MY.UAНовини
Яке завтра, 15 березня, свято – все про цей день, яке церковне свято, що не можна робити
Яке завтра, 15 березня, свято – все про цей день, яке церковне свято, що не можна робити

Яке завтра, 15 березня, свято – все про цей день, яке церковне свято, що не можна робити

Завтра, 15 березня, Всесвітній день захисту прав споживачів. Віряни вшановують пам'ять святих мучеників Агапія і шістьох інших. До Нового року залишився 291 день.

15 березня 2025 року — субота. 1116-й день війни в Україні.

Що завтра за церковне свято

15 березня в церковному календарі – день пам’яті святих мучеників Агапія і шістьох інших. Сімом християнам – Публію, Тимолаю, Ромилу, двом Олександрам, двом Діонисіям – було винесено смертний вирок за їхню віру. Їх схопили й привели на суд правителя Урвана, де вони сміливо заявили, що є християнами. Їм пропонували відректися від віри, але вони відмовилися й були засуджені до страти. Агапій, який також був християнином, спостерігав за стражданнями мучеників і, натхненний їхнім прикладом, сам вийшов перед правителем і відкрито визнав Христа. За це його кинули до в’язниці, а потім віддали на розтерзання диким звірам.

Що не можна робити 15 березня

  • Не слід імпульсивно витрачати кошти.
  • Не варто виходити з дому без шпильки, яка захистить від пристріту.
  • Забороняється лаятися, лихословити.

Народні прикмети і традиції на 15 березня

Серед наших предків існувало чимало цікавих прикмет на цей день: 

  • дивилися, який сьогодні день: вже повернулися з вирію пташки і почали купатися у воді — йде похолодання;
  • на заході сонце дуже яскраве — чекайте на дощ;
  • весело цвірінькають горобці — йдуть теплі і сонячні дні;
  • морозний день — дерева зацвітуть пізно.

В давнину селяни йшли до лісу, щоб подякувати природі за щедрі дари. Вже йшла активна підготовка до посівного сезону.

Іменини: як назвати дитину, яка народилася 15 березня

Які завтра іменини: Денис, Еммануїл, Михайло, Олександр, Олексій, Тимофій.

Талісманом людини, народженої 15 березня є місячний камінь. Він здавна вважається природним психотерапевтом. Потужна енергетика місячного каменю здатна позбавити депресії.

Цього дня народилися:

  • 1813 рік — британський лікар, один з перших вивчав дозу ефіру та хлороформу при операціях, проводив анестезію королеві Вікторії, один із засновників епідеміології Джон Сноу;
  • 1891 рік — український неверифікований довгожитель, можливо найстарша у світі людина Григорій Нестор;
  • 1947 рік — український вчений у галузі хірургії, педагог, громадський діяч Леонід Ковальчук.

Пам’ятні дати 15 березня

Календар важливих подій в Україні та світі за 15 березня:

  • 44 рік до н. е. — змовники під час засідання сенату вбивають римського консула Юлія Цезаря;
  • 1493 рік — два з трьох кораблів першої експедиції Колумба повертаються до Іспанії, привізши до Європи перших індіанців;
  • 1603 рік — французький дослідник Самуель де Шамплан вирушає у свою першу експедицію до Канади;
  • 1820 рік — Мен стає 23-м штатом США;
  • 1848 рік — початок Угорської революції за децентралізацію Австрійської імперії, демократизацію і мадяризацію;
  • 1867 рік — австрійці й угорці домовляються про перетворення Австрії на дуалістичну державу Австро-Угорщина;
  • 1892 рік — Джессі В. Рено запатентовує "нескінченний ліфт", 1896 року він же встановив перший робочий ескалатор у Коні-Айленд (Бруклін, Нью-Йорк);
  • 1906 рік — зареєстровують компанію "Роллс-Ройс";
  • 1919 рік — французи вводять облоговий стан в Одесі;
  • 1919 рік — більшовики націоналізовують театри України;
  • 1923 рік — конференція послів держав Антанти визнає суверенітет Польщі над Віленським краєм та Східною Галичиною;
  • 1927 рік — починається будівництво Дніпрогесу;
  • 1937 рік — у Чикаго відкривається один із перших банків донорської крові;
  • 1938 рік — у Саудівській Аравії розпочинаються перші пошуки нафти;
  • 1939 рік — відбувається перше засідання українського сойму в Хусті, на якому Карпатська Україна проголошує свою незалежність, того ж дня Угорщина розпочинає наступ на Карпатську Україну;
  • 1951 рік — Іран націоналізовує свою нафтову промисловість;
  • 1962 рік — американський президент Джон Кеннеді вводить "Білль про права споживача";
  • 1964 рік — відбувається весілля Елізабет Тейлор й Річарда Бартона;
  • 1990 рік — Іракська влада страчує журналіста британського видання "Observer" в Іраку;
  • 1996 рік — південноафриканський стрибун із жердиною Оккерт Бритс стає другою в історії людиною після Сергія Бубки, стрибнувши вище 6 метрів;
  • 1998 рік — в Іспанії формують найбільший у світі оркестр барабанщиків — із 1700 музикантів;
  • 2006 рік — створюють Раду ООН з прав людини;
  • 2011 рік — заворушеннями в Дамаску та Алеппо починається громадянська війна в Сирії;
  • 2018 рік — В американському штаті Флорида поряд з кампусом Міжнародного університету Флориди в Маямі обрушується пішохідний міст на автомагістраль, 4 загиблих і 10 постраждалих.

Погода на 15 березня

Завтра, 15 березня, в Києві хмарно, вдень дрібний дощ, який повинен закінчитися ближче до вечора. У Львові похмуро, протягом всього дня сильний дощ, який послабшає до вечора. У Харкові хмарно, без опадів. В Одесі хмарно, опадів не очікується.

Температура повітря в Києві +18 вдень та +6 вночі. У Львові +8 вдень та +2 вночі. У Харкові +20 вдень та +10 вночі. В Одесі +18 вдень та +9 вночі.

Який завтра день в Україні і світі 

15 березня в Україні і світі святкують Міжнародний день спортивних автоперегонів. Припадає на третю суботу березня. Цей день присвячений захоплюючому світу автоспорту, зокрема перегонам на спортивних автомобілях, які поєднують швидкість, технології та майстерність водіїв. Свято збігається з проведенням легендарної гонки "12 годин Себрінга" у Флориді, США, яка вперше відбулася 1950 року. Ця гонка є однією з найпрестижніших у світі автоспорту, де беруть участь автомобілі з двома сидіннями та закритими колесами. Міжнародний день спортивних автоперегонів є можливістю для вболівальників, команд та спільнот зібратися разом, щоб віддати належне цьому динамічному виду спорту. У цей день проводяться різноманітні заходи, такі як перегляди трансляцій гонок, організація локальних автоперегонів, виставки спортивних автомобілів та зустрічі з відомими гонщиками.

Також 15 березня Всесвітній день працівників сфери життєзабезпечення. Цей день присвячений визнанню невтомної праці та самовідданості працівників життєво важливих галузей, які забезпечують функціонування суспільства, надаючи послуги, необхідні для здоров'я, безпеки та добробуту громад по всьому світу. Ініціатива створення цього дня пов'язана з двома надихаючими історіями. 2021 року дев'ятирічна Джаней Реткліфф з Техасу запропонувала присвятити день вшануванню працівників життєво важливих галузей, звернувшись до мера свого міста з відповідною пропозицією. Крім того, медсестра Рей Вашингтон також виступила з ідеєю створення такого дня, прагнучи привернути увагу до зусиль працівників під час пандемії COVID-19.

А ще 15 березня Міжнародний день боротьби з ісламофобією. Цей день був офіційно визнаний Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй 15 березня 2022 року, що стало важливим кроком у глобальній боротьбі з релігійною нетерпимістю. Дата 15 березня була обрана для вшанування пам'яті жертв нападу на мечеті в Крайстчерчі, Нова Зеландія, який стався цього дня 2019 року. Під час п’ятничної молитви тоді загинула 51 людина, що підкреслило нагальну потребу боротьби з ісламофобією та її руйнівним впливом на спільноти.

