MY.UAНовини
"Я не міг перестати себе щипати": Дейв Батіста про роботу з Міллою Йовович
"Я не міг перестати себе щипати": Дейв Батіста про роботу з Міллою Йовович

"Я не міг перестати себе щипати": Дейв Батіста про роботу з Міллою Йовович

Дейв Батіста в розмові з Фокусом зізнався, чому змінив реслінг на акторство, і як думає зараз про кар'єру режисера.

13 березня в український прокат виходить масштабне епічне постапокаліпсис-фентезі "У загублених землях" – фільм Пола В. С. Андерсона ("Оселя зла") за однойменною новелою Джорджа Р. Р. Мартіна, автора циклу "Пісня льоду та полум'я", який був знятий серіалом "Гра престолів". Р. Р. Мартіна, автора циклу "Пісня льоду і полум'я", за яким було знято серіал "Гра престолів". Події фільму розгортаються у світі постапокаліпсису, де залишки знайомих нам технологій переплітаються з магією. У цьому світі нащадки людей, які вижили після давньої невідомої катастрофи, живуть у Місті під горою, навколо якого лежать загублені землі — пустка, повна чудовиськ і небезпек. Королева цього міста звертається до відьми Грей Еліс (Мілла Йовович), щоб та виконала її бажання і допомогла отримати силу перевертня. Щоб це зробити, відьма має вирушити у загублені землі. Її провідником стає суворий стрілець Бойз (Дейв Батіста), і разом вони вирушають у подорож, яка назавжди змінить їх обох.

В ексклюзивному інтерв'ю Фокусу актор розповів про роботу з Міллою Йовович у темному фентезі.

Трейлер фільму "У загублених землях"

Дейве, розкажіть який він — ваш герой у фільмі "У загублених землях"?

Бойз — мисливець і найманець, що має свої таємниці. Він вільний духом – звір, стрілець, гравець і п'яниця. Грати його дуже весело. Коли ми вперше зустрічаємо Бойза, він трохи бабій, але я думаю, що це він просто намагається так розважатися. Але ж насправді шукає іншого – когось рівного собі, і я думаю, він це знаходить, коли супроводжує Еліс до втрачених земель. Він стає одержимий нею, і вона теж відчуває до нього почуття. У них є зв'язок. Але водночас вони обидва приховують щось одне від одного.

Дейв Батіста в ролі Бойза
Фото: Пресслужба

Чим вас привабив цей проєкт?

Я – великий шанувальник жанру фентезі, тому одразу захопився цією історією. У нас тут є перевертні, вампіри, демони. Я люблю це. Але що мені особливо сподобалося, так це те, що "У загублених землях" по суті вестерн, а я завжди хотів знятися у вестерні. Я навіть сказав своїм агентам, що шукаю саме вестерн. І ось вони посилають мені сценарій із запискою, що це не зовсім вестерн, але читається як вестерн. Мені сподобалося з першого слова — особливо мій персонаж, який нагадував Клінта Іствуда. А ще мене заінтригувала сама історія — вона одночасно і весела, і темна, і закручена. Далі я почав один за одним дивитися фільми Пола — і одразу ж був вражений його відчуттям візуального ряду й атмосфери. І, звісно, я багато років був великим шанувальником роботи Мілли. Насправді, у наш перший знімальний день я не міг перестати себе щипати, бо не міг повірити, що знімаюся з Міллою Йовович (усміхається).

Міла Йовович

Мілла виявилася чудовою партнеркою. З нею дуже приємно працювати. Мені здається, що у нас є природна хімія, хоча ми ніколи раніше не зустрічалися. Нам було легко взаємодіяти, а це дуже важливо, коли знімаєшся на зеленому екрані.

Ви знімалися на "зеленому екрані" в багатьох проєктах із фантастичними світами — у "Дюні", у "Сторожових галактиках". Чим відрізнялися зйомки "У загублених землях"?

Це правда, я зовсім не проти працювати у фільмах, де багато спецефектів. Я справді досить багато займався цим у фільмах Marvel: працював із "зеленим екраном", грав сцени з тенісними м'ячами та невидимими людьми. Я все це робив і досить добре вмію використовувати свою уяву. У мене з цим немає проблем. Але на майданчику "У загублених землях" було трохи простіше, ніж зазвичай.

