MY.UAНовини
Три роки Великої війни на фото Укрінформу
Три роки Великої війни на фото Укрінформу

Три роки Великої війни на фото Укрінформу

Сьогодні, 24 лютого, три роки тому на світанку почалося повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Черговий акт збройної агресії став продовженням одинадцятирічної війни, яку розв’язала РФ, окупувавши український Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. А ранок 24 лютого 2022 року остаточно розділив життя українців на "до" та "після". Протистояння з ворожими танками і руйнівними ракетами прийшло на територію всієї країни і стало першою у XXI столітті континентальною війною в Європі.

Укрінформ підготував трирічну фотохроніку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

За цей час справжніми образами-символами стали світлини, на яких зафіксовано події перших днів Великої війни. Переповнені вокзали, спортивні зали, що перетворилися на місця для тимчасового прихистку евакуйованих із зони бойових дій, життя в метро, знищена ворожа техніка на вулицях українських міст, евакуаційні колони з Маріуполя, "поранений" Шевченко навпроти зруйнованого будинку в центрі Бородянки.

Фото: Маркіян Лисейко

Люди на залізничному вокзалі чекають на евакуаційні поїзди до Польщі, Львів, березень 2022 року.

Фото: Сергій Гудак

Спальні місця в одному зі спорткомплексів міста, що приймає вимушених переселенців, Ужгород, 7 березня 2022 року.

Фото: Павло Багмут

Люди біля облаштованих спальних місць на пероні станції "Палац "Україна" Київського метрополітену, який під час повітряної тривоги працює як укриття, Київ, 13 березня 2022 року.

Фото: Ганна Войтенко

Знищена військова техніка біля пошкоджених і зруйнованих внаслідок російської агресії приватних будинків на одній з вулиць деокупованого міста Буча, Київська область, 7 квітня 2022 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Діти-вимушені переселенці в автобусі, на якому вони евакуювалися з Маріуполя, Запоріжжя, 22 березня 2022 року.

Фото: Геннадій Мінченко

Пам’ятник Тарасу Шевченку, який розстріляли російські військові, на тлі зруйнованої житлової багатоповерхівки у звільненій від загарбників Бородянці, Київська область, 6 квітня 2022 року.

На голови українців щодня летять ракети різних типів, "шахеди", керовані авіабомби. Під ударами – об'єкти енергетичної та критичної інфраструктури, житлова забудова густонаселених міст. Це призводить до значних жертв і руйнувань, а також до техногенних аварій у цілих регіонах.

Фото: Євген Котенко

Пожежа на газопроводі у Подільському районі, спричинена падінням уламків ракет, якими російські війська завдали масованого удару по столиці, Київ, 2 січня 2024 року.

Фото: В'ячеслав Мадієвський

Першу домедичну допомогу надають постраждалому внаслідок ракетного удару військ РФ по Харкову, 23 січня 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Рятувальники та правоохоронці несуть на ношах людину, яка зазнала поранення внаслідок ракетного обстрілу російськими військами міста, Запоріжжя, 5 квітня 2024 року.

Фото: Ніна Ляшонок

Жінка з кішкою на руках на місці ліквідації ракетного обстрілу російськими військами житлового комплексу, Одеса, 29 грудня 2023 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Місцеві жителі, які постраждали внаслідок російського ракетного обстрілу, Запоріжжя, 29 грудня 2023 року.

Фото: В'ячеслав Мадієвський

Рятувальники під час розбирання завалів після російського ракетного удару по магазину-кафе у селі Гроза, коли там проходив поминальний обід, внаслідок якого 59 осіб загинули (серед них дитина 2017 р.н.), село Гроза, Куп’янський район, Харківська область, 5 жовтня 2023 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Рятувальники гасять пожежу, що виникла внаслідок авіаційного удару, якого російські війська завдали по промисловій інфраструктурі Запоріжжя, 8 січня 2025 року.

Фото: Сергій Чузавков

Рятувальники гасять пожежу, що виникла через пошкодження газової труби внаслідок російської ракетної атаки, в Голосіївському районі, Київ, 20 грудня 2024 року.

Фото: В'ячеслав Мадієвський

Рятувальники у понівеченому внаслідок влучання російської керованої авіабомби житловому будинку, Харків, 3 жовтня 2024 року.

