MY.UAНовини
Три роки Великої війни на фото Укрінформу
Три роки Великої війни на фото Укрінформу

Три роки Великої війни на фото Укрінформу

Сьогодні, 24 лютого, три роки тому на світанку почалося повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Черговий акт збройної агресії став продовженням одинадцятирічної війни, яку розв’язала РФ, окупувавши український Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. А ранок 24 лютого 2022 року остаточно розділив життя українців на "до" та "після". Протистояння з ворожими танками і руйнівними ракетами прийшло на територію всієї країни і стало першою у XXI столітті континентальною війною в Європі.

Укрінформ підготував трирічну фотохроніку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

За цей час справжніми образами-символами стали світлини, на яких зафіксовано події перших днів Великої війни. Переповнені вокзали, спортивні зали, що перетворилися на місця для тимчасового прихистку евакуйованих із зони бойових дій, життя в метро, знищена ворожа техніка на вулицях українських міст, евакуаційні колони з Маріуполя, "поранений" Шевченко навпроти зруйнованого будинку в центрі Бородянки.

Фото: Маркіян Лисейко

Люди на залізничному вокзалі чекають на евакуаційні поїзди до Польщі, Львів, березень 2022 року.

Фото: Сергій Гудак

Спальні місця в одному зі спорткомплексів міста, що приймає вимушених переселенців, Ужгород, 7 березня 2022 року.

Фото: Павло Багмут

Люди біля облаштованих спальних місць на пероні станції "Палац "Україна" Київського метрополітену, який під час повітряної тривоги працює як укриття, Київ, 13 березня 2022 року.

Фото: Ганна Войтенко

Знищена військова техніка біля пошкоджених і зруйнованих внаслідок російської агресії приватних будинків на одній з вулиць деокупованого міста Буча, Київська область, 7 квітня 2022 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Діти-вимушені переселенці в автобусі, на якому вони евакуювалися з Маріуполя, Запоріжжя, 22 березня 2022 року.

Фото: Геннадій Мінченко

Пам’ятник Тарасу Шевченку, який розстріляли російські військові, на тлі зруйнованої житлової багатоповерхівки у звільненій від загарбників Бородянці, Київська область, 6 квітня 2022 року.

На голови українців щодня летять ракети різних типів, "шахеди", керовані авіабомби. Під ударами – об'єкти енергетичної та критичної інфраструктури, житлова забудова густонаселених міст. Це призводить до значних жертв і руйнувань, а також до техногенних аварій у цілих регіонах.

Фото: Євген Котенко

Пожежа на газопроводі у Подільському районі, спричинена падінням уламків ракет, якими російські війська завдали масованого удару по столиці, Київ, 2 січня 2024 року.

Фото: В'ячеслав Мадієвський

Першу домедичну допомогу надають постраждалому внаслідок ракетного удару військ РФ по Харкову, 23 січня 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Рятувальники та правоохоронці несуть на ношах людину, яка зазнала поранення внаслідок ракетного обстрілу російськими військами міста, Запоріжжя, 5 квітня 2024 року.

Фото: Ніна Ляшонок

Жінка з кішкою на руках на місці ліквідації ракетного обстрілу російськими військами житлового комплексу, Одеса, 29 грудня 2023 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Місцеві жителі, які постраждали внаслідок російського ракетного обстрілу, Запоріжжя, 29 грудня 2023 року.

Фото: В'ячеслав Мадієвський

Рятувальники під час розбирання завалів після російського ракетного удару по магазину-кафе у селі Гроза, коли там проходив поминальний обід, внаслідок якого 59 осіб загинули (серед них дитина 2017 р.н.), село Гроза, Куп’янський район, Харківська область, 5 жовтня 2023 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Рятувальники гасять пожежу, що виникла внаслідок авіаційного удару, якого російські війська завдали по промисловій інфраструктурі Запоріжжя, 8 січня 2025 року.

Фото: Сергій Чузавков

Рятувальники гасять пожежу, що виникла через пошкодження газової труби внаслідок російської ракетної атаки, в Голосіївському районі, Київ, 20 грудня 2024 року.

Фото: В'ячеслав Мадієвський

Рятувальники у понівеченому внаслідок влучання російської керованої авіабомби житловому будинку, Харків, 3 жовтня 2024 року.

