MY.UAНовини
Доля 4 регіонів та ЗАЕС: головні результати непрямих переговорів України та РФ
Доля 4 регіонів та ЗАЕС: головні результати непрямих переговорів України та РФ

Доля 4 регіонів та ЗАЕС: головні результати непрямих переговорів України та РФ

В США, Росії та Україні заявили про результати переговорів між сторонами в Саудівській Аравії - названо ключові теми розмов та, що це означає для України.

Про що йдеться у матеріалі:

​23-25 березня 2025 року в Ер-Ріяді, столиці Саудівської Аравії, відбулися непрямі переговори, спрямовані на досягнення часткового припинення вогню між Україною та Росією. Переговори проходили за посередництва Сполучених Штатів Америки та стали частиною ширших зусиль з припинення трирічного конфлікту між двома країнами.

Главред зібрав головне, що варто знати про результати переговорів.

Результати переговорів України та США

Міністр оборони України Рустем Умєров, очільник української делегації на переговорах, підбиваючи підсумки зустрічей, заявив, що Україна та США провели в Ер-Ріяді двосторонні технічні консультації. Обговорювалися питання безпеки енергетичної та критичної інфраструктури, безпечної навігації в Чорному морі, а також повернення полонених і вивезених дітей, написав він у Facebook.

Він наголосив, що, виконуючи завдання Президента України, українська сторона продовжує роботу над досягненням справедливого миру та забезпеченням безпеки держави. Ця зустріч стала логічним продовженням успішних консультацій із США в Джидді. За його словами, ніхто не прагне справедливого миру більше, ніж українці, і їхня позиція залишається чесною, прозорою та послідовною.

Ключові результати:

  1. Всі сторони домовились забезпечити безпечну навігацію (судноплавство), припинити використання сили, та запобігти використанню комерційних суден у військових цілях у Чорному морі. Важливо! Українська сторона наголошує: переміщення Росією своїх військових суден за межі Східної частини Чорного моря буде вважатися порушенням духу цієї домовленості та буде розглядатись як порушення зобов’язань забезпечити свободу судноплавства в Чорному морі та загрозу національній безпеці України. В такому випадку, Україна матиме повне право реалізовувати право на самозахист.
  2. Всі сторони домовились впровадити домовленості Президентів щодо повної заборони ударів по енергетичній інфраструктурі України та Росії.
  3. Всі сторони вітають залучення третіх країн з метою забезпечити підтримку впровадження енергетичної та морської домовленостей.
  4. Всі сторони продовжать працювати над досягненням стійкого та тривалого миру.
  5. США підтвердили свою підтримку в допомозі здійснення обміну військовополоненими, звільнення цивільних затриманих осіб та повернення насильно вивезених українських дітей.

Умєров також підкреслив важливість якнайшвидшого проведення додаткових технічних консультацій для узгодження деталей, реалізації домовленостей, а також механізмів моніторингу та контролю.

Результати переговорів США та Росії

Як йдеться у повідмоленні Білого дому, Сполучені Штати сприяли проведенню двосторонніх переговорів на технічному рівні з російською делегацією 23-25 березня в Ер-Ріяді, Саудівська Аравія.

За підсумками цих переговорів:

США підтвердили принципову позицію президента Дональда Трампа щодо необхідності припинення насильства з обох сторін російсько-українського конфлікту як ключового кроку до тривалого миру. Задля цього Вашингтон продовжуватиме сприяти переговорам між сторонами відповідно до домовленостей, досягнутих в Ер-Ріяді.

Також США висловили подяку спадкоємному принцу Мухаммеду бін Салману за його лідерство та гостинність, що вкотре сприяли організації важливих переговорів у Саудівській Аравії.

Заяви Лаврова щодо переговорів

На переговорах між США та Росією в Ер-Ріяді обговорювали безпеку судноплавства у Чорному морі, повідомив глава МЗС РФ Сергій Лавров, якого цитують російські ЗМІ. Він заявив, що Москва не довіряє Києву та вважає, що лише Вашингтон може вплинути на припинення атак з боку України.

