MY.UAНовини
"Маємо 2 цілі в Секторі Гази": інтерв'ю з послом Ізраїлю про ХАМАС і ядерну програму Ірану
"Маємо 2 цілі в Секторі Гази": інтерв'ю з послом Ізраїлю про ХАМАС і ядерну програму Ірану

"Маємо 2 цілі в Секторі Гази": інтерв'ю з послом Ізраїлю про ХАМАС і ядерну програму Ірану

У січні 2025 року Ізраїль та ХАМАС уклали угоду щодо припинення вогню та обміну заручниками. Її мають реалізувати в 3 етапи. Нині перший етап завершено і стоїть питання – чи буде другий етап угоди.

Посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський в інтерв'ю 24 Каналу розповів, що Ізраїль готовий відновити операцію зі знищення ХАМАС, якщо угоду зірвуть. Більше про це, ядерну програму Ірану та які контакти США ведуть з ХАМАС – читайте далі у матеріалі.

Нагадаємо, що в першій частині інтерв'ю ми писали, чому Ізраїль не дає Україні зброю та проголосував проти резолюції ООН, де Росію чітко називають агресором у війні з Україною. Деталі – за посиланням.

Ізраїль готовий знищити ХАМАС, якщо переговори проваляться

Ізраїль та ХАМАС домовилися про перемир'я у Секторі Гази. Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу нібито закликав до продовження непрямих переговорів з ХАМАС з метою підтримки режиму припинення вогню. Нагадайте, будь ласка, коли ця угода набула чинності? Що саме вона передбачає і яка зараз ситуація з домовленістю про перемир'я?

ХАМАС, як і раніше, тримає 59 ізраїльських заручників. Ми, на жаль, не знаємо, скільки з них залишилося живими. Очевидно, не всі. Ми завершили перший етап угоди з ХАМАС, яка була досягнута за посередництва Сполучених Штатів, Катару та Єгипту. У межах першого етапу ХАМАС звільнив кілька десятків ізраїльських заручників. Ми зі свого боку звільнили кілька сотень палестинських в'язнів, які перебували в ізраїльських в'язницях.

Частина з них – це терористи, зокрема ті, на руках яких є кров ізраїльтян. На жаль, нам довелося це зробити в межах цієї угоди. Крім цього, діє так зване перемир'я чи припинення вогню у Секторі Гази. Ізраїль вивів певну частину армії звідти. Наразі стоїть питання про те, що буде далі – чи буде другий етап цієї угоди. Щодо цього зараз тривають переговори. Знову ж таки, не прямі, а за посередництва інших країн: США, Катару, Єгипту.

Повне інтерв'ю з послом Ізраїлю в Україні: дивіться відео

Питання насправді в тому, чи буде готовий ХАМАС звільнити всіх заручників. Тому що, на жаль, навіть ті, хто залишилися живими, мають дуже поганий стан здоров'я. Вони утримуються у жахливих умовах. Деякі зазнають тортур. Тому ми вимагаємо негайного визволення всіх заручників. Яку ціну доведеться Ізраїлю заплатити за визволення цих заручників? Що буде далі із Сектором Гази та хто його контролюватиме? Чи є політичне розв'язання цієї проблеми? Це ті питання, на які нам потрібно буде відповісти.

Але якщо ці переговори не матимуть успіху, я не виключаю продовження військової операції Ізраїлю проти терористів у Секторі Гази, щоб знищити владу ХАМАС. Тому що, коли ми розпочинали цю операцію після 7 жовтня, ми ставили дві мети:

  • звільнення всіх ізраїльських заручників;
  • знищення влади ХАМАС, військової терористичної інфраструктури, яка була збудована у Секторі Гази. Це підземні тунелі, контрабанда зброї. Усе, що дало можливість ХАМАС підготуватися та зробити мегатеракт 7 жовтня. Усі можливості зараз розглядаються, зокрема щодо відновлення військової операції.

Скількох ізраїльських заручників вдалося повернути?

