодійному фонді та допомагає іншим переселенцям виживати.

Також додаємо статистику: скільки ВПО в Україні, де найбільше оселилося людей та іншу аналітику. Головна ідея — показати силу людей, які мають різні долі, але всіх об’єднує те, що вони втратили дім внаслідок війни.

Ольга Руденко, головна редакторка The Kyiv Independent:

— Ми здебільшого перестали «відпрацьовувати» дати. Раніше могли підготувати кілька текстів спеціально до якоїсь помітної дати, але зрозуміли, що це не працює, людям це не потрібно. Але у нас точно є один спеціальний проєкт — до річниці ми починаємо передпродаж нашого першого в історії друкованого продукту. Це журнал про Україну. Ми довго думали, які слова помістити на обкладинку, і вирішили назвати цей випуск The Power Within — «сила всередині» або «внутрішня сила». Ми ще не знаємо, чи це буде регулярне видання.

Сергій Прокопенко, головний редактор «Ґвара Медіа»:

— 24 лютого ми показуємо фільм південнокорейського режисера Чеа Ван Юна про перші тижні війни в Україні. Ми любимо фільми та намагаємося показувати їх нашій спільноті й аудиторії. Нам цей фільм здається глибоко символічним, тому що цей режисер приїхав до Харкова у березні 2022-го, коли йому було заборонено приїжджати в Україну Міністерством закордонних справ Південної Кореї. У Південній Кореї існує законодавство, яке надає МЗС право забороняти громадянам приїжджати в країни, де є війна або військовий конфлікт. За це їх можуть покарати штрафом, адміністративно чи якимось іншим чином. Але цей режисер приїхав і зняв цей фільм, попри всі перешкоди. Ми з ним познайомились у березні 2022-го. Паралельно ми їдемо в Черкаси до наших колег із «1800: Новини Черкас», щоб показати фільм про масові поховання в Ізюмі та нагадати, що може бути, для того, щоб бути сфокусованими, злими й такими, які вірять у результат, що потрібен нам, попри на перешкоди.

Меланія Подоляк, комунікаційниця видання «Ґрунт»:

— У нас є приклади наших найбільш успішних форматів (тут і тут), із якими ми працюємо найчастіше. Ці формати нам найкраще вдаються — і таким же буде наш ключовий матеріал. Ідея нашого матеріалу до третьої річниці повномасштабної війни в тому, щоб зібрати певні образи, певні характеристики, які об’єднують українське суспільство в контексті цих трьох років. Це колаборація з іншим дотичним до війни за своїм профілем медіа. Це те, що в нас найкраще виходить, і те, що збігається за тоном із нашою аудиторією та має найбільший вплив здебільшого.

Зазвичай більші й конвенційні медіа готують якийсь великий текстовий або відеоматеріал. Ми теж прагнемо таке робити й будемо таке робити з часом, коли трошки розвинемося і будемо мати більше зрілості, сталості та можливостей, як мають великі медіа. Але ми на нашому полі та з нашими компетенціями найкраще працюємо в соцмережах.

Ще всі хочуть завжди сказати щось унікальне, але в такі моменти ми розуміємо, що нічого нового підсумкового про війну ми сказати не зможемо, тому що всі ми українці й думаємо однаково про ці речі. Тому наша мета — просто ще раз привернути увагу аудиторії, з якою ми працюємо.

Юлія МакГаффі, головна редакторка сайту NV.ua:

—  На NV.ua вийде декілька центральних матеріалів. Я б не виділяла з них якийсь один, вони всі різні і всі важливі. 

Перший —  це спецпроєкт «Три роки замість трьох днів. Ціна і наслідки повномасштабного вторгнення Росії у головних цифрах». Другий —  експертна аналітика,  якими будуть перші місяці четвертого року війни. Ще один  це наш фотолітопис війни, який ми ведемо постійно — це як фотоенциклопедія. Ми доповнили її фотографіями третього року повномасштабної війни, дуже візуально потужний контент. І, врешті решт, спільно із  платформою пам'яті «Меморіал» у нас виходять історії трьох українських військових, які полягли у перший день повномасштабної війни. 

Богдан Логвиненко, засновник Ukraїner:

— Ми зробили відео на інші мови про те, як повномасштабне вторгнення обʼєднало світ. Ми хочемо відійти трохи від всіх скандалів і нагадати про те, що насправді підтримка була шалена —  від протестів та селебріті до іноземних волонтерів на толоках та у війську. 

Також ми підготували добірку свідчень від людей, які виїхали з окупації, щоби ще раз нагадати, що насправді значить віддати території і людей Росії.