"РФ будуть потрібні чіткі гарантії при відновленні чорноморської ініціативи, вони можуть бути тільки результатом наказу з Вашингтона Зеленському. Гарантії для Росії з боку України можуть стати виключно результатом наказу Зеленському зі США. Європа прямо суперечить позиції адміністрації Трампа, в якій говорять про попередні параметри врегулювання конфлікту в Україні", - зауважив міністр.

Лавров зазначив, що РФ погодилася на всі пропозиції президента Туреччини щодо чорноморської ініціативи, але Київ змінив рішення в останній момент. Він також підкреслив турботу Росії про продовольчу безпеку глобального Півдня та Сходу, наголошуючи на важливості доступу РФ до ринку зерна та добрив.

За його словами, результати переговорів будуть представлені Володимиру Путіну та Дональду Трампу. Лавров стверджує, що без підтримки Європи Україна давно б зазнала поразки, а серед лідерів із постачання зброї він назвав Францію та Британію.

Він також звинуватив Європу у розбіжностях з адміністрацією Трампа щодо врегулювання конфлікту, порівнявши спроби стримати Росію з діями Наполеона і Гітлера.

"Мрійники" з ЄС про дві миротворчі місії в Україні показують свою повну політичну неспроможність", - також видав Лавров.

Крім того, Лавров заявив, що Київ нібито атакував станцію в Суджі та поклав відповідальність за це на РФ, що, за його словами, впливає на енергозабезпечення низки європейських країн.

"Обсяг прокачування нафти для європейських споживачів різко знизиться через черговий теракт України", - сказав Сергій Лавров.

Росія звинуватила Україну у зриві спільної заяви за підсумками переговорів

Переговори між Росією та США, що тривали 12 годин в Ер-Ріяді, завершилися без ухвалення спільної заяви.

За версією Москви, причиною цього стала позиція України, заявив в ефірі телеканалу "Россия-24" перший заступник голови комітету з оборони та безпеки РФ Володимир Чижов. Він зазначив, що сторони не дійшли згоди щодо підсумкового документа, проте не уточнив, які саме питання стали каменем спотикання. Чижов також утримався від розкриття деталей переговорів, зазначивши, що їх зміст можуть оприлюднити пізніше.

"Те, що вони сиділи 12 годин і як би погодили спільну заяву, яка, однак, не була прийнята через позицію України, це теж дуже характерно і симптоматично", - заявив Чижов.

Чому в Кремлі відмовились публікувати зміст переговорів

Водночас речник Кремля Дмитро Пєсков фактично спростував слова Чижова, заявивши, що результати переговорів вже відомі Москві та Вашингтону, і зараз їх аналізують.

"Їхній зміст точно не буде публікуватися, контакти мали технічний характер", — зауважив Пєсков

За інформацією росЗМІ, він не став уточнювати, які країни можуть приєднатися до майбутніх дискусій. Раніше член делегації Григорій Карасін повідомив, що в процесі братимуть участь ООН та інші держави.

Пєсков також підтвердив, що подальші контакти між США та РФ продовжуватимуться, проте деталей поки що немає. Щодо можливої тристоронньої зустрічі за участю Києва, то наразі вона не запланована.

Про що говорили на переговорах США та РФ

Російська делегація на переговорах зі США в Саудівській Аравії заявила про намір взяти під повний контроль територію чотирьох українських областей – Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської. Про це повідомляє The Moscow Times, посилаючись на джерела, обізнані з позицією Кремля.

Попри те, що за понад три роки війни Росія не змогла повністю захопити жоден із цих регіонів, Кремль прагне закріпити їх у межах, визначених російською Конституцією, яка формально включає ці області до складу РФ. За словами наближеного до Кремля співрозмовника видання, Путін не може собі дозволити політичну втрату цих територій, тому Росія налаштована утримати їх за будь-яку ціну.

"У Конституції немає механізму для виходу регіонів зі складу Росії. Нам потрібні вся Запорізька і вся Херсонська область", – сказав він.

Інше джерело, чинний російський чиновник, зазначив, що Москва розраховує, що Вашингтон може спробувати натиснути на Київ із вимогою повного виведення військ з окупованих територій.

