MY.UAНовини
Біля Андріївки критична ситуація: що відбувається на фронті та як вплинули переговори
Біля Андріївки критична ситуація: що відбувається на фронті та як вплинули переговори

Біля Андріївки критична ситуація: що відбувається на фронті та як вплинули переговори

Упродовж останніх 3 тижнів окупанти сповільнюють свій наступ, особливо в районі Покровська Донецької області. Водночас південніше від Покровська, у секторі Андріївки, виникла серйозна проблема щодо напівоточення українських військових.

Про це в інтерв'ю 24 Каналу розповів австрійський військовий аналітик Том Купер, додавши, що загалом на напрямках зберігається певний баланс. Більше про ситуацію на фронті та чи змінилися дії росіян після переговорів – читайте далі у матеріалі.

Що відбувається на фронті

Розпочнемо із ситуації на фронті, чи є хороші новини для України, якісь прориви?

На фронті? Не зовсім. Якщо говорити з військовими, які безпосередньо воюють проти росіян, вони розповідають зовсім інші речі, ніж ті, що можна почути від вищого командування, особливо від генералів, які стоять над бригадними командирами.

Не самі бригадні командири, а генерали вищого рангу перебувають у певному відчаї. Вони бачать лише проблеми і не мають рішень, а військові на передовій, які безпосередньо б'ються з росіянами, мають безліч рішень, багато ідей. Вони часто у дуже хорошому настрої, навіть якщо мислять фаталістично. Тому це схоже на розмову не просто з двома різними групами українських військових, а й ніби ще з кимось іншим.

Загалом за останні 3 тижні ми спостерігаємо сповільнення російського наступу, особливо в районі Покровська, де командування перебрав на себе генерал Михайло Драпатий (командувач Сухопутних військ – 24 Канал).

Повне інтерв'ю з аналітиком Томом Купером: дивіться відео

Я не можу не посміхнутися, коли згадую генерала Олександра Сирського. Він передав командування в районі Покровська генералу Драпатому. Він фактично зупинив російське просування на цій ділянці. Це хороша новина. Водночас далі на південь, у секторі Андріївки, генерал Сирський досі керує ситуацією. Там є велика проблема – 6 українських бригад та їхні підрозділи фактично оточені з трьох боків росіянами. Ситуація там критична.

У такий спосіб зберігається певний баланс на інших напрямках. Наприклад, через те, що генерал Сирський повністю зосереджений на Андріївці, він не приділяє достатньої уваги Куп'янському відтинку. Це дозволяє росіянам розширювати свої плацдарми на західному березі як на північ, так і на південь від Куп'янська.

Але мовиться про просування всього на 100 метрів на тиждень чи щось інше. Теоретично, якби в Києві ухвалили рішення направити кілька підрозділів для підкріплення у район Куп'янська, ці плацдарми можна було б ліквідувати або щонайменше зупинити так званий наступ росіян на цих ділянках. Однак цього не відбувається.

Ще є Харків і Курськ. У районі Харкова українці утримують лінію фронту і навіть звільняють окремі території. А на Курщині росіяни знову і знову атакують, активно застосовують авіаудари та завдають українським військам серйозних втрат. Ситуація там непроста. Українці поступово втрачають позиції на Курщині. Тож подивимось, як розвиватимуться події.

Ситуація біля Андріївки: дивіться на карті

Знаю, що ви досить критично ставитеся до Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського. Наскільки я розумію, ви виступаєте за проведення військової реформи під час війни. Скільки часу це може зайняти? Яких результатів можна очікувати?

Головна мета військової реформи – підвищити ефективність і боєздатність Збройних Сил України. Якщо ваші війська краще підготовлені – вони воюють краще. Якщо ними краще командують, вони також воюють краще. Зараз в українській армії є приблизно десяток бригад, які добре навчені, добре керовані та відповідно добре воюють. Утім, решті бракує підготовки, якісного командування, оснащення та всього іншого.

Це відповідальність Головнокомандувача та Генштабу ЗСУ. Вони не виконують свою роботу. На мою думку, вони некомпетентні. Ця некомпетентність неодноразово доводилася на практиці. Саме тому ситуація не покращується. Це головна проблема.