Також випускаємо хвилинне відео, яким хочемо нагадати українцям, які ми сильні, коли об'єднані, і яке є подякою війську, завдяки якому можемо робити те, що вміємо і любимо, а головне — далі відстоювати свою свободу. 24 лютого, вочевидь, назавжди залишиться емоційно непростим днем, тож прагнемо підтримати кожного й кожну, показати, скільки ми вже змогли пережити разом і скільки ще зможемо. 

Також запускаємо сторіс-шаблон, щоб охочі могли поділитися чотирма фотографіями зі своїх приватних архівів, які вони зробили за час повномасштабного вторгнення. Це теж один зі способів відрефлексувати для себе цей проміжок часу з позиції «тут і тепер», підтримати одне одного. Буде чудово, якщо такі сторіс побачать і іноземці.

Ілюстрація на головній: Freepik.com

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
За місяць після релізу Kingdom Come: Deliverance 2 пройшли лише 11% гравців
ITC
2025-02-24T16:31:32Z
iPhone 16e обиратиме кожен 10-й покупець смартфонів Apple у 2025 році, — аналітики Citi Research
ITC
2025-02-24T16:31:19Z
В Україні припинили використання технології мобільного зв’язку CDMA-800
InternetUA
2025-02-24T16:28:59Z
Водяна або електрична тепла підлога: що краще
GlavRed
2025-02-24T16:27:15Z
Соцмережа Bluesky посилить протидію сексуальному насильству над дітьми онлайн
Детектор М
2025-02-24T15:58:21Z
Ніхто не мав побачити: камера впала в прірву під лід в Антарктиді
Фокус
2025-02-24T15:57:09Z
Як зміниться активність ураганів протягом наступного десятиліття
Portaltele
2025-02-24T15:31:16Z
Шахраї маскуються під службу підтримки PayPal для крадіжки даних: як захиститися
InternetUA
2025-02-24T15:21:58Z
CEO Microsoft Сатья Наделла каже, що ШІ не генерує жодної цінності: «Коли це станеться, це буде добра індустрія»
ITC
2025-02-24T15:04:25Z
Оптична ілюзія: знайдіть заховані в ресторані ложку та виделку за 9 секунд
GlavRed
2025-02-24T16:27:07Z
Жорсткі рушники стануть м'якими та пухнастими: потрібно додати в прання одну річ
24tv
2025-02-24T16:03:48Z
Наші предки не знали, що таке "суп": ця популярна страва мала інші колоритні назви
24tv
2025-02-24T15:42:23Z
Не знадобиться чистити димохід десятиліттями: просто регулярно спалюйте в печі один продукт
TSN
2025-02-24T15:33:33Z
Коли набридли котлети: приготуйте на вечерю ці ніжні м'ясні кульки і вас розцілують
24tv
2025-02-24T15:33:02Z
Які стіни у квартирі не можна зносити: важливі нюанси перед переплануванням
24tv
2025-02-24T15:30:35Z
Хто зі знаків зодіаку до кінця лютого розв'яже всі свої проблеми
24tv
2025-02-24T15:18:38Z
"Зміїний острів": смертельна зона, куди заборонено ступати людині
Фокус
2025-02-24T15:06:12Z
Як облаштувати стильний простір навколо дивана: 4 ефективних способи
24tv
2025-02-24T14:57:02Z
У російському консульстві у Франції пролунав вибух
FaceNews
2025-02-24T16:30:48Z
У Сумах росіяни атакували цивільне авто дроном - водій помер у кареті «швидкої»
УкраинФорм
2025-02-24T16:21:43Z
Убивство дворічної дівчинки на Полтавщині – підозрюють співмешканця матері дитини
Украина Криминальная
2025-02-24T16:12:37Z
На Тернопільщині під суд відправили виховательку, яка побила дітей через погану поведінку
Комсомольская правда
2025-02-24T15:58:42Z
На одержанні $1500 хабаря викрито учасника схеми ухилення від призову на військову службу
Украина Криминальная
2025-02-24T15:57:52Z
У Сумах російський безпілотник влучив по проїжджій частині, є загиблий
УкраинФорм
2025-02-24T15:48:26Z
Пакував психотропи у лампочки та збував поштою – у столиці затримали наркоторговця та вилучили «товару» на півмільйона гривень
Украина Криминальная
2025-02-24T15:42:50Z
У Запоріжжі судитимуть учасників банди, які здійснювали розбійні напади та викрадали людей
Украина Криминальная
2025-02-24T15:42:31Z
