MY.UAНовини
Путін і Трамп намагаються загнати Україну у "трикутник смерті"
Путін і Трамп намагаються загнати Україну у "трикутник смерті"

Путін і Трамп намагаються загнати Україну у "трикутник смерті"

Експерт Міжнародного інституту демократій та екскомандир 2-ї роти 24-го батальйону "Айдар" Євген Дикий про переговори України, Росії і США та досягнення миру

Ну що вже всі насолодилисьінтерв’ю Віткоффа Такеру Карсону? Ні? Обов’язково раджу передивитись чи перечитати, для остаточного розуміння реальності та позбавлення шкідливих ілюзій.

Від американського посадовця, якому безпосередньо доручено вести перемовини про "мир", якого його президент сподівається досягнути "до Великодня", ви дізнаєтесь багато цікавого. Виявляється, вся "проблема" між Україною та Росією – це якісь "чотири регіони", які давно провели референдуми і виявили бажання жити у складі Росії, а от Київ чомусь досі цього не визнає.

А ще виявляється Росія ніколи не прагнула захопити Україну. "Нащо їм її захоплювати? Росіяни лише прагнуть там стабільності!" — цитата з інтерв'ю.

Що, ми таке вже чули? Так, але раніше лише від Кремля. Тепер же зрозуміти відмінність між Кремлем та Білим домом можна лише за тим, яка мова є рідною для спікера, жодних розбіжностей у змістах не лишилось.

Якщо у когось всупереч очевидним фактам досі лишались надії, що Штати при Трампі є хоча б нейтральними стосовно нашої війни, радник Віткофф не залишає такої можливості. Штати тепер на стороні Росії проти нас, це доконаний факт.

Чи не останньою безпідставною надією, за яку чіплялись інфантильні "трампооптимісти", було сподівання на гнів ображеного Дональда, якщо "друг Владімір" його просто пошле. Але із запропонованим Трампом 30-денним припиненням вогню сталось саме так – Путін відмовся, і Трамп мовчки умився, натомість почав далі розповідати як у нього все добре з Росією, і які у них разом величні перспективи. Так буде і надалі – Путіну можна все, бо Трамп заздалегідь на його боці, нам же не можна нічого, бо вони разом проти нас.

Перемовини, в які нас загнав Трамп, відбуваються не у рівносторонньому трикутнику, де Штати хоча б ставились "рівновіддалено" до агресора та жертви агресії, та намагались "привести до спільного знаменника" жертву злочину та непокараного зухвалого злочинця. Все значно гірше, бо ці перемовини – "трикутник смерті", де американці взяли на себе подвійну паскудну роль: транслювати нашій делегації вимоги та забаганки Москви, та ще й підкріплювати їх погрозами зі свого боку.

Нас пробують дотиснути до капітуляції одночасно з двох сторін, і щоб вистояти під таким тиском потрібні або не менш сильні союзники, або ж неабияка віра у свої власні сили.

Із союзниками справи не найкращі (хоч і не безнадійні). Європа прокидається від тридцятирічного летаргічного сну, і її пробудження – напевно єдине, за що варто подякувати Трампу. Однак між моментом пробудження та реальним набуттям необхідних для перемоги над Росією спроможностей пройде чимало часу.

До того ж Європу доводиться розглядати як конгломерат країн, з кожною з яких треба вибудовувати свій трек стосунків, адже ЄС як спільна інституція паралізований застарілим консенсусним принципом, завдяки якому Орбан може безкарно гальмувати будь-які панєвропейські ініціативи.

Лишаються власні сили – або ж маємо готуватись до "Великодньої капітуляції". Загальні риси цієї капітуляції більш-менш вимальовуються.

Росія до останнього вимагатиме заздалегідь неможливого – повного контролю над всіма оголошеними ними "приєднаними" областями, включно із нашим виходом із Херсона та Запоріжжя, та юридичного визнання всіх загарбаних територій російськими. Це вже очевидно.

Менш очевидно, що Вашингтон визнає "правоту" цих вимог і хотітиме від нас того самого, плюс сам подасть приклад – визнає суверенітет Росії над окупованими землями. Цього може не статись, але після виступу Віткоффа дуже схоже на те, що і цей сценарій не те, що не є неможливим, але навіть дуже ймовірний. І ми маємо бути готовими саме до такого повороту.