Декілька десятків заручників повернули Ізраїлю в межах першого етапу цієї угоди. 59 – досі залишаються в руках ХАМАС. Невідомо, скільки з них живі. Впевнений, що, на жаль, частина з них або загинула, або була вбита терористами ХАМАС. Ми знаємо, що ХАМАС вбивав заручників після 7 жовтня.

Ізраїль відданий тому, щоб повернути всіх заручників і щоб повернути тіла тих, хто кого убили терористи. Це важливо для родин, для ізраїльського суспільства. Воно дуже тяжко пережило трагедію 7 жовтня. Це була трагедія національного масштабу. Було вбито понад тисячу ізраїльтян лише за один день, з них – кілька десятків військовослужбовців, але здебільшого це були мирні люди.

Для Ізраїлю це національна трагедія колосального масштабу, яку можна порівняти, мабуть, із трагедією 11 вересня у Сполучених Штатах, коли за один день убивають таку величезну кількість людей. На додаток дався в знаки ефект несподіванки. Це сталося зненацька. Звісно, ​​Ізраїль досі не оговтався від цієї травми 7 жовтня, але це зробило нас сильнішими.

Це зробило Ізраїль впевненішим у тому, що цього разу потрібно довести цю операцію до кінця. Треба позбутися ХАМАС, тому що ми розуміємо, що якщо він залишиться в Секторі Гази, то це лише питання часу, коли повториться теракт 7 жовтня. Тому ми зробимо все для того, щоб позбавитися влади ХАМАС і не дати йому можливості продовжувати озброюватися, готуватися до вбивства ізраїльтян.

Це може статися дипломатичним шляхом, військовим чи комбінованим – військово-дипломатичним. Останній передбачатиме, що Ізраїль продовжить військову операцію, при цьому проводитимуть непрямі переговори з ХАМАС для того, щоб знищити його владу і спробувати розв'язати питання Сектору Гази, коли там прийдуть до влади адекватні сили, які ставитимуть на перше місце добробут громадян, відбудову Сектору Гази.

Це може статися за участю різних сил, обговорюють різні варіанти, зокрема той, який запропонував президент Трамп. Він передбачає переселення жителів Сектору Гази в інші країни, там, де вони зможуть розпочати краще життя, тому що сьогодні, і Трамп має рацію в цьому сенсі, Сектор Гази не придатний для життя.


Як виглядає Сектор Гази / Getty Images

Десятиліття правління ХАМАС, конфронтації з Ізраїлем і терористичних актів проти Ізраїлю призвели до того, що сьогодні Сектор Гази, по-перше, частково зруйнований, по-друге, там неможливо жити. Адже кошти, які мали спрямувати на економіку та інфраструктуру, витрачали на тунелі, контрабанду зброї, підготовку терору проти Ізраїля.

Ви говорили, що в Ізраїлі критикували цю домовленість. Вона не отримала загального схвалення. Йде активна дискусія. У чому вона полягає?

Ізраїлю довелося заплатити високу ціну за повернення заручників. Не всі погоджуються з цією ціною. Думаю, Україна це розуміє краще, ніж хтось інший. Тут також йде дискусія про те, яку ціну Україна готова заплатити за перемир'я та мир.

Суспільна дискусія – неминуча. Вона досить давно відбувається в Ізраїлі. Щоразу, коли є певний договір, перемир'я чи угода про обмін заручників на палестинських ув'язнених, – починаються суспільні суперечки. Я можу зрозуміти, що відчувають сім'ї, чиї близькі загинули від рук терористів, яких відпускають з тюрем Ізраїлю. Це справді дуже болюча тема.

З одного боку, є сім'ї, чиї близькі перебувають заручниками в ХАМАС. З іншого боку, є сім'ї, чиї близькі загинули від рук терористів, яких відпускають із в'язниць. Це дуже важка та страшна дилема, яку дуже складно вирішити, тому зрозуміло, що є суспільна дискусія.

Але найголовніше – це ставлення до людського життя в Ізраїлі, воно особливе. Якщо є можливість врятувати людей з полону ХАМАС, то ізраїльтяни зроблять тут все. Ні в кого немає розбіжностей, що цих людей треба повернути. Але питання – якою ціною? Це болісне питання для ізраїльтян.