За даним ООН, станом на 8 січня 2025 року під час повномасштабного російського вторгнення в Україну загинуло понад 12 300 мирних жителів. За словами заступниці Верховного комісара ООН з прав людини Нада Аль-Нашіф, за останні місяці кількість жертв серед цивільних в Україні збільшилася внаслідок використання Росією безпілотників, ракет великої дальності та крилатих бомб.

Фото: В'ячеслав Мадієвський

Мішки із тілами цивільних та військових, яких вбили російські загарбники, під час проведення ексгумації на місці масового поховання, що виявили після деокупації території в лісі на околиці міста поблизу місцевого кладовища, Ізюм, Харківська область, 19 вересня 2022 року.

Фото: Ніна Ляшонок

Мати загиблої 4-річної Злати Росточил Надія тримає доньку за руку під час прощання у Спасо-Преображенському соборі. Дівчинка померла 23-го травня у лікарні від травм, отриманих внаслідок російського ракетного удару балістичною ракетною "Іскандер-М" по узбережжю 29 квітня, Одеса, 26 травня 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Чоловіки несуть санітарний мішок з тілом загиблого чоловіка поруч зі зруйнованим внаслідок російської ракетної атаки будинком, в якому він жив, Запорізька область, 26 серпня 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Рука пасажира маршрутного таксі, загиблого внаслідок авіаційного удару, якого російські війська завдали по промисловій інфраструктурі Запоріжжя, звисає з вікна, 8 січня 2025 року.

За три роки повномасштабної війни росіяни знищили сотні тисяч житлових будинків на території України. Їхню точну кількість порахувати неможливо, адже обстріли не припиняються. Пам'ятки архітектури, церкви, навчальні заклади та лікарні також систематично стають ціллю для ворога. Є населені пункти, де тривають активні бойові дії, є ті, що опинилися в окупації, а частина фактично повністю зруйновані – Попасна, Мар’їнка, Соледар, Бахмут. Ці слова тепер – набагато більше за географічні назви й віднині для українців означають біль, втрату і водночас міць та боротьбу.

Із лютого 2022 року мільйони українців стали біженцями та внутрішньо переміщеними особами.

Фото: В’ячеслав Мадієвський

Жіноча скульптура на тлі зруйнованої внаслідок російських обстрілів багатоповерхівки у деокупованому місті, Ізюм, Харківська область, 15 вересня 2022 року.

Фото: Кирило Чуботін

Місцеві мешканці біля понівеченого житлового будинку під час ліквідації наслідків російського обстрілу в Солом’янському районі столиці, Київ, 3 січня 2024 року.

Фото: Павло Багмут

Зруйнована внаслідок російського ракетного удару багатоповерхівка у житловому масиві Салтівка, Харків, 9 жовтня 2022 року.

Фото: В’ячеслав Мадієвський

Жінка спостерігає за демонтажем понівеченої внаслідок обстрілів російськими військами житлової багатоповерхівки, Харків, 13 квітня 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Зруйнований унаслідок російського обстрілу 8 липня храм Різдва Пресвятої Богородиці, селище Новоекономічне, Донецька область, 7 серпня 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Розбита внаслідок російських обстрілів Покровська церква у прифронтовому Оріхові, Запорізька область, 28 лютого 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Будівля інфекційної лікарні у Мирнограді, яку зруйнували російські загарбники, Донецька область, 7 серпня 2024 року.

Фото: Юлія Овсяннікова

Наслідки обстрілів російськими військами місцевої школи, Краматорськ, Донецька область, 28 травня 2023 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Згоріла внаслідок російського обстрілу 24 серпня будівля Гуляйпільського районного краєзнавчого музею у прифронтовому місті Гуляйполе, Пологівський район, Запорізька область, 28 серпня 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Дівчинка під час евакуації багатодітної родини в селі Успенівка, яке потрапило до зони бойових дій, село Успенівка, Запорізька область, 17 листопада 2024 року.