Через це виникають труднощі з набором і мобілізацією, є проблеми з ефективним використанням техніки та боєприпасів, які ви отримуєте. Саме тому українська армія має величезні труднощі в стримуванні російського наступу, який триває вже понад рік, від жовтня 2023 року.

Тобто наші військові воюють добре, але проблема у вищому командуванні?

Так, ось чому я завжди посміхаюсь щодо цього. Це просто абсурдно, якщо уважно стежити за поведінкою Головнокомандувача. Кілька тижнів тому я опублікував у своєму блозі перелік характеристик його стилю управління. Це був висновок, який я зробив на основі того, що чув протягом місяців, а тепер уже і років. Майже одразу після цієї публікації я почав отримувати повідомлення з подякою, мовляв, це "точний опис того, як командує Сирський".

Його стиль такий. Спочатку він ігнорує проблему. Потім, коли вона вже стає очевидною, він раптово виявляє, що ця проблема існує. Далі він відправляє один батальйон, щоб розв'язати її. Потім цей батальйон змушують проводити безглузді контратаки. Після цього Сирський розчаровується, забуває про ситуацію, кидає її та концентрує увагу на чомусь іншому. І найголовніше, що він ніколи не робить висновків зі своїх помилок.

Як я вже казав, усе це призводить до низької боєздатності більшості підрозділів ЗСУ. Це потрібно змінювати. Саме звідси має початися реформа – новий Головнокомандувач і повна реорганізація системи підготовки, перенавчання всієї армії. Це займе не більше 6 – 9 місяців.

В Україні є достатньо офіцерів, які знають, як правильно організувати процес, як усе має працювати. Головнокомандувач і Генеральний штаб отримували серйозні пропозиції від офіцерів, які казали: "Дозвольте мені провести повну реорганізацію та перенавчання армії". Але відповідь завжди була одна – "це не на часі" і так далі. Зрештою, нічого не змінюється. Вони воюють так, як воювали б радянські генерали 1980 року.

Тобто те, як поводиться Сирський, не можна назвати стратегією?

Ні, це не стратегія. Якщо у нього і є якась стратегія, то вона зводиться лише до одного – якось утриматися на посаді та виплутатися з проблем, у яких він постійно перебуває. Однак він не має жодного бачення майбутнього для ЗСУ. Він не вирішує жодних проблем, а просто "латає" фронт, перекидаючи батальйони з інших секторів, що лише створює ще більший хаос.

Сирський не забезпечує комунікацію та координацію між підрозділами, не організовує їхнє командування, не займається формуванням резервів. Він не прищеплює своїм підлеглим, особливо Генеральному штабу ЗСУ та Міністерству оборони, культуру відповідального ставлення до солдатів. Не кажучи вже про багатьох бригадних командирів, які не мають достатнього досвіду і необхідних командних навичок.

Він нічого не робить, щоб покращити ситуацію. Його єдиний фокус – знаходити проблеми, але він завжди робить це надто пізно і щоразу реагує однаково. Він став абсолютно передбачуваним для росіян, що значно спрощує їм роботу.

Тільки уявіть – це Головнокомандувач ЗСУ. Він лише завдає Україні проблем і непотрібних втрат, особливо серед особового складу, серед техніки. За 2 роки його керівництва він не розв'язав жодної проблеми.

Курська операція була хорошої ідеєю, але є нюанс

Наскільки виправданою та ефективною була Курська операція?

Як операція з відвертання або знищення сил противника, Курськ був дуже хорошою ідеєю. Тут навіть немає про що сперечатися. Але Головнокомандувач і його штаб із самого початку мали усвідомлювати проблеми з логістикою та забезпеченням і подбати про відкриття додаткових маршрутів через Суджу до Коренево, щоб убезпечити весь цей батальйон, який був відправлений на взяття Коренево, достатньою кількістю боєприпасів, коли вони не мали достатнього забезпечення.