Які контакти Трамп веде з ХАМАС

Білий дім підтвердив, що веде прямі переговори з ХАМАС. Трамп каже, що допомагає Ізраїлю, бо йдеться про заручників. США раніше не вели прямих переговорів з ХАМАС. Чи є побоювання, що може бути домовленість, яка не влаштує Ізраїль?

Контакт представників адміністрації США з ХАМАС – це винятковий випадок. Він стосувався певних дуже вузьких та специфічних питань. Наскільки я знаю, вони стосувалися американських громадян, яких ХАМАС захопив в заручники.

Це не спільна практика. Ми проти прямих переговорів із ХАМАС. Ми проти будь-яких контактів із терористами. Ми не підтримуємо прямі контакти. Вони відбуваються за допомогою посередників і стосуються конкретних питань.

Сьогодні між Ізраїлем та Сполученими Штатами немає жодних розбіжностей. Ми координуємо наші позиції та діємо злагоджено. І жодних серйозних спірних питань немає. Якщо були якісь розбіжності, то вони вирішуються у робочому порядку. Принципових суперечностей між нами немає.

Зараз обговорюють різні варіанти, включно з довгостроковим перемир'ям на кілька років без повного роззброєння ХАМАС, але Ізраїль на це не погоджується. При цьому вам буде вкрай складно піти проти волі США, які активно просувають свої пропозиції?

Ми не знаємо всієї повноти картини. Перед Ізраїлем стоїть чимало важких дилем і доведеться ухвалити чимало серйозних і складних рішень. Головне – не забувати про цілі, які ми поставили перед собою після 7 жовтня. Це насамперед визволення всіх заручників, які перебувають у руках ХАМАС, та знищення інфраструктури терору. Ми так чи інакше будемо добиватися цих цілей – і дипломатичним, і воєнним шляхом.

Уся наша політика щодо Сектору Гази сьогодні підпорядкована досягненню цих двох цілей. Ми не готові миритися зі збереженням влади ХАМАС у Секторі Гази та ситуацією, коли в руках ХАМАС досі залишаються ізраїльські громадяни. Думаю, США та особисто президент Трамп дуже добре це розуміють. Штати нас підтримують у досягненні цих двох цілей. Як вони будуть досягнуті – це питання тактики, а не стратегії.

Це можливо або шляхом переговорів, або воєнним шляхом, або комбінованим шляхом. У разі комбінованого ми поєднуємо військову силу, ті чи інші контакти з ХАМАС та інші сили, які можуть вплинути на ситуацію. Це – Саудівська Аравія, Єгипет, Катар, США та інші.

Політтехнолог Михайло Шейтельман заявив, що ця домовленість може стати уроком для України. Ізраїль веде переговори, бо змушений. Ми будемо теж змушені вести переговори з вбивцями – росіянами. ХАМАС робив в Ізраїлі все те саме, що робить Росія на території України. Чи доречно проводити такі паралелі?

Думаю, будь-які паралелі трохи шкутильгають. Не вважаю, що можна проводити прямі аналогії між тим, що відбувається в Ізраїлі, і тим, що відбувається в Україні.

Якщо дивитися на історію та міжнародний досвід, то були прецеденти, коли й Ізраїль вів прямі переговори зі своїми ворогами. Наприклад, угоди, які були підписані у 1994 році між Ізраїлем та палестинцями. Тоді були прямі контакти між ізраїльським керівництвом та Організацією звільнення Палестини. Наш прем'єр Іцхак Рабин та Ясір Арафат свого часу тиснули один одному руки в Білому домі. Так, це було в історії. Це не поодинокий випадок.

Зрозуміло, що мир досягається між вчорашніми ворогами. Це неминуче. З іншого боку, я не радитиму Україні, як і з ким вести переговори. Це питання до позиції України. У нашому випадку ми не ведемо прямих переговорів із ХАМАС. Але інколи немає можливості розв'язати певні питання, окрім того, як почати перемовлятися через посередників.