Пол придумав використовувати "рушій" Unreal Engine з комп'ютерних ігор, прив'язаний до фізичних камер у реальному світі. Завдяки цьому ми знімали на "зеленому екрані" і водночас мали можливість у режимі реального часу бачити, який вигляд матиме фільм після додавання всіх спецефектів. Це справді унікальний досвід, Пол придумав щось неймовірне.

Кадр із фільму
Фото: Пресс-служба

Ви з таким захопленням говорите про роботу Пола В. С. Андерсона. А самі ніколи не замислювалися про кар'єру режисера?

Насправді думаю про це просто зараз, і в найближчому майбутньому збираються зосередитися саме на режисурі. Річ у тім, що я абсолютний контролер, тому я хочу режисувати. Я хочу керувати майданчиком, і я хочу створювати свої власні фільми.

А як же акторство?

Якщо чесно, я почуваюся нереалізованим як актор. У мене є цілі щодо певних сфер – я намагаюся бути актором від А до Я, хочу бути в кожному жанрі. І є ще кілька жанрів, у які я не потрапив, кілька пунктів, які я не помітив. А також ще не отримав ту роль, яка була б настільки глибокою, драматичною, зворушливою, як мені хочеться. Я попри все ще дуже захоплений акторством.

Дейв Батіста на прем'єрі фільму з Мілою Йовович і режисером Полом У. С. Андерсоном

Ви прийшли в акторство з реслінгу та культуризму. А як свого часу вирішили зайнятися цим суворим спортом?

У старшій школі я був ізгоєм, інтровертом. Просто не знав, де моє місце… Я від природи був атлетичним, але я не виріс зі спортом. Я відкрив для себе єдиноборство, коли був учнем третього класу старшої школи, і… так сталося, що в мене це стало добре виходити. Але це — ремесло, якого потрібно вчитися. І я вчився. У мене виходило все краще і краще, і потім я почав цим справді насолоджуватися. Але насправді внутрішньо я ніколи не відчував себе спортсменом — всередині завжди був актором. Але мені заважала моя сором'язливість: я не міг вийти зі своєї шкаралупи і виступати. Мене завжди зачаровували театральні діти. Я думав, що вони чарівні, і я хотів бути одним із них, якби тільки не боявся. Я не був боязким, але був просто інтровертом. І сором'язливим, сором'язливим… Я думаю, це моя природа.

До того, як почати зніматися, Дейв проявив себе в рестлінгу

То що ця природа змінилася, коли ви подорослішали?

Напевно, ні. Я просто прийняв свої почуття. Коли я став старшим, я просто з цим змирився. І мені стало добре. Зараз я спокійно говорю про це, але мені було соромно зізнаватися, що в мене була соціальна тривожність, що мені було некомфортно поруч із великою кількістю людей.

Навіть зараз я хотів би сказати: "Сьогодні я не буду сором'язливим. Я піду на прем'єру з червоною доріжкою і в мене не буде тривоги". Але це неправда – я піду, але тривога все одно буде. Це щось неконтрольоване. Тепер я знаю, що мені буде некомфортно, і я це визнаю, і мені з цим ОК. Хотілося б, щоб я відкрив це для себе раніше.

