MY.UAНовини
Нова стратегія Генштабу ЗСУ: як Україна вестиме війну у 2025 році без США
Нова стратегія Генштабу ЗСУ: як Україна вестиме війну у 2025 році без США

Нова стратегія Генштабу ЗСУ: як Україна вестиме війну у 2025 році без США

Україна все ще має сильних союзників у Європі, які запевняли Київ у подальшій військовій підтримці. Водночас 30% озброєння Сил оборони — американського виробництва, і в разі, якщо нова адміністрація Білого дому призупинить військову допомогу, гостро постає питання — чи зможе ЄС компенсувати дефіцит.

Зі вступом Дональда Трампа на посаду президента США риторика Вашингтона щодо конфлікту між Росією та Україною змінилася. Нещодавні переговори делегацій Росії та США в Ер-Ріяді, а також заяви самого Трампа підтверджують намір переглянути ступінь американської участі в російсько-українській війні. Однак повноцінне завершення конфлікту — це завжди складний процес, у якому міститься велика кількість "якщо". Тому в разі продовження бойових дій Києву необхідний стратегічний план оборони, і головні його тези вже були озвучені і президентом Володимиром Зеленським, і вищим військовим керівництвом країни.

У цьому матеріалі Фокус з'ясовував, які ключові завдання стоять перед Збройними силами, які існують пріоритети, на яких ґрунтується військова стратегія, і як загалом воюватиме Україна, якщо допомога від американців різко скоротиться.

Короткий огляд поточної військової обстановки

Незважаючи на тактичні успіхи ЗС РФ на деяких ділянках фронту, українські війська продовжують утримувати позиції на ключових напрямках. На півдні по лінії бойового зіткнення Херсон-Оріхів-Гуляйполе ситуація на фронті стабільна — протягом минулого року противник робив спроби просунутися в районі Оріхова, але безуспішно.

Фото: Генштаб ЗСУ

Складніша ситуація виникла на Донеччині, де російські війська протягом 2024 року володіли ініціативою. Ціною великих втрат російська армія взяла під контроль велику ділянку фронту на південь від Покровська по лінії Курахове-Вугледар-Велика Новосілка. Однак майже за два місяці поточного року окупаційні війська не зуміли прорвати оборонні рубежі ЗСУ, де нині тривають важкі ар'єргардні бої.

Фото: Генштаб ЗСУ

У напрямку до Костянтинівки противник зіткнувся із запеклим опором українських сил у населених пунктах Торецьк і Часів Яр. Динаміка боїв фактично свідчить про неможливість прориву лінії оборони на цій ділянці, оскільки за рік важких боїв росіянам вдалося просунутися лише на кілька кілометрів, після чого війська РФ загрузли в міських боях.

Фото: Генштаб ЗСУ
Фото: Генштаб ЗСУ

Північний напрямок також утримується українськими силами — за рік бойових дій противник просунутися не зумів. Водночас ЗС РФ робить спроби прориву до Куп'янська, де на північ від міста на схід від річки Оскіл створюється плацдарм для подальшого розвитку наступу.

На Харківському напрямку противника було зупинено у Вовчанську та в районі Липців. З травня минулого року, коли спроби росіян штурму "в лоб" провалилася, лінія фронту залишається стабільною.

Фото: Генштаб ЗСУ

Найболючішим ударом для окупантів стала Курська операція ЗСУ, розпочата в серпні 2024 року. Унаслідок стрімкого прориву кордону, українські війська взяли під контроль приблизно 1 000 км² території, включно з містом Суджа. Військове керівництво РФ, а також російські пропагандисти заявляли про якнайшвидше витіснення українських військ, проте за пів року ці плани так і не були реалізовані, що стало свідченням потенціалу української армії і вразливості збройних сил противника.

Загалом ситуацію на українських фронтах окреслив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський. За його словами, ситуація залишається складною, проте українська армія продовжує ефективно завдавати ударів по військових об'єктах супротивника, зокрема на території РФ.