"Або Трамп вплине на них, щоб вони пішли, або нам скажуть: "Вступайте в затяжні переговори і паралельно використовуйте військову силу для встановлення контролю". Це найгірший для нас варіант, тому що форсування річок – завжди болюча операція", – пояснив чиновник.

Також повідомляється, що Росія розглядає можливість захоплення частини інших українських областей, зокрема Дніпропетровської чи Сумської, щоб потім запропонувати їх в обмін на контроль над Херсоном і Запоріжжям. Співрозмовник видання припустив, що російське командування шукає варіанти уникнення форсування Дніпра та штурму Херсона, адже такий сценарій призвів би до значних втрат.

Станом на лютий російська армія контролювала 98,6% Луганської області, 62,6% – Донецької, 71,9% – Запорізької та 69,3% – Херсонської, при цьому у двох останніх регіонах вона не утримує обласні центри – Запоріжжя та Херсон.

Чи зможе ООН долучитись до переговорів – позиція України

Радник керівника Офісу президента України Сергій Лещенко заявив, що Україна не впливає на формат переговорів між США та Росією, проте застеріг щодо ризиків залучення до них ООН. В ефірі телемарафону Лещенко прокоментував заяву російського представника про можливу участь ООН та інших країн у цих перемовинах. Він зазначив, що Україна не може визначати, кого саме США чи РФ залучатимуть до своїх переговорів, адже це їхній вибір.

"Зрозумійте, що це ж не наші переговори (між США та Росією – ред.). Ми не можемо впливати на формат. Ми ж могли і не хотіти Беседу цього бачити, і не хотіли бачити, можливо, когось іншого", – сказав Лещенко.

Водночас він вказав на потенційні складнощі, які можуть виникнути через вплив Росії на ООН.

Водночас Лещенко наголосив на можливих ускладненнях через вплив Росії на ООН. За його словами, бажання Кремля бачити ООН у цьому процесі може свідчити про наявність у нього важелів впливу, зокрема права вето в Раді безпеки. Якщо Росія використовуватиме це право для блокування рішень, які їй не вигідні, переговорний процес може значно ускладнитися або навіть стати неможливим.

"Ми це проходили вже багато разів", – висловися радник глави ОПУ.

Чи зможе Україна повернути контроль над ЗАЕС в рамках угоди із США

Радник керівника ОПУ Сергій Лещенко заявив, що, попри прагнення США розширити угоду щодо правил і умов інвестиційного фонду, відому як договір про надра, наразі цей документ залишається в редакції, ухваленій урядом 26 лютого.

"Ми побачили бажання (американської сторони) розширити цей договір. Він поки що не пройшов розширене узгодження. Є тільки версія, яка пройшла через наш Кабмін, вона готова до підписання. Це та версія, яка "їздила" на підписання у Білий дім, але через відомі причини не була підписана. Інших версій немає", – розповів Лещенко.

Він зазначив, що будь-яка нова версія цієї угоди має пройти процедуру розгляду в Кабміні, бути схваленою та підготовленою до підписання.

За словами Лещенка, на цей час, якщо переговори й тривають, то вони мають технічний характер і не супроводжуються політичною згодою.

Водночас він наголосив, що Україна готова обговорювати розвиток, інвестування та інтеграцію ЗАЕС в український, а згодом і європейський енергетичний ринок, якщо США зацікавлені в цьому.

Лещенко підкреслив, що наразі ці питання не включені до сировинної угоди, оскільки її проєкт уже затверджений урядом, проте не виключив можливих змін у майбутньому.

Що чекає на українські порти в Чорному морі

Радник керівника Офісу президента Сергій Лещенко повідомив, що під час першого дня переговорів в Ер-Ріяді обговорювали питання безпеки судноплавства в Чорному морі та інфраструктури.

Зокрема, йшлося про захист портів, включаючи херсонський, який раніше не згадувався в офіційних комунікаціях, але також потребує гарантій безпеки.

За словами Лещенка, розглядали питання захисту Чорноморського порту, трьох великих одеських портів та менших об’єктів. Він наголосив, що Україна, яка наразі має перевагу в Чорному морі завдяки дронам, може взяти на себе певні зобов’язання, якщо Росія проявить "добру волю" до мирного врегулювання.