За даним ООН, станом на 8 січня 2025 року під час повномасштабного російського вторгнення в Україну загинуло понад 12 300 мирних жителів. За словами заступниці Верховного комісара ООН з прав людини Нада Аль-Нашіф, за останні місяці кількість жертв серед цивільних в Україні збільшилася внаслідок використання Росією безпілотників, ракет великої дальності та крилатих бомб.

Фото: В'ячеслав Мадієвський

Мішки із тілами цивільних та військових, яких вбили російські загарбники, під час проведення ексгумації на місці масового поховання, що виявили після деокупації території в лісі на околиці міста поблизу місцевого кладовища, Ізюм, Харківська область, 19 вересня 2022 року.

Фото: Ніна Ляшонок

Мати загиблої 4-річної Злати Росточил Надія тримає доньку за руку під час прощання у Спасо-Преображенському соборі. Дівчинка померла 23-го травня у лікарні від травм, отриманих внаслідок російського ракетного удару балістичною ракетною "Іскандер-М" по узбережжю 29 квітня, Одеса, 26 травня 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Чоловіки несуть санітарний мішок з тілом загиблого чоловіка поруч зі зруйнованим внаслідок російської ракетної атаки будинком, в якому він жив, Запорізька область, 26 серпня 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Рука пасажира маршрутного таксі, загиблого внаслідок авіаційного удару, якого російські війська завдали по промисловій інфраструктурі Запоріжжя, звисає з вікна, 8 січня 2025 року.

За три роки повномасштабної війни росіяни знищили сотні тисяч житлових будинків на території України. Їхню точну кількість порахувати неможливо, адже обстріли не припиняються. Пам'ятки архітектури, церкви, навчальні заклади та лікарні також систематично стають ціллю для ворога. Є населені пункти, де тривають активні бойові дії, є ті, що опинилися в окупації, а частина фактично повністю зруйновані – Попасна, Мар’їнка, Соледар, Бахмут. Ці слова тепер – набагато більше за географічні назви й віднині для українців означають біль, втрату і водночас міць та боротьбу.

Із лютого 2022 року мільйони українців стали біженцями та внутрішньо переміщеними особами.

Фото: В’ячеслав Мадієвський

Жіноча скульптура на тлі зруйнованої внаслідок російських обстрілів багатоповерхівки у деокупованому місті, Ізюм, Харківська область, 15 вересня 2022 року.

Фото: Кирило Чуботін

Місцеві мешканці біля понівеченого житлового будинку під час ліквідації наслідків російського обстрілу в Солом’янському районі столиці, Київ, 3 січня 2024 року.

Фото: Павло Багмут

Зруйнована внаслідок російського ракетного удару багатоповерхівка у житловому масиві Салтівка, Харків, 9 жовтня 2022 року.

Фото: В’ячеслав Мадієвський

Жінка спостерігає за демонтажем понівеченої внаслідок обстрілів російськими військами житлової багатоповерхівки, Харків, 13 квітня 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Зруйнований унаслідок російського обстрілу 8 липня храм Різдва Пресвятої Богородиці, селище Новоекономічне, Донецька область, 7 серпня 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Розбита внаслідок російських обстрілів Покровська церква у прифронтовому Оріхові, Запорізька область, 28 лютого 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Будівля інфекційної лікарні у Мирнограді, яку зруйнували російські загарбники, Донецька область, 7 серпня 2024 року.

Фото: Юлія Овсяннікова

Наслідки обстрілів російськими військами місцевої школи, Краматорськ, Донецька область, 28 травня 2023 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Згоріла внаслідок російського обстрілу 24 серпня будівля Гуляйпільського районного краєзнавчого музею у прифронтовому місті Гуляйполе, Пологівський район, Запорізька область, 28 серпня 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Дівчинка під час евакуації багатодітної родини в селі Успенівка, яке потрапило до зони бойових дій, село Успенівка, Запорізька область, 17 листопада 2024 року.

Територіальну цілісність і свободу України на фронті боронять сотні тисяч бійців, які знищують ворога, освоюють найновішу зброю – як закордонну, так і українського виробництва. За три роки повномасштабної війни Україна завдала чималих втрат Росії як у живій силі, так і в озброєнні та ворожій техніці. Так, Сили оборони України з 24 лютого 2022 року по 24 лютого 2025-го ліквідували близько 868 тисяч 230 осіб російських загарбників, зокрема 1050 осіб – за минулу добу. Також за цей період було знищено велику кількість ворожої техніки: 10177 (+9) танків, 21157 (+6) бойових броньованих машин, 23626 (+44) артилерійських систем та іншого.