Існує примарний шанс, що Росія до кінця вимагатиме саме описаний вище максимум. Тоді нам буде простіше – що б не співав дует Трам-Путіна, на таку вимогу не піде ні українське суспільство, ні українська армія, а отже і жодний наш політик не ризикне подібне навіть озвучити. В якийсь момент стане очевидним, що домовитись неможливо, і що Трамп має просто піти слідом за російським кораблем. А ми маємо далі воювати – до чиєїсь очевидної перемоги, нашої або ворожої.

Але значно ймовірніше інше. Росія після довгого умовляння з боку Трампа "так і бути" погодиться на заморозку не по межі областей, а по нинішній лінії фронту. Москва і Вашингтон разом оголосять, що це величезна поступка з боку Кремля, в обмін на яку ми маємо негайно пристати на всі інші їхні умови та вимоги, або ж саме нас оголосять "недоговороздатними" та "винними у продовженні війни".

Можливо (хоча далеко не факт), нам в якості величезного "кроку на зустріч" навіть гарантують, що Штати офіційно не визнають окуповані території російськими, а ніби як "підвісять" їх статус, і оце вже ми точно муситимемо прийняти як ледь не нашу "перемогу", а якщо хочемо щось більшого – ми "невдячні свині" та "насправді не хочемо миру", з усім, що із цього витікає.

Взагалі ми маємо наперед готуватись, що будь-яка наша спроба відстояти бодай мінімальні свої інтереси та хоч якось пом’якшити умови капітуляції буде подаватись саме як наша "невдячність", "недоговороздатність" та як те, що саме ми винні у продовженні війни.

Так, на дуже короткий момент ми дипломатично переграли Трампа та Путіна, коли без жодних умов прийняли пропозицію 30-ти денного припинення вогню, але цей момент вже позаду, і дві імперії вдруге нам таке не дозволять, натомість будуть дотискати нашу капітуляцію на умовах Кремля.

Якщо комусь щось неясно – проста суперечка в Овальному кабінеті була одразу ж використана як привід зупинити нам доставку навіть "байденівської" допомоги, тоді як пряма відмова Кремля від мирної пропозиції Трампа не лише не призвела до будь-яких антиросійських дій чи висловлювань, а й не завадила Штатам вже після цього вийти із групи з розслідування російських злочинів (бо Владімір для Дональда ніякий не злочинець, союзники та партнери злочинцями не бувають; інша справа – "диктатор" Зе…), знищити базу даних викрадених українських дітей, продовжувати перемовини про зняття санкцій та потроху згортати американський персонал на логістичних хабах, через які нам везуть допомогу…

Ми маємо бути готові до того, що на наступному етапі перемовин, якщо тільки ми спробуємо ставити бодай якісь свої умови, нас гарантовано оголосять "винними у зриві перемовин" та взагалі у цій війні (адже за версією Трампа все так і є, Москва чесно хотіла "своє", а ми раптом почали пручатись).

Нам гарантовано припинять американську допомогу, питання лише, як скоро це станеться. Чим довше ми тягнемо переговорну історію, тим більше снарядів встигне доїхати до нас, і в цьому сенсі всі ці ігри виправдані. Але слід розуміти, що довго так тривати не може, і на наступному етапі перемовин все одно доведеться обирати: ми капітулюємо, або ні – і свідомо вигрібаємо всі наслідки свого вибору.

Слід бути готовими і до того, що з Росії демонстративно знімуть санкції (насправді тому, що Трамп від початку саме цього хоче – але формально через "наше небажання помиритися"), і ба більше – я б навіть не виключав накладення санкцій на нас. І до цього теж варто наперед готуватись.

То що, як тільки Кремль та Білий дім "так і бути" погодяться замінити "мир по адмінкордонам областей" на "мир по лінії фронту", треба буде радіти бодай цьому, і швиденько підписувати, що скажуть? Такий наш вибір цілком можливий. Але маємо розуміти, що саме ми при цьому підпишемо.

Ми назавжди втратимо будь-які шанси на покарання злочинців та на отримання компенсації. Так, станом на сьогодні ми теж не маємо механізмів отримати і перше, і друге – але поки війна не закінчена це не є неможливим, натомість наша капітуляція вирішить це питання на користь Росії назавжди.