Чому Ізраїль проґавив напад ХАМАС 7 жовтня 2023 року

ХАМАС напав на Ізраїль дещо неочікувано. Можливо, зараз немає відповіді на це питання, але все ж – чому так все сталося?

Ви маєте рацію – немає остаточних відповідей. Ми починаємо більш-менш відтворювати картину, що відбувалося напередодні 7 жовтня та де були основні прорахунки.

Була така собі концепція, за якою наші спецслужби та армія були впевнені, що ХАМАС не зацікавлений у нападі на Ізраїль. Це чимось схоже на ситуацію напередодні повномасштабної війни в Україні. Я пам'ятаю, що тут багато хто говорив про те, що Росія не зацікавлена ​​в повномасштабній війні з Україною.


Бойовики ХАМАС / Getty Images

Існувала певна концепція. Часто в історії буває таке, зокрема й в історії Ізраїлю, коли концепція грає злу роль. Усі служби, які мають бути готовими, підлаштовуються під цю концепцію та починають діяти в її межах. На жаль, в Ізраїлі це сталося і під час війни Судного дня, коли був напад арабських країн на Ізраїль. Це теж сталося неочікувано, попри досить очевидні сигнали. Ми проігнорували їх тоді, адже було розуміння, засноване на якихось розвідданих та розумінні ситуації, що арабські країни не зацікавлені в нападі. Те саме сталося і в Секторі Гази.

Поки що інших відповідей у ​​нас немає. Будуть і персональні висновки. Пішли у відставку начальник генерального штабу, представники інших силових відомств, які взяли на себе провину за прорахунки, які призвели до трагедії 7 жовтня. Думаю, це не остання відставка.

Про нову владу Сирії та російські бази

У грудні 2024 року впав режим Башара Асада в Сирії. Ви зазначали, що в короткостроковій перспективі, з погляду Ізраїлю, це позитивні зрушення, бо Іран втратив вплив на Сирію. Що зараз з іранською присутністю та яке ставлення сирійської влади до Ізраїлю?

У нас досить змішані почуття щодо того, що сталося у Сирії. З одного боку, після зміни влади іранська присутність там дуже поменшала. Іран не є союзником нової влади Сирії. Для нас це добре. З іншого боку, люди, які прийшли до влади в Дамаску, не миротворці. Це – ісламські фундаменталісти. Можливо, вони підстригли бороди та перевдяглися в костюми, але це не робить їх іншими.

Ми бачили, що останнім часом їхня суть проявилася в тому, що на заході Сирії сталася масова різанина меншин. Йдеться про алавітів, які до цього були при владі в Сирії. Ця картина часто повторюється на Близькому Сході. Але це свідчить про те, що і нинішня влада в Сирії є навряд чи цивілізованішою, ніж попередня влада.

Отже, як і раніше, ми маємо справу з екстремістами, для яких права людини та права меншин – це порожній звук. Тому треба дуже обережно ставитись до нової влади в Сирії. Потрібно подивитися, як вона вибудовуватиме свою політику.

Сьогодні Сирія – це країна, яка перебуває у глибокій кризі. Там йде в певному сенсі громадянська війна. Окрім ісламістів, які прийшли до влади, там є меншини. Це курди, алавіти, які виборюють свої права та незалежність. Ситуація в Сирії дуже швидко розвивається. Ізраїль не втручається у внутрішню ситуацію. Для нас насамперед важлива безпека наших кордонів. Важливо забезпечити відсутність екстремістів біля наших кордонів, які можуть загрожувати безпеці Ізраїлю.

Саме тому одразу після подій у Сирії ми зробили певні дії для того, щоб обмежити можливості терористів нападати на Ізраїль. Це було зроблено абсолютно правильно і вчасно. Ми розуміли, що нова влада навряд чи буде дружньо налаштована до Ізраїлю.

Ми бачимо, що сьогодні нова влада показує себе не з того боку, з якого вона показала себе на самому початку. Вона намагалася продемонструвати якесь людське обличчя ісламського фундаменталізму. На жаль, зараз все проявляється зовсім по-іншому. Тому потрібно ретельно стежити за тим, що відбувається, й діяти відповідно. Це те, що робить Ізраїль.