15 березня святкують Всесвітній день контактів. Цей день об'єднує ентузіастів з усього світу з амбітною метою: встановити контакт із позаземним життям. Він підкреслює незмінне захоплення людства космосом і прагнення зрозуміти своє місце у Всесвіті.  Свято було започатковане 1953 року Міжнародним бюро польотів на літаючих тарілках (International Flying Saucer Bureau, IFSB) під керівництвом Альберта К. Бендера. Організація припустила, що масові телепатичні зусилля можуть подолати космічні відстані, дозволяючи людям спілкуватися з позаземними істотами. Учасники зосередилися на посланні миру і дружби, запрошуючи інопланетян вийти на зв’язок із Землею.

Також 15 березня Міжнародний день переосмислення багатства. Цей день закликає змінити наше розуміння та прагнення до багатства, переходячи від суто матеріалістичного погляду до більш цілісного підходу до процвітання. Він заохочує людей замислитися над тим, що насправді є багатством у їхньому житті, зосереджуючись на реалізації, меті та щасті, які не обмежуються фінансовим успіхом. Свято започаткувала Патріс Вашингтон, авторка та ведуча подкасту "The Redefining Wealth Podcast", яка отримала багато нагород. Вона відома своїми виступами в шоу "Доктор Оз", "Шоу Стіва Харві", а також публікаціями в таких виданнях, як "Essence", "The New York Post" і "Cosmopolitan". Вашингтон стала трансформаційною фігурою в сфері особистих фінансів та самовдосконалення, надихаючи людей переосмислити свої цінності та визначення успіху.

А ще 15 березня Всесвітній день промов. Це відносно молоде свято було започатковане 2015 року Саймоном Гібсоном під час Афінського форуму демократії. Метою цього дня є вшанування мистецтва публічних виступів та заохочення людей до розвитку ораторських навичок. Участь у святкуванні беруть понад 100 країн світу, проводячи різноманітні заходи, такі як публічні виступи, тренінги та семінари, спрямовані на популяризацію ораторського мистецтва. Це сприяє обміну ідеями, думками та досвідом, що, у свою чергу, стимулює розвиток суспільства.

15 березня святкують Міжнародний день боротьби з поліцейською жорстокістю. Цей день було започатковано 1997 року за ініціативи двох організацій: "Колектив протидії поліцейській жорстокості" з Монреаля та швейцарської групи "Чорний прапор". Метою цього дня є привернення уваги суспільства та влади до проблеми неправомірних дій поліції, а також підтримка жертв надмірного насильства з боку правоохоронців.

Також 15 березня Міжнародний день захисту дитинчат тюленів (більків). Цей день був встановлений з ініціативи Міжнародного фонду захисту тварин (IFAW) з метою привернення уваги до проблеми полювання на новонароджених тюленів заради їхнього білосніжного хутра. Більки — це дитинчата гренландського тюленя, які народжуються з характерним білим хутром. Протягом перших двох тижнів життя, поки вони годуються молоком матері, їхнє хутро залишається білосніжним. Саме через це хутро новонароджені тюлені стають об'єктом полювання, що призводить до масового знищення цих тварин.