Тоді це мало б дуже гарні перспективи та набагато більший успіх. ЗСУ могли б не лише взяти Коренево, а й просунутися далі на північ, заблокувати всю магістраль на захід від Курська. Це ще більше ускладнило б російські контратаки з серпня – вересня. Тобто, це був блискучий шанс, який, на жаль, втратили.


Український військовий у Суджі, що на Курщині / Getty Images

Найсумніше, що під час цієї наступальної операції, а потім і оборони, від російських контратак, загинуло близько 600 українських військових. Багато поранених, і чимало з них – дуже тяжко. Це схожа ситуація, як було у Бахмуті на початку 2023 року, коли найкращі українські війська витрачалися на операцію, яка в підсумку була приречена.

Ми вже знаємо, що Зеленський через дипломатичні канали пропонував Путіну обміняти Курщину на інші території України. І що зробив Путін? Відразу відмовився, тому що він впевнений, що може повернути Курщину або повністю звільнити своїми збройними силами. А якщо ні, то за допомогою північнокорейців.

Але зараз цього не відбувається.

Так, обміну території не відбувається. Але що відбувається? Постійні російські атаки. Північнокорейці повернулися. Вони хоч і повільно, але поступово витісняють українців з Курщини.

Як змінився підхід спецслужб щодо ударів по Росії

Служба безпеки України продовжує завдавати ударів по російських цілях. Хоча, здається, без скоординованого стратегічного підходу. Чи можна сказати, що ці атаки стали більш ефективними?

Складається враження, що за останній місяць вони нарешті вирішили визначити пріоритети та зосередитися на російській нафтовій промисловості. Наразі вони вже серйозно вивели з ладу близько 10% російської нафтопереробної індустрії. Насамперед нафтопереробні заводи та нафтобази. Це гарний результат, але проблема у тому, що для справді масштабного впливу на Росію потрібно набагато більше. Це займе щонайменше ще 6 – 9 місяців.

Також необхідна розробка озброєнь більшої дальності, щоб уражати нафтопереробні заводи, які розташовані далі від кордонів України. Більшість цілей, що розташовані ближче, – вже уражені, але залишається ще багато віддалених.

Це означає, що потрібні не лише ракети з дальністю 700 – 1000 кілометрів, які вже є зараз, а й зброя з дальністю 2 – 3 тисячі кілометрів. Таку зброю непросто розробити. Є велика різниця між ракетою, що летить на 500 – 1000 кілометрів, і зброєю для відстані у понад 2 тисячі кілометрів. Це потребує часу.

Також важливий кумулятивний ефект від ударів. Якщо спочатку уражено 20 нафтопереробних заводів, потім – 25, потім – 30. Якщо їх атакувати з такою інтенсивністю, щоб вивести з ладу не на 2 – 3 тижні, а на 2 – 3 місяці й більше, то це теж займає час.

Раніше проблема була у тому, що Служба безпеки України діяла хаотично. Один день вони атакували командні центри, потім – склади боєприпасів, потім – авіабази, потім – нафтопереробні заводи, а потім – ще щось інше. Щотижня або раз на два тижні змінювали цілі. Зараз вони намагаються сконцентрувати зусилля. Це правильне рішення. Сподіваюся, у них буде достатньо зброї, щоб продовжувати завдавати ударів і тримати російську нафтову промисловість під постійним тиском.

Порівняння F-16 і наземних ППО для збиття ракет

На початку цього місяця Україна отримала не лише другу партію F-16, але й винищувачі Mirage. Які переваги для ЗСУ французькі літаки Mirage можуть принести на полі бою?

Почнемо з того, що неможливо прискорити постачання F-16 або Mirage, оскільки швидкість їхньої передачі диктується швидкістю підготовки пілотів і наземного персоналу. Це не питання двох тижнів. F-16 і Mirage 2000 – це не АК-47, з яким можна навчитися працювати за годину. Отже, це пункт номер один.

Щодо їхнього впливу на ситуацію можу сказати, що в Україні вже більше ніж дві партії F-16. Не буду вдаватися в деталі, але їх більше ніж дві. Це не тільки нідерландські літаки, а й данські. Головне те, що F-16 зменшують навантаження на наземні системи протиповітряної оборони. Вони дедалі більше перехоплюють російські ударні безпілотники великої дальності, які атакують Україну щоночі.


