MY.UAНовини
Зупинити війну Путіна можуть чотири речі, але поки Кремль тисне на Трампа трьома способами: що прогнозують на Заході
Зупинити війну Путіна можуть чотири речі, але поки Кремль тисне на Трампа трьома способами: що прогнозують на Заході

Зупинити війну Путіна можуть чотири речі, але поки Кремль тисне на Трампа трьома способами: що прогнозують на Заході

США мають визначитися щодо майбутнього своїх відносин з РФ, Європою та Україною.

Чи може Трамп змусити Путіна піти на поступки, або ж ситуація навпаки складеться на користь російського диктатора; як Європа може тиснути на Москву навіть без допомоги Вашингтона та чому Саудівська Аравія не випадково стала місце проведення мирних переговорів, за якими спостерігає весь світ — саме ці питання порушують впливові експерти на Заході.

Міжнародна оглядачка "Телеграфу" Ольга Кирилова проаналізувала публікації світових медіа та аналітичних центрів, коротку викладку прочитаєте в цьому матеріалі.

У США є лише два вибори

Експерт Міжнародного інституту стратегічних досліджень (IISS) Найджел Гоулд-Дейвіс звертає увагу на ключове питання: чи визнає Трамп, що Росія є перешкодою на шляху до його мети припинення війни, і якщо так, то чи чинитиме він тиск на Москву.

"Припинення вогню, не кажучи вже про закінчення війни, навряд чи буде досягнуто, якщо Путін не буде змушений піти на компроміс щодо початкової мети свого вторгнення. Він піде на це, лише якщо вважатиме, що продовження війни становить більшу загрозу для його режиму, ніж її припинення. Це станеться лише тоді, коли Путін визнає, що він не може виграти війну, і що витрати й ризики її продовження стають все більш серйозними.

Єдиними подіями, які можуть спровокувати це, окрім значного падіння ціни на нафту або китайсько-російського розколу, є недвозначне, надійне зобов'язання Заходу захистити Україну і більш тривалі санкції проти Росії", — пише експерт.

Хоча після повернення до Білого дому Трамп двічі погрожував Росії посиленням санкцій, "немає жодних ознак того, що він готовий це зробити".

"Навпаки, він заздалегідь змінив позицію Америки, щоб запропонувати поступки Росії, і вивчає, як послабити санкції — крок, який би стимулював російську військову економіку. Логіка ситуації ставить США перед неминучим вибором: або стримувати Росію — і таким чином змусити її прийняти результат, далекий від її цілей вторгнення — або повністю відмовитися від України — і таким чином допомогти Росії виграти війну на вигідних для неї умовах", — аналізує Гоулд-Дейвіс.

За його словами, Путін буде намагатися підштовхнути США до другого варіанту щонайменше трьома способами:

"По-перше, він намагатиметься переконати Трампа, що саме Зеленський, а не він, несе відповідальність за зрив домовленостей про припинення вогню.

По-друге, він намагатиметься переконати Трампа, що війна не повинна стати на заваді якнайшвидшій нормалізації відносин зі США — включно зі зняттям санкцій.

По-третє, він намагатиметься послабити симпатії американців до України, зображуючи її корумпованою, а Зеленського — непопулярним і нелегітимним — аргументи, які вже поширюють впливові голоси в оточенні Трампа. Путін використовуватиме своє стратегічне терпіння, щоб маніпулювати нагальною потребою Трампа прийняти бажані для нього результати".

Як підсумовує експерт, Росія залишається рішуче налаштованою закінчити війну на своїх умовах. І лише Америка, за підтримки Європи, має силу змінити це.

Санкції працюють?

Спеціальний представник Європейського Союзу з питань санкцій Девід О'Салліван у статті для CEPA стверджує: що б зараз не робили США, у Європи немає жодних причин для зменшення санкційного тиску на Москву.

"Наші санкції мають більшу силу, ніж американські, і не через трансатлантичні розбіжності, а тому, що ми традиційно торгуємо з Росією більше, ніж зі США. ЄС запровадив санкції проти понад 2400 осіб, які підтримують російські військові дії. Ми заборонили експорт товарів подвійного призначення та передових технологій.

Ми обмежили можливості Росії фінансувати війну, заморозивши 200 мільярдів євро активів російського Центрального банку і "відключивши" російські банки від глобальної системи банківських переказів SWIFT. Ми заборонили імпорт вугілля і нафти, перешкоджаючи експорту російського газу.