Крім того, представник ОП зазначив, що інфраструктура також є частиною переговорного процесу. За його словами, кожна зустріч традиційно починається і завершується обговоренням питання повернення українських дітей.

"Я думаю, що частина переговорів - це були дзвінки до Москви з зойком і криками. Але подивимося, що буде в підсумку. Тому що поки такої заяви немає, ми не можемо аналізувати це", - вважає радник глави ОП.

Лещенко звернув увагу, що після 12-годинних переговорів між США та РФ не було ухвалено спільної заяви. Він пояснив, що такі рішення можуть ухвалюватися на завершальному етапі переговорів, тому не варто очікувати їх після кожної зустрічі американської та української делегацій.

Також він підкреслив, що питання, які обговорювали США та Росія, потребують подальшого аналізу і зворотного зв’язку з боку української сторони.

Чи вдасться домовитись про перемир’я до 20 квітня

За повідомленнями західних ЗМІ, зокрема Bloomberg, у Білому домі сподіваються досягти угоди про перемир’я між Україною та Росією до 20 квітня. Однак, оцінюючи реалістичність такого плану, варто звернути увагу на тенденцію, що проявляється в діях членів команди Трампа – вони намагаються підлаштувати реальність під свої заяви. Про це в ексклюзивному коментарі для Главреда заявив політолог, викладач КНУ ім. Тараса Шевченка Петро Олещук.

За його словами, складається враження, що команда Трампа просто планує зробити офіційну заяву до 20 квітня, незалежно від того, чи буде вона реалізована на практиці.

Олещук вказує на те, що досі незрозуміло, яким саме буде формат перемир’я, про який говорить адміністрація Трампа. Спочатку під час зустрічі українсько-американської делегації обговорювалося всеохоплююче припинення вогню. Однак після розмови Трампа з Путіним риторика змінилася – почали говорити лише про обмеження ударів по енергетичній інфраструктурі та перемир’я на морі. Таким чином, кінцевий формат припинення бойових дій залишається невизначеним.

"Поки що це більше нагадує ігри Трампа, а не конструктивну розмову. Також складається враження, що Росія тягне час і маніпулює бажанням Трампа якомога скоріше оголосити про припинення вогню. При цьому Трамп і його команда роблять вигляд, що вони вірять у все це, і квінтесенцією цього було легендарне інтерв’ю Віткоффа Такеру Карлсону. Для того, щоб перемир’я було встановлено до 20 квітня, потрібно, щоб США тиснули не лише на Україну, а й на Росію. Але у Трампа відмовляються від серйозного тиску на Москву, відповідно, Росія не вважає за потрібне демонструвати бодай найменше бажання приєднатися до цього процесу", - наголосив Олещук.

Політолог також зауважив важливий аспект, що у разі необхідності тиск США на Україну буде застосований негайно, тоді як вплив на Росію потребуватиме більше часу.

Він робить висновок, що незалежно від того, які заяви лунають від адміністрації Трампа, вони можуть не відповідати реальності. Судячи з усього, для Трампа та його команди важливі не реальні результати, а радше формальні заяви та підписані документи, які дозволять звітувати перед виборцями про виконання обіцянок і створювати імідж переможця.

"Якщо перемир’я до 20 квітня встановити не вдасться, найімовірніше, Трамп скаже, що Україна винна, бо не виконує домовленості, і тому США просто перезавантажать відносини з Росією, винісши питання України за дужки. Тоді відбуватимуться зустрічі Трампа з Путіним, зняття санкцій з Росії тощо", - підкреслив аналітик.

На його думку, для досягнення припинення вогню адміністрації США доведеться шукати по-справжньому сильні аргументи, які змусили б Росію погодитися на такий крок.

