MY.UAНовини
Доля 4 регіонів та ЗАЕС: головні результати непрямих переговорів України та РФ
Доля 4 регіонів та ЗАЕС: головні результати непрямих переговорів України та РФ

Доля 4 регіонів та ЗАЕС: головні результати непрямих переговорів України та РФ

В США, Росії та Україні заявили про результати переговорів між сторонами в Саудівській Аравії - названо ключові теми розмов та, що це означає для України.

Про що йдеться у матеріалі:

​23-25 березня 2025 року в Ер-Ріяді, столиці Саудівської Аравії, відбулися непрямі переговори, спрямовані на досягнення часткового припинення вогню між Україною та Росією. Переговори проходили за посередництва Сполучених Штатів Америки та стали частиною ширших зусиль з припинення трирічного конфлікту між двома країнами.

Главред зібрав головне, що варто знати про результати переговорів.

Результати переговорів України та США

Міністр оборони України Рустем Умєров, очільник української делегації на переговорах, підбиваючи підсумки зустрічей, заявив, що Україна та США провели в Ер-Ріяді двосторонні технічні консультації. Обговорювалися питання безпеки енергетичної та критичної інфраструктури, безпечної навігації в Чорному морі, а також повернення полонених і вивезених дітей, написав він у Facebook.

Він наголосив, що, виконуючи завдання Президента України, українська сторона продовжує роботу над досягненням справедливого миру та забезпеченням безпеки держави. Ця зустріч стала логічним продовженням успішних консультацій із США в Джидді. За його словами, ніхто не прагне справедливого миру більше, ніж українці, і їхня позиція залишається чесною, прозорою та послідовною.

Ключові результати:

  1. Всі сторони домовились забезпечити безпечну навігацію (судноплавство), припинити використання сили, та запобігти використанню комерційних суден у військових цілях у Чорному морі. Важливо! Українська сторона наголошує: переміщення Росією своїх військових суден за межі Східної частини Чорного моря буде вважатися порушенням духу цієї домовленості та буде розглядатись як порушення зобов’язань забезпечити свободу судноплавства в Чорному морі та загрозу національній безпеці України. В такому випадку, Україна матиме повне право реалізовувати право на самозахист.
  2. Всі сторони домовились впровадити домовленості Президентів щодо повної заборони ударів по енергетичній інфраструктурі України та Росії.
  3. Всі сторони вітають залучення третіх країн з метою забезпечити підтримку впровадження енергетичної та морської домовленостей.
  4. Всі сторони продовжать працювати над досягненням стійкого та тривалого миру.
  5. США підтвердили свою підтримку в допомозі здійснення обміну військовополоненими, звільнення цивільних затриманих осіб та повернення насильно вивезених українських дітей.

Умєров також підкреслив важливість якнайшвидшого проведення додаткових технічних консультацій для узгодження деталей, реалізації домовленостей, а також механізмів моніторингу та контролю.

Результати переговорів США та Росії

Як йдеться у повідмоленні Білого дому, Сполучені Штати сприяли проведенню двосторонніх переговорів на технічному рівні з російською делегацією 23-25 березня в Ер-Ріяді, Саудівська Аравія.

За підсумками цих переговорів:

США підтвердили принципову позицію президента Дональда Трампа щодо необхідності припинення насильства з обох сторін російсько-українського конфлікту як ключового кроку до тривалого миру. Задля цього Вашингтон продовжуватиме сприяти переговорам між сторонами відповідно до домовленостей, досягнутих в Ер-Ріяді.

Також США висловили подяку спадкоємному принцу Мухаммеду бін Салману за його лідерство та гостинність, що вкотре сприяли організації важливих переговорів у Саудівській Аравії.

Заяви Лаврова щодо переговорів

На переговорах між США та Росією в Ер-Ріяді обговорювали безпеку судноплавства у Чорному морі, повідомив глава МЗС РФ Сергій Лавров, якого цитують російські ЗМІ. Він заявив, що Москва не довіряє Києву та вважає, що лише Вашингтон може вплинути на припинення атак з боку України.