Reuters з посиланням на власні джерела пише, що Ізраїль лобіює США, щоб залишити Сирію слабкою, та просуває ідею збереження військових баз Росії в Сирії. Так він хоче утримати Туреччину від поширення впливу на Близькому Сході. Що ви можете про це сказати?

На жаль, ніяк не можу це прокоментувати. Мені невідома позиція Ізраїлю щодо цієї теми. Єдине, що непокоїть Ізраїль, – власна безпека та безпека наших кордонів. Насамперед це іранська присутність. Ми зробимо все, щоб обмежити іранську присутність в Сирії. Однак це стосується винятково безпеки півночі Ізраїлю. Це не стосується внутрішніх справ у Сирії.

Не думаю, що Ізраїль сьогодні має можливість впливати на позицію нового сирійського керівництва. Попереднє сирійське керівництво теж не прислухалися до нашої позиції. Думаю, нове сирійське керівництво також не буде. Тож наша можливість впливати на те, що відбувається у Сирії, є досить обмеженою. Напевно, Сполучені Штати мають набагато більші можливості в цьому сенсі.

Про ядерну програму Ірану

Ви казали, якщо Іран стане ядерною державою, то це може змінити Близький Схід. Це буде загроза не лише для Ізраїлю, але й для всього світу. Чи може Росія допомогти розвивати ядерну програму Ірану? Вона ж може в будь-який момент передати ядерні технології.

Для нас це дуже важлива тема. Ми дуже ретельно стежимо за станом іранської ядерної програми та за контактами з різними країнами, зокрема й з Росією. Нас дуже непокоять ці контакти та можливість передачі ядерних технологій Ірану. Ми сподіваємося, що Росія розуміє наслідки такого кроку та усвідомлює, що для неї теж досить небезпечно, якщо Іран стане ядерною державою.

Іран становить небезпеку не тільки для Ізраїлю. Він становить небезпеку для Близького Сходу. Там є країни, які бояться іранської ядерної програми не менше, ніж Ізраїль. Зокрема, Саудівська Аравія, яка розуміє, що ядерний Іран змінить баланс сил на Близькому Сході. Ядерний Іран змусить Саудівську Аравію прагнути заволодіти ядерною зброєю.

Світ зміниться на гірший бік, якщо в Ірану з'явиться ядерна зброя. Ізраїль постійно говорить, що ми не можемо допустити того, щоб Іран мав ядерну бомбу.