Ми так само назавжди (і не треба мати щодо цього ніяких ілюзій) визнаємо окупацію Росією всіх зайнятих зараз територій. Так, ми не визнаватимемо цього де-юре, але ж і Південна Корея де-юре не визнає окупацію Півночі – тільки от мільйонам північних корейців від цього не легше.

Ми не отримаємо жодних гарантій безпеки для решти територій. Отримаємо натомість "фількину грамоту", цілком гідну називатися не "Мінськом-3", а "Будапештом-2", і хай пропонована європейськими союзниками наявність на нашій території купки "миротворців" з ніяким мандатом та кумедними реальними спроможностями не вводить нас в оману.

Таким чином, замість миру ми отримаємо недовгу перерву перед продовженням російської агресії, і розділимо долю не Південної Кореї, а Південного В’єтнаму.

Ну, а на додаток до цього ми ще й невідомо за що, от просто щоб Трамп на нас не так сильно сердився, віддамо йому наші надра, а за останньою версією ще й наші АЕС (що до речі не лише і навіть не стільки про гроші та електрику, а про те що нам тоді ніколи не зробити свою ядерну зброю – якраз те єдине, що мало б бодай якийсь шанс стати нашою гарантією безпеки).

Якщо ми готові на все це виключно заради того, щоб зараз трохи зітхнути з полегшенням, і отримати можливість трохи пожити у поганому мирі перед наступним актом агресії – що ж, це суїцидальний вибір, але суверенна нація має право на все, включно із суїцидом. Але цей вибір має бути чітко усвідомленим та публічно проговореним.

Бо наразі у мене дедалі сильніше складається враження, що після брутальної спроби "нагнути" нас в Овальному кабінеті, і нашої в цілому переважно здорової реакції на це хамство, наші вороги по обидва боки Атлантики переглянули тактику і пішли шляхом "варити жабку на дуже повільному вогнику". І схоже, що ми таки потроху приварюємось.

Я дуже хочу помилятись у своєму припущенні і сподіватись, що ми насправді наперед розуміємо безперспективність перемовин та просто тягнемо час – щоб встигло доїхати більше снарядів та ракет до "Петріотів". Але поки виглядає більш схоже на інше.

Схоже, загнана у "трикутник смерті" між агресивним союзом Трампа-Путіна, при імпотенції Європи, наша влада почала "просідати", та можливо навіть внутрішньо вже прийняла нашу поразку. З одного боку, вона відчайдушно намагається виторгувати для нас більш-менш прийнятні умови "почесної" капітуляції (що заздалегідь нереально), а з другого – потроху готує суспільство до прийняття того, що чомусь почало вважатися неминучим (хоч абсолютно таким не є).

Обережні капітулянти, які вже понад рік як підняли голови і потроху сіють в народі зневіру, вже почали співати солодку колисанку про "моральну перемогу", якою ми маємо втішитись замість справжньої Перемоги.

Щоб мати мужність послати за російським кораблем одночасно Москву та Вашингтон, при тому знаючи, що допомога та підтримка Лондона та Брюсселя будуть обмеженими, треба мати глибоку віру у сили нашого власного народу.

Ці сили є, але схоже, що в них наразі не вірять не лише в іноземних столицях, але і на Печерських пагорбах, і саме це є ключовою проблемою.

Таке вже бувало. Таке було, коли нас у 2022 нагинали на "Стамбульські угоди", але озброєний народ вирішив воювати. Таке було в 2014, коли перемовини наших союзників та "поміркованих лідерів" з Януковичем закінчились виступом сотника Парасюка на Майдані – і нашою Перемогою.

Ми перемагали завжди, коли обирали Гідність, а не "поміркованість".

Втім, далеко не тільки ми.

Трохи більше століття тому Османську імперію буквально роздирали на шмаття переможці у Першій світовій. Поразка спершу ніби і не виглядала ганебною, але переможці всупереч домовленостям окуповували місто за містом, регіон за регіоном та готували "мирну угоду" — десь на таких умовах, як наразі нам готують Москва та Вашингтон.

Османський уряд розводив руками і не бачив сили протистояти тиску країн Антанти. Але виявилось, що у народа ці сили були.