Винищувач F-16 / Getty Images

У цьому аспекті вони ефективніші за наземні засоби протиповітряної оборони. Усе тому, що вони більш маневрові. Наземні системи ППО після розміщення залишаються стаціонарними. Вони не можуть рухатися. Навіть якщо вони мобільні, то все одно прив'язані до доріг і рухаються відносно повільно. Перш ніж відкрити вогонь, їм потрібно зупинитися і розгорнутися.

На відміну від них, F-16 можуть злетіти й рухатися зі швидкістю до 2500 кілометрів за годину, оперативно займаючи бойові позиції. Їх можна привести в більш бойове положення, порівняно із наземними засобами протиповітряної оборони.

У випадку з наземними системами ППО вам доведеться сподіватися, що, спираючись на попередній досвід, ви зможете розмістити свою зброю у правильній позиції вчасно для атаки ворога. Тоді вам доведеться сподіватися, що ворожі засоби, які ви намагаєтеся знищити, чи це безпілотний літальний апарат, чи крилаті ракети, чи бойові літаки, – прилетять у ваш бік і потраплять у зону ураження вашої зброї.

У випадку з F-16 ви можете самостійно розмістити літак у позиції перехоплення та наблизити ворожий літак, ракету чи безпілотний літальний апарат до цієї зони ураження, оскільки він рухається з такою великою швидкістю.

Однак у наземних систем ППО є перевага. Вони можуть залишатися в бойовій готовності днями, тижнями, місяцями, якщо їх не знищать. Винищувачі ж перебувають у повітрі 30 – 60 хвилин, після чого змушені повертатися на базу для дозаправлення. Їх потрібно замінювати іншими літаками, тобто ці системи доповнюють одна одну.

У загальному, F-16 зменшують навантаження на наявні наземні засоби протиповітряної оборони, що є дуже важливим, оскільки кількість запасів ракет, що залишилися для українських засобів протиповітряної оборони, постійно зменшується. Це означає, що у вас є більша кількість підрозділів, але в них стає дедалі менше доступних зенітних ракет. Водночас F-16 постачаються разом зі своїми повітряними ракетами. У НАТО та України ще залишаються значні запаси цих ракет.

Щодо Mirage, то ми побачимо, що з ними трапиться. Є інформація, що їх не планують використовувати для цілей повітряної оборони. Хоча Mirage 2000-5, який отримала Україна, є переважно літаком протиповітряної оборони, їх планують використовувати як нові носії SCALP. Це французька версія далекобійної крилатої ракети Storm Shadow. У перспективі вони замінять Су-24 і завдаватимуть потужних ударів по цілях у Криму та західній частині Росії.


Літаки Mirage-2000 / Getty Images

Чи змінилися дії окупантів на фронті через переговори

Зараз багато говорять про можливі переговори між Росією та Україною. Очевидно, що це впливає на ситуацію на фронті. На вашу думку, як змінюється поведінка росіян на полі бою через це?

Зовсім не змінюється. Росіяни будуть воювати й продовжуватимуть битися стільки, скільки захоче Путін. Тож вона не змінюється.

Можливо, вони поводять себе більш агресивно?

Ні-ні-ні, вони поводять себе так, як завжди. Важливо те, що росіяни, на відміну від майже всіх інших, зокрема й українців, мають лише один спосіб ведення війни – напад і штурм. Щойно ви віддаєте наказ російським збройним силам вступити у війну, вони постійно атакують. Якщо вони не нападають, то намагаються створити умови для початку атаки. У них немає іншого режиму.

Це війна на знищення, незалежно від того, чи вони воювали у Грузії у 2008 році, в Сирії у 2015 році чи в Україні з 2014 року і дотепер. У них є тільки один режим – війна на знищення, за винятком ядерної ескалації. Отже, абсолютно нічого не змінюється з цього боку. Вони досі атакують у тій же манері, що і раніше.