Територіальну цілісність і свободу України на фронті боронять сотні тисяч бійців, які знищують ворога, освоюють найновішу зброю – як закордонну, так і українського виробництва. За три роки повномасштабної війни Україна завдала чималих втрат Росії як у живій силі, так і в озброєнні та ворожій техніці. Так, Сили оборони України з 24 лютого 2022 року по 24 лютого 2025-го ліквідували близько 868 тисяч 230 осіб російських загарбників, зокрема 1050 осіб – за минулу добу. Також за цей період було знищено велику кількість ворожої техніки: 10177 (+9) танків, 21157 (+6) бойових броньованих машин, 23626 (+44) артилерійських систем та іншого.

У серпні 2024 році Сили оборони України розпочали операцію в Курській області РФ. На той момент там перебувало близько 11 тис. російських військових, переважно строковиків. Пікове значення зони контролю Сил оборони в Курській області у період операції становило 1300 кв. км. За словами головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського, станом на 14 лютого 2025 року загальні втрати російських військ у Курській області перевищили вже 48 тис. осіб, близько 20 тис. із них – ліквідованими.

Водночас, за інформацією Президента Володимира Зеленського, понад 46 тис. українських військових загинули, десятки тисяч вважаються зниклими безвісти, близько 380 тис. зазнали поранень.

Фото: В’ячеслав Мадієвський

Військові на бойовій машині піхоти (БМП) їдуть дорогою деокупованого міста, Ізюм, Харківська область, 19 вересня 2022 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Боєць 110-ї бригади ТрО під час бойових стрільб на спеціальному полігоні, Запорізька область, 28 січня 2025 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Боєць спецпідрозділу Департаменту патрульної поліції "Хижак" під час виконання завдання на позиціях у Донецькій області, 25 жовтня 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Військовослужбовець 65-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, який проходить бойове злагодження, в окопі, 12 вересня 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Військовослужбовець взводу аеророзвідки 108-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України, який захищає Україну від російського агресора на Запорізькому напрямку, несе БПЛА "Лелека-100", 15 лютого 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Пораненому військовому надають першу медичну допомогу у стабілізаційному пункті медичної служби однієї з бригад, що воює на запорізькому напрямку, Запорізька область, 27 липня 2023 року.

Фото: Анастасія Смольєнко

Дівчина біля могили під час вшанування пам’яті захисників України, які загинули на війні з Росією, на військовому цвинтарі у Львові, 24 серпня 2023 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Знищена російська військова техніка у селі на межі Запорізької та Донецької областей, яке понад рік було в окупації, село Новодарівка, 21 липня 2023 року.

Фото: Павло Багмут

Російські військовополонені під час шикування перед бараком на території табору, 7 березня 2024 року.

Фото: Кирило Чуботін

Напівзруйнований контрольний пункт в’їзду-виїзду "Суджа", Суджа, Курська область, Росія, 16 серпня 2024 року.

Поруч із колосальними втратами упродовж усього цього часу українці ведуть активну боротьбу, відновлюють зруйноване, б’ються за кожен сантиметр землі й кожне життя, позбуваються радянських символів, немов звільняючись від ворожого ярма.

Фото: Володимир Тарасов

Рятувальники біля знищеного російськими військами найбільшого у світі літака АН-225 "Мрія" в ангарі аеропорту "Антонов", Гостомель, Київська область, 5 травня 2022 року.

Фото: В’ячеслав Мадієвський

Комунальники працюють на місці російського обстрілу в центрі Харкова, розчищаючи завали на даху одного з житлових будинків, 21 лютого 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Рятувальник несе курку, яку вдалося врятувати з-під завалів одного з будинків, знищеного внаслідок масованого ракетного удару, якого російські війська завдали по Запоріжжю, 22 березня 2024 року.

Фото: Руслан Канюка

Представник волонтерської організації "Сміливі відновлювати" під час розбирання завалів будинку, який зруйнували російські загарбники, Ірпінь, Київська область, 26 березня 2023 року.

Фото: Микола М’якшиков

Чоловік прилаштовує лист фанери з гаслом, яке описує президента країни-агресора, до перил балкона у будинку, що постраждав внаслідок ракетного удару російських військ по Дніпру, 17 листопада 2022 року.