"РФ будуть потрібні чіткі гарантії при відновленні чорноморської ініціативи, вони можуть бути тільки результатом наказу з Вашингтона Зеленському. Гарантії для Росії з боку України можуть стати виключно результатом наказу Зеленському зі США. Європа прямо суперечить позиції адміністрації Трампа, в якій говорять про попередні параметри врегулювання конфлікту в Україні", - зауважив міністр.

Лавров зазначив, що РФ погодилася на всі пропозиції президента Туреччини щодо чорноморської ініціативи, але Київ змінив рішення в останній момент. Він також підкреслив турботу Росії про продовольчу безпеку глобального Півдня та Сходу, наголошуючи на важливості доступу РФ до ринку зерна та добрив.

За його словами, результати переговорів будуть представлені Володимиру Путіну та Дональду Трампу. Лавров стверджує, що без підтримки Європи Україна давно б зазнала поразки, а серед лідерів із постачання зброї він назвав Францію та Британію.

Він також звинуватив Європу у розбіжностях з адміністрацією Трампа щодо врегулювання конфлікту, порівнявши спроби стримати Росію з діями Наполеона і Гітлера.

"Мрійники" з ЄС про дві миротворчі місії в Україні показують свою повну політичну неспроможність", - також видав Лавров.

Крім того, Лавров заявив, що Київ нібито атакував станцію в Суджі та поклав відповідальність за це на РФ, що, за його словами, впливає на енергозабезпечення низки європейських країн.

"Обсяг прокачування нафти для європейських споживачів різко знизиться через черговий теракт України", - сказав Сергій Лавров.

Росія звинуватила Україну у зриві спільної заяви за підсумками переговорів

Переговори між Росією та США, що тривали 12 годин в Ер-Ріяді, завершилися без ухвалення спільної заяви.

За версією Москви, причиною цього стала позиція України, заявив в ефірі телеканалу "Россия-24" перший заступник голови комітету з оборони та безпеки РФ Володимир Чижов. Він зазначив, що сторони не дійшли згоди щодо підсумкового документа, проте не уточнив, які саме питання стали каменем спотикання. Чижов також утримався від розкриття деталей переговорів, зазначивши, що їх зміст можуть оприлюднити пізніше.

"Те, що вони сиділи 12 годин і як би погодили спільну заяву, яка, однак, не була прийнята через позицію України, це теж дуже характерно і симптоматично", - заявив Чижов.

Чому в Кремлі відмовились публікувати зміст переговорів

Водночас речник Кремля Дмитро Пєсков фактично спростував слова Чижова, заявивши, що результати переговорів вже відомі Москві та Вашингтону, і зараз їх аналізують.

"Їхній зміст точно не буде публікуватися, контакти мали технічний характер", — зауважив Пєсков

За інформацією росЗМІ, він не став уточнювати, які країни можуть приєднатися до майбутніх дискусій. Раніше член делегації Григорій Карасін повідомив, що в процесі братимуть участь ООН та інші держави.

Пєсков також підтвердив, що подальші контакти між США та РФ продовжуватимуться, проте деталей поки що немає. Щодо можливої тристоронньої зустрічі за участю Києва, то наразі вона не запланована.

Про що говорили на переговорах США та РФ

Російська делегація на переговорах зі США в Саудівській Аравії заявила про намір взяти під повний контроль територію чотирьох українських областей – Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської. Про це повідомляє The Moscow Times, посилаючись на джерела, обізнані з позицією Кремля.

Попри те, що за понад три роки війни Росія не змогла повністю захопити жоден із цих регіонів, Кремль прагне закріпити їх у межах, визначених російською Конституцією, яка формально включає ці області до складу РФ. За словами наближеного до Кремля співрозмовника видання, Путін не може собі дозволити політичну втрату цих територій, тому Росія налаштована утримати їх за будь-яку ціну.

"У Конституції немає механізму для виходу регіонів зі складу Росії. Нам потрібні вся Запорізька і вся Херсонська область", – сказав він.

Інше джерело, чинний російський чиновник, зазначив, що Москва розраховує, що Вашингтон може спробувати натиснути на Київ із вимогою повного виведення військ з окупованих територій.

"Або Трамп вплине на них, щоб вони пішли, або нам скажуть: "Вступайте в затяжні переговори і паралельно використовуйте військову силу для встановлення контролю". Це найгірший для нас варіант, тому що форсування річок – завжди болюча операція", – пояснив чиновник.

