/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F53cec057686500c517dd0cf02197604e.jpg)
Росія готується до конфронтацій з Європою, – глава Єврокомісії
Про це заявила очільниця Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн під час виступу у Королівській данській військовій академії у Копенгагені, пише 24 Канал.
Що заявила глава Єврокомісії
За словами Урсули фон дер Ляєн, Росія готується до конфронтації в той час, як США переорієнтовують увагу на Індо-Тихоокеанський регіон.
Очільниця Єврокомісії наголосила, що країна "значно розширила" свої військово-промислові виробничі потужності.
Ці інвестиції підживлюють її агресивну війну в Україні, водночас готуючи її до майбутньої конфронтації із європейськими демократіями,
– сказала вона.
Посадовиця наголосила на серйозності ситуації. Також вона зазначила, що Європі потрібно зберігати пильність щодо воєнних амбіцій Росії, що зростають.
Нагадаємо, висока представниця ЄС із зовнішніх відносин та політики безпеки Кая Каллас заявила, що в ЄС є широка політична підтримка оборонної ініціативи для України, яка передбачає додаткову військову допомогу на 40 мільярдів євро. Однак ЄС повинен просуватися швидко в процесі її реалізації, аби Україна могла захистити себе від російського терору.