У росіян залишилося дуже мало танків, дуже мало броньованих машин, але це, мабуть, єдина відмінність від попередніх спроб. Вони все ще атакують, штурмують по 10 – 20 разів на день. Просто роблять це іншими способами. Зараз вони насправді відправляють кілька солдатів сюди, ще кілька туди й так далі. Так вони шукають слабкі місця в українських позиціях. Рано чи пізно зазвичай їх знаходять, але до того часу вони можуть втратити 200 військових. По-іншому вони не вміють.

Голова військового комітету НАТО каже, що Росія не зможе ігнорувати свої великі втрати в Україні дуже довго. Ви думаєте, це змусить їх змінити стратегію?

Є лише одна людина в Росії, яка має значення і це Путін. Поки він не дбає про втрати, такі розмови – це просто мрії. З усією моєю повагою до голів НАТО, президентів, прем'єрів і канцлерів, але Владімір Путін не та людина, яка переймається тим, скільки людей загинуло під час штурму Торецька чи Покровська, чи в будь-якому іншому місті. Йому абсолютно байдуже.

Умова, за якої миротворча місія в Україні дійсно буде ефективною

Деякі європейські країни планують відправити до 30 тисяч військових в Україну для миротворчої місії для стримування та забезпечення миру. Хоча засоби масової інформації називають це невдачею. Наскільки це реально і який вплив це може мати на війну?

Слово "миротворчий" містить два слова "мир" і "підтримка". Тож, якщо ви хочете відправити миротворців кудись, то це означає, що там уже має бути мир. Чи є мир в Україні? Я про це не чув. І для того, щоб підтримувати цей мир, їм потрібно розгорнути війська на фронті довжиною 1500 кілометрів.

Що їм там робити? По-перше, їм потрібно знайти для себе місце. По-друге, їм потрібен мандат, який надає їм потужні можливості для відповіді. Це означає, що вони повинні мати велику кількість вогневої потужності у своїх руках і право її застосовувати. Якщо росіяни стрілятимуть в українців або українці в росіян, неважливо хто, то вони (миротворці – 24 Канал) мають право стріляти у відповідь, поки той, хто стріляє, не припинить.

Цього не станеться, адже ніхто не відправить латвійські чи німецькі війська в Україну для підтримки миру, коли миру немає, а його немає. Припустімо, що Трамп і Путін зустрінуться один з одним і погодяться, що вони встановлять перемир'я в Україні. Ви серйозно очікуєте, що Путін перестане стріляти? І навіть якщо так, чи хтось веде переговори з Україною?

Якщо ні, тоді чому Україна повинна зупинятися? Усе просто – миротворчість передбачає наявність миру, а в Україні немає миру, і його не буде, поки росіян не вдарять так сильно, щоб вони більше не наважувалися атакувати Україну. Отже, миротворчість і миротворчі війська це фантазія. Це порожні розмови, мрії тощо, але точно не щось серйозне.