Фото: Микола М’якшиков

Комунальники завантажують бюст російського поета Олександра Пушкіна в кузов автомобіля під час демонтажу пам’ятника на виконання рішення виконкому Дніпровської міської ради в межах дерусифікації та декомунізації топонімів, пов’язаних із країною-терористом РФ, на проспекті Лесі Українки, Дніпро, 16 грудня 2022 року.

Фото: Євген Котенко

Литовський піаніст Даріус Мажинтас у бронежилеті під час виступу просто неба на підтримку України з метою поширення інформації у світі та привернення уваги до трагедії на Київщині біля Центрального будинку культури, який зруйнували російські загарбники, на уцілілій частині площі деокупованого міста, Ірпінь, Київська область, 26 квітня 2022 року.

Фото: Юлія Овсяннікова

Рослина, що проросла крізь асфальт, на місці падіння уламків російської ракети, Краматорськ, Донецька область, 21 червня 2023 року.

За даними прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, станом на грудень 2024 року в Україні потенційно заміновано близько 139 тисяч квадратних кілометрів території. Це становить приблизно 23% від загальної площі країни. Найбільш заміновані – Харківська, Донецька та Херсонська області.  Водночас від початку повномасштабного вторгнення завдяки партнерам та внутрішнім ресурсам вдалося повернути до експлуатації майже 65,5 тисяч км української землі.

Фото: Дмитро Смольєнко

Фермер Іван Ярославович у полі біля реактивного снаряда, Запорізька область, 12 квітня 2024 року.

Фото: Кирило Чуботін

Сапер під час престуру, в межах якого було продемонстровано інтеграцію штучного інтелекту у процес гуманітарного розмінування, Житомирська область, 20 вересня 2023 року.

Від 2014 року в Україні активно розвивається протезування, щоб забезпечувати постраждалих від війни – як цивільних, так і військових – сучасними та ефективними засобами реабілітації.

Фото: Анастасія Смольєнко

Пацієнт Володимир випробовує нові протези під час тренування у Superhumans Center, Львівська область, 9 серпня 2023 року.

Фото: Анастасія Смольєнко

Нога і протез Наталі та протези Яни Степаненко, Львів, 29 серпня 2023 року. Родина Степаненків, яких поранило під час обстрілу на вокзалі в Краматорську, повернулася в Україну після року реабілітації та протезування в Сан-Дієго (США).

Три роки попри ракети над головами українці продовжують наповнювати свої воєнні будні змістом. Потужний волонтерський рух, толоки на руїнах, відновлення пошкоджених російськими атаками будівель, розписні гільзи, розміновані поля, зустрічі після розлуки дають силу для боротьби за власну ідентичність.

Фото: Дмитро Смольєнко

Волонтерка БФ "Паляниця" плете зимову маскувальну сітку для потреб військових, які боронять запорізький напрямок, Запоріжжя, 27 листопада 2024 року.

Фото: Олександр Лапін

Жінка розписує гільзу під час благодійного майстер-класу з розписування гільз "Арт з гільз", Вінниця, 12 листопада 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Діти з прапором України, село Приморське, Запорізька область, 20 березня 2024 року.