У серпні 2024 році Сили оборони України розпочали операцію в Курській області РФ. На той момент там перебувало близько 11 тис. російських військових, переважно строковиків. Пікове значення зони контролю Сил оборони в Курській області у період операції становило 1300 кв. км. За словами головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського, станом на 14 лютого 2025 року загальні втрати російських військ у Курській області перевищили вже 48 тис. осіб, близько 20 тис. із них – ліквідованими.

Водночас, за інформацією Президента Володимира Зеленського, понад 46 тис. українських військових загинули, десятки тисяч вважаються зниклими безвісти, близько 380 тис. зазнали поранень.

Фото: В’ячеслав Мадієвський

Військові на бойовій машині піхоти (БМП) їдуть дорогою деокупованого міста, Ізюм, Харківська область, 19 вересня 2022 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Боєць 110-ї бригади ТрО під час бойових стрільб на спеціальному полігоні, Запорізька область, 28 січня 2025 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Боєць спецпідрозділу Департаменту патрульної поліції "Хижак" під час виконання завдання на позиціях у Донецькій області, 25 жовтня 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Військовослужбовець 65-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, який проходить бойове злагодження, в окопі, 12 вересня 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Військовослужбовець взводу аеророзвідки 108-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України, який захищає Україну від російського агресора на Запорізькому напрямку, несе БПЛА "Лелека-100", 15 лютого 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Пораненому військовому надають першу медичну допомогу у стабілізаційному пункті медичної служби однієї з бригад, що воює на запорізькому напрямку, Запорізька область, 27 липня 2023 року.

Фото: Анастасія Смольєнко

Дівчина біля могили під час вшанування пам’яті захисників України, які загинули на війні з Росією, на військовому цвинтарі у Львові, 24 серпня 2023 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Знищена російська військова техніка у селі на межі Запорізької та Донецької областей, яке понад рік було в окупації, село Новодарівка, 21 липня 2023 року.

Фото: Павло Багмут

Російські військовополонені під час шикування перед бараком на території табору, 7 березня 2024 року.

Фото: Кирило Чуботін

Напівзруйнований контрольний пункт в’їзду-виїзду "Суджа", Суджа, Курська область, Росія, 16 серпня 2024 року.

Поруч із колосальними втратами упродовж усього цього часу українці ведуть активну боротьбу, відновлюють зруйноване, б’ються за кожен сантиметр землі й кожне життя, позбуваються радянських символів, немов звільняючись від ворожого ярма.

Фото: Володимир Тарасов

Рятувальники біля знищеного російськими військами найбільшого у світі літака АН-225 "Мрія" в ангарі аеропорту "Антонов", Гостомель, Київська область, 5 травня 2022 року.

Фото: В’ячеслав Мадієвський

Комунальники працюють на місці російського обстрілу в центрі Харкова, розчищаючи завали на даху одного з житлових будинків, 21 лютого 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Рятувальник несе курку, яку вдалося врятувати з-під завалів одного з будинків, знищеного внаслідок масованого ракетного удару, якого російські війська завдали по Запоріжжю, 22 березня 2024 року.

Фото: Руслан Канюка

Представник волонтерської організації "Сміливі відновлювати" під час розбирання завалів будинку, який зруйнували російські загарбники, Ірпінь, Київська область, 26 березня 2023 року.

Фото: Микола М’якшиков

Чоловік прилаштовує лист фанери з гаслом, яке описує президента країни-агресора, до перил балкона у будинку, що постраждав внаслідок ракетного удару російських військ по Дніпру, 17 листопада 2022 року.

Фото: Микола М’якшиков

Комунальники завантажують бюст російського поета Олександра Пушкіна в кузов автомобіля під час демонтажу пам’ятника на виконання рішення виконкому Дніпровської міської ради в межах дерусифікації та декомунізації топонімів, пов’язаних із країною-терористом РФ, на проспекті Лесі Українки, Дніпро, 16 грудня 2022 року.

Фото: Євген Котенко

Литовський піаніст Даріус Мажинтас у бронежилеті під час виступу просто неба на підтримку України з метою поширення інформації у світі та привернення уваги до трагедії на Київщині біля Центрального будинку культури, який зруйнували російські загарбники, на уцілілій частині площі деокупованого міста, Ірпінь, Київська область, 26 квітня 2022 року.