Вам також можуть бути цікавими новини:

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Пирамида в Гизе и тайная комната: ученые нашли новую сенсацию в Египте
Знай
2025-03-29T03:51:16Z
"Нет рамы – нет драмы": украинка поразила черным юмором в разбитой после обстрела квартире
Telegraf
2025-03-29T02:27:22Z
Официально: Илан Маск перепродал соцсеть X собственному стартапу
GameMag
2025-03-29T00:18:36Z
В Сеть утекли скриншоты Star Wars: Bruno — это стратегия от Respawn Entertainment
GameMag
2025-03-28T23:18:51Z
Инсайдер: Новая часть Assassin's Creed выйдет не ранее 2027 года, в Ubisoft нарастает паника
GameMag
2025-03-28T21:10:51Z
Нил Дракманн определился с финалом сериала The Last of Us
GameMag
2025-03-28T21:01:33Z
Тараканов теперь надо уважать: в мозгу насекомого ученые обнаружили удивительное открытие
Знай
2025-03-28T20:51:47Z
Добро пожаловать в Рэдрок: Релиз MindsEye от экс-главы Rockstar North состоится в июне
GameMag
2025-03-28T19:54:20Z
ЄС із квітня посилює захисні заходи щодо імпорту сталі
AgroNews
2025-03-28T19:24:52Z
Самый удачный рецепт пасхальной выпечки: как приготовить "золотую" паску на желтках от Дарии Цвек
Telegraf
2025-03-29T04:18:25Z
Ароматные гречаники с грибами: никто не заподозрит, что в этих котлетах нет мяса
Telegraf
2025-03-28T20:21:45Z
Не покупайте сосиски в магазине: Эктор показал, как приготовить их дома, гораздо вкуснее и дешевле
Telegraf
2025-03-28T19:36:13Z
Несложный рецепт: вкуснейший домашний хлеб, который можно приготовить из простых ингредиентов
Фокус
2025-03-28T17:30:55Z
Золотое кольцо - ежедневная радость каждой женщины
Gazeta UA
2025-03-28T16:03:35Z
Что последняя цифра года рождения может рассказать о вас
Comments UA
2025-03-28T15:48:25Z
Омлет с начинкой: простой рецепт вкусного блюда
Фокус
2025-03-28T15:06:11Z
Модный маникюр на апрель для любой длины: фото
Gazeta UA
2025-03-28T14:51:28Z
Почему профессиональные повара выбирают газовые варочные поверхности
VGorode
2025-03-28T14:33:09Z
Землетрясение в Мьянме: СМИ сообщают о сотнях жертв
Корреспондент
2025-03-29T04:27:35Z
В Техасе рекордные наводнения, есть жертвы
Корреспондент
2025-03-29T04:09:25Z
Мужчина почти сутки босиком шел горами в Румынию: фото
TSN
2025-03-29T00:00:10Z
В Днепре рассказали о последствиях атаки БПЛА
Корреспондент
2025-03-28T23:15:00Z
В Днепре вчетверо увеличилось количество жертв
Корреспондент
2025-03-28T22:09:28Z
Россияне атаковали Днепр дронами – загорелись пожары
Лига
2025-03-28T22:00:06Z
Атака на Днепр: есть погибший и раненые
Корреспондент
2025-03-28T21:27:04Z
Российская атака дронами на Днепр: четверо раненых, масштабные пожары в ресторане и жилых домах
Хвиля
2025-03-28T20:45:23Z
Настоящий ад: появились первые видео момента и последствий удара по Днепру
Telegraf
2025-03-28T20:36:39Z
Усик пока не хочет подводить итоги своей карьеры
Gazeta UA
2025-03-28T19:24:03Z
Скандальный Ракицкий нашел себе новый клуб в Украине
Telegraf
2025-03-28T19:15:30Z
Объявлена дата возвращения звездного американского боксера
ZN UA
2025-03-28T18:16:11Z
Ракицкий подписал контракт с аутсайдером УПЛ
ZN UA
2025-03-28T15:10:09Z
Ингулец и Верес не определили победителя
Корреспондент
2025-03-28T14:15:30Z
Інгулець та Верес відкрили 22 тур УПЛ матчем без голів
Football.ua
2025-03-28T13:18:46Z
Экс-игрок сборной Италии оправдан по делу о договорном матче и связях с мафией
Корреспондент
2025-03-28T12:36:16Z