Фото: Анастасія Смольєнко

Учасники презентації військовослужбовцями 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади ЗСУ найбільшого в Україні тризуба з дідухів біля пам’ятника Тарасові Шевченку, Львів, 23 грудня 2024 року.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
CEO Microsoft Сатья Наделла каже, що ШІ не генерує жодної цінності: «Коли це станеться, це буде добра індустрія»
ITC
2025-02-24T14:16:58Z
"Не зобов'язана": працівниця банку у Києві відмовилась обслуговувати клієнта російською мовою
24tv
2025-02-24T14:06:19Z
Чатбот Grok відмовлявся відповідати на запитання про дезінформацію з боку Маска і Трампа
InternetUA
2025-02-24T14:01:59Z
Астронавт вперше візьме в космос вареники – фото
TSN
2025-02-24T13:51:38Z
Apple відключила росіян від платформи розробки бізнес-додатків: альтернативи їй немає
InternetUA
2025-02-24T13:46:29Z
Думай, Sony: PS5 Pro «пасе задніх» за продажами — і не змогла перевершити успіх PS4 Pro
ITC
2025-02-24T13:43:28Z
400 років тому одне з найпосушливіших місць Землі процвітало: скільки опадів випадало тут
Фокус
2025-02-24T13:42:43Z
ASUS випустить комп'ютерну мишу, яка розпилює довкола вас ароматичні масла
24tv
2025-02-24T13:36:05Z
Які смартфони Samsung не отримають Android 16 у 2025 — список
InternetUA
2025-02-24T13:31:10Z
Буде смачнішою, ніж свіжа: геніальний спосіб, як розігріти вчорашню піцу
GlavRed
2025-02-24T14:27:31Z
На Рівненщині відродили 100-річний рецепт вареників з сомом
AgroNews
2025-02-24T14:21:05Z
З цим інгредієнтом оригінальніше: рецепт "Олів'є" за переписом 1904 року
24tv
2025-02-24T14:03:07Z
Цих собак найлегше дресувати: експерт назвав найрозумніші породи
Фокус
2025-02-24T14:00:56Z
Найкращі привітання з Масляною - прикольні картинки і красиві слова
GlavRed
2025-02-24T13:39:20Z
Чи можна виростити троянду з гілочки: чотири перевірених методи здивують вас
GlavRed
2025-02-24T13:27:00Z
Три незвичайні способи вирощування розсади: зручні та ефективні
TSN
2025-02-24T13:03:13Z
Хрумкі сирні деруни з ковбасою та зеленню: ідеальна страва для вечері, рецепт
Знай
2025-02-24T12:51:07Z
7 згубних звичок, через які одяг псується і зношується: відмовтеся від них зараз
24tv
2025-02-24T12:45:23Z
У Києві на Новобіличах горіла багатоповерхівка, є постраждала
ГЛАВКОМ NET
2025-02-24T14:27:42Z
У столиці затримали нетверезого водія-іноземця, який наїхав на пішохода та втік
Украина Криминальная
2025-02-24T14:12:43Z
Впродовж тижня на Харківщині сапери ДСНС знешкодили понад 200 вибухонебезпечних предметів
Мій Харків
2025-02-24T14:10:21Z
Поліція викрила нотаріуса та його спільника, які заволоділи квартирою померлої киянки
ГЛАВКОМ NET
2025-02-24T14:06:16Z
ДБР схопило командира-хабарника, який обклав військових поборами
Новости Украины
2025-02-24T13:51:22Z
Викрадення та катування односельця – трьом жителям Звягельського району повідомлено про підозру
Украина Криминальная
2025-02-24T13:45:31Z
В Німеччині зіткнулися два автобуси: 35 потерпілих
1News
2025-02-24T13:24:10Z
У школі на Волині восьмеро дітей отруїлися невідомою речовиною
УкраинФорм
2025-02-24T13:12:25Z
На Волині до 15 років позбавлення волі засуджено ґвалтівника 12-річної дівчинки
Украина Криминальная
2025-02-24T12:51:29Z
Анчелотті: Модрич повинен продовжувати грати стільки, скільки захоче
Football.ua
2025-02-24T14:24:20Z
Колишній український боксер оцінив можливого суперника Усика
24tv
2025-02-24T14:09:37Z
Іто – перший японець, який відзначився голом за Баварію в Бундеслізі
Football.ua
2025-02-24T14:07:05Z
Роналду опублікував спільні фото з Усиком: пост зірки футболу набрав 3 мільйони вподобайок
24tv
2025-02-24T14:00:50Z