Це гра в довгу. Ми підриваємо російський промисловий потенціал, обмежуючи передачу технологій, які мають вирішальне значення для російської військової промисловості. Проте це досягнення надто часто губиться у фоновому шумі шкідливої прискіпливості", — вважає О'Салліван.

Якщо 2021 року Росія була п'ятим найбільшим торгівельним партнером ЄС — на неї припадало 5,8% світової торгівлі європейськими товарами, або близько 253 мільярдів євро, то до 2024 року товарообіг скоротився до 68 мільярдів євро.

"Росія не змогла замінити або переорієнтувати ці 74% падіння нашої двосторонньої торгівлі", — стверджує фахівець.

На його думку, всі ознаки вказують на посилення економічних труднощів для Росії, і саме тому Кремль хоче скасування санкцій.

"Президент Росії Володимир Путін здійснив рейдерське захоплення Фонду національного добробуту (який є частиною механізму пенсійного забезпечення громадян РФ — Ред.) для фінансування воєнної економіки, знищуючи виробничі сектори та систему соціального забезпечення Росії.

Хоча Путін виявив готовність жертвувати добробутом свого народу більше, ніж багато хто очікував, він не зможе вічно ігнорувати закони економіки", — йдеться у матеріалі.

За оцінками, з лютого 2022 року санкції позбавили Росію доходів на суму понад 450 мільярдів доларів, що еквівалентно майже трирічним військовим витратам.

"Хоча санкції не є стовідсотково надійними, вони діють як життєво важливе зерно в системі, роблячи ведення війни для Росії важчим, повільнішим і дорожчим", — підкреслює О'Салліван.

Чому Трамп обрав Саудівську Аравію

Натомість науковий співробітник програми Близького Сходу та Північної Африки в Chatham House Ніл Квілліам звертає увагу на роль Саудівської Аравії у мирних переговорах.

"Цього тижня Саудівська Аравія приймає двосторонні переговори між офіційними особами Росії та США для обговорення перспектив часткового припинення вогню в Україні та безпеки судноплавства в Чорному морі. Переговори, що відбуваються в розкішному готелі Ritz-Carlton в Ер-Ріяді, проходять після того, як у неділю саудівці приймали українську делегацію, і підкреслюють зростаючу роль королівства як приймаючої сторони для важливих міжнародних переговорів", — зазначає Квілліам.

Експерт стверджує, що Ер-Ріяд робить це саме на прохання президента США Дональда Трампа. Під час свого першого президентства Трамп порушив традицію і замість того, щоб відвідати Канаду, здійснив перший закордонний візит на посаді президента до Саудівської Аравії. Тоді він підписав з королем Салманом бін Абдель Азізом оборонну угоду на суму 109 мільярдів доларів.

Зять Трампа і тодішній старший радник Джаред Кушнер відіграв ключову роль у забезпеченні угоди та зміцненні зв'язків з саудівським кронпринцом Мухаммедом бін Салманом.

Після відходу з посади Кушнер забезпечив інвестиції у розмірі двох мільярдів доларів від Державного інвестиційного фонду Саудівської Аравії (PIF) для своєї приватної інвестиційної компанії Affinity Partners. Таким чином, Трамп надає великого значення своїм особистим відносинам з високопоставленими саудівцями.

"Президент США віддає перевагу прямим переговорам між російськими та американськими офіційними особами, і в кінцевому підсумку він хоче зустрітися віч-на-віч з президентом Росії Володимиром Путіним. Королівство може це забезпечити — з привабливістю того, що зустріч відбудеться у величному палаці з люб'язними господарями", — аналізує експерт.

Офіційна політика "позитивного нейтралітету" королівства щодо війни в Україні дозволила йому побудувати безцінні тісні особисті стосунки з російськими та українськими посадовцями. Поточна співпраця Ер-Ріяда з Росією щодо управління цінами на нафту в рамках ОПЕК+, а також запрошення президента України Зеленського на саміт Ліги арабських держав у 2023 році зміцнили здатність королівства позиціонувати себе як нейтрального партнера.

"Готовність Ер-Ріяда надавати "добрі послуги" і сприяти переговорам, а не бути посередником між Росією і США та Росією й Україною, робить його ідеальним місцем для Трампа".