Також повідомляється, що Росія розглядає можливість захоплення частини інших українських областей, зокрема Дніпропетровської чи Сумської, щоб потім запропонувати їх в обмін на контроль над Херсоном і Запоріжжям. Співрозмовник видання припустив, що російське командування шукає варіанти уникнення форсування Дніпра та штурму Херсона, адже такий сценарій призвів би до значних втрат.

Станом на лютий російська армія контролювала 98,6% Луганської області, 62,6% – Донецької, 71,9% – Запорізької та 69,3% – Херсонської, при цьому у двох останніх регіонах вона не утримує обласні центри – Запоріжжя та Херсон.

Чи зможе ООН долучитись до переговорів – позиція України

Радник керівника Офісу президента України Сергій Лещенко заявив, що Україна не впливає на формат переговорів між США та Росією, проте застеріг щодо ризиків залучення до них ООН. В ефірі телемарафону Лещенко прокоментував заяву російського представника про можливу участь ООН та інших країн у цих перемовинах. Він зазначив, що Україна не може визначати, кого саме США чи РФ залучатимуть до своїх переговорів, адже це їхній вибір.

"Зрозумійте, що це ж не наші переговори (між США та Росією – ред.). Ми не можемо впливати на формат. Ми ж могли і не хотіти Беседу цього бачити, і не хотіли бачити, можливо, когось іншого", – сказав Лещенко.

Водночас він вказав на потенційні складнощі, які можуть виникнути через вплив Росії на ООН.

Водночас Лещенко наголосив на можливих ускладненнях через вплив Росії на ООН. За його словами, бажання Кремля бачити ООН у цьому процесі може свідчити про наявність у нього важелів впливу, зокрема права вето в Раді безпеки. Якщо Росія використовуватиме це право для блокування рішень, які їй не вигідні, переговорний процес може значно ускладнитися або навіть стати неможливим.

"Ми це проходили вже багато разів", – висловися радник глави ОПУ.

Чи зможе Україна повернути контроль над ЗАЕС в рамках угоди із США

Радник керівника ОПУ Сергій Лещенко заявив, що, попри прагнення США розширити угоду щодо правил і умов інвестиційного фонду, відому як договір про надра, наразі цей документ залишається в редакції, ухваленій урядом 26 лютого.

"Ми побачили бажання (американської сторони) розширити цей договір. Він поки що не пройшов розширене узгодження. Є тільки версія, яка пройшла через наш Кабмін, вона готова до підписання. Це та версія, яка "їздила" на підписання у Білий дім, але через відомі причини не була підписана. Інших версій немає", – розповів Лещенко.

Він зазначив, що будь-яка нова версія цієї угоди має пройти процедуру розгляду в Кабміні, бути схваленою та підготовленою до підписання.

За словами Лещенка, на цей час, якщо переговори й тривають, то вони мають технічний характер і не супроводжуються політичною згодою.

Водночас він наголосив, що Україна готова обговорювати розвиток, інвестування та інтеграцію ЗАЕС в український, а згодом і європейський енергетичний ринок, якщо США зацікавлені в цьому.

Лещенко підкреслив, що наразі ці питання не включені до сировинної угоди, оскільки її проєкт уже затверджений урядом, проте не виключив можливих змін у майбутньому.

Що чекає на українські порти в Чорному морі

Радник керівника Офісу президента Сергій Лещенко повідомив, що під час першого дня переговорів в Ер-Ріяді обговорювали питання безпеки судноплавства в Чорному морі та інфраструктури.

Зокрема, йшлося про захист портів, включаючи херсонський, який раніше не згадувався в офіційних комунікаціях, але також потребує гарантій безпеки.

За словами Лещенка, розглядали питання захисту Чорноморського порту, трьох великих одеських портів та менших об’єктів. Він наголосив, що Україна, яка наразі має перевагу в Чорному морі завдяки дронам, може взяти на себе певні зобов’язання, якщо Росія проявить "добру волю" до мирного врегулювання.

Крім того, представник ОП зазначив, що інфраструктура також є частиною переговорного процесу. За його словами, кожна зустріч традиційно починається і завершується обговоренням питання повернення українських дітей.

