/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F69%2F3c96047c25d154ac9f16017ee43ca0a4.jpg)
«Контінентал» запустив власний трейдинг
Компанія «Контінентал» розширює напрями діяльності та запускає власний трейдинг. У межах розвитку цього напряму створено трейдингову компанію у м. Женева, Швейцарія, що дає можливість ефективно працювати з глобальними партнерами. Уже досягнуто стабільних обсягів у 150–200 тис. тонн продукції на місяць, а в перспективі Компанія планує вийти на рівень 5–7 млн тонн на рік.
«Запуск трейдингу є стратегічним рішенням, що логічно доповнює основну діяльність Компанії та дозволяє ефективно використовувати наявні ресурси: елеваторні потужності, парк залізничних вагонів і розвинену систему логістики. Наша трейдингова модель відрізняється від класичного підходу, який базується виключно на купівлі-продажі. Ми контролюємо весь ланцюг постачання — від зберігання та транспортування до реалізації продукції на міжнародних ринках. Така синергія між виробництвом і трейдингом забезпечує гнучкість та високу ефективність у роботі з партнерами», — зазначив Генеральний директор «Контінентал» Георг фон Нолкен.
Трейдингова діяльність Компанії сфокусована на ключових зернових культурах Чорноморського регіону: пшениці, ячменю, сої, кукурудзі та ріпаку. «Контінентал» почав з експорту продукції українського походження, але паралельно розвиває закупівлі в інших країнах, розширюючи свої можливості на світовому ринку.
Гнучка модель трейдингу «Контінентал» дозволяє Компанії ефективно працювати з партнерами різного масштабу — від малих фермерських господарств до великих агровиробників, а також співпрацювати з міжнародними трейдерами та переробниками. Основний фокус Компанії — продаж зерна кінцевим покупцям у портах. Що стосується постачальників, то для «Контінентал» це є як великі агровиробники, що продають зерно безпосередньо в порту, так і малі фермерські господарства з обмеженими логістичними можливостями. Для них Компанія пропонує гнучкі рішення в межах власної сорсингової програми: фермери можуть реалізовувати продукцію через елеватори «Контінентал» або безпосередньо з господарств. Компанія готова адаптуватися під потреби кожного постачальника.