Зараз виглядає так, що Саудівська Аравія затьмарить своїх сусідів — Катар і Оман — і відіграватиме провідну роль у міжнародному посередництві, забезпеченні миру і безпеки.

А що Європа?

Своєю чергою експерт з питань наземної війни в Королівському інституті об'єднаних збройних сил у Лондоні Джек Уотлінг розмірковує, як за останні місяці Дональд Трамп змусив Європу перейматися власною безпекою, а також безпекою України як на час війни, так і на період після її завершення.

"Європа має прихований потенціал для виробництва значної частини озброєнь, необхідних Україні для захисту від Росії, але вона не підготувалася до того, щоб взяти на себе цей тягар. Вона може замінити Сполучені Штати як основного гаранта безпеки для України, але це займе час, вимагатиме складної співпраці і буде дорого коштувати. Хоча ці перешкоди реальні, вони не є нездоланними. Однак, початок цього процесу, ймовірно, трансформує відносини Європи зі Сполученими Штатами", — зазначає Уотлінг.

На його думку, в Європі насправді не надто серйозно ставилися до сигналів з боку Вашингтона. Ще з часів адміністрації Обами Сполучені Штати визнавали Китай своїм головним конкурентом. Американці закликали європейські країни нарощувати власні збройні сили для стримування Росії — і таким чином вивільняти американський потенціал для розвороту до Азії.

"До другої адміністрації Трампа ці американські вимоги фактично ігнорувалися. Попри символічні інвестиції в оборону після анексії Криму Росією в 2014 році і збільшення приблизно на 30% європейських оборонних витрат між 2021 і 2024 роками, Європа досі не забезпечила свої збройні сили ресурсами до рівня, на якому вони можуть виконувати свої функції відповідно до планів НАТО.

Навіть повномасштабне вторгнення в Україну в 2022 році, яке викликало багато жорсткої риторики в Європі, не підштовхнуло уряди до інвестицій, необхідних для відновлення їхніх ослаблених збройних сил. Європейські лідери не бажали нести витрати на цей процес і побоювалися, що значне збільшення європейських оборонних витрат прискорить вихід США з континенту, що зробить тягар для європейців постійним", — аналізує британський фахівець.

За його словами, Сполучені Штати стоять перед важливим вибором. Якщо вони підтримають відновлення оборонно-промислової бази Європи й не перешкоджатимуть підтримці України з боку ЄС, то зможуть досягти своєї мети — нарешті перерозподілити сили в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Але протягом десятиліть політика США була спрямована на своєрідний підрив європейської оборонної промисловості, щоб заохотити продаж американської військової продукції на континенті.

Якщо Сполучені Штати спробують форсувати процес європейського переозброєння, змушуючи ЄС купувати ще більше зброї американського виробництва, це не спрацює.

"Європа не в змозі виробляти деякі види критично важливих систем озброєнь, таких як система протиповітряної оборони Patriot, і продовжуватиме покладатися на закупівлі у Сполучених Штатів. Але з огляду на те, що їхні громадяни вже не довіряють Вашингтону, європейські уряди не піддаватимуться тиску і не купуватимуть американську зброю.

Залежність Європи від американської оборонно-промислової бази не забезпечить міцного фундаменту для середньо- та довгострокової підтримки України чи стримування Росії, зважаючи на ймовірність того, що Сполученим Штатам з часом доведеться переорієнтувати промислові потужності на вирішення проблеми балансу сил у Тихоокеанському регіоні".

Якщо ж Сполучені Штати намагатимуться запобігти виробництву зброї всередині країн Європи (багато ланцюгів постачання електроніки і компонентів складних озброєнь пролягають через Атлантику), то Європа, ймовірно, швидше "розійдеться" зі Сполученими Штатами, навіть попри те, що буде озброєна менш потужним озброєнням.

Ще однією серйозною перешкодою є брак згуртованості на Європейському континенті.

Хоча європейські оборонні компанії мають необхідний досвід для виробництва більшості видів техніки, потрібної для підтримки України, майже всі європейські країни закуповують ці системи у надто малих обсягах, щоб забезпечити виробникам достатній рівень окупності без підвищення цін. Оскільки вони не очікують великих замовлень, європейські виробники зазвичай мають невеликі виробничі потужності та стикаються з жорстким регулюванням, коли намагаються розширюватися.