А ще 15 березня Всесвітній день захисту прав споживачів. Ця дата була обрана на честь промови президента США Джона Ф. Кеннеді в Конгресі США 1962 року, під час якої він окреслив основні права споживачів. В Україні Всесвітній день захисту прав споживачів також святкується щорічно 15 березня. Цей день слугує нагадуванням про важливість належної інформації щодо кількості, якості, чистоти, ефективності, ціни та стандартів товарів і послуг, а також про необхідність захисту прав споживачів.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Франція виділяє 10 млн євро на ремонт пошкодженого дроном РФ укриття на ЧАЕС
Европейская правда
2025-05-14T14:54:13Z
Міністр оборони Німеччини: Путін не хоче миру, він хоче і далі бомбардувати українців
Европейская правда
2025-05-14T14:52:09Z
Віткофф сказав, що він та Рубіо летять у Стамбул в п’ятницю
Европейская правда
2025-05-14T14:51:19Z
Убивство Фаріон: які результати експертиз у справі В’ячеслава Зінченка
FaceNews
2025-05-14T14:48:06Z
Литва наклала санкції на Додіка та його союзників
Европейская правда
2025-05-14T14:46:43Z
Президент Чорногорії анонсував візит Зеленського
Европейская правда
2025-05-14T14:45:19Z
У Чехії понад 80% кажуть, що готові захищати країну в разі нападу
Европейская правда
2025-05-14T14:40:31Z
У Литві розгорівся скандал через заяви екскандидата в президенти, який приїхав у Мінськ
Европейская правда
2025-05-14T14:40:31Z
Мирні переговори у Туреччині: переможниця “Битви екстрасенсів” здивувала передбаченням
TSN
2025-05-14T14:36:33Z
Народилася у Дніпрі, не знала свого батька і писала листа Сталіну: як у дитинстві виглядала Лія Ахеджакова
Telegraf
2025-05-11T17:30:58Z
Виступ України на "Євробаченні-2025" розірвав YouTube за переглядами: номери яких ще країн у топі
ТСН
2025-05-14T13:21:44Z
Фіналіст "Євробачення-2025" неочікувано заспівав українською пісню Bird of Pray
ТСН
2025-05-14T12:33:50Z
Гуморист Розовий розлучається з дружиною
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T12:09:23Z
Дружина зірки "Ліги сміху" Віктора Розового подала на розлучення через його зради: "Рік був пеклом"
ТСН
2025-05-14T11:33:14Z
На могилі Ніни Матвієнко встановлено пам’ятник
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T10:48:48Z
47-річний Том Гарді шокував своїми проблемами зі здоров'ям і здивував причиною їхньої появи
ТСН
2025-05-14T10:36:34Z
"Євробачення-2025": коли у фіналі конкурсу виступить Ziferblat і що таке "вибір продюсера"
TSN
2025-05-14T10:15:33Z
Андрій Білоус вперше прокоментував своє звільнення з Молодого театру: "Я подав заяву добровільно"
TSN
2025-05-14T10:06:00Z
Як сталося «диво»: архієпископ УПЦ МП пояснив спільний молебень з ПЦУ
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T14:24:20Z
Верещук хоче, щоб у школах викладали ветерани
ТСН
2025-05-14T13:36:16Z
Юристи відповіли, хто і коли може звільнитися з служби за віком під час воєнного стану
ТСН
2025-05-14T13:36:12Z
Містичне попередження від мольфара: названо найнебезпечніший день травня
TSN
2025-05-14T13:06:00Z
Мерц заявив, що Бундесвер повинен стати найсильнішою армією Європи
Европейская правда
2025-05-14T12:43:58Z
За програмою «єКнига» придбано майже 215 тис. книжок: названо найпопулярнішу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T12:39:56Z
Росіяни сильно просунулися у використанні дронів: в чому небезпека
ТСН
2025-05-14T12:33:36Z
Третя штурмова переважає росіян у піхоті, управлінні і технологіях – Білецький
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T12:18:53Z
В Україні розробили систему переробки вовни для армії
AgroPortal
2025-05-14T12:00:20Z
Спалах гепатиту А у Києві. У лікарнях перебуває 19 дітей
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T14:39:58Z
В Україні лютує смертельна інфекційна хвороба: як вберегтися
TSN
2025-05-14T13:21:21Z
Що корисніше: кріп чи петрушка — чому нутриціологи віддають лідерство серед зелені
ТСН
2025-05-14T11:33:50Z