"Ситуація складна, але ми гідно даємо відсіч. Продовжуємо результативно знищувати військові об'єкти противника з метою зменшення його ударного потенціалу. Знищуємо ворога як на території України, так і в Росії", — повідомив головком.

Нові пріоритети Генштабу ЗСУ

У 2025 році Збройні сили України планують переглянути свою стратегію ведення війни і зміцнення обороноздатності країни в умовах триваючого збройного конфлікту. Згідно з офіційними заявами Міністерства оборони України та Генштабу ЗСУ, військова стратегія ґрунтуватиметься на чотирьох ключових пріоритетах.

  • Стабілізація лінії фронту

Один із найважливіших аспектів стратегії — утримання і зміцнення позицій на лінії фронту. Українське командування має намір запобігти подальшому просуванню російських військ, забезпечивши стійку оборону на ключових ділянках. Для цього ЗСУ зосередяться на зміцненні фортифікаційних споруд, модернізації техніки та вдосконаленні тактики мобільної оборони.

Так заступник начальника управління інженерних військ командування Сил підтримки ЗСУ полковник Володимир Гусар під час брифінгу заявив, що створення фортифікаційних споруд забезпечується "всіма необхідними матеріалами".

Крім того, на початку лютого глава Міноборони Рустем Умеров оголосив про запуск проекту "Лінія Дронів". Так звану "kill zone" буде створено на прифронтовій території глибиною 10-15 км, водночас у перспективі глибину зони може бути збільшено до 40 км.

  • Зміцнення обороноздатності

Другим пріоритетом є розширення можливостей ЗСУ шляхом збільшення боєздатності та підготовки особового складу. Україна активно впроваджує програми підготовки резервістів, розширює співпрацю з партнерами по НАТО у сфері військового навчання та збільшує виробництво вітчизняного озброєння. Важливу роль у цьому процесі відіграє розвиток системи територіальної оборони та модернізація збройних сил.

  • Посилення захисту неба і морських шляхів

Ця стратегія передбачає розвиток протиповітряної оборони та забезпечення безпеки морських комунікацій. Для цього Україна продовжує вдосконалювати систему ППО для захисту критичної інфраструктури, міст і військових об'єктів від ракетних та авіаційних ударів.

У цьому аспекті українські збройні сили покладаються як на власні кошти, так і на допомогу союзників. Ба більше, 19 лютого Зеленський заявив, що Київ прагне отримати ліцензію на виробництво ракет для зенітно-ракетних комплексів Patriot, які показали свою ефективність в Україні.

  • Асиметрична відповідь на спроби агресора досягти переваги через масштаб

Українське командування, ймовірно, має намір використовувати нестандартні тактики для нейтралізації чисельної переваги противника. Сюди ж можна віднести активне використання безпілотних літальних апаратів, роботизованих систем і технологій штучного інтелекту. Це дасть змогу компенсувати чисельну перевагу противника за рахунок точкових ударів і гнучкості тактичних рішень.

Зростання військового виробництва в Україні

Окремо відзначимо позитивну динаміку українського оборонно-промислового комплексу. За даними Державної служби статистики України, у першому кварталі 2024 року виробництво озброєнь зросло на 25,4% порівняно з 2023 роком. Зокрема, у січні 2024 року зростання становило 26,6%, у лютому — 29%, а в березні — 18,8% порівняно з відповідними місяцями попереднього року.

Своєю чергою Умеров припустив, що у 2025 році спроможності українського оборонно-промислового комплексу можуть досягти 35 млрд доларів. Однак для цього необхідні дві умови — інвестиції з боку партнерів і створення спільних підприємств для максимального розкриття потенціалу нашого ВПК.