Раніше Фокус писав, що KRYLATA розповіла в ексклюзивному інтерв'ю про Нацвідбір на Євробачення-2025 і пісню "STAY TRUE" як відображення надії. Видання також поговорило з групою Ziferblat про конфлікти, сімейну справу і другу спробу на Євробаченні.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Wil‑Rich XL² чи QX²: як обрати модель для складного рельєфу та рівного поля?
AgroNews
2025-10-19T18:39:00Z
В Киеве презентовали альманах военного искусства "Метаромантика" — фото
Апостроф
2025-10-19T16:39:32Z
Умер бас-гитарист и соучредитель группы Limp Bizkit Сэм Риверс
Апостроф
2025-10-19T14:54:55Z
Слава Демин резко прошелся по Ивану Дорну после его неоднозначного интервью с россиянином
TSN
2025-10-19T14:48:09Z
Олег Маслюк: Сейчас называю себя человеком, который интересуется многими вещами и делает все
Комсомольская правда
2025-10-19T13:04:39Z
Павлик после операции жены высказался о ее состоянии и готовности к новой пластике: "Не отговариваю"
TSN
2025-10-19T13:03:55Z
Украинка вернулась из США в Украину: прошел месяц, что она говорит теперь
Фокус
2025-10-19T12:00:47Z
Известная украинская певица на фоне разрыва с женихом призналась, свободно ли ее сердце сейчас
TSN
2025-10-19T11:09:31Z
Похудевший на 30 кило Виктор Бронюк поделился, как поддерживает себя в форме
TSN
2025-10-19T10:51:58Z
Хотите перестать платить за доставку газа? Кто из украинцев может отдавать меньше за комуналку
Знай
2025-10-20T03:06:11Z
Некачественные коммунальные услуги: когда не стоит ожидать перерасчета сумм в платежках
ZN UA
2025-10-20T02:24:26Z
Мясо подорожало на четверть: что с ценами на продукты "борщевого набора"
Хвиля
2025-10-20T01:30:06Z
"Бензин-убийца" заполонил российские АЗС после ударов по НПЗ: водители в панике
Хвиля
2025-10-19T22:30:56Z
В понедельник по всей Украине введут графики отключения света для промышленности
ZN UA
2025-10-19T21:03:28Z
Компания с российским следом пытается вернуть активы ликвидированных российских банков в Украине
Знай
2025-10-19T20:51:23Z
СМИ: Nintendo хочет нарастить производство Switch 2, чтобы удовлетворить большой спрос
GameMag
2025-10-19T18:30:47Z
Как защитить технику при перебоях со светом: эксперты дали простые и действенные советы
Знай
2025-10-19T17:51:39Z
Укренерго анонсирует ограничение на 20 октября
Корреспондент
2025-10-19T17:21:45Z
Трамп: Никогда не призывал Зеленского сдать Донбасс
Корреспондент
2025-10-20T03:18:24Z
Что подают мировым лидерам в Украине: кулинарная дипломатия Евгения Клопотенко
TSN
2025-10-20T02:48:22Z
Зеленский vs Труханов. Как Одесса учится жить без мэра, а Труханов – без паспорта
Украинская правда
2025-10-20T02:37:52Z
Израиль возобновил удары по Газе после атаки ХАМАС: погибли по меньшей мере 26 человек
TSN
2025-10-20T02:00:31Z
Трамп ответил на протесты сгенерированным ИИ видео, где он сбрасывает фекалии на демонстрантов
Украинская правда
2025-10-20T01:18:44Z
В Кремле сделали заявление о встрече Трампа и Путина
Корреспондент
2025-10-20T00:51:17Z
Макрон отреагировал на кражу в Лувре
TSN
2025-10-19T22:06:45Z
ЕС расширит помощь Украине: где хотят обучать военных
Хвиля
2025-10-19T21:30:58Z
Туск отреагировал на условие Путина и давление на Украину
Корреспондент
2025-10-19T20:45:33Z
Грузовой самолет в аэропорту Гонконга выкатился в море, погибли два человека
Украинская правда
2025-10-20T03:18:40Z
"Гонка со временем": появился перечень драгоценностей, которые похитили из Лувра
ZN UA
2025-10-20T00:00:45Z
В Днепропетровской области после обстрелов горят АТБ и многоквартирный дом
Корреспондент
2025-10-19T23:09:18Z
Музей Лувра ограбили. СМИ говорят о похищенных драгоценностях
ZN UA
2025-10-19T16:33:12Z