Це про реальну перебудову всього тилового життя на воєнні рейки, все для фронту, все для перемоги.

Так, це буде дуже некомфортно, а отже непопулярно. Цьому чинитиметься значний спротив – частково стихійний, а ще більшою мірою організований російською агентурою.

Обравши цей шлях, ми отримаємо складнощі та проблеми – але відвернемо невиправну трагедію, якою закінчився б трампутінський мир зразка 2025.

І покликати умовного "нашого Ататюрка" можемо і повинні лише ми з вами самі, українське тилове суспільство.

Було б вкрай нечесно, несправедливо та нереалістично очікувати цього від армії.

Не можна вимагати від наших захисників та захисниць, які три роки витрачають свої життя та здоров’я за нас, замість нас і заради нас, при тому потерпають водночас і від страхіть та незручностей війни, і від абсурду армійського совка, і від нашої з вами тилової невдячності, щоб вони ще й замість нас самі вимагали продовжити війну, тобто ще продовжити їхню тяжку службу.

В умовах, коли ніхто з тилу не поспішає їм на заміну, тему граничного терміну служби "тихо зам’яли", ми маємо щодня вклонятися їм за те, що хоча б не всі пішли у СЗЧ, та що не вимагають припинити війну на будь-яких умовах.

Армія, з якою ми чинимо так по-скотинячому, не вимагає капітуляції та не розходиться по домівках, натомість дуже успішно протистоїть ворогові на фронті – це вже героїзм, цінуємо його, і не перевалюємо на героїв нашу відповідальність.

Саме ми, український тил, маємо чітко зробити свій вибір. Від нас має прозвучати "Ні капітуляції!", саме ми маємо відкинути трампутінський "рускомір-2025" та вимагати війни до Перемоги.

Вимагати, і водночас озвучити власну готовність на пожертву значною частиною комфорту та статків заради цієї Перемоги. Без цього вимога Перемоги буде просто інфантильним закликом у порожнечу, тоді як за цієї умови стане нашим новим суспільним договором часів Визвольної Війни.

Якщо ми будемо рішучими у своєму виборі – наш запит буде почуто, і "ефект нашого Кемаля" спрацює.

Я зараз свідомо виношу за дужки питання, чи візьме на себе роль умовного "нашого Ататюрка" чинна влада (що, поза всіма політичними та особистими симпатіями та антипатіями, однозначно було б простіше та надійніше просто з міркувань права та легітимності), чи ж вона виявиться не готовою спертись виключно на наші власні українські сили, і повести нас у "зарубу" значно важчу аніж попередні роки. Якщо владі не вистачить віри у наші сили – так чи інакше ця віра і ці сили знайдуть собі лідерів та провідників.

Якщо народ чітко сформує та озвучить свій запит на Перемогу, та чітко артикулює категоричне несприйняття капітуляції, відповідь на запит однозначно прийде, і наразі не так важливо, звідки саме та за якою процедурою. Головне, щоб це був дійсно вибір народу, вибір усвідомлений та чітко озвучений.

Саме ми маємо публічно відмовити Трампутіну, щоб для всього світу було очевидно: це воля українців, а не лише окремих політиків.

У нас не так багато часу, щоб все це усвідомити, "перетравити", та видати назовні нашу волю до Перемоги – або ж нашу покору капітуляції.

Вашингтон та Москва дотискають нас прямо зараз, і вже озвучений їхній "дедлайн" — "мир на Великдень", тобто до 20 квітня. Трампутіни хочуть святкувати не просто Великдень, а Великдень нашої поразки. У нас менше місяця на те, щоб обрати свій шлях – шлях ганьби, капітуляції та трохи відкладеної смерті, або ж шлях Гідності та тяжкої боротьби з шансами на Перемогу.

Вибір Гідності та боротьби може завершитись поразкою, але часто призводить до Перемоги. Вибір капітуляції варіанта Перемоги не передбачає.

Пам’ятаємо про це, готуючись фарбувати крашанки до Великодня.

Джерело: пост Дикого у Facebook.