Як це все відбуватиметься? Завжди треба давати шанс дипломатії. Це те, що робить сьогодні президент Трамп. Він запропонував переговори з Іраном, аби домовитися щодо іранської ядерної програми. Якщо домовитися не вдасться, то є й інші можливості зупинити Іран і запобігти його перетворенню на ядерну державу.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
На Київщині сили ППО працювали по ворожих безпілотниках
TSN
2025-04-22T05:05:31Z
21 квітня — яке церковне свято, що категорично забороняється робити у Світлий понеділок
TSN
2025-04-22T05:05:12Z
Яке сьогодні, 21 квітня, свято — все про цей день, яке церковне свято, що не можна робити
TSN
2025-04-22T05:05:10Z
Як вберегти населення України від скорочення — відповідь демографа
TSN
2025-04-22T05:04:47Z
Через війну в Україні зріс рівень постаріння нації: деталі від демографа
TSN
2025-04-22T05:04:22Z
Як через війну змінилась тривалість життя українців: розповів демограф
TSN
2025-04-22T05:04:20Z
В Україні можуть позбавити відстрочки від мобілізації деяких студентів — подробиці
TSN
2025-04-22T05:03:57Z
Скільки біженців повернуться до України після війни: демограф дав відповідь
TSN
2025-04-22T05:03:42Z
Чим запам’ятався Папа Римський Франциск: головні вчинки та заяви про Україну
TSN
2025-04-22T05:03:39Z
Китайські науковці випробували неядерну водневу бомбу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-20T19:57:49Z
Політика Трампа щодо Азії дала зворотний ефект
Vlasti
2025-04-22T05:09:27Z
США запропонували компроміси заради миру: Україна має час до кінця тижня — WSJ
TSN
2025-04-22T05:05:56Z
Кремль готує росіян до війни з НАТО: аналітики вказали ознаки
TSN
2025-04-22T05:05:12Z
Коваленко написав про тактику росіян під час обстрілу Одеси
Gazeta UA
2025-04-22T05:04:59Z
Приїжджайте і будуйте в Америці: Трамп відповів світовим лідерам та керівникам підприємств, які просили знизити мита
TSN
2025-04-22T05:04:54Z
Ідеї США щодо України не задовольняють вимоги Росії: залишаються спірні питання — WSJ
TSN
2025-04-22T05:04:52Z
У РНБО пояснили, навіщо Путіну паузи у війні
TSN
2025-04-22T05:04:52Z
Якщо Болгарія все-таки відмовиться продати реактори для ХАЕС, вся відповідальність буде на депутатах, які блокували закон — економіст
TSN
2025-04-22T05:04:50Z
Як зменшити ризик та побороти аритмію: знайшли простий спосіб
24tv
2025-04-22T05:06:01Z
Фахівці розповіли, кому потрібно вдвічі частіше змінювати постільну білизну: сім факторів
TSN
2025-04-22T05:03:01Z
Топ-5 речей, які кожна людина повинна зробити до кінця весни
TSN
2025-04-22T05:02:53Z
Медики попередили про небезпеку під час пікніків: відпочинок може закінчитися тяжким захворюванням
TSN
2025-04-22T05:02:50Z
Україна домовилась з компанією з Ізраїлю про ліки у разі ядерного інциденту — ЗМІ
TSN
2025-04-22T05:01:20Z
Вчені б’ють на сполох: їжа, яку споживає половина світу, виявилася потенційно небезпечною
TSN
2025-04-22T04:59:56Z
Які спеції та трави здатні швидко знизити рівень цукру у крові
Gazeta UA
2025-04-22T04:06:35Z
Чи потрібно мити голову щодня: дискусія не вщухає, але відповідь є
24tv
2025-04-22T03:54:43Z
Паперовий лікарняний: чи можна за ним сформувати заяву-розрахунок
ZN UA
2025-04-22T02:24:33Z
Зірка "Сутінків" Крістен Стюарт уклала шлюб зі своєю коханою після шести років стосунків
TSN
2025-04-22T05:04:46Z
Кацурін показав раніше небачені фото з Дорофєєвою і ніжно привітав її з 35-річчям
TSN
2025-04-22T05:03:29Z
Відомий український ведучий втретє став батьком та показав новонароджену доньку
TSN