Через спалювання сухої трави загинули двоє людей
1News
2025-02-24T15:42:27Z
Гвардіола може залишити Манчестер Сіті та очолити один з саудівських клубів
Football.ua
2025-02-24T16:28:04Z
Борнмут оскаржить червону картку Забарного
Football.ua
2025-02-24T16:16:04Z
Три роки спротиву, – Усик віддав шану захисникам України на річницю вторгнення Росії
24tv
2025-02-24T15:51:46Z
Головний тренер Трабзонспора оцінив гру Зубкова й Сікана
Football.ua
2025-02-24T15:48:37Z
Компані: Дуже важливо, щоб Баварія досягала результатів
Football.ua
2025-02-24T15:48:05Z
Луїс Енріке: ПСЖ готовий грати проти будь-якого суперника
Football.ua
2025-02-24T15:45:41Z
"Ніби він якийсь монстр": відомий промоутер прокоментував бій Паркер – Баколе
24tv
2025-02-24T15:42:55Z
Легенда НХЛ назвав Путіна "найбільшим злочинцем сучасності" та подякував українцям за захист Європи
TSN
2025-02-24T15:33:24Z
Матч між Карпатами та ЛНЗ відбудеться не у Львові: місто проведення стало неочікуваним
24tv
2025-02-24T15:24:35Z
Ворог протягом дня 42 рази атакував Херсонщину з артилерії та дронами, є руйнування
УкраинФорм
2025-02-24T16:30:29Z
У Славуті знайшли винуватців безладу та пошкоджень на Алеї пам’яті
ГЛАВКОМ NET
2025-02-24T16:09:18Z
У Харкові вшанували пам’ять загиблих захисників України
Мій Харків
2025-02-24T16:04:32Z
Гороскоп на завтра 25 лютого для всіх знаків Зодіаку: Дівам буде неспокійно, Терезам доведеться попрацювати
Политека
2025-02-24T16:03:35Z
У Харкові міськрада спрямувала кошти на будівництво підземних шкіл
Мій Харків
2025-02-24T16:01:37Z
"Тихоход" розповів, як інформатори з окупованої Київщини допомогли виграти битву за столицю
24tv
2025-02-24T15:51:02Z
Загарбники обстріляли Слов’янськ, є загиблий
УкраинФорм
2025-02-24T15:45:29Z
Резервів залишилось на два місяці: Світан розповів про неочікувані події у квітні
GlavRed
2025-02-24T15:27:49Z
Вміють грати в цю гру, – боєць відповів, як ворожі дрони дошкуляють Силам оборони
24tv
2025-02-24T15:24:51Z
Забудьте про тренди: цей манікюр у 7 кольорах завжди виглядає ефектно
24tv
2025-02-24T16:09:32Z
Джордж Мартін каже, що ходять чутки про фільм Elden Ring, але чи братиме він у ньому участь?
24tv
2025-02-24T16:09:31Z
Фільм Ганни Ярошевич «Все йде шкереберть» пройшов відбір на Documentary Campus Masterschool
Детектор М
2025-02-24T16:07:33Z
Після розставання з Тереном: переможницю "Холостяка-13" запідозрили у романі з відомим співаком
24tv
2025-02-24T16:06:22Z
Яніна Соколова висловилася про розлучення та прокоментувала чутки про стосунки з Харчишиним
Комсомольская правда
2025-02-24T16:04:32Z
Війна триває третій рік: як світ знову толерує росіян, коли ті вбивають українців
24tv
2025-02-24T16:03:20Z
Зірка Жіночого Кварталу зізнався, чому він звільнений від призову до ЗСУ
GlavRed
2025-02-24T15:27:44Z
"Збив на переході": з відомою співачкою стався нещасний випадок
GlavRed
2025-02-24T15:12:36Z
На тлі чуток про возз'єднання з Добриніним: Даша Квіткова зізналася, чи вільне її серце
24tv
2025-02-24T15:06:01Z
Україна незабаром отримає від Литви систему ППО малої дальності
Европейская правда
2025-02-24T16:31:32Z
Робота в Одесі: у кого різко зросли зарплати у 2025 році та кого найактивніше шукають роботодавці
Политека
2025-02-24T16:30:56Z
Чоловік принцеси Беатріс назвав свою найкращу якість
Фокус
2025-02-24T16:27:59Z
Бої у Гостомелі, Мощуні та Ірпені завадили РФ здійснити план «Київ за три дні» - Буданов
УкраинФорм
2025-02-24T16:27:25Z
Нагадали меми початку повномасштабної війни: "Зла мавка" провела акцію до 24 лютого
24tv
2025-02-24T16:24:55Z
Маловідомі деталі оборони Києва
ГЛАВКОМ NET
2025-02-24T16:24:53Z
Майже пів мільйона гривень за квадрат: у Польщі зводять фортецю для мільйонерів
24tv
2025-02-24T16:18:57Z
Міністр оборони Нідерландів: Ми продовжуємо надавати винищувачі F-16 Україні