На початку року прем'єр-міністр України Денис Шмигаль оголосив, що протягом 2025 року планують виготовити щонайменше 30 тисяч далекобійних дронів і приблизно 3 тисячі крилатих ракет і ракет-дронів. Згідно із заявою прем'єра, бюджет України на оборону і безпеку у 2025 році становитиме 2,23 трлн грн, з яких щонайменше 739 млрд грн спрямують на закупівлю озброєння і військової техніки.

Міністр стратегічних галузей України Герман Сметанін у січні 2025 року повідомив, що країна виробляє понад третину озброєння, яке вона використовує. Обсяг виробництва збільшився з 1 мільярда доларів у 2022 році до 20 мільярдів доларів у 2024 році, з прогнозом досягнення 30-35 мільярдів доларів у 2025 році.

Заслуговують на увагу і темпи розвитку "Української бронетехніки". В інтерв'ю Forbes гендиректор Владислав Бельбас розповів, що за три роки вона зросла у 470 разів — зі 103 млн грн 2021 року до 48 млрд грн 2024 року. У 2024 році, зазначив керівник, компанія продала державі озброєння майже на $1 млрд, що свідчить про її значний внесок у зміцнення обороноздатності країни.

У 2024 році Україна значно наростила виробництво безпілотних літальних апаратів (БПЛА), досягнувши безпрецедентних масштабів в оборонній промисловості. Згідно з даними Міністерства оборони України, від початку 2024 року вітчизняні підприємства виготовили та зібрали понад 1,5 мільйона FPV-дронів, не рахуючи інших типів безпілотників.

Підтримка союзників

З початку повномасштабної війни Україна витратила на оборону понад $320 млрд, з яких $200 млрд надійшли від союзників, при цьому близько 30% озброєнь української армії — американського виробництва. Ці цифри, озвучені Володимиром Зеленським, ясно показують, наскільки сильно Київ залежить від зовнішньої підтримки. На цьому тлі постає ключове питання: хто забезпечуватиме ЗСУ озброєнням у разі змін у політиці США за нової адміністрації Білого дому?

З приходом Дональда Трампа до влади ситуація з військовою підтримкою може змінитися. Нинішній президент США давно відомий своєю позицією: Америка не повинна втягуватися в конфлікти, які не загрожують її національним інтересам. Під час передвиборчої кампанії Трамп прямо заявляв, що Європа має взяти на себе більшу частину військових витрат, і тепер це питання стоїть особливо гостро на тлі запущеного переговорного процесу з мирного врегулювання ситуації в Україні.

Важливо Швидкої угоди щодо України вже не буде. Чому зазнає невдачі Трамп і чого хоче Путін

Однак якщо Трамп вимагатиме від Європи взяти на себе фінансування поставок озброєнь, ЄС зіткнеться з обмеженими можливостями. На думку аналітиків, європейці зможуть замістити деякі позиції, але не зможуть виробляти критично важливі боєприпаси та ракети.

Наприклад, ракети для ЗРК Patriot виробляються виключно в США. Європейський консорціум COMLOG тільки наприкінці 2024 року розпочав будівництво заводу з випуску ракет GEM-T для цих систем, що не розв'язує проблему дефіциту. Крім того, Європа не виробляє боєприпаси для HIMARS, які роблять величезний внесок у боєздатність Сил оборони. Питання поставок снарядів до M777, обслуговування БМП Bradley, Stryker і M113 також залишається відкритим. Ще Європа не володіє запасами касетних боєприпасів, а постачання стандартних артилерійських снарядів 155-мм в обсязі 1 млн одиниць на рік вимагають значних виробничих потужностей.

Єдиною країною, яка є відносно автономною в плані оборонної промисловості — це Франція. Але навіть Париж не зможе компенсувати дефіцит американського озброєння в короткостроковій перспективі. Таким чином ЄС стикається з дилемою: або фінансувати закупівлі американського озброєння для України, або прискорювати розвиток власного ВПК.