Суркіс: В Динамо бразильський вектор не приживається
Football.ua
2025-02-24T13:57:56Z
Євросоюз запровадив індивідуальні санкції проти шахіста-зрадника України та російського гімнаста
ZN UA
2025-02-24T13:49:44Z
Запалив по повній: Степанов відзначився дублем та асистом в юнацькій ліги
24tv
2025-02-24T13:39:07Z
Суркіс: Я не хочу запрошувати в Динамо футболістів, які перекриють шлях нашій молоді
Football.ua
2025-02-24T13:31:37Z
Кімміх зазнав пошкодження в поєдинку з Айнтрахтом Ф
Football.ua
2025-02-24T13:16:53Z
В окупованому Приморську ФСБшники підірвали вибухівку у кабінеті колаборанта Подсудєвського
TSN
2025-02-24T14:21:47Z
"Київ за три дні": нові факти, як 2022 року відбувався наступ росіян на столицю України
TSN
2025-02-24T14:21:31Z
На Харківському напрямку Сили оборони відбивають штурм в районі Вовчанська, на Куп’янському росіяни атакували 9 разів — Генштаб ЗСУ
Мій Харків
2025-02-24T14:15:37Z
Почали будувати 265 років тому: який вигляд має найстаріший будинок Києва
24tv
2025-02-24T14:15:25Z
На Київщині 123 школи перевели на дистанційне навчання через грип та ГРВІ
УкраинФорм
2025-02-24T14:03:47Z
Де цього тижня у Києві пройдуть продуктові ярмарки. Адреси
VGorode
2025-02-24T14:00:15Z
На Вінниччині хабарі у ₴101 тис. викрито депутата міськради
Украина Криминальная
2025-02-24T13:57:45Z
Без опадів, але з ожеледицею: прогноз погоди на 25 лютого
24tv
2025-02-24T13:39:24Z
Графіки відключення світла 25 лютого: названі адреси, де не буде електрики
Политека
2025-02-24T13:34:25Z
«Найкраща з трьох частин»: з’явились перші реакції на «ранню» версію «Аватар 3» — щоправда, від друзів Джеймса Кемерона
ITC
2025-02-24T14:16:45Z
Тіна Кароль здивувала заявою: "Ще хочу донечку"
24tv
2025-02-24T14:06:41Z
У столиці Австрії вшанують пам’ять Лесі Українки та Леся Курбаса
УкраинФорм
2025-02-24T14:03:16Z
"Три роки боротьби": Могилевська, Ребрик, Білик та інші вшанували пам'ятний день в історії України
TSN
2025-02-24T13:51:20Z
Після розставання з Тереном: переможницю "Холостяка-13" запідозрили у романі з відомим співаком
24tv
2025-02-24T13:36:18Z
"Збив на переході": з відомою співачкою стався нещасний випадок
GlavRed
2025-02-24T13:27:52Z
"Морок": путініст Йосип Пригожин зганьбив дружину Валерію на всю РФ
GlavRed
2025-02-24T13:27:50Z
Ірина Білик показала відео із пікантною помадою: колишній Ані Лорак відреагував
ГЛАВКОМ NET
2025-02-24T13:27:20Z
5 легендарних фільмів про війну в Україні, які знає весь світ
24tv
2025-02-24T13:21:54Z
Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія», Валерій Дубіль, Віта Присяжнюк та партнери передали прикордонникам критично важливе обладнання
Знай
2025-02-24T14:27:34Z
Автор фрази про русскій воєнний корабль на роковини вторгнення звернувся до українців
ГЛАВКОМ NET
2025-02-24T14:27:20Z
Лєна, Альона, Єлєна: чому цих імен немає в українській мові
24tv
2025-02-24T14:24:05Z
Новий кулемет від "Калашникова" РПЛ-20 надійшов на фронт: особливості зброї
Фокус
2025-02-24T14:21:31Z
Від ворожих гелікоптерів і до "Шахедів": як бійці ТрО завзято захищають небо Харківщини
24tv
2025-02-24T14:15:59Z
До червня буде "розрив" у постачанні зброї до України, – Sky News
24tv
2025-02-24T14:09:53Z
Канада передасть Україні 25 колісних БМП LAV III
AutoCentre
2025-02-24T14:07:56Z
У Батумі через зимову погоду став транспорт і закрились школи
Европейская правда
2025-02-24T14:07:32Z
Мобілізація з 1 березня: як проходитиме та що чекає 18-річних
24tv
2025-02-24T14:06:01Z
Нове дослідження показує, чому дженерики не створюються рівноцінними
Portaltele
2025-02-24T13:31:20Z
Уникайте цвіль шоковою вентиляцією: помічний лайфхак від німецьких господинь