У Соломʼянському районі лікарі проводять виїзне обстеження на вірус гепатиту А
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T10:51:07Z
Що потрібно знати про вірусний гепатит А: як передається, симптоми, пояснює експерт
TSN
2025-05-14T09:48:09Z
Що можна додати до супу, щоб зробити його смачнішим: ці інгредієнти кидають наприкінці варіння
ТСН
2025-05-14T09:33:11Z
Лікарня «Феофанія» відтепер надає послуги для всіх громадян – голова КМВА
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T07:12:20Z
Кір шалено атакує Київ: з 10 контактних хворіють 9 — де найбільший ризик "підчепити"
ТСН
2025-05-14T03:58:47Z
Головки капусти виростуть великими, міцними й соковитими, якщо посадити поруч ці рослини
ТСН
2025-05-14T03:58:39Z
Данія розглядає можливість скасування 40-річної заборони на атомну енергетику
Европейская правда
2025-05-14T14:51:53Z
IFC виділила $40 млн Астарті на будівництво заводу з переробки сої
AgroPortal
2025-05-14T14:30:28Z
Cygnet завершила сівбу: найбільше відвели під кукурудзу
AgroPortal
2025-05-14T14:00:12Z
У Вінницькій області активно сіють кукурудзу, сою, гречку та просо
Agravery
2025-05-14T13:45:56Z
Замість штрафів після атак газовидобувна галузь потребує підтримки – Оринчак
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T13:42:45Z
АгроВіста встановить сонячну електростанцію на даху ферми
AgroPortal
2025-05-14T13:30:36Z
За які 25 копійок можна отримати тисячі гривень: як знайти цінні монети
ТСН
2025-05-14T13:21:20Z
«Укрнафта» отримала нового очільника
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T13:09:13Z
В Україні стрімко подорожчало вершкове масло: що стало причиною стрибка цін
TSN
2025-05-14T13:06:38Z
Масова втеча псевдоволонтерів з дозволу ЛОВА: перші результати розслідування
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T14:39:39Z
Чи буде влітку гаряча вода у Києві? Відповідь «Київтеплоенерго»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T13:57:03Z
У Сумах окупанти вдарили по промисловому об’єкту: є загиблі та поранені
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T13:21:17Z
У Подільському районі комунальники пересаджують дерева та кущі, які заважають будівництву метро
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T12:45:22Z
В Україні розробили унікальну "антидронову стіну", яка може захистити фронт
ТСН
2025-05-14T12:33:53Z
У Києві та низці областей повітряна тривога: яка загроза
ТСН
2025-05-14T12:18:01Z
Літак на вулицях Києва: чому й куди його перевозили цієї ночі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T12:09:03Z
Росіяни планують літній наступ: експерт назвав можливі напрямки
TSN
2025-05-14T11:48:06Z
На Подолі з'явилася мініатюрна скульптура, присвячена Київським контрактам
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T11:30:10Z
Конспірація не допомогла. У Києві поліція вдруге затримала організатора схем для ухилянтів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T14:06:52Z
У Сумах російські війська вдарили по інфраструктурному об'єкту: що відомо
TSN
2025-05-14T13:21:36Z
14-річна дівчина випала з вікна учбового закладу у Дніпровському районі Києва
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T11:30:27Z
Вчителька з Вінниці допомагала чоловікам втекти за кордон: деталі схеми
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:45:10Z
Вночі на Хмельниччині сталися сильні вибухи: що відомо про атаку "Шахедів"
TSN
2025-05-14T07:33:09Z
Біля узбережжя Криту стався землетрус
Европейская правда
2025-05-14T06:42:49Z
Нацполіція проводить масштабну спецоперацію з понад 200 обшуками: що трапилось
TSN
2025-05-14T03:59:36Z
СБУ викрила зрадника, який готував удар по лініях електропередач Рівненської АЕС
ТСН
2025-05-14T03:58:20Z
На Волині чоловік пропонував сестрі дружини секс: він поплатився
ТСН
2025-05-14T03:58:12Z
Mercedes переносить виробництво своєї популярної моделі авто у США через мита Трампа
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T11:45:58Z