"Країнам-членам ЄС потрібно буде працювати з Великою Британією, Норвегією і Україною, не дозволяючи дискусіям вийти з-під контролю через питання, не пов'язані з обороною. Дипломатам доведеться вирішувати застарілі суперечки. Не можна допустити, щоб вузькопартійні суперечки між Францією і Великою Британією щодо рибальства, наприклад, або між Польщею і Україною щодо сільського господарства зашкодили процесу", — пише Уотлінг.

Європейці мають визначити, чи зможуть вони потягнути нові витрати, але "вони не повинні ховатися за заявами про те, що вони не можуть захистити Україну без США", підсумовує експерт.

Нагадаємо, раніше "Телеграф" писав, як і навіщо Кремль планує затягувати мирні переговори.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Родился в Донецке, но стал путинистом: умер известный режиссер, снявший фильм "Мастер и Маргарита"
Telegraf
2025-07-17T10:18:58Z
Лорак в том числе: из азербайджанского фестиваля выгнали российских артистов
GlavRed
2025-07-17T10:21:54Z
Анджелина Джоли после громкого развода закрутила роман с бывшим любовником: кто он — СМИ
TSN
2025-07-26T15:18:52Z
"Главная ведьма Украины" рассказала, как занималась любовью со священником из Лавры
Фокус
2025-07-15T11:00:40Z
Длинные шарфы, платья без рукавов и все в черном: какие неудачные образы выбирала Брижит Макрон
Telegraf
2025-07-27T16:12:25Z
Дизайнер Зеленского рассказал, готов ли "переодеть" украинских военных
Telegraf
2025-07-27T15:21:24Z
Нельзя: Тодоренко снова не смотрела за детьми и нарвалась на жесткий отказ в РФ
GlavRed
2025-07-17T14:27:51Z
Илона Гвоздева из "Тацы со звездами" неожиданно остановила свой развод: что решил суд и почему она молчит
Знай
2025-07-15T18:52:13Z
Гитаристка The Rasmus высказалась о визите в Украину
Корреспондент
2025-07-22T06:54:39Z
Врач назвала среднюю продолжительность жизни мужчин в Украине: статистика впечатляет
TSN
2025-07-14T22:15:17Z
Как вода с медом с утра повлияет на здоровье: вы удивитесь
TSN
2025-07-20T09:09:20Z
Лишь два стакана в день этого сока нормализует высокое артериальное давление
Comments UA
2025-07-23T17:06:12Z
Безуглая ответила на упреки, что из-за синдрома Аспергера не может иметь доступ к гостайне
Комсомольская правда
2025-07-27T12:30:15Z
Важно знать: как уберечься от дифтерии и столбняка
ZN UA
2025-07-27T22:21:04Z
Как заснуть в жару: 10 советов, которые помогут выспаться
Gazeta UA
2025-07-27T21:42:01Z
В Японии разрешили выращивать человеческие эмбрионы из стволовых клеток
Новости Украины
2025-07-26T15:48:09Z
Как распознать «тихий» инфаркт
UAToday
2025-07-26T16:51:32Z
Как заставить помидоры покраснеть: действенные способы
Gazeta UA
2025-07-21T15:33:32Z
Что в сексе больше нравится мужчинам: честно, без мифов и стереотипов
Comments UA
2025-07-17T20:39:30Z
Гороскоп на 27 июля 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-07-26T16:51:34Z
Въезд в США обрастает налогом в $250: как новый сбор усложнит въезд иностранцам
UAToday
2025-07-22T16:06:01Z
10 вещей, которые никогда не понадобятся в поездках: советы, которые помогут собрать чемодан
Знай
2025-07-26T15:21:26Z
День ангела 28 июля: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-07-27T21:18:56Z
Пять минут и готово: рецепт вкусного варенья из ежевики
Telegraf
2025-07-27T20:00:50Z
Гороскоп на сегодня 25 июля: сопротивление Тельцов, уязвимость Раков и разочарование Рыб
Знай
2025-07-25T01:45:56Z
С хрустящей корочкой и мягкая внутри: хитрость кулинаров, которая поможет идеально пожарить картошку
Gazeta UA
2025-07-20T09:30:22Z
Притягивают деньги как магнитом: 5 знаков Зодиака, которые могли бы стать миллионерами
Знай
2025-07-27T19:51:47Z