Миротворча місія Заходу

Після Мюнхенської конференції низка європейських лідерів заговорили про можливість введення на територію України миротворчого контингенту країн Заходу. Деякі європейські країни, включно з Великою Британією, Францією та державами Північної Європи, висловлюють підтримку ідеї розгортання миротворчих сил в Україні в разі досягнення угоди про припинення вогню. Однак Польща та низка інших країн ставляться до цієї ініціативи скептично, вказуючи на складнощі в реалізації та потенційні ризики.

Важливо ЄС планує відправити в Україну миротворців, але хочуть конкретики про підтримку США, — WP

Так, 17 лютого в Парижі відбувся екстрений саміт лідерів держав Євросоюзу щодо українського питання. За підсумками зустрічі, канцлер Німеччини Олаф Шольц виступив проти обговорень щодо розгортання європейських військових в Україні. Зі свого боку британський прем'єр Кір Стармер заявив про готовність Великої Британії ввести свої війська в Україну. Ба більше, у британських медіа повідомили про готовність розміщення британських винищувачів Typhoon для патрулювання в українському повітряному просторі.

Зазначимо, що незважаючи на підтримку деяких європейських держав, реалізація такої місії стикається з безліччю політичних і практичних перешкод, включно з необхідністю міжнародного мандата і згодою всіх залучених сторін. Крім того, залишається відкритим питання кількості миротворчих сил. За словами Зеленського, для запобігання новому нападу Росії після будь-якої угоди про припинення вогню знадобиться щонайменше 200 000 солдатів. Але наскільки реальний такий варіант? Адже це число дорівнює приблизно всім бійцям Збройних сил Франції.

З цього питання висловився і начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов. Він висловив сумнів в ефективності миротворчих сил як механізму гарантій безпеки. Керівник ГУР навів приклади світового досвіду, зазначаючи, що миротворчі місії, як правило, не дають очікуваного результату.

"Може, десь є, але я такого випадку не пам'ятаю. Я цікавився, багато прикладів розбирав, ніде. То чи можна вважати це гарантією? Під питанням", — вважає Буданов.

Також він заявив, що ймовірність режиму припинення вогню в поточному році досить висока. За його словами, незважаючи на діаметрально протилежні стартові позиції сторін, у 2025 році конфлікт може дійти до стадії тимчасового припинення бойових дій.