Думки, висловлені в рубриці блоги, належать автору.
Редакція не несе відповідальності за їх зміст.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Уряд затвердив Дорожні карти, потрібні для переговорів про вступ України в ЄС
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T10:09:11Z
Чому РФ важливо дійти до кордонів Дніпровщини: експерт назвав справжній намір Кремля
TSN
2025-05-14T10:06:03Z
Партія Орбана ініціює заходи проти громадянського суспільства за російським зразком
Европейская правда
2025-05-14T10:05:31Z
Франція вважає, що після схвалення 17-го пакету санкцій ЄС настав час задушити економіку РФ
Европейская правда
2025-05-14T10:05:12Z
Працівниця Апарату Верховної Ради отримала в подарунок будинок і ділянку за майже 7 млн грн
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:57:20Z
Санду закликала молдаван з громадянством Румунії голосувати за прозахідного кандидата
Европейская правда
2025-05-14T09:52:38Z
Прем'єр Канади розкритикував запрошення Трампа до Британії з державним візитом
Европейская правда
2025-05-14T09:52:06Z
Чи буде Зеленський на переговорах в Стамбулі без Путіна: в ОП відповіли
ТСН
2025-05-14T09:48:38Z
У Швеції звільнили з-під варти затриманого у шпигунстві
Европейская правда
2025-05-14T09:28:06Z
Народилася у Дніпрі, не знала свого батька і писала листа Сталіну: як у дитинстві виглядала Лія Ахеджакова
Telegraf
2025-05-11T17:30:58Z
"Євробачення-2025": коли у фіналі конкурсу виступить Ziferblat і що таке "вибір продюсера"
TSN
2025-05-14T10:15:33Z
Андрій Білоус вперше прокоментував своє звільнення з Молодого театру: "Я подав заяву добровільно"
TSN
2025-05-14T10:06:00Z
Білоус, якого звинувачують у домаганнях, залишив посаду у Молодому театрі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:59:06Z
Колишня P. Diddy в суді розкрила таємницю "білих вечірок" і шокувала, як він знущався з неї роками
ТСН
2025-05-14T09:33:27Z
Єфросиніна звинуватила Фреймут у брехні
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T08:45:32Z
Після першого півфіналу "Євробачення" букмекери змінили ставки: яке місце пророкують Україні
TSN
2025-05-14T08:18:29Z
Співачка Ротару найняла репетитора, щоб вивчити українську мову
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T08:03:52Z
Леонардо Ді Капріо зібрався одружуватися з молодшою на 24 роки відомою моделлю — ЗМІ
TSN
2025-05-14T06:51:56Z
Як змінилася довіра українців до Зеленського: дані останнього опитування
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:48:10Z
Дружинам і дітям військових нададуть знижки та пільги: які саме
ТСН
2025-05-14T09:33:11Z
В Україні під виглядом «чаю для схуднення» продають психотропи: як це загрожує покупцям
ТСН
2025-05-14T09:21:02Z
Скільки українців довіряють Зеленському: соціологи здивували відповіддю
TSN
2025-05-14T09:09:05Z
Середній вік — це скільки років: розбираємося в понятті
ТСН
2025-05-14T07:51:06Z
Ексміністр оборони Гриценко похизувався здобутками сина
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T06:01:47Z
Брав участь у визволенні Київської області. Згадаймо Василя Липея
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T06:00:15Z
Яке сьогодні, 14 травня, свято — все про цей день, яке церковне свято, що не можна робити
TSN
2025-05-14T04:06:12Z
Історик розповів, як в Україні з’явилася гречка: виявляється, цю популярну нині крупу ми їли не завжди
TSN
2025-05-14T03:58:21Z
Що потрібно знати про вірусний гепатит А: як передається, симптоми, пояснює експерт
TSN
2025-05-14T09:48:09Z
Що можна додати до супу, щоб зробити його смачнішим: ці інгредієнти кидають наприкінці варіння
ТСН
2025-05-14T09:33:11Z
Лікарня «Феофанія» відтепер надає послуги для всіх громадян – голова КМВА
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T07:12:20Z
Кір шалено атакує Київ: з 10 контактних хворіють 9 — де найбільший ризик "підчепити"
