/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F6542ad28f9da0e7b9991d0ed25bd4b34.jpg)
Погода в Україні навесні 2025: метеорологиня попередила про заморозки
Прогноз погоди на весну.
За кліматичними нормами майже кожного року в Українунавесні приходять заморозки, чого не можна виключати і навесні 2025-го.
Про це розповіла Наталія Голеня, метеорологиня, заступниця начальника відділу метеопрогнозів Українського гідрометеорологічного центру в інтерв’ю “Говорить Суханов”.
Втім, за її словами, завчасно заморозки ніяк не спрогнозуєш.
“Майже кожного року є ці періоди холодної погоди, коли з півночі відбувається вторгнення арктичного повітря. Це видно у межах 5-10 діб оцей процес. І таким чином ми намагаємося попереджувати, що буде такий процес з півночі, і буде похолодання, і будуть заморозки. Це за місяць не прогнозується”, – пояснила Наталія Голеня.
Метеорологиня каже, що за кліматичними нормами, і в квітні, і в травні, особливо в другій половині квітня-першій половині травня, такі процеси з півночі характерні для нашої території.
“Тому ми на них чатуємо і кожен день прогноз на 10-15 днів дивимося. Хоча справджуваність за межами 5-7 діб зовсім не велика. Але от такі процеси десь визрівають у межах за тиждень. Холод, якщо приходить до відповідного дня, можуть бути зсуви”, – розповіла Наталія Голеня.
На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: Київ у вогні? Коли чекати +37°C і чи будуть заморозки? Що готує нам природа у 2025?