Теги за темою
Украина
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Стало известно кому понадобился крупнейший в мире центр обработки данных мощностью 3 ГВт
Фокус
2025-02-24T17:30:23Z
Солнечные панели могут подешеветь: найден способ, как это сделать с эффективностью 99%
Фокус
2025-02-24T17:21:57Z
Немецкая MOUZ победила на турнире по Counter-Strike 2 в Румынии
Корреспондент
2025-02-24T16:39:36Z
Hasbro отменила дебютную игру от Skeleton Key, куда перешла экс-директор Dragon Age: The Veilguard
GameMag
2025-02-24T16:36:31Z
Выпустившая Avowed студия Obsidian Entertainment заметно расширилась под крылом Microsoft и хочет поработать над Fallout
GameMag
2025-02-24T16:36:09Z
Microsoft может скоро представить новый контроллер Xbox в стиле DualSense от Sony — СМИ
GameMag
2025-02-24T16:30:02Z
Автоматическое сбивание "Шахедов" FPV-дронами: Украина разрабатывает приложение
Апостроф
2025-02-24T16:27:03Z
Обслуживание и ремонт гидрораспределителей: советы специалистов
UAToday
2025-02-24T16:21:57Z
Вертикальные ветряные турбины лучше обычных: исследователи решили одну важную проблему
Фокус
2025-02-24T16:01:04Z
Парфюм, который сведет его с ума: какой аромат выбрать для первого свидания
TSN
2025-02-24T17:21:16Z
Сытное блюдо на ужин: рецепт блинов на кефире с луком и шкварками
Фокус
2025-02-24T16:57:52Z
Как избавиться от желтых пятен от пота под мышками: копеечные средства, которые "работают" на всех тканях
TSN
2025-02-24T16:39:31Z
Гороскоп на вторник 25 февраля 2025 года
UAToday
2025-02-24T16:21:04Z
Вареники на минеральной воде: как приготовить правильное тесто
TSN
2025-02-24T16:06:20Z
Секреты фигуры моделей: 5 упражнений для идеального силуэта
Marie Claire
2025-02-24T15:00:51Z
Масленица 2025: что запрещено делать всю неделю
Comments UA
2025-02-24T15:00:02Z
Как приготовить самый вкусный борщ: пошаговый рецепт
Фокус
2025-02-24T14:42:54Z
Сексуальные фантазии: нормально ли это и почему они появляются
Знай
2025-02-24T13:51:48Z
В Сумах дрон атаковал автомобиль — один погибший, двое пострадавших
Комсомольская правда
2025-02-24T17:21:57Z
Убегал от волков, нашел минное поле и чуть не утонул в болоте: приключения "горе-беглеца" на Ровенщине
TSN
2025-02-24T17:21:52Z
Пограничники спасли уклониста, который бродил среди минных полей и болот
Корреспондент
2025-02-24T16:54:03Z
Россияне ударили по Сумам: что известно о последствиях
TSN
2025-02-24T16:51:23Z
Россияне утопили в Черном море еще один корабль. ВИДЕО
Новости Украины
2025-02-24T16:33:25Z
Бездомные украли у мужчины кредитную карту, купили лотерейный билет и сорвали джекпот
TSN
2025-02-24T16:21:56Z
На Волыни извращенец получил суровое наказание за изнасилование ребенка
Comments UA
2025-02-24T15:30:33Z
В Киеве на почте задержан мужчина с психотропами
Корреспондент
2025-02-24T15:21:26Z
В результате авиаудара на Харьковщине пострадали гражданские
Корреспондент
2025-02-24T14:39:21Z
АПЛ: расписание и результаты матчей 27-го тура чемпионата Англии по футболу, турнирная таблица
TSN
2025-02-24T17:03:45Z
Чемпион мира по биатлону поддержал Украину в третью годовщину полномасштабного российского вторжения
TSN
2025-02-24T16:18:01Z
"Сухой лист" и два ассиста: Неймар выдал яркий перфоманс в Бразилии
TSN
2025-02-24T16:06:46Z
Оксана Баюл заявила, что живет в США с недействительным украинским паспортом
Комсомольская правда
2025-02-24T14:51:52Z
Знаменитый немецкий футболист вошел в руководство партии Эрдогана в Турции
ZN UA
2025-02-24T14:49:24Z
"Мой свет": Усик с женой трогательно поздравили старшую дочь с 15-летием
Фокус
2025-02-24T14:09:01Z