"Ваша дочь в реанимации": мошенники очищают пенсионеров на тысячи гривен
Знай
2025-10-19T16:06:04Z
В Деснянском районе Киева произошел пожар в многоэтажке, есть пострадавшие
TSN
2025-10-19T15:06:19Z
В Днепре мужчина спровоцировал драку с работниками ТЦК
Новости Украины
2025-10-19T12:15:36Z
Легендарное ограбление в Париже: что украли
Comments UA
2025-10-19T11:54:36Z
В Днепре произошла стычка между местными жителями и военными ТЦК: подробности
UAToday
2025-10-19T11:12:16Z
Какой церковный праздник 20 октября: что категорически запрещено в этот день
Comments UA
2025-10-20T03:21:12Z
Шесть китайских знаков зодиака, которым 20 октября принесет большую удачу и благополучие
TSN
2025-10-20T03:18:25Z
Не вздуймате веселиться 20 октября и пошаманьте с капустой сегодня: приметы и запреты на Артемия
Знай
2025-10-20T01:57:50Z
Статус УБД: когда его могут отменить
ZN UA
2025-10-20T01:03:38Z
20 октября 2025 года: святого Артемия Антиохийского - что сегодня нельзя делать
Фокус
2025-10-19T21:51:12Z
Без суржика: как будет на украинском "опята", "маслята"
ZN UA
2025-10-19T21:03:43Z
Радио Свобода: ЕС готовится начать подготовку украинских военных внутри страны
Лига
2025-10-19T20:00:04Z
4 часа тьмы, 2 часа света: Украине прогнозируют тяжелую зиму и изнурительные графики отключений
Знай
2025-10-19T15:36:34Z
Работодатели просят упростить правила бронирования: не могут удержать работников
Знай
2025-10-19T15:21:45Z
Вы употребляете их ежедневно: врачи назвали продукты, которые приводят к воспалению кишечника
Знай
2025-10-20T02:51:15Z
Отравление грибами: как уберечься
ZN UA
2025-10-19T22:24:23Z
Ученые сделали неожиданное открытие о курении и деменции
Comments UA
2025-10-19T20:00:39Z
Ученые создали лекарство, которое эффективнее химиотерапии при тяжелом раке молочной железы
Новости Украины
2025-10-19T20:00:22Z
Направление на ВЛК, созданное самостоятельно: что грозит за непрохождение
Знай
2025-10-19T19:12:02Z
РФ лишила своих граждан современных фармацевтических разработок — разведка
Апостроф
2025-10-19T15:45:52Z
80% инсультов можно избежать: как изменить образ жизни и спасти себе жизнь
TSN
2025-10-19T14:33:33Z
Репродуктолог рассказала, кто в паре виноват из-за диагноза бесплодия
Comments UA
2025-10-19T13:30:49Z
Насморк у ребенка - норма: Комаровский объяснил распространенную ошибку родителей
Знай
2025-10-19T12:51:54Z
Должно быть в каждом авто: водителям назвали 5 обязательных вещей
Хвиля
2025-10-19T19:15:41Z
Первая регистрация автомобиля в Украине: владельцам объяснили, сколько налога необходимо уплатить
Знай
2025-10-19T02:51:36Z
Боковые зеркала машины не будут намокать под дождем: вот чем их нужно смазать
UAToday
2025-10-18T22:39:32Z
Без этого границу не пройти: водителей предупредили о новых требованиях
Знай
2025-10-18T12:30:46Z
"Тихий убийца" вашего авто: механик со стажем раскрыл водителям причину внезапных поломок
Хвиля
2025-10-18T05:15:03Z
ТОП-5 самых быстрых автомобилей в мире
Comments UA
2025-10-17T19:30:50Z
Как продлить срок службы зимних шин: водителям назвали главные ошибки, ведущие к износу
Хвиля
2025-10-17T19:21:50Z
Isuzu представила коммерческую версию пикапа D-Max V-Cross
Корреспондент
2025-10-17T18:48:50Z
На аукцион выставили необычную коллекцию из более 200 ретро-авто
Фокус
2025-10-17T17:00:17Z
За издевательство над собратьями штрафбат без права возвращения на фронт: военный призвал к решительным мерам
Знай
2025-10-20T03:21:44Z
Атака российских дронов на шахту в Днепропетровской области: всех горняков удалось спасти
Новости Украины
2025-10-20T03:06:53Z
РФ расширяет серую зону на Донетчине - DeepState
Корреспондент
2025-10-20T02:18:42Z
Гороскоп на завтра 21 октября: Близнецам - внезапная прибыль, Рыбам - конфликт