Теги за темою
Донецька область
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Увірвуться бідність і проблеми: що в жодному разі не можна робити у Світлий четвер
GlavRed
2025-04-23T14:27:49Z
На ураженому 51 арсеналі Росії могли були реактивні китайські снаряди, – Defense Express
24tv
2025-04-23T14:21:36Z
Венс розповів про зустріч з Папою перед його смертю: "Це було благословення"
Европейская правда
2025-04-23T14:19:28Z
Уряд Словаччини доручив військовим стримувати нахабних ведмедів
Европейская правда
2025-04-23T14:15:54Z
Ректор одного з вишів щомісяця тратив сотні тисяч на купівлю державних облігацій
24tv
2025-04-23T14:06:44Z
Феномен «Альтернативи для Німеччини». Чому німці не щеплені від правого радикалізму
ZN UA
2025-04-23T14:04:02Z
У Польщі невідомі встановили провокативну таблицю на могилі воїнів УПА
Европейская правда
2025-04-23T14:00:56Z
Інформація про поширення у місті листівок з ворожою пропагандою – фейк
Украина Криминальная
2025-04-23T13:57:12Z
Міноборони запустило нову версію «Резерв+» з функцією push-сповіщень про зміну статусу військовозобов’язаного
Детектор М
2025-04-23T13:45:21Z
Китайські науковці випробували неядерну водневу бомбу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-20T19:57:49Z
Рубіо відмовився від участі у переговорах у Лондоні через позицію Зеленського, - NYT
Telegraf
2025-04-23T14:27:23Z
Чи змінеться мобілізаційний вік: в Раді зробили важливу заяву
GlavRed
2025-04-23T14:27:01Z
Венс висунув ультиматум: Україна та Росія мають поступитися територіями, інакше США покинуть переговори
Vlasti
2025-04-23T14:24:30Z
Естонія планує облаштувати військову базу біля кордону з РФ
Европейская правда
2025-04-23T14:21:58Z
Віткофф тепер не має з чим їхати до Путіна: що могло спричинити зрив переговорів у Британії
24tv
2025-04-23T14:21:54Z
Чи дійсно Трамп заграє з Росією: експосол пояснив, як формується позиція президента США
Telegraf
2025-04-23T14:21:43Z
Війни з РФ було не уникнути: як Путін 20 років готував захоплення України
Фокус
2025-04-23T14:21:02Z
Німеччина тимчасово зупинила евакуаційні рейси для афганців
Европейская правда
2025-04-23T14:19:36Z
"Було дуже складно": Марія Кравець зізналася, як на неї вплинула кар'єра мами
GlavRed
2025-04-23T14:27:30Z
Демі Мур визнана найкрасивішою за версією People у 2025 році
Факти ICTV
2025-04-23T14:19:01Z
«Венздей» повертається: перший тизер другого сезону і дата виходу
ITC
2025-04-23T14:15:18Z
Забудьте про них: які кольори цієї весни вже не в моді
24tv
2025-04-23T14:06:33Z
Від Потапа до Славіка Балагана: як змінився репер після втечі з України з початку великої війни
Telegraf
2025-04-23T13:39:17Z
Актори, які закохали у себе: хто з героїв "Кохання та полум'я" вам найближчий за знаком зодіаку
24tv
2025-04-23T13:09:07Z
Критики оцінили «Громовержців» як один з найкращих фільмів MCU: «Не схоже на те, що було раніше»
ITC
2025-04-23T13:07:07Z
Хочу дати людям надію: мама Бейонсе розповіла про боротьбу з раком
Факти ICTV
2025-04-23T12:55:05Z
Після смерті Папи: драма Конклав про Ватикан різко злетіла у переглядах
Факти ICTV
2025-04-23T12:36:52Z
Реформа МСЕК: на які строки встановлюють інвалідність за новою системою та від чого вони залежать
Украина Криминальная
2025-04-23T14:27:45Z
Яку вправу робити щодня, якщо у вас сидяча робота і болить спина
Gazeta UA
2025-04-23T13:51:44Z
Вчені створюють ШІ, який допоможе відновити голос після травм і хвороб
InternetUA
2025-04-23T13:31:16Z
За вимагання коштів у пацієнтів медзаклади будуть штрафувати – НСЗУ
Факти ICTV