УкраинФорм
2025-02-24T16:18:50Z
Пенсія у розмірі 50% від зарплати: хто з українців може отримати такі кошти
24tv
2025-02-24T16:18:02Z
Піднімуть настрій за лічені миті: варто спробувати ці 5 неймовірних напоїв
24tv
2025-02-24T16:09:14Z
Жінка спробувала "Оземпік" та розповіла про серйозні побічні ефекти – фото
TSN
2025-02-24T15:33:34Z
Знизити високий тиск: експерти назвали 6 корисних "заборонених" продуктів
GlavRed
2025-02-24T15:27:05Z
Як часто потрібно прати рушники
24tv
2025-02-24T15:18:22Z
Продукти які впливають на ваш сон
360ua.news
2025-02-24T15:00:21Z
Як прибрати живіт: що їсти, щоб схуднути, вправи для спалювання жиру
TSN
2025-02-24T14:51:23Z
Нове дослідження показує, чому дженерики не створюються рівноцінними
Portaltele
2025-02-24T13:31:20Z
Уникайте цвіль шоковою вентиляцією: помічний лайфхак від німецьких господинь
24tv
2025-02-24T13:21:20Z
Топ дорогих продуктів, які можна замінити дешевими аналогами
TSN
2025-02-24T13:03:50Z
Як Метінвест допомагає Україні під час війни
360ua.news
2025-02-24T16:33:53Z
Українців попередили про тривалі відключення світла: електроенергія може стати рідкістю
Знай
2025-02-24T16:30:07Z
До 54 000 грн допомоги: хто з українців може отримати виплати вже у лютому
GlavRed
2025-02-24T16:27:59Z
Російські виробники хліба готують населення до серйозного здорожчання
AgroNews
2025-02-24T16:16:19Z
Українські АЗС з 1 березня: чи справді заправки під загрозою закриття
24tv
2025-02-24T16:15:29Z
Санчес пояснив, чому Іспанія платить за російський газ більше, ніж допомагає Україні
Европейская правда
2025-02-24T16:13:38Z
Вартість моркви продовжує зростати: які наразі ціни у магазинах
24tv
2025-02-24T16:09:29Z
Рекордні донати: українці різко збільшили темпи пожертвувань
Фокус
2025-02-24T16:06:09Z
Безжально пограбовані інвестором
Петр и Мазепа
2025-02-24T16:01:20Z
Діджиталізація замість бійок: Tesla запускає довговочікувану електронну чергу на станціях Supercharger
ITC
2025-02-24T16:31:40Z
Jeep Wrangler отримав спортивну модифікацію Speedster для любителів бездоріжжя
360ua.news
2025-02-24T16:00:53Z
Ексклюзив за ціною суперкара: представлено найдорожчий у світі мотоцикл
Фокус
2025-02-24T15:27:02Z
На аукціон виставили раритетний кемпер Alfa Romeo
AutoCentre
2025-02-24T15:04:00Z
Штраф до 1700 грн або втрата машини: в Україні посилили нові жорсткі правила
GlavRed
2025-02-24T14:27:53Z
Mercedes випустить маленький Гелік для великої мрії під назвою Little G
Топ Жир
2025-02-24T14:24:09Z
Tesla — не в лідерах: названо електромобілі з найшвидшою зарядкою
Фокус
2025-02-24T13:42:19Z
Фокус не на рідній країні: у Mini передумали випускати електромобілі у Британії
AutoGeek
2025-02-24T13:39:50Z
Новий Audi A6 розсекретили за десять днів до прем’єри
AutoCentre
2025-02-24T13:16:04Z
Росія може повернутись через 10 років, якщо ми не будемо готові, – Зеленський
24tv
2025-02-24T16:33:57Z
Зеленський: Україна працюватиме над трибуналом для РФ навіть після закінчення війни
Лига
2025-02-24T16:33:45Z
План Макрона-Стармера і фактор Трампа. Європа планує відправити війська в Україну – деталі
Лига
2025-02-24T16:33:18Z
В Азербайджані закрили представництва BBC та російського Sputnik
УкраинФорм
2025-02-24T16:30:41Z
Використовував Байден: Трамп хоче закрити військову базу постачання України в Греції
Фокус
2025-02-24T16:30:36Z
Резолюція ГА ООН щодо річниці війни в Україні: Європа пропонує доповнення до версії США
Хвиля
2025-02-24T16:27:42Z
Угода зі США щодо копалин: експрем'єр Британії пояснив її вигоду для України
GlavRed
2025-02-24T16:27:24Z
Лавров "наривається" на гнів США: між Трампом і Путіним ростуть суперечності
GlavRed
2025-02-24T16:27:14Z
Трампу зараз нелегко: Зеленський "промасажував" больові точки президента США
24tv
2025-02-24T16:21:37Z