Джошуа признался, верит ли он в завершение карьеры Фьюри
Корреспондент
2025-02-24T13:12:19Z
Португалия - Украина: онлайн-трансляция матча квалификации на Евробаскет
Корреспондент
2025-02-24T12:24:26Z
Паркер назвал двух желаемых соперников после победы над Баколе
Корреспондент
2025-02-24T12:12:57Z
На фронте погиб украинский актер Алексей Самойленко
Корреспондент
2025-02-24T16:51:54Z
Гороскоп на 25 февраля 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-02-24T16:27:53Z
Война в цифрах: ошеломляющие потери Украины с 2022 года
Comments UA
2025-02-24T16:15:50Z
Враг ударил по Славянску: погиб гражданский
Корреспондент
2025-02-24T16:07:30Z
Враг ведет штурмы на 11 направлениях - Генштаб
Корреспондент
2025-02-24T15:54:04Z
Россияне нанесли удар по Сумщине: есть жертва и потерпевшие
Корреспондент
2025-02-24T15:36:17Z
ВСУ получат возможность пойти в контрнаступление: россияне уже готовятся
Comments UA
2025-02-24T15:06:28Z
Стало известно об удивительной смерти чеченского комбата
Апостроф
2025-02-24T13:48:58Z
Платите только за реальное тепло: как правильно начать следить за счетчиками в своем доме
Знай
2025-02-24T13:12:50Z
Три года, как Деми Мур отменила старение. Смотрим на самые яркие выходы звезды
Marie Claire
2025-02-24T16:30:40Z
"Мы сильные, правда за нами": Вакарчук показал пост, которому ровно 3 года/Лидер группы "Океан Эльзы" опубликовал призыв к украинцам, написанный в первый день войны
Апостроф
2025-02-24T16:18:15Z
Внезапно: Бьянка Цензори удивила новым нарядом на публике
Фокус
2025-02-24T15:57:41Z
Кожа и кости: звезды напугали фанатов своей худобой на ковровой дорожке SAG Awards
Фокус
2025-02-24T15:15:34Z
Здесь дают деньги на кино: гранты и международная поддержка украинских фильмов
TSN
2025-02-24T15:03:37Z
В киевском ночном клубе Fifty объяснили российские песни на вечеринке
Комсомольская правда
2025-02-24T15:01:38Z
Финалисты нацотбора MOLODI раскрыли имя известного певца, который покинул группу: "Было обидно"
TSN
2025-02-24T14:51:33Z
Три образа в цвете пудровой розы с SAG Awards как модное заявление: драмы больше нет
Marie Claire
2025-02-24T14:33:53Z
Российский комик Галустян попал под санкции ЕС
Корреспондент
2025-02-24T14:15:10Z
"Может быть и 500, и тысяча": Олег Жданов назвал сценарии обстрелов на четвертом году войны
TSN
2025-02-24T17:33:06Z
Боевые должности и миллион гривен: молодежи рассказали все о контракте 18-24
Знай
2025-02-24T17:12:34Z
Украинским военным вернули 7 млн ​​грн прекращенных выплат
Корреспондент
2025-02-24T17:06:58Z
Через три года полномасштабной войны: чем живет Чернобыльская зона
Комсомольская правда
2025-02-24T17:04:00Z
В Киевской области заметили предвестника российских баллистических ракет: что известно
TSN
2025-02-24T16:57:28Z
Есть несколько нюансов: могут ли мобилизовать студентов во время войны
Фокус
2025-02-24T16:57:06Z
Не в Patriot счастье. Какую систему ПВО требует от Украины современная война
Фокус
2025-02-24T16:21:01Z
Ирландия снарядит Украине радиолокационные системы для ПВО
Корреспондент
2025-02-24T16:07:07Z
Певец-воин Тамерлан рассекретил свои бизнесы и сколько денег они приносят во время войны
TSN
2025-02-24T16:06:23Z
Не кофе и не чай: какие три напитка помогут быстро похудеть
TSN
2025-02-24T16:06:17Z
Прыщи, синяки и лишние волосы: как ухаживать за кожей лица в период менопаузы
Знай
2025-02-24T15:51:10Z
Гималайская vs морская: какая соль самая лучшая
UAToday
2025-02-24T15:06:48Z
Ученые нашли "формулу успеха": какие качества характера помогают разбогатеть
TSN
2025-02-24T14:21:27Z