2025-04-23T12:03:21Z
Продукт №1 в раціоні: чим корисні каперси для чоловіків і жінок
Gazeta UA
2025-04-23T11:34:12Z
Який симптом свідчить про те, що більше не можна їсти солодощі: пояснення лікарів
TSN
2025-04-23T11:28:50Z
П’ять фактів про користь білого вина
TSN
2025-04-23T11:28:44Z
Можете залишитися без урожаю: чим підживити часник, якщо рослина пожовтіла
GlavRed
2025-04-23T11:28:31Z
Чому чорніє срібло на шиї: як це пов’язано зі здоров’ям
TSN
2025-04-23T11:27:35Z
Raider не по кишені: Northrop Grumman зазнає великих збитків через бомбардувальник B-21
Фокус
2025-04-23T14:21:12Z
Trump Media разом з Crypto.com запустять криптовалютні ETF
ITC
2025-04-23T14:10:59Z
Польща в найближчі роки за темпами зростання економіки випередить Японію та Іспанію - прогноз МВФ
ZN UA
2025-04-23T14:10:07Z
Аналітики очікують зліт XRP до $33 і навіть вище
ITC
2025-04-23T14:10:07Z
Нова мітла в Intel: компанія готується до звільнень 20 000 працівників
ITC
2025-04-23T14:07:40Z
В Україні виник серйозний дефіцит газу. Як і хто його покриватиме та чи виростуть тарифи до наступної зими?
Telegraf
2025-04-23T14:03:23Z
Акциз у євро вдарив по цінах на пальне: що відбувається на АЗС
Хвиля
2025-04-23T14:03:14Z
Світовий банк вчергове погіршив прогноз щодо відновлення ВВП України
ZN UA
2025-04-23T14:03:13Z
Samsung припинить випуск DDR4 наприкінці 2025 року
InternetUA
2025-04-23T14:01:57Z
В Угорщині новий викид небезпечної хвороби: під загрозою сусідні країни
TSN
2025-04-23T14:06:33Z
У «Москва-Сіті» спалахнула пожежа після серії вибухів
ГЛАВКОМ NET
2025-04-23T13:57:31Z
У ДТП на Вінниччині загинув військовий
ГЛАВКОМ NET
2025-04-23T13:51:52Z
У Ніжині невідомі побили військового
1News
2025-04-23T13:51:01Z
В Австралії снайпери розстріляли з гелікоптера понад 700 коал: названо причину
Фокус
2025-04-23T13:49:34Z
Там виробляють Шахеди: дрони атакували місто Єлабуга в Татарстані - деталі
GlavRed
2025-04-23T13:39:13Z
Поблизу Єрусалима через екстремальну спеку спалахнули пожежі
ГЛАВКОМ NET
2025-04-23T13:24:56Z
Привласнила майже ₴600 тис. навчального закладу на Баштанщині – судитимуть колишню бухгалтерку закладу
Украина Криминальная
2025-04-23T13:12:35Z
Звідти росіяни керують дронами: у "Москва-Сіті" прогримів вибух і почалася потужна пожежа
Telegraf
2025-04-23T13:12:03Z
РФ готує великий штурм: підполковник ЗСУ розкрив мету росіян на сході
GlavRed
2025-04-23T14:27:35Z
У Торецьку наші шутрмовики взяли в полон громадянина Сенегалу
ZN UA
2025-04-23T14:25:07Z
Можете бути у списку: хто зі знаків зодіаку буде змушений змінити своє життя
24tv
2025-04-23T14:21:55Z
Відключення світла в Києві та області 24 квітня: ДТЕК попередив про нові графіки
Политека
2025-04-23T14:15:30Z
Держінспектор Департаменту ресурсів КМДА за $15000 погодився «не помітити» на орендованій землі будівлю, парковку та футбольне поле
Украина Криминальная
2025-04-23T14:12:47Z
Гороскоп на 24 квітня: Ракам потрібно довіритись інтуїції, а Стрільцям — не поспішати з висновками
Telegraf
2025-04-23T14:03:11Z
Новий графік маршруток у Києві: де тепер зупинятиметься транспорт
Политека
2025-04-23T14:01:11Z
Віктор Розовий показав, як після поранення самостійно робить перші кроки
Факти ICTV
2025-04-23T14:00:37Z
США не вимагають від України визнати Крим російським — WP
ZN UA
2025-04-23T13:54:43Z
Чи можна садити самшит біля дому: одиниці знають відповідь
24tv
2025-04-23T13:54:11Z
Британець замінив каву зеленим чаєм: що відбулось з організмом за місяць
ГЛАВКОМ NET
2025-04-23T13:48:05Z
Диван дешевий чи дорогий, як розпізнати реальну вартість