Дудченко выиграл масс-старт ЧУ, Мандзин чуть не потерял второе место
Корреспондент
2025-03-28T11:39:22Z
Бублик и Конев - в символической пятерке регулярного чемпионата Суперлиги
Корреспондент
2025-03-28T10:39:30Z
В оккупированном Луганске прогремели взрывы – соцсети
Корреспондент
2025-03-29T03:30:39Z
Гороскоп на 29 марта: астрологи рассказали, какие сюрпризы судьбы ждут всех знаков Зодиака
Политека
2025-03-29T03:00:19Z
Гороскоп на сегодня 29 марта: суббота для трех знаков Зодиака станет настоящим испытанием
Знай
2025-03-29T02:33:40Z
Зеленский впервые признал, что ВСУ вторглись в Белгородскую область РФ, но сделал это странным образом: The Times читала между строк
ZN UA
2025-03-29T01:37:08Z
В Львове анонсировали ночные рейды: будут искать торговцев алкоголем
Корреспондент
2025-03-29T00:57:07Z
На фронте скоро наступит перемирие: Telegraph назвал приблизительную дату
Comments UA
2025-03-29T00:30:30Z
Оккупанты увеличили количество атак на украинские позиции - DeepState
Gazeta UA
2025-03-29T00:15:48Z
Во Львовском транспорте появились постеры с QR-кодом, по которому РФ вербует украинцев
ZN UA
2025-03-28T22:06:06Z
Сутки на фронте: где было горячее
Gazeta UA
2025-03-28T20:39:59Z
РФ отомстила Алле Пугачевой новым способом
Comments UA
2025-03-28T21:51:57Z
Внучка российского комика удивила своим видом без макияжа
Comments UA
2025-03-28T20:57:26Z
Ефросинина стала блондинкой и поизгибалась в кружеве на фоне двери
GlavRed
2025-03-28T20:06:13Z
У известной украинской певицы диагностировали тяжелую болезнь: что известно о ее состоянии
Comments UA
2025-03-28T20:00:08Z
Певица из Украины поддержала турецкие сериалы в РФ: Лолита назвала безумную причину
Comments UA
2025-03-28T19:57:58Z
Официально: Amazon избавилась от «Кэтлин Кеннеди 2.0»
GameMag
2025-03-28T19:12:52Z
Даша Астафьева показала аппетитную грудь в пикантных образах
Gazeta UA
2025-03-28T19:09:50Z
В США умерла автор серии "Дневники вампира"
Новости Украины
2025-03-28T19:03:51Z
Евгений Кошевой появился на премьере со старшей дочкой Варварой
GlavRed
2025-03-28T18:30:12Z
ПФУ предупредил пенсионеров: успейте в 10-дневный срок
Знай
2025-03-29T04:30:44Z
Почему нельзя жечь костры 29 марта и у какого дерева нужно просить о женихе: приметы и запреты на Марка
Знай
2025-03-29T03:03:44Z
Всеобщая мобилизация: может ли считаться военнообязанным лицо, исключенное из воинского учета
ZN UA
2025-03-29T02:03:51Z
День ангела 29 марта: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-03-29T00:00:55Z
29 марта — какой церковный праздник, почему в этот день чествуют березы
TSN
2025-03-29T00:00:47Z
Народные приметы сегодня, 29 марта: что запрещено и позволено делать
TSN
2025-03-29T00:00:12Z
Трудовые отношения: можно ли уволиться по собственному желанию во время временной нетрудоспособности
ZN UA
2025-03-28T23:22:05Z
Какой сегодня, 29 марта, праздник в Украине: что празднуют
TSN
2025-03-28T22:33:35Z
Праздник 29 марта: что нельзя делать сегодня, чтобы избежать беды
Telegraf
2025-03-28T22:21:13Z
Скрытая опасность в ванной: как часто нужно менять мочалку
Gazeta UA
2025-03-29T01:00:50Z
Мясо способно разрушать мозг: что обнаружили учёные
Gazeta UA
2025-03-28T22:39:36Z
В "Резерв+" появятся новые виды отсрочек: что изменится для больных и людей с детьми
Фокус
2025-03-28T22:04:42Z
Современные методы диагностики и лечения зрения в Киеве: что важно знать родителям