Как правильно ходить, чтобы быстрее похудеть: ученые дали неожиданный ответ
UAToday
2025-02-24T13:03:26Z
Магнитная буря 25 февраля: как украинцам сохранить здоровье, советы врачей
Политека
2025-02-24T11:34:23Z
Бросьте три кусочка в чайник – и накипь исчезнет, как будто и не было: полезные советы
TSN
2025-02-24T10:24:04Z
Можно ли спать всего 4 часа в сутки: ученые дали неожиданный ответ
UAToday
2025-02-24T10:00:54Z
Ученые обнаружили неожиданную связь между появлением редкого вида рака и мобильным интернетом
Comments UA
2025-02-24T09:42:12Z
Соглашение о полезных ископаемых на сотни миллиардов долларов: Axios сообщил дату возможного подписания
Апостроф
2025-02-24T17:30:06Z
Литва начала разбирать ЛЭП в Россию. Часть оборудования передадут Украине – фото
Лига
2025-02-24T17:21:59Z
Еврокомиссия поможет Украине в финансировании закупок газа
Апостроф
2025-02-24T17:21:29Z
Годовой бюджет регионов за один квадратный километр: сколько РФ тратит на оккупацию Украины
Фокус
2025-02-24T17:06:07Z
Укрэнерго введет ограничение электроэнергии 25 февраля: кому ждать отключений
Хвиля
2025-02-24T17:00:43Z
Дания с партнерами инвестировала $650 млн в производство украинской артиллерии
Корреспондент
2025-02-24T16:48:04Z
"Нафтогаз" обратился к украинцам по поводу счетчиков: кого ожидает внеплановая проверка
Знай
2025-02-24T16:12:57Z
В Украине снизились темпы экспорта зерна - Минагорполитики
Корреспондент
2025-02-24T15:57:14Z
Украина должна пересмотреть газовое ПСО для стабильной поставки ресурса следующей зимой – Петренко
TSN
2025-02-24T15:51:06Z
Мощный внедорожник от Great Wall станет дешевой альтернативой Mercedes-AMG G63
Фокус
2025-02-24T14:30:36Z
Кардинальные изменения: новый Citroen C5 Aircross показали до премьеры
Фокус
2025-02-24T11:06:02Z
Для серьезного бездорожья: кроссовер Lamborghini Urus получил внедорожную версию
Фокус
2025-02-24T09:21:43Z
Неожиданный лайфхак для водителей: какой овощ спасет лобовое стекло вашего авто от льда
Знай
2025-02-24T05:51:28Z
Китай подложил России неожиданную "свинью": о чем идет речь
Comments UA
2025-02-23T14:12:13Z
В интернете показали раритетные и малоизвестные прототипы "Таврии"
Фокус
2025-02-23T13:51:45Z
Летающий электромобиль уже реальность: стартап с украинскими корнями показал впечатляющее видео
Знай
2025-02-23T12:51:08Z
Без окон, без дверей: в Киеве засветился редкий трехколесный спорткар из США
Фокус
2025-02-23T12:21:18Z
Вибрация руля - тревожный сигнал, который может стоить вам целое состояние: что это значит для водителя
Знай
2025-02-23T10:51:10Z
«Россия, ты когда узнаешь...» - Z-пропагандисты рассказали о потерях в путинской армии. ВИДЕО
Новости Украины
2025-02-24T17:33:13Z
Трамп говорит, что ведет "очень хорошие" переговоры с Путиным о крупных экономических сделках
Европейская правда
2025-02-24T17:31:09Z
Фон дер Ляен рассказала, при каких условиях могут снять санкции с России
TSN
2025-02-24T17:27:47Z
Зеленский заявил, что провел "хороший" разговор с Трампом на заседании G7
Европейская правда
2025-02-24T17:27:15Z
Происходят очень хорошо: Трамп сообщил о серьезных переговорах с Путиным
Comments UA
2025-02-24T17:24:10Z
США публично выступили против украинской резолюции ООН с осуждением агрессии РФ
Европейская правда
2025-02-24T17:15:15Z
Адвокаты Шона Комбса придумали, как скрыть улики против своего клиента
Фокус
2025-02-24T17:00:26Z
Украина может остаться сама: потеря какой поддержки станет настоящей катастрофой
Comments UA
2025-02-24T16:57:26Z
США официально отказались поддержать украинскую резолюцию в ООН и предложили свою: что в ней
Comments UA
2025-02-24T16:57:03Z