Водіїв закликали ні в якому разі не залишати цю річ у салоні у спекотний день
24tv
2025-05-12T14:09:13Z
Кібертрак перевернувся після ймовірного нападу в дорожній люті
Топ Жир
2025-05-12T14:03:19Z
“Новий автомобіль та старий водночас: Volkswagen Beetle 1972 року з пробігом лише 104 милі”
Топ Жир
2025-05-12T14:00:33Z
Водій вантажівки перевернув Cybertruck у лютій дорожній сутичці
Топ Жир
2025-05-12T13:45:04Z
Через ризик шпіонажу: в Британії ввели обмеження для власників китайських машин
AutoGeek
2025-05-12T13:27:59Z
Ексклюзив за $3,5 мільйона: на аукціон виставили найкращий Lamborghini
Фокус
2025-05-12T13:21:48Z
ЄСА надала автовиробникам саме те, про що вони просили
Топ Жир
2025-05-12T13:00:04Z
Електромобілі Hyundai у небезпеці: китайські бренди націлились на ринок Південної Кореї
AutoGeek
2025-05-12T12:48:25Z
Ретроградний Меркурій у 2025 році: чого чекати і кого омине травень
VGorode
2025-05-14T13:30:40Z
Всі подруги проситимуть у вас рецепт: торт "Жіночий каприз"
ТСН
2025-05-14T12:33:42Z
Зустрічайте безалкогольну новинку — "Біле Alco 0" зі смаком грейпфрута
VGorode
2025-05-14T10:21:25Z
Скільки днів не псується варена гречка: експерти розповіли про точну тривалість зберігання популярної страви
ТСН
2025-05-14T08:33:20Z
Несподівані формати відпочинку: що стає популярним серед багатіїв
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T06:27:48Z
Найпопулярніші фрукти у світі перебувають на межі зникнення: що відомо
TSN
2025-05-14T03:59:04Z
Як відлякати птахів від вишень, черешень та малини: три найкращі способи
ТСН
2025-05-14T03:58:58Z
Нумерологи стверджують, що у ці дати народжуються найпривабливіші жінки: перевір свою
ТСН
2025-05-14T03:58:54Z
Як зберегти редиску від тріщин: основні поради для городників
TSN
2025-05-14T03:58:09Z
Найкращий тенісист світу провів зустріч з Папою Римським
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T13:48:24Z
Жеребкування Євро-2026: гандболіст збірної України назвав бажаних суперників
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T11:36:27Z
Школярка загинула від влучання списа в голову на тренуванні з легкої атлетики у Росії
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T11:21:19Z
«Шахтар» – «Динамо»: де та коли дивитися трансляцію фіналу Кубка України
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:36:32Z
На фронті загинув призер чемпіонатів світу з веслування Олександр Калініченко
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:18:18Z
Президент Бразилії відреагував на призначення іноземця головним тренером збірної
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:09:01Z
Євроліга прокоментувала загибель 17-річного баскетболіста
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T08:51:58Z
«Приниження». Російський тренер влаштував істерику через недопуск ковзанярів з РФ до Олімпіади
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T08:36:00Z
Збірна України з баскетболу дізналась потенційних суперників у кваліфікації чемпіонату світу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T08:12:05Z
Мегаполіси США поступово йдуть під воду: дані вчених вражають
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T14:06:46Z
Блакитні очі — подарунок одного предка: вчені довели спільне походження мільйонів людей
ТСН
2025-05-14T13:21:46Z
Світло має секрет?: Нове відкриття ставить під сумнів основи фізики
ТСН
2025-05-14T11:33:08Z
Apple розробляє технологію керування iPhone силою думки - імплант вже тестують
TSN
2025-05-14T09:48:07Z
Чи ваш кіт психопат? Вчені створили тест, який дає відповідь
TSN
2025-05-14T08:06:41Z
Магнітна буря 13 травня: яка буде її активність
TSN
2025-05-14T05:18:49Z
Як ухвалювати рішення за секунди: техніка від ЦРУ
ТСН
2025-05-14T03:59:19Z
На Марсі виявили "вафлі" та "стільники": вчені припускають сліди давнього життя
ТСН
2025-05-14T03:59:11Z
"Загублене море" під США: як школяр натрапив на озеро, яке не може дослідити навіть наука
ТСН
2025-05-14T03:58:13Z