"Я думаю, що частина переговорів - це були дзвінки до Москви з зойком і криками. Але подивимося, що буде в підсумку. Тому що поки такої заяви немає, ми не можемо аналізувати це", - вважає радник глави ОП.

Лещенко звернув увагу, що після 12-годинних переговорів між США та РФ не було ухвалено спільної заяви. Він пояснив, що такі рішення можуть ухвалюватися на завершальному етапі переговорів, тому не варто очікувати їх після кожної зустрічі американської та української делегацій.

Також він підкреслив, що питання, які обговорювали США та Росія, потребують подальшого аналізу і зворотного зв’язку з боку української сторони.

Чи вдасться домовитись про перемир’я до 20 квітня

За повідомленнями західних ЗМІ, зокрема Bloomberg, у Білому домі сподіваються досягти угоди про перемир’я між Україною та Росією до 20 квітня. Однак, оцінюючи реалістичність такого плану, варто звернути увагу на тенденцію, що проявляється в діях членів команди Трампа – вони намагаються підлаштувати реальність під свої заяви. Про це в ексклюзивному коментарі для Главреда заявив політолог, викладач КНУ ім. Тараса Шевченка Петро Олещук.

За його словами, складається враження, що команда Трампа просто планує зробити офіційну заяву до 20 квітня, незалежно від того, чи буде вона реалізована на практиці.

Олещук вказує на те, що досі незрозуміло, яким саме буде формат перемир’я, про який говорить адміністрація Трампа. Спочатку під час зустрічі українсько-американської делегації обговорювалося всеохоплююче припинення вогню. Однак після розмови Трампа з Путіним риторика змінилася – почали говорити лише про обмеження ударів по енергетичній інфраструктурі та перемир’я на морі. Таким чином, кінцевий формат припинення бойових дій залишається невизначеним.

"Поки що це більше нагадує ігри Трампа, а не конструктивну розмову. Також складається враження, що Росія тягне час і маніпулює бажанням Трампа якомога скоріше оголосити про припинення вогню. При цьому Трамп і його команда роблять вигляд, що вони вірять у все це, і квінтесенцією цього було легендарне інтерв’ю Віткоффа Такеру Карлсону. Для того, щоб перемир’я було встановлено до 20 квітня, потрібно, щоб США тиснули не лише на Україну, а й на Росію. Але у Трампа відмовляються від серйозного тиску на Москву, відповідно, Росія не вважає за потрібне демонструвати бодай найменше бажання приєднатися до цього процесу", - наголосив Олещук.

Політолог також зауважив важливий аспект, що у разі необхідності тиск США на Україну буде застосований негайно, тоді як вплив на Росію потребуватиме більше часу.

Він робить висновок, що незалежно від того, які заяви лунають від адміністрації Трампа, вони можуть не відповідати реальності. Судячи з усього, для Трампа та його команди важливі не реальні результати, а радше формальні заяви та підписані документи, які дозволять звітувати перед виборцями про виконання обіцянок і створювати імідж переможця.

"Якщо перемир’я до 20 квітня встановити не вдасться, найімовірніше, Трамп скаже, що Україна винна, бо не виконує домовленості, і тому США просто перезавантажать відносини з Росією, винісши питання України за дужки. Тоді відбуватимуться зустрічі Трампа з Путіним, зняття санкцій з Росії тощо", - підкреслив аналітик.

На його думку, для досягнення припинення вогню адміністрації США доведеться шукати по-справжньому сильні аргументи, які змусили б Росію погодитися на такий крок.

Вам також можуть бути цікавими новини:

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
"Працюють з "Акваріума": у РФ створили нову спецслужбу для війни із Заходом, — The Sun
Фокус
2025-05-12T05:57:28Z
Звичайна серветка, – у Макрона відреагували на російський фейк про наркотики в потязі
24tv
2025-05-12T05:57:26Z
Трамп відверто розчарований: WSJ розповіло про настрої у США на тлі провалу 30-денного перемир'я
24tv
2025-05-12T05:57:11Z
Чи полетить Зеленський у Стамбул, якщо РФ не підтримає припиненя вогню? ЗМІ розповіли з посиланням на джерела
ZN UA
2025-05-12T05:55:46Z
"Ми зробили чітку пропозицію": Макрон назвав умову переговорів з Росією
24tv
2025-05-12T05:48:52Z
Путін проігнорував заклики до перемир'я – і запустив понад 100 БпЛА: скільки збито
24tv
2025-05-12T05:48:47Z
Рубіо поговорив з Мерцом та главою МЗС Британії Леммі щодо війни в Україні
24tv
2025-05-12T05:46:41Z
105 справ щодо війни, за якими варто стежити цього тижня: подружжя і ФСБ та ієромонах і заклики до окупації
Украина Криминальная
2025-05-12T05:46:27Z
Переговори в Стамбулі: чому кінець війни відсувається
GlavRed
2025-05-12T05:33:54Z
Народилася у Дніпрі, не знала свого батька і писала листа Сталіну: як у дитинстві виглядала Лія Ахеджакова
Telegraf
2025-05-11T17:30:58Z
Мультимедійна виставка «Мрії жінки України»
Вива
2025-05-12T06:04:48Z
Колишня дружина Джонні Деппа вдруге стала мамою: зворушливе фото новонароджених близнят
24tv
2025-05-12T06:04:18Z
День матері. Родина Фаліон зворушливо привітала солістку «Лісапетного батальйону» зі сцени
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T05:42:17Z
З букетом на концерті: син Софії Ротару здивував фотографією щасливої мами
GlavRed
2025-05-12T05:25:20Z
10 помилок у фільмах про Гаррі Поттера, які досі дратують фанатів
24tv
2025-05-12T05:18:08Z
Український шоу-бізнес вступив в епоху вандалізму
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T04:48:28Z
Віталій Козловський гучно повернувся на сцену з новою "Піна колодою": у мережі потік жартів та мемів
Telegraf
2025-05-12T01:34:22Z
Найгарячіша ведуча прогнозу погоди показала апетитні сідниці в ледь помітному бікіні
Gazeta UA
2025-05-12T01:15:51Z
Загиблий американець через ШІ відео звернувся до свого убивці в суді
InternetUA
2025-05-12T06:01:52Z
Перемир’я не сталось: вночі Україну атакували 108 «шахедів»
ZN UA
2025-05-12T06:01:12Z
Пам’яті вчителя та краєзнавця Ігоря Русого
УкраинФорм
2025-05-12T06:01:07Z
Підірвався на якірній річковій міні під час прикриття побратимів. Згадаймо Дениса Смеркалова
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T06:00:36Z
Усе про 13 травня: яке свято, день ангела та що не можна робити
Лига
2025-05-12T05:54:45Z
У столиці "чьоткі пацани" провели стрім в Twitch хизуючись зброєю, купленою на "чорному ринку" і закликали уникати реєстрації
Khreschatyk
2025-05-12T05:42:22Z
"Дешево і сердито": росіяни використовують у бою гіроборди з вибухівкою
ZN UA
2025-05-12T05:40:25Z
Незручні діти
ZN UA
2025-05-12T05:31:09Z
Мобілізація по-новому: вимог стане більше, що змінюється
Знай
2025-05-12T05:30:11Z
Одеська поліція розшукує зниклого неповнолітнього хлопця
Украина Криминальная
2025-05-12T06:06:55Z
Жителя Буковини судитимуть за умисне вбивство односельчанина
Украина Криминальная
2025-05-12T05:57:50Z
Війська РФ вдарили по Білгород-Дністровському, є пошкодження
УкраинФорм
2025-05-12T05:57:03Z
На Одещині стався землетрус магнітудою 4,6 балів
Комсомольская правда
2025-05-12T03:31:32Z
На Прикарпатті судитимуть шахрайку, яка ошукала клієнтів майже на ₴50 мільйонів
