/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fa240d8422ebcbf3fd3f3642c087e685b.jpg)
Зеленський заявив про нові завдання для української дипломатії
За словами Зеленського, на дипломатичному напрямку триває активна робота для того, щоб якнайшвидше забезпечити всі необхідні умови для тиску на Росію і для реального миру.
Українська делегація, що працювала в Саудівській Аравії, невдовзі надасть президентові Зеленському доповідь про результати переговорів.
Про це глава держави сказав у своєму традиційному відеозверненні увечері, 12 березня.
"Очікую доповіді української делегації, що працювала в Саудівській Аравії, і готуємо нові завдання для нашої дипломатії. Потрібно рухатися до миру. Потрібно рухатися до гарантій безпеки. Потрібно звільняти наших людей. Ми налаштовані працювати максимально швидко з нашими партнерами", – запевний Зеленський.
На його думку, головне – це здатність партнерів України "забезпечити готовність Росії не обманювати, а реально завершувати війну".
Зеленський нагадав, що зараз російські удари не припиняються. Щоночі близько сотні "шахедів" атакують Україну. Регулярні і ворожі ракетні удари. Він підтвердив, що вчора РФ завдала удару по цивільному судні у одеському порту, яке вантажило пшеницю для Алжиру. Внаслідок атаки загиблі, зокрема громадяни Сирії. Були також поранені, їм надано необхідну допомогу.
"Будь-яке намагання Росії "петляти" буде чітким доказом для всіх, що саме Росія не хоче миру. З чіткими висновками світу", – підсумував Володимир Зеленський.
Раніше в Офісі президента розповіли, що робитиме Україна, якщо Путін відмовиться від перемир'я.
- Трамп пригрозив Росії у разі відмови від перемир’я
- В ОП розповіли, що передбачатиме 30-денне припинення вогню
- "Припинення вогню може бути протягом декількох днів": Рубіо назвав умову