BigMir
2025-03-28T18:40:00Z
Горькая правда сладкой иллюзии: ученые заявили об опасности подсластителей для худеющих
Фокус
2025-03-28T18:12:34Z
Неожиданная опасность: распространенный напиток может привести к остановке сердца
Comments UA
2025-03-28T16:51:41Z
Шокированные врачи рассказали, что внутри малыша обнаружили тело его брата-близнеца
Comments UA
2025-03-28T14:12:10Z
Что такое «хлорированная курятина» из США и безопасно ли ее употреблять в пищу
Comments UA
2025-03-28T13:36:43Z
Йога дома: простые упражнения для расслабления и здоровья
Comments UA
2025-03-28T13:33:29Z
Пенсия в Украине: кому не стоит ожидать повышения после перерасчета в апреле
Политека
2025-03-29T04:30:17Z
Придется отказаться от мяса: цены на говядину бьют новые рекорды
Знай
2025-03-29T03:12:58Z
В Украине снизился экспорт зерна
Корреспондент
2025-03-29T02:45:17Z
Европейские стандарты для украинских перевозчиков: принят новый закон
Хвиля
2025-03-29T02:12:32Z
Германия официально конфисковала танкер и 100 тысяч тонн нефти из РФ
ZN UA
2025-03-29T02:09:31Z
ЕС планирует сократить импорт продукции из Украины
Корреспондент
2025-03-29T00:39:21Z
"Власна Справа": названы самые популярные сферы предпринимательства
Хвиля
2025-03-29T00:27:54Z
Прокуратура хочет забрать 150 гектаров земли у аграриев: ссылаются на сталинский документ 1946 года
Знай
2025-03-28T21:51:14Z
Государство погрязло в долгах перед пенсионерами: суммы достигают десятки миллиардов
Знай
2025-03-28T21:12:14Z
Начато производство летающего одноместного мультикоптера Jetson One
Корреспондент
2025-03-28T19:15:41Z
Tesla, осторожно: обновленный Nissan Leaf заходит на рынок с новым форматом
Знай
2025-03-28T18:51:23Z
Пошлины Трампа на импорт авто "обогатили" Маска - СМИ
Корреспондент
2025-03-28T18:24:05Z
Honda подвесила три Passport TrailSport друг за другом на кране
Корреспондент
2025-03-28T17:54:07Z
Porsche готовится к регуляторным изменениям в отношении аккумуляторов
Корреспондент
2025-03-28T17:12:53Z
Перечень документов для переоформления авто в Украине
Факти ICTV
2025-03-28T13:30:11Z
У украинцев будут отбирать авто: кто рискует остаться без транспорта
Знай
2025-03-28T11:30:07Z
Xiaomi SU7 получил лучший рейтинг в китайском краш-тесте
Корреспондент
2025-03-27T20:12:34Z
Все грустно: сообщили новые подробности о состоянии Махаэля Шумахера
Comments UA
2025-03-27T20:00:44Z
Путин переписывает историю войны: в ISW объяснили новые манипуляции Кремля
Gazeta UA
2025-03-29T04:30:07Z
Американцы в Европе выйдут на протесты против Трампа
Корреспондент
2025-03-29T03:36:23Z
Перемирие в Черном море: почему "Россельхозбанк" так важен для Путина ‒ DW
ZN UA
2025-03-29T03:16:01Z
"Они производят много БпЛА": у Трампа спросили, говорил ли он с Путиным об атаках дронов по Украине
Фокус
2025-03-29T03:15:58Z
Экс-лидер республиканцев в Сенате раскритиковал политику Трампа по России
Корреспондент
2025-03-29T02:57:58Z
Трамп: США нуждаются в Гренландии для "мира во всем мире"
Европейская правда
2025-03-29T02:54:31Z
Вэнс обвинил Данию в том, что она не защищает Гренландию от России и Китая
ZN UA
2025-03-29T02:42:33Z
Россияне спустили на воду атомную субмарину с гиперзвуковыми "Цирконами" на борту: в ISW говорят, когда она начнет участвовать в морских операциях
ZN UA
2025-03-29T02:30:37Z
Принудить РФ к миру и заработать деньги: экономисты предложили Трампу план
Корреспондент
2025-03-29T01:57:19Z