GlavRed
2025-10-20T00:27:45Z
Черниговщина снова под массированным ударом: десятки тысяч абонентов остаются без света
TSN
2025-10-19T23:09:30Z
«Я — просто мясо»: пленный оккупант рассказал о бессмысленных штурмах под Покровском
ZN UA
2025-10-19T22:30:19Z
На фронте в воскресенье более 150 боев, враг давит на разных направлениях – Генштаб
Украинская правда
2025-10-19T20:57:52Z
Россияне атаковали шахту ДТЭК: продолжается эвакуация работников
Comments UA
2025-10-19T20:24:34Z
Самые горячие точки фронта – Покровское и Александровское направления, бои продолжаются
Новости Украины
2025-10-19T20:15:40Z
Гороскоп на 20 октября: позитив и оптимизм помогут легче справляться с жизненными вызовами
Новости Украины
2025-10-19T20:57:48Z
Золотые осенние завитки: яблочные слойки с ароматом октября ароматом, рецепт
Знай
2025-10-19T19:51:09Z
Хрустящий тортик из кукурузных палочек за 15 минут: рецепт с которым вкусно и быстро
Знай
2025-10-19T16:51:32Z
Омолаживающие стрижки для женщин за 50: придают волосам объема, движения и визуальной густоты
TSN
2025-10-19T15:06:57Z
Гороскоп на понедельни 20 октября 2025 года
UAToday
2025-10-19T15:00:49Z
Четыре представительницы знаков Зодиака, отличающиеся наибольшей силой характера
Знай
2025-10-19T14:51:42Z
Античная головоломка «Найди три отличия»: только очень внимательные разгадают с первого раза
TSN
2025-10-19T14:06:24Z
Навсегда забудут дорогу: что положить в погребе от мышей и крыс — лучшая защита
TSN
2025-10-19T11:09:53Z
Печенье, пахнущее солнцем и морозцем: рецепт клюквенно-апельсиновогого десерта
Знай
2025-10-19T10:51:16Z
В Турции найдено затонувшее судно возрастом 2000 лет с сохранившимся грузом
Корреспондент
2025-10-20T03:00:21Z
Игроки не заметили появления нового Xbox-эксклюзива Keeper от создателей Psychonauts — катастрофический старт в Steam
GameMag
2025-10-19T19:12:43Z
Sony была заинтересована в создании новой мультиплеерной The Last of Us после отмены игры Naughty Dog
GameMag
2025-10-19T17:57:10Z
Манчестер Юнайтед уперше з 2016 року виграв Північно-західне дербі на Енфілді
Football.ua
2025-10-19T17:33:27Z
Инсайдер: Microsoft готовит новую мультиплеерную Halo с планом на поддержку как у Fortnite — может выйти уже в 2026 году
GameMag
2025-10-19T17:15:34Z
"Вред уже нанесен": Sony потребовала от суда надавить на Tencent и отменить разработку Light of Motiram — клона Horizon
GameMag
2025-10-19T16:51:58Z
Слух: Microsoft готовит эмулятор консолей Xbox для ПК и линейку игровых компьютеров под брендом Xbox
GameMag
2025-10-19T15:51:14Z
На Луне обнаружили настоящие сокровища стоимостью триллионы долларов
TSN
2025-10-19T15:48:19Z
Эту функцию Android ждали все: как Google прокачала свой браузер одной настройкой
Фокус
2025-10-19T15:00:10Z
Энфилд стал свидетелем поражения своих хозяев
Корреспондент
2025-10-19T21:06:05Z
Эпицентр в гостях у Карпат заработал три очка
Корреспондент
2025-10-19T19:33:38Z
Саудовцы дали Синнеру золотую ракетку за победу
Корреспондент
2025-10-19T18:51:54Z
Сабо раскритиковал Бражка после женитьбы на Даше Квитковой: "Надо ему приходить в сознание"
Знай
2025-10-19T18:51:36Z
Защитника Динамо пугает поток ничьих в играх клуба
Корреспондент
2025-10-19T17:45:34Z
Лоуренс Околи: В бою Паркера с Уордли должен победить англичанин, нокаутом
Корреспондент
2025-10-19T17:21:55Z
"Суркис минуту молча сидел": как защитник "Динамо" Биловар попросил разрешения встречаться с дочерью президента клуба
Знай
2025-10-19T13:51:08Z
На ЧМ-2026 может быть изменено правило офсайда
ZN UA
2025-10-19T13:43:34Z
Эдди Хирн спрогнозировал, когда завершится бой Паркер - Уордли
Корреспондент
2025-10-19T12:00:58Z