Публичная пощечина Макрону и другие выходки: СМИ выяснили, что взбесило первую леди Франции
Telegraf
2025-07-17T14:51:07Z
В кортеже Путина заметили скорую: пошли нехорошие слухи. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-16T18:57:01Z
Первое заявление Свириденко в должности премьер-министра Украины
Comments UA
2025-07-17T11:36:47Z
Лавров унизил Трампа после его угроз Путину
Comments UA
2025-07-15T18:10:38Z
Готовимся к будущему: Макрон обещает давление на РФ
Корреспондент
2025-07-27T23:30:05Z
"Путин хочет забрать все": Guardian раскрыла тактику России на Донбассе
Хвиля
2025-07-27T23:27:07Z
Сербия назвала условие поддержки санкций ЕС против России
Корреспондент
2025-07-25T12:33:17Z
Трамп может "поставить на колени" Путина и закончить войну: заявление Зеленского
Comments UA
2025-07-17T15:51:59Z
Украина получила неожиданного союзника в Белом доме: на Западе озвучили детали
Comments UA
2025-07-15T13:04:10Z
Это единственный мост в Украине, который поворачивается: где он находится и как называется
Telegraf
2025-07-16T19:07:22Z
Индексация будет одинаковой для всех, независимо от профессии, - Екатерина Котенкова
Знай
2025-07-17T02:18:54Z
Польша требует от МОН переписать учебники истории Украины: что произошло
Фокус
2025-07-17T14:30:53Z
Украина сделала беспрецедентное предложение иностранным оборонным компаниям: о чем идет речь
Comments UA
2025-07-17T22:42:52Z
Германия переходит в пятую фазу помощи Украине: посол рассказал, что это значит
TSN
2025-07-27T23:15:24Z
"Этот мужчина только мой". Смешное фото Зеленского с женой и Ермаком вирусится в сети
Telegraf
2025-07-27T22:27:41Z
За чем нельзя наблюдать 17 июля и что нужно отдать сегодня: приметы и запреты на Марины
Знай
2025-07-17T02:03:23Z
В жизнь ворвутся проблемы и потеряете счастье: что нельзя делать 17 июля, приметы
GlavRed
2025-07-16T14:28:42Z
Украинских школьников за границей ждет дискриминация: учителя протестуют против новых правил МОН
Знай
2025-07-20T09:21:24Z
Даже не убегал: новые подробности двойного расстрела на черниговском полигоне
TSN
2025-07-17T15:36:58Z
В Украине продолжают исчезать дети: что произошло на Житомирщине
Comments UA
2025-07-16T19:21:42Z
Полиция нашла женщину, которая в метро Киева кричала пророссийские лозунги
Корреспондент
2025-07-19T11:54:06Z
Пограничники задержали 10 мужчин, которые платили криптовалютой за побег в Молдову
Новости Украины
2025-07-17T13:09:34Z
В Германии с рельсов сошел пассажирский поезд
Апостроф
2025-07-27T23:03:28Z
Женщина разбила стекло служебного авто ТЦК: детали
Comments UA
2025-07-27T21:51:42Z
Россияне сообщают о взрывах в Подмосковье
Корреспондент
2025-07-18T03:45:47Z
Российский FPV-дрон атаковал автомобиль главного раввина Херсона
ZN UA
2025-07-17T22:39:39Z
Под Москвой прогремели взрывы - аэропорты РФ остановили рейсы
Gazeta UA
2025-07-17T04:39:15Z
Двух подростков-партизан посмертно наградили
Корреспондент
2025-07-19T14:21:35Z
Покровское направление снова под массированными штурмами россиян
Новости Украины
2025-07-17T14:39:03Z
Гороскоп на 17 июля для всех знаков Зодиака: у кого будут проблемы с финансами
Comments UA
2025-07-16T17:51:09Z
Россияне убили пятерых жителей Константиновки
Корреспондент
2025-07-19T06:33:37Z
Враг пытался ликвидировать всех командиров Линии дронов - Мадяр
Корреспондент
2025-07-27T22:15:09Z
Россия атакует Украину БпЛА: карта тревог
TSN
2025-07-27T21:33:09Z
Партизаны взорвали важный железнодорожный маршрут оккупантов под Тулой
Корреспондент
2025-07-20T09:39:39Z
В сердце Украины заметили пушистых "гостей": они способны нападать на людей
Telegraf
2025-07-15T22:31:21Z
В ВСУ заявили о восстановлении позиций в Запорожье