Украина Криминальная
2025-05-11T23:33:08Z
Поблизу Житомира у ДТП загинули двоє людей
Украина Криминальная
2025-05-11T22:45:38Z
"Під завалами військові": у Рильську, ймовірно, уражено пункт дислокації 40-ї бригади морської піхоти РФ
Фокус
2025-05-11T21:28:57Z
Полум'я заввишки 25 метрів: у Сибіру епічно завалилась нафтова вишка
24tv
2025-05-11T19:09:32Z
Внаслідок ворожих атак по Харківщині постраждали п’ятеро мирних мешканців
Мій Харків
2025-05-11T18:51:17Z
Скільки грамів м'яса можна споживати без шкоди для здоров'я та планети
24tv
2025-05-12T05:03:18Z
З Міжнародним днем медсестри 2025: найтепліші привітання у картинках і словах
24tv
2025-05-12T03:52:07Z
Кількість звернень українців з приводу розладів ментального здоров’я зросла вдвічі
УкраинФорм
2025-05-12T03:42:44Z
Риба, яку всі ігнорують: чим форель корисніша за лосося
Gazeta UA
2025-05-12T00:00:39Z
У Солом'янському районі Києва - спалах гепатиту А
УкраинФорм
2025-05-11T22:10:55Z
Чоловік живе на одному тостовому хлібі: рідкісне захворювання не дає йому їсти інші продукти
Фокус
2025-05-11T19:21:14Z
Як сон голяка впливає на артеріальний тиск
Gazeta UA
2025-05-11T18:24:05Z
Виявили фактор у побуті, який може спричиняти безсоння подібно до кофеїну
24tv
2025-05-11T17:33:35Z
Пластик може порушувати ваш біологічний годинник
360ua.news
2025-05-11T17:28:11Z
Нафта дорожчає на тлі конструктивних переговорів між США та Китаєм
УкраинФорм
2025-05-12T06:06:05Z
Військовозобов’язаним аграріям: Мінагрополітики здійснює моніторинг критично важливих підприємств
Agravery
2025-05-12T06:05:47Z
Опалювальний сезон під загрозою: Нафтогаз довів Україну до енергетичної катастрофи
Хвиля
2025-05-12T06:01:35Z
Інфляція продовжує прискорюватись: яйця подорожчали на 75%
AgroPortal
2025-05-12T06:00:53Z
Росія ігнорує перемир'я: окупанти атакували цивільний вантажний поїзд, є поранений
24tv
2025-05-12T05:54:40Z
Підвищення тарифів на газ у Харкові: що буде з цінами найближчим часом
Политека
2025-05-12T05:31:12Z
Ціни на нафту відреагували на перші результати переговорів між США та Китаєм
24tv
2025-05-12T05:30:32Z
Українці можуть отримати 25% знижки на комуналку: кого торкнеться і що треба зробити
GlavRed
2025-05-12T05:25:17Z
Курс валют на 12 травня: скільки коштують долар, євро та злотий
Комсомольская правда
2025-05-12T05:22:09Z
Карта бойових дій в Україні станом на 12 травня 2025 року
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T06:06:20Z
Росіяни минулої доби поранили п'ятьох жителів Херсонщини
УкраинФорм
2025-05-12T06:06:01Z
Подорожчання проїзду в Одеській області: хто тепер платитиме більше
Политека
2025-05-12T06:01:02Z
Що буде, якщо не зареєструвати кота чи собаку в ЦНАП - в Києві запустили важливий сервіс для власників тварин
Комсомольская правда
2025-05-12T05:57:07Z
Коли в Україну повернеться весняне тепло. Синоптики здивували прогнозом
Telegraf
2025-05-12T05:54:11Z
Київська держадміністрація дала чітке роз’яснення щодо підпорядкування структур КМДА і КМВА
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T05:48:20Z
Росіяни за добу поранили п'ятьох цивільних на Донеччині
УкраинФорм
2025-05-12T05:42:40Z
На фронті за добу 155 зіткнень, найбільше - на Покровському та Лиманському напрямках
УкраинФорм
2025-05-12T05:34:15Z
"Пише школяркам і маструбує на чоловіків": "Атеш" зламав телефон ворожого командира ППО у Криму
24tv
2025-05-12T05:33:52Z
Українці почали частіше купувати автомобілі з Китаю: ТОП-10 популярних моделей
AutoCentre
2025-05-12T06:04:17Z
Український ринок електромобілів б’є нові рекорди – найпопулярніші авто квітня