24tv
2025-02-24T13:21:20Z
Топ дорогих продуктів, які можна замінити дешевими аналогами
TSN
2025-02-24T13:03:50Z
Що робити, щоб вода не википала під час варіння страв: корисні поради для вирішення проблеми
TSN
2025-02-24T12:51:21Z
Чому не можна заводити будильник на ранок: відповідь здивує багатьох
GlavRed
2025-02-24T12:27:25Z
Популярний горіх здатен покращувати роботу мозку
24tv
2025-02-24T12:03:15Z
Чим небезпечні консервовані овочі і фрукти та яку альтернативу обрати
Знай
2025-02-24T11:51:08Z
Японські вчені створили найбільшу у світі біогібридну роботизовану руку з живими м'язовими тканинами
InternetUA
2025-02-24T11:16:57Z
Як покращити здоров’я легенів за допомогою натуральних продуктів
360ua.news
2025-02-24T11:00:44Z
Нацбанк до третьої річниці повномасштабної війни випустив пам'ятну монету «Тримаймо стрій!»
УкраинФорм
2025-02-24T14:19:04Z
Україна сильно наростила експорт яєць у січні: хто купує найбільше
24tv
2025-02-24T14:06:47Z
Долар може ще більше зрости в ціні, але є ризики: прогноз від топового банку США
24tv
2025-02-24T14:06:36Z
Є чотири добровільні способи: як українці можуть збільшити пенсію
Фокус
2025-02-24T13:57:14Z
Біржі Bybit вдалось оговтатись після найбільшої крадіжки в історії криптовалют
ITC
2025-02-24T13:43:51Z
У Мінекономіки оцінили запаси критичних матеріалів на окупованих територіях
Хвиля
2025-02-24T13:42:26Z
Іспанія стала третім за величиною імпортером українського соєвого шроту
AgroPortal
2025-02-24T13:30:57Z
Польський суд передав акції українського Ідея Банку під зовнішнє управління
24tv
2025-02-24T13:24:24Z
Донати великим українським благодійним фондам: в Опендатаботі поділилися статистикою
24tv
2025-02-24T13:24:12Z
Штраф до 1700 грн або втрата машини: в Україні посилили нові жорсткі правила
GlavRed
2025-02-24T14:27:53Z
Mercedes випустить маленький Гелік для великої мрії під назвою Little G
Топ Жир
2025-02-24T14:24:09Z
Tesla — не в лідерах: названо електромобілі з найшвидшою зарядкою
Фокус
2025-02-24T13:42:19Z
Фокус не на рідній країні: у Mini передумали випускати електромобілі у Британії
AutoGeek
2025-02-24T13:39:50Z
Новий Audi A6 розсекретили за десять днів до прем’єри
AutoCentre
2025-02-24T13:16:04Z
Як Rolls-Royce створив унікальне купе для подружжя
360ua.news
2025-02-24T13:06:50Z
Великі екрани не допомогли: Audi визнала деградацію інтер’єрів на нових авто
AutoGeek
2025-02-24T12:45:45Z
Моторошний звір: в Японії показали найнезвичніший суперкар Lamborghini
Фокус
2025-02-24T12:45:01Z
Що буде з машиною на "автоматі", якщо на ходу увімкнути задню передачу
ТСН
2025-02-24T12:21:41Z
Використовував Байден: Трамп хоче закрити військову базу постачання України в Греції
Фокус
2025-02-24T14:27:44Z
Миротворці та мільярди допомоги: головні рішення саміту світових лідерів у Києві
GlavRed
2025-02-24T14:27:21Z
Путін боїться Зеленського, тому поширює нісенітницю про його нелегітимність - МЗС Чехії
УкраинФорм
2025-02-24T14:27:21Z
"Стане могильною плитою для РФ": названо головні проблеми російської армії
GlavRed
2025-02-24T14:27:05Z
Україна може отримати нову допомогу від ЄС: про яку суму йдеться
24tv
2025-02-24T14:24:58Z
Ердоган заявив про підтримку України: Наша відповідальність - щоб за рік ми відзначали річницю миру, а не війни
УкраинФорм
2025-02-24T14:24:56Z
Макрон прибув у Білий дім на зустріч із Трампом
ГЛАВКОМ NET
2025-02-24T14:24:54Z
Британія вдарила по Росії найбільшим пакетом санкцій
Европейская правда
2025-02-24T14:24:31Z
Ще в листопаді 2021-го Буданов точно спрогнозував шляхи наступу росіян на початку вторгнення
24tv
2025-02-24T14:24:28Z