ТСН
2025-05-14T03:58:47Z
Головки капусти виростуть великими, міцними й соковитими, якщо посадити поруч ці рослини
ТСН
2025-05-14T03:58:39Z
Ці звички руйнують ваш сон: лікарі назвали найпопулярніші помилки
ТСН
2025-05-14T03:57:46Z
Названо найгірші макарони, які не можна їсти, але їх купують усі
ТСН
2025-05-14T03:57:40Z
Гепатит А лютує у Києві: що відомо та як уберегти себе і дітей
ТСН
2025-05-14T03:57:06Z
Чим обробити полуницю під час цвітіння: захист ягоди без хімії
TSN
2025-05-14T03:57:04Z
Дефіцит кадрів змушує аграріїв автоматизувати системи поливу
AgroPortal
2025-05-14T10:00:07Z
«Євроінтеграція ВПК України — це важлива частина безпекової програми Європи», - народний депутат Ігор Копитін
TSN
2025-05-14T09:48:16Z
Ми наголошуємо на поетапній євроінтеграції українського агросектору, з перехідним періодом, - Андрій Дикун
Agravery
2025-05-14T09:45:54Z
ЄС зменшить квоти на імпорт з України кукурудзи, цукру, меду та м'яса птиці
AgroPortal
2025-05-14T09:00:47Z
Ціни на фрукти в Україні зростуть: весняні заморозки знищили врожай
VGorode
2025-05-14T08:42:48Z
Площі під цукровим буряком зменшаться на 50 тис. га
AgroPortal
2025-05-14T08:30:56Z
Наглядова рада «Укрзалізниці» продукує мільярдні збитки. Глава «Укрметалургпрому» зробив скандальну заяву
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T08:24:27Z
Держстат: у квітні продукти харчування дорожчали вдвічі швидше за індекс споживчих цін
Agravery
2025-05-14T07:51:36Z
ЄС планує підняти тарифи на імпорт з України – FT
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T07:33:12Z
Для чого проводяться щорічні гідравлічні випробування: роз’яснення «Київтеплоенерго»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:51:37Z
Якою буде погода в Україні 15 травня: прогноз синоптикині
TSN
2025-05-14T09:48:30Z
Ізраїлю букмекери прогнозують 5 місце на «Євробаченні 2025».
FM-TV
2025-05-14T09:42:18Z
Ракам не варто за всім гнатися, а Левам слід рухатися вперед: гороскоп за картами Таро на 14 травня 2025 року
ТСН
2025-05-14T09:33:39Z
Як посадити розсаду у холодний грунт і зібрати врожай
TSN
2025-05-14T09:09:40Z
Окупована Донеччина на межі водної катастрофи
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:09:13Z
Київ готує рішення для впорядкування руху електросамокатів: подробиці
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:06:53Z
Легенді кримської журналістики Миколі Семені – 75!
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:00:30Z
Кияни, не чекайте газу та гарячої води - експерт попередив про кризу комунальних послуг у столиці
TSN
2025-05-14T08:48:30Z
Вчителька з Вінниці допомагала чоловікам втекти за кордон: деталі схеми
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:45:10Z
Вночі на Хмельниччині сталися сильні вибухи: що відомо про атаку "Шахедів"
TSN
2025-05-14T07:33:09Z
Біля узбережжя Криту стався землетрус
Европейская правда
2025-05-14T06:42:49Z
Нацполіція проводить масштабну спецоперацію з понад 200 обшуками: що трапилось
TSN
2025-05-14T03:59:36Z
СБУ викрила зрадника, який готував удар по лініях електропередач Рівненської АЕС
ТСН
2025-05-14T03:58:20Z
На Волині чоловік пропонував сестрі дружини секс: він поплатився
ТСН
2025-05-14T03:58:12Z
Підпал будинку британського прем’єра: поліція заарештувала підозрюваного
ТСН
2025-05-14T03:57:53Z
Викрито злочинну організацію, яка займалася секс-експлуатацією жінок: деталі схеми
TSN
2025-05-14T03:57:32Z
На Київщині 34-річний чоловік зґвалтував дівчинку-підлітка: поліція повідомила деталі
TSN
2025-05-14T03:56:39Z
Mercedes переносить виробництво своєї популярної моделі авто у США через мита Трампа
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T11:45:58Z
Водіїв закликали ні в якому разі не залишати цю річ у салоні у спекотний день
24tv
2025-05-12T14:09:13Z