Gazeta UA
2025-04-23T13:36:33Z
Від бежевого до темно-синього: як вибрати ідеальний колір стін для коридору
24tv
2025-04-23T13:15:52Z
Як зварити буряк за 5 хвилин: так роблять всі досвідчені господині
24tv
2025-04-23T12:48:12Z
Про ці речі краще збрехати на співбесіді
24tv
2025-04-23T12:45:37Z
Як розправити кути килима: прості способи приборкати неслухняне покриття
24tv
2025-04-23T12:18:52Z
Як зекономити гроші у подорожах: 5 порад, які точно працюють
24tv
2025-04-23T12:09:13Z
Підкорює серця гурманів: як приготувати вдома популярний сир лабне
Gazeta UA
2025-04-23T11:55:09Z
Дивляться, щоб не попісяв у душі, – Світоліна розповіла про незручності допінг-контролю
24tv
2025-04-23T14:21:57Z
Колишній чемпіон оцінив шанси Усика на закінчення кар'єри у статусі непереможного боксера
24tv
2025-04-23T14:06:25Z
Шахтар може втратити 30 мільйонів євро через допінг-скандал із Мудриком
360ua.news
2025-04-23T14:06:11Z
Уніон безкоштовно підпише форварда Вердера
Football.ua
2025-04-23T14:04:23Z
Пушич із Різником та трьома центральними захисниками, але без Судакова боротиметься за фінал Кубка України проти Полісся
Football.ua
2025-04-23T14:01:24Z
Мисливець на мільярдерів упіймав Суркіса в Монако: відео завірусилося в мережі
Telegraf
2025-04-23T13:57:09Z
Внаслідок обстрілу Одеси постраждали батьки та квартира чемпіонки України з синхронного плавання
24tv
2025-04-23T13:51:05Z
Романов обслужить матч Шахтар – Динамо та інші призначення на 26 тур УПЛ
Football.ua
2025-04-23T13:40:15Z
У Києві відбувся чемпіонат Нацгвардії з футзалу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-23T13:36:15Z
Жертва богам підземного світу: у мексиканській печері знайшли древній артефакт мая
Фокус
2025-04-23T14:12:03Z
Керівник OpenAI каже, що їхня фірма купила б браузер Google Chrome, якби їй запропонували таку можливість
InternetUA
2025-04-23T14:12:00Z
«Резерв+» тепер попереджає, якщо вас внесли в розшук
ITC
2025-04-23T14:10:41Z
«Шедевр серед RPG». Clair Obscur: Expedition 33 отримала 92/100 на Metacritic — друга за рейтингом гра 2025 року
ITC
2025-04-23T14:10:37Z
OpenAI готова купити браузер Chrome, якщо Google змусять його продати
AIN
2025-04-23T13:49:50Z
Усі дзьоби на Землі слідують прихованому математичному правилу: керує ростом і формою
Фокус
2025-04-23T13:42:25Z
Instagram шукатиме дітей і підлітків, які брешуть про свій вік
InternetUA
2025-04-23T13:16:04Z
Ще не всі відкриття: древня столиця Лінкестісу насправді пов'язана з Македонським
Фокус
2025-04-23T13:15:49Z
OpenAI співпрацюватиме з The Washington Post щодо пошукового контенту
УкраинФорм
2025-04-23T13:03:02Z
Водії навіть не підозрюють: що означає логотип Audi та чому на емблемі 4 кільця
GlavRed
2025-04-23T14:27:38Z
Porsche представив легендарний 911 у стилі диско
AutoCentre
2025-04-23T14:10:27Z
Tesla пропонує модель Y з п’ятирічним фінансуванням без відсотків в Китаї
Топ Жир
2025-04-23T13:45:40Z
Cadillac показує доступний, високопродуктивний електромобіль
Топ Жир
2025-04-23T13:15:39Z
Електричний флагманський седан від Toyota викликає Tesla Model S
Топ Жир
2025-04-23T12:30:30Z
З екраном на 100 дюймів: гібридний кросовер Mazda EZ-60 показали на живих фото
AutoGeek
2025-04-23T12:12:28Z
Новий електричний Renault Clio для тих, хто вважає, що ретро 5 занадто екстравагантний
Топ Жир
2025-04-23T12:00:24Z
Toyota показала суперника Tesla Model 3 за $23 000
AutoCentre
2025-04-23T11:31:00Z
Бажаєте McLaren власності від зірок Формули-1 Хмільницького чи Батона? Ваш щасливий день!
Топ Жир
2025-04-23T11:15:32Z