2025-04-22T05:03:12Z
Жіночі стрижки на довге волосся з чубчиком: ідеї для гарного вигляду
TSN
2025-04-22T05:02:41Z
Микита Добринін здивував, як дівчина після побачення хотіла його використати: "Це було неприродно"
TSN
2025-04-22T05:02:37Z
У Лондоні показали реконструкцію розпʼяття Ісуса Христа під пісню "Пливе кача": відео
TSN
2025-04-22T05:02:09Z
Ексдружина Дзідзьо назвала причину їхнього розлучення і зізналась, які між ними стосунки зараз
TSN
2025-04-22T05:01:51Z
SLAVIA зізналась, як ще в шлюбі з Дзідзьо познайомилася з нинішнім чоловіком і як співак ревнував її
TSN
2025-04-22T05:01:50Z
Гурт KADNAY відіграв концерт у Києві: пристрасні танці та дружина у залі
TSN
2025-04-22T05:01:15Z
Оприлюднено сенсаційну заяву про те, як насправді загинув капітан корабля "Титанік"
TSN
2025-04-22T05:04:08Z
На Волині дитину вразило струмом на вагоні
TSN
2025-04-22T05:03:43Z
Лев викрав дівчинку з дому і вбив біля річки
TSN
2025-04-22T05:03:25Z
Зірка "МастерШефа" Мартиновська потрапила в ДТП у Києві та показала фото пошкодженого авто
TSN
2025-04-22T05:03:22Z
Аварія з рейсовим автобусом на Вінниччині: у ДТП загинув громадянин Китаю
TSN
2025-04-22T05:02:48Z
В Києві у "Гідропарку" жорстоко побили військового: як вирішилась доля нападників
TSN
2025-04-22T05:02:37Z
На Одещині жінка підстрелила 5-річну онуку
TSN
2025-04-22T05:01:46Z
Зв’язані, без їжі та води: у СІЗО Полтави катували в’язнів
TSN
2025-04-22T05:00:52Z
Чоловік у магазині отримав повістку і вигадав, як майже 2 роки уникати мобілізації
TSN
2025-04-22T05:00:43Z
Війська РФ вночі атакували дронами два райони Дніпропетровщини, пошкоджені будинки та ЛЕП
УкраинФорм
2025-04-22T05:10:26Z
У частині областей вируватиме негода, оголошено штормове попередження: де і коли будуть грози
24tv
2025-04-22T05:06:08Z
Порушення "перемир'я" та удари ворожих дронів по Україні: головні новини ночі 21 квітня 2025 року
TSN
2025-04-22T05:05:53Z
Загарбники за добу поранили одного цивільного на Донеччині
УкраинФорм
2025-04-22T05:04:57Z
Втрати РФ у війні проти України перевалили за 941 тисячу осіб
TSN
2025-04-22T05:04:44Z
За добу ліквідовано 1130 окупантів: втрати ворога на 22 квітня
24tv
2025-04-22T05:04:37Z
Кривавий Великдень на Херсонщині: росіяни вбили троє осіб
TSN
2025-04-22T05:04:21Z
Атака БпЛА на Черкащину: ОВА повідомила про наслідки
TSN
2025-04-22T05:04:16Z
На Чернігівщині зрадниця встановлювала відеопастки для коригування ударів РФ по ешелонах ЗСУ
TSN
2025-04-22T05:04:16Z
Туристи поділилися найгіршими розвагами, про які шкодують усе життя
TSN
2025-04-22T05:04:43Z
Єдиний знак зодіаку, який бере гроші в борг і не віддає: йому не варто позичати
TSN
2025-04-22T05:04:23Z
Гортензія пишно та яскраво цвістиме увесь сезон: ось що треба зробити для цього
TSN
2025-04-22T05:03:37Z
Які найкращі сорти огірків для відкритого ґрунту: рясно родять, смачні, хрусткі та стійкі до хвороб
TSN
2025-04-22T05:03:28Z
2 ложки на 3 літри води — і перець не хворітиме, плоди будуть великими, солодкими та м’ясистими
TSN
2025-04-22T05:02:14Z
Якщо маленький город: як посадити овочі, щоб на все вистачило місця — корисні поради
TSN
2025-04-22T05:01:37Z
Чому вам варто їсти десерти, якщо ви намагаєтесь схуднути
TSN
2025-04-22T05:01:21Z
Кулінари поділилися основним секретом найсмачнішої шарлотки: ось, що потрібно зробити з яблуками
TSN
2025-04-22T05:01:14Z
Найгірші риси кожного знака зодіаку, які ми не завжди хочемо визнавати
TSN
2025-04-22T05:00:25Z
Жирона — Реал Бетіс 1:3 Відео гола та огляд матчу Ла Ліги