Кібертрак перевернувся після ймовірного нападу в дорожній люті
Топ Жир
2025-05-12T14:03:19Z
“Новий автомобіль та старий водночас: Volkswagen Beetle 1972 року з пробігом лише 104 милі”
Топ Жир
2025-05-12T14:00:33Z
Водій вантажівки перевернув Cybertruck у лютій дорожній сутичці
Топ Жир
2025-05-12T13:45:04Z
Через ризик шпіонажу: в Британії ввели обмеження для власників китайських машин
AutoGeek
2025-05-12T13:27:59Z
Ексклюзив за $3,5 мільйона: на аукціон виставили найкращий Lamborghini
Фокус
2025-05-12T13:21:48Z
ЄСА надала автовиробникам саме те, про що вони просили
Топ Жир
2025-05-12T13:00:04Z
Електромобілі Hyundai у небезпеці: китайські бренди націлились на ринок Південної Кореї
AutoGeek
2025-05-12T12:48:25Z
Скільки днів не псується варена гречка: експерти розповіли про точну тривалість зберігання популярної страви
ТСН
2025-05-14T08:33:20Z
Несподівані формати відпочинку: що стає популярним серед багатіїв
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T06:27:48Z
Найпопулярніші фрукти у світі перебувають на межі зникнення: що відомо
TSN
2025-05-14T03:59:04Z
Як відлякати птахів від вишень, черешень та малини: три найкращі способи
ТСН
2025-05-14T03:58:58Z
Нумерологи стверджують, що у ці дати народжуються найпривабливіші жінки: перевір свою
ТСН
2025-05-14T03:58:54Z
Як зберегти редиску від тріщин: основні поради для городників
TSN
2025-05-14T03:58:09Z
Що можна покласти в зелений борщ замість щавлю: смачні альтернативи, які зроблять смак страви ще яскравішим
ТСН
2025-05-14T03:57:51Z
Ці продукти лише зіпсують напій: що в жодному разі не можна додавати в каву
ТСН
2025-05-14T03:57:30Z
Як зробити класичний американський коул слоу — універсальний салат, який ідеально пасує до страв на грилі
ТСН
2025-05-14T03:56:45Z
«Шахтар» – «Динамо»: де та коли дивитися трансляцію фіналу Кубка України
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:36:32Z
На фронті загинув призер чемпіонатів світу з веслування Олександр Калініченко
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:18:18Z
Президент Бразилії відреагував на призначення іноземця головним тренером збірної
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:09:01Z
Євроліга прокоментувала загибель 17-річного баскетболіста
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T08:51:58Z
«Приниження». Російський тренер влаштував істерику через недопуск ковзанярів з РФ до Олімпіади
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T08:36:00Z
Збірна України з баскетболу дізналась потенційних суперників у кваліфікації чемпіонату світу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T08:12:05Z
Йокіч повторив унікальне досягнення легенди НБА
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T08:06:37Z
Скандальний російський тенісист поскаржився, що його ображали вболівальники у Римі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T07:30:19Z
50 років тому український футбольний клуб вперше виграв єврокубок
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T07:12:36Z
Apple розробляє технологію керування iPhone силою думки - імплант вже тестують
TSN
2025-05-14T09:48:07Z
Чи ваш кіт психопат? Вчені створили тест, який дає відповідь
TSN
2025-05-14T08:06:41Z
Магнітна буря 13 травня: яка буде її активність
TSN
2025-05-14T05:18:49Z
Як ухвалювати рішення за секунди: техніка від ЦРУ
ТСН
2025-05-14T03:59:19Z
На Марсі виявили "вафлі" та "стільники": вчені припускають сліди давнього життя
ТСН
2025-05-14T03:59:11Z
"Загублене море" під США: як школяр натрапив на озеро, яке не може дослідити навіть наука
ТСН
2025-05-14T03:58:13Z
У США знайшли мумію з "людськими руками": вчені досі не можуть встановити, хто це
TSN
2025-05-14T03:57:35Z
Вчені шоковані: динозаври жили в Антарктиці
ТСН
2025-05-14T03:56:51Z
Що відбувається з тілом після смерті: вчені зафіксували загадкове явище
ТСН
2025-05-14T03:56:34Z