Корреспондент
2025-07-19T17:09:12Z
Два рекорда за год: юная львовянка установила новое достижение на Говерле
Фокус
2025-07-27T11:39:51Z
Надя Дорофеева показала фото с Усиком после блестящего боя и поделилась впечатлениями от встречи
TSN
2025-07-20T09:09:19Z
Полюбил вас всех как родных: Лукас Васкес растрогал на церемонии прощания
Корреспондент
2025-07-17T14:30:50Z
Погиб легендарный экстремал. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-17T22:51:29Z
Артем Бондаренко из Шахтера может уйти в турецкий чемпионат
Корреспондент
2025-07-27T22:36:19Z
Травма связок не позволит легионеру Полесья помочь клубу в течение сезона
Корреспондент
2025-07-27T22:15:40Z
Усик сделал символический жест перед реваншем с Дюбуа
Telegraf
2025-07-17T13:27:42Z
На этапе Бриллиантовой лиги в Лондоне украинка Левченко не выступит
Корреспондент
2025-07-18T19:54:57Z
Гвардиола теперь без бороды, но с усами
Корреспондент
2025-07-27T21:57:12Z
В Украине масштабируют производство собственной взрывчатки
Лига
2025-07-27T12:12:38Z
Блокируют за "нетипичную активность": клиентам Ощадбанка массово замораживают карты
Знай
2025-07-16T12:37:23Z
Сметанина назначена и.о. генерального директора Укроборонпрома
Корреспондент
2025-07-22T19:18:36Z
"Успешно релоцировано в Германию": появились кадры взлета самолета, который заметили над Киевом
Фокус
2025-07-16T23:21:01Z
США и Евросоюз заключили торговое соглашение
Корреспондент
2025-07-27T20:57:10Z
Перевод денег на собственную карточку: есть ли ограничения по сумме
Знай
2025-07-27T20:12:57Z
Лукашенко распорядился штрафовать магазины за отсутствие картофеля
Корреспондент
2025-07-19T00:24:57Z
Таможенные реестры: в Украине утвердили новые правила
Хвиля
2025-07-17T10:36:51Z
Украина с начала года получила 527 млн грн от аренды земель
Корреспондент
2025-07-17T14:18:49Z
Почему вода в океане солёная, а в озёрах и реках - нет: ответ вас может удивить
UAToday
2025-07-26T16:51:54Z
Землю снова атаковала магнитная буря красного уровня: сколько будет длиться шторм
Апостроф
2025-07-17T15:51:55Z
Новый рекорд производительности солнечных панелей Японии вызывал странный эффект: что случилось
Фокус
2025-07-17T15:51:42Z
Студентка откопала изящную голову на Оркнейских островах
Gazeta UA
2025-07-27T22:42:34Z
Мир на грани новой экологической катастрофы — кислотные дожди возвращаются
TSN
2025-07-27T21:18:21Z
Астрофизик заявил, что к Земле приближается инопланетный космический корабль
Comments UA
2025-07-27T17:30:42Z
Волотильность слотов: что это такое и как выбрать правильную игру
Comments UA
2025-07-27T17:00:09Z
"Автор сценария — Нил Дракманн": The Last of Us скоро вернётся в виде книги
GameMag
2025-07-27T15:45:26Z
Дождались: Toxic Crusaders выходит 4 декабря
GameMag
2025-07-27T15:45:18Z
Трасса Спа-Франкоршам покорилась Оскару Пиастри
Корреспондент
2025-07-27T18:03:51Z
Обратите внимание на что водителям, чтобы избежать штрафов за фары
UAToday
2025-07-27T16:57:15Z
Ежемесячно "отрывай" от зарплаты по 50 долларов и авто - твое. Сколько понадобится времени
Telegraf
2025-07-27T12:21:08Z
На разгадку есть15 с. Попробуйте найти в головоломке странное авто
Gazeta UA
2025-07-26T07:36:54Z
В Украине распространяется новая опасная афера: автовладельцы под угрозой
Знай
2025-07-26T02:51:44Z
Renault обновила сверхбюджетный микровэн Triber
Корреспондент
2025-07-25T19:06:04Z
Китайские компании удвоили долю на европейском автомобильном рынке
Корреспондент
2025-07-25T17:27:31Z
Kia раскрыла детали модульного электрического грузовика PV5
Корреспондент
2025-07-25T17:24:28Z
Электромобиль Zeekr получил идеальную версию для украинских условий
Фокус
2025-07-25T15:57:19Z