Фото: Юлія Овсяннікова

Рослина, що проросла крізь асфальт, на місці падіння уламків російської ракети, Краматорськ, Донецька область, 21 червня 2023 року.

За даними прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, станом на грудень 2024 року в Україні потенційно заміновано близько 139 тисяч квадратних кілометрів території. Це становить приблизно 23% від загальної площі країни. Найбільш заміновані – Харківська, Донецька та Херсонська області.  Водночас від початку повномасштабного вторгнення завдяки партнерам та внутрішнім ресурсам вдалося повернути до експлуатації майже 65,5 тисяч км української землі.

Фото: Дмитро Смольєнко

Фермер Іван Ярославович у полі біля реактивного снаряда, Запорізька область, 12 квітня 2024 року.

Фото: Кирило Чуботін

Сапер під час престуру, в межах якого було продемонстровано інтеграцію штучного інтелекту у процес гуманітарного розмінування, Житомирська область, 20 вересня 2023 року.

Від 2014 року в Україні активно розвивається протезування, щоб забезпечувати постраждалих від війни – як цивільних, так і військових – сучасними та ефективними засобами реабілітації.

Фото: Анастасія Смольєнко

Пацієнт Володимир випробовує нові протези під час тренування у Superhumans Center, Львівська область, 9 серпня 2023 року.

Фото: Анастасія Смольєнко

Нога і протез Наталі та протези Яни Степаненко, Львів, 29 серпня 2023 року. Родина Степаненків, яких поранило під час обстрілу на вокзалі в Краматорську, повернулася в Україну після року реабілітації та протезування в Сан-Дієго (США).

Три роки попри ракети над головами українці продовжують наповнювати свої воєнні будні змістом. Потужний волонтерський рух, толоки на руїнах, відновлення пошкоджених російськими атаками будівель, розписні гільзи, розміновані поля, зустрічі після розлуки дають силу для боротьби за власну ідентичність.

Фото: Дмитро Смольєнко

Волонтерка БФ "Паляниця" плете зимову маскувальну сітку для потреб військових, які боронять запорізький напрямок, Запоріжжя, 27 листопада 2024 року.

Фото: Олександр Лапін

Жінка розписує гільзу під час благодійного майстер-класу з розписування гільз "Арт з гільз", Вінниця, 12 листопада 2024 року.

Фото: Дмитро Смольєнко

Діти з прапором України, село Приморське, Запорізька область, 20 березня 2024 року.