Football.ua
2025-04-22T05:04:21Z
Що їсть Роналду, щоб залишатися в прекрасній формі у свої 40 років: улюблена страва футболіста
TSN
2025-04-22T05:00:58Z
Манчестер Сіті — Астон Вілла. Напередодні
Football.ua
2025-04-22T04:49:58Z
У "Шахтарі" повідомили про переговори щодо трансферу футболіста збірної України
ZN UA
2025-04-21T22:37:53Z
Колишній чемпіон світу назвав слабке місце Усика у реванші з Дюбуа
ZN UA
2025-04-21T21:46:29Z
Брентфорд готовий поборотися з Наполі за Судакова — GMS
Football.ua
2025-04-21T21:34:57Z
Бетіс із голом Антоні впевнено переграв Жирону з Циганковим
Football.ua
2025-04-21T21:04:50Z
Циганков провалив черговий матч за кризову Жирону: команда стрімко наближається до зони вильоту
24tv
2025-04-21T21:03:34Z
Манчестер Юнайтед очолює перегони за Куньєю — Романо
Football.ua
2025-04-21T20:31:07Z
Ціна на вершкове масло зростає: яка вартість у магазинах
24tv
2025-04-22T05:06:56Z
Керівники американських гігантів вивели мільйони перед митами Трампа
24tv
2025-04-22T05:06:30Z
США вигадали спосіб, щоб ЗАЕС не стала проблемою на переговорах
TSN
2025-04-22T05:05:21Z
За незламність бізнесу: СЕО Метінвесту названо одним з найкращих керівників України
TSN
2025-04-22T05:04:56Z
Курс валют в Україні: населення позбувається доларів – чи варто так робити
TSN
2025-04-22T05:04:51Z
В Україні подешевшав один з салатних овочів
ZN UA
2025-04-22T05:04:33Z
Китай готовий влаштувати кризу світовому автопрому
ГЛАВКОМ NET
2025-04-22T05:03:53Z
Інформацію про рахунки та сейфи українців передадуть податківцям: уряд схвалив законопроєкт
TSN
2025-04-22T05:03:02Z
Мій бізнес атакують, бо я кажу правду про корупцію у оборонних закупівлях, - підприємець Соколовський
TSN
2025-04-22T05:02:10Z
Огляд Samsung Galaxy Watch Ultra: стильний годинник на всі випадки життя
ITC
2025-04-22T05:05:12Z
Вчені розкрили долю загадкової планети, яка злилася із Землею
TSN
2025-04-22T05:04:24Z
Вчені відкрили новий спосіб вимірювати час: що відомо про цю технологію
InternetUA
2025-04-22T05:01:36Z
"Живий Нострадамус" налякав прогнозом про штучний інтелект: що він сказав
TSN
2025-04-22T05:01:09Z
NASA оголосило мільйонний конкурс на найкращий спосіб утилізації людських відходів на Місяці
TSN
2025-04-22T05:00:53Z
Прогноз магнітних бур на 22-24 квітня: якою буде сонячна активність
ГЛАВКОМ NET
2025-04-22T04:21:53Z
Temu стрімко втрачає позиції в США після вимкнення реклами в Google
InternetUA
2025-04-22T04:01:32Z
NASA розкрило незвичайну форму астероїда Donaldjohanson
Portaltele
2025-04-22T03:27:57Z
Представлений Vivo Pad5 Pro
Portaltele
2025-04-22T03:27:12Z
Продюсер купив омріяну Ferrari, заощаджуючи гроші 10 років: машина згоріла через годину — фото
TSN
2025-04-22T05:02:29Z
Ніссан Скайлайн мріє стати вантажівкою для бездоріжжя та драг-рейсером
Топ Жир
2025-04-22T01:30:48Z
Stellantis відкликає 50 000 автомобілів Alfa Romeo, Dodge та Maserati
Топ Жир
2025-04-22T00:45:51Z
Чоловіка звинувачили після того, як він похвалився крадіжкою шин на селфі
Топ Жир
2025-04-22T00:00:48Z
Електромобіль KIA EV6 2025 демонструє, що оновлення не є дешевими
Топ Жир
2025-04-21T23:30:06Z
Мріяли про Вайпер і Корвет, але лише одне місце для паркування?
Топ Жир
2025-04-21T22:45:55Z
Buick представив новий підбренд Electra
Топ Жир
2025-04-21T22:00:45Z
Тарифи Трампа підвищують середню рекламну ціну на нові автомобілі понад 50 тисяч доларів знову
Топ Жир
2025-04-21T21:15:06Z
Нове гібридне покоління від Hyundai: збільшення паливної ефективності на 45%
Топ Жир
2025-04-21T20:45:55Z