24tv
2025-05-12T05:06:17Z
Названо ТОП-10 найпопулярніших авто світу у 2025 році
ЗаРулем
2025-05-12T04:52:38Z
Комфорт за розумні гроші: де знайти авто з кондиціонером до 3000 доларів
Telegraf
2025-05-12T04:09:13Z
96-річний чоловік запустив свій 440 Six Pack після 30 років простою — і все гаразд
Топ Жир
2025-05-12T01:30:09Z
Kia Tasman ще не завершена, і вже готуються серйозні оновлення
Топ Жир
2025-05-11T23:30:13Z
Яка найкраща спортивна машина з чотирициліндровим двигуном усіх часів?
Топ Жир
2025-05-11T21:45:23Z
Toyota ледь не створила пікап на базі Avalon, але відмовилася від ідеї
Топ Жир
2025-05-11T20:30:14Z
Кадилак розвіяв мрії про модель на базі Chevrolet Corvette
Топ Жир
2025-05-11T20:00:27Z
Вони нічим не гірші за деруни: рецепт ароматних цибуляників – в них закохалися соцмережі
24tv
2025-05-12T05:33:45Z
Скільки коштує найдорожчий дорогоцінний камінь у світі
24tv
2025-05-12T05:12:12Z
Чим відрізняються левенята: відповідь потрібно дати за 15 секунд
GlavRed
2025-05-12T04:27:15Z
Адреналін і вихор драми у Раків, Скорпіонів і Козерогів: гороскоп на тиждень для чоловіків
24tv
2025-05-12T03:42:28Z
Ребус для тих, у кого чудовий зір: треба за 7 секунд знайти єнота
GlavRed
2025-05-12T03:27:55Z
Гороскоп за місячним календарем: що не слід робити 12 травня, щоб не втратити достаток
GlavRed
2025-05-12T03:27:41Z
Незвичайний ребус для надрозумів: знайдіть на ігровому майданчику свічку за 5 сек
GlavRed
2025-05-12T03:27:33Z
Для чого досвідчені дачники збирають шишки: про проблеми з городом можна забути
GlavRed
2025-05-12T03:27:12Z
Втрачає розсипчастість та смак: типові помилки приготування гречки, які робив гречки
24tv
2025-05-12T03:12:59Z
Чому не слід користуватися смартфоном під час його зарядки
InternetUA
2025-05-12T05:43:11Z
Як прискорити роботу смартфона власними силами: сім порад
Gazeta UA
2025-05-12T05:30:27Z
Грецькі розробники представили новітню антидронову систему Medusa
InternetUA
2025-05-12T05:22:04Z
«НІБУЛОН» відкриває доступ до повного портфоліо послуг власної хіміко-технологічної лабораторії
Agravery
2025-05-12T05:06:30Z
Вчені створили бетон із сечі: екологічний прорив
InternetUA
2025-05-12T05:04:06Z
Штучний інтелект не мислить – він лише вгадує
InternetUA
2025-05-12T04:01:13Z
Новий очільник NASA займатиметься відправленням людей Марс і на Місяць - The Hill
УкраинФорм
2025-05-12T02:01:50Z
Samsung завершує підтримку Galaxy A14 після Android 15
InternetUA
2025-05-12T02:01:03Z
Росомаха і Люди Ікс: що мало з'явитися у скасованій грі за Людиною-павуком
InternetUA
2025-05-12T01:01:43Z
Кіт вибіг на майданчик під час фіналу баскетбольної Ліги чемпіонів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T06:06:02Z
У понеділок завершується 28-й тур футбольної Прем'єр-ліги
УкраинФорм
2025-05-12T05:53:59Z
Вернидуб прокоментував чутки про перемовини з ЛНЗ
Football.ua
2025-05-12T05:40:55Z
Матюніна здобула дві нагороди на чемпіонаті Європи з настільного тенісу серед молоді
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T05:36:53Z
Мбаппе підкорилося історичне досягнення
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T05:30:20Z
Вернидуб: Після таких матчів мені не соромно
Football.ua
2025-05-12T05:26:46Z
Жіноча збірна Києва виборола перемогу на чемпіонаті України з водного поло
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T05:09:37Z
Аталанта — Рома. Напередодні
Football.ua
2025-05-12T05:00:09Z
Наполі — Дженоа 2:2 Відео голів та огляд матчу Серії А
Football.ua
2025-05-12T04:58:41Z