Фото: Анастасія Смольєнко

Учасники презентації військовослужбовцями 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади ЗСУ найбільшого в Україні тризуба з дідухів біля пам’ятника Тарасові Шевченку, Львів, 23 грудня 2024 року.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
В Кремле заявили о готовности Путина закончить войну в Украине: какое условие
Comments UA
2025-07-20T09:36:41Z
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
На выборах Украину ждут три варианта, а настоящая война начнется через пять лет – интервью с Аркадием Бабченко
Telegraf
2025-07-08T05:03:41Z
«В министерстве не было координации». Почему Умеров не справился, будет ли Шмыгаль эффективным преемником и какие изменения нужны - анализ от
Апостроф
2025-07-20T09:33:18Z
Стало известно, кто склонил Трампа на сторону поддержки Украины
Апостроф
2025-07-20T09:30:54Z
Первое заявление Свириденко в должности премьер-министра Украины
Comments UA
2025-07-17T11:36:47Z
В кортеже Путина заметили скорую: пошли нехорошие слухи. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-16T18:57:01Z
Публичная пощечина Макрону и другие выходки: СМИ выяснили, что взбесило первую леди Франции
Telegraf
2025-07-17T14:51:07Z
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Коснется всех, кто имеет свою квартиру или дом: украинцев начали вызывать в налоговую – с чем это связано
Знай
2025-07-07T10:36:17Z
Лукашенко распорядился штрафовать магазины за отсутствие картофеля
Корреспондент
2025-07-19T00:24:57Z
Блокируют за "нетипичную активность": клиентам Ощадбанка массово замораживают карты
Знай
2025-07-16T12:37:23Z
Известный банк обновил приложение: какие бесплатные услуги теперь доступны
Хвиля
2025-07-20T08:45:49Z
Украинцам грозят штрафы за орехи: где запрещено собирать
Хвиля
2025-07-20T08:00:03Z
Не только вывезти, но и потратить: какие ограничения на наличные ждут украинцев в ЕС
Хвиля
2025-07-07T03:45:44Z
В Украине хотят изменить порядок индексации пенсии: что будет отменено
Comments UA
2025-07-07T14:09:20Z
Украина с начала года получила 527 млн грн от аренды земель
Корреспондент
2025-07-17T14:18:49Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
Двух подростков-партизан посмертно наградили
Корреспондент
2025-07-19T14:21:35Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
Россияне убили пятерых жителей Константиновки
Корреспондент
2025-07-19T06:33:37Z
Партизаны взорвали важный железнодорожный маршрут оккупантов под Тулой
Корреспондент
2025-07-20T09:39:39Z
Рунический гороскоп на 20 июля 2025: Близнецам – сила слова, Весам – гармония в сердце, а Скорпионам – очищение души
TSN
2025-07-20T08:48:30Z
На линии фронта появились редкие хищники, занесенные в Красную книгу
Gazeta UA
2025-07-07T07:33:40Z
Гороскоп на 17 июля для всех знаков Зодиака: у кого будут проблемы с финансами
Comments UA
2025-07-16T17:51:09Z
Лікарі назвали найнебезпечніше морозиво
AgroNews
2025-07-07T16:21:45Z
Врач назвала среднюю продолжительность жизни мужчин в Украине: статистика впечатляет
TSN
2025-07-14T22:15:17Z
Как вода с медом с утра повлияет на здоровье: вы удивитесь
TSN
2025-07-20T09:09:20Z
Этим людям может навредить черника: кому ее следует избегать
Comments UA
2025-07-07T14:21:28Z
Что будет с организмом, если на месяц отказаться от молочных продуктов
Comments UA
2025-07-07T13:06:51Z
Какие болезни может спровоцировать жаркая погода
UAToday
2025-07-20T09:00:55Z
Хулахуп для талии: крутить или не крутить? Разбираемся, действительно ли он помогает похудеть в животе
Знай
2025-07-20T06:51:17Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Как вывести жирное пятно - простые и действенные способы
Gazeta UA
2025-07-13T20:22:13Z
Украинских школьников за границей ждет дискриминация: учителя протестуют против новых правил МОН
Знай
2025-07-20T09:21:24Z
Это единственный мост в Украине, который поворачивается: где он находится и как называется
Telegraf
2025-07-16T19:07:22Z
Индексация будет одинаковой для всех, независимо от профессии, - Екатерина Котенкова
Знай
2025-07-17T02:18:54Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
Гуманитарная помощь для пенсионеров в Черкассах: какую поддержку оказывают пожилым людям
Политека
2025-07-20T09:30:59Z
Ретроградный Меркурий 2025: популярные приметы и предрассудки, в которые до сих пор верят
TSN
2025-07-20T09:09:41Z
Какой церковный праздник 7 июля: что обязательно нужно сделать в этот день
Comments UA
2025-07-07T04:06:35Z
За чем нельзя наблюдать 17 июля и что нужно отдать сегодня: приметы и запреты на Марины
Знай
2025-07-17T02:03:23Z
Украина сделала беспрецедентное предложение иностранным оборонным компаниям: о чем идет речь
Comments UA
2025-07-17T22:42:52Z
Родился в Донецке, но стал путинистом: умер известный режиссер, снявший фильм "Мастер и Маргарита"
Telegraf
2025-07-17T10:18:58Z
Лорак в том числе: из азербайджанского фестиваля выгнали российских артистов
GlavRed
2025-07-17T10:21:54Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Нельзя: Тодоренко снова не смотрела за детьми и нарвалась на жесткий отказ в РФ
GlavRed
2025-07-17T14:27:51Z
Скандал с поцелуем на большом экране: CEO Astronomer ушел в отставку
Comments UA
2025-07-20T09:24:30Z
Об "Океане Эльзы" сняли документальный фильм: группа объявила дату премьеры
ZN UA
2025-07-20T09:19:33Z
Хайди Клум очаровала редким кадром со взрослыми сыновьями
Апостроф
2025-07-10T08:15:43Z
Известного украинского певца нагло ограбили в Италии: "Разбили стекло и украли все"
TSN
2025-07-13T16:45:12Z
Тимур Мирошниченко сменил имя приемному сыну: жена ведущего объяснила почему
TSN
2025-07-08T16:24:03Z
Что в сексе больше нравится мужчинам: честно, без мифов и стереотипов
Comments UA
2025-07-17T20:39:30Z
Нереальная вкуснота за 15 минут: приготовьте персиковые слойки с медом и мороженым
Telegraf
2025-07-12T09:15:40Z
Гороскоп для всех знаков зодиака на 10 июля 2025 года
Корреспондент
2025-07-09T08:09:52Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
С хрустящей корочкой и мягкая внутри: хитрость кулинаров, которая поможет идеально пожарить картошку
Gazeta UA
2025-07-20T09:30:22Z
В Карпатах появились верблюды: одногорбые, умные и вообще не плюются
Комсомольская правда
2025-07-20T09:01:58Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
Гороскоп на неделю 7-13 июля для всех знаков Зодика: недобитые бывшие Овнов, момент истины Стрельцов и удар для Раков
Знай
2025-07-07T01:30:18Z
День ангела 7 июля: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-07-06T21:21:17Z
Даже не убегал: новые подробности двойного расстрела на черниговском полигоне
TSN
2025-07-17T15:36:58Z
В Украине продолжают исчезать дети: что произошло на Житомирщине
Comments UA
2025-07-16T19:21:42Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
Российский FPV-дрон атаковал автомобиль главного раввина Херсона
ZN UA
2025-07-17T22:39:39Z
Нападение с лопатой: в Волынской области ранен сотрудник ТЦК. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-20T08:30:55Z
В Ровенской области столкнулись две машины: погибли три человека
Апостроф
2025-07-20T08:27:21Z
"Вагнеровцы" расстреляли 11 человек на шахте в Африке - СМИ
Корреспондент
2025-07-19T07:54:50Z
Пограничники задержали 10 мужчин, которые платили криптовалютой за побег в Молдову
Новости Украины
2025-07-17T13:09:34Z
Под Москвой прогремели взрывы - аэропорты РФ остановили рейсы
Gazeta UA
2025-07-17T04:39:15Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Полюбил вас всех как родных: Лукас Васкес растрогал на церемонии прощания
Корреспондент
2025-07-17T14:30:50Z
Погиб легендарный экстремал. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-17T22:51:29Z
Усик сделал символический жест перед реваншем с Дюбуа
Telegraf
2025-07-17T13:27:42Z
Надя Дорофеева показала фото с Усиком после блестящего боя и поделилась впечатлениями от встречи
TSN
2025-07-20T09:09:19Z
Опубликована статистика боя Усик – Дюбуа
ZN UA
2025-07-20T08:51:34Z
На этапе Бриллиантовой лиги в Лондоне украинка Левченко не выступит
Корреспондент
2025-07-18T19:54:57Z
Реал намерен продать игрока, который не оправдал ожиданий
Корреспондент
2025-07-20T08:48:10Z
Боксирующий блогер Джейк Пол уверяет, что бой с Джошуа будет обязательно
Корреспондент
2025-07-20T08:45:44Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
Землю снова атаковала магнитная буря красного уровня: сколько будет длиться шторм
Апостроф
2025-07-17T15:51:55Z
Новый рекорд производительности солнечных панелей Японии вызывал странный эффект: что случилось
Фокус
2025-07-17T15:51:42Z
"Повестка или нет?": Инвестор Ubisoft поинтересовался у Ива Гиймо, почему главным героем Assassin's Creed Shadows сделали темнокожего самурая
GameMag
2025-07-20T09:04:20Z
Самый большой живой организм на Земле является и самым старым: что выяснили ученые
Фокус
2025-07-20T08:36:36Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
Двухколесный суперкар: создан уникальный мотоцикл Ferrari
Фокус
2025-07-20T07:27:34Z
Электрокары стали самыми популярными подержанными импортными авто в Украине
Корреспондент
2025-07-18T19:15:44Z
525-сильный зверь: в Украине заметили лимитированный заряженный пикап Ford за $120 000
Фокус
2025-07-18T12:00:27Z
Малахитовая ракета: старый 34-летний Mercedes W126 продают за $850 000
Фокус
2025-07-18T11:21:51Z
Китайские электрокары завоевали украинских водителей: популярные модели
Хвиля
2025-07-17T23:30:19Z
Японцы удивили: новый внедорожник от Nissan не боится ям и стоит меньше $20 000
Gazeta UA
2025-07-17T20:03:17Z
Volvo сокращает продажи моделей в США из-за высоких пошлин
Корреспондент
2025-07-17T19:42:32Z
Huawei представила универсал Stelato S9T
Корреспондент
2025-07-17T19:36:41Z
Mitsubishi представила трехрядный внедорожник Destinator
Корреспондент
2025-07-17T18:33:27Z